Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark40866448278143362019-08-16
Jens Thalund, Danmark2177200069822492015-09-04
Hans Henrik Larsen, Danmark2126240234154522019-08-13
Morten Scheller Jensen, Danmark1822221934872812019-08-07
Helge Sørensen, Danmark1602230359093432019-06-10
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510227315453352018-04-11
Søren Kristoffersen, Danmark1249191787690382016-07-03
Ole Krogh, Danmark12253069032102432018-12-30
Paul Patrick Cullen, Danmark113298704430992019-08-14
Steen E. Jensen, Danmark1004138902537632019-07-29
Axel Mortensen, Danmark990133888364212019-07-17
Thomas Varto Nielsen, Danmark96188029041942019-08-15
John Larsen, Danmark93897789967272019-08-17
Eva Foss Henriksen, Danmark84191632055592019-08-17
Rune Sø Neergaard, Danmark7821089399153742019-05-03
Claus Halkjær, Danmark743114335252162019-08-10
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark73539529420422019-08-13
Leif Høgh Olsen, Danmark72392772590112014-01-06
Simon Berg Pedersen, Danmark680105197260052019-08-17
Erik Biering, Danmark68081960657102019-08-10
Carl Bohn, Danmark67838663619942019-08-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark654129591499172019-06-17
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark62944806824582019-08-16
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark60532157423832019-06-20
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark58588158944022019-07-30
Aurélien Audevard, Frankrig58592598635782019-02-15
Bo Tureby, Danmark579106828861502015-09-01
Knud Pedersen, Danmark576118779870392017-05-16
Søren Skov, Danmark576109510341902013-02-12
Allan Kjær Villesen, Danmark52550229672982019-07-08
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52191996646842013-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark50899946152352018-09-14
Henrik Kisbye, Danmark49961902066792013-12-24
Ole Zoltan Göller, Danmark47877021885202014-03-28
Per Schans Christensen, Danmark46858973947262019-06-25
Christian Andersen Jensen, Danmark45177849355292016-12-11
Per Poulsen, Danmark44089595178092018-09-04
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42996971573032013-05-07
Michael Frank Nielsen, Danmark41929035720302019-06-28
Niels Poul Dreyer, Danmark40654537034762013-10-29
Carsten Siems, Danmark39956025659302019-01-14
Arne Kiis, Danmark37551056939952017-06-12
Rodmund á Kelduni, Færøerne37449590259732019-08-10
Klaus Dichmann, Danmark34642159651392019-07-15
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33943310634272012-04-09
Mogens Hansen, Danmark33976348344902010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339736475123722016-11-08
Daniel Pettersson, Sverige32450769732642015-07-02
Per Boye Svensson, Danmark31916556425662019-08-16
David Erterius, Sverige31244977440062018-09-18
Johnny Madsen, Danmark31256855780972018-11-20
Anne Navntoft, Danmark31142665233542019-06-05
Erik Mølgaard, Sverige30232716636442017-09-18
Lars Birk, Danmark29725845128682019-07-30
Johnny Salomonsson, Danmark28050009742642017-09-24
Per Holmberg, Danmark27836575641012019-08-16
Peter Bonne Eriksen, Danmark26928929928302017-03-28
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26127063863872019-08-01
Henrik Pedersen, Danmark26126786269112019-07-31
Ib Jensen, Danmark25344754573712019-07-12
Ole Amstrup, Danmark25243933948442013-06-11
Mikkel Holck, Danmark24737292843012019-05-17
Jørgen Dam, Danmark24547249837652011-05-04
Martinez Jonathan, Frankrig24531726827862012-06-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24146351867452015-12-02
Finn Laugo Sørensen, Danmark23233609435832014-10-16
Thomas Garm Pedersen, Danmark22610295513192019-08-14
Lars Rostgaard, Danmark22231547353052014-06-13
Lars Jensen, Danmark21942501964142016-11-16
Johannes Rydström, Sverige21828640534292014-07-29
Tomas Lundquist, Sverige20733991438052014-07-10
Lars Grøn, Danmark20613277124432019-08-01
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636632141792015-01-09
Henrik Friis, Danmark20517132522682019-04-21
Eric Didner, Frankrig20123332724902018-03-16
Anders Bacher Nielsen, Danmark20117460725892013-04-02
Richard Bonser, England19632945638902014-10-28
Rainer Christian Ertel, Tyskland1918315115052019-05-03
Dennis Olsen, Danmark18820151127162019-06-30
Bent Thøgersen, Danmark18222013038732017-10-30
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige17922168730082019-06-18
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935136475622019-06-30
Otto Samwald, Østrig17620420130282017-06-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17537950061932010-05-04
Lars Andersen, Danmark17514011422092019-04-30
Bjørn Frikke, Danmark17315137928232019-08-15
Per Kjær, Danmark17140114676062017-09-11
Gabriel Schuler, Schweiz16934244538542011-03-23
Sune Riis Sørensen, Danmark16832989748482018-11-15
Pasi Parkkinen, Finland16627042534782013-07-03
Gerner Majlandt, Danmark16538295070632017-10-24
Erling Krabbe, Danmark16113605351452019-04-11
Rune Bisp Christensen, Danmark15827285539802013-05-15
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025578655232014-01-27
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810072055502018-11-20
Susanne Jepsen, Danmark14723636455772012-03-23
Gert Jeppesen, Danmark14422338556532012-09-15
Chris Batty, England14227243570962008-02-20
Jørgen Kabel, Danmark14136226767492018-09-25
Peter Dam, Danmark14124073133602013-03-18
Martin Rheinheimer, Danmark140397816962019-08-17
John Kyed, Danmark13929690699762013-12-22
Søren Vinding, Danmark13610636315062018-10-31
Thurel Julien, Gambia13216154819442011-09-18
Massimiliano Dettori, Holland13212860422402018-11-20
Morten Winness, Norge13115694224212017-11-19
Anders Søgaard, Danmark12926486938072011-07-17
Svend Rønnest, Danmark12919028439952012-12-09
David Andersson, Sverige12815498323392015-02-14
Vincent Legrand, Belgien12821917859972018-10-12
Carl Erik Mabeck, Danmark12727275359142007-07-04
Anders E. Sørensen, Danmark12526689953262011-10-01
Arne Volf, Danmark12421853753582017-12-30
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422268072102013-05-11
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430678887062012-03-20
Benny Kristensen, Danmark12325142639582012-05-23
Tommy Holmgren, Sverige12217997294152018-02-12
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12211984190632018-10-24
Johnny Laursen, Danmark12223100336512010-02-23
Torkild Kristensen, Danmark1218265528652019-08-16
Jon Lehmberg, Danmark12017944344222013-10-22
Birger Lønning, Danmark11620633950692019-07-29
Henning Rose Sørensen, Danmark11620416327292013-06-19
Henning Larsen, Danmark1147719014822019-06-14
Kim Duus, Danmark11416452731302017-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213058226602017-11-15
Stig Linander, Danmark11118172167762013-11-07
Bo Jensen, Danmark11114005623292012-06-19
Clausjannic Labuz, Danmark11021420661752012-03-06
Frits Rost, Danmark1083453532262019-08-07
Palle Sørensen, Danmark10815861239082017-04-08
Lars Adler Krogh, Danmark10623749952292017-07-30
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1046939516562019-07-10
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316657848822017-02-04
Arie Ouwerkerk, Holland10324159262482018-11-27
Henrik Brandt, Danmark10319413564072019-01-28
Morten Bentzon Hansen, Danmark10319282351212019-08-02
John Pedersen, Danmark10318125548172013-11-02
Kis Boel, Danmark1026411011172019-05-03
David Monticelli, Belgien10216947629752017-08-15
Hans Staunstrup, Danmark10216658231572018-12-04
Asbjørn Jensen, Danmark10115818533282019-06-25
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117429829882013-10-07
Mark Walker, Danmark1019863323602014-03-02
VASLIN Matthieu, Frankrig10115478627882010-01-05
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017525459232016-06-24
Søren Harding, Danmark1008803350312018-02-23
Eigil Larsen, Danmark9812028026312019-05-16
Erik Bogh Nielsen, USA9711589926252016-03-19
Lars Gabrielsen, Danmark9615333239402019-06-12
Gisela Nagel, Tyskland967718220332019-08-14
Vagn Freundlich, Danmark9515254634362013-07-27
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417758439892011-07-01
Janus Ethelberg, Danmark9418178224752007-09-05
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211688225472016-05-09
Keld Jakobsen, Danmark917555722102019-05-05
Søren Kristensen, Danmark8911150939052015-09-08
Carsten Gadgaard, Danmark8924112973822008-10-17
Jan Thomsen, Danmark8918209540092007-08-21
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820410360352007-02-25
Jan Skrubbeltrang, Danmark8810902187382017-03-15
Thomas Bernhardsson, Sverige8612104320982012-04-13
Henry Lehto, Finland8611062621762017-02-23
Jan Helbo, Danmark868728027592014-04-06
Thomas Maul, Danmark8611430923662011-05-16
Martijn Bot, Holland8617378130392010-05-26
Zbigniew Kajzer, Polen859980530342019-03-30
Jakob Dall, Danmark8418663347062013-11-09
Joakim Engel, Danmark8318523355222007-08-18
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217505731372008-02-27
Anders Hammergart, Danmark8217604138452016-06-04
Tommy Frandsen, Danmark8219080442712006-01-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8113262236872009-06-15
Jørgen Witved, Danmark8115208943612009-08-10
Markus Tallroth, Sverige8014778739892013-03-22
Terry Townshend, Storbritannien7913893147942012-08-20
Lars Falck, Danmark798757223832019-03-24
Johannes Christian Harbou, Danmark7810608035152012-07-16
Morten Rasmussen, Danmark787202427102019-04-08
Ivan Sjögren, Sverige776685915702017-11-11
Marcin Solowiej, Polen775721921492019-08-02
René Larsen, Danmark7511989435912013-12-15
Steen Øllgaard, Danmark744972326182019-06-17
Henrik Just, Danmark7413878041422012-01-26
Hendrik Weindorf, Tyskland7412876532752015-06-17
Stéphane Aubry, Schweiz7313228829952008-09-08
Robert Paepke, Sverige7210817443762013-08-29
Jens Eriksen, Danmark7217534356342013-08-26
Morten Christensen, Danmark7210395050122019-02-07
Stefan Pfützke, Tyskland7011566035042016-07-15
Stefan Tapio Ettestam, Sverige706134518752019-05-17
Søren Nygaard, Danmark7017358355752012-07-15
Per Finn Nielsen, Danmark6812001143092015-06-23
Niels Behrendt, Danmark6710419029292016-10-22
Jens Kirkeby, Danmark677073033852019-01-09
Thomas Kehlet, Danmark6610571529632014-06-06
Anni Nielsen, Danmark6514027744942016-11-29
Christer Brostam, Sverige659027324792018-06-21
Frank Abrahamson, Danmark637290135822017-03-29
Keith Fox, Danmark637103227872019-06-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6212837154542019-05-11
Joachim Bertrands, Belgien624891418492017-06-29
Ivan Sjögren, Sverige617285118752013-03-16
Troells Melgaard, Danmark619245432012018-08-27
Erik Groth-Andersen, Danmark607204033212019-04-13
Flemming Ahlmann, Danmark6014919968672012-03-10
Uffe Pedersen, Danmark5911054028512006-01-22
Kenneth Bach Christensen, Danmark586009242942013-12-23
Torben Sebro, Danmark589105732592019-08-04
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586786921422018-07-11
Peter Brostrøm, Danmark576242026392018-04-13
Harry J Lehto, Finland5715748853242012-12-21
Martin Gottschling, Tyskland5710522383162017-10-17
Benny Haahr, Danmark577660529152018-03-21
Carsten Holm Petersen, Danmark572092516842019-08-06
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576032421202018-06-13
Erhardt Ecklon, Danmark5614024148812012-10-12
Nicki Sørensen, Danmark568752026682011-10-31
András Fodor, Ungarn569316347012015-03-10
Frédéric Jiguet, Frankrig568659425652016-02-02
Christian Leth, Danmark5614817745582016-06-01
Jens Paulsen, Danmark564717020382019-07-17
Gert Rasmussen, Danmark555602418982014-01-02
Steen Egholm Engelbøl, Danmark552519011212019-08-17
Tore Vang, Norge5511099079212016-10-20
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557154129842018-03-23
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411932357722014-09-29
Mikael Nord, Sverige549775131032014-12-14
Kim Aaen, Danmark5413531858242012-04-19
Jørgen Munck, Danmark548435153792017-04-05
Klaus Mortensen, Danmark5310675635552010-08-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311105047822019-07-23
John Jensen, Danmark534466616072019-04-26
Troels Eske Ortvad, Danmark538802781742019-08-10
Fabian Schneider, Schweiz527210523982015-06-29
Janis von Heyking, Sverige523827313762013-12-12
Svend Erik Frandsen, Danmark529652734252012-12-29
Henrik Mikkelsen, Danmark5211729059062012-10-03
Szilard J. Daroczi, Rumænien518307526552016-09-24
Carsten Egevang, Grønland5113502157232007-10-09
Alex Sand Frich, Danmark5111685248372018-10-05
Hans Henrik Bay, Danmark503353420642016-05-12
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509056031682010-07-02
Ole Hetland, Danmark507770958202018-02-24
Felix Timmermann, Tyskland493295515042019-04-29
Christian Eilers, Danmark486400721272013-09-11
Oz Horine, Israel488392732172017-11-17
Anders Jensen, Danmark483062113832019-05-29
Per Vindis, Danmark477129034302018-02-21
Frode Jacobsen, USA465954620412012-06-23
Christian Axelsen, Danmark469282763052011-09-25
Thomas J. Simonsen, Danmark468133332972013-04-04
David Boertmann, Danmark469719639962013-09-27
Frank Desting, Danmark457579031342013-10-20
Espen Lie Dahl, Norge457837728682013-12-17
Kent Olsen, Danmark4510220484512018-10-26
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457957032802010-10-29
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458530465242013-06-30
Jens Ole Byskov, Danmark453909121762011-12-24
Tomas Svensson, Sverige448354042002010-10-08
Christian Rørdam, Danmark445131732452018-12-13
Antoine Joris, Belgien447126523122016-12-05
Johan Stenlund, Sverige438866038132010-12-20
Lars Andersen, Danmark435771022012015-05-22
J Ole Andersen, Danmark433590915432016-05-24
Tobias Berger, Sverige435636024112012-03-20
Peter Christiansen, Danmark429144258292006-12-31
Alf Petersson, Sverige428306142402011-11-02
Richard Burzynski, Danmark425104424092013-08-29
Lars Rudfeld, Danmark424693122572013-12-13
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414255020502014-02-08
Tommy Kaae, Danmark406425644432017-02-28
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403836214012018-11-05
Ronny Malm, Sverige407052826862014-03-16
Jan Speiermann, Danmark399857960462012-06-15
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397124742112012-06-01
Mikael Nord, Sverige389449759732004-12-15
Kjetil Johannessen, Norge386434528402009-08-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376301725652013-05-10
John G. Dinesen, Danmark375665925062013-10-22
Lars Paaby, Danmark374415126302018-05-06
Ole Bo Olsen, Danmark373434318352016-09-12
Richard Ek, Sverige367434050102011-10-03
Cristian Jensen Marcet, Danmark368199543942010-12-10
Hans Larsson, Sverige358650347432010-11-07
Steve Klasan, Tyskland355050227282017-12-12
Lars Borup, Danmark358194341522010-09-19
Terje Kolaas, Norge355301227072013-02-12
Mathieu Bally, Schweiz355015328112012-02-26
Lars Witting, Danmark347853136642017-04-17
Poul Holm Pedersen, Danmark344575626602019-02-05
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344154419342018-09-27
Reto Burri, Schweiz345306725192009-06-08
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345955733152012-05-31
Morten Jenrich Hansen, Danmark344632740402019-01-08
Klaus Bjerre, Danmark346589240802011-05-04
Rune Bjerre, Danmark348236849952012-02-12
Kjetil Schjølberg, Norge346901364682012-03-12
Torben Laursen, Danmark334597831652012-10-23
Elmer Pedersen, Danmark333167119632015-03-23
Franck Ishøi, Danmark334330324882013-04-17
Anders Østerby, Danmark336436170572015-11-13
Nelly Hansen, Danmark336659233072006-12-06
Karin Gustausen, Danmark322037759662019-08-12
Josh Rhys Jones, England326427435592013-09-27
Carsten Poulsen, Danmark326700738002007-07-12
Lars Jensen Kruse, Danmark3192309012019-04-11
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315246021992010-01-31
Anders Tøttrup, Danmark316601338002006-11-05
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317492034822006-09-22
Jesper Sonne, Danmark305542326892005-09-27
Kermarrec Corentin, Frankrig304558728102009-10-11
Finn Carlsen, Danmark295846632432013-04-11
Arvid H Anthonsen, Norge292065510062015-07-07
Jan Mogensen, Danmark294112026662012-05-09
Kjetil Johannessen, Norge296326929052006-02-19
Theodosis Mamais, Grækenland295409124872005-06-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296894184092010-03-26
Bo Sonne Sørensen, Danmark296349549642010-11-24
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296593445882006-11-26
Martin Kviesgaard, Grønland296185139392011-02-13
John Frikke, Danmark292516218932019-03-28
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296377631812013-09-19
Freddy Rosning, Danmark294085233312019-05-16
Andreas Petersen, Danmark294387849202012-11-19
Peter Halkier, Danmark283633323742019-01-07
Leif Pedersen, Danmark285114725022011-10-16
Lars Juul Pedersen, Danmark283465518292018-02-18
Tor Olsen, Norge273703726652018-01-16
Ma Yan Bryant, Storbritannien275105327612008-11-09
Arnold Georg Houmann, Danmark273839333292014-06-26
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276435741752008-12-08
Kurt Vogt, Danmark272251211522011-12-27
Ralph Martin, Tyskland264362219902008-04-18
André Riis Ebbesen, Danmark265187826712012-08-30
Anders Wiig Nielsen, Danmark264430353162019-04-22
Samuel Peregrina, Spanien255293825052006-07-08
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254124920732011-01-09
Mona Grundsøe, Danmark254490124472008-05-05
John Dreyer Andersen, Danmark254426225652011-07-31
Pieter Vantieghem, Belgien255211446412009-11-26
Peter Lyngs, Danmark257705660652018-03-21
Luca Sattin, Italien244416226312009-01-05
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243697220832018-01-29
Inger Andersen, Danmark244817525422007-08-07
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245147442552012-02-12
Jan Eske Schmidt, Danmark245947046832011-10-08
Mats Wallin, Sverige244160524272009-07-29
Bent Carstensen, Danmark244767150912012-09-09
Ruth Ahlburg, Danmark234861927272006-04-10
Hans Rytter, Danmark234752340052007-08-07
Rene Rantzau, Danmark234084257972013-12-29
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233684832132013-05-19
Lasse Olsson, Sverige232929824912012-08-20
Stig Vang Petersen, Danmark234257236102005-10-11
Michael Køie Poulsen, Danmark233837848602013-03-25
Tony Søholm Larsen, Danmark222523916422015-12-05
Kim Fischer, Danmark225029336252005-03-07
Jan Durinck, Danmark224813238222013-06-17
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2267929187832014-05-27
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222650425992013-03-28
Arnold Houmann, Danmark225079750652006-06-07
Olof Strand, Sverige224408340582009-01-11
Mikko Oivukka, Finland224215831292007-05-20
Leander Khil, Østrig224836932462012-02-22
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224335628362006-11-08
Jacob Sterup, Danmark224242237272012-01-04
Jens Ryge Petersen, Danmark214775335652011-09-16
Morten Müller, Danmark212139417662018-03-27
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211914883022016-05-27
Paul Nilsson, Danmark214452928692018-02-12
Andreas Hagerman, Danmark204979733582003-08-28
Claus Vind-Andreasen, Danmark202999227442014-06-05
Thomas Nielsen, Danmark203554837722011-03-24
Rolf Nagel, Tyskland203032023012013-06-24
Dirk Van Gansberghe, Italien202513116572010-10-21
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202388218052019-07-30
Carsten Gørges Laursen, Danmark203400940812018-07-24
Lauge Fastrup, Danmark202817824702014-04-03
Frode Falkenberg, Norge204394730712008-02-25
Helle Kjær Erichsen, Danmark202530018932018-08-31
Mateusz Matysiak, Polen202991125472017-10-16
Elly Hansen, Danmark204216659852017-07-13
Matthieu Canévet, Frankrig192614723342016-09-10
Per Huniche Jensen, Danmark1944389103272012-10-01
Steffen Fahl, Danmark192331521692017-07-12
René Petersen, Danmark1960674672019-08-14
Henrik Knudsen, Danmark195256050562011-10-05
Preben Berg, Danmark194547641682007-02-17
Allan Haagensen, Danmark192348238412019-01-02
Helle Dyrting, Danmark191263511492015-03-07
Stefan Cherrug, Sverige192931221572012-02-06
Lars Mejlby, Danmark193779437242010-03-05
Edvin Hansson, Sverige193644530192005-03-16
Benjamin Steffen, Tyskland192043016862014-04-24
Jesper Michael møller, Danmark191185624492019-07-15
Torben Ethelberg, Danmark193487325562007-02-25
Gunnar Larsen, Danmark193807126852006-03-11
Ralph Martin, Tyskland19134619072017-12-10
Torben Lyng, Danmark191997519892016-07-23
Jacob Breson Neumann, Danmark192236718262013-05-23
Hans Pinstrup, Danmark193604132402010-08-09
Jakob Engelhard, Danmark193115938812013-10-23
Conny Jensen, Danmark191740423062018-01-30
Marnix Jonker, Holland183796529352006-02-01
John Hornbek, Danmark182852218802008-09-08
Tormod Amundsen, Norge182598227772013-02-19
Andreas Meyer Winnem, Norge182924321522006-06-07
Jim Thagaard Hansen, Danmark183552825392005-04-20
Yann Kolbeinsson, Island184044330112012-01-25
ji be, Schweiz182961427242010-06-21
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183507129612004-11-24
Ulla Paulsen, Danmark182402925002014-09-12
Jesper Brinkmann, Danmark183619729892011-08-17
Leif Holmskov, Danmark183367333542012-09-23
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183808227872005-08-26
Roland Jensen, Danmark173619530052008-11-17
Jimmy Skat Hansen, Danmark173701752472005-04-04
Lars Smith, Danmark173254444922011-12-09
Mads Elley, Danmark173150733612013-10-21
Tonny Papillon, Danmark172540226632013-08-22
Per Ekberg Pedersen, Danmark173715448922010-06-15
Erik Agertoft, Danmark173754746442007-04-29
Bjarne Skule, Danmark171976815522010-01-12
Jens Wiberg, Danmark171553821332019-03-28
Joakim Matthiesen, Danmark1771466812019-07-15
Greg McIvor, Sverige173336522772013-09-20
Dominic Mitchell, Storbritannien172342520912011-10-10
Kim Lunding, Danmark173443744962006-01-14
david drangsland, Norge162738328272011-08-13
Johan Christian Homann, Danmark16818511442019-08-15
Arne Torkler, Danmark161436426372016-11-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark161951418232017-12-02
Knud N. Flensted, Danmark163164232042010-10-10
Claus Johansson, Danmark162159516372012-03-09
Luca Boscain, Italien161707713582014-07-31
Julien Piette, Frankrig163132525992005-05-18
Chris Lansdell, England163099728592009-06-22
Villy Pedersen, Danmark162053217132017-05-19
Geir O. Pedersen, Norge163162926842009-06-25
Jørgen Scheel, Danmark163677536042006-07-21
Niels Jørgen Larsen, Dominica163566441222007-07-10
Jens Mikkel Lausten, Danmark153754090142016-10-13
Thomas Hellesen, Danmark153629832772009-08-10
Yoav Perlman, Israel153062627842011-07-14
Erik Edvardsson, Sverige152845226572007-06-05
Arild Breistøl, Norge142379031992010-02-11
Martin Oomen, Sverige142368621792011-02-07
kim lundqvist, Danmark142549524332008-04-09
Marcus Erik Danielsson, Sverige141611817882012-01-12
Thorkil Brandt, Danmark142171919802013-12-29
Chris Romeiks, Tyskland142583325092010-12-12
Christoph Moning, Tyskland141685016672011-08-20
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141923716972012-04-11
Poul Thrane, Danmark143149453732012-09-18
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143143130722008-10-22
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142159722282011-04-06
Benoit Nabholz, Frankrig142018226582012-05-23
Jonn Leffmann, Sverige142080620342011-08-22
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14948711392015-03-26
Steen Winkel, Danmark141180011892014-01-07
Domen Stanic, Italien142102421222012-04-08
Bengt Bengtsson, Sverige142220735952014-10-14
Tommy Andre Andersen, Norge132400923432010-01-18
Finn Bro, Danmark132031125272017-05-10
Jesper Sonne, Danmark132124324272012-03-30
Hans Erik Jensen, Danmark1378119682019-08-12
Patric Lorgé, Luxembourg133086338292013-10-10
Søren Brinch, Danmark133250772562009-11-22
Jonas Holmqvist, Sverige131748020132014-01-03
Omar Runolfsson, Island131565021252012-06-20
Chris Baines, Storbritannien131691019512014-11-10
Gábor Bodor, Ungarn131661118042017-03-22
Erik Kramshøj, Danmark133666154612005-06-16
Andreas Guldager, Danmark131654618172012-05-30
Christian Martin Glahder, Danmark131512418772012-06-26
Torben Jepsen, Danmark132093222442011-01-13
Rasmus Due Nielsen, Danmark132124423902015-05-21
Arthur R. Jensen, Danmark134006769062007-01-30
Johannes Ferdinand, Tyskland131649022962014-04-28
Björn Gísli Arnarson, Island133394748722006-01-19
Benoit Paepegaey, Frankrig132490321592005-03-07
Mario Rodero Hernández, Spanien132343323642006-07-10
Ies Meulmeester, Holland122031220692010-12-03
Jan Jörgensen, Sverige121271316702018-11-16
Hampus Lejon, Sverige122300829562013-10-07
Michael Schwalbe, Danmark122705032762012-07-08
Reto Burri, Schweiz121687819992012-04-06
Rami Mizrachi, Israel121596619872014-06-03
Stuart A Reeves, Danmark122583324872005-04-20
Hans Lind, Danmark122980947532013-03-05
Anders Bojesen, Danmark122265363222013-12-31
Per Ekberg Pedersen, Danmark122952829932006-05-10
Shaun Robson, England122357423342005-04-04
Kjeld Lund, Danmark121759633832014-08-13
Rasmus Strack, Danmark122535029322008-02-06
Jan Nielsen, Danmark1157688102019-06-20
finn folkvardsen, Danmark111829822842016-11-15
Peter Bundgaard, Danmark112829833632005-10-31
Palle Nygaard, Danmark113274248852006-06-07
Frank Simonsen, Danmark112672141402012-03-29
Christian Michael Villadsen, Danmark111041112712014-01-08
Sebastian Klein, Danmark111687247932018-05-30
David B. Collinge, Danmark112071532522013-05-21
Svend Nørgaard, Danmark111599525132012-02-16
Kurt Bredal Christensen, Danmark113365372242010-10-28
Ludovic Scalabre, Frankrig112591537302006-10-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111969431422013-08-15
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112248033642006-04-23
Jonas Gadgaard, Danmark112020426442008-04-26
finn henriksen, Danmark11871612032018-04-25
Tine Jensen, Tyskland1174399362018-06-03
Steen Reimers, Danmark112133731912012-03-11
Ole Hetland, Danmark112217626192006-05-18
steen jørgensen, Danmark1188539952016-11-18
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112214233812011-10-20
Gaukur Hjartarson, Island112400229392005-06-13
ragnar smith, Danmark11863533472018-11-17
Anders Roel, Danmark111482522962013-12-10
Christian Ljunggren, Sverige111619619012013-05-27
Lesley van Loo, Holland112052022112009-02-23
Kai Gauger, Tyskland101703722112011-01-27
Steen Roed Hansen, Danmark101955725612004-11-08
Geert Brovad, Danmark103117743872004-11-14
Fredrik Kræmer, Norge102599346152002-10-02
Jens Boesen, Danmark101956724542009-04-04
Steen Drozd Lund, Danmark101776824752011-10-07
Pierre-André Crochet, Frankrig101805922742006-08-09
Martijn Bunskoek, Holland101419716072011-01-27
Cédric Rousseau, Frankrig101900023762006-02-20
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101424647072014-01-03
Søren Nancke, Danmark101592329972016-01-02
Finn Nørregaard, Danmark10733212012015-03-09
Per Allan Degn, Danmark101448618712010-05-28
Peter Kuster, Schweiz102240132672009-04-24
Karsten Stæhr, Danmark101910323802006-08-09
erik ehmsen, Danmark101173316552011-11-16
Peter Stronach, Storbritannien10782917172017-01-27
Kim Petersen, Danmark101832222072006-08-24
kai nissen, Danmark101311418322014-08-18
Michael Hansen, Danmark1067569032016-11-10
Terje Axelsen, Norge101812221752005-09-08
Claus Lunde Pedersen, Danmark101369817392011-10-25
Peter Zeller, Schweiz9976318112016-06-03
Morten Jørgensen, Danmark91789326722009-04-14
Leif Bolding, Danmark91281520662013-06-22
Torben Sylvest Jensen, Danmark9777715892018-05-22
Jeppe Bundgaard, Danmark91902143352013-12-29
Henrik Elver, Danmark91552520962005-11-07
Hjalte B. Johansen, Danmark91149229012019-04-11
Lilly Irene Sørensen, Danmark91652122482008-01-20
Jan Ravnborg, Danmark91915233142009-10-06
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91305617382011-10-25
Kim Øllgaard, Danmark91552125192008-10-09
Thomas W. Johansen, Danmark92350063772010-02-04
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91741729982013-10-20
Bence Kókay, Ungarn91590822722009-01-25
Raffael Ayé, Schweiz91430020602009-01-16
Niels Jørgen Clausen, Danmark91796923402008-05-26
Tom Goossens, Belgien91806132612006-08-09
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92190226992003-03-09
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark934867162019-05-17
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9811416452013-03-25
Nikolaj Thomsen, Danmark941925592015-08-20
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91815834522014-01-04
Stefan Hage, Sverige92044931652004-12-15
Brian Rasmussen, Danmark9936014952016-11-27
Maurizio Sighele, Italien9957017862011-09-25
Martin Scott, Storbritannien81322818272002-10-10
Kurt Prentow, Danmark81633332212019-02-25
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8749313312013-02-11
Henrik Mouritsen, Tyskland82338846242010-09-29
Christophe CAPELLE, Frankrig81038517842012-04-14
Thomas Jensen, Danmark81289221702013-11-29
Jakob Hochuli, Schweiz81094520762011-12-30
Hallgeir Fisketjøn, Norge8982617942011-07-07
Ole Kristensen, Danmark81429722162008-08-24
Ricard Gutiérrez, Spanien81553422092002-04-28
Henrik Pedersen, Danmark81428920432005-09-14
Torben Evald, Danmark81577229642019-02-27
Ivan Petric , Slovenien81319130792010-08-22
Henrik Kolsbjerg, Danmark81036515462010-08-27
Gert Rasmussen, Danmark81662430022006-05-14
Tommy Holmgren, Sverige81748225932007-06-24
Asger Røjbek Sørensen, Danmark837477452018-11-21
Flemming Lang, Danmark81780637282013-02-14
Jelger Herder, Holland81687128382004-05-31
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81254123012014-06-10
Samuel Paz Parracho, Spanien81487621992005-09-02
Tim Vaughan, Storbritannien81735624012006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81568726212006-03-11
Jan Kiel, Danmark82124654742010-02-06
Knud-Erik Strange, Danmark82023531802006-06-07
Mikael Funch, Danmark81880829722006-04-19
Anton Herrig Liebermann, Danmark81726551212013-11-29
Bo Valeur, Danmark8797314222014-05-02
Esben Eriksen, Danmark71818638442006-03-16
Jan Jespersen, Danmark71244421812012-02-24
Vinni Bruhn, Danmark71242737162010-05-29
Søren Hjorth Andersen, Danmark71691532042002-10-29
Janni Christoffersen, Danmark7696612932014-01-21
Benjamin Steffen, Tyskland71234523442006-07-08
Julien Piette, Frankrig71035922262017-10-16
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7977322922014-02-02
Henrik H. Søndergaard, Danmark71678927852006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71243725712010-08-05
Bo Svensmark, Danmark71688449222011-01-10
Jan S. Kristensen, Danmark71631332092006-12-24
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72445555232011-01-30
Mikkel Thorup, USA745878652018-06-03
Arne Lilhauge, Danmark71023119942009-10-19
Jan Kåre Ness, Norge72751172582011-12-14
Niels Fabæk, Danmark71399022132006-03-19
Brahim Mezane, Marokko7879616502013-05-26
Lars Villadsen, Danmark71198527742009-02-01
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71188421652011-09-05
Emil Fich Larsen, Danmark7911817072013-11-04
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71626733322011-02-03
Mats Wallin, Sverige71337821032005-09-06
Rie Voetmann, Danmark72811365302005-06-13
Kurt Rasmussen, Danmark71434929082009-09-04
Henrik Madsen, Danmark71442631252009-05-12
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71709229232011-10-01
Peter Thomsen, Danmark71600534922006-01-05
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71305136072018-03-19
Daniel König, Tyskland756009672013-06-22
Christian Tiller, Norge72113342462005-08-30
Simon Werngren, Sverige71531227242007-11-29
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71969840862007-08-18
Morten Dehn, Danmark7822918982015-05-28
Barrault Frantz, Frankrig71225126932019-06-20
Jan Hjort Christensen, Danmark71916669102009-10-13
Maris Jaunzemis, Letland71518325612004-11-26
Bent Nielsen, Danmark6621813842012-04-09
John Martin Mjelde, Norge61209125112008-11-05
Søren Langkilde Madsen, Danmark61336425752007-04-21
Ole Skrubbeltrang, Danmark6687115992014-11-13
Erik Breden, USA61093620912007-05-30
Knud Jørgen Olsen, Danmark6916826042013-01-23
Niels Bomholt, Danmark61212530052006-02-11
Dennis Martinek Langholz, Danmark61280332482009-02-23
Ingrid Grunwald, Tyskland61496946372005-02-21
Torben Andersen, Danmark61317327692008-10-12
Thomas Kuppel, Tyskland6867716992013-08-08
Alen Ploj, Slovenien6846516762013-10-04
Lisbeth Bech, Danmark6527510112015-09-04
Jonna Lindegård, Danmark6649713762014-10-12
Freddy Johansen, Norge61248128852009-01-30
Thomas Elbek, Danmark6681913302014-08-11
Ole Thyge Plannthin, Danmark6966620402008-11-09
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61184028902009-05-11
Bjarne Nielsen, Danmark61113522782005-10-12
Bart-Jan Prak, Holland61067619372006-10-05
Szabolcs Kókay, Ungarn61214130722013-06-09
Aleix Comas, Spanien6910318432010-09-05
Jani Vastamäki, Finland61396033832010-05-28
Vlad Cioflec, Rumænien6753117652011-12-22
Maarten Zorgdrager, Holland6978019332011-06-02
Jens B. Bruun, Sverige62192758762006-01-26
Dušan Kerestúr, Slovakiet620605242018-06-07
Carl Søndergaard, Danmark61039225732014-10-03
Erik Ehmsen, Danmark61243350482008-12-29
Peter Bundgaard, Danmark61227246602013-08-26
Jens Ballegaard, Danmark61245142672011-12-11
Eric Schaumburg, Danmark61365427282008-07-19
Dominik Becker, Tyskland6743715642016-03-01
Kristian Laustsen, Danmark61179027912010-09-22
Michael Sørensen, Danmark6740921812012-02-10
Peter Halkier, Danmark61349334332006-05-10
Kristoffer Hansen, Danmark61295131472013-02-18
Espen Støtterud Christensen, Norge61011617522008-06-23
Zoltan Baczo, Danmark6647814972015-12-31
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61948051902005-06-12
Niels Jarnum, Danmark6742427312011-12-13
John Jørgensen, Danmark6657112892013-06-30
Andreas Noeske, Tyskland61059420412007-12-16
Jens Andersen, Danmark61470734802007-08-17
Florin Chirila, Rumænien61179421632009-01-07
Peter Bjerre, Danmark61263825872005-08-29
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61135243722014-10-09
Morten Jensen, Danmark61104023962006-06-07
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61586631572006-08-09
Marianne Heno Mogensen, Danmark61249245982008-10-18
Sander Bot, Holland5943520512005-02-24
Peter Rodemann, Danmark5832130302015-04-17
Christian Terp, Danmark5531716772018-06-22
Daniel Patterson, Sverige51029130722005-09-23
Terje Kolaas, Norge51330339592005-04-01
Sanne Busk, Danmark51302053842008-10-08
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51066935482008-03-30
Pawel Malczyk, Polen51065630202006-07-26
Zsolt Ampovics, Ungarn5702320072018-05-10
Tom Backlund, Finland51406339942006-11-07
Theis Bacher Nielsen, Danmark5690714762008-04-22
Erik Enevoldsen, Danmark51572341672006-08-20
Jens Kildemoes, Danmark5342510622016-11-30
Hugo Touzé, Frankrig540379612016-05-22
Emil Todorov, Bulgarien5873721252005-06-26
Dave Barnes, Danmark5640823352013-09-05
Steen Brølling, Danmark51244432582006-07-31
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51181430092007-07-14
Torben Lund-Hansen, Danmark538449822016-02-12
Kristian Laustsen, Danmark5952523782011-10-23
Johan Stenlund, Sverige5565415212013-12-20
Morten Stampe Larsen, Danmark5759221592005-06-29
Poul Reib, Danmark5776021172009-08-27
Wedigo Ferchland, Danmark5787116892006-05-18
Tommy Bjørk, Danmark5566914162016-02-16
Stephen McAvoy, Irland5631817162013-04-14
Vegard Bunes, Norge51249728472003-10-11
Luca Bergamaschi, Italien5402112102018-12-10
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5804318842009-11-19
Søren Peter Pinnerup, Danmark51245344232013-01-07
Mogens Krantz Backe, Danmark5866420602008-09-27
Lasse Strandgaard, Danmark51098430362012-10-26
Poul Erik Junk, Danmark5869320872009-04-08
Michael bergman, Sverige51422849192009-05-09
Torben Lund, Danmark51034044932004-12-15
Brian Thomsen, Danmark5715621982011-03-08
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51077923552010-01-05
Anders Tørressen Hangaard, Norge51258140142012-03-21
Frederik Rejsby Johansen, Danmark533717162019-01-18
Fredrik Ström, Sverige5545211722014-04-18
Arne Borg Rasmussen, Danmark51049726582017-04-12
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5668317232013-05-22
Keld Sørensen, Danmark5908124792008-08-02
Kield Andersson, Danmark51066427832008-10-18
Hamid Yadane, Marokko5487611662013-10-07
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5645015032009-10-08
Bruno PORTIER, Belgien5338111052018-03-21
Heine Oldenskov, Danmark5694420332010-05-30
Stefan Stürup, Danmark4508519592013-08-08
Reint Jakob Schut, Holland4821023092004-10-31
Mette H. H. Hansen, Danmark4752336672013-02-28
Linda Mølgaard, Danmark4879733222007-05-30
Johannes Tallroth, Sverige4717520902007-08-08
mats svensson, Sverige4588815672013-11-09
Henning Hansen, Danmark4721221802006-03-01
Lars Halkjær, Danmark4376710622016-02-26
Niels Odder, Danmark4763724912010-03-27
Thomas Riedel, Danmark4711727322011-01-14
niels bahl andersen, Danmark4674920892008-02-21
Peter Jensen, Danmark4925031822009-05-07
Daniela Gruber, Tyskland4376311012012-05-31
Bo Lassen Christiansen, Danmark4334011442016-05-12
Niels Kaare Krabbe, Danmark4603129242018-07-10
Bjørn Grøn, Danmark4700726812010-10-27
Steen Christensen, Danmark4626824042012-03-30
Martin Jessen, Danmark41015827412005-04-26
Aron Andersson, Sverige4561716292010-10-20
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4985139732008-04-30
jesper nexø arvesen, Danmark4464814082012-11-07
Jens Lind, Danmark4634617422006-12-11
Thor Edgar Kristiansen, Norge41111832132005-03-14
finn birkholm-clausen, Danmark41098235322009-04-23
Dan Rasmussen, Danmark41114536202005-01-31
Chris van Rijswijk, Holland4449614352017-11-06
Luc Verroken, Belgien4988828172006-01-05
Birger Pedersen, Danmark4799822292006-03-05
Julien Mazenauer, Schweiz4344713162015-02-18
peter wedel petersen, Danmark412874022018-05-01
nick petersen, Danmark4522314312011-08-16
Terje O. Nordvik, Norge4907633812012-07-27
Oleg Formanyuk, Ukraine4866732622005-12-15
Annelise Juul Stampe, Danmark41477659912006-01-30
Mattias Nordlund, Sverige4717124902012-04-17
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4934626152005-03-18
Henning Hansen, Danmark4622315742008-04-22
Martin Lund, Danmark41182636562015-09-29
Andreas Ranner, Østrig49083422019-08-10
Erik Christophersen, Danmark4561127902015-07-19
José García Monzón, Spanien4819228412005-04-11
Stinne Aastrup, Danmark4669121802011-12-05
Steffen Holst, Danmark4815624862006-09-30
Oluf Lou, Danmark41603556282013-08-02
Hans Henrik Iversen, Danmark4682620502005-09-06
Jan-Michael Breider, Sverige4697922852010-04-06
Peter Lauritzen, Danmark4411015082012-09-12
Pierre Unge, Sverige41101339032003-05-01
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4441713492013-02-25
Niels-Christian Christensen, Danmark4581017982012-10-07
Brian Christoffersen Skræm, Danmark430249992016-07-15
Lene Vejen, Danmark41141652352010-02-14
Eva Agnethe Bramming, Danmark4754020192008-10-06
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4951528142009-05-24
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41186834722006-09-23
Erik Rosendahl, Danmark423788142017-05-25
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4370811122016-09-20
Christoffer Elias Kaae, Danmark433819392013-01-08
Tibu Paul Lucian, Rumænien4912933982007-11-24
Jan Andruszkow, Danmark4393712922015-06-22
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3506219122008-05-29
Peter Andreas Koch, Danmark3776229802002-10-12
Stefan Magnusson, Sverige3523722142005-01-03
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3296311622014-02-14
Jonas Halberg, Danmark3411416202013-03-08
Rie Jensen, Danmark316736082015-07-02
Ken Rasmussen, Danmark3752342662010-01-24
Henrik Greve, Danmark3880755382008-04-07
Aron Andersson, Sverige3577030712008-08-28
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3460218362013-09-05
Dennis Andersen, Danmark3542619592007-04-04
Petri Kuhno, Finland3421814982013-11-21
Hans Henrik Larsen, Danmark3574623392005-09-14
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31340068182004-05-16
Stefan Hage, Sverige3594425792012-02-16
Robert Toft, Danmark3588828582009-04-15
Martin Strømkjær, Danmark3395714672016-05-10
Jan Ole Kriegs, Tyskland3555618922009-10-13
Frank Svensson, Danmark3884037662006-02-02
Esper Boel, Danmark325339902016-06-18
Carsten Egevang, Guinea3483621512012-09-23
Jørn Lennart Larsen, Danmark3530419772006-05-10
Pete Antrobus, England3528022162011-11-16
Anders Bergman, Sverige3594023952009-01-18
Palle Hove Christensen, Danmark3505418642012-05-21
Hanne April Farnæs, Danmark3429815272010-03-07
Lasse Patrick Simensen, Norge3325112592015-11-16
Johan Stenlund, Sverige3709427002006-03-01
morten jønck, Danmark3316510902011-11-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3880330352008-01-14
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3341517312017-03-14
Charlotte Thomsen, Danmark3845338942013-08-28
Ole Kristjansen, Danmark3517219502013-09-29
Jacob Lund-Hansen, Danmark3733528062003-05-17
Lennaert Steen, Holland3650123102005-11-08
Tim Andersen, Danmark31239951512004-04-20
Thomas Hultquist, Sverige3626825672012-01-07
Peter Bo, Danmark3964345482006-09-25
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3768533442013-11-04
André Julinder, Sverige3445721042012-05-14
Jack Juliussen, Danmark3565319082007-10-07
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3454618812009-04-06
Kim Mogensen, Danmark3410915262014-07-28
Tom Conzemius, Luxembourg3247811072014-04-23
Eline Eggers, Danmark3590819992006-02-01
Flemming Pagh Jensen, Danmark320287102017-07-10
Jan W. Badura, Danmark39694342019-04-30
Karsten Munch Andersen, Danmark3498918192009-07-13
Vagn Gjerløv, Danmark323159152012-02-06
Annette Hansen, Danmark31356977892009-01-07
Graham Etherington, Storbritannien3585020062002-09-27
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3482316632010-09-28
Graeme Joynt, England3305113242014-06-27
Ger Meesters, Holland3810429152008-01-23
Ole Skrubbeltrang, Danmark3391116732012-04-12
Anita Pedersen, Danmark31508555222001-11-16
Bjørn Erik Hellang, Norge3427515672012-08-27
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3366915642013-08-09
Karin Gustausen, Danmark3764338352006-03-11
Jean Seeberg, Danmark3481717042010-01-31
Jan Bolding Kristensen, Danmark3918533792006-02-25
Lars Peter Johansson, Danmark3706728602008-01-25
Henrik Carlsen, Danmark3738535102004-04-30
Bjørn Kjellemyr, Norge3653827202005-05-01
Gabor Graehn, Danmark3322811952012-09-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3566919992008-10-06
Mårten Müller, Sverige3680824072009-09-13
Allan Hansen, Danmark3546021982009-04-03
Yeray Seminario, Spanien3773938682005-04-11
Klaus Schak Laursen, Danmark3781242492013-04-13
Lotte Skjærbæk, Danmark3401514742009-05-28
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3464023622014-02-12
Christoph Moning, Tyskland31199756512010-08-18
Jens Jacob Iversen, Danmark3735625702006-05-10
Flemming Dane, Danmark3484617652008-06-13
Xavier ROZEC, Frankrig3688125752008-09-02
Steffen Ortmann, Danmark3779135232005-11-16
Thomas Stigfeldt, Danmark31007244382005-01-20
Erling Bonde, Danmark3661427552009-03-29
Miguel Avelino Suárez, Spanien3653724312005-04-11
Brahim Birds, Marokko3307913592014-12-19
Søren Koch, Danmark3654522352006-03-16
Kaj Krutfelt, Sverige3528019582007-02-05
Carsten Lundberg, Danmark3388614862013-08-28
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3592422692006-07-10
Ernst Hjøllund, Danmark3701732172006-09-21
Bent Jensen, Danmark3827828132006-05-10
Tom Sørensen, Danmark3567023682006-07-08
Martin Holm, Danmark3997837942004-10-26
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3420014602009-04-01
Marcin Faber, Polen322719422013-09-17
Leo JR Boon, Holland31320270102003-01-13
Franziska Guepner, Tyskland3601621162014-11-18
Klaus B. Fries, Danmark3803533232005-12-03
Bjarne Nielsen, Danmark3509718492009-04-19
Lars Larsson, Sverige3565820782006-07-08
Alex Wallin, Danmark3476118862008-12-15
Mogens Neergaard, Danmark3307012912018-07-07
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3804632082004-07-31
Palle Jensen, Danmark3476416242008-10-09
Morten Jørgensen, Danmark3772633442002-01-21
Christian Svane, Danmark3682025502006-07-25
Torben Back Sørensen, Danmark3224511652019-02-12
Ole Riis Jensen, Danmark3571825412005-12-20
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3745225962002-09-03
Pim Wolf, Holland3628523842008-01-08
Henrik Stenholt, Danmark3758331902004-03-03
Jesper Høy Hansen, Danmark3362617822012-05-11
Marcel Klootwijk, Holland3511419172014-11-28
Jonathan Meyrav, Israel3613823132009-02-06
Claus Eriksen, Danmark3666726492007-04-29
Wolfgang Jakob, Tyskland3570621552013-09-24
Henrik Bengtsson, Danmark3512820692010-01-24
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3586822072003-02-25
Svend Dybkjær, Danmark31077444922003-10-20
Michael Grell, Danmark31397480352012-08-20
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2885547612004-08-16
Claus Andersen, Danmark29696132019-06-20
Ole Stobbe, Danmark2498629622007-02-28
Jacob Neumann, Danmark2314516972009-04-12
Ruud Altenburg, Holland2357519052005-08-29
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2410320602007-09-09
Alan Clewes, Storbritannien2504934932008-04-26
Mark Hammond, Danmark2380823272007-08-15
Stéphane Bocca, Belgien2465227012010-10-19
Mogens T. Kofod, Danmark2271414252012-08-26
Hugh Harrop, Skotland2423922122011-10-26
Hans Gleie, Danmark2422323452010-12-29
Nick Lowton, Storbritannien2361719152002-10-08
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2395019962013-11-06
Siv Behrendt-Møller, Danmark2545830782005-09-23
Ottenby fågelstation, Sverige2570931012003-04-18
Svend Ove Jensen, Danmark2418622652008-07-14
Anni Oppelstrup, Danmark2386421582007-12-16
Rafael Armada, Spanien2351620732012-08-30
Svitlana Tkach, Danmark210536102016-07-12
Erik Røjgaard, Danmark2219816562017-06-15
Oskar Nilsson, Sverige2351219902011-05-09
Allan Helge Nolte, Danmark2326821402012-02-06
Johannes Erritzøe, Danmark2478624392006-12-28
John Mikkelsen, Danmark2252814042012-06-26
Lars Lyngsø, Danmark2383820332004-12-26
Søren Garder Brask, Danmark217669602013-02-28
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2338722542007-11-06
Lasse Olsson, Sverige2430923522003-11-26
Dennis Brandsborg, Danmark2445224342004-03-13
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark29104872017-11-18
Peter Denyer, England2171911672018-07-16
Ulrik Henneberg, Danmark2373620432004-07-07
Klavs Frandsen, Danmark2197810842012-09-12
Torben Byfoged, Danmark2319616822010-04-13
Jan Salmonsen, Danmark2483125122008-10-19
Inger Skov, Danmark2579133882004-11-22
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2248012412014-04-03
Magne Pettersen, Norge2720136542007-08-03
Seamus Mogensen, Danmark2363719482008-05-26
Håkan Sterner, Sverige2509028522003-02-14
Kresten Hansen, Danmark2295919082011-12-01
per mattisson, Danmark2450623892010-03-01
Tom Schlegel, Danmark2400824792004-05-17
Lauritz Xerxes Walter, Danmark26975342018-07-10
Karen Lang, Danmark2538530052004-07-06
Klaus K. Nielsen, Danmark2575645712013-09-18
Kennerth Kristensen , Danmark2396720012012-11-14
Mike Richardson, Storbritannien2522329982002-08-05
Tim Brown, Storbritannien2453425732002-09-28
Karsten Mose, Danmark2216611232013-06-18
Thomas Bentsen, Norge2330616882009-10-12
Terry Townshend, England2444423682006-02-01
Esben Østergaard, Danmark2530428742004-03-10
Ole Zimmermann, Danmark29075112017-12-07
Claus Boe Tøndering, Danmark2285415772011-04-19
Søren Gjaldbæk, Danmark2457623802010-09-29
Leif Jensen, Danmark22611422019-08-17
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2536626902008-08-10
Wout De Rouck, Belgien2384922112012-08-20
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2473824352005-03-26
Arild Hansen, Norge2379219642005-04-26
Jesper Nielsen, Danmark2380721352007-08-28
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2498326202003-03-25
Aleix Comas, Spanien2531431392005-11-07
Torben Olsen, Danmark2990865822013-11-02
Felix Jachmann, Tyskland2317116362011-06-24
Claus Øgard, Danmark2325716292008-03-16
Bjarne Streyffert, Danmark2464525252004-11-08
Stig Toft Madsen, Danmark2374419082010-06-17
Tony Disley, Storbritannien2408720752005-03-25
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2519229272005-10-27
Heidi Frederiksen, Danmark2360620072015-10-02
Anne Blotting, Danmark2243613462010-06-17
Kent Schou Larsen, Danmark2355718752006-03-30
Ivan Naurholm, Danmark26973782018-06-22
Stefano Miceli, Malta26173912019-07-13
Petri Salo, Finland2701543802008-06-18
Henrik Johansson, Norge2476028522009-04-11
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2536929312006-10-09
Bjarne Golles, Danmark2485027652007-05-10
Thomas Hasle Ravn, Danmark2569630992007-07-12
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2566131512007-08-18
Michael Bergman, Sverige2578032562008-10-27
Tommy Karlström, Sverige2233813702014-04-10
Niels Evald Jensen, Danmark2305817602015-09-19
Timme Nyegaard, Danmark2279514252010-01-03
Jan Bolding Kristensen, Danmark2305323112018-03-23
Henrik Baktoft, Danmark2431625342013-04-30
Klaus Nellevang, Danmark2390120832004-06-25
kim jespersen, Danmark2197612352012-01-31
Jan Dresler, Danmark2481225112003-10-21
Sven Dall, Danmark2323920232013-03-31
Mogens Holme, Danmark2276414682008-11-27
Birgit Nielsen, Danmark2489625132007-04-15
Trösch Stephan, Schweiz2310116992013-02-01
Otto Madsen, Danmark2286816782012-12-05
Rasmus Hald, Norge2263514372011-06-17
Dan Bruhn, Danmark2387222742011-10-13
Søren Olin, Danmark2484724602008-08-16
Martin Eggen, Norge2416321482002-11-14
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2362624642010-08-10
Lis Ravn, Danmark2527530862004-03-01
Leif Jonasson, Sverige2538631792006-08-07
Thomas Iversen, Danmark28674482019-05-24
Seamus Enright, Irland2539941652010-11-21
Henrik Poulsen, Danmark2259214772012-02-13
Lars Frede Petersen, Danmark2242112782014-08-25
Bent Møller Sørensen, Danmark2683641592005-12-13
Kristian Borum, Danmark2452924362007-04-22
via Sune Jepsen, Danmark2763446222001-11-09
Thomas Kjær Christensen, Danmark2793343692005-12-06
Wilfried Hausmann, Tyskland2579834042003-07-19
Rune Larsen, Danmark2375720262006-03-19
Aidan G. Kelly, Irland2406423092011-06-14
Anders Horsten, Danmark2397121332008-03-14
Kristian Poulsen, Danmark2285817692011-11-18
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2254913702009-03-01
Alexander J. Lee, Danmark2456124092001-11-09
Thomas Damm Als, Danmark2366319922008-12-22
Alwin Schönenberger, Østrig2528329962005-01-13
Jim Willson, Storbritannien2422821282002-06-29
Ole Andersen, Danmark2342721742009-03-29
Martin Rivero, Danmark2362920432011-10-01
Benny Jacobsen, Danmark2578930722003-01-21
Leif Novrup, Danmark2537828762004-01-06
Rony Livne, Israel2249016672017-11-14
Marcel van Kammen, Holland2368319192008-07-22
Klaas Bert Debusschere, Belgien2377221932009-01-06
Dubois Laurent Yves, Frankrig2270414512013-12-17
Michal Radziszewski, Polen2302923692018-10-04
Martin Roost, Schweiz2307617272010-11-07
Josh J Shaw, England2326419592009-12-25
Peter Petersen, Danmark2150811682017-05-08
Dan Allan Nielsen, Danmark2373919222010-02-18
Lee Victor Gregory, Storbritannien2470226762011-02-21
Patrick Beirens, Belgien2439925882008-03-10
Egon Iversen, Danmark2528333692011-12-29
Hjalte Kjærby, Danmark2514928412013-04-14
Kai Lindegaard, Danmark2209511862016-01-08
Jonna Lindegård, Danmark29175252018-01-18
Erik Jensen, Danmark2430521962007-06-26
Lars Elvstrøm, Danmark2383320822005-08-29
Tommy Hjorth, Danmark2430521612006-01-18
Jesper Segergren, Sverige2407822682011-09-27
Hans Jørgen Riis, Danmark2317618312010-04-23
Ole Friis, Danmark2503428402006-05-08
Philip Elbek, Danmark27243882019-01-15
Benjamin Gnep, Tyskland2242113302011-09-30
Philippe J. Dubois, Frankrig2561432632004-10-06
Mads Herbøl, Danmark2576745482014-11-13
Thomas Hilkjær, Danmark2420022342002-09-03
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2453123862007-03-04
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2248413642010-01-11
John Judge, Storbritannien2432322192002-10-08
Bjørn Ginman, Danmark2522544192017-09-13
Thorsten Stegmann, Tyskland2223915642018-12-21
Killian Mullarney, Irland2493525402006-01-10
Birger Algot Tørnblad, Danmark2228812012010-09-14
Raphaël Lebrun, Belgien2831057202012-06-21
Claudia Thiel, Tyskland2377520562006-06-07
Steve Nuttall, England1130613062012-02-12
Benny Steinmejer, Danmark1178617862013-01-02
Kent Schou Larsen, Danmark1162516252007-08-28
Johanna Hartmann, Danmark1225922592013-05-23
Kim Fich Larsen, Danmark1102410242013-12-27
Gert Sørensen, Danmark1148614862013-02-20
Erik Lindgren, Sverige1357335732005-11-19
Nico de Vries, Holland1181618162009-12-20
Lars Nielsen, Danmark17097092017-06-13
jette østergaard danielsen, Danmark18198192016-07-08
Bo Thyge Johansen, Danmark1365436542011-02-16
Svend Danbæk, Danmark1278527852006-03-05
Hans Krabsen, Danmark1723472342004-04-03
Gordon Hodgson, England1228222822010-07-15
Margit Hove, Danmark1207420742006-05-02
Jeppe Berthelsen, Danmark1110511052011-07-27
Detlef Gruber, Danmark1185618562006-06-07
René Christian Hansen, Danmark1142714272011-01-13
Kim Iburg, Danmark1172617262006-08-07
Julian Guy Bell, Norge1175017502011-12-23
Jurgen Lehmann, Finland1161716172010-10-12
Thomas Kiørboe, Danmark1179917992004-11-23
Søren Ryge Petersen, Danmark1184418442005-02-06
Andreas Gullberg, Norge1300130012002-05-13
Mads Syndergaard, Danmark18128122012-12-04
Christian Michael Mortensen, Danmark1235223522013-03-01
Ken Sievertsen, Danmark1871087102013-05-21
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1358935892007-09-02
christian tiller, Norge1236023602007-10-16
Rud Lynge, Danmark1152015202014-08-04
Brian Wielsøe, Danmark1711571152009-10-14
Daniel Mauras, Frankrig1164816482015-06-23
Tune Jensen, Danmark1235023502006-02-04
Carsten Hermann, Danmark1302430242003-11-28
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1305730572006-03-05
Hans Henrik Iversen, Danmark15335332017-12-07
Carsten Fog, Danmark1265026502008-10-25
Lisbeth Jeppesen, Danmark14534532018-07-29
Mogens Ribo Petersen, Danmark1226822682004-07-07
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1203520352011-05-12
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1262026202004-08-13
Dominique Verbelen, Belgien1280428042004-09-30
Kim Biledgaard, Danmark1349134912001-10-01
Mark Desholm, Danmark1303130312012-02-06
Poul Emil Kristensen, Danmark1339533952007-04-08
Thorkild Lund, Danmark1190919092010-03-15
Finn Nielsen, Danmark1107310732013-09-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1173917392009-07-19
Rolf Danielsen, Danmark1346134612013-12-12
Steen Brølling, Danmark1198719872008-11-03
Jostein Myromslien, Norge1199119912005-11-15
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18738732015-06-23
Jacob Alsted, Danmark1320132012003-09-15
Lars Ernst, Danmark19489482012-02-02
Birger Hultengren, Danmark1161016102010-07-07
Carsten Olsen, Danmark1347434742006-06-07
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1122012202011-01-08
Dennis Noel, Danmark1827282722004-11-08
Kim Søvæld, Danmark1164516452008-11-18
tue hartmann, Danmark18548542012-05-06
Erik Van Bogaert, Belgien1198419842004-12-18
Mikkel Bello Andreasen, Danmark15875872015-08-07
Anne Themsen Flindt, Danmark1148914892013-02-21
Troels M. Krogh, Danmark1142214222013-05-15
Jure Novak, Slovenien1119511952013-09-02
Ola Nordsteien, Norge1238023802005-11-15
Michael Tiefenbach, Østrig1380238022003-11-26
Svend Erik Olesen, Danmark1217421742011-02-10
Robbin D. Knapp, Østrig1259325932004-03-11
Thomas Kuppel, Tyskland1101210122017-08-21
Jan Bosch, Holland1195119512007-04-25
Henrik Holm Brask, Danmark1192219222008-10-06
Niels Frost, Danmark1210121012012-04-29
Sune Pedersen, Danmark1226722672005-03-30
Bente Steffensen, Danmark1154515452007-05-20
Gal Shon, Israel1152915292009-04-06
Westy Esbensen, Danmark1189218922005-05-04
Lars Omø Christiansen, Danmark1208920892007-07-15
Jesper Johannes Madsen, Danmark1206220622012-11-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1226822682005-07-04
Lars Munk, Danmark1165716572007-08-03
Lars Lindgren, Danmark1196619662005-08-16
Karina Jensen, Danmark1246724672013-12-10
Flemming Eskildsen, Danmark1188218822009-09-07
uffe jensen, Danmark16636632015-05-11
Inger Christoffersen, Danmark1189318932007-12-09
Don Baccus, USA1248324832003-11-13
Damien Gailly, Belgien1137513752016-05-11
Ole Richter, Danmark1380638062006-03-01
Søren Parup, Danmark19729722006-04-01
Thomas Eske Holm, Danmark1263326332008-03-02
Kristian Kirk, Danmark16706702018-05-23
Knud-Erik Andersen, Danmark1203020302006-06-07
Ivan Jensen, Danmark1189318932004-11-21
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1159915992009-01-12
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1234023402005-02-03
wally morell, Danmark1149914992013-02-10
Benny Nørgaard, Danmark1172417242013-05-02
Birger Bavnsgaard, Danmark1166116612009-04-30
Magnus Corell, Sverige1159915992014-03-25
Sakari Kauppinen, Danmark1557355732003-02-11
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1464346432009-08-20
Lonnie Jensen, Danmark1377537752007-10-05
Marco Hammel, Schweiz1140714072010-07-12
Morten DD Hansen, Danmark1425042502003-05-30
Aleks Lund, Danmark1184118412015-04-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1141014102009-12-06
Justin Jansen, Holland1181518152005-12-24
Neer Div Bankoti, Indien15735732015-11-12
Tor A Olsen, Norge1263426342003-11-09
Stano Harvančík, Rumænien16356352016-05-03
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1178117812011-01-23
Paul Jacobsen, Danmark1223722372011-04-23
Leo Heemskerk, Holland1246924692010-09-26
Martin Poulsen, Danmark1177217722004-07-04
Svend Anker Schwebs, Danmark13233232019-08-15
Jørgen Hansen, Danmark1210021002009-05-12
Raymond Galea, Malta1202420242004-11-08
Gunner Munk, Danmark1245224522006-10-08
Peter Iversen, Danmark1211321132005-05-01
Jos Van den Berg, Holland1310631062008-11-24
Ivan Skov Pedersen, Danmark1150715072007-04-10
kurt jensen, Danmark1111811182013-09-17
Anders Jihmanner, Sverige1182118212005-09-05
Claus Horneman, Danmark1434343432003-02-06
Julia Zeitzer, Danmark1124012402013-11-12
Ivan Abramowitz, Danmark1246224622005-09-07
Kasper Anias Møller, Danmark18618612014-05-09
Jørn Opsal, Norge1308130812003-05-30
David Erling Drangsland, Norge1290329032005-12-24
Maximilian Fader, Tyskland14734732016-05-15
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17537532017-06-10
John Mikkelsen, Danmark1179117912012-05-21
Henning Krog Søndergaard, Danmark1150915092013-08-22
Poul Ulrik, Danmark1206620662012-11-08
Andreas Saul-Rotne, Danmark1176117612009-03-01
Willy Jørgensen, Danmark1107210722013-04-30
Stig Eide, Norge1259325932009-04-27
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1101310132005-06-26
Johan Emil Løje, Danmark1173917392007-07-31
Anders Frederiksen, Danmark1167616762005-08-07
Quentin Dupriez, Frankrig1179017902007-10-05
Rannvá Hansen, Færøerne1280928092003-03-25
Tue Romanow, Danmark1222422242009-10-06
Lars Petersson, Sverige1104010402011-03-19
Kaj Halberg, Danmark13443442018-07-31
Max Uhrenholt, Danmark12782782019-06-14
Vagn Gjerløv, Danmark14754752018-02-06
Lars Pedersen, Danmark1177717772006-07-21
Iben Hove Sørensen, Danmark1458845882011-10-15
Henrik Callesen, Danmark1221322132004-11-05
Flemming Nielsen, Danmark1136413642008-10-06
Wim van der Schot, Holland1230423042006-12-04
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1373637362012-10-25
Thyge Enevoldsen, Danmark1109510952013-01-28
Ulla Vibe Funch, Danmark1231223122005-06-26
Klaus Berggreen, Danmark15265262017-11-04
Hampus Lejon, Sverige1215421542005-08-05
Micha A Neumann, Danmark18558552013-11-12
jules phillips, Danmark1148414842015-01-25
Karsten Busk Laursen, Danmark19759752014-03-04
Philip Dam, Danmark16246242015-09-28
Nis M. Nissen, Danmark1247024702006-02-25
valdemar overgaard petersen, Danmark15055052017-03-06
Tom Jensen, Danmark1210821082006-03-19
Claus Dalskov, Danmark1212021202006-05-12
Steen Cruddis, Danmark1273327332008-03-16
John Steffensen, Danmark1248024802004-06-13
Jørgen Bjerring, Danmark11601602019-07-23
Claus Kesby, Danmark1215321532006-07-10
Thomas Lundqvist, Danmark1245924592008-04-19
Gedser Fuglestation, Danmark1195819582004-11-05
Herman Bouman, Holland1185118512006-08-30
Erik Schaumburg, Danmark1204820482004-11-29
per schmidt, Danmark1158515852009-02-23
Kasper Thorup, Danmark1185318532005-08-02
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1243924392007-08-16
Björn Dellming, Sverige1365936592009-08-02
John N. Jensen, Danmark1231223122007-11-22
Anna Bay Rask, Danmark1300130012003-07-25
Niels Lech Pedersen, Danmark15775772015-09-14
Lars Andersen, Danmark1186318632010-01-01
Christian Brinkman, Holland1148214822010-02-23
Knud Nielsen, Danmark1112811282016-06-16
Patrik Jonasson, Sverige1167616762010-05-02
Ulla Henriksen, Danmark1118611862004-04-30
Jens Biltoft, Danmark1207520752004-08-01
Virginia Escandell, Danmark1246524652004-09-07
Peter ter Heide, Holland1192419242008-11-10
Lars Lundmark, Sverige1258125812008-12-20
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1191119112009-02-20
Miska Nyúl, Ungarn19599592013-01-29
Anna Kjøller, Danmark1178817882013-04-10
Csaba Lendvai, Ungarn1204320432009-04-25
Jonas Landolt, Schweiz1346834682013-07-10
Stefan Frello, Danmark1131913192009-05-28
Maurizio Sighele, Italien1430243022003-01-29
Thomas Larsen, Danmark1141214122005-10-29
dave farrow, Storbritannien1206120612007-10-30
Thomas Jensen, Danmark1484748472003-05-17
Jens Brandt, Danmark16936932015-08-29
Michael Hofmann Caspersen, Danmark18698692016-03-08
Jesper Schade, Danmark17927922016-11-22
Martin Majlandt, Danmark1216321632008-02-18
Aage Kabbelgaard, Danmark1144114412011-08-12
michael jürgensen, Danmark1188318832011-10-09
Torsten Hansen, Danmark1186418642004-09-01
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1206820682006-08-20
Kris De Rouck, Belgien1123012302012-01-08
Per Smith, Danmark1226822682008-09-22
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1155915592012-03-29
Peter Østrup Jensen, Danmark1141314132012-07-16
Poul West Lauritsen, Danmark1120112012013-01-14
Kirsten Jæger, Danmark1154815482013-04-08
Holger Sandfeldt, Danmark1223022302002-10-24
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1123112312013-07-06
Jan van der Laan, Holland1169416942009-07-31
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1132613262014-02-02
Steen Højmark-Jensen, Danmark1313231322010-03-07
Per Hirslund, Danmark18648642011-09-25
Per Forsberg, Sverige1310331032003-05-17
Kjeld Pedersen, Danmark1137113712012-04-17
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1398439842005-12-04
Fülöp Attila, Rumænien1224522452009-12-25
Hans Erik Mom, Holland1173617362006-01-28
Bjørn Kjellemyr, Norge15005002016-02-14
Flemming Værgman, Danmark1193619362010-02-21
Lars Laursen, Danmark1218221822011-03-10
Thomas Kuppel, Tyskland1241324132010-04-23
Mads Østergaard Brun, Danmark12372372019-05-16
Christian Wegst, Tyskland1294329432006-08-10
lou bertalan, Tyskland1187118712008-09-25
Ruud van Beusekom, Holland1165216522006-11-26
Martin Høj Hansen, Danmark18358352012-03-22
Ole Vognstoft, Danmark1181118112004-11-25
Jonas Gildebro, Danmark1102010202012-07-16
Ole Lorenzen Post, Danmark1236223622010-09-27
Chr. G Nielsen, Danmark1216521652013-01-26
Stig Westergård, Danmark1318531852009-03-26
Hans Drostgaard, Danmark1206520652005-04-07
Deryk Shaw, Storbritannien1241724172002-09-12
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1250525052009-04-23
Uffe Jensen, Danmark1193519352007-12-28
Lise Nielsen, Danmark1370437042013-10-06
Ronny Nilsen, Norge1387038702003-05-06
Lars Erdmann, Danmark1108310832015-08-07
Gunnar Gundersen, Norge1346434642004-01-06
René Worup Rørbæk, Danmark1129312932010-09-22
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien13173172019-07-05
Albert J. de Jong, Holland1170517052011-11-01
Friedrich Thomas, Danmark1214621462006-05-10
Leif Bork Petersen, Danmark13463462019-03-07
Wolfgang Trimmel, Østrig1278027802011-07-29
Claus Kesby, Danmark1140614062008-04-16
Allan Prang, Danmark1323332332011-10-02
Ole Snerling, Danmark1165816582008-06-04
Carsten Madsen, Danmark1443444342004-11-14
Mogens H. Foder, Danmark1108510852012-03-07
Poul Erik Larsen, Danmark1243824382004-11-25
Patrick Höhener, Frankrig1213121312007-01-18
Kelvin Jones, Storbritannien1335733572002-02-10
Henrik Dissing, Danmark1148914892012-10-18
Leif Samuelsen, Danmark1200720072005-04-06
Luise Ekberg, Danmark1161916192009-07-26
David Lundgren, Sverige1215421542009-09-18
Jens Röw, Tyskland1302130212014-11-17
Mark Trott, England1194619462006-02-12
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark15295292018-07-31
Kristian Ribers, Danmark1125512552011-02-27
Peter Steen Henriksen, Danmark1181318132010-04-19
Anders Bræstrup, Danmark1200720072012-12-17
Henning Broe, Danmark1115411542010-08-05
Max Uhrenholt, Danmark18688682019-01-11
Knud Kjeldsen, Danmark1108710872011-07-27
Markus Tallroth, Sverige1242524252006-06-07
Einar Flensted-Jensen, Danmark1384638462004-07-25
Lasse Braae, Danmark1344134412004-10-17
Erik Rosendaal, Holland1189018902004-11-11
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1122212222012-02-24
Niki Forintos, Ungarn1129112912008-11-02
Niels Jørgen Askirk, Danmark16306302012-12-23
Zbyszek Kajzer, Polen1100310032013-04-08
Marko Gregoric, Slovenien1106510652009-02-12
Benny Rytter, Danmark1174817482013-03-27
Andres Wolff Fries, Danmark1218121812005-06-01
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1363936392013-06-14
nuno barros, Portugal1172917292009-05-18
Jóan Petur Petersen, Færøerne1125712572007-08-11
erik van bogaert, Belgien1151815182014-10-16
Michael Køie Poulsen, Danmark1352435242005-11-24
Flemming Pedersen, Danmark1183918392003-06-28
Maciej Buchalik, Polen1191519152015-07-19
Arne Bertelsen, Danmark1194219422006-02-11
Torben Juul Hansen, Danmark17907902017-04-06
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1168416842011-05-24
Alf Frølich, Danmark1271727172010-08-02
Szabolcs Kókay, Ungarn1254525452004-07-22
Poul Reib, Danmark1258125812004-11-09
Malte Christensen, Danmark1139413942012-02-21
Kjetil Schjølberg, Norge1191519152007-01-09
Bruce Mactavish, Canada1269626962002-01-30
via Carsten Høeg, Danmark1286628662002-05-29
Jens Holte Frederiksen, Danmark1172317232007-06-25
sissel fossat, Danmark1129912992013-07-11
Vicky Knudsen, Danmark1234723472013-09-17
Mark Trustrup, Danmark1195319532005-10-31
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15065062018-10-26
Michael West, Danmark1209920992007-12-16
Mathieu Bally, Schweiz1159115912015-12-22
Tom Backlund, Finland1342334232008-01-06
Ib Fagerlund, Danmark16336332016-07-25
Bent Christiansen, Danmark14894892018-01-09
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1160816082010-07-26
Lene Pedersen, Danmark1249524952004-06-01
Sten Petersen, Danmark12422422018-10-30
Kurt Willumsen, Danmark18408402011-07-27
Knud Erik Christensen, Danmark1276927692010-10-20

Der er i alt 1385 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.181 sek.
til toppen