Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark41776904939146722020-06-01
Hans Henrik Larsen, Danmark2188260775957442020-06-01
Jens Thalund, Danmark2177217987623702015-09-04
Morten Scheller Jensen, Danmark1902244410675012020-05-29
Helge Sørensen, Danmark1625246100197852020-05-06
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510240112755122018-04-11
Søren Kristoffersen, Danmark1249202058791942016-07-03
Ole Krogh, Danmark12263177199104542020-05-22
Paul Patrick Cullen, Danmark1203110766532252020-05-04
John Larsen, Danmark1037111568069182020-05-20
Axel Mortensen, Danmark1035144564865282020-05-14
Steen E. Jensen, Danmark1022148518438632020-05-17
Thomas Varto Nielsen, Danmark96196714943642019-08-15
Eva Foss Henriksen, Danmark960103339657842020-05-25
Carl Bohn, Danmark79548141421022020-06-01
Rune Sø Neergaard, Danmark7891158636155732020-05-23
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark76547021422912020-05-25
Erik Biering, Danmark76191066458892020-06-01
Claus Halkjær, Danmark753121124852972020-05-29
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark73753818325682020-05-19
Leif Høgh Olsen, Danmark725987623100282020-04-02
Simon Berg Pedersen, Danmark680111484861182019-08-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6561352770103072020-04-15
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62538834325192020-05-15
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark61194557645132020-05-29
Aurélien Audevard, Frankrig58697887536942019-08-18
Allan Kjær Villesen, Danmark58061799482262020-05-29
Bo Tureby, Danmark579111565162932015-09-01
Søren Skov, Danmark576114079142602013-02-12
Knud Pedersen, Danmark576123700172472017-05-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52196472448172013-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark508104185753932018-09-14
Henrik Kisbye, Danmark49965951368482013-12-24
Ole Zoltan Göller, Danmark47981100487072020-01-26
Per Schans Christensen, Danmark47664792748972019-10-31
Michael Frank Nielsen, Danmark45233330821092020-04-28
Christian Andersen Jensen, Danmark45181759356322016-12-11
Per Poulsen, Danmark44093495079172018-09-04
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429100391874392013-05-07
Niels Poul Dreyer, Danmark40657910936222013-10-29
Carsten Siems, Danmark39959483066882019-01-14
Rodmund á Kelduni, Færøerne38153363361012020-04-17
Arne Kiis, Danmark37554244440552017-06-12
Per Boye Svensson, Danmark37422017726762020-03-20
Klaus Dichmann, Danmark36045880753762020-05-27
Thomas Garm Pedersen, Danmark34517391215192020-06-01
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33946106036702012-04-09
Mogens Hansen, Danmark33979011945822010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339766117126542016-11-08
Daniel Pettersson, Sverige32553641533702019-11-18
Anne Navntoft, Danmark31545391234552020-05-06
Johnny Madsen, Danmark31359628282552019-12-27
David Erterius, Sverige31247678541402018-09-18
Lars Birk, Danmark30428927129662020-04-26
Erik Mølgaard, Sverige30235545737422017-09-18
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark29730938165942020-05-25
Per Holmberg, Danmark28239272542772019-10-26
Johnny Salomonsson, Danmark28052378144102017-09-24
Henrik Pedersen, Danmark27530237371492020-05-11
Peter Bonne Eriksen, Danmark26931230529212017-03-28
Mikkel Holck, Danmark26140011144632020-05-29
Ib Jensen, Danmark25947525475512020-05-03
Ole Amstrup, Danmark25246135949882013-06-11
Martinez Jonathan, Frankrig24533795729622012-06-05
Jørgen Dam, Danmark24549125638742011-05-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24348419668712020-04-20
Rainer Christian Ertel, Tyskland23611239916862020-03-26
Lars Grøn, Danmark23416560925562020-05-11
Finn Laugo Sørensen, Danmark23235633736842014-10-16
Lars Rostgaard, Danmark22233310755222014-06-13
Lars Jensen, Danmark21944500071822016-11-16
Johannes Rydström, Sverige21830513835822014-07-29
Bjørn Frikke, Danmark21718598329642020-05-20
Tomas Lundquist, Sverige20735792439112014-07-10
Eric Didner, Frankrig20725540926972020-01-03
Nis Lundmark Jensen, Danmark20638424642632015-01-09
Henrik Friis, Danmark20519048523482019-04-21
Anders Bacher Nielsen, Danmark20119060927162013-04-02
Richard Bonser, England19634707239802014-10-28
Dennis Olsen, Danmark19422342528172020-03-09
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19124492431312020-04-28
Lars Andersen, Danmark18716078423822020-02-04
Bent Thøgersen, Danmark18623629139912020-05-04
Martin Rheinheimer, Danmark185698278602020-05-21
Jens Jørgen Andersen, Danmark17936664577612019-06-30
Otto Samwald, Østrig17622163231472017-06-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17539339062912010-05-04
Per Kjær, Danmark17141693877082017-09-11
Sune Riis Sørensen, Danmark17034543850902020-05-14
Erling Krabbe, Danmark16915211253472020-05-25
Gabriel Schuler, Schweiz16935561539822011-03-23
Pasi Parkkinen, Finland16628333435812013-07-03
Gerner Majlandt, Danmark16539763571942017-10-24
Torkild Kristensen, Danmark16211252630202020-05-21
Rune Bisp Christensen, Danmark15828598040992013-05-15
Stephan Skaarup Lund, Danmark15026864656742014-01-27
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14811317257402018-11-20
Susanne Jepsen, Danmark14724798657412012-03-23
Gert Jeppesen, Danmark14423553757672012-09-15
Chris Batty, England14228466977762008-02-20
Jørgen Kabel, Danmark14137651968972018-09-25
Peter Dam, Danmark14125206434582013-03-18
John Kyed, Danmark139309937101852013-12-22
Søren Vinding, Danmark13611820116052018-10-31
Massimiliano Dettori, Holland13514250023202020-04-27
Lars Gabrielsen, Danmark13217238640052020-06-01
Thurel Julien, Gambia13217206820312011-09-18
Morten Winness, Norge13116813425572017-11-19
Svend Rønnest, Danmark12920119841072012-12-09
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12913306091852020-02-26
Anders Søgaard, Danmark12927534038942011-07-17
David Andersson, Sverige12816655124642015-02-14
Vincent Legrand, Belgien12823252761712018-10-12
Carl Erik Mabeck, Danmark12728249960462007-07-04
Michael Mosebo Jensen, Danmark12631885088852019-10-20
Birger Lønning, Danmark12522194151492020-05-19
Anders E. Sørensen, Danmark12527738654992011-10-01
Arne Volf, Danmark12422924054922017-12-30
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12423313973932013-05-11
Benny Kristensen, Danmark12326136040792012-05-23
Tommy Holmgren, Sverige12219122496332018-02-12
Johnny Laursen, Danmark12224068237862010-02-23
Jon Lehmberg, Danmark12018940245432013-10-22
Henning Larsen, Danmark1179120516612020-03-09
Henning Rose Sørensen, Danmark11621336228192013-06-19
Kim Duus, Danmark11417541132932017-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11214234227542017-11-15
Bo Jensen, Danmark11114931524182012-06-19
Morten Bentzon Hansen, Danmark11120972353012020-04-21
Stig Linander, Danmark11119158269352013-11-07
Clausjannic Labuz, Danmark11022306663112012-03-06
Frits Rost, Danmark1094621133412020-02-06
Palle Sørensen, Danmark10816791240392017-04-08
Arie Ouwerkerk, Holland10725522263872020-02-03
Keld Jakobsen, Danmark1068712222942020-05-27
Kis Boel, Danmark1067691412802020-02-14
Lars Adler Krogh, Danmark10624717253432017-07-30
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1058021718222019-10-01
John Pedersen, Danmark10318973649132013-11-02
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10317532250372017-02-04
Asbjørn Jensen, Danmark10316853634772019-12-20
Henrik Brandt, Danmark10320460165342019-01-28
Hans Staunstrup, Danmark10317710432552020-05-17
David Monticelli, Belgien10217896330602017-08-15
Mark Walker, Danmark10110741724512014-03-02
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10118255530702013-10-07
VASLIN Matthieu, Frankrig10116306128922010-01-05
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10018645376242016-06-24
Søren Harding, Danmark1009627051782018-02-23
Gisela Nagel, Tyskland1008771221092020-05-01
Eigil Larsen, Danmark9812874727252019-05-16
Erik Bogh Nielsen, USA9712468827162016-03-19
Vagn Freundlich, Danmark9516044236262013-07-27
Jens Overgaard Christensen, Danmark9418530140972011-07-01
Janus Ethelberg, Danmark9418993025902007-09-05
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9212454326152016-05-09
Marcin Solowiej, Polen907064122682019-11-27
Carsten Gadgaard, Danmark8924931875522008-10-17
Søren Kristensen, Danmark8912032140402015-09-08
Jan Thomsen, Danmark8918913840892007-08-21
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8821224461642007-02-25
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811768089222017-03-15
Thomas Maul, Danmark8612140024702011-05-16
Martijn Bot, Holland8618044531482010-05-26
Thomas Bernhardsson, Sverige8612783321642012-04-13
Zbigniew Kajzer, Polen8610938831552019-12-30
Henry Lehto, Finland8611858922682017-02-23
Jan Helbo, Danmark869449628392014-04-06
Jens Kirkeby, Danmark868326635182020-01-24
Jakob Dall, Danmark8419429448772013-11-09
Lars Falck, Danmark849625224542019-11-29
Joakim Engel, Danmark8319310456582007-08-18
Anders Hammergart, Danmark8218289839642016-06-04
Tommy Frandsen, Danmark8219781843932006-01-15
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218128032182008-02-27
Mehmet Goren, Tyrkiet8113913637772009-06-15
Jørgen Witved, Danmark8115819544792009-08-10
Markus Tallroth, Sverige8015399840732013-03-22
Terry Townshend, Storbritannien7914583749522012-08-20
Morten Rasmussen, Danmark787947928412019-04-08
Johannes Christian Harbou, Danmark7811274236562012-07-16
Steen Øllgaard, Danmark785846627052020-05-18
Ivan Sjögren, Sverige777452216662017-11-11
René Larsen, Danmark7512624237052013-12-15
Henrik Just, Danmark7414484542472012-01-26
Hendrik Weindorf, Tyskland7413506533522015-06-17
Stéphane Aubry, Schweiz7313760630692008-09-08
Morten Christensen, Danmark7211078552672019-02-07
Robert Paepke, Sverige7211426744842013-08-29
Stefan Tapio Ettestam, Sverige726955419722019-11-23
Jens Eriksen, Danmark7218169557602013-08-26
Keith Fox, Danmark717936528452020-04-27
Niels Birkedal Thomsen, Danmark718308322752020-03-27
Stefan Pfützke, Tyskland7012229835722016-07-15
Søren Nygaard, Danmark7017964357722012-07-15
Per Finn Nielsen, Danmark6812553144082015-06-23
Niels Behrendt, Danmark6711051930072016-10-22
Christer Brostam, Sverige669680725752020-02-04
Thomas Kehlet, Danmark6611147930632014-06-06
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663337012172020-04-28
Anni Nielsen, Danmark6514586345992016-11-29
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6513549756452019-11-13
Frank Abrahamson, Danmark637928637102017-03-29
Erik Groth-Andersen, Danmark637939035002019-09-10
Joachim Bertrands, Belgien625586419812017-06-29
Troells Melgaard, Danmark619799134832018-08-27
Ivan Sjögren, Sverige617801519472013-03-16
Flemming Ahlmann, Danmark6015442569592012-03-10
Jørgen Munck, Danmark609249554812019-12-30
Torben Sebro, Danmark609753633602020-02-20
Uffe Pedersen, Danmark5911503729492006-01-22
Kenneth Bach Christensen, Danmark586496344512013-12-23
Jens Paulsen, Danmark585351221462019-10-15
Carsten Holm Petersen, Danmark572721917972019-08-06
Lars Paaby, Danmark575455627602020-05-14
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5712517558442020-02-18
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576533722272018-06-13
Harry J Lehto, Finland5716274954232012-12-21
Martin Gottschling, Tyskland5711136087412017-10-17
Peter Brostrøm, Danmark576750127242018-04-13
Benny Haahr, Danmark578153629802018-03-21
Frédéric Jiguet, Frankrig569130126452016-02-02
Nicki Sørensen, Danmark569244927552011-10-31
Erhardt Ecklon, Danmark5614520049582012-10-12
András Fodor, Ungarn569787147782015-03-10
Christian Leth, Danmark5615417046832016-06-01
Tore Vang, Norge5511623580162016-10-20
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557604830792018-03-23
Troels Eske Ortvad, Danmark559510784372020-03-12
Gert Rasmussen, Danmark556025219942014-01-02
Anders Jensen, Danmark553875914892020-04-24
Kim Aaen, Danmark5414024959152012-04-19
Mikael Nord, Sverige5410241131842014-12-14
Klaus Mortensen, Danmark5311128436692010-08-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311569549062019-07-23
John Jensen, Danmark534952016872019-04-26
Henrik Mikkelsen, Danmark5212200860502012-10-03
Svend Erik Frandsen, Danmark5210076735462012-12-29
Felix Timmermann, Tyskland523985216262020-03-20
Janis von Heyking, Sverige524240214692013-12-12
Fabian Schneider, Schweiz527677925142015-06-29
Alex Sand Frich, Danmark5112243350222018-10-05
Szilard J. Daroczi, Rumænien518782927372016-09-24
Carsten Egevang, Grønland5113931858862007-10-09
Oz Horine, Israel519139733352019-09-20
Ole Hetland, Danmark508194759232018-02-24
Hans Henrik Bay, Danmark503796921932016-05-12
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509489132742010-07-02
Christian Eilers, Danmark486793821982013-09-11
Arne Giørtz-Behrens, Danmark484311714882020-05-29
Per Vindis, Danmark477556435302018-02-21
David Boertmann, Danmark4610137641272013-09-27
Frode Jacobsen, USA466361321142012-06-23
Thomas J. Simonsen, Danmark468549034322013-04-04
Christian Axelsen, Danmark469678464842011-09-25
Kent Olsen, Danmark4510691687372018-10-26
Espen Lie Dahl, Norge458244229762013-12-17
Jens Ole Byskov, Danmark454263422632011-12-24
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458316233882010-10-29
Frank Desting, Danmark457859032122013-10-20
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458932966962013-06-30
Christian Rørdam, Danmark445597635282018-12-13
Antoine Joris, Belgien447526423952016-12-05
Tomas Svensson, Sverige448757443082010-10-08
Johan Stenlund, Sverige439255839262010-12-20
Tobias Berger, Sverige436018924972012-03-20
Lars Andersen, Danmark436154722782015-05-22
J Ole Andersen, Danmark433987716332016-05-24
Richard Burzynski, Danmark425475225242013-08-29
Peter Christiansen, Danmark429500860142006-12-31
Alf Petersson, Sverige428687143132011-11-02
Lars Rudfeld, Danmark425034023442013-12-13
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414628521742014-02-08
Ronny Malm, Sverige407368327632014-03-16
Tommy Kaae, Danmark406802146132017-02-28
Jan Speiermann, Danmark3910197361472012-06-15
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397437243792012-06-01
Kjetil Johannessen, Norge386769630152009-08-10
Mikael Nord, Sverige389754560592004-12-15
Karin Gustausen, Danmark383415562652019-12-03
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376607726692013-05-10
Ole Bo Olsen, Danmark373803019542016-09-12
John G. Dinesen, Danmark375967526432013-10-22
Poul Holm Pedersen, Danmark365001027602020-01-20
Cristian Jensen Marcet, Danmark368529745152010-12-10
Richard Ek, Sverige367767851132011-10-03
Lars Jensen Kruse, Danmark361521910922020-01-28
Terje Kolaas, Norge355617328262013-02-12
Lars Witting, Danmark358247538022019-10-14
Hans Larsson, Sverige358944549142010-11-07
Mathieu Bally, Schweiz355339429282012-02-26
Lars Borup, Danmark358514342572010-09-19
Steve Klasan, Tyskland355402928102017-12-12
Peter Halkier, Danmark344107724622020-04-18
Klaus Bjerre, Danmark346905341972011-05-04
Rune Bjerre, Danmark348528850942012-02-12
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344490620602018-09-27
Morten Jenrich Hansen, Danmark344949541592019-01-08
Kjetil Schjølberg, Norge347370681072012-03-12
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346188634342012-05-31
Reto Burri, Schweiz345586326202009-06-08
Elmer Pedersen, Danmark333492520412015-03-23
Paul Nilsson, Danmark334865129882020-03-15
Nelly Hansen, Danmark336919933752006-12-06
Franck Ishøi, Danmark334601225772013-04-17
Torben Laursen, Danmark334871632602012-10-23
Anders Østerby, Danmark336754572322015-11-13
Carsten Poulsen, Danmark326952838832007-07-12
John Frikke, Danmark322931120162019-08-28
Josh Rhys Jones, England326711736792013-09-27
Anders Tøttrup, Danmark316860938802006-11-05
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315485222792010-01-31
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317812036042006-09-22
René Petersen, Danmark31123326432019-12-01
Freddy Rosning, Danmark304407334072020-01-23
Tony Søholm Larsen, Danmark302918217742020-05-25
Kermarrec Corentin, Frankrig304796229032009-10-11
Jesper Sonne, Danmark305797027872005-09-27
Andreas Petersen, Danmark294659750292012-11-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296629632832013-09-19
Arvid H Anthonsen, Norge292352011062015-07-07
Kjetil Johannessen, Norge296584729922006-02-19
Jan Mogensen, Danmark294381427602012-05-09
Theodosis Mamais, Grækenland295631625422005-06-22
Bo Sonne Sørensen, Danmark296600150942010-11-24
Ulf Eschou Møller, Danmark297174086042010-03-26
Martin Kviesgaard, Grønland296447540282011-02-13
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296833946922006-11-26
Finn Carlsen, Danmark296095733322013-04-11
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282237685312020-04-26
Anders Wiig Nielsen, Danmark284761954092020-05-11
Lars Juul Pedersen, Danmark283727419062018-02-18
Leif Pedersen, Danmark285354825852011-10-16
Tor Olsen, Norge284041428052019-09-12
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276691043002008-12-08
Arnold Georg Houmann, Danmark274077634312014-06-26
Kurt Vogt, Danmark272479212352011-12-27
Ma Yan Bryant, Storbritannien275333828082008-11-09
Jan Eske Schmidt, Danmark266309447742019-12-24
Ralph Martin, Tyskland264567120672008-04-18
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262683919002020-01-07
André Riis Ebbesen, Danmark265432227772012-08-30
Peter Lyngs, Danmark257985361972018-03-21
Pieter Vantieghem, Belgien255444847452009-11-26
Samuel Peregrina, Spanien255495126092006-07-08
Johan Christian Homann, Danmark251327912402020-05-27
John Dreyer Andersen, Danmark254635826592011-07-31
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254334221632011-01-09
Mona Grundsøe, Danmark254670425102008-05-05
Bent Carstensen, Danmark244986652362012-09-09
Mats Wallin, Sverige244342924922009-07-29
Inger Andersen, Danmark245010626382007-08-07
Luca Sattin, Italien244609627112009-01-05
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245347343542012-02-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243942921662018-01-29
Stig Vang Petersen, Danmark234445736842005-10-11
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233890533162013-05-19
Michael Køie Poulsen, Danmark234052350422013-03-25
Ruth Ahlburg, Danmark235051228282006-04-10
Lasse Olsson, Sverige233116625552012-08-20
Carsten Gørges Laursen, Danmark233710741872020-04-15
Rene Rantzau, Danmark234297959222013-12-29
Hans Rytter, Danmark234968841172007-08-07
Jacob Sterup, Danmark224452638552012-01-04
Arnold Houmann, Danmark225267851792006-06-07
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224503729042006-11-08
Kim Fischer, Danmark225200637142005-03-07
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222834827392013-03-28
Jan Durinck, Danmark225017939142013-06-17
Leander Khil, Østrig225039733272012-02-22
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2270592191572014-05-27
Mikko Oivukka, Finland224389332292007-05-20
Torben Lyng, Danmark222265121292020-03-09
Olof Strand, Sverige224591541662009-01-11
Allan Haagensen, Danmark212623939422019-11-05
Morten Müller, Danmark212341918832018-03-27
Jens Ryge Petersen, Danmark214961536952011-09-16
Joakim Matthiesen, Danmark21109359622020-06-01
Thomas Nielsen, Danmark203740939442011-03-24
Elly Hansen, Danmark204444366122017-07-13
Mateusz Matysiak, Polen203208526622017-10-16
Lauge Fastrup, Danmark202992125602014-04-03
Andreas Hagerman, Danmark205147534572003-08-28
Daniel Lehmberg, Danmark2064636472020-03-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202687217162010-10-21
Claus Vind-Andreasen, Danmark203181228332014-06-05
Rolf Nagel, Tyskland203204424182013-06-24
Frode Falkenberg, Norge204566231872008-02-25
Helle Kjær Erichsen, Danmark202703219862018-08-31
Conny Jensen, Danmark191950124492018-01-30
Helle Dyrting, Danmark191412312302015-03-07
Jacob Breson Neumann, Danmark192415119792013-05-23
Hans Pinstrup, Danmark193754033262010-08-09
Jakob Engelhard, Danmark193305641002013-10-23
Preben Berg, Danmark194733542892007-02-17
Steffen Fahl, Danmark192558723442017-07-12
Henrik Knudsen, Danmark195456352222011-10-05
Edvin Hansson, Sverige193812031352005-03-16
Per Huniche Jensen, Danmark1946182105062012-10-01
Gunnar Larsen, Danmark193946527742006-03-11
Stefan Cherrug, Sverige193115622622012-02-06
Matthieu Canévet, Frankrig192785224582016-09-10
Jesper Michael møller, Danmark191441326132019-07-15
Torben Ethelberg, Danmark193652026632007-02-25
Ralph Martin, Tyskland191583310462017-12-10
Lars Mejlby, Danmark193948438542010-03-05
Benjamin Steffen, Tyskland192240417732014-04-24
Ulla Paulsen, Danmark182571426112014-09-12
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183702630502004-11-24
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183978028862005-08-26
ji be, Schweiz183141128332010-06-21
John Hornbek, Danmark182991119972008-09-08
Marnix Jonker, Holland183940430182006-02-01
Andreas Meyer Winnem, Norge183056422372006-06-07
Jim Thagaard Hansen, Danmark183693726132005-04-20
Yann Kolbeinsson, Island184215431092012-01-25
Tormod Amundsen, Norge182767129412013-02-19
Jesper Brinkmann, Danmark183774830692011-08-17
Leif Holmskov, Danmark183513034552012-09-23
Greg McIvor, Sverige173497323842013-09-20
Kim Lunding, Danmark173589945742006-01-14
Jens Wiberg, Danmark171753022752019-03-28
Mads Elley, Danmark173312134902013-10-21
Lars Smith, Danmark173409746212011-12-09
Jimmy Skat Hansen, Danmark173847953702005-04-04
Dominic Mitchell, Storbritannien172512922162011-10-10
Roland Jensen, Danmark173752530782008-11-17
Bjarne Skule, Danmark172112116302010-01-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark173882950612010-06-15
Thorkil Brandt, Danmark172426920752019-11-23
Erik Agertoft, Danmark173891547732007-04-29
Tonny Papillon, Danmark172696327692013-08-22
Knud N. Flensted, Danmark163311333052010-10-10
Luca Boscain, Italien161865014502014-07-31
Arne Torkler, Danmark161616427622016-11-06
Niels Jørgen Larsen, Dominica163697842062007-07-10
Jørgen Scheel, Danmark163824037662006-07-21
Villy Pedersen, Danmark162188218052017-05-19
Bjarne Hemmingsen, Danmark162131119242017-12-02
Claus Johansson, Danmark162302717422012-03-09
Geir O. Pedersen, Norge163287727932009-06-25
Chris Lansdell, England163258930152009-06-22
david drangsland, Norge162875929202011-08-13
Kjeld Lund, Danmark162076035162019-10-05
Julien Piette, Frankrig163254126762005-05-18
Jens Mikkel Lausten, Danmark153956992422016-10-13
Erik Edvardsson, Sverige152963327672007-06-05
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1546498292020-03-14
Thomas Hellesen, Danmark153763133712009-08-10
Yoav Perlman, Israel153196129042011-07-14
Domen Stanic, Italien142238122322012-04-08
Christoph Moning, Tyskland141825318122011-08-20
Chris Romeiks, Tyskland142694425772010-12-12
Jonn Leffmann, Sverige142189021092011-08-22
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142280323132011-04-06
Steen Winkel, Danmark141305813092014-01-07
Arild Breistøl, Norge142505433202010-02-11
Bo Lassen Christiansen, Danmark14651212512020-05-13
Bengt Bengtsson, Sverige142358336592014-10-14
kim lundqvist, Danmark142655425192008-04-09
Martin Oomen, Sverige142497622742011-02-07
Poul Thrane, Danmark143279154862012-09-18
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141071812642015-03-26
Benoit Nabholz, Frankrig142141727462012-05-23
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143256831952008-10-22
Marcus Erik Danielsson, Sverige141738619142012-01-12
finn henriksen, Danmark141065813142020-04-30
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142054917992012-04-11
Björn Gísli Arnarson, Island133525850482006-01-19
Torben Jepsen, Danmark132190923222011-01-13
Arthur R. Jensen, Danmark134109670262007-01-30
Mario Rodero Hernández, Spanien132438424362006-07-10
Benoit Paepegaey, Frankrig132599422632005-03-07
Gábor Bodor, Ungarn131790218872017-03-22
Tommy Andre Andersen, Norge132501324252010-01-18
Johannes Ferdinand, Tyskland131783923752014-04-28
Christian Martin Glahder, Danmark131624819622012-06-26
Hans Erik Jensen, Danmark13939710812019-08-12
Finn Bro, Danmark132153526522017-05-10
Jesper Sonne, Danmark132228424902012-03-30
Patric Lorgé, Luxembourg133227039242013-10-10
Chris Baines, Storbritannien131823821172014-11-10
Andreas Guldager, Danmark131759718762012-05-30
Jonas Holmqvist, Sverige131871521072014-01-03
Søren Brinch, Danmark133384274022009-11-22
Erik Kramshøj, Danmark133808657752005-06-16
Omar Runolfsson, Island131686722462012-06-20
Frederik Rejsby Johansen, Danmark13756611712020-05-21
Rasmus Due Nielsen, Danmark132251925132015-05-21
Jan Jörgensen, Sverige131439017622019-11-08
Reto Burri, Schweiz121796821132012-04-06
Shaun Robson, England122456124092005-04-04
Rasmus Strack, Danmark122637330332008-02-06
Michael Schwalbe, Danmark122819833572012-07-08
Rami Mizrachi, Israel121727321212014-06-03
Hampus Lejon, Sverige122430930882013-10-07
Ies Meulmeester, Holland122125421432010-12-03
Stuart A Reeves, Danmark122697225702005-04-20
Per Ekberg Pedersen, Danmark123062131002006-05-10
Hans Lind, Danmark123077448462013-03-05
Anders Bojesen, Danmark122450770732013-12-31
Svend Nørgaard, Danmark111691526502012-02-16
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112328034872011-10-20
Frank Simonsen, Danmark112768142512012-03-29
Bo Valeur, Danmark11915415332020-05-18
Gaukur Hjartarson, Island112492230302005-06-13
Peter Bundgaard, Danmark112948334462005-10-31
Christian Michael Villadsen, Danmark111150513852014-01-08
Palle Nygaard, Danmark113387150022006-06-07
Lesley van Loo, Holland112130422872009-02-23
Sebastian Klein, Danmark111796248802018-05-30
David B. Collinge, Danmark112164232972013-05-21
Christian Ljunggren, Sverige111719420042013-05-27
finn folkvardsen, Danmark111958223842016-11-15
Jonas Gadgaard, Danmark112127927642008-04-26
Jan Nielsen, Danmark1174269892019-06-20
Kurt Bredal Christensen, Danmark113469474132010-10-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112346534462006-04-23
Ludovic Scalabre, Frankrig112694338212006-10-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112043832682013-08-15
Tine Jensen, Tyskland11868110572018-06-03
ragnar smith, Danmark11970634572018-11-17
Steen Reimers, Danmark112240533082012-03-11
Ole Hetland, Danmark112304126802006-05-18
Anders Roel, Danmark111578623972013-12-10
steen jørgensen, Danmark111034911602016-11-18
Cédric Rousseau, Frankrig101980924842006-02-20
Hjalte B. Johansen, Danmark101281830312019-11-19
Terje Axelsen, Norge101901122722005-09-08
Michael Hansen, Danmark10775210132016-11-10
Peter Stronach, Storbritannien10882017862017-01-27
Per Allan Degn, Danmark101522419532010-05-28
Claus Lunde Pedersen, Danmark101446318312011-10-25
Martijn Bunskoek, Holland101511017222011-01-27
kai nissen, Danmark101392619192014-08-18
Andreas Ranner, Østrig1034904842019-10-13
Peter Kuster, Schweiz102326533602009-04-24
Kai Gauger, Tyskland101799423162011-01-27
Steen Roed Hansen, Danmark102028626322004-11-08
Geert Brovad, Danmark103235544992004-11-14
Pierre-André Crochet, Frankrig101871423422006-08-09
Jens Boesen, Danmark102048325772009-04-04
Fredrik Kræmer, Norge102704947632002-10-02
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101594454772014-01-03
Søren Nancke, Danmark101700231242016-01-02
Kim Petersen, Danmark101917722902006-08-24
Finn Nørregaard, Danmark10828112952015-03-09
Karsten Stæhr, Danmark101987025082006-08-09
Leif Bolding, Danmark101404621892019-12-12
erik ehmsen, Danmark101255417252011-11-16
Steen Drozd Lund, Danmark101863425852011-10-07
Torben Sylvest Jensen, Danmark9875416712018-05-22
Stefan Hage, Sverige92116932512004-12-15
Morten Jørgensen, Danmark91861327492009-04-14
Lilly Irene Sørensen, Danmark91730423442008-01-20
Raffael Ayé, Schweiz91507521552009-01-16
Brian Rasmussen, Danmark91017915702016-11-27
Henrik Elver, Danmark91619221722005-11-07
Jan Ravnborg, Danmark91991634022009-10-06
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark946968612019-05-17
Peter Zeller, Schweiz91057819292016-06-03
Niels Jørgen Clausen, Danmark91876024522008-05-26
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91831531082013-10-20
Jeppe Bundgaard, Danmark91997944552013-12-29
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91903636112014-01-04
Bence Kókay, Ungarn91665523392009-01-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91377818242011-10-25
Thomas W. Johansen, Danmark92440265092010-02-04
Maurizio Sighele, Italien91035418972011-09-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92264327922003-03-09
Tom Goossens, Belgien91890033442006-08-09
Nikolaj Thomsen, Danmark948476272015-08-20
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9893817152013-03-25
Kim Øllgaard, Danmark91632726252008-10-09
Jakob Hochuli, Schweiz81164421772011-12-30
Kurt Prentow, Danmark81712233072019-02-25
Knud-Erik Strange, Danmark82105832792006-06-07
Mikael Funch, Danmark81939830532006-04-19
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8828114592013-02-11
Flemming Lang, Danmark81865338422013-02-14
Henrik Kolsbjerg, Danmark81094616412010-08-27
Henrik Pedersen, Danmark81499721602005-09-14
Martin Scott, Storbritannien81390019012002-10-10
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81338223932014-06-10
Hallgeir Fisketjøn, Norge81046118622011-07-07
Jens Lind, Danmark8791618332019-11-15
Henrik Mouritsen, Tyskland82427647832010-09-29
Asger Røjbek Sørensen, Danmark848368662018-11-21
Christophe CAPELLE, Frankrig81114118682012-04-14
Mads Herbøl, Danmark8890446632020-04-20
Torben Evald, Danmark81644930552019-02-27
Ricard Gutiérrez, Spanien81616122752002-04-28
Ole Kristensen, Danmark81493023032008-08-24
Gert Rasmussen, Danmark81728431182006-05-14
Tommy Holmgren, Sverige81810226722007-06-24
Anton Herrig Liebermann, Danmark81827053382013-11-29
Jelger Herder, Holland81756229232004-05-31
Tobias Epple, Tyskland81639127042006-03-11
Ivan Petric , Slovenien81389231702010-08-22
Tim Vaughan, Storbritannien81794924722006-03-16
Samuel Paz Parracho, Spanien81553222812005-09-02
Thomas Jensen, Danmark81361222992013-11-29
Jan Kiel, Danmark82199056502010-02-06
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71241622492011-09-05
Daniel König, Tyskland7613810362013-06-22
Henrik H. Søndergaard, Danmark71308426582010-08-05
Lars Villadsen, Danmark71252728742009-02-01
Christian Tiller, Norge72173543532005-08-30
Morten Dehn, Danmark7890019782015-05-28
Jan Hjort Christensen, Danmark71997471572009-10-13
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71375937202018-03-19
Benjamin Steffen, Tyskland71289224422006-07-08
Henrik H. Søndergaard, Danmark71750829082006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71576326272004-11-26
Mikkel Thorup, USA752929642018-06-03
Simon Werngren, Sverige71596128012007-11-29
Jan Jespersen, Danmark71299622712012-02-24
Søren Hjorth Andersen, Danmark71760833502002-10-29
Esben Eriksen, Danmark71885439772006-03-16
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71775330292011-10-01
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71039323872014-02-02
Niels Fabæk, Danmark71458123192006-03-19
Jan S. Kristensen, Danmark71695632972006-12-24
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71681734202011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72526857572011-01-30
Julien Piette, Frankrig71123023342017-10-16
Janni Christoffersen, Danmark7757413692014-01-21
Barrault Frantz, Frankrig71293628182019-06-20
Arne Lilhauge, Danmark71081620822009-10-19
Jan Kåre Ness, Norge72828574652011-12-14
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72047342362007-08-18
Bo Svensmark, Danmark71758150502011-01-10
Rie Voetmann, Danmark72890367062005-06-13
Mats Wallin, Sverige71396421772005-09-06
Vinni Bruhn, Danmark71298938222010-05-29
Brahim Mezane, Marokko7948417972013-05-26
Peter Thomsen, Danmark71663236682006-01-05
Emil Fich Larsen, Danmark7975418052013-11-04
Kurt Rasmussen, Danmark71488929682009-09-04
Henrik Madsen, Danmark71508432222009-05-12
Stefano Miceli, Malta630939172020-02-23
Eric Schaumburg, Danmark61419328052008-07-19
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61206545482014-10-09
Niels Jarnum, Danmark6790528202011-12-13
Florin Chirila, Rumænien61229722412009-01-07
Ole Skrubbeltrang, Danmark6751116902014-11-13
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61643332612006-08-09
Peter Bundgaard, Danmark61283447902013-08-26
Carl Søndergaard, Danmark61103927712014-10-03
Peter Bjerre, Danmark61311126842005-08-29
Knud Jørgen Olsen, Danmark6970726922013-01-23
Szabolcs Kókay, Ungarn61263431532013-06-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark61015021092008-11-09
Michael Sørensen, Danmark6792222832012-02-10
Kristian Laustsen, Danmark61237028952010-09-22
Lisbeth Bech, Danmark6599111702015-09-04
Dušan Kerestúr, Slovakiet628206612018-06-07
Torben Andersen, Danmark61372128692008-10-12
Niels Bomholt, Danmark61264131012006-02-11
John Martin Mjelde, Norge61251625922008-11-05
Alen Ploj, Slovenien6917518042013-10-04
Dennis Martinek Langholz, Danmark61338633282009-02-23
Marianne Heno Mogensen, Danmark61296847342008-10-18
Bart-Jan Prak, Holland61111820062006-10-05
Andreas Noeske, Tyskland61111621332007-12-16
Jens B. Bruun, Sverige62247160002006-01-26
Thomas Elbek, Danmark6740914502014-08-11
Ingrid Grunwald, Tyskland61557447402005-02-21
Thomas Kuppel, Tyskland6924717802013-08-08
Jonna Lindegård, Danmark6704614622014-10-12
Jens Ballegaard, Danmark61306844322011-12-11
Bjarne Nielsen, Danmark61155823362005-10-12
Søren Langkilde Madsen, Danmark61388127162007-04-21
Peter Halkier, Danmark61399735372006-05-10
Jani Vastamäki, Finland61447134872010-05-28
Espen Støtterud Christensen, Norge61060218472008-06-23
Aleix Comas, Spanien6964219282010-09-05
Zoltan Baczo, Danmark6711316102015-12-31
Erik Ehmsen, Danmark61302852182008-12-29
Vlad Cioflec, Rumænien6809718932011-12-22
Klaus K. Nielsen, Danmark6789747602019-09-20
Freddy Johansen, Norge61305729702009-01-30
Kristoffer Hansen, Danmark61345132382013-02-18
Maarten Zorgdrager, Holland61029719992011-06-02
Torben Back Sørensen, Danmark6341312532019-12-01
Erik Breden, USA61142021712007-05-30
Dominik Becker, Tyskland6811816782016-03-01
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62014353052005-06-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61236229902009-05-11
Bent Nielsen, Danmark6679014882012-04-09
John Jørgensen, Danmark6717113942013-06-30
Morten Jensen, Danmark61151724632006-06-07
Jens Andersen, Danmark61523835422007-08-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51301540902012-03-21
Torben Lund, Danmark51069446442004-12-15
Arne Borg Rasmussen, Danmark51091127422017-04-12
Sanne Busk, Danmark51358656742008-10-08
Tommy Bjørk, Danmark5626815402016-02-16
Dave Barnes, Danmark5694024402013-09-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51106036272008-03-30
Sander Bot, Holland5982521292005-02-24
Peter Rodemann, Danmark5873531012015-04-17
Hamid Yadane, Marokko5537912682013-10-07
Daniel Patterson, Sverige51071531382005-09-23
Fredrik Ström, Sverige5603013052014-04-18
Keld Sørensen, Danmark5944725502008-08-02
Theis Bacher Nielsen, Danmark5729915432008-04-22
Tom Backlund, Finland51459341782006-11-07
Torben Lund-Hansen, Danmark5432811072016-02-12
Pawel Malczyk, Polen51098231072006-07-26
Kield Andersson, Danmark51108128692008-10-18
Terje Kolaas, Norge51378240642005-04-01
Johan Stenlund, Sverige5613616292013-12-20
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5853319892009-11-19
Hugo Touzé, Frankrig5458810902016-05-22
Wedigo Ferchland, Danmark5822617602006-05-18
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51234931872007-07-14
Erik Enevoldsen, Danmark51627942642006-08-20
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5686615772009-10-08
Morten Stampe Larsen, Danmark5786922172005-06-29
Mogens Krantz Backe, Danmark5907521462008-09-27
Emil Todorov, Bulgarien5907521942005-06-26
Lasse Strandgaard, Danmark51163031512012-10-26
Poul Erik Junk, Danmark5907021632009-04-08
Jens Kildemoes, Danmark5385411632016-11-30
Kristian Laustsen, Danmark5994324482011-10-23
Zsolt Ampovics, Ungarn5749420732018-05-10
Steen Brølling, Danmark51288133612006-07-31
Heine Oldenskov, Danmark5739321302010-05-30
Luca Bergamaschi, Italien5465413282018-12-10
Stephen McAvoy, Irland5674218272013-04-14
Vegard Bunes, Norge51284929322003-10-11
Søren Peter Pinnerup, Danmark51311846742013-01-07
Brian Thomsen, Danmark5757722882011-03-08
Bruno PORTIER, Belgien5410812992018-03-21
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51118624342010-01-05
Michael bergman, Sverige51471450242009-05-09
Christian Terp, Danmark5580017732018-06-22
Poul Reib, Danmark5812022162009-08-27
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5729417842013-05-22
Stefan Stürup, Danmark4543120502013-08-08
Steffen Holst, Danmark4852225802006-09-30
Henning Hansen, Danmark4647516382008-04-22
finn birkholm-clausen, Danmark41132136172009-04-23
Oluf Lou, Danmark41658758042013-08-02
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4348011292016-07-15
Martin Lund, Danmark41228637642015-09-29
Erik Rosendahl, Danmark427759172017-05-25
Steen Christensen, Danmark4670225422012-03-30
Henning Hansen, Danmark4751922922006-03-01
Peter Jensen, Danmark4963633102009-05-07
Johannes Tallroth, Sverige4751021852007-08-08
Jan Andruszkow, Danmark4433313862015-06-22
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41227635712006-09-23
Chris van Rijswijk, Holland4501115462017-11-06
Rie Jensen, Danmark421327022020-03-04
Lars Halkjær, Danmark4416411722016-02-26
Linda Mølgaard, Danmark4905233912007-05-30
Reint Jakob Schut, Holland4850123842004-10-31
Julien Mazenauer, Schweiz4378914302015-02-18
Pierre Unge, Sverige41130440132003-05-01
niels bahl andersen, Danmark4706921852008-02-21
Aron Andersson, Sverige4593016892010-10-20
mats svensson, Sverige4629816782013-11-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41018140992008-04-30
Tibu Paul Lucian, Rumænien4954235282007-11-24
Thomas Riedel, Danmark4743028132011-01-14
Stinne Aastrup, Danmark4709022502011-12-05
Daniela Gruber, Tyskland4419212182012-05-31
Jan-Michael Breider, Sverige4736423842010-04-06
Bjørn Grøn, Danmark4734227582010-10-27
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4985928742009-05-24
peter wedel petersen, Danmark417425202018-05-01
Hans Ægidius, Danmark425858192019-10-20
Terje O. Nordvik, Norge4960335402012-07-27
Birger Pedersen, Danmark4826222882006-03-05
Niels-Christian Christensen, Danmark4621018972012-10-07
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4473314232013-02-25
nick petersen, Danmark4552015122011-08-16
Erik Christophersen, Danmark4603828982015-07-19
Oleg Formanyuk, Ukraine4896333382005-12-15
Annelise Juul Stampe, Danmark41522860982006-01-30
Christoffer Elias Kaae, Danmark4374310182013-01-08
Martin Jessen, Danmark41043028052005-04-26
Eva Agnethe Bramming, Danmark4786821052008-10-06
Luc Verroken, Belgien41023728972006-01-05
Dan Rasmussen, Danmark41155237572005-01-31
Thor Edgar Kristiansen, Norge41149033082005-03-14
Lene Vejen, Danmark41182453532010-02-14
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4965727012005-03-18
Peter Lauritzen, Danmark4449915952012-09-12
Mattias Nordlund, Sverige4749725842012-04-17
Mette H. H. Hansen, Danmark4801438272013-02-28
Svend Anker Schwebs, Danmark416675582019-08-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4408712122016-09-20
José García Monzón, Spanien4850129062005-04-11
Hans Henrik Iversen, Danmark4713621342005-09-06
jesper nexø arvesen, Danmark4500215042012-11-07
Niels Kaare Krabbe, Danmark4655930542018-07-10
Niels Odder, Danmark4797525912010-03-27
Jack Juliussen, Danmark3587819822007-10-07
Martin Holm, Danmark31027138922004-10-26
Ole Riis Jensen, Danmark3589626232005-12-20
Christoph Moning, Tyskland31235157852010-08-18
Flemming Dane, Danmark3509918582008-06-13
Attila Lenart, Danmark32891552020-06-01
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3442715322009-04-01
Dennis Andersen, Danmark3566820372007-04-04
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3836033022004-07-31
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3322312602014-02-14
Leo JR Boon, Holland31348271122003-01-13
Robert Toft, Danmark3607429352009-04-15
Marcin Faber, Polen3250310202013-09-17
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3768726882002-09-03
Jesper Høy Hansen, Danmark3392919022012-05-11
Hans Ægidius, Danmark316928162020-04-24
Frank Svensson, Danmark3907138392006-02-02
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3801934362013-11-04
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3395416882013-08-09
Morten Jørgensen, Danmark3797034412002-01-21
Christian Svane, Danmark3709226182006-07-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3945334762006-02-25
Hans Henrik Larsen, Danmark3599024182005-09-14
Henrik Stenholt, Danmark3782032662004-03-03
Karsten Munch Andersen, Danmark3524218962009-07-13
Svend Dybkjær, Danmark31105045812003-10-20
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3594620782008-10-06
Peter Bo, Danmark3994746622006-09-25
Bjarne Nielsen, Danmark3532319232009-04-19
Jørn Lennart Larsen, Danmark3549620492006-05-10
Palle Hove Christensen, Danmark3532219502012-05-21
Klaus Schak Laursen, Danmark3825444622013-04-13
Thomas Hultquist, Sverige3657126352012-01-07
Martin Strømkjær, Danmark3427615852016-05-10
Flemming Pagh Jensen, Danmark324318452017-07-10
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3612022822003-02-25
Lennaert Steen, Holland3681423992005-11-08
Mads Østergaard Brun, Danmark39133562019-08-28
Alex Wallin, Danmark3502119722008-12-15
Johan Stenlund, Sverige3738527852006-03-01
Mogens Neergaard, Danmark3344814092018-07-07
Stefan Magnusson, Sverige3548823002005-01-03
Pim Wolf, Holland3656024632008-01-08
Lasse Patrick Simensen, Norge3356213722015-11-16
Esper Boel, Danmark3289911222016-06-18
Xavier ROZEC, Frankrig3709826422008-09-02
Jan Svejgaard Jensen, Danmark311955982019-12-03
Eline Eggers, Danmark3613620752006-02-01
Jonathan Meyrav, Israel3638224032009-02-06
André Julinder, Sverige3469021862012-05-14
Lotte Skjærbæk, Danmark3425615662009-05-28
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3615023612006-07-10
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3504017432010-09-28
Per Hauge, Danmark310804552019-11-29
Bjørn Erik Hellang, Norge3454416672012-08-27
Claus Eriksen, Danmark3696627262007-04-29
Michael Grell, Danmark31468684552012-08-20
Pete Antrobus, England3552822902011-11-16
Thomas Buus Nielsen, Danmark3910931382008-01-14
Ger Meesters, Holland3835330052008-01-23
Henrik Greve, Danmark3920557472008-04-07
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3494019222013-09-05
Jan W. Badura, Danmark314045662019-04-30
Tim Andersen, Danmark31299155072004-04-20
Vagn Gjerløv, Danmark325479862012-02-06
Anders Bergman, Sverige3619924962009-01-18
Kaj Krutfelt, Sverige3546920322007-02-05
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31379670202004-05-16
Carsten Lundberg, Danmark3416915682013-08-28
Hanne April Farnæs, Danmark3456315922010-03-07
Tom Conzemius, Luxembourg3277812002014-04-23
Jacob Lund-Hansen, Danmark3759829032003-05-17
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3483919722009-04-06
Jens Jacob Iversen, Danmark3764426542006-05-10
Wolfgang Jakob, Tyskland3603822702013-09-24
Peter Andreas Koch, Danmark3810531442002-10-12
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3535120222008-05-29
Stefan Hage, Sverige3635226782012-02-16
Søren Koch, Danmark3683323402006-03-16
Henrik Bengtsson, Danmark3535321532010-01-24
Tom Sørensen, Danmark3591124492006-07-08
Graham Etherington, Storbritannien3617020992002-09-27
Ole Skrubbeltrang, Danmark3415117422012-04-12
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark312716422020-06-01
Palle Jensen, Danmark3499417092008-10-09
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3360817972017-03-14
Ernst Hjøllund, Danmark3731333282006-09-21
Bent Jensen, Danmark3865128972006-05-10
Lars Larsson, Sverige3585621522006-07-08
Jonas Halberg, Danmark3432516742013-03-08
Jan Ole Kriegs, Tyskland3590620072009-10-13
Kim Mogensen, Danmark3443116382014-07-28
Yeray Seminario, Spanien3801940042005-04-11
Carsten Egevang, Guinea3507122292012-09-23
Klaus B. Fries, Danmark3830934342005-12-03
Mårten Müller, Sverige3705224822009-09-13
Henrik Carlsen, Danmark3763436082004-04-30
Jean Seeberg, Danmark3503417902010-01-31
Bjørn Kjellemyr, Norge3680428052005-05-01
Steffen Ortmann, Danmark3812436822005-11-16
Anita Pedersen, Danmark31543656342001-11-16
Thomas Stigfeldt, Danmark31042845872005-01-20
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3506424882014-02-12
Lars Peter Johansson, Danmark3739029482008-01-25
Miguel Avelino Suárez, Spanien3674724872005-04-11
Gabor Graehn, Danmark3350513002012-09-06
Annette Hansen, Danmark31406180342009-01-07
Allan Hansen, Danmark3576222942009-04-03
Ole Kristjansen, Danmark3547220402013-09-29
Marcel Klootwijk, Holland3539620252014-11-28
Brahim Birds, Marokko3334414452014-12-19
Aron Andersson, Sverige3602231852008-08-28
morten jønck, Danmark3335911672011-11-12
Petri Kuhno, Finland3455716142013-11-21
Erling Bonde, Danmark3694228712009-03-29
Graeme Joynt, England3332514132014-06-27
Charlotte Thomsen, Danmark3882040352013-08-28
Ken Rasmussen, Danmark3778543842010-01-24
Franziska Guepner, Tyskland3648222852014-11-18
Bjørn Kjellemyr, Norge39995862020-05-04
Petri Salo, Finland2724044992008-06-18
Kristian Poulsen, Danmark2303318772011-11-18
Killian Mullarney, Irland2509026272006-01-10
Raphaël Lebrun, Belgien2857158902012-06-21
Ole Andersen, Danmark2357522432009-03-29
Claudia Thiel, Tyskland2395121502006-06-07
via Sune Jepsen, Danmark2795448102001-11-09
Jan Bolding Kristensen, Danmark2329924192018-03-23
Anders Horsten, Danmark2415222172008-03-14
Kai Lindegaard, Danmark2236913152016-01-08
Ole Zimmermann, Danmark211826542017-12-07
Dan Bruhn, Danmark2410424002011-10-13
Mark Hammond, Danmark2397124102007-08-15
Lars Elvstrøm, Danmark2398721652005-08-29
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark211315962017-11-18
Siv Behrendt-Møller, Danmark2568732042005-09-23
Peter Denyer, England2203813652018-07-16
Svend Ove Jensen, Danmark2438223792008-07-14
Gert Fahlberg, Danmark27824232020-05-14
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2558230392006-10-09
John Mikkelsen, Danmark2269914882012-06-26
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2420321412013-11-06
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2265614652010-01-11
Erik Røjgaard, Danmark2240817722017-06-15
Ruud Altenburg, Holland2371119752005-08-29
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2555428072008-08-10
Lauritz Xerxes Walter, Danmark29596892018-07-10
Felix Jachmann, Tyskland2334317312011-06-24
Thomas Damm Als, Danmark2380920592008-12-22
Mogens T. Kofod, Danmark2291315212012-08-26
Seamus Mogensen, Danmark2380020252008-05-26
Philippe J. Dubois, Frankrig2576533432004-10-06
Trösch Stephan, Schweiz2330417842013-02-01
Patrick Beirens, Belgien2456426812008-03-10
Svitlana Tkach, Danmark212637182016-07-12
Ivan Naurholm, Danmark28964792018-06-22
Rasmus Hald, Norge2278015222011-06-17
Thomas Iversen, Danmark211225772019-05-24
Egon Iversen, Danmark2557835912011-12-29
Klaas Bert Debusschere, Belgien2395023022009-01-06
Henrik Johansson, Norge2495429512009-04-11
Klavs Frandsen, Danmark2214411742012-09-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2908148842004-08-16
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2430921842007-09-09
Thomas Hilkjær, Danmark2434923002002-09-03
Oskar Nilsson, Sverige2371020962011-05-09
John Judge, Storbritannien2450323142002-10-08
Martin Rivero, Danmark2379821342011-10-01
Aidan G. Kelly, Irland2428424162011-06-14
Terry Townshend, England2462024722006-02-01
Johannes Erritzøe, Danmark2496825362006-12-28
Wout De Rouck, Belgien2407323152012-08-20
Bjarne Golles, Danmark2502628362007-05-10
Kennerth Kristensen , Danmark2430421752012-11-14
Magne Pettersen, Norge2741237522007-08-03
Martin Roost, Schweiz2325318012010-11-07
Stéphane Bocca, Belgien2486328262010-10-19
Benjamin Gnep, Tyskland2261614272011-09-30
Aleix Comas, Spanien2548632322005-11-07
Leif Bork Petersen, Danmark26245372020-04-17
Lasse Olsson, Sverige2447824352003-11-26
Dennis Brandsborg, Danmark2461325162004-03-13
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2474124862007-03-04
Henrik Baktoft, Danmark2453626262013-04-30
Thomas Hasle Ravn, Danmark2586731762007-07-12
Timme Nyegaard, Danmark2294314972010-01-03
Rafael Armada, Spanien2373121672012-08-30
Nick Lowton, Storbritannien2381620122002-10-08
Ottenby fågelstation, Sverige2590532102003-04-18
Jesper Segergren, Sverige2428523722011-09-27
Alan Clewes, Storbritannien2524835972008-04-26
Ulrik Henneberg, Danmark2386921162004-07-07
Claus Øgard, Danmark2344317402008-03-16
Bjørn Ginman, Danmark2542045362017-09-13
Lars Lyngsø, Danmark2397021042004-12-26
Otto Madsen, Danmark2306017762012-12-05
Hans Jørgen Riis, Danmark2331819122010-04-23
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2491825282005-03-26
Håkan Sterner, Sverige2522629202003-02-14
Lee Victor Gregory, Storbritannien2491127902011-02-21
Philip Elbek, Danmark29715212019-01-15
Esben Østergaard, Danmark2547529642004-03-10
Ole Stobbe, Danmark2520630732007-02-28
Kent Schou Larsen, Danmark2368119512006-03-30
Tom Schlegel, Danmark2418425992004-05-17
Jacob Neumann, Danmark2334117772009-04-12
Karen Lang, Danmark2554630992004-07-06
Søren Olin, Danmark2506125512008-08-16
Hjalte Kjærby, Danmark2539429482013-04-14
Jesper Nielsen, Danmark2395322132007-08-28
Inger Skov, Danmark2601035042004-11-22
Tony Disley, Storbritannien2427821652005-03-25
Mike Richardson, Storbritannien2536630662002-08-05
Arild Hansen, Norge2400020862005-04-26
Heidi Frederiksen, Danmark2412222622015-10-02
Marcel van Kammen, Holland2385520072008-07-22
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2271014612009-03-01
Erik Jensen, Danmark2444722702007-06-26
Karsten Mose, Danmark2226611592013-06-18
Torben Byfoged, Danmark2337817732010-04-13
Tim Brown, Storbritannien2472326892002-09-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2474824702010-09-29
Michael Bergman, Sverige2599133632008-10-27
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2538230242005-10-27
Lars Frede Petersen, Danmark2264014052014-08-25
Bjarne Streyffert, Danmark2481826252004-11-08
Tommy Karlström, Sverige2258314952014-04-10
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2381325742010-08-10
Birgit Nielsen, Danmark2504826062007-04-15
Niels Evald Jensen, Danmark2346619852015-09-19
Claus Andersen, Danmark212387422019-06-20
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2516627312003-03-25
Thomas Kjær Christensen, Danmark2835146222005-12-06
Henrik Poulsen, Danmark2278415652012-02-13
kim jespersen, Danmark2212713212012-01-31
Sven Dall, Danmark2345521492013-03-31
Leif Jonasson, Sverige2557232672006-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2405021712004-06-25
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2586232692007-08-18
Dan Allan Nielsen, Danmark2387219902010-02-18
Hugh Harrop, Skotland2446023172011-10-26
per mattisson, Danmark2476325322010-03-01
Skagen Fuglestation, Danmark28674542019-08-28
Mogens Holme, Danmark2293015452008-11-27
Rune Larsen, Danmark2388120852006-03-19
Dubois Laurent Yves, Frankrig2288115442013-12-17
Allan Helge Nolte, Danmark2345322452012-02-06
Hans Gleie, Danmark2439424312010-12-29
Jonna Lindegård, Danmark211556492018-01-18
Claus Boe Tøndering, Danmark2301416612011-04-19
Jan Salmonsen, Danmark2502126162008-10-19
Leif Jensen, Danmark28614412019-08-17
Stig Toft Madsen, Danmark2384119712010-06-17
Lis Ravn, Danmark2544831792004-03-01
Kresten Hansen, Danmark2310319862011-12-01
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2345622922007-11-06
Thorsten Stegmann, Tyskland2249216762018-12-21
Martin Eggen, Norge2434322292002-11-14
Wilfried Hausmann, Tyskland2594434842003-07-19
Søren Garder Brask, Danmark2190010412013-02-28
Thomas Bentsen, Norge2346917762009-10-12
Jan Dresler, Danmark2496425792003-10-21
Josh J Shaw, England2342820562009-12-25
Torben Olsen, Danmark21019367702013-11-02
Anni Oppelstrup, Danmark2402722622007-12-16
Alwin Schönenberger, Østrig2543630772005-01-13
Anne Blotting, Danmark2263114302010-06-17
Birger Algot Tørnblad, Danmark2244712942010-09-14
Peter Petersen, Danmark2172012552017-05-08
Rony Livne, Israel2284018792017-11-14
Kaj Halberg, Danmark26054522019-09-02
Leif Novrup, Danmark2557929712004-01-06
Tommy Hjorth, Danmark2451022622006-01-18
Kristian Borum, Danmark2471225362007-04-22
Ole Friis, Danmark2526329682006-05-08
Michal Radziszewski, Polen2328124672018-10-04
Bent Møller Sørensen, Danmark2705642882005-12-13
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2270213572014-04-03
Alexander J. Lee, Danmark2467724662001-11-09
Jim Willson, Storbritannien2435921862002-06-29
Seamus Enright, Irland2559342632010-11-21
Benny Jacobsen, Danmark2601631952003-01-21
Hans Henrik Iversen, Danmark16876872017-12-07
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark17277272018-07-31
Per Forsberg, Sverige1319731972003-05-17
Iben Hove Sørensen, Danmark1475047502011-10-15
Henrik Holm Brask, Danmark1199219922008-10-06
Kim Søvæld, Danmark1172717272008-11-18
Poul-Erik Hansen, Danmark11321322020-06-01
Gunnar Gundersen, Norge1354935492004-01-06
Mogens H. Foder, Danmark1116211622012-03-07
Poul Emil Kristensen, Danmark1349534952007-04-08
Margit Hove, Danmark1215021502006-05-02
Gert Sørensen, Danmark1160416042013-02-20
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1475447542009-08-20
Tue Romanow, Danmark1232423242009-10-06
Henning Krog Søndergaard, Danmark1162916292013-08-22
Nico de Vries, Holland1190919092009-12-20
Jens Röw, Tyskland1315031502014-11-17
Leif Samuelsen, Danmark1211521152005-04-06
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16656652015-08-07
Andres Wolff Fries, Danmark1226122612005-06-01
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1187118712011-01-23
Lisbeth Jeppesen, Danmark15605602018-07-29
Ronny Nilsen, Norge1397239722003-05-06
Flemming Nielsen, Danmark1143714372008-10-06
Erik Lindgren, Sverige1365836582005-11-19
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien15505502019-07-05
Kris De Rouck, Belgien1132713272012-01-08
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1131613162012-02-24
Patrick Höhener, Frankrig1222522252007-01-18
John Mikkelsen, Danmark1190919092012-05-21
Stig Westergård, Danmark1328932892009-03-26
Stig Eide, Norge1269626962009-04-27
Detlef Gruber, Danmark1192319232006-06-07
Mads Syndergaard, Danmark19019012012-12-04
Benny Nørgaard, Danmark1179717972013-05-02
Carsten Madsen, Danmark1459045902004-11-14
Ole Vognstoft, Danmark1189218922004-11-25
Inger Christoffersen, Danmark1198919892007-12-09
Kelvin Jones, Storbritannien1344934492002-02-10
erik van bogaert, Belgien1159915992014-10-16
Thomas Lundqvist, Danmark1254925492008-04-19
Ib Fagerlund, Danmark17687682016-07-25
Aage Kabbelgaard, Danmark1154115412011-08-12
Lars Petersson, Sverige1112811282011-03-19
michael jürgensen, Danmark1193619362011-10-09
Max Uhrenholt, Danmark14444442019-06-14
Flemming Pedersen, Danmark1191819182003-06-28
Lars Lundmark, Sverige1270827082008-12-20
Tune Jensen, Danmark1244424442006-02-04
Kjetil Schjølberg, Norge1199619962007-01-09
Svend Danbæk, Danmark1284928492006-03-05
Bente Steffensen, Danmark1160616062007-05-20
Einar Flensted-Jensen, Danmark1395439542004-07-25
Lasse Braae, Danmark1351835182004-10-17
Willy Jørgensen, Danmark1114011402013-04-30
Erik Rosendaal, Holland1197019702004-11-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1150615062009-12-06
dave farrow, Storbritannien1215821582007-10-30
Poul Erik Larsen, Danmark1252225222004-11-25
Thorkild Lund, Danmark1203520352010-03-15
Patrik Jonasson, Sverige1179517952010-05-02
Maciej Buchalik, Polen1205620562015-07-19
Mathieu Bally, Schweiz1170817082015-12-22
jette østergaard danielsen, Danmark19199192016-07-08
Klaus Berggreen, Danmark16586582017-11-04
Ola Nordsteien, Norge1249624962005-11-15
Peter ter Heide, Holland1201220122008-11-10
Gunner Munk, Danmark1255225522006-10-08
Malte Christensen, Danmark1150615062012-02-21
Marko Gregoric, Slovenien1113011302009-02-12
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1316431642006-03-05
tue hartmann, Danmark19149142012-05-06
Csaba Lendvai, Ungarn1214721472009-04-25
Carsten Olsen, Danmark1355835582006-06-07
Szabolcs Kókay, Ungarn1264726472004-07-22
Jesper Johannes Madsen, Danmark1219921992012-11-28
wally morell, Danmark1163216322013-02-10
Björn Dellming, Sverige1376137612009-08-02
Poul Reib, Danmark1268926892004-11-09
Bruce Mactavish, Canada1278927892002-01-30
via Carsten Høeg, Danmark1296029602002-05-29
Knud Erik Christensen, Danmark1288828882010-10-20
Claus Kesby, Danmark1148914892008-04-16
Thomas Kuppel, Tyskland1114511452017-08-21
Allan Prang, Danmark1333733372011-10-02
Jostein Myromslien, Norge1205320532005-11-15
Klaus Günther, Tyskland19459452020-03-07
Steve Nuttall, England1140614062012-02-12
Hans Krabsen, Danmark1742574252004-04-03
Niels Frost, Danmark1221022102012-04-29
Lene Pedersen, Danmark1257525752004-06-01
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1263126312009-04-23
Lars Omø Christiansen, Danmark1219121912007-07-15
Lars Pedersen, Danmark1184718472006-07-21
Miska Nyúl, Ungarn1104310432013-01-29
Lise Nielsen, Danmark1379837982013-10-06
Tom Backlund, Finland1350335032008-01-06
Søren Ryge Petersen, Danmark1187618762005-02-06
Henning Broe, Danmark1126112612010-08-05
Knud Nielsen, Danmark1121512152016-06-16
Lars Laursen, Danmark1225022502011-03-10
Ashley Fisher, Storbritannien13853852020-01-17
Carsten Hermann, Danmark1309530952003-11-28
Mark Desholm, Danmark1313231322012-02-06
Knud-Erik Andersen, Danmark1210721072006-06-07
Stefan Frello, Danmark1139213922009-05-28
Thyge Enevoldsen, Danmark1117811782013-01-28
Jan van der Laan, Holland1178517852009-07-31
Anna Kjøller, Danmark1189118912013-04-10
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1372737272007-09-02
sissel fossat, Danmark1141214122013-07-11
Kim Fich Larsen, Danmark1110211022013-12-27
Rud Lynge, Danmark1162016202014-08-04
Andreas Gullberg, Norge1312731272002-05-13
Thomas Kuppel, Tyskland1249924992010-04-23
Daniel Mauras, Frankrig1177917792015-06-23
Alf Frølich, Danmark1283828382010-08-02
René Christian Hansen, Danmark1148814882011-01-13
Lars Nielsen, Danmark18698692017-06-13
Kristian Kirk, Danmark18008002018-05-23
Justin Jansen, Holland1188918892005-12-24
Jacob Alsted, Danmark1326532652003-09-15
Herman Bouman, Holland1190719072006-08-30
Ole Richter, Danmark1390939092006-03-01
Søren Parup, Danmark1100410042006-04-01
Mogens Ribo Petersen, Danmark1233823382004-07-07
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1271527152004-08-13
Dominique Verbelen, Belgien1288028802004-09-30
Zbyszek Kajzer, Polen1111711172013-04-08
David Lundgren, Sverige1225222522009-09-18
Jonas Landolt, Schweiz1359035902013-07-10
Thomas Kiørboe, Danmark1187518752004-11-23
John N. Jensen, Danmark1239023902007-11-22
Steen Højmark-Jensen, Danmark1323132312010-03-07
Peter Steen Henriksen, Danmark1188018802010-04-19
Sune Pedersen, Danmark1233523352005-03-30
Svend Fischer-Nielsen, Danmark19959952015-06-23
Westy Esbensen, Danmark1196319632005-05-04
Jurgen Lehmann, Finland1172217222010-10-12
Lars Lindgren, Danmark1199819982005-08-16
Vagn Wendel Sørensen, Danmark18728722017-06-10
Kristian Ribers, Danmark1137313732011-02-27
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1182018202011-05-24
lou bertalan, Tyskland1196019602008-09-25
Max Uhrenholt, Danmark1103310332019-01-11
Steen Brølling, Danmark1210721072008-11-03
David Erling Drangsland, Norge1298329832005-12-24
Julian Guy Bell, Norge1187718772011-12-23
Michael Tiefenbach, Østrig1391139112003-11-26
Robbin D. Knapp, Østrig1270327032004-03-11
Poul Ulrik, Danmark1219621962012-11-08
nuno barros, Portugal1182618262009-05-18
Chr. G Nielsen, Danmark1231423142013-01-26
Luise Ekberg, Danmark1169616962009-07-26
Lars Munk, Danmark1172217222007-08-03
Kirsten Jæger, Danmark1163016302013-04-08
Kent Schou Larsen, Danmark1171417142007-08-28
Dennis Noel, Danmark1862086202004-11-08
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1135313532013-07-06
Kim Biledgaard, Danmark1357635762001-10-01
Lars Andersen, Danmark1195419542010-01-01
Rolf Danielsen, Danmark1359035902013-12-12
Kasper Anias Møller, Danmark19859852014-05-09
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1167516752010-07-26
Peter Iversen, Danmark1222322232005-05-01
Neer Div Bankoti, Indien16366362015-11-12
Andreas Malte Nielsen, Danmark1230423042005-07-04
Maximilian Fader, Tyskland15625622016-05-15
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1128312832011-01-08
Ole Snerling, Danmark1174817482008-06-04
Wolfgang Trimmel, Østrig1288428842011-07-29
Per Hirslund, Danmark19459452011-09-25
Albert J. de Jong, Holland1183718372011-11-01
Niki Forintos, Ungarn1137313732008-11-02
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1217821782006-08-20
Don Baccus, USA1253725372003-11-13
Wim van der Schot, Holland1237323732006-12-04
Kjeld Pedersen, Danmark1146514652012-04-17
Andreas Saul-Rotne, Danmark1184518452009-03-01
Jan Bosch, Holland1201820182007-04-25
Claus Kesby, Danmark1225322532006-07-10
Poul West Lauritsen, Danmark1130113012013-01-14
christian tiller, Norge1245724572007-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1207520752004-12-18
Karina Jensen, Danmark1264526452013-12-10
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1243624362005-02-03
uffe jensen, Danmark17347342015-05-11
Damien Gailly, Belgien1147514752016-05-11
Anders Frederiksen, Danmark1176817682005-08-07
Torben Juul Hansen, Danmark19329322017-04-06
Sakari Kauppinen, Danmark1570057002003-02-11
Jeppe Berthelsen, Danmark1120112012011-07-27
Ivan Abramowitz, Danmark1253925392005-09-07
Christian Wegst, Tyskland1304730472006-08-10
Tor A Olsen, Norge1270527052003-11-09
Nis M. Nissen, Danmark1254925492006-02-25
Claus Dalskov, Danmark1221022102006-05-12
Jens Maibomm Hansen, Danmark1180918092009-07-19
Benny Rytter, Danmark1182618262013-03-27
Vicky Knudsen, Danmark1246924692013-09-17
Christian Brinkman, Holland1154915492010-02-23
Aleks Lund, Danmark1197519752015-04-11
Gordon Hodgson, England1238223822010-07-15
Philip Dam, Danmark17077072015-09-28
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1105610562005-06-26
Stano Harvančík, Rumænien17577572016-05-03
Hampus Lejon, Sverige1222222222005-08-05
valdemar overgaard petersen, Danmark16086082017-03-06
Claus Horneman, Danmark1445744572003-02-06
Kurt Willumsen, Danmark19119112011-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark16216212018-02-06
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1211221122011-05-12
Per Smith, Danmark1235723572008-09-22
Mark Trustrup, Danmark1204420442005-10-31
Morten DD Hansen, Danmark1432943292003-05-30
Lars Ernst, Danmark1103110312012-02-02
Ruud van Beusekom, Holland1174317432006-11-26
Tom Jensen, Danmark1219221922006-03-19
Peter Østrup Jensen, Danmark1152915292012-07-16
Gal Shon, Israel1161116112009-04-06
Martin Poulsen, Danmark1180118012004-07-04
Jørgen Hansen, Danmark1217821782009-05-12
Jens Holte Frederiksen, Danmark1178917892007-06-25
Raymond Galea, Malta1211121112004-11-08
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1375637562013-06-14
Ivan Jensen, Danmark1197719772004-11-21
kurt jensen, Danmark1118211822013-09-17
Flemming Værgman, Danmark1201220122010-02-21
Marco Hammel, Schweiz1150015002010-07-12
Thomas Eske Holm, Danmark1273927392008-03-02
Ulla Vibe Funch, Danmark1238523852005-06-26
Kasper Thorup, Danmark1191319132005-08-02
Knud Kjeldsen, Danmark1115511552011-07-27
Bo Thyge Johansen, Danmark1378637862011-02-16
Sten Petersen, Danmark13333332018-10-30
Jørn Opsal, Norge1316531652003-05-30
Carsten Fog, Danmark1273827382008-10-25
Mads Bjarke Salling, Danmark15645642019-09-25
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1165516552009-01-12
Jonas Gildebro, Danmark1109510952012-07-16
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1387238722012-10-25
Flemming Eskildsen, Danmark1196319632009-09-07
Brian Wielsøe, Danmark1730073002009-10-14
Finn Nielsen, Danmark1116311632013-09-15
Julia Zeitzer, Danmark1133113312013-11-12
Magnus Corell, Sverige1171817182014-03-25
Birger Hultengren, Danmark1169416942010-07-07
Niels Lech Pedersen, Danmark16896892015-09-14
Ole Lorenzen Post, Danmark1247224722010-09-27
Paul Jacobsen, Danmark1239123912011-04-23
Thomas Larsen, Danmark1144314432005-10-29
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1408840882005-12-04
Hans Erik Mom, Holland1181118112006-01-28
Benny Steinmejer, Danmark1189118912013-01-02
Johan Emil Løje, Danmark1184618462007-07-31
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1250625062007-08-16
Henrik Callesen, Danmark1228222822004-11-05
Johanna Hartmann, Danmark1236623662013-05-23
Quentin Dupriez, Frankrig1187118712007-10-05
Micha A Neumann, Danmark19289282013-11-12
Uffe Jensen, Danmark1203920392007-12-28
Karsten Busk Laursen, Danmark1108210822014-03-04
jules phillips, Danmark1157915792015-01-25
Jens Brandt, Danmark17657652015-08-29
Leo Heemskerk, Holland1261826182010-09-26
Jesper Schade, Danmark18968962016-11-22
Anders Jihmanner, Sverige1190019002005-09-05
Rannvá Hansen, Færøerne1293129312003-03-25
Anna Bay Rask, Danmark1311531152003-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1164416442012-03-29
per schmidt, Danmark1166616662009-02-23
Ivan Skov Pedersen, Danmark1156115612007-04-10
Friedrich Thomas, Danmark1222822282006-05-10
John Steffensen, Danmark1255325532004-06-13
Henrik Dissing, Danmark1160216022012-10-18
Niels Jørgen Askirk, Danmark17077072012-12-23
Christian Michael Mortensen, Danmark1248524852013-03-01
Gedser Fuglestation, Danmark1202120212004-11-05
Ken Sievertsen, Danmark1894089402013-05-21
Lonnie Jensen, Danmark1386438642007-10-05
Jure Novak, Slovenien1129912992013-09-02
Fülöp Attila, Rumænien1235323532009-12-25
Michael West, Danmark1218921892007-12-16
René Worup Rørbæk, Danmark1137313732010-09-22
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1102710272016-03-08
Svend Erik Olesen, Danmark1228222822011-02-10
Jos Van den Berg, Holland1317631762008-11-24
Mark Trott, England1202120212006-02-12
Martin Høj Hansen, Danmark19189182012-03-22
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1199119912009-02-20
Ulla Henriksen, Danmark1121912192004-04-30
Birger Bavnsgaard, Danmark1176917692009-04-30
Markus Tallroth, Sverige1249824982006-06-07
Jens Biltoft, Danmark1216821682004-08-01
Virginia Escandell, Danmark1256825682004-09-07
Erik Schaumburg, Danmark1213421342004-11-29
Steen Cruddis, Danmark1282828282008-03-16
Maurizio Sighele, Italien1444844482003-01-29
Bent Christiansen, Danmark16106102018-01-09
Thomas Jensen, Danmark1505250522003-05-17
Michael Køie Poulsen, Danmark1366936692005-11-24
Jørgen Bjerring, Danmark12832832019-07-23
Kim Iburg, Danmark1181018102006-08-07
Arne Bertelsen, Danmark1202520252006-02-11
Anders Bræstrup, Danmark1230923092012-12-17
Torsten Hansen, Danmark1193119312004-09-01
Anne Themsen Flindt, Danmark1157815782013-02-21
Jóan Petur Petersen, Færøerne1133813382007-08-11
Troels M. Krogh, Danmark1153415342013-05-15
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1141614162014-02-02
Martin Majlandt, Danmark1223122312008-02-18
Hans Drostgaard, Danmark1213121312005-04-07
Lars Erdmann, Danmark1118911892015-08-07
Deryk Shaw, Storbritannien1253925392002-09-12
Holger Sandfeldt, Danmark1229422942002-10-24

Der er i alt 1397 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.198 sek.
til toppen