Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark41957679818150922021-01-15
Hans Henrik Larsen, Danmark2224297041959682021-04-12
Jens Thalund, Danmark2177250724226022015-09-04
Morten Scheller Jensen, Danmark1963280041777812021-04-09
Helge Sørensen, Danmark16462732567102792021-03-11
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510263789957422018-04-11
Paul Patrick Cullen, Danmark1259131009934462021-04-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249221091293972016-07-03
Ole Krogh, Danmark12273380911108132021-02-17
John Larsen, Danmark1091132485671982021-04-14
Steen E. Jensen, Danmark1050165985540362021-03-16
Axel Mortensen, Danmark1041162131068422021-03-17
Eva Foss Henriksen, Danmark1010121963360062021-04-06
Thomas Varto Nielsen, Danmark961111800746042019-08-15
Carl Bohn, Danmark89964679623212021-04-08
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark84169828927322021-04-08
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80160368024792021-04-12
Rune Sø Neergaard, Danmark8011283956159162021-04-15
Erik Biering, Danmark796105424461122021-04-04
Claus Halkjær, Danmark763133287654562021-03-01
Leif Høgh Olsen, Danmark7251098319106542020-04-02
Simon Berg Pedersen, Danmark680122558362952019-08-17
Allan Kjær Villesen, Danmark66888189391182021-04-14
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571455901106302020-11-01
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark645106289546952021-03-28
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62749472926762020-06-18
Aurélien Audevard, Frankrig586107224638692019-08-18
Bo Tureby, Danmark579120402165552015-09-01
Søren Skov, Danmark576122761844502013-02-12
Knud Pedersen, Danmark576132738775342017-05-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521104617050242013-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark516112547256112020-09-21
Henrik Kisbye, Danmark49973588571272013-12-24
Per Schans Christensen, Danmark49373789251072021-04-09
Ole Zoltan Göller, Danmark47988420989552020-01-26
Per Boye Svensson, Danmark46832460928402021-04-14
Michael Frank Nielsen, Danmark45640414322722020-06-26
Christian Andersen Jensen, Danmark45188898758342016-12-11
Per Poulsen, Danmark441100729380862020-11-03
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429106988176022013-05-07
Klaus Dichmann, Danmark40653851857312021-04-04
Niels Poul Dreyer, Danmark40663915538072013-10-29
Carsten Siems, Danmark39965751172452019-01-14
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark39740109869552021-04-14
Thomas Garm Pedersen, Danmark39526173717762021-04-14
Rodmund á Kelduni, Færøerne39060364962832021-04-12
Arne Kiis, Danmark37560144242012017-06-12
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33951188938392012-04-09
Mogens Hansen, Danmark33984077947762010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339822235132742016-11-08
Lars Birk, Danmark32734674631262021-04-06
Daniel Pettersson, Sverige32558768535582019-11-18
Anne Navntoft, Danmark31750432538002020-06-04
Johnny Madsen, Danmark31364560284662019-12-27
David Erterius, Sverige31252668745062018-09-18
Erik Mølgaard, Sverige30240445439342017-09-18
Lars Grøn, Danmark29223082727292021-04-14
Henrik Pedersen, Danmark28835832473892021-03-03
Per Holmberg, Danmark28243861145292019-10-26
Johnny Salomonsson, Danmark28056681246002017-09-24
Mikkel Holck, Danmark27645083046862021-03-02
Ib Jensen, Danmark27152631478672021-01-18
Peter Bonne Eriksen, Danmark26935360930982017-03-28
Ole Amstrup, Danmark25250229352602013-06-11
Martinez Jonathan, Frankrig24537518232162012-06-05
Jørgen Dam, Danmark24552779440462011-05-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24352229472182020-04-20
Rainer Christian Ertel, Tyskland23615233319062020-03-26
Finn Laugo Sørensen, Danmark23239316938532014-10-16
Bjørn Frikke, Danmark22222912331812020-12-03
Lars Rostgaard, Danmark22236673358272014-06-13
Lars Jensen, Danmark21948137177732016-11-16
Johannes Rydström, Sverige21833890639052014-07-29
Henrik Friis, Danmark21222518625042021-02-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20841780044622021-01-24
Tomas Lundquist, Sverige20739047641072014-07-10
Eric Didner, Frankrig20729103029542020-01-03
Martin Rheinheimer, Danmark20611257910652021-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20121993028902013-04-02
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19728103833092021-03-28
Richard Bonser, England19637925241452014-10-28
Dennis Olsen, Danmark19525863630172020-06-08
Erling Krabbe, Danmark19418788956762020-10-29
Bent Thøgersen, Danmark19126609542022021-03-14
Lars Andersen, Danmark18719204625962020-02-04
Torkild Kristensen, Danmark18115459532132021-04-09
Jens Jørgen Andersen, Danmark17939545880242019-06-30
Otto Samwald, Østrig17625133733522017-06-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17542026264662010-05-04
Per Kjær, Danmark17144591378982017-09-11
Sune Riis Sørensen, Danmark17037283253802020-05-14
Gabriel Schuler, Schweiz16938137341342011-03-23
Pasi Parkkinen, Finland16630879037842013-07-03
Gerner Majlandt, Danmark16542500674022017-10-24
Lars Gabrielsen, Danmark16120700541442021-04-14
Rune Bisp Christensen, Danmark15831017042892013-05-15
Stephan Skaarup Lund, Danmark15029187258912014-01-27
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14813567760542018-11-20
Susanne Jepsen, Danmark14727027459822012-03-23
Gert Jeppesen, Danmark14425793059282012-09-15
Jørgen Kabel, Danmark14340250771342020-10-15
Chris Batty, England14230753383322008-02-20
Keld Jakobsen, Danmark14211837224552021-04-02
Peter Dam, Danmark14127351136562013-03-18
Lars Maltha Rasmussen, Danmark13915916194172021-02-09
John Kyed, Danmark139334121104832013-12-22
Massimiliano Dettori, Italien13816646524782021-02-16
Anders E. Sørensen, Danmark13730469057472021-01-15
Søren Vinding, Danmark13613915917672018-10-31
Birger Lønning, Danmark13524966253162021-03-22
Thurel Julien, Gambia13219174721792011-09-18
Morten Winness, Norge13118878227612017-11-19
Svend Rønnest, Danmark12922155642962012-12-09
Anders Søgaard, Danmark12929548940742011-07-17
Michael Mosebo Jensen, Danmark12834108091312020-07-09
Vincent Legrand, Belgien12825505164592018-10-12
David Andersson, Sverige12818682626722015-02-14
Carl Erik Mabeck, Danmark12730212463402007-07-04
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12425237277092013-05-11
Arne Volf, Danmark12424852656942017-12-30
Benny Kristensen, Danmark12328055942532012-05-23
Kis Boel, Danmark12310152014682021-03-11
Tommy Holmgren, Sverige122211646102902018-02-12
Johnny Laursen, Danmark12225948439382010-02-23
Morten Bentzon Hansen, Danmark12223435554742021-03-05
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12210229720302020-09-06
Jon Lehmberg, Danmark12020770647652013-10-22
Henning Larsen, Danmark11911416618872021-01-24
Henning Rose Sørensen, Danmark11623081929752013-06-19
Kim Duus, Danmark11419444535242017-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11216208829292017-11-15
Stig Linander, Danmark11121010572262013-11-07
Bo Jensen, Danmark11116654925942012-06-19
Clausjannic Labuz, Danmark11024024465192012-03-06
Frits Rost, Danmark1096405935342020-02-06
Arie Ouwerkerk, Holland10927586865902021-01-11
Palle Sørensen, Danmark10818497042192017-04-08
Lars Adler Krogh, Danmark10626481955202017-07-30
Gisela Nagel, Tyskland10510639122782020-12-09
Asbjørn Jensen, Danmark10318541936462019-12-20
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10319155352512017-02-04
Hans Staunstrup, Danmark10319458534342020-05-17
John Pedersen, Danmark10320582550812013-11-02
Henrik Brandt, Danmark10322238367372019-01-28
David Monticelli, Belgien10219617432212017-08-15
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10119800632252013-10-07
VASLIN Matthieu, Frankrig10117885730602010-01-05
Mark Walker, Danmark10112288925962014-03-02
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10020363679682016-06-24
Søren Harding, Danmark10011133853652018-02-23
Eigil Larsen, Danmark9914436628752020-06-06
Marcin Solowiej, Polen999363724492021-01-04
Erik Bogh Nielsen, USA9714001929142016-03-19
Vagn Freundlich, Danmark9517517838832013-07-27
Steen Øllgaard, Danmark947541028572021-04-12
Jens Overgaard Christensen, Danmark9419963343062011-07-01
Janus Ethelberg, Danmark9420545127432007-09-05
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213880627992016-05-09
Carsten Gadgaard, Danmark8926487778262008-10-17
Jan Thomsen, Danmark8920295242502007-08-21
Jens Kirkeby, Danmark8910006637472020-11-03
Zbigniew Kajzer, Polen8912684633532021-02-18
Søren Kristensen, Danmark8913554542752015-09-08
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8822821163712007-02-25
Jan Skrubbeltrang, Danmark8813241091102017-03-15
Thomas Bernhardsson, Sverige8614080322942012-04-13
Henry Lehto, Finland8613237624072017-02-23
Martijn Bot, Holland8619332033162010-05-26
Thomas Maul, Danmark8613440826602011-05-16
Jan Helbo, Danmark8610769029972014-04-06
Jakob Dall, Danmark8520867650942020-07-09
Lars Falck, Danmark8411000426272019-11-29
Joakim Engel, Danmark8320779258442007-08-18
Anders Hammergart, Danmark8219576041282016-06-04
Tommy Frandsen, Danmark8221133245672006-01-15
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8219401433852008-02-27
Mehmet Goren, Tyrkiet8115132839292009-06-15
Jørgen Witved, Danmark8117045446912009-08-10
Markus Tallroth, Sverige8016604642402013-03-22
Terry Townshend, Storbritannien7915870252152012-08-20
Morten Rasmussen, Danmark789240430142019-04-08
Johannes Christian Harbou, Danmark7812499838742012-07-16
Ivan Sjögren, Sverige778702918332017-11-11
Keith Fox, Danmark759383830162020-10-11
René Larsen, Danmark7513814538852013-12-15
Henrik Just, Danmark7415649944282012-01-26
Hendrik Weindorf, Tyskland7414668935092015-06-17
Stéphane Aubry, Schweiz7314821732182008-09-08
Niels Birkedal Thomsen, Danmark739991624942021-03-22
Jens Eriksen, Danmark7219354559532013-08-26
Robert Paepke, Sverige7212538946542013-08-29
Morten Christensen, Danmark7212279656132019-02-07
Stefan Tapio Ettestam, Sverige728214321972019-11-23
Søren Nygaard, Danmark7019113259782012-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland7013370437352016-07-15
Jens Paulsen, Danmark686758723382021-01-26
Per Finn Nielsen, Danmark6813589845682015-06-23
Niels Behrendt, Danmark6712191231702016-10-22
Christer Brostam, Sverige6710845127492020-09-03
Jørgen Munck, Danmark6610641056732020-09-29
Thomas Kehlet, Danmark6612187132612014-06-06
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6614638459112021-04-06
Lars Paaby, Danmark666943329482020-11-10
Steen Egholm Engelbøl, Danmark664466813662020-04-28
Frank Abrahamson, Danmark659126338752021-01-15
Anni Nielsen, Danmark6515644047822016-11-29
Erik Groth-Andersen, Danmark659171437012020-10-15
Joachim Bertrands, Belgien626701821722017-06-29
Troells Melgaard, Danmark6110796639052018-08-27
Ivan Sjögren, Sverige618747121062013-03-16
Torben Sebro, Danmark6010768535642020-02-20
Flemming Ahlmann, Danmark6016402571362012-03-10
Carsten Holm Petersen, Danmark603923819982021-03-18
Uffe Pedersen, Danmark5912362331072006-01-22
René Petersen, Danmark59285118772021-04-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark587396747442013-12-23
Martin Gottschling, Tyskland5712174391352017-10-17
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713522760152020-02-18
Erhardt Ecklon, Danmark5715540551392020-06-13
Harry J Lehto, Finland5717243355902012-12-21
Peter Brostrøm, Danmark577672628752018-04-13
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577440424192018-06-13
Benny Haahr, Danmark579065231192018-03-21
Nicki Sørensen, Danmark5610114029072011-10-31
András Fodor, Ungarn5610668549532015-03-10
Frédéric Jiguet, Frankrig5610018128062016-02-02
Christian Leth, Danmark5616429849012016-06-01
Anders Jensen, Danmark564984016502020-10-23
Tore Vang, Norge5512533081792016-10-20
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558466032742018-03-23
Gert Rasmussen, Danmark556857121422014-01-02
Troels Eske Ortvad, Danmark5510574887742020-03-12
Kim Aaen, Danmark5414928761302012-04-19
Henrik Mikkelsen, Danmark5413201462972020-07-09
Mikael Nord, Sverige5411084333552014-12-14
John Jensen, Danmark535786718612019-04-26
Klaus Mortensen, Danmark5311960638392010-08-07
Arne Giørtz-Behrens, Danmark535343416572021-02-18
Henrik F. Nielsen, Danmark5312426551312019-07-23
Felix Timmermann, Tyskland524981717812020-03-20
Karsten Bidstrup, Danmark52160958292020-09-03
Janis von Heyking, Sverige525031916272013-12-12
Svend Erik Frandsen, Danmark5210901737342012-12-29
Fabian Schneider, Schweiz528522526882015-06-29
Oz Horine, Israel5110018035202019-09-20
Alex Sand Frich, Danmark5113182152372018-10-05
Carsten Egevang, Grønland5114740560882007-10-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien519629229172016-09-24
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5010308334442010-07-02
Ole Hetland, Danmark508983461172018-02-24
Hans Henrik Bay, Danmark504588723862016-05-12
Christian Eilers, Danmark487550723382013-09-11
Per Vindis, Danmark478290736952018-02-21
Christian Axelsen, Danmark4610437467102011-09-25
David Boertmann, Danmark4610933444662013-09-27
Thomas J. Simonsen, Danmark469296036332013-04-04
Frode Jacobsen, USA467109622482012-06-23
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459642969312013-06-30
Kent Olsen, Danmark4511585990992018-10-26
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark459036835812010-10-29
Jens Ole Byskov, Danmark454943424052011-12-24
Frank Desting, Danmark458443033742013-10-20
Espen Lie Dahl, Norge458958831482013-12-17
Tomas Svensson, Sverige449481044892010-10-08
Christian Rørdam, Danmark446388640202018-12-13
Antoine Joris, Belgien448276125802016-12-05
Johan Stenlund, Sverige439954841112010-12-20
Tobias Berger, Sverige436680026632012-03-20
Lars Andersen, Danmark436883524372015-05-22
J Ole Andersen, Danmark434688517752016-05-24
Richard Burzynski, Danmark426129527222013-08-29
Lars Rudfeld, Danmark425682125222013-12-13
Peter Christiansen, Danmark4210154962142006-12-31
Alf Petersson, Sverige429385444952011-11-02
Karin Gustausen, Danmark414299065272020-10-21
Jean-Pierre Jordan, Frankrig415263623552014-02-08
Tommy Kaae, Danmark417492148122020-11-20
Ronny Malm, Sverige407986629302014-03-16
Jan Speiermann, Danmark4010906063412020-07-07
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark398071345692012-06-01
Kjetil Johannessen, Norge387380033232009-08-10
Mikael Nord, Sverige3810337562242004-12-15
John G. Dinesen, Danmark376531428592013-10-22
Ole Bo Olsen, Danmark374423921662016-09-12
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377167728262013-05-10
Peter Halkier, Danmark374809426292021-02-04
Poul Holm Pedersen, Danmark365611129402020-01-20
Lars Jensen Kruse, Danmark362217313182020-01-28
Richard Ek, Sverige368382553212011-10-03
Cristian Jensen Marcet, Danmark369133747542010-12-10
Mathieu Bally, Schweiz355922030792012-02-26
Hans Larsson, Sverige359484650822010-11-07
Lars Witting, Danmark358814839972019-10-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark355569343562020-11-12
Lars Borup, Danmark359115344562010-09-19
Steve Klasan, Tyskland356014529612017-12-12
Terje Kolaas, Norge356190330482013-02-12
Rune Bjerre, Danmark349081252792012-02-12
Reto Burri, Schweiz346111227882009-06-08
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346674135902012-05-31
Klaus Bjerre, Danmark347481545372011-05-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge345069422462018-09-27
Kjetil Schjølberg, Norge347956985262012-03-12
Torben Laursen, Danmark335386034412012-10-23
Paul Nilsson, Danmark335437731362020-03-15
Nelly Hansen, Danmark337413035292006-12-06
Elmer Pedersen, Danmark334049121982015-03-23
Franck Ishøi, Danmark335105727552013-04-17
Anders Østerby, Danmark337321274782015-11-13
John Frikke, Danmark323483322432019-08-28
Carsten Poulsen, Danmark327458440522007-07-12
Tony Søholm Larsen, Danmark323569119862020-11-30
Josh Rhys Jones, England327259638592013-09-27
Anders Tøttrup, Danmark317355840432006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark315391456032021-03-08
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315951224412010-01-31
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318423338442006-09-22
Joakim Matthiesen, Danmark302087311922020-10-27
Freddy Rosning, Danmark304889735742020-01-23
Kermarrec Corentin, Frankrig305253830422009-10-11
Jesper Sonne, Danmark306255029572005-09-27
Martin Kviesgaard, Grønland296951443072011-02-13
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297272348512006-11-26
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297082734362013-09-19
Arvid H Anthonsen, Norge292871712882015-07-07
Jan Mogensen, Danmark294852229222012-05-09
Kjetil Johannessen, Norge297069631522006-02-19
Andreas Petersen, Danmark295138152092012-11-19
Johan Christian Homann, Danmark292068313912020-08-12
Theodosis Mamais, Grækenland296073326882005-06-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297719889182010-03-26
Finn Carlsen, Danmark296573135262013-04-11
Bo Sonne Sørensen, Danmark297069052632010-11-24
Lars Juul Pedersen, Danmark284190620472018-02-18
Leif Pedersen, Danmark285803727432011-10-16
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282741388212020-04-26
Tor Olsen, Norge284578630272019-09-12
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277173044892008-12-08
Kurt Vogt, Danmark272885214072011-12-27
Ma Yan Bryant, Storbritannien275765229452008-11-09
Arnold Georg Houmann, Danmark274507036362014-06-26
Jan Eske Schmidt, Danmark266779949832019-12-24
Ralph Martin, Tyskland264960322172008-04-18
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263141920752020-01-07
André Riis Ebbesen, Danmark265865429452012-08-30
Peter Lyngs, Danmark258473064082018-03-21
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254728423392011-01-09
Samuel Peregrina, Spanien255880727722006-07-08
Mona Grundsøe, Danmark255048226472008-05-05
John Dreyer Andersen, Danmark255023128282011-07-31
Pieter Vantieghem, Belgien255853249362009-11-26
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244353623182018-01-29
Bent Carstensen, Danmark245379154302012-09-09
Luca Sattin, Italien244999228782009-01-05
Inger Andersen, Danmark245393128042007-08-07
Mats Wallin, Sverige244701926482009-07-29
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245735145282012-02-12
Stig Vang Petersen, Danmark234799438422005-10-11
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234253534932013-05-19
Ruth Ahlburg, Danmark235401929792006-04-10
Lasse Olsson, Sverige233479527022012-08-20
Hans Rytter, Danmark235351943412007-08-07
Carsten Gørges Laursen, Danmark234153244062020-04-15
Rene Rantzau, Danmark234679760962013-12-29
Michael Køie Poulsen, Danmark234435752472013-03-25
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223183629332013-03-28
Jacob Sterup, Danmark224818640432012-01-04
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224851230792006-11-08
Kim Fischer, Danmark225537038692005-03-07
Jan Durinck, Danmark225388240942013-06-17
Olof Strand, Sverige224943643462009-01-11
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2274953195552014-05-27
Arnold Houmann, Danmark225612253492006-06-07
Mikko Oivukka, Finland224736134422007-05-20
Leander Khil, Østrig225392834732012-02-22
Torben Lyng, Danmark222634523202020-03-09
Allan Haagensen, Danmark213021441172019-11-05
Morten Müller, Danmark212693820572018-03-27
Jens Ryge Petersen, Danmark215324039092011-09-16
Thomas Nielsen, Danmark204067941752011-03-24
Rolf Nagel, Tyskland203522825782013-06-24
Daniel Lehmberg, Danmark20107088932020-03-07
Dirk Van Gansberghe, Italien203006318842010-10-21
Lauge Fastrup, Danmark203305127122014-04-03
Elly Hansen, Danmark204786369372017-07-13
Claus Vind-Andreasen, Danmark203496229992014-06-05
Andreas Hagerman, Danmark205481536332003-08-28
Helle Kjær Erichsen, Danmark203019421372018-08-31
Mateusz Matysiak, Polen203558928132017-10-16
Bo Lassen Christiansen, Danmark201179314332021-02-24
Hans Pinstrup, Danmark204118534972020-12-29
Frode Falkenberg, Norge204883533422008-02-25
Frederik Rejsby Johansen, Danmark201990116192020-12-14
Jacob Breson Neumann, Danmark192718721412013-05-23
Stefan Cherrug, Sverige193446924332012-02-06
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191187728382021-01-03
Lars Mejlby, Danmark194254340822010-03-05
Steffen Fahl, Danmark192904925542017-07-12
Henrik Knudsen, Danmark195831954792011-10-05
Helle Dyrting, Danmark191698813702015-03-07
Preben Berg, Danmark195066744742007-02-17
Conny Jensen, Danmark192299926472018-01-30
Ralph Martin, Tyskland191919812272017-12-10
Jakob Engelhard, Danmark193643943382013-10-23
Edvin Hansson, Sverige194098133242005-03-16
Benjamin Steffen, Tyskland192575819372014-04-24
Matthieu Canévet, Frankrig193072426072016-09-10
Per Huniche Jensen, Danmark1949480107312012-10-01
Jesper Michael møller, Danmark191824928722019-07-15
Gunnar Larsen, Danmark194228729492006-03-11
Torben Ethelberg, Danmark193948228112007-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182873628082014-09-12
John Hornbek, Danmark183274722112008-09-08
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183984332322004-11-24
Jesper Brinkmann, Danmark184056932422011-08-17
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184268330412005-08-26
Marnix Jonker, Holland184233531882006-02-01
ji be, Schweiz183485430312010-06-21
Tormod Amundsen, Norge183079731622013-02-19
Andreas Meyer Winnem, Norge183336724042006-06-07
Jim Thagaard Hansen, Danmark183967227692005-04-20
Leif Holmskov, Danmark183784336192012-09-23
Erik Agertoft, Danmark184209449652020-10-29
Yann Kolbeinsson, Island184515832762012-01-25
Dominic Mitchell, Storbritannien172809024122011-10-10
Thorkil Brandt, Danmark172735722402019-11-23
Tonny Papillon, Danmark172972629122013-08-22
Per Ekberg Pedersen, Danmark174196053502010-06-15
Kim Lunding, Danmark173852347602006-01-14
Bjarne Skule, Danmark172382718022010-01-12
Jimmy Skat Hansen, Danmark174123655582005-04-04
Lars Smith, Danmark173685848112011-12-09
Mads Elley, Danmark173599536832013-10-21
Greg McIvor, Sverige173774425582013-09-20
Jens Wiberg, Danmark172069424972019-03-28
Roland Jensen, Danmark174009832292008-11-17
Luca Boscain, Italien162147316352014-07-31
Julien Piette, Frankrig163498028052005-05-18
david drangsland, Norge163128030832011-08-13
Jørgen Scheel, Danmark164103039852006-07-21
Niels Jørgen Larsen, Dominica163964043592007-07-10
Claus Johansson, Danmark162564519252012-03-09
Chris Lansdell, England163537632652009-06-22
Villy Pedersen, Danmark162440119872017-05-19
Arne Torkler, Danmark161934429702016-11-06
Kjeld Lund, Danmark162388637232019-10-05
Geir O. Pedersen, Norge163536629762009-06-25
Bjarne Hemmingsen, Danmark162433021612017-12-02
Knud N. Flensted, Danmark163591935052010-10-10
Thomas Hellesen, Danmark154033535682009-08-10
Yoav Perlman, Israel153452131262011-07-14
Erik Edvardsson, Sverige153184829232007-06-05
Jens Mikkel Lausten, Danmark154268795512016-10-13
Martin Oomen, Sverige142733824562011-02-07
kim lundqvist, Danmark142870726602008-04-09
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141306514382015-03-26
Steen Winkel, Danmark141529514682014-01-07
Chris Romeiks, Tyskland142911427272010-12-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142282019892012-04-11
Poul Thrane, Danmark143524057202012-09-18
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142513224942011-04-06
Benoit Nabholz, Frankrig142359729032012-05-23
Marcus Erik Danielsson, Sverige141952920622012-01-12
Christoph Moning, Tyskland142067419832011-08-20
Jonn Leffmann, Sverige142399722692011-08-22
Domen Stanic, Italien142470924112012-04-08
Bengt Bengtsson, Sverige142600338102014-10-14
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143477034082008-10-22
Arild Breistøl, Norge142724834782010-02-11
finn henriksen, Danmark141359615032020-04-30
Jesper Sonne, Danmark132426126352012-03-30
Arthur R. Jensen, Danmark134319172412007-01-30
Johannes Ferdinand, Tyskland132016125482014-04-28
Björn Gísli Arnarson, Island133756852802006-01-19
Rasmus Due Nielsen, Danmark132481427412015-05-21
Jonas Holmqvist, Sverige132090422842014-01-03
Benoit Paepegaey, Frankrig132809424372005-03-07
Bo Valeur, Danmark131132416922020-07-31
Søren Brinch, Danmark133623376212009-11-22
Mario Rodero Hernández, Spanien132628825892006-07-10
Finn Bro, Danmark132369728272017-05-10
Gábor Bodor, Ungarn132006720262017-03-22
Hans Erik Jensen, Danmark131183412852019-08-12
Andreas Guldager, Danmark131971720432012-05-30
Torben Jepsen, Danmark132388024762011-01-13
Patric Lorgé, Luxembourg133462740932013-10-10
Omar Runolfsson, Island131906024162012-06-20
Chris Baines, Storbritannien132057723382014-11-10
Jan Jörgensen, Sverige131680219232019-11-08
Christian Martin Glahder, Danmark131836221422012-06-26
Tommy Andre Andersen, Norge132704925872010-01-18
Erik Kramshøj, Danmark134039660172005-06-16
Anders Bojesen, Danmark122713277292013-12-31
Hampus Lejon, Sverige122638632722013-10-07
Per Ekberg Pedersen, Danmark123262433172006-05-10
Rasmus Strack, Danmark122831832252008-02-06
Reto Burri, Schweiz121997023382012-04-06
Shaun Robson, England122649225532005-04-04
Michael Schwalbe, Danmark123036535262012-07-08
Stuart A Reeves, Danmark122891627362005-04-20
Ies Meulmeester, Holland122308022912010-12-03
Rami Mizrachi, Israel121933223372014-06-03
Hans Lind, Danmark123283950372013-03-05
Steen Reimers, Danmark112419634792012-03-11
Sebastian Klein, Danmark111998950602018-05-30
Ole Hetland, Danmark112485228382006-05-18
steen jørgensen, Danmark111244313432016-11-18
Jan Nielsen, Danmark11969012362019-06-20
Gaukur Hjartarson, Island112661731972005-06-13
Anders Roel, Danmark111751525572013-12-10
finn folkvardsen, Danmark112155725662016-11-15
Palle Nygaard, Danmark113587551942006-06-07
Frank Simonsen, Danmark112948644612012-03-29
Peter Bundgaard, Danmark113154336672005-10-31
Christian Michael Villadsen, Danmark111338615512014-01-08
Svend Nørgaard, Danmark111859928222012-02-16
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112526336652011-10-20
David B. Collinge, Danmark112343134312013-05-21
Christian Ljunggren, Sverige111897621852013-05-27
ragnar smith, Danmark111144336402018-11-17
Andreas Ranner, Østrig1161696832020-10-06
Kurt Bredal Christensen, Danmark113686877112010-10-28
Allan Gudio Nielsen, Danmark112207834622013-08-15
Lesley van Loo, Holland112295124372009-02-23
Tine Jensen, Tyskland111066212162018-06-03
Ludovic Scalabre, Frankrig112879539772006-10-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112519036192006-04-23
Jonas Gadgaard, Danmark112314529312008-04-26
Kim Petersen, Danmark102072324652006-08-24
Michael Hansen, Danmark10941811622016-11-10
Terje Axelsen, Norge102060624502005-09-08
Søren Nancke, Danmark101872333442016-01-02
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark10703110332020-11-02
erik ehmsen, Danmark101408618622011-11-16
Per Allan Degn, Danmark101672521332010-05-28
Steen Roed Hansen, Danmark102175927762004-11-08
Peter Kuster, Schweiz102485735362009-04-24
Geert Brovad, Danmark103420947052004-11-14
Steen Drozd Lund, Danmark102027127862011-10-07
Peter Stronach, Storbritannien101053119432017-01-27
Fredrik Kræmer, Norge102871949542002-10-02
Jens Boesen, Danmark102208227872009-04-04
Hjalte B. Johansen, Danmark101468133042019-11-19
kai nissen, Danmark101546520532014-08-18
Martijn Bunskoek, Holland101679219082011-01-27
Pierre-André Crochet, Frankrig102018224832006-08-09
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101810360302014-01-03
Cédric Rousseau, Frankrig102134826472006-02-20
Finn Nørregaard, Danmark10983214552015-03-09
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark10714010842020-06-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101609319862011-10-25
Karsten Stæhr, Danmark102144927082006-08-09
Kai Gauger, Tyskland101961224702011-01-27
Leif Bolding, Danmark101576423762019-12-12
Nikolaj Thomsen, Danmark961477832015-08-20
Jeppe Bundgaard, Danmark92168346422013-12-29
Jan Ravnborg, Danmark92143335782009-10-06
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91519419692011-10-25
Brian Rasmussen, Danmark91158617252016-11-27
Sakari Kauppinen, Danmark939855952020-11-09
Stefan Hage, Sverige92252734012004-12-15
Kim Øllgaard, Danmark91771527932008-10-09
Maurizio Sighele, Italien91181720962011-09-25
Mads Herbøl, Danmark91126150032020-11-02
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91985133102013-10-20
Peter Zeller, Schweiz91214621342016-06-03
Bence Kókay, Ungarn91807824872009-01-25
Raffael Ayé, Schweiz91649323202009-01-16
Niels Jørgen Clausen, Danmark92013726222008-05-26
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91029918622013-03-25
Torben Sylvest Jensen, Danmark91038418172018-05-22
Karsten Bach, Danmark930838222021-03-14
Henrik Elver, Danmark91755723182005-11-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91866225262008-01-20
Jesper Vingtoft, Danmark915572392021-04-14
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92061238192014-01-04
Thomas W. Johansen, Danmark92594167372010-02-04
Morten Dehn, Danmark91058121582021-02-16
Morten Jørgensen, Danmark92011428942009-04-14
Tom Goossens, Belgien92031134972006-08-09
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92405929442003-03-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81214928942020-07-09
Samuel Paz Parracho, Spanien81670224362005-09-02
Sten Petersen, Danmark830285162020-11-09
Tim Vaughan, Storbritannien81920626092006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81759328642006-03-11
Hallgeir Fisketjøn, Norge81164220142011-07-07
Ole Kristensen, Danmark81619324652008-08-24
Knud-Erik Strange, Danmark82248834762006-06-07
Mikael Funch, Danmark82057332032006-04-19
Ivan Petric , Slovenien81531533592010-08-22
Anton Herrig Liebermann, Danmark81982755752013-11-29
Jan Kiel, Danmark82338159632010-02-06
Henrik Kolsbjerg, Danmark81219918082010-08-27
Jens Lind, Danmark8933219942019-11-15
Søren Hjorth Andersen, Danmark81893935312021-04-12
Martin Scott, Storbritannien81520120672002-10-10
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8963716732013-02-11
Flemming Lang, Danmark82016040662013-02-14
Kurt Prentow, Danmark81856234962019-02-25
Thomas Jensen, Danmark81492824822013-11-29
Jakob Hochuli, Schweiz81300723412011-12-30
Christophe CAPELLE, Frankrig81248720532012-04-14
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8642310542018-11-21
Henrik Mouritsen, Tyskland82579550012010-09-29
Mikkel Thorup, USA8721511492020-06-24
Ricard Gutiérrez, Spanien81739024332002-04-28
Torben Evald, Danmark81776732242019-02-27
Attila Lenart, Danmark824454792020-09-08
Henrik Pedersen, Danmark81622423152005-09-14
Tommy Holmgren, Sverige81936828192007-06-24
Gert Rasmussen, Danmark81859333442006-05-14
Jelger Herder, Holland81884631162004-05-31
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81478925752014-06-10
Kurt Rasmussen, Danmark71600531322009-09-04
Henrik Madsen, Danmark71624034082009-05-12
Rie Voetmann, Danmark73029169462005-06-13
Peter Thomsen, Danmark71781239222006-01-05
Julien Piette, Frankrig71252825282017-10-16
Daniel König, Tyskland7723811972013-06-22
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71151625392014-02-02
Henrik H. Søndergaard, Danmark71418828052010-08-05
Bo Svensmark, Danmark71883353012011-01-10
Christian Tiller, Norge72289045452005-08-30
Lars Villadsen, Danmark71363030482009-02-01
Maris Jaunzemis, Letland71682327732004-11-26
Esben Eriksen, Danmark72003741792006-03-16
Jan Jespersen, Danmark71405624172012-02-24
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71352524102011-09-05
Emil Fich Larsen, Danmark71093119922013-11-04
Benjamin Steffen, Tyskland71401126132006-07-08
Henrik H. Søndergaard, Danmark71877230952006-07-10
Jan S. Kristensen, Danmark71817034512006-12-24
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71903432082011-10-01
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71497639162018-03-19
Brahim Mezane, Marokko71069320052013-05-26
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72669161372011-01-30
Simon Werngren, Sverige71717529362007-11-29
Arne Lilhauge, Danmark71187722092009-10-19
Jan Kåre Ness, Norge72965377192011-12-14
Niels Fabæk, Danmark71567424862006-03-19
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72181245152007-08-18
Barrault Frantz, Frankrig71417630382019-06-20
Jan Hjort Christensen, Danmark72124674552009-10-13
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71788335772011-02-03
Vinni Bruhn, Danmark71404639972010-05-29
Janni Christoffersen, Danmark7860215112014-01-21
Mats Wallin, Sverige71501623302005-09-06
Peter Halkier, Danmark61489837082006-05-10
Thomas Kuppel, Tyskland61032819672013-08-08
Alen Ploj, Slovenien61023220072013-10-04
Kristoffer Hansen, Danmark61442133882013-02-18
John Jørgensen, Danmark6820015372013-06-30
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62130254862005-06-12
Freddy Johansen, Norge61409131492009-01-30
Thomas Elbek, Danmark6848316282014-08-11
Torben Back Sørensen, Danmark6476914232019-12-01
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61325948382014-10-09
Szabolcs Kókay, Ungarn61354733142013-06-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark61104922492008-11-09
Jens Andersen, Danmark61619536822007-08-17
Florin Chirila, Rumænien61322123942009-01-07
Aleix Comas, Spanien61064721052010-09-05
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61333831722009-05-11
Morten Jensen, Danmark61245826092006-06-07
Peter Bjerre, Danmark61404028502005-08-29
Maarten Zorgdrager, Holland61126021642011-06-02
Bent Nielsen, Danmark6779716682012-04-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61750734312006-08-09
Peter Bundgaard, Danmark61391650432013-08-26
John Martin Mjelde, Norge61345927432008-11-05
Ole Skrubbeltrang, Danmark6858418722014-11-13
Carl Søndergaard, Danmark61205129992014-10-03
Jens Ballegaard, Danmark61418246492011-12-11
Niels Bomholt, Danmark61358332642006-02-11
Dennis Martinek Langholz, Danmark61441734982009-02-23
Michael Sørensen, Danmark6884224402012-02-10
Zoltan Baczo, Danmark6816517932015-12-31
Stefano Miceli, Malta6452411662020-02-23
Eric Schaumburg, Danmark61524029792008-07-19
Kristian Laustsen, Danmark61346630702010-09-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61658749292005-02-21
Niels Jarnum, Danmark6874629642011-12-13
Torben Andersen, Danmark61464030332008-10-12
Klaus K. Nielsen, Danmark6911049452019-09-20
Espen Støtterud Christensen, Norge61154820042008-06-23
Lisbeth Bech, Danmark6714013512015-09-04
Jonna Lindegård, Danmark6812816442014-10-12
Dušan Kerestúr, Slovakiet639908462018-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61214922972007-12-16
Bart-Jan Prak, Holland61207121612006-10-05
Vlad Cioflec, Rumænien6908920812011-12-22
Bjarne Nielsen, Danmark61250025032005-10-12
Jens B. Bruun, Sverige62347762322006-01-26
Jani Vastamäki, Finland61539436522010-05-28
Marianne Heno Mogensen, Danmark61397049692008-10-18
Erik Ehmsen, Danmark61407954552008-12-29
Søren Langkilde Madsen, Danmark61486628892007-04-21
Erik Breden, USA61244123542007-05-30
Knud Jørgen Olsen, Danmark61065828402013-01-23
Dominik Becker, Tyskland6931518902016-03-01
Bruno PORTIER, Belgien5515915752018-03-21
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51198225972010-01-05
Anders Tørressen Hangaard, Norge51383442592012-03-21
Torben Lund, Danmark51137448222004-12-15
Fredrik Ström, Sverige5701315102014-04-18
Arne Borg Rasmussen, Danmark51175129192017-04-12
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51325034322007-07-14
Hamid Yadane, Marokko5626814552013-10-07
Poul Reib, Danmark5886123612009-08-27
Terje Kolaas, Norge51462742422005-04-01
Stephen McAvoy, Irland5754020002013-04-14
Daniel Patterson, Sverige51147432872005-09-23
Hugo Touzé, Frankrig5554212872016-05-22
Sanne Busk, Danmark51426559062008-10-08
Sander Bot, Holland51057822752005-02-24
Peter Rodemann, Danmark5950032532015-04-17
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5937521682009-11-19
Tom Backlund, Finland51544144072006-11-07
Pawel Malczyk, Polen51171832432006-07-26
Mogens Krantz Backe, Danmark5989923272008-09-27
Erik Enevoldsen, Danmark51725744582006-08-20
Poul Erik Junk, Danmark5981823242009-04-08
Jens Kildemoes, Danmark5462813242016-11-30
Michael bergman, Sverige51560652582009-05-09
Dave Barnes, Danmark5784426142013-09-05
Brian Thomsen, Danmark5836624432011-03-08
Emil Todorov, Bulgarien5978923352005-06-26
Steen Brølling, Danmark51372535412006-07-31
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5920230212013-05-22
Kield Andersson, Danmark51199430392008-10-18
Torben Lund-Hansen, Danmark5516512922016-02-12
Johan Stenlund, Sverige5694817762013-12-20
Kristian Laustsen, Danmark51067425892011-10-23
Keld Sørensen, Danmark51018927012008-08-02
Luca Bergamaschi, Italien5573215042018-12-10
Wedigo Ferchland, Danmark5896019292006-05-18
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5765417382009-10-08
Tommy Bjørk, Danmark5719817492016-02-16
Morten Stampe Larsen, Danmark5847523572005-06-29
Heine Oldenskov, Danmark5821122762010-05-30
Vegard Bunes, Norge51361231072003-10-11
Christian Terp, Danmark5661419202018-06-22
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51180837772008-03-30
Theis Bacher Nielsen, Danmark5805317022008-04-22
Søren Peter Pinnerup, Danmark51415549902013-01-07
Lasse Strandgaard, Danmark51266433542012-10-26
Zsolt Ampovics, Ungarn5837122462018-05-10
Stinne Aastrup, Danmark4777424052011-12-05
niels bahl andersen, Danmark4771823602008-02-21
Hans Ægidius, Danmark4351810562019-10-20
Oluf Lou, Danmark41746560292013-08-02
José García Monzón, Spanien4912130602005-04-11
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4420113062016-07-15
Steffen Holst, Danmark4919327432006-09-30
Pierre Unge, Sverige41194141912003-05-01
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4533215962013-02-25
Niels Kaare Krabbe, Danmark4736432712018-07-10
Bjørn Grøn, Danmark4799129052010-10-27
Hans Henrik Iversen, Danmark4775523062005-09-06
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41300737552006-09-23
Erik Rosendahl, Danmark4347210792017-05-25
Aron Andersson, Sverige4657218692010-10-20
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4475913572016-09-20
Christoffer Elias Kaae, Danmark4437711842013-01-08
Jan Andruszkow, Danmark4496615482015-06-22
Rie Jensen, Danmark427548602020-03-04
finn birkholm-clausen, Danmark41194037622009-04-23
Lars Halkjær, Danmark4482113502016-02-26
Reint Jakob Schut, Holland4912725632004-10-31
Linda Mølgaard, Danmark4965635462007-05-30
Martin Lund, Danmark41310140032015-09-29
Henning Hansen, Danmark4816624642006-03-01
nick petersen, Danmark4614516602011-08-16
Svend Anker Schwebs, Danmark425878222019-08-23
Thomas Riedel, Danmark4804529722011-01-14
Mattias Nordlund, Sverige4816227622012-04-17
Daniela Gruber, Tyskland4487614002012-05-31
Henning Hansen, Danmark4708417822008-04-22
Erik Christophersen, Danmark4667730752015-07-19
Steen Christensen, Danmark4744727492012-03-30
Peter Jensen, Danmark41042135232009-05-07
Jan-Michael Breider, Sverige4803125472010-04-06
peter wedel petersen, Danmark424777102018-05-01
Lene Vejen, Danmark41260455842010-02-14
Peter Lauritzen, Danmark4515917732012-09-12
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41083643062008-04-30
jesper nexø arvesen, Danmark4570916952012-11-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4692021092012-10-07
Martin Jessen, Danmark41104429552005-04-26
Eva Agnethe Bramming, Danmark4854522752008-10-06
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark427328432021-01-19
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41048930352009-05-24
Thor Edgar Kristiansen, Norge41211134872005-03-14
Dan Rasmussen, Danmark41220139482005-01-31
Stefan Stürup, Danmark4607422082013-08-08
Julien Mazenauer, Schweiz4443616062015-02-18
Leif Møller Sørensen, Danmark424137112020-10-16
Tibu Paul Lucian, Rumænien41021937122007-11-24
Chris van Rijswijk, Holland4575617082017-11-06
Birger Pedersen, Danmark4883724202006-03-05
Mette H. H. Hansen, Danmark4874840482013-02-28
Luke Nelson, Storbritannien415774612020-10-13
Terje O. Nordvik, Norge41051138102012-07-27
Johannes Tallroth, Sverige4812223572007-08-08
mats svensson, Sverige4705418772013-11-09
Niels Odder, Danmark4867727742010-03-27
Luc Verroken, Belgien41092330582006-01-05
Oleg Formanyuk, Ukraine4956335052005-12-15
Annelise Juul Stampe, Danmark41596862982006-01-30
Bjørn Kjellemyr, Norge315317512020-05-04
Søren Koch, Danmark3734025042006-03-16
Hans Ægidius, Danmark3250511022020-04-24
Stefan Hage, Sverige3692028282012-02-16
Carsten Lundberg, Danmark3470317352013-08-28
Robert Toft, Danmark3650930802009-04-15
Thomas Stigfeldt, Danmark31102547962005-01-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3720226312005-04-11
morten jønck, Danmark3382413362011-11-12
Ernst Hjøllund, Danmark3778135032006-09-21
Bent Jensen, Danmark3920331002006-05-10
Pete Antrobus, England3605924792011-11-16
Tom Sørensen, Danmark3635725982006-07-08
Anders Bergman, Sverige3667326622009-01-18
Palle Hove Christensen, Danmark3582421212012-05-21
Hanne April Farnæs, Danmark3507217382010-03-07
Marcin Faber, Polen3295311632013-09-17
Thomas Hultquist, Sverige3717828012012-01-07
Leo JR Boon, Holland31404273032003-01-13
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3659025132006-07-10
Franziska Guepner, Tyskland3713125132014-11-18
Klaus B. Fries, Danmark3884136102005-12-03
Lars Larsson, Sverige3630722972006-07-08
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3404819492017-03-14
Martin Holm, Danmark31078940602004-10-26
Ole Kristjansen, Danmark3597821852013-09-29
Mogens Neergaard, Danmark3405216092018-07-07
Peter Bo, Danmark31051548722006-09-25
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3859336272013-11-04
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3887034592004-07-31
Jack Juliussen, Danmark3632521422007-10-07
Jeanette Hall Petersen, Danmark313615062020-08-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3536221452009-04-06
Morten Jørgensen, Danmark3858037092002-01-21
Christian Svane, Danmark3763427982006-07-25
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3816128352002-09-03
Henrik Stenholt, Danmark3831834512004-03-03
Svend Dybkjær, Danmark31159147602003-10-20
Karsten Munch Andersen, Danmark3568220452009-07-13
Michael Grell, Danmark31538287782012-08-20
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3547018962010-09-28
Ole Riis Jensen, Danmark3626727692005-12-20
Graeme Joynt, England3380015692014-06-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3666624692013-09-24
Ger Meesters, Holland3882931572008-01-23
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3661424442003-02-25
Ole Skrubbeltrang, Danmark3462318922012-04-12
Esper Boel, Danmark3347313212016-06-18
Peter Andreas Koch, Danmark3861433522002-10-12
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3377314492014-02-14
Jonas Halberg, Danmark3476818292013-03-08
Christoph Moning, Tyskland31303160302010-08-18
Kristian Kirk, Danmark3191510032020-08-25
Jean Seeberg, Danmark3548819462010-01-31
Petri Kuhno, Finland3510718092013-11-21
Stefan Magnusson, Sverige3601524822005-01-03
Lars Peter Johansson, Danmark3795531332008-01-25
Flemming Dane, Danmark3555720152008-06-13
Carsten Egevang, Guinea3555623792012-09-23
Flemming Pagh Jensen, Danmark3303610622017-07-10
Jan W. Badura, Danmark319507312019-04-30
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3641122362008-10-06
Mårten Müller, Sverige3751026292009-09-13
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31445173272004-05-16
Allan Hansen, Danmark3632424792009-04-03
Lotte Skjærbæk, Danmark3473217222009-05-28
Hans Henrik Larsen, Danmark3641125422005-09-14
Martin Strømkjær, Danmark3492018002016-05-10
Lasse Patrick Simensen, Norge3409715672015-11-16
Frank Svensson, Danmark3952839762006-02-02
Xavier ROZEC, Frankrig3752727862008-09-02
Jørn Lennart Larsen, Danmark3594422022006-05-10
Erling Bonde, Danmark3750630652009-03-29
Johan Stenlund, Sverige3783729512006-03-01
Kaj Krutfelt, Sverige3594222032007-02-05
Charlotte Thomsen, Danmark3940642562013-08-28
Jacob Lund-Hansen, Danmark3809130512003-05-17
Lennaert Steen, Holland3729325642005-11-08
Tim Andersen, Danmark31361257172004-04-20
Thomas Buus Nielsen, Danmark3969233622008-01-14
Arne Holdensen, Danmark3194610722021-01-04
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3494417012009-04-01
André Julinder, Sverige3517323422012-05-14
Kim Mogensen, Danmark3499018332014-07-28
Bjarne Nielsen, Danmark3578820762009-04-19
Sakari Kauppinen, Danmark3703759392020-08-26
Tom Conzemius, Luxembourg3324313762014-04-23
Eline Eggers, Danmark3659422332006-02-01
Alex Wallin, Danmark3551521272008-12-15
Vagn Gjerløv, Danmark3297911332012-02-06
Annette Hansen, Danmark31494084822009-01-07
Graham Etherington, Storbritannien3663522492002-09-27
Jesper Høy Hansen, Danmark3446820892012-05-11
Marcel Klootwijk, Holland3589422022014-11-28
Palle Jensen, Danmark3545118652008-10-09
Bjørn Erik Hellang, Norge3505018342012-08-27
Anita Pedersen, Danmark31605358322001-11-16
Pim Wolf, Holland3711226232008-01-08
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3455719282013-08-09
Mads Østergaard Brun, Danmark315375542019-08-28
Jonathan Meyrav, Israel3682525662009-02-06
Claus Eriksen, Danmark3749728892007-04-29
Henrik Bengtsson, Danmark3581123272010-01-24
Jan Bolding Kristensen, Danmark3997836572006-02-25
Ken Rasmussen, Danmark3831445782010-01-24
Henrik Greve, Danmark3987660882008-04-07
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3583821822008-05-29
Henrik Carlsen, Danmark3808837822004-04-30
Leif Bork Petersen, Danmark312407192021-03-17
Jan Svejgaard Jensen, Danmark318928712019-12-03
Gabor Graehn, Danmark3400414762012-09-06
Klaus Schak Laursen, Danmark3894948282013-04-13
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3568226902014-02-12
Aron Andersson, Sverige3651933752008-08-28
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3550021042013-09-05
Dennis Andersen, Danmark3611121872007-04-04
Jens Jacob Iversen, Danmark3819128432006-05-10
Per Hauge, Danmark316806722019-11-29
Bjørn Kjellemyr, Norge3726729582005-05-01
Steffen Ortmann, Danmark3868638952005-11-16
Jan Ole Kriegs, Tyskland3640421812009-10-13
Yeray Seminario, Spanien3852342162005-04-11
Brahim Birds, Marokko3385616172014-12-19
Thomas Kjær Christensen, Danmark2887249142005-12-06
Wilfried Hausmann, Tyskland2626936532003-07-19
Oskar Nilsson, Sverige2407522712011-05-09
Allan Helge Nolte, Danmark2380224172012-02-06
Rune Larsen, Danmark2417622322006-03-19
Philip Elbek, Danmark214117522019-01-15
Johannes Erritzøe, Danmark2531627122006-12-28
Kim Hagen Andersen, Danmark28805032020-09-11
Kristian Poulsen, Danmark2334220382011-11-18
Bent Møller Sørensen, Danmark2741544802005-12-13
Alexander J. Lee, Danmark2498626152001-11-09
Jim Willson, Storbritannien2466023492002-06-29
Kresten Hansen, Danmark2339221322011-12-01
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2358523682007-11-06
Benny Jacobsen, Danmark2639733922003-01-21
Søren Gjaldbæk, Danmark2511026622010-09-29
Leif Novrup, Danmark2593931442004-01-06
Peter Petersen, Danmark2208314182017-05-08
Torben Byfoged, Danmark2369619392010-04-13
Lee Victor Gregory, Storbritannien2526529652011-02-21
Jan Salmonsen, Danmark2538427912008-10-19
Magne Pettersen, Norge2780539432007-08-03
Seamus Mogensen, Danmark2411621702008-05-26
Dubois Laurent Yves, Frankrig2322717322013-12-17
Alwin Schönenberger, Østrig2576232372005-01-13
Thomas Bentsen, Norge2375319122009-10-12
per mattisson, Danmark2514227172010-03-01
Kai Lindegaard, Danmark2279815302016-01-08
Egon Iversen, Danmark2608039322011-12-29
Hjalte Kjærby, Danmark2578531402013-04-14
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2587629872008-08-10
Jesper Nielsen, Danmark2424823642007-08-28
Anne Blotting, Danmark2295315942010-06-17
Thorsten Stegmann, Tyskland2292118612018-12-21
Tommy Hjorth, Danmark2486724342006-01-18
Svitlana Tkach, Danmark216328912016-07-12
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark215338082017-11-18
Peter Denyer, England2247716132018-07-16
Ole Friis, Danmark2565231692006-05-08
Benjamin Gnep, Tyskland2293615942011-09-30
Stig Toft Madsen, Danmark2402120752010-06-17
Thomas Hilkjær, Danmark2467124682002-09-03
John Judge, Storbritannien2483924792002-10-08
Timme Nyegaard, Danmark2324616492010-01-03
Lars Elvstrøm, Danmark2429723242005-08-29
Jan Bolding Kristensen, Danmark2371125862018-03-23
Dan Bruhn, Danmark2443525812011-10-13
Killian Mullarney, Irland2540127932006-01-10
Petri Salo, Finland2763047212008-06-18
Raphaël Lebrun, Belgien2896861162012-06-21
Henrik Johansson, Norge2529530972009-04-11
Lauritz Xerxes Walter, Danmark212998742018-07-10
Skagen Fuglestation, Danmark213486852019-08-28
Claudia Thiel, Tyskland2428623102006-06-07
Bjarne Golles, Danmark2538330112007-05-10
Philippe J. Dubois, Frankrig2609635242004-10-06
Thomas Hasle Ravn, Danmark2615633302007-07-12
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2629434802007-08-18
Otto Madsen, Danmark2335319252012-12-05
Alan Clewes, Storbritannien2557437752008-04-26
Ottenby fågelstation, Sverige2630134152003-04-18
Seamus Enright, Irland2596644612010-11-21
Mark Hammond, Danmark2428825772007-08-15
Ole Zimmermann, Danmark215508372017-12-07
Leif Jensen, Danmark213426802019-08-17
Mogens Holme, Danmark2321716852008-11-27
Mogens T. Kofod, Danmark2331217392012-08-26
Hugh Harrop, Skotland2487025202011-10-26
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2947950852004-08-16
Trösch Stephan, Schweiz2366019652013-02-01
Nick Lowton, Storbritannien2419021972002-10-08
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2457323552013-11-06
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2414627662010-08-10
Ruud Altenburg, Holland2398921182005-08-29
Svend Ove Jensen, Danmark2470225572008-07-14
Klavs Frandsen, Danmark2248913552012-09-12
Søren Olin, Danmark2541327442008-08-16
John Mikkelsen, Danmark2302416262012-06-26
Søren Garder Brask, Danmark2220611912013-02-28
Siv Behrendt-Møller, Danmark2602333672005-09-23
Anders Horsten, Danmark2450623952008-03-14
Lasse Olsson, Sverige2479225932003-11-26
Dennis Brandsborg, Danmark2492926802004-03-13
Ivan Naurholm, Danmark212896952018-06-22
Kristian Borum, Danmark2502727042007-04-22
Ulrik Henneberg, Danmark2417022622004-07-07
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2309815572014-04-03
Lars Lyngsø, Danmark2429622692004-12-26
Håkan Sterner, Sverige2555230782003-02-14
Claus Boe Tøndering, Danmark2332618182011-04-19
Kaj Halberg, Danmark210156632019-09-02
Tom Schlegel, Danmark2447327552004-05-17
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2302716092009-03-01
Karen Lang, Danmark2588532792004-07-06
Thomas Damm Als, Danmark2411122112008-12-22
Ole Andersen, Danmark2388824132009-03-29
Martin Rivero, Danmark2411322962011-10-01
Inger Skov, Danmark2636236852004-11-22
Kennerth Kristensen , Danmark2467623502012-11-14
Mike Richardson, Storbritannien2566332112002-08-05
Karsten Mose, Danmark2243412382013-06-18
Tim Brown, Storbritannien2503928562002-09-28
Josh J Shaw, England2374622232009-12-25
Dan Allan Nielsen, Danmark2420621502010-02-18
Terry Townshend, England2492326312006-02-01
Marcel van Kammen, Holland2420321812008-07-22
Esben Østergaard, Danmark2579831252004-03-10
Felix Jachmann, Tyskland2373319082011-06-24
Klaas Bert Debusschere, Belgien2429224992009-01-06
Poul-Erik Hansen, Danmark27944282020-06-11
Wout De Rouck, Belgien2438024662012-08-20
Michal Radziszewski, Polen2368226252018-10-04
Martin Roost, Schweiz2358519642010-11-07
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2548828942003-03-25
Patrick Beirens, Belgien2491928712008-03-10
Aleix Comas, Spanien2584234012005-11-07
Heidi Frederiksen, Danmark2450024542015-10-02
Anders Brinkmann, Danmark29445122020-08-10
Torben Olsen, Danmark21060369822013-11-02
Thomas Iversen, Danmark215748112019-05-24
Pernille Galsgaard, Danmark213056792020-11-02
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2528727062005-03-26
Arild Hansen, Norge2432022602005-04-26
Hans Jørgen Riis, Danmark2360020692010-04-23
Niels Evald Jensen, Danmark2396922362015-09-19
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2569931762005-10-27
Kent Schou Larsen, Danmark2397721032006-03-30
Gert Fahlberg, Danmark213967172020-05-14
Claus Øgard, Danmark2375519072008-03-16
Bjarne Streyffert, Danmark2515728032004-11-08
Erik Jensen, Danmark2479024332007-06-26
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2594332082006-10-09
Tony Disley, Storbritannien2464623512005-03-25
Jesper Segergren, Sverige2467025782011-09-27
Birger Algot Tørnblad, Danmark2274314472010-09-14
Tommy Karlström, Sverige2297817122014-04-10
Stéphane Bocca, Belgien2524130142010-10-19
Rasmus Hald, Norge2309316902011-06-17
Henrik Baktoft, Danmark2487927822013-04-30
Klaus Nellevang, Danmark2435423272004-06-25
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2508826512007-03-04
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2297916442010-01-11
kim jespersen, Danmark2245814962012-01-31
Sven Dall, Danmark2382123312013-03-31
Jan Dresler, Danmark2530627562003-10-21
Bjørn Ginman, Danmark2568846992017-09-13
Michael Bergman, Sverige2632435172008-10-27
Erik Røjgaard, Danmark2279619632017-06-15
Rony Livne, Israel2323620842017-11-14
Claus Andersen, Danmark216429272019-06-20
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien213347522021-03-02
Ole Stobbe, Danmark2561432872007-02-28
Jacob Neumann, Danmark2367219262009-04-12
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2464823632007-09-09
Birgit Nielsen, Danmark2538727922007-04-15
Martin Eggen, Norge2465823902002-11-14
Hans Gleie, Danmark2469525872010-12-29
Lis Ravn, Danmark2579333742004-03-01
Jonna Lindegård, Danmark215898772018-01-18
Aidan G. Kelly, Irland2465826082011-06-14
Leif Jonasson, Sverige2591134402006-08-07
Henrik Poulsen, Danmark2311017072012-02-13
Lars Frede Petersen, Danmark2304616272014-08-25
via Sune Jepsen, Danmark2847951152001-11-09
Anni Oppelstrup, Danmark2432424142007-12-16
Rafael Armada, Spanien2406323272012-08-30
Thomas Larsen, Danmark1149314932005-10-29
Per Forsberg, Sverige1340134012003-05-17
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1144714472011-01-08
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark19569562018-07-31
Lars Laursen, Danmark1240824082011-03-10
michael jürgensen, Danmark1209220922011-10-09
Poul Emil Kristensen, Danmark1368536852007-04-08
Virginia Escandell, Danmark1271827182004-09-07
Kris De Rouck, Belgien1151015102012-01-08
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1178417842012-03-29
Thorkild Lund, Danmark1223422342010-03-15
Peter Østrup Jensen, Danmark1169116912012-07-16
Jens Maibomm Hansen, Danmark1197219722009-07-19
Poul West Lauritsen, Danmark1147314732013-01-14
Steen Brølling, Danmark1225622562008-11-03
Kirsten Jæger, Danmark1183318332013-04-08
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1151415142013-07-06
Holger Sandfeldt, Danmark1244124412002-10-24
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1159415942014-02-02
Ronny Nilsen, Norge1413641362003-05-06
Lars Erdmann, Danmark1134813482015-08-07
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1431443142005-12-04
Hans Erik Mom, Holland1197619762006-01-28
Torben Juul Hansen, Danmark1112311232017-04-06
Bent Christiansen, Danmark18168162018-01-09
Wolfgang Trimmel, Østrig1307730772011-07-29
Kim Søvæld, Danmark1187518752008-11-18
Nicolaj Back Sørensen, Danmark14744742020-08-31
Torsten Hansen, Danmark1209420942004-09-01
Mikkel Bello Andreasen, Danmark18178172015-08-07
Martin Høj Hansen, Danmark1107310732012-03-22
Jonas Gildebro, Danmark1127212722012-07-16
Chr. G Nielsen, Danmark1255625562013-01-26
Deryk Shaw, Storbritannien1271627162002-09-12
Lise Nielsen, Danmark1394839482013-10-06
Leo Heemskerk, Holland1285628562010-09-26
Ib Fagerlund, Danmark19759752016-07-25
Kristian Ribers, Danmark1155015502011-02-27
Gunnar Gundersen, Norge1370837082004-01-06
Jan Bosch, Holland1217521752007-04-25
Henrik Holm Brask, Danmark1215221522008-10-06
Knud Kjeldsen, Danmark1131913192011-07-27
Friedrich Thomas, Danmark1236923692006-05-10
Allan Prang, Danmark1352335232011-10-02
Bente Steffensen, Danmark1175717572007-05-20
Gal Shon, Israel1178717872009-04-06
Mogens H. Foder, Danmark1131013102012-03-07
Lars Omø Christiansen, Danmark1234723472007-07-15
Jesper Johannes Madsen, Danmark1240224022012-11-28
Lars Munk, Danmark1189118912007-08-03
Ole Vognstoft, Danmark1203620362004-11-25
Henrik Dissing, Danmark1179317932012-10-18
Kelvin Jones, Storbritannien1359635962002-02-10
Flemming Eskildsen, Danmark1213021302009-09-07
Jesper Bay Jacobsen, Danmark14684682020-10-13
Hans Drostgaard, Danmark1228922892005-04-07
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1166216622009-12-06
Inger Christoffersen, Danmark1216221622007-12-09
Paul Jacobsen, Danmark1258325832011-04-23
Jens Röw, Tyskland1337533752014-11-17
Thomas Eske Holm, Danmark1292129212008-03-02
Maciej Buchalik, Polen1225922592015-07-19
jette østergaard danielsen, Danmark1107210722016-07-08
Mark Trott, England1218721872006-02-12
Hans Henrik Iversen, Danmark19169162017-12-07
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1197619762011-05-24
Anders Bræstrup, Danmark1272427242012-12-17
Lisbeth Jeppesen, Danmark17717712018-07-29
Markus Tallroth, Sverige1264426442006-06-07
Einar Flensted-Jensen, Danmark1413141312004-07-25
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1179917992009-01-12
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1145714572012-02-24
Carsten Madsen, Danmark1479047902004-11-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1193719372009-04-30
Poul Erik Larsen, Danmark1267526752004-11-25
Magnus Corell, Sverige1190419042014-03-25
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1496049602009-08-20
Lonnie Jensen, Danmark1403840382007-10-05
Marco Hammel, Schweiz1167516752010-07-12
Benny Rytter, Danmark1200520052013-03-27
Leif Samuelsen, Danmark1227522752005-04-06
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1396239622013-06-14
erik van bogaert, Belgien1176417642014-10-16
Michael Køie Poulsen, Danmark1386838682005-11-24
Flemming Pedersen, Danmark1207020702003-06-28
Mathieu Bally, Schweiz1194519452015-12-22
Jørgen Hansen, Danmark1233523352009-05-12
Arne Bertelsen, Danmark1217121712006-02-11
Gunner Munk, Danmark1271427142006-10-08
Kurt Willumsen, Danmark1105310532011-07-27
Mads Bjarke Salling, Danmark18298292019-09-25
Jos Van den Berg, Holland1333933392008-11-24
Szabolcs Kókay, Ungarn1284128412004-07-22
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark15105102020-07-07
Ivan Skov Pedersen, Danmark1171217122007-04-10
Lasse Braae, Danmark1369036902004-10-17
Malte Christensen, Danmark1167816782012-02-21
Erik Rosendaal, Holland1212321232004-11-11
Bruce Mactavish, Canada1299329932002-01-30
via Carsten Høeg, Danmark1315031502002-05-29
sissel fossat, Danmark1166016602013-07-11
Andres Wolff Fries, Danmark1244824482005-06-01
Vicky Knudsen, Danmark1268026802013-09-17
Lars Nielsen, Danmark1108110812017-06-13
Bo Thyge Johansen, Danmark1398139812011-02-16
Thomas Kuppel, Tyskland1143714372017-08-21
Jeppe Berthelsen, Danmark1135513552011-07-27
Lene Pedersen, Danmark1273227322004-06-01
Michael Larsen, Danmark14904902020-07-07
Kim Iburg, Danmark1197019702006-08-07
Andreas Saul-Rotne, Danmark1204220422009-03-01
Steve Nuttall, England1156115612012-02-12
Poul Reib, Danmark1286228622004-11-09
Stig Eide, Norge1287828782009-04-27
Johan Emil Løje, Danmark1203220322007-07-31
Benny Steinmejer, Danmark1207420742013-01-02
Quentin Dupriez, Frankrig1202520252007-10-05
Tue Romanow, Danmark1248824882009-10-06
Karsten Busk Laursen, Danmark1124612462014-03-04
Johanna Hartmann, Danmark1257325732013-05-23
Kim Fich Larsen, Danmark1126312632013-12-27
Mark Trustrup, Danmark1220422042005-10-31
Daniel Mauras, Frankrig1198319832015-06-23
Steen Cruddis, Danmark1302730272008-03-16
Erik Lindgren, Sverige1384038402005-11-19
Thomas Lundqvist, Danmark1269826982008-04-19
Svend Danbæk, Danmark1300830082006-03-05
Hans Krabsen, Danmark1776477642004-04-03
Flemming Nielsen, Danmark1158815882008-10-06
Wim van der Schot, Holland1253025302006-12-04
Margit Hove, Danmark1234023402006-05-02
Detlef Gruber, Danmark1205020502006-06-07
Lars Tom-Petersen, Danmark15005002020-07-07
Julian Guy Bell, Norge1206720672011-12-23
Jurgen Lehmann, Finland1191019102010-10-12
Mads Syndergaard, Danmark1105110512012-12-04
Andreas Gullberg, Norge1332533252002-05-13
Christian Michael Mortensen, Danmark1267926792013-03-01
Ken Sievertsen, Danmark1921592152013-05-21
Lars Andersen, Danmark1214621462010-01-01
Patrik Jonasson, Sverige1195119512010-05-02
Rud Lynge, Danmark1179617962014-08-04
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1117711772015-06-23
Leo Søgaard Borch, Danmark12872872020-08-21
Tune Jensen, Danmark1260226022006-02-04
Carsten Hermann, Danmark1324732472003-11-28
Lars Ernst, Danmark1120712072012-02-02
Herman Bouman, Holland1206920692006-08-30
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1333033302006-03-05
Mogens Ribo Petersen, Danmark1249824982004-07-07
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark16816812020-07-07
Else Dupont, Danmark144442021-03-28
per schmidt, Danmark1183018302009-02-23
Mark Desholm, Danmark1333233322012-02-06
Kim Biledgaard, Danmark1378137812001-10-01
Thomas Kiørboe, Danmark1203520352004-11-23
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1266226622007-08-16
Björn Dellming, Sverige1397639762009-08-02
Søren Ryge Petersen, Danmark1195319532005-02-06
John N. Jensen, Danmark1255125512007-11-22
Finn Nielsen, Danmark1131513152013-09-15
Christian Brinkman, Holland1169116912010-02-23
Rolf Danielsen, Danmark1381838182013-12-12
Knud Nielsen, Danmark1140214022016-06-16
Jostein Myromslien, Norge1220122012005-11-15
Jacob Alsted, Danmark1340934092003-09-15
Damien Gailly, Belgien1167216722016-05-11
Svend Erik Olesen, Danmark1243524352011-02-10
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1109210922017-06-10
Peter ter Heide, Holland1216221622008-11-10
Carsten Olsen, Danmark1373937392006-06-07
Bjarne Hove-Jensen, Danmark16576572020-07-06
Lars Lundmark, Sverige1292629262008-12-20
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1287428742004-08-13
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1215521552009-02-20
Dominique Verbelen, Belgien1303730372004-09-30
Csaba Lendvai, Ungarn1231123112009-04-25
tue hartmann, Danmark1105210522012-05-06
Stefan Frello, Danmark1153015302009-05-28
Anne Themsen Flindt, Danmark1174617462013-02-21
dave farrow, Storbritannien1232623262007-10-30
Kjeld Pedersen, Danmark1162716272012-04-17
Troels M. Krogh, Danmark1171817182013-05-15
Fülöp Attila, Rumænien1254325432009-12-25
Jure Novak, Slovenien1148914892013-09-02
Flemming Værgman, Danmark1217221722010-02-21
Thomas Kuppel, Tyskland1266726672010-04-23
Martin Majlandt, Danmark1241424142008-02-18
Ola Nordsteien, Norge1265026502005-11-15
Stano Harvančík, Rumænien19479472016-05-03
Michael Tiefenbach, Østrig1407140712003-11-26
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1237323732006-08-20
Robbin D. Knapp, Østrig1285828582004-03-11
Per Smith, Danmark1252525252008-09-22
Max Uhrenholt, Danmark17047042019-06-14
Dennis Noel, Danmark1905290522004-11-08
Niels Frost, Danmark1239323932012-04-29
Erik Van Bogaert, Belgien1227822782004-12-18
Jan van der Laan, Holland1195919592009-07-31
Steen Højmark-Jensen, Danmark1341634162010-03-07
Per Hirslund, Danmark1109810982011-09-25
Karina Jensen, Danmark1284628462013-12-10
Albert J. de Jong, Holland1202120212011-11-01
uffe jensen, Danmark18838832015-05-11
Neer Div Bankoti, Indien17807802015-11-12
Claus Kesby, Danmark1164716472008-04-16
Maximilian Fader, Tyskland17327322016-05-15
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1203720372011-01-23
Don Baccus, USA1268526852003-11-13
valdemar overgaard petersen, Danmark18088082017-03-06
Christian Wegst, Tyskland1320432042006-08-10
Ole Richter, Danmark1409040902006-03-01
lou bertalan, Tyskland1209420942008-09-25
Ruud van Beusekom, Holland1189118912006-11-26
Søren Parup, Danmark1106010602006-04-01
Jørgen Bjerring, Danmark14954952019-07-23
Knud-Erik Andersen, Danmark1227422742006-06-07
Ole Lorenzen Post, Danmark1265826582010-09-27
Stig Westergård, Danmark1346934692009-03-26
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1283828382009-04-23
Uffe Jensen, Danmark1223722372007-12-28
wally morell, Danmark1183818382013-02-10
Sune Pedersen, Danmark1247524752005-03-30
Benny Nørgaard, Danmark1196419642013-05-02
Westy Esbensen, Danmark1211221122005-05-04
Andreas Malte Nielsen, Danmark1238223822005-07-04
Lars Lindgren, Danmark1206920692005-08-16
Peter Steen Henriksen, Danmark1203820382010-04-19
René Worup Rørbæk, Danmark1152015202010-09-22
Henning Broe, Danmark1141314132010-08-05
Aleks Lund, Danmark1219921992015-04-11
Morten DD Hansen, Danmark1451345132003-05-30
Justin Jansen, Holland1207220722005-12-24
Ole Snerling, Danmark1191719172008-06-04
Tor A Olsen, Norge1288328832003-11-09
John Mikkelsen, Danmark1208420842012-05-21
Patrick Höhener, Frankrig1239223922007-01-18
Martin Poulsen, Danmark1186118612004-07-04
Ivan Jensen, Danmark1213421342004-11-21
Luise Ekberg, Danmark1184318432009-07-26
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1259725972005-02-03
David Lundgren, Sverige1241824182009-09-18
kurt jensen, Danmark1133913392013-09-17
Julia Zeitzer, Danmark1146714672013-11-12
Claus Horneman, Danmark1469246922003-02-06
Kasper Anias Møller, Danmark1114911492014-05-09
Alf Frølich, Danmark1304130412010-08-02
Jørn Opsal, Norge1333933392003-05-30
Knud Erik Christensen, Danmark1306530652010-10-20
David Erling Drangsland, Norge1313331332005-12-24
Lars Petersson, Sverige1125012502011-03-19
Niki Forintos, Ungarn1152815282008-11-02
Vagn Gjerløv, Danmark18338332018-02-06
Niels Jørgen Askirk, Danmark18488482012-12-23
Zbyszek Kajzer, Polen1128012802013-04-08
Henning Krog Søndergaard, Danmark1182418242013-08-22
Marko Gregoric, Slovenien1127412742009-02-12
Raymond Galea, Malta1225022502004-11-08
Peter Iversen, Danmark1238923892005-05-01
nuno barros, Portugal1200020002009-05-18
Jóan Petur Petersen, Færøerne1149214922007-08-11
Poul Ulrik, Danmark1239823982012-11-08
Willy Jørgensen, Danmark1130413042013-04-30
Anders Jihmanner, Sverige1207720772005-09-05
Ivan Abramowitz, Danmark1270827082005-09-07
Rannvá Hansen, Færøerne1313331332003-03-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1184418442010-07-26
Philip Dam, Danmark18658652015-09-28
Jesper Schade, Danmark1110111012016-11-22
Kjetil Schjølberg, Norge1215321532007-01-09
Klaus Günther, Tyskland1123312332020-03-07
Iben Hove Sørensen, Danmark1495049502011-10-15
Lars Pedersen, Danmark1198719872006-07-21
Jens Holte Frederiksen, Danmark1193419342007-06-25
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1405940592012-10-25
Thyge Enevoldsen, Danmark1133313332013-01-28
Nico de Vries, Holland1207520752009-12-20
Klaus Berggreen, Danmark18568562017-11-04
Michael West, Danmark1236523652007-12-16
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1111411142005-06-26
Micha A Neumann, Danmark1106910692013-11-12
Tom Backlund, Finland1370337032008-01-06
Anders Frederiksen, Danmark1191219122005-08-07
Gordon Hodgson, England1256725672010-07-15
jules phillips, Danmark1173917392015-01-25
Niels Lech Pedersen, Danmark18598592015-09-14
René Christian Hansen, Danmark1164416442011-01-13
Ashley Fisher, Storbritannien16086082020-01-17
Nis M. Nissen, Danmark1270727072006-02-25
Tom Jensen, Danmark1234623462006-03-19
Claus Dalskov, Danmark1237523752006-05-12
John Steffensen, Danmark1271727172004-06-13
Claus Kesby, Danmark1242824282006-07-10
Kent Schou Larsen, Danmark1187418742007-08-28
Henrik Callesen, Danmark1239323932004-11-05
Gert Sørensen, Danmark1182418242013-02-20
Brian Wielsøe, Danmark1762876282009-10-14
Ulla Vibe Funch, Danmark1252825282005-06-26
Hampus Lejon, Sverige1237523752005-08-05
Thomas Jensen, Danmark1534253422003-05-17
Jens Brandt, Danmark19129122015-08-29
Anna Bay Rask, Danmark1329032902003-07-25
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1226522652011-05-12
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1125012502016-03-08
Ulla Henriksen, Danmark1128412842004-04-30
Max Uhrenholt, Danmark1127712772019-01-11
Aage Kabbelgaard, Danmark1170917092011-08-12
Jens Biltoft, Danmark1236223622004-08-01
Dan Reichardt, Danmark12272272020-09-21
Gedser Fuglestation, Danmark1216321632004-11-05
Erik Schaumburg, Danmark1230223022004-11-29
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1391339132007-09-02
Miska Nyúl, Ungarn1123512352013-01-29
christian tiller, Norge1261626162007-10-16
Anna Kjøller, Danmark1208720872013-04-10
Jonas Landolt, Schweiz1384638462013-07-10
Kasper Thorup, Danmark1208520852005-08-02
Maurizio Sighele, Italien1465046502003-01-29
Birger Hultengren, Danmark1188118812010-07-07
Carsten Fog, Danmark1290929092008-10-25

Der er i alt 1419 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.138 sek.
til toppen