Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark41206596787144622019-11-11
Jens Thalund, Danmark2177205358422892015-09-04
Hans Henrik Larsen, Danmark2144246187755672019-11-11
Morten Scheller Jensen, Danmark1839228082973292019-10-24
Helge Sørensen, Danmark1602234888994712019-06-10
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510230990853792018-04-11
Søren Kristoffersen, Danmark1249194771090752016-07-03
Ole Krogh, Danmark12253100310103052018-12-30
Paul Patrick Cullen, Danmark1158102311431322019-10-31
Steen E. Jensen, Danmark1010141809637962019-10-17
Axel Mortensen, Danmark1004136878264452019-11-08
John Larsen, Danmark972102011867742019-11-04
Thomas Varto Nielsen, Danmark96190583842522019-08-15
Eva Foss Henriksen, Danmark88095113056302019-11-05
Rune Sø Neergaard, Danmark7851110389154172019-11-08
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark74641828021202019-10-13
Claus Halkjær, Danmark744116322552352019-09-02
Leif Høgh Olsen, Danmark72394473492602014-01-06
Carl Bohn, Danmark71541476320202019-11-11
Erik Biering, Danmark69284530757692019-11-02
Simon Berg Pedersen, Danmark680107060560312019-08-17
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark65747509424992019-11-05
Jens Søgaard Hansen, Danmark654131242399952019-06-17
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark60834038124192019-11-05
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark59490038644342019-11-11
Aurélien Audevard, Frankrig58694167436072019-08-18
Bo Tureby, Danmark579108165861942015-09-01
Søren Skov, Danmark576110813942092013-02-12
Knud Pedersen, Danmark576120241671032017-05-16
Allan Kjær Villesen, Danmark52651905175062019-11-11
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52193286047312013-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark508101155452672018-09-14
Henrik Kisbye, Danmark49963089467242013-12-24
Ole Zoltan Göller, Danmark47878173085702014-03-28
Per Schans Christensen, Danmark47660796947702019-10-31
Christian Andersen Jensen, Danmark45179003555542016-12-11
Per Poulsen, Danmark44090740178492018-09-04
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42997973873412013-05-07
Michael Frank Nielsen, Danmark41930089720482019-06-28
Niels Poul Dreyer, Danmark40655538935102013-10-29
Carsten Siems, Danmark39957003961052019-01-14
Rodmund á Kelduni, Færøerne37550643260142019-09-02
Arne Kiis, Danmark37551972440082017-06-12
Klaus Dichmann, Danmark34643157452052019-07-15
Per Boye Svensson, Danmark34118211826022019-11-08
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33944120834782012-04-09
Mogens Hansen, Danmark33977116445212010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339744985124522016-11-08
Daniel Pettersson, Sverige32451616533012015-07-02
Johnny Madsen, Danmark31257663181422018-11-20
David Erterius, Sverige31245780140462018-09-18
Anne Navntoft, Danmark31143426533822019-06-05
Erik Mølgaard, Sverige30233549336682017-09-18
Lars Birk, Danmark29726707928902019-07-30
Per Holmberg, Danmark28237429041532019-10-26
Johnny Salomonsson, Danmark28050699043112017-09-24
Peter Bonne Eriksen, Danmark26929606928592017-03-28
Henrik Pedersen, Danmark26627885669802019-11-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark26612384313902019-11-06
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26328052964382019-09-03
Ib Jensen, Danmark25545527174132019-11-11
Ole Amstrup, Danmark25244594848732013-06-11
Mikkel Holck, Danmark25038039143662019-08-23
Martinez Jonathan, Frankrig24532334428322012-06-05
Jørgen Dam, Danmark24547773438032011-05-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24146921267752015-12-02
Finn Laugo Sørensen, Danmark23234194236032014-10-16
Lars Rostgaard, Danmark22232068253822014-06-13
Lars Grøn, Danmark22214340124712019-11-11
Lars Jensen, Danmark21943075165962016-11-16
Johannes Rydström, Sverige21829203034792014-07-29
Tomas Lundquist, Sverige20734519438382014-07-10
Nis Lundmark Jensen, Danmark20637156542012015-01-09
Henrik Friis, Danmark20517719622872019-04-21
Anders Bacher Nielsen, Danmark20117945026252013-04-02
Eric Didner, Frankrig20123930625452018-03-16
Richard Bonser, England19633455639192014-10-28
Dennis Olsen, Danmark19220881527542019-11-08
Rainer Christian Ertel, Tyskland1918981315422019-05-03
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige18622971830512019-11-08
Bent Thøgersen, Danmark18222450739002017-10-30
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935576976242019-06-30
Otto Samwald, Østrig17620940630672017-06-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17538335762172010-05-04
Lars Andersen, Danmark17514527822692019-04-30
Bjørn Frikke, Danmark17315768128532019-08-15
Per Kjær, Danmark17140574376392017-09-11
Gabriel Schuler, Schweiz16934625039082011-03-23
Sune Riis Sørensen, Danmark16833415248902018-11-15
Pasi Parkkinen, Finland16627405835072013-07-03
Gerner Majlandt, Danmark16538720971012017-10-24
Martin Rheinheimer, Danmark163508997562019-11-11
Erling Krabbe, Danmark16114036751952019-04-11
Rune Bisp Christensen, Danmark15827672140112013-05-15
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025945455772014-01-27
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810449056082018-11-20
Susanne Jepsen, Danmark14723967856142012-03-23
Gert Jeppesen, Danmark14422691456912012-09-15
Chris Batty, England14227585572572008-02-20
Jørgen Kabel, Danmark14136644767822018-09-25
Peter Dam, Danmark14124391933862013-03-18
John Kyed, Danmark139300718100332013-12-22
Søren Vinding, Danmark13610973615352018-10-31
Massimiliano Dettori, Holland13313260722662019-10-28
Thurel Julien, Gambia13216466319602011-09-18
Morten Winness, Norge13116017424562017-11-19
Torkild Kristensen, Danmark1319054029132019-10-28
Anders Søgaard, Danmark12926791338312011-07-17
Svend Rønnest, Danmark12919343940272012-12-09
Vincent Legrand, Belgien12822307960392018-10-12
David Andersson, Sverige12815841423732015-02-14
Carl Erik Mabeck, Danmark12727552559502007-07-04
Michael Mosebo Jensen, Danmark12631070187642019-10-20
Anders E. Sørensen, Danmark12527009053952011-10-01
Arne Volf, Danmark12422180853982017-12-30
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422573272822013-05-11
Benny Kristensen, Danmark12325434439842012-05-23
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12212318490982018-10-24
Johnny Laursen, Danmark12223372437102010-02-23
Tommy Holmgren, Sverige12218326394612018-02-12
Jon Lehmberg, Danmark12018214844572013-10-22
Birger Lønning, Danmark11721058450942019-09-10
Henning Rose Sørensen, Danmark11620688327512013-06-19
Henning Larsen, Danmark1148114115332019-06-14
Kim Duus, Danmark11416777431912017-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213415426852017-11-15
Stig Linander, Danmark11118449868172013-11-07
Bo Jensen, Danmark11114266523492012-06-19
Clausjannic Labuz, Danmark11021675362102012-03-06
Palle Sørensen, Danmark10816116739442017-04-08
Frits Rost, Danmark1083797132712019-08-07
Arie Ouwerkerk, Holland10624620962882019-10-24
Lars Adler Krogh, Danmark10624025552552017-07-30
Morten Bentzon Hansen, Danmark10619807652092019-10-15
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1057290917172019-10-01
Lars Gabrielsen, Danmark10415819139562019-10-31
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316905349412017-02-04
Kis Boel, Danmark1036799011762019-10-19
John Pedersen, Danmark10318373648492013-11-02
Henrik Brandt, Danmark10319731664442019-01-28
Hans Staunstrup, Danmark10216959231862018-12-04
David Monticelli, Belgien10217218030022017-08-15
Asbjørn Jensen, Danmark10116081133702019-06-25
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117670130152013-10-07
VASLIN Matthieu, Frankrig10115723128272010-01-05
Mark Walker, Danmark10110115223832014-03-02
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017809359772016-06-24
Søren Harding, Danmark1009046550832018-02-23
Eigil Larsen, Danmark9812277526522019-05-16
Gisela Nagel, Tyskland978013920622019-08-19
Erik Bogh Nielsen, USA9711851626552016-03-19
Vagn Freundlich, Danmark9515478134922013-07-27
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417989140152011-07-01
Janus Ethelberg, Danmark9418424625072007-09-05
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211909525672016-05-09
Keld Jakobsen, Danmark917792322372019-05-05
Jan Thomsen, Danmark8918407340332007-08-21
Søren Kristensen, Danmark8911412639502015-09-08
Carsten Gadgaard, Danmark8924357274412008-10-17
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820647260802007-02-25
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811157187882017-03-15
Henry Lehto, Finland8611311122042017-02-23
Martijn Bot, Holland8617568330802010-05-26
Thomas Maul, Danmark8611639124002011-05-16
Jan Helbo, Danmark868928027772014-04-06
Thomas Bernhardsson, Sverige8612297421222012-04-13
Zbigniew Kajzer, Polen8510263430682019-03-30
Jakob Dall, Danmark8418892147642013-11-09
Joakim Engel, Danmark8318748155742007-08-18
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217679731572008-02-27
Anders Hammergart, Danmark8217804038892016-06-04
Tommy Frandsen, Danmark8219285143162006-01-15
Lars Falck, Danmark819005024002019-09-06
Jørgen Witved, Danmark8115390544032009-08-10
Mehmet Goren, Tyrkiet8113441837092009-06-15
Markus Tallroth, Sverige8014950440142013-03-22
Terry Townshend, Storbritannien7914102448432012-08-20
Marcin Solowiej, Polen796061621862019-11-11
Morten Rasmussen, Danmark787409327472019-04-08
Johannes Christian Harbou, Danmark7810801235492012-07-16
Steen Øllgaard, Danmark775300326432019-11-05
Ivan Sjögren, Sverige776918615992017-11-11
René Larsen, Danmark7512173836322013-12-15
Henrik Just, Danmark7414053441742012-01-26
Hendrik Weindorf, Tyskland7413068232942015-06-17
Stéphane Aubry, Schweiz7313382530142008-09-08
Jens Kirkeby, Danmark737467334262019-09-16
Robert Paepke, Sverige7210996544022013-08-29
Morten Christensen, Danmark7210601551042019-02-07
Jens Eriksen, Danmark7217719256792013-08-26
Stefan Tapio Ettestam, Sverige716388519062019-10-13
Stefan Pfützke, Tyskland7011770635232016-07-15
Søren Nygaard, Danmark7017537356162012-07-15
Per Finn Nielsen, Danmark6812156643362015-06-23
Niels Behrendt, Danmark6710598129452016-10-22
Thomas Kehlet, Danmark6610742429962014-06-06
Anni Nielsen, Danmark6514191545292016-11-29
Christer Brostam, Sverige659218125092018-06-21
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6413077855132019-10-26
Frank Abrahamson, Danmark637473136122017-03-29
Keith Fox, Danmark637295328022019-06-11
Erik Groth-Andersen, Danmark637479933962019-09-10
Joachim Bertrands, Belgien625093918822017-06-29
Troells Melgaard, Danmark619411232682018-08-27
Ivan Sjögren, Sverige617434118902013-03-16
Flemming Ahlmann, Danmark6015070568892012-03-10
Uffe Pedersen, Danmark5911191928772006-01-22
Torben Sebro, Danmark589261132822019-08-04
Jens Paulsen, Danmark584930120642019-10-15
Kenneth Bach Christensen, Danmark586149243412013-12-23
Niels Birkedal Thomsen, Danmark587010921732018-07-11
Martin Gottschling, Tyskland5710702484132017-10-17
Harry J Lehto, Finland5715899353552012-12-21
Benny Haahr, Danmark577799129292018-03-21
Peter Brostrøm, Danmark576391626652018-04-13
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576177421502018-06-13
Carsten Holm Petersen, Danmark572292717172019-08-06
Nicki Sørensen, Danmark568896426932011-10-31
András Fodor, Ungarn569447647152015-03-10
Frédéric Jiguet, Frankrig568794325822016-02-02
Erhardt Ecklon, Danmark5614163949002012-10-12
Christian Leth, Danmark5614997346102016-06-01
Tore Vang, Norge5511254879392016-10-20
Gert Rasmussen, Danmark555723419292014-01-02
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557279530102018-03-23
Steen Egholm Engelbøl, Danmark552706411532019-08-17
Kim Aaen, Danmark5413673658552012-04-19
Jørgen Munck, Danmark548624354042017-04-05
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5412070357882014-09-29
Mikael Nord, Sverige549904231222014-12-14
John Jensen, Danmark534607016322019-04-26
Troels Eske Ortvad, Danmark539003982412019-08-10
Klaus Mortensen, Danmark5310813135942010-08-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311237148282019-07-23
Henrik Mikkelsen, Danmark5211858259552012-10-03
Janis von Heyking, Sverige523940213972013-12-12
Svend Erik Frandsen, Danmark529778634612012-12-29
Fabian Schneider, Schweiz527348424362015-06-29
Oz Horine, Israel518756732672019-09-20
Alex Sand Frich, Danmark5111865848852018-10-05
Carsten Egevang, Grønland5113624857792007-10-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien518452826832016-09-24
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509182131962010-07-02
Ole Hetland, Danmark507885358422018-02-24
Hans Henrik Bay, Danmark503479921062016-05-12
Anders Jensen, Danmark503270914172019-11-02
Felix Timmermann, Tyskland493490115482019-04-29
Christian Eilers, Danmark486513821452013-09-11
Per Vindis, Danmark477258034572018-02-21
David Boertmann, Danmark469842540342013-09-27
Christian Axelsen, Danmark469395163492011-09-25
Thomas J. Simonsen, Danmark468249033262013-04-04
Frode Jacobsen, USA466074120612012-06-23
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458649765742013-06-30
Kent Olsen, Danmark4510354685262018-10-26
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458059233142010-10-29
Lars Paaby, Danmark454776026792019-10-24
Jens Ole Byskov, Danmark454011222002011-12-24
Frank Desting, Danmark457668131552013-10-20
Espen Lie Dahl, Norge457953129112013-12-17
Christian Rørdam, Danmark445267533042018-12-13
Antoine Joris, Belgien447242523342016-12-05
Tomas Svensson, Sverige448470142342010-10-08
Tobias Berger, Sverige435752324402012-03-20
Lars Andersen, Danmark435879822152015-05-22
J Ole Andersen, Danmark433705615742016-05-24
Johan Stenlund, Sverige438971638352010-12-20
Richard Burzynski, Danmark425210324422013-08-29
Lars Rudfeld, Danmark424787022742013-12-13
Peter Christiansen, Danmark429253059072006-12-31
Alf Petersson, Sverige428414042652011-11-02
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414363620952014-02-08
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403941414272018-11-05
Ronny Malm, Sverige407143327062014-03-16
Tommy Kaae, Danmark406535544912017-02-28
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397209742662012-06-01
Jan Speiermann, Danmark399958260772012-06-15
Kjetil Johannessen, Norge386525428742009-08-10
Mikael Nord, Sverige389536459912004-12-15
Ole Bo Olsen, Danmark373550418692016-09-12
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376387225992013-05-10
John G. Dinesen, Danmark375757725322013-10-22
Richard Ek, Sverige367532250392011-10-03
Cristian Jensen Marcet, Danmark368297544312010-12-10
Mathieu Bally, Schweiz355104128462012-02-26
Hans Larsson, Sverige358745548542010-11-07
Lars Witting, Danmark358026737152019-10-14
Steve Klasan, Tyskland355160627542017-12-12
Lars Borup, Danmark358290941782010-09-19
Terje Kolaas, Norge355395527442013-02-12
Poul Holm Pedersen, Danmark354694326952019-10-05
Rune Bjerre, Danmark348323350252012-02-12
Reto Burri, Schweiz345387625422009-06-08
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346020333512012-05-31
Morten Jenrich Hansen, Danmark344722740702019-01-08
Klaus Bjerre, Danmark346681441032011-05-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344254519732018-09-27
Kjetil Schjølberg, Norge347100675722012-03-12
Nelly Hansen, Danmark336733133262006-12-06
Elmer Pedersen, Danmark333265519802015-03-23
Franck Ishøi, Danmark334403525122013-04-17
Anders Østerby, Danmark336531271132015-11-13
Torben Laursen, Danmark334676331972012-10-23
Carsten Poulsen, Danmark326771638222007-07-12
Josh Rhys Jones, England326510236022013-09-27
Karin Gustausen, Danmark322196160632019-08-12
John Frikke, Danmark322697519332019-08-28
Anders Tøttrup, Danmark316676638152006-11-05
Lars Jensen Kruse, Danmark31102809502019-04-11
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315313222212010-01-31
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317586935162006-09-22
Jesper Sonne, Danmark305619027162005-09-27
Kermarrec Corentin, Frankrig304629228392009-10-11
Kjetil Johannessen, Norge296401029282006-02-19
Arvid H Anthonsen, Norge292151410362015-07-07
Jan Mogensen, Danmark294197726922012-05-09
Freddy Rosning, Danmark294165333492019-05-16
Andreas Petersen, Danmark294469149532012-11-19
Theodosis Mamais, Grækenland295471724972005-06-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296973584642010-03-26
Bo Sonne Sørensen, Danmark296424449962010-11-24
Finn Carlsen, Danmark295921832662013-04-11
Martin Kviesgaard, Grønland296258239602011-02-13
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296664746172006-11-26
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296454632202013-09-19
René Petersen, Danmark2886995162019-10-26
Leif Pedersen, Danmark285183825262011-10-16
Lars Juul Pedersen, Danmark283539418452018-02-18
Tor Olsen, Norge283821127062019-09-12
Peter Halkier, Danmark283709823982019-01-07
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276510242102008-12-08
Kurt Vogt, Danmark272322411802011-12-27
Ma Yan Bryant, Storbritannien275170827722008-11-09
Arnold Georg Houmann, Danmark273908133542014-06-26
Anders Wiig Nielsen, Danmark264501253452019-04-22
André Riis Ebbesen, Danmark265262027022012-08-30
Ralph Martin, Tyskland264413720132008-04-18
Peter Lyngs, Danmark257790961162018-03-21
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254186420972011-01-09
Samuel Peregrina, Spanien255353425362006-07-08
Mona Grundsøe, Danmark254541224642008-05-05
John Dreyer Andersen, Danmark254484425892011-07-31
Pieter Vantieghem, Belgien255281546702009-11-26
Jan Eske Schmidt, Danmark256052847042019-11-09
Luca Sattin, Italien244471726662009-01-05
Inger Andersen, Danmark244869125752007-08-07
Mats Wallin, Sverige244212724432009-07-29
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245210442772012-02-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243775021082018-01-29
Bent Carstensen, Danmark244830351452012-09-09
Stig Vang Petersen, Danmark234313836332005-10-11
Ruth Ahlburg, Danmark234917727682006-04-10
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233746932482013-05-19
Lasse Olsson, Sverige232984925072012-08-20
Hans Rytter, Danmark234822940392007-08-07
Rene Rantzau, Danmark234144758292013-12-29
Michael Køie Poulsen, Danmark233903049132013-03-25
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222702126432013-03-28
Jacob Sterup, Danmark224304737792012-01-04
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224386128512006-11-08
Tony Søholm Larsen, Danmark222580416972015-12-05
Kim Fischer, Danmark225076736462005-03-07
Jan Durinck, Danmark224869538462013-06-17
Olof Strand, Sverige224455740802009-01-11
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2268700189032014-05-27
Arnold Houmann, Danmark225129450892006-06-07
Mikko Oivukka, Finland224264231602007-05-20
Leander Khil, Østrig224895632752012-02-22
Jens Ryge Petersen, Danmark214827535972011-09-16
Morten Müller, Danmark212197218032018-03-27
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211973983772016-05-27
Paul Nilsson, Danmark214501829022018-02-12
Allan Haagensen, Danmark212458538732019-11-05
Rolf Nagel, Tyskland203081923332013-06-24
Elly Hansen, Danmark204276360672017-07-13
Dirk Van Gansberghe, Italien202563716722010-10-21
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202440818272019-07-30
Lauge Fastrup, Danmark202868225002014-04-03
Andreas Hagerman, Danmark205029733812003-08-28
Claus Vind-Andreasen, Danmark203053627662014-06-05
Helle Kjær Erichsen, Danmark202580519212018-08-31
Mateusz Matysiak, Polen203058925832017-10-16
Carsten Gørges Laursen, Danmark203471041152018-07-24
Frode Falkenberg, Norge204445431132008-02-25
Thomas Nielsen, Danmark203609138182011-03-24
Torben Lyng, Danmark202066120362019-11-11
Jacob Breson Neumann, Danmark192287318932013-05-23
Stefan Cherrug, Sverige192985221862012-02-06
Lars Mejlby, Danmark193827437642010-03-05
Steffen Fahl, Danmark192403822342017-07-12
Henrik Knudsen, Danmark195316251062011-10-05
Preben Berg, Danmark194602242142007-02-17
Helle Dyrting, Danmark191303611712015-03-07
Hans Pinstrup, Danmark193644132582010-08-09
Jakob Engelhard, Danmark193170839482013-10-23
Edvin Hansson, Sverige193699430502005-03-16
Conny Jensen, Danmark191804723422018-01-30
Matthieu Canévet, Frankrig192663323752016-09-10
Gunnar Larsen, Danmark193845327042006-03-11
Per Huniche Jensen, Danmark1944930103842012-10-01
Torben Ethelberg, Danmark193538925842007-02-25
Benjamin Steffen, Tyskland192100117122014-04-24
Ralph Martin, Tyskland19141959622017-12-10
Jesper Michael møller, Danmark191265024982019-07-15
Jesper Brinkmann, Danmark183670130112011-08-17
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183864628242005-08-26
Marnix Jonker, Holland183840129692006-02-01
ji be, Schweiz183015627572010-06-21
Andreas Meyer Winnem, Norge182957721742006-06-07
Tormod Amundsen, Norge182643328192013-02-19
Jim Thagaard Hansen, Danmark183595325632005-04-20
Leif Holmskov, Danmark183405433772012-09-23
Johan Christian Homann, Danmark18951611762019-11-08
Yann Kolbeinsson, Island184102130432012-01-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183595129802004-11-24
John Hornbek, Danmark182888419122008-09-08
Ulla Paulsen, Danmark182454825362014-09-12
Dominic Mitchell, Storbritannien172394721232011-10-10
Tonny Papillon, Danmark172588026992013-08-22
Kim Lunding, Danmark173491545172006-01-14
Per Ekberg Pedersen, Danmark173765749422010-06-15
Jimmy Skat Hansen, Danmark173747252952005-04-04
Bjarne Skule, Danmark172016115672010-01-12
Lars Smith, Danmark173297845352011-12-09
Mads Elley, Danmark173195233932013-10-21
Greg McIvor, Sverige173381423122013-09-20
Erik Agertoft, Danmark173797846942007-04-29
Jens Wiberg, Danmark171609721622019-03-28
Roland Jensen, Danmark173658630242008-11-17
Joakim Matthiesen, Danmark1780727982019-07-15
david drangsland, Norge162776828592011-08-13
Thorkil Brandt, Danmark162263320032019-10-05
Niels Jørgen Larsen, Dominica163603041492007-07-10
Jørgen Scheel, Danmark163721536592006-07-21
Claus Johansson, Danmark162199616602012-03-09
Chris Lansdell, England163141828992009-06-22
Villy Pedersen, Danmark162098617352017-05-19
Kjeld Lund, Danmark161930734242019-10-05
Geir O. Pedersen, Norge163199127272009-06-25
Arne Torkler, Danmark161485826672016-11-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark162006418572017-12-02
Knud N. Flensted, Danmark163205432222010-10-10
Julien Piette, Frankrig163165726212005-05-18
Luca Boscain, Italien161751813842014-07-31
Erik Edvardsson, Sverige152878826832007-06-05
Jens Mikkel Lausten, Danmark153824391062016-10-13
Yoav Perlman, Israel153099028152011-07-14
Thomas Hellesen, Danmark153667133012009-08-10
kim lundqvist, Danmark142577924542008-04-09
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14981911812015-03-26
Chris Romeiks, Tyskland142615125282010-12-12
Steen Winkel, Danmark141211612082014-01-07
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141962917182012-04-11
Poul Thrane, Danmark143185254042012-09-18
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142195422552011-04-06
Benoit Nabholz, Frankrig142054026772012-05-23
Marcus Erik Danielsson, Sverige141653718292012-01-12
Jonn Leffmann, Sverige142112620562011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141726017192011-08-20
Domen Stanic, Italien142143121562012-04-08
Bengt Bengtsson, Sverige142263036112014-10-14
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143175231062008-10-22
Arild Breistøl, Norge142415832302010-02-11
Martin Oomen, Sverige142401721972011-02-07
Benoit Paepegaey, Frankrig132523021882005-03-07
Johannes Ferdinand, Tyskland131688323162014-04-28
Mario Rodero Hernández, Spanien132371523842006-07-10
Søren Brinch, Danmark133290973042009-11-22
Jonas Holmqvist, Sverige131783920402014-01-03
Gábor Bodor, Ungarn131701218372017-03-22
Finn Bro, Danmark132066525642017-05-10
Andreas Guldager, Danmark131682918312012-05-30
Hans Erik Jensen, Danmark1383299922019-08-12
Patric Lorgé, Luxembourg133132238512013-10-10
Torben Jepsen, Danmark132121222692011-01-13
Omar Runolfsson, Island131599821642012-06-20
Chris Baines, Storbritannien131731819962014-11-10
Erik Kramshøj, Danmark133707655532005-06-16
Tommy Andre Andersen, Norge132429423682010-01-18
Jan Jörgensen, Sverige131329216912019-11-08
Jesper Sonne, Danmark132154024382012-03-30
Christian Martin Glahder, Danmark131547919022012-06-26
Björn Gísli Arnarson, Island133434549242006-01-19
Rasmus Due Nielsen, Danmark132162924292015-05-21
Arthur R. Jensen, Danmark134034469482007-01-30
Per Ekberg Pedersen, Danmark122982530182006-05-10
Rasmus Strack, Danmark122566929562008-02-06
Shaun Robson, England122385123592005-04-04
Reto Burri, Schweiz121723120442012-04-06
Michael Schwalbe, Danmark122737032962012-07-08
Stuart A Reeves, Danmark122620325142005-04-20
Ies Meulmeester, Holland122058020942010-12-03
Rami Mizrachi, Israel121639020222014-06-03
Anders Bojesen, Danmark122312464812013-12-31
Hans Lind, Danmark123007447742013-03-05
Hampus Lejon, Sverige122341429932013-10-07
Anders Roel, Danmark111511923312013-12-10
steen jørgensen, Danmark11939810602016-11-18
Sebastian Klein, Danmark111718848122018-05-30
Gaukur Hjartarson, Island112426029632005-06-13
Jan Nielsen, Danmark1162478582019-06-20
finn folkvardsen, Danmark111872623162016-11-15
Frank Simonsen, Danmark112699241722012-03-29
Peter Bundgaard, Danmark112867333882005-10-31
Palle Nygaard, Danmark113310149242006-06-07
Christian Michael Villadsen, Danmark111073113052014-01-08
David B. Collinge, Danmark112099632652013-05-21
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112246434112011-10-20
Svend Nørgaard, Danmark111629525562012-02-16
Kurt Bredal Christensen, Danmark113393472642010-10-28
ragnar smith, Danmark11893633742018-11-17
Ludovic Scalabre, Frankrig112621937562006-10-02
Christian Ljunggren, Sverige111649319312013-05-27
Allan Gudio Nielsen, Danmark111990231732013-08-15
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112276233852006-04-23
Jonas Gadgaard, Danmark112049626832008-04-26
Lesley van Loo, Holland112075322352009-02-23
Tine Jensen, Tyskland1178219752018-06-03
finn henriksen, Danmark11907412232018-04-25
Steen Reimers, Danmark112163732232012-03-11
Ole Hetland, Danmark112239426362006-05-18
Terje Axelsen, Norge101838921942005-09-08
Søren Nancke, Danmark101623330252016-01-02
Steen Roed Hansen, Danmark101978025902004-11-08
Per Allan Degn, Danmark101469218912010-05-28
Peter Kuster, Schweiz102262932942009-04-24
Geert Brovad, Danmark103158144152004-11-14
erik ehmsen, Danmark101195816742011-11-16
Peter Stronach, Storbritannien10814717362017-01-27
Jens Boesen, Danmark101986724982009-04-04
Fredrik Kræmer, Norge102634346642002-10-02
Pierre-André Crochet, Frankrig101824323022006-08-09
Steen Drozd Lund, Danmark101800825042011-10-07
kai nissen, Danmark101336618542014-08-18
Martijn Bunskoek, Holland101445416462011-01-27
Cédric Rousseau, Frankrig101924824212006-02-20
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101471048962014-01-03
Finn Nørregaard, Danmark10760312202015-03-09
Karsten Stæhr, Danmark101932624132006-08-09
Claus Lunde Pedersen, Danmark101388117612011-10-25
Kai Gauger, Tyskland101732722562011-01-27
Kim Petersen, Danmark101857922302006-08-24
Andreas Ranner, Østrig1024083992019-10-13
Michael Hansen, Danmark1070779452016-11-10
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91326117702011-10-25
Stefan Hage, Sverige92063831942004-12-15
Brian Rasmussen, Danmark9958215182016-11-27
Kim Øllgaard, Danmark91577325512008-10-09
Maurizio Sighele, Italien9981018182011-09-25
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91767430282013-10-20
Bence Kókay, Ungarn91613522872009-01-25
Raffael Ayé, Schweiz91452420832009-01-16
Peter Zeller, Schweiz9999318462016-06-03
Niels Jørgen Clausen, Danmark91819623662008-05-26
Henrik Elver, Danmark91569521132005-11-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91675622692008-01-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark9804516102018-05-22
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9833916642013-03-25
Hjalte B. Johansen, Danmark91176729222019-04-11
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91842935112014-01-04
Thomas W. Johansen, Danmark92373464142010-02-04
Morten Jørgensen, Danmark91809926902009-04-14
Tom Goossens, Belgien91836132822006-08-09
Leif Bolding, Danmark91301621032013-06-22
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92210727242003-03-09
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark938567582019-05-17
Jeppe Bundgaard, Danmark91932443742013-12-29
Jan Ravnborg, Danmark91936333432009-10-06
Nikolaj Thomsen, Danmark943895772015-08-20
Hallgeir Fisketjøn, Norge81003918072011-07-07
Ole Kristensen, Danmark81446122372008-08-24
Jan Kiel, Danmark82142455132010-02-06
Knud-Erik Strange, Danmark82048332102006-06-07
Mikael Funch, Danmark81896129952006-04-19
Ivan Petric , Slovenien81341031012010-08-22
Anton Herrig Liebermann, Danmark81756651802013-11-29
Henrik Kolsbjerg, Danmark81053615802010-08-27
Bo Valeur, Danmark8817914562014-05-02
Martin Scott, Storbritannien81345218462002-10-10
Flemming Lang, Danmark81805937532013-02-14
Kurt Prentow, Danmark81655532422019-02-25
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8774213692013-02-11
Henrik Mouritsen, Tyskland82368346722010-09-29
Thomas Jensen, Danmark81309522152013-11-29
Jakob Hochuli, Schweiz81115121112011-12-30
Christophe CAPELLE, Frankrig81060718082012-04-14
Henrik Pedersen, Danmark81451320842005-09-14
Torben Evald, Danmark81596329962019-02-27
Ricard Gutiérrez, Spanien81572422352002-04-28
Tommy Holmgren, Sverige81767026182007-06-24
Gert Rasmussen, Danmark81680730252006-05-14
Asger Røjbek Sørensen, Danmark840457832018-11-21
Jelger Herder, Holland81705928622004-05-31
Samuel Paz Parracho, Spanien81509822222005-09-02
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81276223262014-06-10
Tim Vaughan, Storbritannien81751524202006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81591926412006-03-11
Henrik H. Søndergaard, Danmark71261225992010-08-05
Bo Svensmark, Danmark71709049552011-01-10
Daniel König, Tyskland757349872013-06-22
Christian Tiller, Norge72128442712005-08-30
Maris Jaunzemis, Letland71533325852004-11-26
Esben Eriksen, Danmark71838938932006-03-16
Jan Jespersen, Danmark71259522052012-02-24
Søren Hjorth Andersen, Danmark71715332522002-10-29
Lars Villadsen, Danmark71210227982009-02-01
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71203621892011-09-05
Emil Fich Larsen, Danmark7930617412013-11-04
Benjamin Steffen, Tyskland71250823742006-07-08
Henrik H. Søndergaard, Danmark71696828122006-07-10
Jan S. Kristensen, Danmark71649832352006-12-24
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71727129482011-10-01
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71324936422018-03-19
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72467755742011-01-30
Jan Kåre Ness, Norge72773173132011-12-14
Niels Fabæk, Danmark71417322502006-03-19
Mikkel Thorup, USA747718922018-06-03
Simon Werngren, Sverige71548727512007-11-29
Arne Lilhauge, Danmark71039320182009-10-19
Brahim Mezane, Marokko7900117052013-05-26
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71992741302007-08-18
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71643433602011-02-03
Morten Dehn, Danmark7841519172015-05-28
Barrault Frantz, Frankrig71245127242019-06-20
Jan Hjort Christensen, Danmark71935969592009-10-13
Vinni Bruhn, Danmark71258637432010-05-29
Mats Wallin, Sverige71354121212005-09-06
Kurt Rasmussen, Danmark71450429262009-09-04
Janni Christoffersen, Danmark7713713162014-01-21
Rie Voetmann, Danmark72837565922005-06-13
Peter Thomsen, Danmark71618135432006-01-05
Henrik Madsen, Danmark71462131572009-05-12
Julien Piette, Frankrig71065222592017-10-16
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7997423122014-02-02
Alen Ploj, Slovenien6865617192013-10-04
Jens Andersen, Danmark61488034982007-08-17
Florin Chirila, Rumænien61193921852009-01-07
Freddy Johansen, Norge61263129012009-01-30
Morten Jensen, Danmark61117624212006-06-07
Thomas Elbek, Danmark6700113642014-08-11
Peter Bjerre, Danmark61276826112005-08-29
John Jørgensen, Danmark6674013292013-06-30
Ole Thyge Plannthin, Danmark6980520622008-11-09
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61154244152014-10-09
Mads Herbøl, Danmark6728745842019-10-24
Szabolcs Kókay, Ungarn61227530972013-06-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61603732002006-08-09
Aleix Comas, Spanien6924418642010-09-05
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61199329222009-05-11
Maarten Zorgdrager, Holland6993319492011-06-02
Jens Lind, Danmark6671717762019-11-05
John Martin Mjelde, Norge61220525412008-11-05
Niels Bomholt, Danmark61226730312006-02-11
Daniel Lehmberg, Danmark69003082019-10-31
Bent Nielsen, Danmark6639914162012-04-09
Carl Søndergaard, Danmark61060026542014-10-03
Peter Bundgaard, Danmark61242546932013-08-26
Jens Ballegaard, Danmark61262143162011-12-11
Ole Skrubbeltrang, Danmark6707316312014-11-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61297832642009-02-23
Ingrid Grunwald, Tyskland61516246672005-02-21
Torben Andersen, Danmark61334028132008-10-12
Eric Schaumburg, Danmark61380827552008-07-19
Kristian Laustsen, Danmark61194628202010-09-22
Michael Sørensen, Danmark6754222022012-02-10
Espen Støtterud Christensen, Norge61024117712008-06-23
Zoltan Baczo, Danmark6666115342015-12-31
Klaus K. Nielsen, Danmark6729546422019-09-20
Niels Jarnum, Danmark6755927532011-12-13
Bart-Jan Prak, Holland61078119542006-10-05
Lisbeth Bech, Danmark6550610632015-09-04
Andreas Noeske, Tyskland61072720672007-12-16
Jonna Lindegård, Danmark6668414042014-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark61123722912005-10-12
Jens B. Bruun, Sverige62207959162006-01-26
Jani Vastamäki, Finland61412434232010-05-28
Dušan Kerestúr, Slovakiet622725642018-06-07
Erik Ehmsen, Danmark61260651122008-12-29
Vlad Cioflec, Rumænien6768618052011-12-22
Marianne Heno Mogensen, Danmark61262846362008-10-18
Søren Langkilde Madsen, Danmark61352426292007-04-21
Erik Breden, USA61105321142007-05-30
Peter Halkier, Danmark61366634682006-05-10
Knud Jørgen Olsen, Danmark6930026252013-01-23
Dominik Becker, Tyskland6762915902016-03-01
Kristoffer Hansen, Danmark61310431832013-02-18
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61966152242005-06-12
Thomas Kuppel, Tyskland6883317232013-08-08
Frederik Rejsby Johansen, Danmark539348842019-01-18
Arne Borg Rasmussen, Danmark51061126892017-04-12
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51197830702007-07-14
Fredrik Ström, Sverige5563712092014-04-18
Bruno PORTIER, Belgien5363211772018-03-21
Poul Reib, Danmark5787221442009-08-27
Hamid Yadane, Marokko5504211962013-10-07
Daniel Patterson, Sverige51044230882005-09-23
Terje Kolaas, Norge51346439952005-04-01
Sanne Busk, Danmark51320054832008-10-08
Stephen McAvoy, Irland5644217442013-04-14
Sander Bot, Holland5954520772005-02-24
Peter Rodemann, Danmark5845430502015-04-17
Tom Backlund, Finland51421540422006-11-07
Pawel Malczyk, Polen51073930542006-07-26
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen510273472019-11-08
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5820919172009-11-19
Mogens Krantz Backe, Danmark5878920842008-09-27
Poul Erik Junk, Danmark5879921062009-04-08
Erik Enevoldsen, Danmark51589041902006-08-20
Hugo Touzé, Frankrig5421610122016-05-22
Michael bergman, Sverige51435949482009-05-09
Emil Todorov, Bulgarien5882721482005-06-26
Jens Kildemoes, Danmark5352010852016-11-30
Brian Thomsen, Danmark5725222182011-03-08
Dave Barnes, Danmark5656823702013-09-05
Steen Brølling, Danmark51257432912006-07-31
Wedigo Ferchland, Danmark5796017112006-05-18
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5688017342013-05-22
Kristian Laustsen, Danmark5965324082011-10-23
Morten Stampe Larsen, Danmark5765921752005-06-29
Keld Sørensen, Danmark5917524982008-08-02
Kield Andersson, Danmark51078428072008-10-18
Torben Lund-Hansen, Danmark5398210072016-02-12
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5657215202009-10-08
Johan Stenlund, Sverige5580015532013-12-20
Tommy Bjørk, Danmark5589514692016-02-16
Vegard Bunes, Norge51260328732003-10-11
Heine Oldenskov, Danmark5708820692010-05-30
Luca Bergamaschi, Italien5422812482018-12-10
Søren Peter Pinnerup, Danmark51263444922013-01-07
Christian Terp, Danmark5545917132018-06-22
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51077935672008-03-30
Zsolt Ampovics, Ungarn5716520222018-05-10
Theis Bacher Nielsen, Danmark5701514952008-04-22
Lasse Strandgaard, Danmark51121330762012-10-26
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51089123802010-01-05
Anders Tørressen Hangaard, Norge51270240322012-03-21
Torben Lund, Danmark51044545552004-12-15
Pierre Unge, Sverige41109939402003-05-01
Niels Kaare Krabbe, Danmark4618829542018-07-10
Bjørn Grøn, Danmark4709227052010-10-27
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41198034942006-09-23
Aron Andersson, Sverige4571516432010-10-20
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4449513612013-02-25
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4317110452016-07-15
Erik Rosendahl, Danmark424888452017-05-25
Hans Ægidius, Danmark420146672019-10-20
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4381811482016-09-20
Reint Jakob Schut, Holland4830423292004-10-31
Christoffer Elias Kaae, Danmark434779602013-01-08
finn birkholm-clausen, Danmark41108735532009-04-23
Jan Andruszkow, Danmark4404413192015-06-22
Linda Mølgaard, Danmark4886533382007-05-30
Henning Hansen, Danmark4729422142006-03-01
nick petersen, Danmark4529714492011-08-16
Mattias Nordlund, Sverige4726325152012-04-17
Lars Halkjær, Danmark4390311012016-02-26
Thomas Riedel, Danmark4720327562011-01-14
Peter Jensen, Danmark4936432202009-05-07
Henning Hansen, Danmark4630115912008-04-22
Martin Lund, Danmark41196136882015-09-29
Erik Christophersen, Danmark4576328262015-07-19
Daniela Gruber, Tyskland4388811282012-05-31
Steen Christensen, Danmark4640024512012-03-30
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4994340102008-04-30
Martin Jessen, Danmark41024627602005-04-26
Jan-Michael Breider, Sverige4708523042010-04-06
Bo Lassen Christiansen, Danmark4347511702016-05-12
Peter Lauritzen, Danmark4422915332012-09-12
Svend Anker Schwebs, Danmark412414162019-08-23
Niels-Christian Christensen, Danmark4593118232012-10-07
Lene Vejen, Danmark41153152702010-02-14
Dan Rasmussen, Danmark41127336562005-01-31
jesper nexø arvesen, Danmark4474414322012-11-07
Eva Agnethe Bramming, Danmark4764420432008-10-06
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4962228312009-05-24
Thor Edgar Kristiansen, Norge41123332412005-03-14
Luc Verroken, Belgien4998928472006-01-05
Birger Pedersen, Danmark4807722422006-03-05
Tibu Paul Lucian, Rumænien4924534302007-11-24
Stefan Stürup, Danmark4518819882013-08-08
Julien Mazenauer, Schweiz4354613542015-02-18
Oleg Formanyuk, Ukraine4873232732005-12-15
peter wedel petersen, Danmark414364402018-05-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4767236972013-02-28
Annelise Juul Stampe, Danmark41490260132006-01-30
Johannes Tallroth, Sverige4725621132007-08-08
mats svensson, Sverige4602816052013-11-09
Chris van Rijswijk, Holland4467314722017-11-06
Terje O. Nordvik, Norge4925134322012-07-27
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4942126302005-03-18
Niels Odder, Danmark4772125152010-03-27
José García Monzón, Spanien4827428562005-04-11
niels bahl andersen, Danmark4681921082008-02-21
Stinne Aastrup, Danmark4681522002011-12-05
Steffen Holst, Danmark4826225182006-09-30
Oluf Lou, Danmark41619756822013-08-02
Hans Henrik Iversen, Danmark4691620722005-09-06
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3346417472017-03-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3812732362004-07-31
Ole Kristjansen, Danmark3526619742013-09-29
Marcin Faber, Polen323209612013-09-17
Thomas Hultquist, Sverige3637025862012-01-07
Franziska Guepner, Tyskland3617321782014-11-18
Peter Bo, Danmark3972645752006-09-25
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3779633742013-11-04
Jack Juliussen, Danmark3572119312007-10-07
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3463619072009-04-06
Morten Jørgensen, Danmark3779333752002-01-21
Christian Svane, Danmark3689125712006-07-25
Ole Riis Jensen, Danmark3576325612005-12-20
Mogens Neergaard, Danmark3318213232018-07-07
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3752426282002-09-03
Henrik Stenholt, Danmark3765432132004-03-03
Svend Dybkjær, Danmark31086645222003-10-20
Karsten Munch Andersen, Danmark3505418442009-07-13
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3487616822010-09-28
Torben Back Sørensen, Danmark3235311872019-02-12
Graeme Joynt, England3313013512014-06-27
Ger Meesters, Holland3816529452008-01-23
Ole Skrubbeltrang, Danmark3397916932012-04-12
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3595322342003-02-25
Michael Grell, Danmark31429282932012-08-20
Peter Andreas Koch, Danmark3785330192002-10-12
Wolfgang Jakob, Tyskland3580021862013-09-24
Stefan Magnusson, Sverige3530622382005-01-03
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31349868802004-05-16
Jean Seeberg, Danmark3488217292010-01-31
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3303111872014-02-14
Jonas Halberg, Danmark3416916332013-03-08
Lars Peter Johansson, Danmark3716028872008-01-25
Rie Jensen, Danmark317446402015-07-02
Hans Henrik Larsen, Danmark3582123652005-09-14
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3575420172008-10-06
Mårten Müller, Sverige3687124302009-09-13
Frank Svensson, Danmark3890637912006-02-02
Jørn Lennart Larsen, Danmark3535019942006-05-10
Allan Hansen, Danmark3553322302009-04-03
Petri Kuhno, Finland3431015262013-11-21
Lotte Skjærbæk, Danmark3407514982009-05-28
Christoph Moning, Tyskland31209256862010-08-18
Flemming Dane, Danmark3491917972008-06-13
Esper Boel, Danmark3263910202016-06-18
Carsten Egevang, Guinea3490521692012-09-23
Xavier ROZEC, Frankrig3695025912008-09-02
Johan Stenlund, Sverige3717527342006-03-01
Erling Bonde, Danmark3671427922009-03-29
Martin Strømkjær, Danmark3402914912016-05-10
Jacob Lund-Hansen, Danmark3741028292003-05-17
Lennaert Steen, Holland3661023382005-11-08
Tim Andersen, Danmark31273554242004-04-20
Kaj Krutfelt, Sverige3532519732007-02-05
Thomas Buus Nielsen, Danmark3889030622008-01-14
Lasse Patrick Simensen, Norge3333412932015-11-16
Eline Eggers, Danmark3597020212006-02-01
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3426514802009-04-01
Charlotte Thomsen, Danmark3857639502013-08-28
Bjarne Nielsen, Danmark3515818672009-04-19
Flemming Pagh Jensen, Danmark321677572017-07-10
Jan W. Badura, Danmark310924732019-04-30
Alex Wallin, Danmark3482819072008-12-15
André Julinder, Sverige3451421222012-05-14
Kim Mogensen, Danmark3419915502014-07-28
Tom Conzemius, Luxembourg3257611312014-04-23
Graham Etherington, Storbritannien3598720462002-09-27
Karin Gustausen, Danmark3770838612006-03-11
Palle Jensen, Danmark3484116562008-10-09
Stefano Miceli, Malta315037722019-08-26
Vagn Gjerløv, Danmark323909332012-02-06
Pim Wolf, Holland3636624102008-01-08
Annette Hansen, Danmark31370078442009-01-07
Anita Pedersen, Danmark31519455562001-11-16
Jesper Høy Hansen, Danmark3371218132012-05-11
Marcel Klootwijk, Holland3519019462014-11-28
Henrik Carlsen, Danmark3745135402004-04-30
Jonathan Meyrav, Israel3620123352009-02-06
Claus Eriksen, Danmark3674526722007-04-29
Henrik Bengtsson, Danmark3519820982010-01-24
Bjørn Erik Hellang, Norge3434415962012-08-27
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3374615932013-08-09
Jan Bolding Kristensen, Danmark3927034112006-02-25
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3515719552008-05-29
Jens Jacob Iversen, Danmark3744025942006-05-10
Bjørn Kjellemyr, Norge3662027452005-05-01
Ken Rasmussen, Danmark3759243032010-01-24
Yeray Seminario, Spanien3782039152005-04-11
Henrik Greve, Danmark3891455992008-04-07
Aron Andersson, Sverige3583031002008-08-28
Søren Koch, Danmark3663922782006-03-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3471218582013-09-05
Dennis Andersen, Danmark3548719772007-04-04
Gabor Graehn, Danmark3330312302012-09-06
Steffen Ortmann, Danmark3788235632005-11-16
Klaus Schak Laursen, Danmark3793443232013-04-13
Thomas Stigfeldt, Danmark31017044862005-01-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3659024432005-04-11
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3476923972014-02-12
Ernst Hjøllund, Danmark3711832542006-09-21
Stefan Hage, Sverige3606526032012-02-16
Bent Jensen, Danmark3843828332006-05-10
Tom Sørensen, Danmark3572423842006-07-08
Robert Toft, Danmark3593428822009-04-15
Jan Ole Kriegs, Tyskland3566719312009-10-13
Brahim Birds, Marokko3315213782014-12-19
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3599622982006-07-10
Klaus B. Fries, Danmark3811733612005-12-03
Mads Østergaard Brun, Danmark36732752019-08-28
Pete Antrobus, England3534822312011-11-16
Anders Bergman, Sverige3602024322009-01-18
Lars Larsson, Sverige3571620992006-07-08
Palle Hove Christensen, Danmark3512418892012-05-21
Martin Holm, Danmark31006738272004-10-26
Carsten Lundberg, Danmark3397915202013-08-28
Hanne April Farnæs, Danmark3436715502010-03-07
morten jønck, Danmark3322311172011-11-12
Leo JR Boon, Holland31329270452003-01-13
Lee Victor Gregory, Storbritannien2476226992011-02-21
Dubois Laurent Yves, Frankrig2275214742013-12-17
Thomas Bentsen, Norge2336417132009-10-12
Søren Gjaldbæk, Danmark2462124022010-09-29
Peter Petersen, Danmark2155611872017-05-08
Jonna Lindegård, Danmark29865622018-01-18
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2541327202008-08-10
Tommy Hjorth, Danmark2437121862006-01-18
Egon Iversen, Danmark2536334342011-12-29
Ole Friis, Danmark2509528742006-05-08
Jesper Nielsen, Danmark2384721582007-08-28
Hjalte Kjærby, Danmark2521028712013-04-14
Lars Elvstrøm, Danmark2387021042005-08-29
Kai Lindegaard, Danmark2216712262016-01-08
Killian Mullarney, Irland2497225592006-01-10
Philip Elbek, Danmark27954302019-01-15
Raphaël Lebrun, Belgien2839257722012-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2377219282010-06-17
Claudia Thiel, Tyskland2381920752006-06-07
Philippe J. Dubois, Frankrig2565732852004-10-06
Thomas Hilkjær, Danmark2424422502002-09-03
Anne Blotting, Danmark2251113752010-06-17
John Judge, Storbritannien2436922462002-10-08
Petri Salo, Finland2707144062008-06-18
Henrik Johansson, Norge2480328692009-04-11
Mark Hammond, Danmark2384723542007-08-15
Benjamin Gnep, Tyskland2249413682011-09-30
Bjarne Golles, Danmark2489527812007-05-10
Thomas Hasle Ravn, Danmark2575031202007-07-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2890847862004-08-16
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2572031852007-08-18
Timme Nyegaard, Danmark2283814462010-01-03
Jan Bolding Kristensen, Danmark2312123412018-03-23
Thorsten Stegmann, Tyskland2231415962018-12-21
Ruud Altenburg, Holland2361819262005-08-29
Alan Clewes, Storbritannien2510335222008-04-26
Siv Behrendt-Møller, Danmark2553131252005-09-23
Ottenby fågelstation, Sverige2577231342003-04-18
Svend Ove Jensen, Danmark2423622962008-07-14
Mogens Holme, Danmark2281214902008-11-27
Trösch Stephan, Schweiz2316117252013-02-01
Otto Madsen, Danmark2291917002012-12-05
Nick Lowton, Storbritannien2368219502002-10-08
Dan Bruhn, Danmark2395823242011-10-13
Svitlana Tkach, Danmark211106392016-07-12
Lasse Olsson, Sverige2435523692003-11-26
Mogens T. Kofod, Danmark2277714562012-08-26
Dennis Brandsborg, Danmark2449124552004-03-13
Hugh Harrop, Skotland2430522432011-10-26
Ulrik Henneberg, Danmark2377020602004-07-07
Søren Olin, Danmark2490024822008-08-16
Lars Lyngsø, Danmark2386120452004-12-26
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2402320312013-11-06
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2367924982010-08-10
Seamus Enright, Irland2546141932010-11-21
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark29755162017-11-18
Peter Denyer, England2182112292018-07-16
Klavs Frandsen, Danmark2202411112012-09-12
Kristian Borum, Danmark2457524602007-04-22
Tom Schlegel, Danmark2404525022004-05-17
Karen Lang, Danmark2541930192004-07-06
John Mikkelsen, Danmark2257914262012-06-26
Inger Skov, Danmark2586934322004-11-22
Søren Garder Brask, Danmark217989792013-02-28
Anders Horsten, Danmark2402421572008-03-14
Håkan Sterner, Sverige2512628692003-02-14
Lauritz Xerxes Walter, Danmark27635702018-07-10
Terry Townshend, England2448823922006-02-01
Skagen Fuglestation, Danmark26693742019-08-28
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2260114062009-03-01
Esben Østergaard, Danmark2536029002004-03-10
Thomas Damm Als, Danmark2370820152008-12-22
Ole Andersen, Danmark2346921912009-03-29
Martin Rivero, Danmark2366920602011-10-01
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2254212732014-04-03
Mike Richardson, Storbritannien2526430202002-08-05
Tim Brown, Storbritannien2462226322002-09-28
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2502626432003-03-25
Aleix Comas, Spanien2536531662005-11-07
Ole Zimmermann, Danmark210155692017-12-07
Marcel van Kammen, Holland2374119442008-07-22
Claus Boe Tøndering, Danmark2289915952011-04-19
Leif Jensen, Danmark26873472019-08-17
Klaas Bert Debusschere, Belgien2382122272009-01-06
Torben Olsen, Danmark2998866352013-11-02
Kennerth Kristensen , Danmark2412220852012-11-14
Michal Radziszewski, Polen2311824012018-10-04
Martin Roost, Schweiz2312017492010-11-07
Karsten Mose, Danmark2220211332013-06-18
Josh J Shaw, England2331819942009-12-25
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2478324592005-03-26
Dan Allan Nielsen, Danmark2377419402010-02-18
Arild Hansen, Norge2386220082005-04-26
Patrick Beirens, Belgien2445126202008-03-10
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2524229502005-10-27
Felix Jachmann, Tyskland2322716682011-06-24
Kent Schou Larsen, Danmark2359519002006-03-30
Claus Øgard, Danmark2330016562008-03-16
Bjarne Streyffert, Danmark2471225622004-11-08
Wout De Rouck, Belgien2392522452012-08-20
Tony Disley, Storbritannien2414121012005-03-25
Michael Bergman, Sverige2585133002008-10-27
Ivan Naurholm, Danmark27534112018-06-22
Henrik Baktoft, Danmark2436925562013-04-30
Klaus Nellevang, Danmark2394721102004-06-25
Erik Jensen, Danmark2434422162007-06-26
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2543029642006-10-09
Jesper Segergren, Sverige2413823002011-09-27
Hans Jørgen Riis, Danmark2320918512010-04-23
Heidi Frederiksen, Danmark2374920722015-10-02
Kaj Halberg, Danmark24583782019-09-02
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2459124072007-03-04
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2253313972010-01-11
Bjørn Ginman, Danmark2526744442017-09-13
Jan Dresler, Danmark2484525242003-10-21
Birgit Nielsen, Danmark2493625382007-04-15
Birger Algot Tørnblad, Danmark2232712242010-09-14
Tommy Karlström, Sverige2240014022014-04-10
Niels Evald Jensen, Danmark2321718452015-09-19
Claus Andersen, Danmark210476462019-06-20
Rasmus Hald, Norge2267114582011-06-17
Lis Ravn, Danmark2531931032004-03-01
Ole Stobbe, Danmark2504929972007-02-28
Leif Jonasson, Sverige2543831972006-08-07
kim jespersen, Danmark2202012622012-01-31
Jacob Neumann, Danmark2319617212009-04-12
Sven Dall, Danmark2328920542013-03-31
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2415420892007-09-09
Martin Eggen, Norge2420121642002-11-14
Stéphane Bocca, Belgien2470927392010-10-19
Hans Gleie, Danmark2427023672010-12-29
Thomas Kjær Christensen, Danmark2805344372005-12-06
Wilfried Hausmann, Tyskland2584134302003-07-19
Thomas Iversen, Danmark29454852019-05-24
Rune Larsen, Danmark2379020412006-03-19
Bent Møller Sørensen, Danmark2690842012005-12-13
via Sune Jepsen, Danmark2772646772001-11-09
Anni Oppelstrup, Danmark2391021922007-12-16
Rafael Armada, Spanien2357820972012-08-30
Erik Røjgaard, Danmark2226416962017-06-15
Oskar Nilsson, Sverige2357220292011-05-09
Leif Novrup, Danmark2543229022004-01-06
Allan Helge Nolte, Danmark2332221702012-02-06
Aidan G. Kelly, Irland2411523362011-06-14
Johannes Erritzøe, Danmark2483524662006-12-28
Henrik Poulsen, Danmark2265115042012-02-13
Lars Frede Petersen, Danmark2249013162014-08-25
Alexander J. Lee, Danmark2459524262001-11-09
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2340422642007-11-06
Alwin Schönenberger, Østrig2532330162005-01-13
Jim Willson, Storbritannien2426121392002-06-29
Benny Jacobsen, Danmark2586831122003-01-21
Rony Livne, Israel2261817412017-11-14
Torben Byfoged, Danmark2324917132010-04-13
Jan Salmonsen, Danmark2490325512008-10-19
Kristian Poulsen, Danmark2291018042011-11-18
Magne Pettersen, Norge2726536842007-08-03
Seamus Mogensen, Danmark2368219632008-05-26
Kresten Hansen, Danmark2300319302011-12-01
per mattisson, Danmark2457924222010-03-01
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien14244242019-07-05
Jan Bosch, Holland1196919692007-04-25
Leif Bork Petersen, Danmark13903902019-03-07
Henrik Holm Brask, Danmark1193919392008-10-06
Wolfgang Trimmel, Østrig1281128112011-07-29
Mark Trott, England1197319732006-02-12
Anders Bræstrup, Danmark1207520752012-12-17
Bente Steffensen, Danmark1156115612007-05-20
Markus Tallroth, Sverige1243924392006-06-07
Einar Flensted-Jensen, Danmark1388038802004-07-25
Gal Shon, Israel1155415542009-04-06
Martin Høj Hansen, Danmark18668662012-03-22
Lars Omø Christiansen, Danmark1211221122007-07-15
Jesper Johannes Madsen, Danmark1210521052012-11-28
Jonas Gildebro, Danmark1103810382012-07-16
Lars Munk, Danmark1167416742007-08-03
Carsten Madsen, Danmark1449744972004-11-14
Flemming Eskildsen, Danmark1190119012009-09-07
Chr. G Nielsen, Danmark1220922092013-01-26
Poul Erik Larsen, Danmark1246224622004-11-25
Kelvin Jones, Storbritannien1339133912002-02-10
Inger Christoffersen, Danmark1192319232007-12-09
Lise Nielsen, Danmark1373037302013-10-06
Leif Samuelsen, Danmark1203920392005-04-06
Thomas Eske Holm, Danmark1265726572008-03-02
Lars Erdmann, Danmark1111811182015-08-07
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark15925922018-07-31
Kristian Ribers, Danmark1129912992011-02-27
Michael Køie Poulsen, Danmark1356135612005-11-24
Flemming Pedersen, Danmark1186318632003-06-28
Max Uhrenholt, Danmark19169162019-01-11
Knud Kjeldsen, Danmark1110411042011-07-27
Arne Bertelsen, Danmark1196819682006-02-11
Allan Prang, Danmark1325632562011-10-02
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1161016102009-01-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1257125712004-07-22
Mogens H. Foder, Danmark1111411142012-03-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1169816982009-04-30
Lasse Braae, Danmark1345934592004-10-17
Magnus Corell, Sverige1163816382014-03-25
Henrik Dissing, Danmark1151715172012-10-18
Erik Rosendaal, Holland1191019102004-11-11
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1467846782009-08-20
Lonnie Jensen, Danmark1379737972007-10-05
Marco Hammel, Schweiz1142614262010-07-12
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1144214422009-12-06
Paul Jacobsen, Danmark1228322832011-04-23
Andres Wolff Fries, Danmark1220422042005-06-01
Jens Röw, Tyskland1305330532014-11-17
Leo Heemskerk, Holland1251625162010-09-26
Torben Juul Hansen, Danmark18478472017-04-06
Jørgen Hansen, Danmark1212421242009-05-12
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1171117112011-05-24
Gunner Munk, Danmark1247624762006-10-08
Per Hauge, Danmark12332332019-11-08
Jos Van den Berg, Holland1312331232008-11-24
Ivan Skov Pedersen, Danmark1151915192007-04-10
Lene Pedersen, Danmark1251825182004-06-01
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1123812382012-02-24
Poul Reib, Danmark1262226222004-11-09
Benny Rytter, Danmark1176417642013-03-27
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1366236622013-06-14
Bruce Mactavish, Canada1272327232002-01-30
via Carsten Høeg, Danmark1289328932002-05-29
erik van bogaert, Belgien1153915392014-10-16
Maciej Buchalik, Polen1196019602015-07-19
Mark Trustrup, Danmark1197619762005-10-31
Ib Fagerlund, Danmark16726722016-07-25
Erik Lindgren, Sverige1359035902005-11-19
Bent Christiansen, Danmark15275272018-01-09
Sten Petersen, Danmark12642642018-10-30
Kurt Willumsen, Danmark18598592011-07-27
Svend Danbæk, Danmark1280428042006-03-05
Hans Krabsen, Danmark1729872982004-04-03
Margit Hove, Danmark1209620962006-05-02
Andreas Saul-Rotne, Danmark1178517852009-03-01
Detlef Gruber, Danmark1187918792006-06-07
Malte Christensen, Danmark1142314232012-02-21
Stig Eide, Norge1262226222009-04-27
Johan Emil Løje, Danmark1176717672007-07-31
Quentin Dupriez, Frankrig1180918092007-10-05
Tue Romanow, Danmark1225422542009-10-06
sissel fossat, Danmark1133313332013-07-11
Vicky Knudsen, Danmark1238023802013-09-17
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15435432018-10-26
Mathieu Bally, Schweiz1161916192015-12-22
jette østergaard danielsen, Danmark18498492016-07-08
Bo Thyge Johansen, Danmark1369436942011-02-16
Flemming Nielsen, Danmark1139113912008-10-06
Jeppe Berthelsen, Danmark1113811382011-07-27
Wim van der Schot, Holland1232323232006-12-04
Tune Jensen, Danmark1239423942006-02-04
Carsten Hermann, Danmark1305230522003-11-28
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1309930992006-03-05
Mogens Ribo Petersen, Danmark1228422842004-07-07
Steve Nuttall, England1133213322012-02-12
Benny Steinmejer, Danmark1182118212013-01-02
Thomas Kiørboe, Danmark1181418142004-11-23
Karsten Busk Laursen, Danmark1100510052014-03-04
Johanna Hartmann, Danmark1228722872013-05-23
Søren Ryge Petersen, Danmark1185318532005-02-06
Andreas Gullberg, Norge1303330332002-05-13
Kim Fich Larsen, Danmark1104510452013-12-27
Steen Cruddis, Danmark1275927592008-03-16
Lars Nielsen, Danmark17737732017-06-13
Thomas Lundqvist, Danmark1248324832008-04-19
Jostein Myromslien, Norge1200620062005-11-15
Hans Henrik Iversen, Danmark15865862017-12-07
Herman Bouman, Holland1186518652006-08-30
Lisbeth Jeppesen, Danmark14784782018-07-29
Jacob Alsted, Danmark1322032202003-09-15
per schmidt, Danmark1160616062009-02-23
Julian Guy Bell, Norge1177717772011-12-23
Carsten Olsen, Danmark1349934992006-06-07
Jurgen Lehmann, Finland1164016402010-10-12
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1265226522004-08-13
Dominique Verbelen, Belgien1282628262004-09-30
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1245724572007-08-16
Björn Dellming, Sverige1368436842009-08-02
Mads Syndergaard, Danmark18378372012-12-04
Kim Biledgaard, Danmark1351335132001-10-01
Christian Michael Mortensen, Danmark1238623862013-03-01
Ken Sievertsen, Danmark1877587752013-05-21
John N. Jensen, Danmark1233223322007-11-22
Lars Andersen, Danmark1188718872010-01-01
Christian Brinkman, Holland1150615062010-02-23
Knud Nielsen, Danmark1115311532016-06-16
Patrik Jonasson, Sverige1172017202010-05-02
Rud Lynge, Danmark1153815382014-08-04
Daniel Mauras, Frankrig1168616862015-06-23
Ola Nordsteien, Norge1241824182005-11-15
Lars Ernst, Danmark19679672012-02-02
Mads Bjarke Salling, Danmark14114112019-09-25
Michael Tiefenbach, Østrig1382938292003-11-26
Peter ter Heide, Holland1194819482008-11-10
Robbin D. Knapp, Østrig1262026202004-03-11
Lars Lundmark, Sverige1261326132008-12-20
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1192919292009-02-20
Mark Desholm, Danmark1305730572012-02-06
Csaba Lendvai, Ungarn1207920792009-04-25
Stefan Frello, Danmark1134113412009-05-28
Dennis Noel, Danmark1838383832004-11-08
dave farrow, Storbritannien1208620862007-10-30
Erik Van Bogaert, Belgien1200120012004-12-18
Finn Nielsen, Danmark1109410942013-09-15
Rolf Danielsen, Danmark1349134912013-12-12
Martin Majlandt, Danmark1218321832008-02-18
Svend Fischer-Nielsen, Danmark19059052015-06-23
Svend Erik Olesen, Danmark1220622062011-02-10
Thomas Kuppel, Tyskland1105410542017-08-21
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1209920992006-08-20
Per Smith, Danmark1230123012008-09-22
Don Baccus, USA1249524952003-11-13
Ole Richter, Danmark1383438342006-03-01
Søren Parup, Danmark19829822006-04-01
Knud-Erik Andersen, Danmark1205120512006-06-07
tue hartmann, Danmark18688682012-05-06
Jan van der Laan, Holland1171917192009-07-31
Steen Højmark-Jensen, Danmark1315331532010-03-07
Anne Themsen Flindt, Danmark1151015102013-02-21
Per Hirslund, Danmark18848842011-09-25
Kjeld Pedersen, Danmark1140414042012-04-17
Troels M. Krogh, Danmark1145714572013-05-15
Fülöp Attila, Rumænien1227722772009-12-25
Jure Novak, Slovenien1122912292013-09-02
Sune Pedersen, Danmark1228922892005-03-30
Flemming Værgman, Danmark1195419542010-02-21
Westy Esbensen, Danmark1191219122005-05-04
Thomas Kuppel, Tyskland1243724372010-04-23
Andreas Malte Nielsen, Danmark1227722772005-07-04
Lars Lindgren, Danmark1197519752005-08-16
Damien Gailly, Belgien1139813982016-05-11
Morten DD Hansen, Danmark1426742672003-05-30
Christian Wegst, Tyskland1297429742006-08-10
Justin Jansen, Holland1182818282005-12-24
Kristian Kirk, Danmark17187182018-05-23
lou bertalan, Tyskland1188518852008-09-25
Ruud van Beusekom, Holland1167716772006-11-26
Tor A Olsen, Norge1265026502003-11-09
Ole Lorenzen Post, Danmark1239423942010-09-27
Martin Poulsen, Danmark1177917792004-07-04
Stig Westergård, Danmark1321132112009-03-26
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1255225522009-04-23
Niels Frost, Danmark1213121312012-04-29
Uffe Jensen, Danmark1196919692007-12-28
Ivan Jensen, Danmark1192219222004-11-21
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1236123612005-02-03
Karina Jensen, Danmark1253725372013-12-10
René Worup Rørbæk, Danmark1131613162010-09-22
Albert J. de Jong, Holland1174917492011-11-01
uffe jensen, Danmark16796792015-05-11
Sakari Kauppinen, Danmark1561356132003-02-11
Claus Kesby, Danmark1142914292008-04-16
Ivan Abramowitz, Danmark1248424842005-09-07
Stano Harvančík, Rumænien16676672016-05-03
Ole Snerling, Danmark1168516852008-06-04
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1181018102011-01-23
Jørn Opsal, Norge1310331032003-05-30
David Erling Drangsland, Norge1292729272005-12-24
Patrick Höhener, Frankrig1216321632007-01-18
Raymond Galea, Malta1204920492004-11-08
Luise Ekberg, Danmark1163316332009-07-26
Peter Iversen, Danmark1214721472005-05-01
David Lundgren, Sverige1217821782009-09-18
wally morell, Danmark1153315332013-02-10
Benny Nørgaard, Danmark1174217422013-05-02
Peter Steen Henriksen, Danmark1183218322010-04-19
Henning Broe, Danmark1119111912010-08-05
Aleks Lund, Danmark1188318832015-04-11
Anders Jihmanner, Sverige1183718372005-09-05
Neer Div Bankoti, Indien15925922015-11-12
Claus Horneman, Danmark1436843682003-02-06
Maximilian Fader, Tyskland14964962016-05-15
Rannvá Hansen, Færøerne1283628362003-03-25
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17877872017-06-10
John Mikkelsen, Danmark1183318332012-05-21
Niki Forintos, Ungarn1131613162008-11-02
Niels Jørgen Askirk, Danmark16526522012-12-23
Zbyszek Kajzer, Polen1102810282013-04-08
Marko Gregoric, Slovenien1108210822009-02-12
Lars Pedersen, Danmark1180018002006-07-21
nuno barros, Portugal1176317632009-05-18
Jóan Petur Petersen, Færøerne1127712772007-08-11
kurt jensen, Danmark1112911292013-09-17
Julia Zeitzer, Danmark1126212622013-11-12
Kasper Anias Møller, Danmark18978972014-05-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1102010202005-06-26
Alf Frølich, Danmark1275027502010-08-02
Anders Frederiksen, Danmark1169816982005-08-07
Lars Petersson, Sverige1106210622011-03-19
Max Uhrenholt, Danmark13293292019-06-14
Vagn Gjerløv, Danmark15125122018-02-06
Kjetil Schjølberg, Norge1193319332007-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1249424942006-02-25
Henning Krog Søndergaard, Danmark1153915392013-08-22
Tom Jensen, Danmark1213921392006-03-19
Claus Dalskov, Danmark1214321432006-05-12
John Steffensen, Danmark1250125012004-06-13
Jens Holte Frederiksen, Danmark1174417442007-06-25
Claus Kesby, Danmark1218121812006-07-10
Henrik Callesen, Danmark1222922292004-11-05
Poul Ulrik, Danmark1211221122012-11-08
Willy Jørgensen, Danmark1108910892013-04-30
Michael West, Danmark1212421242007-12-16
Tom Backlund, Finland1344534452008-01-06
Ulla Vibe Funch, Danmark1233523352005-06-26
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1162616262010-07-26
Hampus Lejon, Sverige1217521752005-08-05
Knud Erik Christensen, Danmark1282428242010-10-20
valdemar overgaard petersen, Danmark15305302017-03-06
Anna Bay Rask, Danmark1303030302003-07-25
Jørgen Bjerring, Danmark12032032019-07-23
Iben Hove Sørensen, Danmark1464346432011-10-15
Ulla Henriksen, Danmark1119211922004-04-30
Kent Schou Larsen, Danmark1165316532007-08-28
Jens Biltoft, Danmark1210121012004-08-01
Gedser Fuglestation, Danmark1197319732004-11-05
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1377837782012-10-25
Gert Sørensen, Danmark1151815182013-02-20
Thyge Enevoldsen, Danmark1112211222013-01-28
Erik Schaumburg, Danmark1206820682004-11-29
Nico de Vries, Holland1183718372009-12-20
Klaus Berggreen, Danmark15745742017-11-04
Micha A Neumann, Danmark18738732013-11-12
Gordon Hodgson, England1230723072010-07-15
jules phillips, Danmark1150715072015-01-25
Kasper Thorup, Danmark1186618662005-08-02
Philip Dam, Danmark16516512015-09-28
René Christian Hansen, Danmark1144114412011-01-13
Thomas Larsen, Danmark1142014202005-10-29
Thomas Jensen, Danmark1488648862003-05-17
Kim Iburg, Danmark1173917392006-08-07
Virginia Escandell, Danmark1249624962004-09-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1362336232007-09-02
christian tiller, Norge1238723872007-10-16
Brian Wielsøe, Danmark1715771572009-10-14
Carsten Fog, Danmark1266926692008-10-25
Niels Lech Pedersen, Danmark16146142015-09-14
Maurizio Sighele, Italien1434543452003-01-29
Jesper Schade, Danmark18198192016-11-22
Per Forsberg, Sverige1312831282003-05-17
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1401840182005-12-04
Hans Erik Mom, Holland1175617562006-01-28
Aage Kabbelgaard, Danmark1146814682011-08-12
Poul Emil Kristensen, Danmark1342234222007-04-08
Torsten Hansen, Danmark1187718772004-09-01
Thorkild Lund, Danmark1195019502010-03-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1176517652009-07-19
Miska Nyúl, Ungarn19879872013-01-29
Steen Brølling, Danmark1202620262008-11-03
Anna Kjøller, Danmark1182118212013-04-10
Jonas Landolt, Schweiz1350535052013-07-10
Birger Hultengren, Danmark1163616362010-07-07
Holger Sandfeldt, Danmark1224722472002-10-24
Jens Brandt, Danmark17127122015-08-29
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1205020502011-05-12
Michael Hofmann Caspersen, Danmark19239232016-03-08
Ronny Nilsen, Norge1389738972003-05-06
Lars Laursen, Danmark1220522052011-03-10
Kim Søvæld, Danmark1166416642008-11-18
Gunnar Gundersen, Norge1348834882004-01-06
michael jürgensen, Danmark1189518952011-10-09
Friedrich Thomas, Danmark1216021602006-05-10
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16126122015-08-07
Kris De Rouck, Belgien1125112512012-01-08
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1158615862012-03-29
Peter Østrup Jensen, Danmark1144114412012-07-16
Poul West Lauritsen, Danmark1123112312013-01-14
Ole Vognstoft, Danmark1183018302004-11-25
Kirsten Jæger, Danmark1156815682013-04-08
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1126912692013-07-06
Hans Drostgaard, Danmark1208120812005-04-07
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1135713572014-02-02
Deryk Shaw, Storbritannien1246124612002-09-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1123512352011-01-08
Bjørn Kjellemyr, Norge15225222016-02-14

Der er i alt 1391 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.162 sek.
til toppen