Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2269014189422014-05-27
Rune Sø Neergaard, Danmark7861118826154402019-11-12
Klaus Malling Olsen, Danmark41236652324145002019-12-01
Peter Nielsen, Danmark339748409124842016-11-08
Per Huniche Jensen, Danmark1945125104072012-10-01
Ole Krogh, Danmark12253113462103272018-12-30
John Kyed, Danmark139302376100682013-12-22
Jens Søgaard Hansen, Danmark6541319327100272019-06-17
Helge Sørensen, Danmark1602236745295192019-06-10
Tommy Holmgren, Sverige12218470294832018-02-12
Leif Høgh Olsen, Danmark72395188093532014-01-06
Jens Mikkel Lausten, Danmark153849591332016-10-13
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12312473991152019-12-12
Søren Kristoffersen, Danmark1249196057590962016-07-03
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811261788152017-03-15
Ken Sievertsen, Danmark1880888082013-05-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12631210887842019-10-20
Ole Zoltan Göller, Danmark47878664485922014-03-28
Kent Olsen, Danmark4510408385522018-10-26
Ulf Eschou Møller, Danmark297008484962010-03-26
Martin Gottschling, Tyskland5710781184832017-10-17
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211998384252016-05-27
Dennis Noel, Danmark1842084202004-11-08
Michael Grell, Danmark31433783152012-08-20
Troels Eske Ortvad, Danmark539088282792019-08-10
Johnny Madsen, Danmark31257994581582018-11-20
Tore Vang, Norge5511322779502016-10-20
Annette Hansen, Danmark31375978752009-01-07
Per Poulsen, Danmark44091210478622018-09-04
Kjetil Schjølberg, Norge347148477152012-03-12
Per Kjær, Danmark17140774476502017-09-11
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935761676442019-06-30
Allan Kjær Villesen, Danmark53252889075682019-12-02
Carsten Gadgaard, Danmark8924453074572008-10-17
Ib Jensen, Danmark25645921174352019-12-03
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42998380873532013-05-07
Morten Scheller Jensen, Danmark1849230839073492019-12-12
Jan Kåre Ness, Norge72783773402011-12-14
Søren Brinch, Danmark133307473242009-11-22
Chris Batty, England14227731273232008-02-20
Hans Krabsen, Danmark1731673162004-04-03
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422705672952013-05-11
Kurt Bredal Christensen, Danmark113405072802010-10-28
Brian Wielsøe, Danmark1718271822009-10-14
Knud Pedersen, Danmark576120836271392017-05-16
Anders Østerby, Danmark336566871322015-11-13
Gerner Majlandt, Danmark16538898171232017-10-24
Leo JR Boon, Holland31332770562003-01-13
Henrik Pedersen, Danmark26728281170152019-11-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71946869972009-10-13
Arthur R. Jensen, Danmark134047269612007-01-30
Flemming Ahlmann, Danmark6015132168992012-03-10
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31354168982004-05-16
Stig Linander, Danmark11118568368342013-11-07
Jørgen Kabel, Danmark14136806968072018-09-25
John Larsen, Danmark985103688967992019-12-10
Mikkel Høegh Post, Danmark24147169067882015-12-02
Henrik Kisbye, Danmark49963569867402013-12-24
Lars Jensen, Danmark21943325766622016-11-16
Torben Olsen, Danmark21002166582013-11-02
Rie Voetmann, Danmark72848066172005-06-13
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458700365922013-06-30
Anders Bojesen, Danmark122331065522013-12-31
Henrik Brandt, Danmark10319862664582019-01-28
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26328397264582019-09-03
Axel Mortensen, Danmark1010138189064572019-12-09
Thomas W. Johansen, Danmark92387264372010-02-04
Christian Axelsen, Danmark469444163732011-09-25
Arie Ouwerkerk, Holland10624773063112019-10-24
Albert Steen-Hansen, Danmark17538505962342010-05-04
Clausjannic Labuz, Danmark11021785162302012-03-06
Bo Tureby, Danmark579108729662042015-09-01
Carsten Siems, Danmark39957422661842019-01-14
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017943661572016-06-24
Peter Lyngs, Danmark257825661342018-03-21
Karin Gustausen, Danmark383107361052019-12-03
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820748760912007-02-25
Elly Hansen, Danmark204299660902017-07-13
Jan Speiermann, Danmark399999160822012-06-15
Vincent Legrand, Belgien12822471060632018-10-12
Simon Berg Pedersen, Danmark680107854860482019-08-17
Rodmund á Kelduni, Færøerne37551071460292019-09-02
Annelise Juul Stampe, Danmark41495960282006-01-30
Mikael Nord, Sverige389574560052004-12-15
Henrik Mikkelsen, Danmark5211915559762012-10-03
Carl Erik Mabeck, Danmark12727665759642007-07-04
Peter Christiansen, Danmark429297859402006-12-31
Jens B. Bruun, Sverige62215259312006-01-26
Kim Aaen, Danmark5413731758642012-04-19
Ole Hetland, Danmark507935058532018-02-24
Rene Rantzau, Danmark234170758502013-12-29
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5412128657952014-09-29
Carsten Egevang, Grønland5113677557942007-10-09
Erik Biering, Danmark69685558657922019-12-12
Raphaël Lebrun, Belgien2842257922012-06-21
Oluf Lou, Danmark41627257132013-08-02
Gert Jeppesen, Danmark14422833357042012-09-15
Christoph Moning, Tyskland31213157012010-08-18
Jens Eriksen, Danmark7217795956972013-08-26
Eva Foss Henriksen, Danmark89696566756442019-12-06
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810608556412018-11-20
Søren Nygaard, Danmark7017608056332012-07-15
Susanne Jepsen, Danmark14724106056262012-03-23
Sakari Kauppinen, Danmark1562556252003-02-11
Henrik Greve, Danmark3894656202008-04-07
Hans Henrik Larsen, Danmark2147248645856022019-11-25
Joakim Engel, Danmark8318840455952007-08-18
Stephan Skaarup Lund, Danmark15026108455942014-01-27
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72476355912011-01-30
Erik Kramshøj, Danmark133724955782005-06-16
Anita Pedersen, Danmark31524355752001-11-16
Christian Andersen Jensen, Danmark45179474955642016-12-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6513192355342019-11-13
Jan Kiel, Danmark82150955322010-02-06
Sanne Busk, Danmark51327055242008-10-08
Tim Andersen, Danmark31276954292004-04-20
Jørgen Munck, Danmark548697354172017-04-05
Arne Volf, Danmark12422309354142017-12-30
Poul Thrane, Danmark143202354132012-09-18
Anders E. Sørensen, Danmark12527135154112011-10-01
Lars Rostgaard, Danmark22232269954042014-06-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510232548753932018-04-11
Harry J Lehto, Finland5715966253622012-12-21
Anders Wiig Nielsen, Danmark274541753582019-12-11
Jimmy Skat Hansen, Danmark173766853092005-04-04
Lene Vejen, Danmark41158052862010-02-14
Eigil Ødegaard, Danmark508101666552822018-09-14
Lars Adler Krogh, Danmark10624151952692017-07-30
Claus Halkjær, Danmark745117162052462019-12-03
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61974652372005-06-12
Klaus Dichmann, Danmark34643584552322019-07-15
Morten Bentzon Hansen, Danmark10619976952292019-10-15
Anton Herrig Liebermann, Danmark81770752192013-11-29
Erling Krabbe, Danmark16214253052142019-12-02
Bent Carstensen, Danmark244862551542012-09-09
Henrik Knudsen, Danmark195342351412011-10-05
Morten Christensen, Danmark7210688151332019-02-07
Erik Ehmsen, Danmark61266451312008-12-29
Birger Lønning, Danmark11821267551082019-11-15
Arnold Houmann, Danmark225153651042006-06-07
Søren Harding, Danmark1009139350942018-02-23
Richard Ek, Sverige367571550522011-10-03
Rune Bjerre, Danmark348359550402012-02-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark296453050142010-11-24
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101489449682014-01-03
Michael bergman, Sverige51441849652009-05-09
Bo Svensmark, Danmark71716349652011-01-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark173784549592010-06-15
Andreas Petersen, Danmark294497649592012-11-19
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10317010649592017-02-04
Björn Gísli Arnarson, Island133453149462006-01-19
Michael Køie Poulsen, Danmark233930049392013-03-25
Palle Nygaard, Danmark113323249322006-06-07
Sune Riis Sørensen, Danmark16833610349132018-11-15
Erhardt Ecklon, Danmark5614223249112012-10-12
Alex Sand Frich, Danmark5111928749102018-10-05
Thomas Jensen, Danmark1490549052003-05-17
Ole Amstrup, Danmark25244871648932013-06-11
John Pedersen, Danmark10318472748642013-11-02
Hans Larsson, Sverige358778748612010-11-07
Terry Townshend, Storbritannien7914191248592012-08-20
Henrik F. Nielsen, Danmark5311293748442019-07-23
Sebastian Klein, Danmark111732748192018-05-30
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2894148062004-08-16
Per Schans Christensen, Danmark47661457347932019-10-31
Jakob Dall, Danmark8418989947922013-11-09
Hans Lind, Danmark123018247882013-03-05
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52193848747512013-10-16
András Fodor, Ungarn569503247242015-03-10
Jan Eske Schmidt, Danmark256090547142019-11-09
Peter Bundgaard, Danmark61248847122013-08-26
Erik Agertoft, Danmark173815147112007-04-29
via Sune Jepsen, Danmark2776747032001-11-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82383247012010-09-29
Pieter Vantieghem, Belgien255306046852009-11-26
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1468546852009-08-20
Fredrik Kræmer, Norge102644946772002-10-02
Ingrid Grunwald, Tyskland61522146762005-02-21
Iben Hove Sørensen, Danmark1466446642011-10-15
Klaus K. Nielsen, Danmark6742246602019-09-20
Marianne Heno Mogensen, Danmark61269846592008-10-18
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296694946272006-11-26
Christian Leth, Danmark5615067746242016-06-01
Mads Herbøl, Danmark6749545992019-10-24
Peter Bo, Danmark3976745902006-09-25
Torben Lund, Danmark51048645732004-12-15
Lars Smith, Danmark173315245482011-12-09
Anni Nielsen, Danmark6514256345432016-11-29
Mogens Hansen, Danmark33977438445332010-03-19
Svend Dybkjær, Danmark31089945302003-10-20
Kim Lunding, Danmark173507145242006-01-14
Søren Peter Pinnerup, Danmark51271045192013-01-07
Carsten Madsen, Danmark1451845182004-11-14
Tommy Kaae, Danmark406581745092017-02-28
Thomas Stigfeldt, Danmark31022045022005-01-20
Jon Lehmberg, Danmark12018341044702013-10-22
Thomas Kjær Christensen, Danmark2810244622005-12-06
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark59790815244552019-12-09
Bjørn Ginman, Danmark2528944552017-09-13
Cristian Jensen Marcet, Danmark368340944412010-12-10
Geert Brovad, Danmark103171144292004-11-14
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61161044252014-10-09
Petri Salo, Finland2709844202008-06-18
Robert Paepke, Sverige7211064944152013-08-29
Jørgen Witved, Danmark8115463344152009-08-10
Jeppe Bundgaard, Danmark91943843852013-12-29
Mikkel Holck, Danmark25038329843832019-08-23
Claus Horneman, Danmark1438343832003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1436343632003-01-29
Kenneth Bach Christensen, Danmark586206643632013-12-23
Klaus Schak Laursen, Danmark3798643472013-04-13
Per Finn Nielsen, Danmark6812226943452015-06-23
Jens Ballegaard, Danmark61269943402011-12-11
Tommy Frandsen, Danmark8219365443402006-01-15
Johnny Salomonsson, Danmark28050990443352017-09-24
Ken Rasmussen, Danmark3762843182010-01-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397247743022012-06-01
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245232242862012-02-12
Christian Tiller, Norge72135642862005-08-30
Thomas Varto Nielsen, Danmark96191639842772019-08-15
Morten DD Hansen, Danmark1427742772003-05-30
Alf Petersson, Sverige428464642742011-11-02
Tomas Svensson, Sverige448517642452010-10-08
Preben Berg, Danmark194624742242007-02-17
Bent Møller Sørensen, Danmark2693542222005-12-13
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276543742222008-12-08
Søren Skov, Danmark576111372342162013-02-12
Nis Lundmark Jensen, Danmark20637366542142015-01-09
Seamus Enright, Irland2548942112010-11-21
Erik Enevoldsen, Danmark51595242022006-08-20
Lars Borup, Danmark358326041912010-09-19
Frank Simonsen, Danmark112711741862012-03-29
Henrik Just, Danmark7414127541852012-01-26
Per Holmberg, Danmark28237742641702019-10-26
Niels Jørgen Larsen, Dominica163618841582007-07-10
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72002741552007-08-18
Carsten Gørges Laursen, Danmark213517841272019-12-09
Klaus Bjerre, Danmark346720641132011-05-04
Olof Strand, Sverige224482141012009-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark344761540802019-01-08
David Erterius, Sverige31246095540672018-09-18
Tom Backlund, Finland51427540592006-11-07
Hans Rytter, Danmark234851940552007-08-07
Anders Tørressen Hangaard, Norge51276040472012-03-21
David Boertmann, Danmark469891240472013-09-27
Jan Thomsen, Danmark8918491540452007-08-21
Svend Rønnest, Danmark12919474440382012-12-09
Jens Overgaard Christensen, Danmark9418079940342011-07-01
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1402940292005-12-04
Markus Tallroth, Sverige8015026940252013-03-22
Rune Bisp Christensen, Danmark15827825640242013-05-15
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4998040242008-04-30
Arne Kiis, Danmark37552361140152017-06-12
Terje Kolaas, Norge51351540052005-04-01
Benny Kristensen, Danmark12325556839982012-05-23
Martin Kviesgaard, Grønland296289439722011-02-13
Jakob Engelhard, Danmark193191739692013-10-23
Charlotte Thomsen, Danmark3861839672013-08-28
Søren Kristensen, Danmark8911513839652015-09-08
Palle Sørensen, Danmark10816228739632017-04-08
Lars Gabrielsen, Danmark10816003739622019-12-06
Pierre Unge, Sverige41113339522003-05-01
Richard Bonser, England19633680139352014-10-28
Yeray Seminario, Spanien3785139272005-04-11
Gabriel Schuler, Schweiz16934786339252011-03-23
Bent Thøgersen, Danmark18422676839142019-11-12
Ronny Nilsen, Norge1391039102003-05-06
Esben Eriksen, Danmark71847139082006-03-16
Anders Hammergart, Danmark8217886139062016-06-04
Einar Flensted-Jensen, Danmark1389138912004-07-25
Allan Haagensen, Danmark212494138912019-11-05
Patric Lorgé, Luxembourg133149538622013-10-10
Tomas Lundquist, Sverige20734744038572014-07-10
Jan Durinck, Danmark224895338542013-06-17
Michael Tiefenbach, Østrig1385038502003-11-26
Anders Søgaard, Danmark12926928138452011-07-17
Ole Richter, Danmark1384538452006-03-01
Johan Stenlund, Sverige439021238422010-12-20
Thomas Nielsen, Danmark203630138392011-03-24
Martin Holm, Danmark31009238372004-10-26
Carsten Poulsen, Danmark326802338352007-07-12
Anders Tøttrup, Danmark316706438292006-11-05
Jørgen Dam, Danmark24548002738122011-05-04
Lonnie Jensen, Danmark1381238122007-10-05
Steen E. Jensen, Danmark1014142998138072019-12-11
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1380038002012-10-25
Frank Svensson, Danmark3893237982006-02-02
Jacob Sterup, Danmark224333837972012-01-04
Lars Mejlby, Danmark193847437812010-03-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112632537722006-10-02
Flemming Lang, Danmark81815437682013-02-14
Vinni Bruhn, Danmark71265937612010-05-29
Lise Nielsen, Danmark1374737472013-10-06
Lars Witting, Danmark358066837352019-10-14
Johnny Laursen, Danmark12223494137332010-02-23
Mehmet Goren, Tyrkiet8113521137252009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4773637212013-02-28
Bo Thyge Johansen, Danmark1371337132011-02-16
Magne Pettersen, Norge2729737032007-08-03
Martin Lund, Danmark41201637002015-09-29
Björn Dellming, Sverige1369736972009-08-02
Erik Mølgaard, Sverige30233905436832017-09-18
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1367736772013-06-14
Jørgen Scheel, Danmark163740036762006-07-21
Dan Rasmussen, Danmark41131236652005-01-31
Kim Fischer, Danmark225098836582005-03-07
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71334336572018-03-19
René Larsen, Danmark7512253336482013-12-15
Stig Vang Petersen, Danmark234337036392005-10-11
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1363936392007-09-02
Frank Abrahamson, Danmark637545636262017-03-29
Aurélien Audevard, Frankrig58694813536242019-08-18
Finn Laugo Sørensen, Danmark23234432736192014-10-16
Jens Ryge Petersen, Danmark214851636192011-09-16
Josh Rhys Jones, England326544136162013-09-27
Bengt Bengtsson, Sverige142280836162014-10-14
Klaus Mortensen, Danmark5310867136042010-08-07
Erik Lindgren, Sverige1359935992005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3791435792005-11-16
Michael Køie Poulsen, Danmark1357735772005-11-24
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51082235762008-03-30
Johannes Christian Harbou, Danmark7810879235702012-07-16
Peter Thomsen, Danmark71626235692006-01-05
finn birkholm-clausen, Danmark41113135642009-04-23
Henrik Carlsen, Danmark3749135502004-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2512835342008-04-26
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317621835322006-09-22
Stefan Pfützke, Tyskland7011852835322016-07-15
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91853035312014-01-04
Kim Biledgaard, Danmark1352635262001-10-01
Niels Poul Dreyer, Danmark40655957335242013-10-29
Jonas Landolt, Schweiz1352135212013-07-10
Pasi Parkkinen, Finland16627567435192013-07-03
Rolf Danielsen, Danmark1351835182013-12-12
Vagn Freundlich, Danmark9515572335142013-07-27
Jens Andersen, Danmark61494435072007-08-17
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33944450335062012-04-09
Carsten Olsen, Danmark1350435042006-06-07
Johannes Rydström, Sverige21829429235032014-07-29
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41203335022006-09-23
Gunnar Gundersen, Norge1349834982004-01-06
Peter Halkier, Danmark61372534822006-05-10
Svend Erik Frandsen, Danmark529831534732012-12-29
Terje O. Nordvik, Norge4933534652012-07-27
Lasse Braae, Danmark1346534652004-10-17
Per Vindis, Danmark477305234642018-02-21
Jens Kirkeby, Danmark837712334572019-12-11
Tom Backlund, Finland1345534552008-01-06
Egon Iversen, Danmark2539634552011-12-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4928534472007-11-24
Inger Skov, Danmark2589534462004-11-22
Wilfried Hausmann, Tyskland2585834402003-07-19
Kjeld Lund, Danmark161959934362019-10-05
Jani Vastamäki, Finland61417934312010-05-28
Poul Emil Kristensen, Danmark1343034302007-04-08
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112263834262011-10-20
Jan Bolding Kristensen, Danmark3929434242006-02-25
Erik Groth-Andersen, Danmark637560834212019-09-10
Mads Elley, Danmark173216934122013-10-21
Kelvin Jones, Storbritannien1340534052002-02-10
Andreas Hagerman, Danmark205049934012003-08-28
Peter Bundgaard, Danmark112882533992005-10-31
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112289333982006-04-23
Peter Dam, Danmark14124522233962013-03-18
Anne Navntoft, Danmark31143736633962019-06-05
Morten Jørgensen, Danmark3782533932002-01-21
Leif Holmskov, Danmark183423633882012-09-23
ragnar smith, Danmark11907533872018-11-17
Asbjørn Jensen, Danmark10116193233872019-06-25
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3783633852013-11-04
Klaus B. Fries, Danmark3815333752005-12-03
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71650033722011-02-03
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346049133682012-05-31
Arnold Georg Houmann, Danmark273936933672014-06-26
Freddy Rosning, Danmark294199733602019-05-16
Jan Ravnborg, Danmark91945833552009-10-06
Linda Mølgaard, Danmark4890033492007-05-30
Thomas J. Simonsen, Danmark468298033462013-04-04
Nelly Hansen, Danmark336763333362006-12-06
Christian Rørdam, Danmark445326333322018-12-13
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458102133282010-10-29
Thomas Hellesen, Danmark153683133142009-08-10
Daniel Pettersson, Sverige32552005033122019-11-18
Michael Bergman, Sverige2587533102008-10-27
Michael Schwalbe, Danmark122752433072012-07-08
Steen Brølling, Danmark51262833052006-07-31
Peter Kuster, Schweiz102275033042009-04-24
Hendrik Weindorf, Tyskland7413141232992015-06-17
Tom Goossens, Belgien91844832952006-08-09
Philippe J. Dubois, Frankrig2567232892004-10-06
Torben Sebro, Danmark589322332892019-08-04
Oleg Formanyuk, Ukraine4877732842005-12-15
Leander Khil, Østrig224920032832012-02-22
Troells Melgaard, Danmark619477132832018-08-27
Frits Rost, Danmark1083940532812019-08-07
Finn Carlsen, Danmark295949332802013-04-11
Oz Horine, Israel518827632772019-09-20
Søren Hjorth Andersen, Danmark71726132762002-10-29
Dennis Martinek Langholz, Danmark61305532762009-02-23
Hans Pinstrup, Danmark193661532722010-08-09
David B. Collinge, Danmark112110832702013-05-21
Allan Prang, Danmark1326732672011-10-02
Ernst Hjøllund, Danmark3714832642006-09-21
Thor Edgar Kristiansen, Norge41127232532005-03-14
Kurt Prentow, Danmark81666632532019-02-25
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233767832522013-05-19
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3816532492004-07-31
Arild Breistøl, Norge142430932482010-02-11
Jan S. Kristensen, Danmark71657432482006-12-24
Steen Reimers, Danmark112178932412012-03-11
Knud N. Flensted, Danmark163221232332010-10-10
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296486932322013-09-19
Peter Jensen, Danmark4940632312009-05-07
Jacob Alsted, Danmark1322732272003-09-15
Stig Westergård, Danmark1322332232009-03-26
Henrik Stenholt, Danmark3767932212004-03-03
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61612032192006-08-09
Knud-Erik Strange, Danmark82057332172006-06-07
Kim Duus, Danmark11416908732142017-03-23
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509229632092010-07-02
Torben Laursen, Danmark334706632092012-10-23
Stefan Hage, Sverige92074932082004-12-15
Leif Jonasson, Sverige2545632042006-08-07
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2574632022007-08-18
Kristoffer Hansen, Danmark61316432012013-02-18
Hans Staunstrup, Danmark10217076531982018-12-04
Allan Gudio Nielsen, Danmark111997531842013-08-15
Mikko Oivukka, Finland224286031792007-05-20
Aleix Comas, Spanien2538331762005-11-07
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217752631652008-02-27
Henrik Madsen, Danmark71469931652009-05-12
Steen Højmark-Jensen, Danmark1316531652010-03-07
Frank Desting, Danmark457699231622013-10-20
Ottenby fågelstation, Sverige2579631472003-04-18
Siv Behrendt-Møller, Danmark2555731432005-09-23
Paul Patrick Cullen, Danmark1158103573031412019-10-31
Per Forsberg, Sverige1313731372003-05-17
Mikael Nord, Sverige549963031352014-12-14
Jos Van den Berg, Holland1313031302008-11-24
Thomas Hasle Ravn, Danmark2576731282007-07-12
Frode Falkenberg, Norge204462631282008-02-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143188731222008-10-22
Benny Jacobsen, Danmark2588731202003-01-21
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1311631162006-03-05
Aron Andersson, Sverige3586331162008-08-28
Jørn Opsal, Norge1311431142003-05-30
Lis Ravn, Danmark2533631122004-03-01
Ivan Petric , Slovenien81349331092010-08-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61234031062013-06-09
Daniel Patterson, Sverige51049030942005-09-23
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51205330932007-07-14
Lasse Strandgaard, Danmark51129330922012-10-26
Martijn Bot, Holland8617652530912010-05-26
Otto Samwald, Østrig17621162230862017-06-01
Zbigniew Kajzer, Polen8510379730762019-03-30
Thomas Buus Nielsen, Danmark3892330732008-01-14
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige18623230030712019-11-08
Pawel Malczyk, Polen51078630692006-07-26
Mark Desholm, Danmark1306830682012-02-06
Jens Röw, Tyskland1306830682014-11-17
Edvin Hansson, Sverige193719730662005-03-16
Peter Rodemann, Danmark5850130582015-04-17
Carsten Hermann, Danmark1305830582003-11-28
Yann Kolbeinsson, Island184120930532012-01-25
Andreas Gullberg, Norge1305230522002-05-13
Søren Nancke, Danmark101637430492016-01-02
Niels Bomholt, Danmark61233430482006-02-11
Anna Bay Rask, Danmark1304430442003-07-25
Peter Andreas Koch, Danmark3790230442002-10-12
Gert Rasmussen, Danmark81689030422006-05-14
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91776830372013-10-20
Per Ekberg Pedersen, Danmark122998030342006-05-10
Roland Jensen, Danmark173674930332008-11-17
Karen Lang, Danmark2543830322004-07-06
Alwin Schönenberger, Østrig2534330272005-01-13
Mike Richardson, Storbritannien2527830272002-08-05
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117769330252013-10-07
Stéphane Aubry, Schweiz7313447930252008-09-08
Jesper Brinkmann, Danmark183687530222011-08-17
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557334530192018-03-23
Ole Stobbe, Danmark2508130132007-02-28
Thomas Kehlet, Danmark6610805930122014-06-06
David Monticelli, Belgien10217336830112017-08-15
Hampus Lejon, Sverige122355330092013-10-07
Mikael Funch, Danmark81904130082006-04-19
Torben Evald, Danmark81605130072019-02-27
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183615929902004-11-24
Christian Wegst, Tyskland1298629862006-08-10
Marnix Jonker, Holland183854929792006-02-01
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2546029762006-10-09
Gaukur Hjartarson, Island112436929752005-06-13
Niels Kaare Krabbe, Danmark4624429742018-07-10
Rasmus Strack, Danmark122576729682008-02-06
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2527229662005-10-27
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71735229592011-10-01
Ger Meesters, Holland3819929522008-01-23
Hjalte B. Johansen, Danmark101219129512019-11-19
Niels Behrendt, Danmark6710676029512016-10-22
Kjetil Johannessen, Norge296433329412006-02-19
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61206329372009-05-11
Benny Haahr, Danmark577853429372018-03-21
Torkild Kristensen, Danmark1409451129362019-12-11
David Erling Drangsland, Norge1293329332005-12-24
Kurt Rasmussen, Danmark71457629332009-09-04
Espen Lie Dahl, Norge458004029222013-12-17
Paul Nilsson, Danmark214521629192018-02-12
Leif Novrup, Danmark2546729162004-01-06
Chris Lansdell, England163161329152009-06-22
Freddy Johansen, Norge61269729142009-01-30
Esben Østergaard, Danmark2538129132004-03-10
via Carsten Høeg, Danmark1290729072002-05-29
Lars Birk, Danmark29927113829052019-12-07
Lars Peter Johansson, Danmark3720328982008-01-25
Kjetil Johannessen, Norge386570228902009-08-10
Ole Friis, Danmark2512228902006-05-08
Robert Toft, Danmark3595428892009-04-15
Uffe Pedersen, Danmark5911245628882006-01-22
Hjalte Kjærby, Danmark2524828882013-04-14
Håkan Sterner, Sverige2514728842003-02-14
Vegard Bunes, Norge51265428832003-10-11
Henrik Johansson, Norge2483028832009-04-11
Bjørn Frikke, Danmark17316044828742019-08-15
Jelger Herder, Holland81714828702004-05-31
Peter Bonne Eriksen, Danmark26929888928682017-03-28
david drangsland, Norge162792628672011-08-13
José García Monzón, Spanien4831128622005-04-11
Mathieu Bally, Schweiz355148828622012-02-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224404328592006-11-08
Martinez Jonathan, Frankrig24532580128572012-06-05
Rannvá Hansen, Færøerne1285628562003-03-25
Luc Verroken, Belgien41003128562006-01-05
Kermarrec Corentin, Frankrig304658328522009-10-11
Bent Jensen, Danmark3847128482006-05-10
Tormod Amundsen, Norge182665228432013-02-19
VASLIN Matthieu, Frankrig10115816428412010-01-05
Erik Christophersen, Danmark4582428402015-07-19
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183888428392005-08-26
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4966528372009-05-24
Jacob Lund-Hansen, Danmark3744328362003-05-17
Kristian Laustsen, Danmark61202528342010-09-22
Dominique Verbelen, Belgien1283328332004-09-30
Knud Erik Christensen, Danmark1283128312010-10-20
Yoav Perlman, Israel153114028302011-07-14
Torben Andersen, Danmark61340928252008-10-12
Kield Andersson, Danmark51082328192008-10-18
Wolfgang Trimmel, Østrig1281928192011-07-29
Henrik H. Søndergaard, Danmark71705228192006-07-10
Svend Danbæk, Danmark1281128112006-03-05
Keith Fox, Danmark647393628102019-12-03
Lars Villadsen, Danmark71216328082009-02-01
Erling Bonde, Danmark3674828052009-03-29
Bjarne Golles, Danmark2491927892007-05-10
Jan Helbo, Danmark869017627892014-04-06
Ruth Ahlburg, Danmark234940727852006-04-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien275199027792008-11-09
Claus Vind-Andreasen, Danmark203076627772014-06-05
Dennis Olsen, Danmark19221147727692019-11-08
ji be, Schweiz183036027682010-06-21
Alf Frølich, Danmark1276727672010-08-02
Martin Jessen, Danmark41027727672005-04-26
Steen Cruddis, Danmark1276627662008-03-16
Simon Werngren, Sverige71557727662007-11-29
Niels Jarnum, Danmark6761327652011-12-13
Thomas Riedel, Danmark4723727652011-01-14
Eric Schaumburg, Danmark61387327642008-07-19
Henning Rose Sørensen, Danmark11620804027642013-06-19
Steve Klasan, Tyskland355207127632017-12-12
Terje Kolaas, Norge355431527622013-02-12
Morten Rasmussen, Danmark787501627602019-04-08
Bjørn Kjellemyr, Norge3664727542005-05-01
Stéphane Bocca, Belgien2473427512010-10-19
Geir O. Pedersen, Norge163215627462009-06-25
Johan Stenlund, Sverige3723527412006-03-01
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92221727382003-03-09
Barrault Frantz, Frankrig71253227372019-06-20
Bruce Mactavish, Canada1273427342002-01-30
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2543227312008-08-10
Jesper Sonne, Danmark305651727262005-09-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2480327242011-02-21
Tor Olsen, Norge283857527192019-09-12
Gunnar Larsen, Danmark193862427142006-03-11
André Riis Ebbesen, Danmark265292027122012-08-30
Tonny Papillon, Danmark172605827122013-08-22
Ronny Malm, Sverige407181927112014-03-16
Poul Holm Pedersen, Danmark354737727112019-10-05
Bjørn Grøn, Danmark4712927112010-10-27
Nicki Sørensen, Danmark568950627052011-10-31
Jan Mogensen, Danmark294227627042012-05-09
Lars Paaby, Danmark454853927012019-10-24
Morten Jørgensen, Danmark91818627012009-04-14
Jonas Gadgaard, Danmark112062326972008-04-26
Benoit Nabholz, Frankrig142069626972012-05-23
Arne Borg Rasmussen, Danmark51067226972017-04-12
Erik Edvardsson, Sverige152893826972007-06-05
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213553426962017-11-15
Szilard J. Daroczi, Rumænien518505826892016-09-24
Arne Torkler, Danmark161509626812016-11-06
Claus Eriksen, Danmark3677526812007-04-29
Carsten Fog, Danmark1267926792008-10-25
Carl Søndergaard, Danmark61067726762014-10-03
Peter Brostrøm, Danmark576453426752018-04-13
Luca Sattin, Italien244494126702009-01-05
Thomas Eske Holm, Danmark1266726672008-03-02
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1266426642004-08-13
Eigil Larsen, Danmark9812384926622019-05-16
Erik Bogh Nielsen, USA9711955726612016-03-19
Tor A Olsen, Norge1266026602003-11-09
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222726126582013-03-28
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2505126582003-03-25
Steen Øllgaard, Danmark775404226512019-11-05
Tobias Epple, Tyskland81600626512006-03-11
Søren Langkilde Madsen, Danmark61359726512007-04-21
Tim Brown, Storbritannien2463926432002-09-28
Ole Hetland, Danmark112248526422006-05-18
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4945626392005-03-18
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3755326392002-09-03
Stig Eide, Norge1263726372009-04-27
Knud Jørgen Olsen, Danmark6936626362013-01-23
Anders Bacher Nielsen, Danmark20118132926362013-04-02
Lars Lundmark, Sverige1263526352008-12-20
Robbin D. Knapp, Østrig1263526352004-03-11
Patrick Beirens, Belgien2447326332008-03-10
Poul Reib, Danmark1263326332004-11-09
Julien Piette, Frankrig163180826302005-05-18
Tommy Holmgren, Sverige81774026272007-06-24
Peter Bjerre, Danmark61284526272005-08-29
Stefan Hage, Sverige3611626212012-02-16
Henrik H. Søndergaard, Danmark71271126162010-08-05
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376421726082013-05-10
Per Boye Svensson, Danmark35218983526062019-12-07
Jens Jacob Iversen, Danmark3748326042006-05-10
Xavier ROZEC, Frankrig3697726022008-09-02
Torben Ethelberg, Danmark193558026002007-02-25
John Dreyer Andersen, Danmark254511526002011-07-31
Mateusz Matysiak, Polen203084925982017-10-16
Steen Roed Hansen, Danmark101986425982004-11-08
Frédéric Jiguet, Frankrig568852825942016-02-02
Maris Jaunzemis, Letland71540625912004-11-26
Thomas Hultquist, Sverige3640425912012-01-07
Inger Andersen, Danmark244891625852007-08-07
Szabolcs Kókay, Ungarn1258325832004-07-22
Finn Bro, Danmark132081025792017-05-10
Christian Svane, Danmark3692625792006-07-25
Bjarne Streyffert, Danmark2473825772004-11-08
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9212003325762016-05-09
Killian Mullarney, Irland2499325742006-01-10
Jim Thagaard Hansen, Danmark183611825742005-04-20
Ole Riis Jensen, Danmark3578825722005-12-20
Henrik Baktoft, Danmark2439825692013-04-30
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1256925692009-04-23
Svend Nørgaard, Danmark111639525682012-02-16
Eric Didner, Frankrig20124182125672018-03-16
Jan Salmonsen, Danmark2492425662008-10-19
Kim Øllgaard, Danmark91586925662008-10-09
Karina Jensen, Danmark1255725572013-12-10
Reto Burri, Schweiz345420625552009-06-08
Birgit Nielsen, Danmark2495825542007-04-15
Ulla Paulsen, Danmark182475025532014-09-12
John G. Dinesen, Danmark375790125532013-10-22
John Martin Mjelde, Norge61225625522008-11-05
Samuel Peregrina, Spanien255377925502006-07-08
Chris Romeiks, Tyskland142628025362010-12-12
Jan Dresler, Danmark2487425352003-10-21
Leif Pedersen, Danmark285213725342011-10-16
Leo Heemskerk, Holland1253325332010-09-26
Steffen Holst, Danmark4830825312006-09-30
Mattias Nordlund, Sverige4731025292012-04-17
Jesper Michael møller, Danmark191293025282019-07-15
Niels Odder, Danmark4776325272010-03-27
Lene Pedersen, Danmark1252525252004-06-01
Franck Ishøi, Danmark334437525232013-04-17
Stuart A Reeves, Danmark122633925222005-04-20
Janus Ethelberg, Danmark9418521225212007-09-05
Christer Brostam, Sverige659296025212018-06-21
Steen Drozd Lund, Danmark101812025202011-10-07
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2370425152010-08-10
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark67448651525152019-12-11
Lasse Olsson, Sverige233007625132012-08-20
Jens Boesen, Danmark101997025122009-04-04
Lauge Fastrup, Danmark202886925102014-04-03
Tom Schlegel, Danmark2406025102004-05-17
Theodosis Mamais, Grækenland295496825082005-06-22
John Steffensen, Danmark1250825082004-06-13
Keld Sørensen, Danmark5921725082008-08-02
Virginia Escandell, Danmark1250725072004-09-07
Nis M. Nissen, Danmark1250125012006-02-25
Don Baccus, USA1250125012003-11-13
Søren Olin, Danmark2493024962008-08-16
Ivan Abramowitz, Danmark1249424942005-09-07
Thomas Lundqvist, Danmark1249224922008-04-19
Gunner Munk, Danmark1248524852006-10-08
Lars Grøn, Danmark22514791424832019-11-21
Johannes Erritzøe, Danmark2485724792006-12-28
Mona Grundsøe, Danmark254561724762008-05-05
Deryk Shaw, Storbritannien1247624762002-09-12
Poul Erik Larsen, Danmark1247624762004-11-25
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2480824732005-03-26
Morten Winness, Norge13116151324722017-11-19
Kristian Borum, Danmark2459924712007-04-22
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1246724672007-08-16
Steen Christensen, Danmark4645224652012-03-30
kim lundqvist, Danmark142591224642008-04-09
Dennis Brandsborg, Danmark2450724632004-03-13
Richard Burzynski, Danmark425257024532013-08-29
Mats Wallin, Sverige244233724492009-07-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132179724492015-05-21
Markus Tallroth, Sverige1244924492006-06-07
Tobias Berger, Sverige435797124482012-03-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3662524482005-04-11
Jesper Sonne, Danmark132166724482012-03-30
Thomas Kuppel, Tyskland1244724472010-04-23
per mattisson, Danmark2462124472010-03-01
Fabian Schneider, Schweiz527398924452015-06-29
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62135142824452019-12-09
Anders Bergman, Sverige3604824442009-01-18
Cédric Rousseau, Frankrig101933724382006-02-20
Mårten Müller, Sverige3690424372009-09-13
Ola Nordsteien, Norge1243624362005-11-15
Alexander J. Lee, Danmark2460624332001-11-09
Tim Vaughan, Storbritannien81757824292006-03-16
Karsten Stæhr, Danmark101941524282006-08-09
Morten Jensen, Danmark61122724282006-06-07
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2462624262007-03-04
Pim Wolf, Holland3639624202008-01-08
Kristian Laustsen, Danmark5970124182011-10-23
Thomas Maul, Danmark8611722624162011-05-16
Michal Radziszewski, Polen2315724142018-10-04
Lars Falck, Danmark849152424142019-11-29
Peter Halkier, Danmark323842424122019-11-19
Søren Gjaldbæk, Danmark2464024112010-09-29
Ole Lorenzen Post, Danmark1241024102010-09-27
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3481524102014-02-12
Tune Jensen, Danmark1240924092006-02-04
Christian Michael Mortensen, Danmark1240124012013-03-01
Terry Townshend, England2450824002006-02-01
Tom Sørensen, Danmark3575123962006-07-08
Matthieu Canévet, Frankrig192685623962016-09-10
Vicky Knudsen, Danmark1239623962013-09-17
Mark Walker, Danmark10110217823942014-03-02
christian tiller, Norge1239423942007-10-16
Mario Rodero Hernández, Spanien132381723912006-07-10
David Andersson, Sverige12815977023902015-02-14
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51095523892010-01-05
Benjamin Steffen, Tyskland71256923882006-07-08
Niels Jørgen Clausen, Danmark91829023852008-05-26
Tommy Andre Andersen, Norge132442023842010-01-18
Hans Gleie, Danmark2429223802010-12-29
Lasse Olsson, Sverige2437823802003-11-26
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1237723772005-02-03
Dave Barnes, Danmark5661523752013-09-05
Hans Henrik Larsen, Danmark3584423742005-09-14
Shaun Robson, England122398323662005-04-04
Mark Hammond, Danmark2386423642007-08-15
Bo Jensen, Danmark11114378723602012-06-19
Conny Jensen, Danmark191832923582018-01-30
Rolf Nagel, Tyskland203103023542013-06-24
Jan Bolding Kristensen, Danmark2315223522018-03-23
Aidan G. Kelly, Irland2415123522011-06-14
Jonathan Meyrav, Israel3623123482009-02-06
Antoine Joris, Belgien447290223462016-12-05
Lennaert Steen, Holland3663923432005-11-08
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81285323412014-06-10
Ulla Vibe Funch, Danmark1234023402005-06-26
Dan Bruhn, Danmark2398323402011-10-13
John N. Jensen, Danmark1233923392007-11-22
Anders Roel, Danmark111523023382013-12-10
Reint Jakob Schut, Holland4833123332004-10-31
Wim van der Schot, Holland1233023302006-12-04
Greg McIvor, Sverige173402723252013-09-20
finn folkvardsen, Danmark111889923252016-11-15
Gordon Hodgson, England1232423242010-07-15
Johannes Ferdinand, Tyskland131705323212014-04-28
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71004823212014-02-02
Jan-Michael Breider, Sverige4712923202010-04-06
Jesper Segergren, Sverige2416023122011-09-27
Per Smith, Danmark1231123112008-09-22
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3602323102006-07-10
Svend Ove Jensen, Danmark2425723092008-07-14
Pierre-André Crochet, Frankrig101831823062006-08-09
Jens Thalund, Danmark2177207553123052015-09-04
Paul Jacobsen, Danmark1230223022011-04-23
Henrik Friis, Danmark20517943723012019-04-21
Lars Andersen, Danmark18614957423012019-11-25
Johanna Hartmann, Danmark1230123012013-05-23
Bjarne Nielsen, Danmark61129422982005-10-12
Bence Kókay, Ungarn91622422962009-01-25
Sune Pedersen, Danmark1229622962005-03-30
Mogens Ribo Petersen, Danmark1229322932004-07-07
Søren Koch, Danmark3667522922006-03-16
Fülöp Attila, Rumænien1229022902009-12-25
Lars Rudfeld, Danmark424828122842013-12-13
Torben Jepsen, Danmark132133022832011-01-13
Lilly Irene Sørensen, Danmark91685922832008-01-20
Andreas Malte Nielsen, Danmark1228222822005-07-04
Julien Piette, Frankrig71078422782017-10-16
Kai Gauger, Tyskland101744822742011-01-27
Massimiliano Dettori, Holland13313430322732019-10-28
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2341422692007-11-06
Tue Romanow, Danmark1226622662009-10-06
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142209122632011-04-06
Niels Fabæk, Danmark71425122592006-03-19
Wout De Rouck, Belgien2395322592012-08-20
Thomas Hilkjær, Danmark2426422592002-09-03
Steffen Fahl, Danmark192431322582017-07-12
Holger Sandfeldt, Danmark1225722572002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2433322562011-10-26
John Judge, Storbritannien2438322542002-10-08
Birger Pedersen, Danmark4810822502006-03-05
Stefan Magnusson, Sverige3533322482005-01-03
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3599022462003-02-25
Keld Jakobsen, Danmark917902622462019-05-05
Allan Hansen, Danmark3556522432009-04-03
Lesley van Loo, Holland112085222432009-02-23
Ricard Gutiérrez, Spanien81580122432002-04-28
Pete Antrobus, England3538222412011-11-16
Henrik Callesen, Danmark1224022402004-11-05
Klaas Bert Debusschere, Belgien2384522402009-01-06
Ole Kristensen, Danmark81454422392008-08-24
Kim Petersen, Danmark101870122372006-08-24
Samuel Paz Parracho, Spanien81518122342005-09-02
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315343722312010-01-31
Thomas Jensen, Danmark81317922292013-11-29
Brian Thomsen, Danmark5729422282011-03-08
Erik Jensen, Danmark2436422282007-06-26
Chr. G Nielsen, Danmark1222822282013-01-26
Henning Hansen, Danmark4733422272006-03-01
Lars Andersen, Danmark435923822272015-05-22
Jan Jespersen, Danmark71266622192012-02-24
Terje Axelsen, Norge101851822182005-09-08
Svend Erik Olesen, Danmark1221622162011-02-10
Andres Wolff Fries, Danmark1221522152005-06-01
Jens Ole Byskov, Danmark454056022142011-12-24
Martin Oomen, Sverige142417322122011-02-07
Henry Lehto, Finland8611406622112017-02-23
Lars Laursen, Danmark1221022102011-03-10
Michael Sørensen, Danmark6760522092012-02-10
Stinne Aastrup, Danmark4686922092011-12-05
Franziska Guepner, Tyskland3624022072014-11-18
Anni Oppelstrup, Danmark2393322062007-12-16
Tommy Hjorth, Danmark2440022042006-01-18
Wolfgang Jakob, Tyskland3584922032013-09-24
Stefan Cherrug, Sverige193007922012012-02-06
Marcin Solowiej, Polen906426521992019-11-27
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71211021982011-09-05
Ole Andersen, Danmark2348721972009-03-29
Claus Kesby, Danmark1219521952006-07-10
Florin Chirila, Rumænien61202021952009-01-07
Benoit Paepegaey, Frankrig132533921932005-03-07
Martin Majlandt, Danmark1219121912008-02-18
David Lundgren, Sverige1219121912009-09-18
Niels Birkedal Thomsen, Danmark607191521882019-12-02
Allan Helge Nolte, Danmark2334721872012-02-06
Morten Stampe Larsen, Danmark5769921832005-06-29
Andreas Meyer Winnem, Norge182972421822006-06-07
Hampus Lejon, Sverige1218021802005-08-05
Carsten Egevang, Guinea3492721772012-09-23
Omar Runolfsson, Island131613621752012-06-20
Martin Eggen, Norge2422521742002-11-14
Patrick Höhener, Frankrig1217421742007-01-18
Jens Wiberg, Danmark171633721732019-03-28
Friedrich Thomas, Danmark1217121712006-05-10
Jesper Nielsen, Danmark2387121702007-08-28
Domen Stanic, Italien142158421662012-04-08
Anders Horsten, Danmark2404221652008-03-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576239621632018-06-13
Peter Iversen, Danmark1216121612005-05-01
Emil Todorov, Bulgarien5886421552005-06-26
Poul Reib, Danmark5791421542009-08-27
Claus Dalskov, Danmark1215421542006-05-12
Christian Eilers, Danmark486557921522013-09-11
Tom Jensen, Danmark1214921492006-03-19
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark74742696121472019-12-12
Jim Willson, Storbritannien2427421462002-06-29
Dominic Mitchell, Storbritannien172415421422011-10-10
Niels Frost, Danmark1214021402012-04-29
Jørgen Hansen, Danmark1213721372009-05-12
Michael West, Danmark1213321332007-12-16
André Julinder, Sverige3453721322012-05-14
Mats Wallin, Sverige71361521302005-09-06
Thomas Bernhardsson, Sverige8612375721272012-04-13
Johannes Tallroth, Sverige4729721262007-08-08
Lars Omø Christiansen, Danmark1212421242007-07-15
Poul Ulrik, Danmark1212321232012-11-08
Hans Henrik Bay, Danmark503532821232016-05-12
Erik Breden, USA61112021232007-05-30
Jesper Johannes Madsen, Danmark1212221222012-11-28
Klaus Nellevang, Danmark2396421202004-06-25
Henrik Elver, Danmark91576821202005-11-07
niels bahl andersen, Danmark4685821192008-02-21
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243808221192018-01-29
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414409421182014-02-08
Jakob Hochuli, Schweiz81122221172011-12-30
Leif Bolding, Danmark101327521172019-12-12
Lars Elvstrøm, Danmark2388821162005-08-29
Heidi Frederiksen, Danmark2381821152015-10-02
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254209821142011-01-09
Rafael Armada, Spanien2360721132012-08-30
Jens Biltoft, Danmark1211221122004-08-01
Poul Erik Junk, Danmark5884021122009-04-08
Tony Disley, Storbritannien2416621112005-03-25
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1211121112006-08-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2418221082007-09-09
Kennerth Kristensen , Danmark2415621062012-11-14
Henrik Bengtsson, Danmark3523021062010-01-24
Ies Meulmeester, Holland122070621052010-12-03
Henrik Pedersen, Danmark81459321052005-09-14
Lars Larsson, Sverige3573321042006-07-08
Anders Bræstrup, Danmark1210421042012-12-17
Margit Hove, Danmark1210121012006-05-02
dave farrow, Storbritannien1209720972007-10-30
Raffael Ayé, Schweiz91461920932009-01-16
Mogens Krantz Backe, Danmark5882020912008-09-27
Claudia Thiel, Tyskland2384320902006-06-07
Csaba Lendvai, Ungarn1208920892009-04-25
Hans Drostgaard, Danmark1208820882005-04-07
Sander Bot, Holland5959920852005-02-24
Erik Schaumburg, Danmark1208320832004-11-29
Hans Henrik Iversen, Danmark4694520832005-09-06
Heine Oldenskov, Danmark5713420812010-05-30
Andreas Noeske, Tyskland61079620802007-12-16
Sven Dall, Danmark2332620762013-03-31
Martin Rivero, Danmark2369520752011-10-01
Jens Paulsen, Danmark585002920752019-10-15
Frode Jacobsen, USA466130820712012-06-23
Gisela Nagel, Tyskland988149820702019-11-12
Jonn Leffmann, Sverige142127120692011-08-22
Ulrik Henneberg, Danmark2378720692004-07-07
Ole Thyge Plannthin, Danmark6985220682008-11-09
Knud-Erik Andersen, Danmark1206620662006-06-07
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1206220622011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark42130542320612019-12-10
Raymond Galea, Malta1205920592004-11-08
Lars Lyngsø, Danmark2387720562004-12-26
Graham Etherington, Storbritannien3601420562002-09-27
Torben Lyng, Danmark202092420552019-11-11
Reto Burri, Schweiz121735720542012-04-06
Leif Samuelsen, Danmark1205320532005-04-06
Jonas Holmqvist, Sverige131798620512014-01-03
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2405220502013-11-06
Rune Larsen, Danmark2380820492006-03-19
Eva Agnethe Bramming, Danmark4768320482008-10-06
Oskar Nilsson, Sverige2360020432011-05-09
Steen Brølling, Danmark1203920392008-11-03
Rami Mizrachi, Israel121654420372014-06-03
Zsolt Ampovics, Ungarn5722320312018-05-10
Arne Lilhauge, Danmark71046720312009-10-19
Carl Bohn, Danmark72642654920302019-12-12
Eline Eggers, Danmark3600120262006-02-01
Chris Baines, Storbritannien131748520232014-11-10
Arild Hansen, Norge2388620232005-04-26
Thomas Damm Als, Danmark2372120222008-12-22
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3578020212008-10-06
Ralph Martin, Tyskland264439220202008-04-18
Jostein Myromslien, Norge1201820182005-11-15
Thorkil Brandt, Danmark172314020162019-11-23
Erik Van Bogaert, Belgien1201320132004-12-18
Jørn Lennart Larsen, Danmark3537620042006-05-10
Josh J Shaw, England2333220012009-12-25
Stefan Stürup, Danmark4522119952013-08-08
Elmer Pedersen, Danmark333304219922015-03-23
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344294519872018-09-27
Mark Trustrup, Danmark1198619862005-10-31
Kaj Krutfelt, Sverige3534719852007-02-05
Dennis Andersen, Danmark3551319852007-04-04
Ole Kristjansen, Danmark3529819852013-09-29
Gedser Fuglestation, Danmark1198419842004-11-05
Mark Trott, England1198119812006-02-12
Lars Lindgren, Danmark1198019802005-08-16
Uffe Jensen, Danmark1197719772007-12-28
Seamus Mogensen, Danmark2370219742008-05-26
Maciej Buchalik, Polen1197419742015-07-19
Jan Bosch, Holland1197419742007-04-25
Arne Bertelsen, Danmark1197319732006-02-11
Thurel Julien, Gambia13216591119732011-09-18
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3518319662008-05-29
Thorkild Lund, Danmark1196519652010-03-15
Marcel Klootwijk, Holland3522919632014-11-28
Nick Lowton, Storbritannien2370519622002-10-08
Flemming Værgman, Danmark1196119612010-02-21
Bart-Jan Prak, Holland61083119582006-10-05
Peter ter Heide, Holland1195819582008-11-10
Marcel van Kammen, Holland2376519582008-07-22
Maarten Zorgdrager, Holland6999919542011-06-02
John Frikke, Danmark322737219492019-08-28
Henrik Holm Brask, Danmark1194919492008-10-06
Dan Allan Nielsen, Danmark2378719472010-02-18
Jan Ole Kriegs, Tyskland3570519432009-10-13
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1194219422009-02-20
Jack Juliussen, Danmark3574419412007-10-07
Christian Ljunggren, Sverige111661719392013-05-27
Kjetil Schjølberg, Norge1193919392007-01-09
Gert Rasmussen, Danmark555773919382014-01-02
Stig Toft Madsen, Danmark2378519362010-06-17
Kresten Hansen, Danmark2301519362011-12-01
Inger Christoffersen, Danmark1193419342007-12-09
Ruud Altenburg, Holland2363319332005-08-29
Ivan Jensen, Danmark1193219322004-11-21
Helle Kjær Erichsen, Danmark202600719312018-08-31
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5825719282009-11-19
Morten Dehn, Danmark7848519262015-05-28
Westy Esbensen, Danmark1192319232005-05-04
John Hornbek, Danmark182903819222008-09-08
Erik Rosendaal, Holland1192119212004-11-11
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3467219172009-04-06
Alex Wallin, Danmark3486019162008-12-15
Stefan Tapio Ettestam, Sverige726515719162019-11-23
Jacob Breson Neumann, Danmark192306819122013-05-23
Christian Martin Glahder, Danmark131559919102012-06-26
Flemming Eskildsen, Danmark1191019102009-09-07
Ivan Sjögren, Sverige617491719032013-03-16
Aleks Lund, Danmark1190319032015-04-11
michael jürgensen, Danmark1190219022011-10-09
Kent Schou Larsen, Danmark2360219012006-03-30
Per Allan Degn, Danmark101478819002010-05-28
Lars Andersen, Danmark1189718972010-01-01
lou bertalan, Tyskland1189718972008-09-25
Palle Hove Christensen, Danmark3515118972012-05-21
Joachim Bertrands, Belgien625179618942017-06-29
Detlef Gruber, Danmark1189018902006-06-07
Torsten Hansen, Danmark1188718872004-09-01
Ole Bo Olsen, Danmark373590618872016-09-12
Bjarne Nielsen, Danmark3518818802009-04-19
Flemming Pedersen, Danmark1187518752003-06-28
Kasper Thorup, Danmark1187118712005-08-02
Herman Bouman, Holland1187118712006-08-30
Aleix Comas, Spanien6932018702010-09-05
Bjarne Hemmingsen, Danmark162027618702017-12-02
kai nissen, Danmark101346518682014-08-18
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3475118682013-09-05
Niels Evald Jensen, Danmark2325318622015-09-19
Peter Zeller, Schweiz91008718612016-06-03
Hans Jørgen Riis, Danmark2322418602010-04-23
Søren Ryge Petersen, Danmark1185718572005-02-06
Lars Juul Pedersen, Danmark283570918562018-02-18
Martin Scott, Storbritannien81353118562002-10-10
Karsten Munch Andersen, Danmark3509518542009-07-13
Gábor Bodor, Ungarn131718318482017-03-22
Nico de Vries, Holland1184818482009-12-20
John Mikkelsen, Danmark1184718472012-05-21
Marcus Erik Danielsson, Sverige141668718452012-01-12
Andreas Guldager, Danmark131696518442012-05-30
Justin Jansen, Holland1184318432005-12-24
Anders Jihmanner, Sverige1184218422005-09-05
Ole Vognstoft, Danmark1184218422004-11-25
Peter Steen Henriksen, Danmark1184118412010-04-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202462918402019-07-30
Maurizio Sighele, Italien9989318332011-09-25
Niels-Christian Christensen, Danmark4597718312012-10-07
Benny Steinmejer, Danmark1183118312013-01-02
Anna Kjøller, Danmark1182918292013-04-10
Quentin Dupriez, Frankrig1182718272007-10-05
Jesper Høy Hansen, Danmark3374618252012-05-11
Thomas Kiørboe, Danmark1182418242004-11-23
Morten Müller, Danmark212222118212018-03-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1182118212011-01-23
Kristian Poulsen, Danmark2293418212011-11-18
Christophe CAPELLE, Frankrig81070318202012-04-14
Vlad Cioflec, Rumænien6775418192011-12-22
Hallgeir Fisketjøn, Norge81012218172011-07-07
Lars Pedersen, Danmark1180518052006-07-21
Flemming Dane, Danmark3494718052008-06-13
Andreas Saul-Rotne, Danmark1179617962009-03-01
Julian Guy Bell, Norge1179417942011-12-23
Johan Emil Løje, Danmark1178917892007-07-31
Jens Lind, Danmark8741917842019-11-15
Martin Poulsen, Danmark1178417842004-07-04
Espen Støtterud Christensen, Norge61029817832008-06-23
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91334317812011-10-25
Jens Maibomm Hansen, Danmark1177217722009-07-19
Benny Rytter, Danmark1177217722013-03-27
nuno barros, Portugal1177117712009-05-18
Claus Lunde Pedersen, Danmark101395317702011-10-25
Rony Livne, Israel2266617702017-11-14
Albert J. de Jong, Holland1176717672011-11-01
Hans Erik Mom, Holland1176517652006-01-28
Jens Holte Frederiksen, Danmark1175917592007-06-25
Stephen McAvoy, Irland5648917572013-04-14
Martin Roost, Schweiz2314417572010-11-07
Emil Fich Larsen, Danmark7938517542013-11-04
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3348817542017-03-14
Kim Iburg, Danmark1175117512006-08-07
Benny Nørgaard, Danmark1175017502013-05-02
Villy Pedersen, Danmark162113317472017-05-19
Peter Stronach, Storbritannien10827617442017-01-27
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5694317432013-05-22
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1174317432011-05-24
Trösch Stephan, Schweiz2318117382013-02-01
Christoph Moning, Tyskland141741517382011-08-20
Patrik Jonasson, Sverige1173717372010-05-02
Jean Seeberg, Danmark3490417362010-01-31
Alen Ploj, Slovenien6873617362013-10-04
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1057413317332019-10-01
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141976617312012-04-11
Thomas Kuppel, Tyskland6890417312013-08-08
Jacob Neumann, Danmark2321617282009-04-12
Carsten Holm Petersen, Danmark572368717272019-08-06
Jan van der Laan, Holland1172517252009-07-31
Thomas Bentsen, Norge2338517242009-10-12
Torben Byfoged, Danmark2326717232010-04-13
Benjamin Steffen, Tyskland192122917212014-04-24
Christian Terp, Danmark5551617212018-06-22
Wedigo Ferchland, Danmark5800517182006-05-18
Brahim Mezane, Marokko7907917182013-05-26
Otto Madsen, Danmark2295017152012-12-05
Tony Søholm Larsen, Danmark222603717132015-12-05
Birger Bavnsgaard, Danmark1170917092009-04-30
Anders Frederiksen, Danmark1170817082005-08-07
Erik Røjgaard, Danmark2228817072017-06-15
Daniel Mauras, Frankrig1170417042015-06-23
Jan Jörgensen, Sverige131347416992019-11-08
Ole Skrubbeltrang, Danmark3400616972012-04-12
Ole Snerling, Danmark1169516952008-06-04
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3491016912010-09-28
Ruud van Beusekom, Holland1168516852006-11-26
erik ehmsen, Danmark101206116832011-11-16
Lars Munk, Danmark1168116812007-08-03
Dirk Van Gansberghe, Italien202583616792010-10-21
Felix Jachmann, Tyskland2324716792011-06-24
Kim Søvæld, Danmark1167816782008-11-18
Claus Johansson, Danmark162217316762012-03-09
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9842916742013-03-25
Claus Øgard, Danmark2331916682008-03-16
Palle Jensen, Danmark3487316682008-10-09
Magnus Corell, Sverige1166616662014-03-25
Martijn Bunskoek, Holland101457316642011-01-27
Kent Schou Larsen, Danmark1166416642007-08-28
Aron Andersson, Sverige4575816502010-10-20
Luise Ekberg, Danmark1164816482009-07-26
Jurgen Lehmann, Finland1164716472010-10-12
Birger Hultengren, Danmark1164616462010-07-07
Ole Skrubbeltrang, Danmark6715216432014-11-13
John Jensen, Danmark534664916392019-04-26
Jonas Halberg, Danmark3418916392013-03-08
Mathieu Bally, Schweiz1163716372015-12-22
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1163116312010-07-26
mats svensson, Sverige4608116262013-11-09
Torben Sylvest Jensen, Danmark9816716152018-05-22
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1161516152009-01-12
per schmidt, Danmark1161416142009-02-23
Dominik Becker, Tyskland6772616132016-03-01
Bjørn Erik Hellang, Norge3437916122012-08-27
Thorsten Stegmann, Tyskland2235016112018-12-21
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3377716092013-08-09
Ivan Sjögren, Sverige777015416082017-11-11
Claus Boe Tøndering, Danmark2292216052011-04-19
Henning Hansen, Danmark4633316032008-04-22
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1159315932012-03-29
Henrik Kolsbjerg, Danmark81060615922010-08-27
J Ole Andersen, Danmark433752515792016-05-24
Bjarne Skule, Danmark172030915762010-01-12
Kirsten Jæger, Danmark1157515752013-04-08
Bente Steffensen, Danmark1157015702007-05-20
Felix Timmermann, Tyskland493570115692019-04-29
Kim Mogensen, Danmark3423715682014-07-28
Henning Larsen, Danmark1148284715662019-06-14
Johan Stenlund, Sverige5585715652013-12-20
Gal Shon, Israel1156215622009-04-06
Rainer Christian Ertel, Tyskland1919254915562019-05-03
Hanne April Farnæs, Danmark3438915562010-03-07
Rud Lynge, Danmark1155315532014-08-04
Zoltan Baczo, Danmark6674915492015-12-31
Henning Krog Søndergaard, Danmark1154915492013-08-22
Søren Vinding, Danmark13611120415482018-10-31
erik van bogaert, Belgien1154615462014-10-16
Peter Lauritzen, Danmark4427915452012-09-12
wally morell, Danmark1154315432013-02-10
Petri Kuhno, Finland3435415392013-11-21
Gert Sørensen, Danmark1153515352013-02-20
Henrik Dissing, Danmark1153415342012-10-18
Ivan Skov Pedersen, Danmark1152815282007-04-10
Carsten Lundberg, Danmark3400815272013-08-28
Brian Rasmussen, Danmark9967015272016-11-27
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5662115262009-10-08
Anne Themsen Flindt, Danmark1152215222013-02-21
Henrik Poulsen, Danmark2267515172012-02-13
Martin Strømkjær, Danmark3407815162016-05-10
Christian Brinkman, Holland1151615162010-02-23
jules phillips, Danmark1151315132015-01-25
Lotte Skjærbæk, Danmark3410415072009-05-28
Theis Bacher Nielsen, Danmark5706815062008-04-22
Mogens Holme, Danmark2283715012008-11-27
Tommy Bjørk, Danmark5597714892016-02-16
Chris van Rijswijk, Holland4476114892017-11-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3429014872009-04-01
Dubois Laurent Yves, Frankrig2277514862013-12-17
Aage Kabbelgaard, Danmark1147614762011-08-12
Bo Valeur, Danmark8826814722014-05-02
Troels M. Krogh, Danmark1146914692013-05-15
Mogens T. Kofod, Danmark2279814652012-08-26
Rasmus Hald, Norge2268814652011-06-17
nick petersen, Danmark4533214572011-08-16
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1145614562009-12-06
Timme Nyegaard, Danmark2285014512010-01-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1145114512012-07-16
René Christian Hansen, Danmark1144714472011-01-13
jesper nexø arvesen, Danmark4479514452012-11-07
Marco Hammel, Schweiz1144014402010-07-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403986914382018-11-05
Claus Kesby, Danmark1143714372008-04-16
Malte Christensen, Danmark1143614362012-02-21
John Mikkelsen, Danmark2259614352012-06-26
Anders Jensen, Danmark513364414342019-12-12
Bent Nielsen, Danmark6646814272012-04-09
Thomas Larsen, Danmark1142614262005-10-29
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2262514222009-03-01
Thomas Garm Pedersen, Danmark28813412814212019-12-10
Tommy Karlström, Sverige2243114182014-04-10
Kjeld Pedersen, Danmark1141514152012-04-17
Damien Gailly, Belgien1141114112016-05-11
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2255914112010-01-11
Jonna Lindegård, Danmark6675714102014-10-12
Janis von Heyking, Sverige523988714082013-12-12
Flemming Nielsen, Danmark1140114012008-10-06
Luca Boscain, Italien161772313912014-07-31
Brahim Birds, Marokko3319113892014-12-19
Anne Blotting, Danmark2253213812010-06-17
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8783013792013-02-11
Benjamin Gnep, Tyskland2251013742011-09-30
Thomas Elbek, Danmark6705713732014-08-11
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4453313692013-02-25
Graeme Joynt, England3317413652014-06-27
Julien Mazenauer, Schweiz4358013632015-02-18
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1136213622014-02-02
Stefan Frello, Danmark1135113512009-05-28
sissel fossat, Danmark1134713472013-07-11
Mogens Neergaard, Danmark3323113412018-07-07
John Jørgensen, Danmark6680513402013-06-30
Steve Nuttall, England1134013402012-02-12
Jan Andruszkow, Danmark4409313292015-06-22
Lars Frede Petersen, Danmark2251113282014-08-25
Janni Christoffersen, Danmark7721313242014-01-21
René Worup Rørbæk, Danmark1132313232010-09-22
Niki Forintos, Ungarn1132313232008-11-02
Christian Michael Villadsen, Danmark111085313182014-01-08
Lasse Patrick Simensen, Norge3338413142015-11-16
Kristian Ribers, Danmark1131213122011-02-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2256912862014-04-03
Jóan Petur Petersen, Færøerne1128612862007-08-11
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1128412842013-07-06
kim jespersen, Danmark2204112732012-01-31
Julia Zeitzer, Danmark1127112712013-11-12
Kris De Rouck, Belgien1126412642012-01-08
Luca Bergamaschi, Italien5430412592018-12-10
Peter Denyer, England2185512522018-07-16
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1125212522012-02-24
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1124612462011-01-08
Jure Novak, Slovenien1124312432013-09-02
finn henriksen, Danmark11924212412018-04-25
Poul West Lauritsen, Danmark1124012402013-01-14
Kai Lindegaard, Danmark2219812392016-01-08
Gabor Graehn, Danmark3332512382012-09-06
Birger Algot Tørnblad, Danmark2234112332010-09-14
Fredrik Ström, Sverige5571112332014-04-18
Finn Nørregaard, Danmark10771712312015-03-09
Steen Winkel, Danmark141227012172014-01-07
Hamid Yadane, Marokko5510112062013-10-07
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14997012032015-03-26
Bruno PORTIER, Belgien5372112022018-03-21
Henning Broe, Danmark1120112012010-08-05
Torben Back Sørensen, Danmark6284512002019-12-01
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3306412002014-02-14
Ulla Henriksen, Danmark1119811982004-04-30
Peter Petersen, Danmark2157311932017-05-08
Kurt Vogt, Danmark272347611902011-12-27
Kis Boel, Danmark1056987111882019-12-09
Bo Lassen Christiansen, Danmark7431511882019-12-02
Johan Christian Homann, Danmark191015111812019-11-12
Helle Dyrting, Danmark191323111782015-03-07
Knud Nielsen, Danmark1116511652016-06-16
Steen Egholm Engelbøl, Danmark572818911642019-12-11
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4386511602016-09-20
Daniela Gruber, Tyskland4395311512012-05-31
Jeppe Berthelsen, Danmark1115011502011-07-27
Tom Conzemius, Luxembourg3262011452014-04-23
Karsten Mose, Danmark2221711382013-06-18
kurt jensen, Danmark1113711372013-09-17
Lars Erdmann, Danmark1113111312015-08-07
Thyge Enevoldsen, Danmark1113011302013-01-28
morten jønck, Danmark3325011282011-11-12
Klavs Frandsen, Danmark2204511222012-09-12
Mogens H. Foder, Danmark1112111212012-03-07
Lars Halkjær, Danmark4394011162016-02-26
Knud Kjeldsen, Danmark1111211122011-07-27
Jens Kildemoes, Danmark5357811002016-11-30
Finn Nielsen, Danmark1109810982013-09-15
Willy Jørgensen, Danmark1109810982013-04-30
Marko Gregoric, Slovenien1108710872009-02-12
steen jørgensen, Danmark11959610812016-11-18
Lisbeth Bech, Danmark6558710802015-09-04
Lars Petersson, Sverige1107110712011-03-19
Thomas Kuppel, Tyskland1106810682017-08-21
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4322210582016-07-15
Kim Fich Larsen, Danmark1105610562013-12-27
Jonas Gildebro, Danmark1105010502012-07-16
Arvid H Anthonsen, Norge292186210492015-07-07
Zbyszek Kajzer, Polen1103810382013-04-08
Esper Boel, Danmark3267310352016-06-18
Hugo Touzé, Frankrig5429510312016-05-22
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1102710272005-06-26
Torben Lund-Hansen, Danmark5405110222016-02-12
Hans Erik Jensen, Danmark13854910142019-08-12
Karsten Busk Laursen, Danmark1101410142014-03-04
Miska Nyúl, Ungarn19979972013-01-29
Daniel König, Tyskland757979952013-06-22
Tine Jensen, Tyskland1179769912018-06-03
Søren Garder Brask, Danmark218149892013-02-28
Ralph Martin, Tyskland19145329872017-12-10
Søren Parup, Danmark19879872006-04-01
Lars Jensen Kruse, Danmark31107829842019-04-11
Lars Ernst, Danmark19759752012-02-02
Marcin Faber, Polen323559672013-09-17
Christoffer Elias Kaae, Danmark435249672013-01-08
Michael Hansen, Danmark1071809512016-11-10
Michael Hofmann Caspersen, Danmark19509502016-03-08
Frederik Rejsby Johansen, Danmark541789462019-01-18
Vagn Gjerløv, Danmark324199402012-02-06
Max Uhrenholt, Danmark19349342019-01-11
Svend Fischer-Nielsen, Danmark19229222015-06-23
Kasper Anias Møller, Danmark19189182014-05-09
Mikkel Thorup, USA748579072018-06-03
Per Hirslund, Danmark18968962011-09-25
Micha A Neumann, Danmark18848842013-11-12
tue hartmann, Danmark18828822012-05-06
Jan Nielsen, Danmark1164338772019-06-20
Torben Juul Hansen, Danmark18728722017-04-06
Martin Høj Hansen, Danmark18708702012-03-22
Kurt Willumsen, Danmark18678672011-07-27
Joakim Matthiesen, Danmark1784158602019-07-15
jette østergaard danielsen, Danmark18558552016-07-08
Erik Rosendahl, Danmark425318532017-05-25
Mads Syndergaard, Danmark18468462012-12-04
Jesper Schade, Danmark18348342016-11-22
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17987982017-06-10
Stefano Miceli, Malta315637972019-08-26
Lars Nielsen, Danmark17977972017-06-13
Asger Røjbek Sørensen, Danmark841797932018-11-21
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark940037792019-05-17
Flemming Pagh Jensen, Danmark322107742017-07-10
Martin Rheinheimer, Danmark172553207692019-12-12
Kristian Kirk, Danmark17297292018-05-23
Jens Brandt, Danmark17197192015-08-29
Hans Ægidius, Danmark421867172019-10-20
uffe jensen, Danmark16896892015-05-11
Ib Fagerlund, Danmark16866862016-07-25
Stano Harvančík, Rumænien16846842016-05-03
Claus Andersen, Danmark210856692019-06-20
Niels Jørgen Askirk, Danmark16626622012-12-23
Philip Dam, Danmark16616612015-09-28
Svitlana Tkach, Danmark211386552016-07-12
Rie Jensen, Danmark317746522015-07-02
Niels Lech Pedersen, Danmark16256252015-09-14
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16246242015-08-07
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark16146142018-07-31
Hans Henrik Iversen, Danmark16076072017-12-07
Neer Div Bankoti, Indien16006002015-11-12
Lauritz Xerxes Walter, Danmark28105982018-07-10
Ole Zimmermann, Danmark210655942017-12-07
Klaus Berggreen, Danmark15885882017-11-04
Nikolaj Thomsen, Danmark944815822015-08-20
Dušan Kerestúr, Slovakiet623585782018-06-07
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1328415772019-12-11
Jonna Lindegård, Danmark210165762018-01-18
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15655652018-10-26
valdemar overgaard petersen, Danmark15465462017-03-06
René Petersen, Danmark3199195432019-12-01
Bent Christiansen, Danmark15405402018-01-09
Vagn Gjerløv, Danmark15365362018-02-06
Bjørn Kjellemyr, Norge15355352016-02-14
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark210075342017-11-18
Maximilian Fader, Tyskland15075072016-05-15
Thomas Iversen, Danmark29745002019-05-24
Lisbeth Jeppesen, Danmark14944942018-07-29
Jan W. Badura, Danmark311414852019-04-30
Jan Svejgaard Jensen, Danmark38304562019-12-03
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien14554552019-07-05
Philip Elbek, Danmark28344532019-01-15
Svend Anker Schwebs, Danmark413274512019-08-23
peter wedel petersen, Danmark414814472018-05-01
Mads Bjarke Salling, Danmark14344342019-09-25
Ivan Naurholm, Danmark27824222018-06-22
Andreas Ranner, Østrig1026234172019-10-13
Leif Bork Petersen, Danmark14044042019-03-07
Kaj Halberg, Danmark24813902019-09-02
Skagen Fuglestation, Danmark27013872019-08-28
Leif Jensen, Danmark27183652019-08-17
Max Uhrenholt, Danmark13473472019-06-14
Daniel Lehmberg, Danmark1118813412019-12-12
Per Hauge, Danmark37943142019-11-29
Mads Østergaard Brun, Danmark37222902019-08-28
Sten Petersen, Danmark12772772018-10-30
Jørgen Bjerring, Danmark12212212019-07-23

Der er i alt 1391 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.162 sek.
til toppen