Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31501385182009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1172217222011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244391023312018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2469426222011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2560237912008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1203720372011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17542276764842010-05-04
Aleix Comas, Spanien2587134132005-11-07
Aleix Comas, Spanien61075821182010-09-05
Aleks Lund, Danmark1221722172015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61034120362013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5113274652672018-10-05
Alex Wallin, Danmark3556221422008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2502326342001-11-09
Alf Frølich, Danmark1306130612010-08-02
Alf Petersson, Sverige429446745082011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112223834822013-08-15
Allan Haagensen, Danmark213059741342019-11-05
Allan Hansen, Danmark3637525012009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2383724342012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3498017152009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark67490443591582021-05-07
Allan Prang, Danmark1353735372011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2579232522005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20122268329052013-04-02
Anders Bergman, Sverige3672226802009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122735777622013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark29865332020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1277927792012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark13730690857732021-01-15
Anders Frederiksen, Danmark1192519252005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91534419862011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8219693541452016-06-04
Anders Horsten, Danmark2453824092008-03-14
Anders Jensen, Danmark565099016682020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1209120912005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62750476526902020-06-18
Anders Roel, Danmark111768725732013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12929733140882011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51390842712012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317397440682006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark315447956202021-03-08
Anders Østerby, Danmark337376875212015-11-13
András Fodor, Ungarn5610752749742015-03-10
André Julinder, Sverige3520723552012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark265905329642012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14813780960872018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6614745459302021-04-06
Andreas Guldager, Danmark131990120562012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1334333432002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205514336522003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1238823882005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183360924182006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61222423102007-12-16
Andreas Petersen, Danmark295179852242012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1164257002020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1205620562009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1247124712005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31610858512001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1330433042003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1210621062013-04-10
Anne Blotting, Danmark2298016082010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31750908338252020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1176117612013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41604863172006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6515742148002016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2435424292007-12-16
Antoine Joris, Belgien448342425932016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81996155952013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1407640762012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10927766366222021-01-11
Arild Breistøl, Norge142743734902010-02-11
Arild Hansen, Norge2434422742005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1218221822006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51183329372017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark545489316712021-04-16
Arne Holdensen, Danmark3206811432021-01-04
Arne Kiis, Danmark37560708042152017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71198122182009-10-19
Arne Torkler, Danmark161964529952016-11-06
Arne Volf, Danmark12425041057172017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274546636502014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225645253672006-06-07
Aron Andersson, Sverige3656733932008-08-28
Aron Andersson, Sverige4664218872010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark134337172632007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge292920913052015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10318706636622019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3542221592009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8658210702018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien16276272020-01-17
Attila Lenart, Danmark826045062020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586108118038822019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1043163797968662021-05-09
Barrault Frantz, Frankrig71428830572019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61216021752006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91820924962009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142623838182014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192607919552014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2297316162011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71411626232006-07-08
Benny Haahr, Danmark579143331342018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2644034162003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12328233842682012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1198019802013-05-02
Benny Rytter, Danmark1201620162013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1208520852013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142379429182012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132829524512005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245414854512012-09-09
Bent Christiansen, Danmark18408402018-01-09
Bent Jensen, Danmark3925731192006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark10736311042020-06-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2745045022005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6789016802012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71362624202011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark19126901142252021-03-14
Bente Steffensen, Danmark1177117712007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1205220522011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2277114612010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1196119612009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1189718972010-07-07
Birger Lønning, Danmark13725251953322021-04-28
Birger Pedersen, Danmark4888724312006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2541928132007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3460419502013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark40341113069942021-05-12
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263185120922020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1393439342007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark15355352020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2542430362007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162461821862017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark16766762020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark3582320902009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61258825192005-10-12
Bjarne Skule, Danmark172408518192010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2519028222004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91042418732013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2551829092003-03-25
Björn Dellming, Sverige1399639962009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133776352982006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3509818462012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark22223321232062020-12-03
Bjørn Ginman, Danmark2570747082017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4805029172010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3730829732005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge315817702020-05-04
Bo Jensen, Danmark11116817226112012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark201232414532021-02-24
Bo Sonne Sørensen, Danmark297117652792010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71894453202011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1399839982011-02-16
Bo Tureby, Danmark579121233165782015-09-01
Bo Valeur, Danmark131153017082020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141327814562015-03-26
Brahim Birds, Marokko3390416352014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71082420312013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4427813262016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91174317402016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5843224582011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1765076502009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1301230122002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5526816062018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8219520334022008-02-27
Carl Bohn, Danmark91866394923372021-05-15
Carl Erik Mabeck, Danmark12730395263952007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61215130262014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3475417562013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5114818961042007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3559823962012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3821028542002-09-03
Carsten Fog, Danmark1292529252008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8926632578532008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark234196644232020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1326632662003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark604035220142021-03-18
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51204826102010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1480948092004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1375337532006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327502940682007-07-12
Carsten Siems, Danmark39966327772942019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102149026662006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3383314762014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3946142752013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1257625762013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132079423602014-11-10
Chris Batty, England14230959583952008-02-20
Chris Lansdell, England163560432882009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142931027422010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4582917312017-11-06
Christer Brostam, Sverige6710959227662020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45189574158532016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4610502067292011-09-25
Christian Brinkman, Holland1170617062010-02-23
Christian Eilers, Danmark487620123522013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1167416742009-12-06
Christian Leth, Danmark5616519149392016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111914522012013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131856021542012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1269726972013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111357415692014-01-08
Christian Rørdam, Danmark446462440682018-12-13
Christian Svane, Danmark3767728142006-07-25
Christian Terp, Danmark5668719362018-06-22
christian tiller, Norge1263026302007-10-16
Christian Tiller, Norge72298345582005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1321532152006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51332934522007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9214010728152016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4444812062013-01-08
Christoph Moning, Tyskland142091819982011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31309460572010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig81262120732012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2431023222006-06-07
Claus Andersen, Danmark216739432019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2334918312011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark215648212017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1238923892006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3755129102007-04-29
Claus Halkjær, Danmark763134432554732021-03-01
Claus Horneman, Danmark1470947092003-02-06
Claus Johansson, Danmark162587619392012-03-09
Claus Kesby, Danmark1166416642008-04-16
Claus Kesby, Danmark1244224422006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101625920092011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203524030102014-06-05
Claus Øgard, Danmark2378719242008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11024181665352012-03-06
Conny Jensen, Danmark192333826592018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3662625242006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark369184447672010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1233223322009-04-25
Damien Gailly, Belgien1169116912016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2424021682010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2446125962011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41225939682005-01-31
Dan Reichardt, Danmark12512512020-09-21
Daniel König, Tyskland7733412062013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark20111059172020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1201020102015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51153133002005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32559255035732019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4493614202012-05-31
Dave Barnes, Danmark5792826322013-09-05
dave farrow, Storbritannien1233823382007-10-30
David Andersson, Sverige12818870726932015-02-14
David B. Collinge, Danmark112360434462013-05-21
David Boertmann, Danmark4611011044892013-09-27
david drangsland, Norge163150530992011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1314831482005-12-24
David Erterius, Sverige31253118745252018-09-18
David Lundgren, Sverige1243224322009-09-18
David Monticelli, Belgien10219777132382017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3614822022007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2495926942004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61451035122009-02-23
Dennis Noel, Danmark1909790972004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19526200330382020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1273927392002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1206120612006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien203036319032010-10-21
Domen Stanic, Italien142492624272012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172835624292011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6943219082016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1305030502004-09-30
Don Baccus, USA1269926992003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61337948662014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2325817502013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5773017552009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet640968642018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2590630012008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194127533432005-03-16
Egon Iversen, Danmark2612639632011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9914577228862020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516113324456322020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1414641462004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1179417942012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61761134462006-08-09
Eline Eggers, Danmark3665622472006-02-01
Elly Hansen, Danmark204818569642017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark334099222112015-03-23
Else Dupont, Danmark172722021-03-28
Emil Fich Larsen, Danmark71103620112013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3589021982008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5985823492005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71509339392018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5715634851622020-06-13
Eric Didner, Frankrig20729441429912020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61532629952008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184234949892020-10-29
Erik Biering, Danmark798106857861362021-05-09
Erik Bogh Nielsen, USA9714147829372016-03-19
Erik Breden, USA61253723702007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4673130902015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153204929382007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61418054792008-12-29
erik ehmsen, Danmark101422218752011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51736244782006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark659290037182020-10-15
Erik Jensen, Danmark2481724472007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134062860442005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1385238522005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30240905639512017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1213821382004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4354010992017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2283019792017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1231923192004-11-29
erik van bogaert, Belgien1177917792014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1229722972004-12-18
Erling Bonde, Danmark3755930852009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19419076957082020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3782035172006-09-21
Esben Eriksen, Danmark72015241952006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2582831392004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1198419842011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge459024631652013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61163820232008-06-23
Esper Boel, Danmark3353013422016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4861722932008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1013123806860342021-04-22
Fabian Schneider, Schweiz528599427102015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2377319312011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland525080617912020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41199037772009-04-23
Finn Bro, Danmark132390128452017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296618535472013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112174225822016-11-15
finn henriksen, Danmark141389515172020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23239661238682014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1133113312013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10996814642015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6016489471502012-03-10
Flemming Dane, Danmark3560120262008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1214221422009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark92001433362013-10-20
Flemming Lang, Danmark82029340832013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1160316032008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3309410812017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1208220822003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1218621862010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2532127222005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61330224082009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1261326132005-02-03
Franck Ishøi, Danmark335151627722013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark659230138872021-01-15
Frank Desting, Danmark458495633922013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112967644892012-03-29
Frank Svensson, Danmark3957939912006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234286535062013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3720625392014-11-18
Freddy Johansen, Norge61416731632009-01-30
Freddy Rosning, Danmark304934535862020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig5610099428232016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark202092316712020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5711315292014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102885249732002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1238323832006-05-10
Frits Rost, Danmark1096573335472020-02-06
Frode Falkenberg, Norge204912133512008-02-25
Frode Jacobsen, USA467178722612012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1255725572009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn132028520422017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3404714932012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16938367341442011-03-23
Gal Shon, Israel1180218022009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112677532172005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1217521752004-11-05
Geert Brovad, Danmark103440247262004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163557929872009-06-25
Ger Meesters, Holland3889331712008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16542753774212017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark214467432020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14426003359452012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark81871733692006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark556936721572014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1184218422013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10510826122912020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1434143412005-12-04
Gordon Hodgson, England1258225822010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1398439842013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3891134722004-07-31
Graeme Joynt, England3384915832014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3667822652002-09-27
Greg McIvor, Sverige173797425762013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1372537252004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194254329682006-03-11
Gunner Munk, Danmark1272527252006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81175020272011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5635414712013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1239023902005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122658732872013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3512317542010-03-07
Hans Christophersen, Danmark412683272021-05-10
Hans Drostgaard, Danmark1229922992005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41054230482009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112535436342006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark131207613042019-08-12
Hans Erik Mom, Holland1199519952006-01-28
Hans Gleie, Danmark2471825982010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark19369362017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark504665124012016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4780923192005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2229300697359972021-05-15
Hans Henrik Larsen, Danmark3645325522005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2362820842010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1779377932004-04-03
Hans Larsson, Sverige359542750992010-11-07
Hans Lind, Danmark123304150522013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark204150735092020-12-29
Hans Rytter, Danmark235390543622007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10319623734512020-05-17
Hans Ægidius, Danmark3259011412020-04-24
Hans Ægidius, Danmark4362410842019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71164125572014-02-02
Harry J Lehto, Finland5717335956072012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2452024642015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5831023042010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16462758217103272021-03-11
Helle Dyrting, Danmark191729213862015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark203049821502018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7414775935232015-06-17
Henning Larsen, Danmark11911639319112021-01-24
Henning Broe, Danmark1142714272010-08-05
Henning Hansen, Danmark4714217972008-04-22
Henning Hansen, Danmark4823324832006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1184318432013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11623239129922013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark292803588572021-05-09
Henrik Baktoft, Danmark2491427982013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3585623422010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10322411267592019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1240524052004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3813137962004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1181218122012-10-18
Henrik Elver, Danmark91769223322005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5312506751482019-07-23
Henrik Friis, Danmark21222863725202021-02-25
Henrik Greve, Danmark3993861202008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71888231102006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71429228212010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12425421477452013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1216221622008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81490525872014-06-10
Henrik Johansson, Norge2532831142009-04-11
Henrik Just, Danmark7415760044462012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1181018102009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49974329971512013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195871655042011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81231318242010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2313315732014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713612060282020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71635734232009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5413281463172020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82593750232010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81634723262005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark28836349474142021-03-03
Henrik Poulsen, Danmark2314017192012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3837134682004-03-03
Henry Lehto, Finland8613365824212017-02-23
Herman Bouman, Holland1208220822006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101488833342019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2582131592013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1245224522002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2491025422011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5565313062016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2558530972003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark19959952016-07-25
Ib Jensen, Danmark27253109979182021-04-28
Iben Hove Sørensen, Danmark1497549752011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122324923022010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10119947432342013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge345122522632018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2300816622010-01-11
Inger Andersen, Danmark245425928182007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1217921792007-12-09
Inger Skov, Danmark2639737032004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61667849472005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1272427242005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1214621462004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark213277182018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81545033782010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige778820418502017-11-11
Ivan Sjögren, Sverige618834921272013-03-16
Ivan Skov Pedersen, Danmark1172717272007-04-10
J Ole Andersen, Danmark434753517822016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3637121572007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1342134212003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192750021622013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315991324522010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3813030672003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2370119412009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224855340612012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1288828882004-08-13
Jakob Dall, Danmark8521003951112020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193677043732013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81313223522011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80161635224912021-04-12
Jan Helbo, Danmark8610893330092014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4503115672015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark31003136742006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark2375326112018-03-23
Jan Bosch, Holland1219121912007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1186018602010-07-26
Jan Dresler, Danmark2533627722003-10-21
Jan Durinck, Danmark225423141082013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark266823450082019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558543532892018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11216390529482017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72138375002009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71415724312012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131705019372019-11-08
Jan Kiel, Danmark82351059832010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72978177462011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577524724392018-06-13
Jan Mogensen, Danmark294897929382012-05-09
Jan Nielsen, Danmark11993312532019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3645922052009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92157635962009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71827834602006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2541628062008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8813381691312017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4010970663592020-07-07
Jan Svejgaard Jensen, Danmark319548972019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8920421742672007-08-21
Jan van der Laan, Holland1197619762009-07-31
Jan W. Badura, Danmark320007422019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4810525702010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61546636612010-05-28
Janis von Heyking, Sverige525106416392013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1146014602011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7870815222014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9420687927602007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3553019612010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig415321123722014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1497649762009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark314315332020-08-20
Jelger Herder, Holland81897131282004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2598732292006-10-09
Jens Andersen, Danmark61628136942007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62357162532006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61427646652011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1237923792004-08-01
Jens Boesen, Danmark102222728072009-04-04
Jens Brandt, Danmark19229222015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2572631902005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7219462959722013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1195019502007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3824328592006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17939817580642019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5471013422016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark8910163937692020-11-03
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429107608676262013-05-07
Jens Lind, Danmark8943520032019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1198719872009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154299295792016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark455004924222011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9420093843252011-07-01
Jens Paulsen, Danmark686892523772021-01-26
Jens Ryge Petersen, Danmark215357239342011-09-16
Jens Röw, Tyskland1339933992014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571467037106742020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177253852626212015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2633835002007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31454073742004-05-16
Jens Wiberg, Danmark192164125182021-04-20
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41307737752006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1136713672011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92183246612013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark14904902020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184082632552011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3450921072012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1242324232012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark191863028952019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4578717272012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2427523752007-08-28
Jesper Schade, Danmark1111711172016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2469825932011-09-27
Jesper Sonne, Danmark306296229682005-09-27
Jesper Sonne, Danmark132446726482012-03-30
Jesper Vingtoft, Danmark1534224432021-05-09
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101828760632014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1108910892016-07-08
ji be, Schweiz183515230522010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183993027852005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2468623632002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174149155752005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien626809821902017-06-29
Joakim Engel, Danmark8320923758632007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark312186112222021-05-12
Jóan Petur Petersen, Færøerne1150815082007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark292135014032020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1204620462007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3788429662006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5701317872013-12-20
Johan Stenlund, Sverige4310022241312010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1259725972013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7812610038942012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2535427322006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland132036725612014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21834206139392014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4818123822007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark255059728392011-07-31
John Frikke, Danmark323538122652019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376585628822013-10-22
John Hornbek, Danmark183299822272008-09-08
John Jensen, Danmark545924218752021-05-05
John Judge, Storbritannien2486624902002-10-08
John Jørgensen, Danmark6831215562013-06-30
John Kyed, Danmark139336243105042013-12-22
John Larsen, Danmark1099134611272362021-05-15
John Martin Mjelde, Norge61355427542008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2305416432012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1210121012012-05-21
John N. Jensen, Danmark1256325632007-11-22
John Pedersen, Danmark10320730750912013-11-02
John Steffensen, Danmark1272827282004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12226127139522010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31365021584902019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28057077646202017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12020947147812013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112331529432008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1128912892012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3481518442013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132110723012014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1387338732013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark19809802018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3687025822009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142422522832011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6823816632014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark216409042018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1335433542008-11-24
José García Monzón, Spanien4916130722005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien214137722021-03-02
Josh J Shaw, England2377522372009-12-25
Josh Rhys Jones, England327311338802013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1221222122005-11-15
jules phillips, Danmark1175217522015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1148214822013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1208920892011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4449216212015-02-18
Julien Piette, Frankrig71266625582017-10-16
Julien Piette, Frankrig163521428182005-05-18
Jure Novak, Slovenien1151215122013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1193219322010-10-12
Justin Jansen, Holland1208120812005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark15185182019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24553110340602011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1234823482009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2951251032004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14540556071572021-05-10
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2305616262009-03-01
Jørgen Munck, Danmark6810841056942021-04-25
Jørgen Scheel, Danmark164127140032006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318483438642006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8117156647102009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3597522132006-05-10
Jørn Opsal, Norge1335833582003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112546436842011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81231429142020-07-09
Kai Gauger, Tyskland101977824822011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2283815472016-01-08
kai nissen, Danmark101561120742014-08-18
Kaj Halberg, Danmark210526812019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3599222172007-02-05
Karen Lang, Danmark2591832942004-07-06
Karin Gustausen, Danmark414384665512020-10-21
Karina Jensen, Danmark1286828682013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184294730592005-08-26
Karsten Bach, Danmark934488632021-03-14
Karsten Bidstrup, Danmark52169698452020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1125712572014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8975916932013-02-11
Karsten Mose, Danmark2244412432013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3573120622009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102160127322006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1116411642014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1209920992005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1334433442006-03-05
Keith Fox, Danmark759514530352020-10-11
Keld Jakobsen, Danmark14212107224782021-04-02
Keld Sørensen, Danmark51025927152008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1361136112002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3837646022010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1924192412013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142304220062012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2470623672012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark587481947682013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8822972763822007-02-25
Kent Olsen, Danmark4511669491532018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark2400321172006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1189018902007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig305293830522009-10-11
Kield Andersson, Danmark51209130582008-10-18
Killian Mullarney, Irland2542328042006-01-10
Kim Aaen, Danmark5415020261522012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1380138012001-10-01
Kim Duus, Danmark11419620835432017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1127612762013-12-27
Kim Fischer, Danmark255642938872021-05-09
Kim Hagen Andersen, Danmark29245252020-09-11
Kim Iburg, Danmark1198219822006-08-07
kim jespersen, Danmark2248215122012-01-31
Kim Lunding, Danmark173876947832006-01-14
kim lundqvist, Danmark142889826732008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3505218532014-07-28
Kim Petersen, Danmark102086124832006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1188518852008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91785128082008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3575327122014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1185918592013-04-08
Kis Boel, Danmark12410396714812021-05-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3408619612017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162417337422019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1164216422012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92418129562003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge387439133532009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge297115431622006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge348012185542012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1217221722007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2431825162009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297313248722006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3888336242005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark18718712017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347534045592011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark40654593357702021-04-04
Klaus Günther, Tyskland1125512552020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark6923749722019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark42007745942151212021-05-09
Klaus Mortensen, Danmark5312039638562010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2438523422004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3901548622013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2252113712012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1308430842010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61076028602013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1133813382011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163620135282010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1142514252016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576133600075682017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1228822882006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82262334972006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2341921462011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1152115212012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71917832252011-10-01
Kristian Borum, Danmark2505027142007-04-22
Kristian Kirk, Danmark3198310172020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark61357030862010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51075626052011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2337020512011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1156915692011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61452334002013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113711777622010-10-28
kurt jensen, Danmark1135013502013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81872635142019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71610031452009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2359623742007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272921214182011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1106610662011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark284235520622018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1110411042017-06-13
Lars Petersson, Sverige1126712672011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10626645955352017-07-30
Lars Andersen, Danmark436953224522015-05-22
Lars Andersen, Danmark18719500626182020-02-04
Lars Andersen, Danmark1216221622010-01-01
Lars Birk, Danmark32835241431382021-04-16
Lars Borup, Danmark359169544792010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2432523362005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1137013702015-08-07
Lars Ernst, Danmark1122112212012-02-02
Lars Falck, Danmark8411128826412019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2308616522014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark16421150341592021-04-30
Lars Grøn, Danmark29423832627412021-04-23
Lars Halkjær, Danmark4488513652016-02-26
Lars Jensen, Danmark21948469078032016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark362289613372020-01-28
Lars Larsson, Sverige3635023112006-07-08
Lars Laursen, Danmark1242024202011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1207520752005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1294329432008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2432122812004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark14016176194382021-05-07
Lars Mejlby, Danmark194284541022010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1217121712009-02-20
Lars Munk, Danmark1190919092007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1235823582007-07-15
Lars Paaby, Danmark667070829772020-11-10
Lars Pedersen, Danmark1200420042006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3801231492008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22236991158712014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark425744225352013-12-13
Lars Smith, Danmark173709748242011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark15235232020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark184011632522004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71373030662009-02-01
Lars Witting, Danmark358871540222019-10-14
Lasse Braae, Danmark1370737072004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2482226102003-11-26
Lasse Olsson, Sverige233513527152012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3415415872015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51276333782012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203333127282014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark213368972018-07-10
Leander Khil, Østrig225425034862012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2529629802011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224887931032006-11-08
Leif Bolding, Danmark101593323922019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark313177382021-03-17
Leif Holmskov, Danmark183809836342012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251108884106852020-04-02
Leif Jensen, Danmark213937002019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2594134542006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark425037342020-10-16
Leif Novrup, Danmark2597131582004-01-06
Leif Pedersen, Danmark285844627622011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1228722872005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1274727472004-06-01
Lene Vejen, Danmark41268556082010-02-14
Lennaert Steen, Holland3733625792005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1287728772010-09-26
Leo JR Boon, Holland31409673222003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark13093092020-08-21
Lesley van Loo, Holland112311224522009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark17087082020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91879125442008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4971335662007-05-30
Lis Ravn, Danmark2582233872004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6725413702015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark17977972018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1396139612013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4481613712016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1405440542007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51189237992008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3477017342009-05-28
lou bertalan, Tyskland1210521052008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark429689042021-01-19
Luc Verroken, Belgien41097930722006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142534225092011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5583015212018-12-10
Luca Boscain, Italien162173716502014-07-31
Luca Sattin, Italien245034728882009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112896239922006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1185718572009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien416704872020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien275806329562008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61135221802011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1228222822015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark18538532019-09-25
Mads Elley, Danmark173627636972013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91149050332020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1106810682012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark315995762019-08-28
Magne Pettersen, Norge2785239652007-08-03
Magnus Corell, Sverige1192019202014-03-25
Malte Christensen, Danmark1169516952012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3594122182014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2423622002008-07-22
Marcin Faber, Polen3300811792013-09-17
Marcin Solowiej, Polen999555724652021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1168616862010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141973020822012-01-12
Margit Hove, Danmark1235223522006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61407149962008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132644725992006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71693527912004-11-26
Mark Desholm, Danmark1334533452012-02-06
Mark Hammond, Danmark2431625952007-08-15
Mark Trott, England1220222022006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1222922292005-10-31
Mark Walker, Danmark10112432226112014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1128612862009-02-12
Markus Tallroth, Sverige8016716342542013-03-22
Markus Tallroth, Sverige1265926592006-06-07
Marnix Jonker, Holland184260732002006-02-01
Martijn Bot, Holland8619453733272010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101695619252011-01-27
Martin Eggen, Norge2468724052002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5712272591792017-10-17
Martin Holm, Danmark31083640762004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1108610862012-03-22
Martin Jessen, Danmark41111029682005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland296996243282011-02-13
Martin Lund, Danmark41318340262015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1243524352008-02-18
Martin Oomen, Sverige142754824702011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1186518652004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark20811715110892021-05-15
Martin Rivero, Danmark2413823092011-10-01
Martin Roost, Schweiz2361819822010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81533020872002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3497918222016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277218445152008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24537879832372012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5945821832009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13816870324872021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen203591228262017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3556521272013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3551519072010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1197119712015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz355974930962012-02-26
mats svensson, Sverige4711918932013-11-09
Mats Wallin, Sverige244732626612009-07-29
Mats Wallin, Sverige71511523412005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig193101326162016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4823027782012-04-17
Maurizio Sighele, Italien91193521132011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1467546752003-01-29
Max Uhrenholt, Danmark17307302019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1130613062019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland17507502016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8115241939472009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4882640702013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1108610862013-11-12
Michael Hansen, Danmark10956311742016-11-10
Michael bergman, Sverige51568852812009-05-09
Michael Bergman, Sverige2635635312008-10-27
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41091543322008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1227922792011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45641070322872020-06-26
Michael Grell, Danmark31545688062012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1127012702016-03-08
michael jürgensen, Danmark1210621062011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark234472752662013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1388838882005-11-24
Michael Larsen, Danmark15095092020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12834311491552020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123056735432012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6891624582012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1408940892003-11-26
Michael West, Danmark1239223922007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521105372450422013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2371926412018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3646222542008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3724026462005-04-11
Mikael Funch, Danmark82068532172006-04-19
Mikael Nord, Sverige3810389462392004-12-15
Mikael Nord, Sverige5411161133742014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2570632262002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark18308302015-08-07
Mikkel Holck, Danmark27845600847132021-05-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24352581572512020-04-20
Mikkel Thorup, USA8735211712020-06-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark398133845902012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224770234752007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1124812482013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1133113312012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33984558047932010-03-19
Mogens Holme, Danmark2323916942008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5998523472008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3411516292018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1251125112004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2335117592012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3864536442013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark255085126592008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark12223656154932021-03-05
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223214829472013-03-28
Morten Christensen, Danmark7212398156402019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1452745272003-05-30
Morten Dehn, Danmark91073221742021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark355627143762020-11-12
Morten Jensen, Danmark61254326222006-06-07
morten jønck, Danmark3387013502011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark92026129082009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3864137352002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71797135882011-02-03
Morten Müller, Danmark212725820742018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark789363830332019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1975283731678072021-05-15
Morten Stampe Larsen, Danmark5852823712005-06-29
Morten Winness, Norge13119071727742017-11-19
Mårten Müller, Sverige3754826402009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien17937932015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337458435462006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2422722172002-10-08
nick petersen, Danmark4621116722011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark5610193929192011-10-31
Nico de Vries, Holland1209020902009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark15115112020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1147214722012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4777923772008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6712305131882016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark7310145425172021-03-22
Niels Bomholt, Danmark61365332692006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2402122672015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71578325012006-03-19
Niels Frost, Danmark1240924092012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1267226722007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6883029782011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5928730452013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark18648642012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark92027126402008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark85971641127462021-05-15
Niels Jørgen Larsen, Dominica163988543732007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4744632922018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark18768762015-09-14
Niels Odder, Danmark4873927912010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12210422720512020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40664468138192013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4699821322012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1154015402008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346718336032012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark962747942015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20842099544832021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1272427242006-02-25
nuno barros, Portugal1201320132009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254765623612011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1266726672005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark374486921822016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25250614252882013-06-11
Ole Andersen, Danmark2391124262009-03-29
Ole Friis, Danmark2569531902006-05-08
Ole Hetland, Danmark509057261422018-02-24
Ole Hetland, Danmark112501928562006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81630124802008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3603122012013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273399837108382021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1267526752010-09-27
Ole Richter, Danmark1410741072006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3630427842005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark6869718892014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3466819072012-04-12
Ole Snerling, Danmark1193519352008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2565633072007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61112422632008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1204920492004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark215848582017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47989114589732020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4961335122005-12-15
Olof Strand, Sverige224976543652009-01-11
Oluf Lou, Danmark41754560512013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1153015302013-07-06
Omar Runolfsson, Island131926524312012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2410822872011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2633734352003-04-18
Otto Madsen, Danmark2338019392012-12-05
Otto Samwald, Østrig17625423033902017-06-01
Oz Horine, Israel5110103035322019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3587221342012-05-21
Palle Jensen, Danmark3549018772008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113605552182006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10818656742372017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16631116538002013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133487641112013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2494828862008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1241424142007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1196619662010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1260526052011-04-23
Paul Nilsson, Danmark335491531492020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1261132955334702021-04-25
Pawel Malczyk, Polen51180432592006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101686821482010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark49633835328542021-05-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123280833342006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark174225953702010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6813688845832015-06-23
Per Forsberg, Sverige1342734272003-05-17
Per Hauge, Danmark317376922019-11-29
Per Hirslund, Danmark1111211122011-09-25
Per Holmberg, Danmark28244289445502019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1949778107652012-10-01
Per Kjær, Danmark17144865979182017-09-11
per mattisson, Danmark2518527402010-03-01
Per Poulsen, Danmark441101396281112020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark49574641951242021-04-22
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10020528479952016-06-24
per schmidt, Danmark1184718472009-02-23
Per Smith, Danmark1254825482008-09-22
Per Vindis, Danmark478359537112018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark213687082020-11-02
Pete Antrobus, England3611524992011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4522217892012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3866733772002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61413028662005-08-29
Peter Bo, Danmark31055848912006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26935763131242017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark577762628852018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark61402450622013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark113173936852005-10-31
Peter Christiansen, Danmark4210216662302006-12-31
Peter Dam, Danmark14127553536712013-03-18
Peter Denyer, England2252516412018-07-16
Peter Halkier, Danmark374874926452021-02-04
Peter Halkier, Danmark61497137222006-05-10
Peter Iversen, Danmark1240224022005-05-01
Peter Jensen, Danmark41049835502009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102501635592009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4538716112013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258519164272018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339827569133052016-11-08
Peter Petersen, Danmark2211514272017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5957932692015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1205220522010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101070819572017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62141355012005-06-12
Peter ter Heide, Holland1217721772008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71791239382006-01-05
peter wedel petersen, Danmark425537372018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91229621502016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1170917092012-07-16
Petri Kuhno, Finland3515818282013-11-21
Petri Salo, Finland2767347422008-06-18
Philip Dam, Danmark18748742015-09-28
Philip Elbek, Danmark214557752019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2612635392004-10-06
Pierre Unge, Sverige41200142112003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig102031324932006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien255890149542009-11-26
Pim Wolf, Holland3715526362008-01-08
Poul Reib, Danmark5893223722009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1372337232007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5989623372009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1269126912004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark365672429572020-01-20
Poul Reib, Danmark1288728872004-11-09
Poul Thrane, Danmark143549357422012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1241124112012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1149114912013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark28444502020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1161116112014-02-02
Preben Berg, Danmark195097544972007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1203720372007-10-05
Rafael Armada, Spanien2409123372012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91661323342009-01-16
ragnar smith, Danmark111162936702018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23615599119362020-03-26
Ralph Martin, Tyskland264996922352008-04-18
Ralph Martin, Tyskland191949912502017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121954323572014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1315631562003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2900061392012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark459100036022010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132504527622015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2461223732013-11-06
Rasmus Hald, Norge2311517002011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122848532422008-02-06
Raymond Galea, Malta1226222622004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4919025792004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1166316632011-01-13
René Larsen, Danmark7513933139012013-12-15
René Petersen, Danmark61304599102021-05-15
Rene Rantzau, Danmark234714361112013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1153015302010-09-22
Reto Burri, Schweiz122015423522012-04-06
Reto Burri, Schweiz346159928022009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81749624452002-04-28
Richard Bonser, England19638227141612014-10-28
Richard Burzynski, Danmark426189727372013-08-29
Richard Ek, Sverige368440253442011-10-03
Rie Jensen, Danmark428108722020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73042669752005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1287328732004-03-11
Robert Paepke, Sverige7212639546752013-08-29
Robert Toft, Danmark3655030942009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne39261500263032021-04-28
Roland Jensen, Danmark174033232412008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1383838382013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203550525922013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19728440133272021-03-28
Ronny Malm, Sverige408043029452014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1414841482003-05-06
Rony Livne, Israel2328121052017-11-14
Rud Lynge, Danmark1181418142014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15831239843042013-05-15
Rune Bjerre, Danmark349135253052012-02-12
Rune Larsen, Danmark2420422442006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297125734492013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark8011296008159622021-04-15
Ruth Ahlburg, Danmark235438629942006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2401921332005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1190919092006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark3711259562020-08-26
Sakari Kauppinen, Danmark942506252020-11-09
Samuel Paz Parracho, Spanien81680724512005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255916727852006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2468223842007-09-09
Sander Bot, Holland51064222882005-02-24
Sanne Busk, Danmark51432459312008-10-08
Seamus Enright, Irland2600944872010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2415221872008-05-26
Sebastian Klein, Danmark112018150762018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark12817810722021-05-12
Shaun Robson, England122667525702005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510266036257642018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2417027782010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680123615963082019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10319300152702017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5010380634552010-07-02
Simon Werngren, Sverige71729429512007-11-29
sissel fossat, Danmark1167716772013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2604733782005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark213967092019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191226528802021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33951678938552012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien19669662016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102040527992011-10-07
Steen Brølling, Danmark51379735582006-07-31
Steen Brølling, Danmark1227022702008-11-03
Steen Christensen, Danmark4751427632012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1304530452008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1050167613940482021-03-16
Steen Egholm Engelbøl, Danmark664567013772020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1343534352010-03-07
steen jørgensen, Danmark111263813552016-11-18
Steen Reimers, Danmark112437534942012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102189027922004-11-08
Steen Winkel, Danmark141548814812014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark997822428682021-04-30
Stefan Cherrug, Sverige193479124462012-02-06
Stefan Frello, Danmark1154115412009-05-28
Stefan Hage, Sverige3697328432012-02-16
Stefan Hage, Sverige92267234192004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3606025002005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7013474037492016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4614822242013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige728334522172019-11-23
Stefano Miceli, Malta6466511932020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1285828582009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192939125782017-07-12
Steffen Holst, Danmark4925727572006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3874239152005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1239623962006-08-20
Sten Petersen, Danmark832585292020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15029406959132014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7314921632302008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2527630312010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5761620212013-04-14
Steve Klasan, Tyskland356070229712017-12-12
Steve Nuttall, England1157715772012-02-12
Stig Eide, Norge1289728972009-04-27
Stig Linander, Danmark11121181772522013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2403620822010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234832338632005-10-11
Stig Westergård, Danmark1349934992009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4783424182011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122910327552005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1249024902005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17037541354032020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14727233260082012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61344031862009-05-11
Sven Dall, Danmark2386423512013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111876428422012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark426818472019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1301830182006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31166147872003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5210977337502012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1245224522011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1119611962015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2473425752008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12922350643142012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1111911192005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark216649052016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61363333312013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1286328632004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien519706329312016-09-24
Søren Vinding, Danmark13614119617762018-10-31
Søren Brinch, Danmark133650976572009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2223512032013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2514426782010-09-29
Søren Harding, Danmark10011276653862018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark91915135432021-04-23
Søren Koch, Danmark3739225232006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8913699842982015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249222897394172016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61496129052007-04-21
Søren Nancke, Danmark101887333662016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7019225359992012-07-15
Søren Olin, Danmark2544627622008-08-16
Søren Parup, Danmark1106610662006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51426450312013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1196119612005-02-06
Søren Skov, Danmark576123564944732013-02-12
Terje Axelsen, Norge102076024652005-09-08
Terje Kolaas, Norge356242730672013-02-12
Terje Kolaas, Norge51470742582005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge41059138292012-07-27
Terry Townshend, England2494726442006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7915991352442012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5812517182008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland296114227052005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2378019272009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8614196523062012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245773845502012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3974633812008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2414222292008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6858416462014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1293129312008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark40427225518032021-05-15
Thomas Hasle Ravn, Danmark2618733462007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark154056735822009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2470324902002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3722928252012-01-07
Thomas Iversen, Danmark216268362019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark469362336482013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81505924952013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1536853682003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6612289632782014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1204820482004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2890549322005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1269026902010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1146214622017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland61042619842013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1149914992005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1270727072008-04-19
Thomas Maul, Danmark8613562126732011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204098041992011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4811129872011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31107548132005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961113244546242019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92608367562010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41216635042005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172768922592019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1225922592010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2296618792018-12-21
Thurel Julien, Gambia13219360121912011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1134513452013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41027737282007-11-24
Tim Andersen, Danmark31367457392004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2507528772002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72684061722011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81931326222006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2327616642010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111084612312018-06-03
Tobias Berger, Sverige436742826762012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81771328772006-03-11
Tom Backlund, Finland1372237222008-01-06
Tom Backlund, Finland51552744342006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg3329313912014-04-23
Tom Goossens, Belgien92043635082006-08-09
Tom Jensen, Danmark1236123612006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2450627692004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3640826152006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20739345541232014-07-10
Tomas Svensson, Sverige449547345112010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132724726012010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5730517832016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8221251345832006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2490524552006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige81948028322007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige122213464103212018-02-12
Tommy Kaae, Danmark437604948302021-05-12
Tommy Karlström, Sverige2301417302014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377220528442013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172997029252013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark650107505647102021-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark323628020002020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2467723682005-03-25
Tor A Olsen, Norge1289428942003-11-09
Tor Olsen, Norge284633630532019-09-12
Torben Andersen, Danmark61472030472008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6490314362019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2372719562010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193976328242007-02-25
Torben Evald, Danmark81788732392019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132406924942011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1113811382017-04-06
Torben Laursen, Danmark335435834572012-10-23
Torben Lund, Danmark51144448412004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5524113072016-02-12
Torben Lyng, Danmark222667223382020-03-09
Torben Olsen, Danmark21064670002013-11-02
Torben Sebro, Danmark6010860835762020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91054618342018-05-22
Tore Vang, Norge5512615681942016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark18215872032342021-04-20
Tormod Amundsen, Norge183109331812013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1210421042004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6110895939562018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5510677388032020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459710169542013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1173917392013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2368419772013-02-01
tue hartmann, Danmark1106610662012-05-06
Tue Romanow, Danmark1250225022009-10-06
Tune Jensen, Danmark1262226222006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2511826652007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1226122612007-12-28
uffe jensen, Danmark18958952015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5912441331222006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297772289432010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1129012902004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3665724592003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182903028242014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1254125412005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2419322762004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9517658839072013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3302611492012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark18518512018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1111711172017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark18268262017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10118030530812010-01-05
Vegard Bunes, Norge51368031222003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72196245402007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1316831682002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2275368195812014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2851451342001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1269426942013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162461319982017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12825709364852018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71414040082010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1272927292004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6917721032011-12-22
wally morell, Danmark1186218622013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5903319412006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1212721272005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2629536662003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143497134292008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1132213222013-04-30
Wim van der Schot, Holland1254925492006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3671324842013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1309530952011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2441224782012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3757828032008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184548032872012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3856942392005-04-11
Yoav Perlman, Israel153476031462011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8912845633702021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1129312932013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6825618062015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5845122632018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92075738352014-01-04

Der er i alt 1420 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.165 sek.
til toppen