Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2271348192272014-05-27
Rune Sø Neergaard, Danmark7891180744156272020-05-23
Klaus Malling Olsen, Danmark41847044329148122020-07-06
Peter Nielsen, Danmark339776534127042016-11-08
Per Huniche Jensen, Danmark1946783105532012-10-01
Ole Krogh, Danmark12263214482105022020-05-22
Jens Søgaard Hansen, Danmark6561371608103722020-04-15
John Kyed, Danmark139314268102352013-12-22
Leif Høgh Olsen, Danmark7251008173102272020-04-02
Helge Sørensen, Danmark1630251056898702020-07-31
Tommy Holmgren, Sverige12219489398102018-02-12
Jens Mikkel Lausten, Danmark154011292932016-10-13
Søren Kristoffersen, Danmark1249205575192412016-07-03
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12913699592212020-02-26
Ken Sievertsen, Danmark1899389932013-05-21
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812036689622017-03-15
Michael Mosebo Jensen, Danmark12832332389272020-07-09
Martin Gottschling, Tyskland5711321088122017-10-17
Kent Olsen, Danmark4510858287882018-10-26
Ole Zoltan Göller, Danmark47982438587602020-01-26
Dennis Noel, Danmark1870987092004-11-08
Ulf Eschou Møller, Danmark297271386552010-03-26
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282330385792020-04-26
Michael Grell, Danmark31481985222012-08-20
Troels Eske Ortvad, Danmark559704384812020-03-12
Allan Kjær Villesen, Danmark60066181084322020-07-31
Johnny Madsen, Danmark31360518582862019-12-27
Kjetil Schjølberg, Norge347489782492012-03-12
Annette Hansen, Danmark31419380802009-01-07
Tore Vang, Norge5511785480452016-10-20
Per Poulsen, Danmark44094811579462018-09-04
Chris Batty, England14228876479182008-02-20
Jens Jørgen Andersen, Danmark17937193878182019-06-30
Per Kjær, Danmark17142221177422017-09-11
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10018966476662016-06-24
Carsten Gadgaard, Danmark8925220476012008-10-17
Ib Jensen, Danmark26348568275992020-06-22
Morten Scheller Jensen, Danmark1920251203475622020-07-24
Jan Kåre Ness, Norge72853675282011-12-14
Hans Krabsen, Danmark1749174912004-04-03
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429101604774712013-05-07
Kurt Bredal Christensen, Danmark113512974702010-10-28
Søren Brinch, Danmark133426974452009-11-22
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12423673274422013-05-11
Lars Jensen, Danmark21945173173532016-11-16
Brian Wielsøe, Danmark1734973492009-10-14
Knud Pedersen, Danmark576125369773082017-05-16
Anders Østerby, Danmark336854972652015-11-13
Anders Bojesen, Danmark122506372472013-12-31
Gerner Majlandt, Danmark16540270572332017-10-24
Jan Hjort Christensen, Danmark72019572042009-10-13
Henrik Pedersen, Danmark27831214371982020-07-04
Leo JR Boon, Holland31358171442003-01-13
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31392770862004-05-16
Arthur R. Jensen, Danmark134150570732007-01-30
Flemming Ahlmann, Danmark6015623069902012-03-10
Stig Linander, Danmark11119491569762013-11-07
John Larsen, Danmark1049115297469632020-07-28
Jørgen Kabel, Danmark14138123469452018-09-25
Mikkel Høegh Post, Danmark24349120169172020-04-20
Henrik Kisbye, Danmark49967353069052013-12-24
Carsten Siems, Danmark39960586068552019-01-14
Torben Olsen, Danmark21026868102013-11-02
Rie Voetmann, Danmark72915967512005-06-13
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459065067302013-06-30
Elly Hansen, Danmark204508566712017-07-13
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark32332728666502020-07-28
Henrik Brandt, Danmark10320788765712019-01-28
Axel Mortensen, Danmark1035147675065672020-05-14
Thomas W. Johansen, Danmark92468165472010-02-04
Christian Axelsen, Danmark469810765182011-09-25
Arie Ouwerkerk, Holland10725886964242020-02-03
Clausjannic Labuz, Danmark11022620663512012-03-06
Bo Tureby, Danmark579113160663442015-09-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17539826463292010-05-04
Karin Gustausen, Danmark383553563122019-12-03
Peter Lyngs, Danmark258077162342018-03-21
Vincent Legrand, Belgien12823657262192018-10-12
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8821516362042007-02-25
Jan Speiermann, Danmark4010355661802020-07-07
Simon Berg Pedersen, Danmark680113532661582019-08-17
Annelise Juul Stampe, Danmark41538261412006-01-30
Rodmund á Kelduni, Færøerne38354544461322020-07-28
Henrik Mikkelsen, Danmark5412424561002020-07-09
Carl Erik Mabeck, Danmark12728602860912007-07-04
Mikael Nord, Sverige389862660862004-12-15
Peter Christiansen, Danmark429618760522006-12-31
Jens B. Bruun, Sverige62264560382006-01-26
Rene Rantzau, Danmark234369159612013-12-29
Ole Hetland, Danmark508337659582018-02-24
Kim Aaen, Danmark5414188659502012-04-19
Raphaël Lebrun, Belgien2864359302012-06-21
Erik Biering, Danmark76893549259292020-07-28
Carsten Egevang, Grønland5114080459282007-10-09
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5712703358752020-02-18
Oluf Lou, Danmark41675758472013-08-02
Christoph Moning, Tyskland31247958282010-08-18
Erik Kramshøj, Danmark133851358172005-06-16
Eva Foss Henriksen, Danmark967106463158162020-07-11
Søren Nygaard, Danmark7018169658092012-07-15
Henrik Greve, Danmark3931758012008-04-07
Gert Jeppesen, Danmark14423969058002012-09-15
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72551057992011-01-30
Jens Eriksen, Danmark7218377257982013-08-26
Hans Henrik Larsen, Danmark2197267236957902020-07-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14811735157812018-11-20
Susanne Jepsen, Danmark14725192457772012-03-23
Sakari Kauppinen, Danmark1574157412003-02-11
Sanne Busk, Danmark51372657272008-10-08
Stephan Skaarup Lund, Danmark15027290657112014-01-27
Jan Kiel, Danmark82225357022010-02-06
Joakim Engel, Danmark8319576556982007-08-18
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6513747256962019-11-13
Anita Pedersen, Danmark31554256692001-11-16
Christian Andersen Jensen, Danmark45183076056682016-12-11
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101640956412014-01-03
Lars Rostgaard, Danmark22233924755682014-06-13
Tim Andersen, Danmark31313055672004-04-20
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510244455955672018-04-11
Anders E. Sørensen, Danmark12528096755462011-10-01
Arne Volf, Danmark12423290855332017-12-30
Poul Thrane, Danmark143325555242012-09-18
Jørgen Munck, Danmark639537855082020-07-11
Harry J Lehto, Finland5716453854522012-12-21
Anders Wiig Nielsen, Danmark284851754482020-05-11
Klaus Dichmann, Danmark37347342554442020-07-24
Eigil Ødegaard, Danmark508105633054322018-09-14
Jimmy Skat Hansen, Danmark173899754052005-04-04
Lene Vejen, Danmark41198154052010-02-14
Erling Krabbe, Danmark18115904454022020-07-28
Anton Herrig Liebermann, Danmark81856353872013-11-29
Lars Adler Krogh, Danmark10625039153772017-07-30
Morten Christensen, Danmark7211298553362019-02-07
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62034753352005-06-12
Morten Bentzon Hansen, Danmark11421466653312020-06-11
Claus Halkjær, Danmark754123274953312020-07-30
Bent Carstensen, Danmark245056052742012-09-09
Erik Ehmsen, Danmark61322352722008-12-29
Henrik Knudsen, Danmark195522252712011-10-05
Søren Harding, Danmark1009904252182018-02-23
Arnold Houmann, Danmark225333152072006-06-07
Birger Lønning, Danmark12522594351902020-05-19
Richard Ek, Sverige367875551472011-10-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark296687751322010-11-24
Sune Riis Sørensen, Danmark17035041251282020-05-14
Rune Bjerre, Danmark348631451252012-02-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark173946351212010-06-15
Thomas Jensen, Danmark1511051102003-05-17
Björn Gísli Arnarson, Island133565450872006-01-19
Bo Svensmark, Danmark71781350852011-01-10
Michael Køie Poulsen, Danmark234122750762013-03-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10317836450752017-02-04
Michael bergman, Sverige51488750652009-05-09
Andreas Petersen, Danmark294745750612012-11-19
Alex Sand Frich, Danmark5112426750562018-10-05
Palle Nygaard, Danmark113425050442006-06-07
Ole Amstrup, Danmark25246885350402013-06-11
Terry Townshend, Storbritannien7914815750142012-08-20
Erhardt Ecklon, Danmark5714735149952020-06-13
Per Schans Christensen, Danmark47766354549472020-07-04
Hans Larsson, Sverige359048449442010-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311730049432019-07-23
John Pedersen, Danmark10319256849422013-11-02
Jakob Dall, Danmark8519716549182020-07-09
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2913949162004-08-16
Sebastian Klein, Danmark111832349102018-05-30
Hans Lind, Danmark123115648822013-03-05
via Sune Jepsen, Danmark2804448612001-11-09
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52197956948602013-10-16
Peter Bundgaard, Danmark61303448332013-08-26
Henrik Mouritsen, Tyskland82455348262010-09-29
Erik Agertoft, Danmark173940648142007-04-29
Jan Eske Schmidt, Danmark266395948112019-12-24
András Fodor, Ungarn569939248052015-03-10
Klaus K. Nielsen, Danmark6814047992019-09-20
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1479847982009-08-20
Fredrik Kræmer, Norge102736647932002-10-02
Iben Hove Sørensen, Danmark1478447842011-10-15
Pieter Vantieghem, Belgien255519647822009-11-26
Marianne Heno Mogensen, Danmark61314447782008-10-18
Ingrid Grunwald, Tyskland61574747712005-02-21
Søren Peter Pinnerup, Danmark51332747252013-01-07
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296912147232006-11-26
Christian Leth, Danmark5615596447122016-06-01
Mads Herbøl, Danmark8922047082020-04-20
Peter Bo, Danmark31006647062006-09-25
Torben Lund, Danmark51080946732004-12-15
Lars Smith, Danmark173461646652011-12-09
Thomas Kjær Christensen, Danmark2842746602005-12-06
Tommy Kaae, Danmark406923446552017-02-28
Anni Nielsen, Danmark6514781646312016-11-29
Carsten Madsen, Danmark1462646262004-11-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31053646252005-01-20
Mogens Hansen, Danmark33979916146172010-03-19
Svend Dybkjær, Danmark31114146122003-10-20
Kim Lunding, Danmark173639646082006-01-14
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61228045972014-10-09
Jon Lehmberg, Danmark12019267645822013-10-22
Bjørn Ginman, Danmark2546645602017-09-13
Petri Salo, Finland2732745482008-06-18
Cristian Jensen Marcet, Danmark368638645482010-12-10
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark61296447245442020-06-13
Geert Brovad, Danmark103266945342004-11-14
Jørgen Witved, Danmark8116047045232009-08-10
Klaus Schak Laursen, Danmark3836545192013-04-13
Robert Paepke, Sverige7211630545172013-08-29
Mikkel Holck, Danmark26240870944962020-06-29
Claus Horneman, Danmark1449544952003-02-06
Kenneth Bach Christensen, Danmark586662944922013-12-23
Jeppe Bundgaard, Danmark92028644892013-12-29
Maurizio Sighele, Italien1448444842003-01-29
Jens Ballegaard, Danmark61325944752011-12-11
Johnny Salomonsson, Danmark28053172344422017-09-24
Per Finn Nielsen, Danmark6812732244382015-06-23
Tommy Frandsen, Danmark8220031344282006-01-15
Ken Rasmussen, Danmark3788844202010-01-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397550044182012-06-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark96199562843982019-08-15
Christian Tiller, Norge72195043962005-08-30
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245416343842012-02-12
Morten DD Hansen, Danmark1436243622003-05-30
Alf Petersson, Sverige428814543582011-11-02
Tomas Svensson, Sverige448889043482010-10-08
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276779243382008-12-08
Preben Berg, Danmark194796543272007-02-17
Per Holmberg, Danmark28240108843242019-10-26
Bent Møller Sørensen, Danmark2712743232005-12-13
Erik Enevoldsen, Danmark51646343032006-08-20
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72074043022007-08-18
Seamus Enright, Irland2565342942010-11-21
Nis Lundmark Jensen, Danmark20639021442922015-01-09
Frank Simonsen, Danmark112798342882012-03-29
Lars Borup, Danmark358625842872010-09-19
Søren Skov, Danmark576115657542832013-02-12
Henrik Just, Danmark7414696942812012-01-26
Carsten Gørges Laursen, Danmark233792542352020-04-15
Niels Jørgen Larsen, Dominica163746342322007-07-10
Tom Backlund, Finland51475442312006-11-07
Klaus Bjerre, Danmark347005842302011-05-04
David Boertmann, Danmark4610282542292013-09-27
Olof Strand, Sverige224654442022009-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark345051041932019-01-08
David Erterius, Sverige31248558841722018-09-18
Hans Rytter, Danmark235040541582007-08-07
Svend Rønnest, Danmark12920504841482012-12-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41030441452008-04-30
Jakob Engelhard, Danmark193365841412013-10-23
Jens Overgaard Christensen, Danmark9418796741352011-07-01
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1413441342005-12-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15829041841282013-05-15
Anders Tørressen Hangaard, Norge51317241252012-03-21
Jan Thomsen, Danmark8919168541172007-08-21
Benny Kristensen, Danmark12326493941122012-05-23
Terje Kolaas, Norge51394141032005-04-01
Markus Tallroth, Sverige8015617440962013-03-22
Arne Kiis, Danmark37555311140822017-06-12
Søren Kristensen, Danmark8912300640812015-09-08
Charlotte Thomsen, Danmark3894240752013-08-28
Palle Sørensen, Danmark10817101440742017-04-08
Martin Kviesgaard, Grønland296536940552011-02-13
Pierre Unge, Sverige41141240412003-05-01
Yeray Seminario, Spanien3810440372005-04-11
Bent Thøgersen, Danmark18724152640342020-06-24
Lars Gabrielsen, Danmark13917841140312020-07-28
Richard Bonser, England19635283440122014-10-28
Esben Eriksen, Danmark71906540112006-03-16
Gabriel Schuler, Schweiz16936029940072011-03-23
Ronny Nilsen, Norge1399439942003-05-06
Anders Hammergart, Danmark8218522739912016-06-04
Einar Flensted-Jensen, Danmark1398939892004-07-25
Allan Haagensen, Danmark212697039762019-11-05
Thomas Nielsen, Danmark203798039732011-03-24
Johan Stenlund, Sverige439380239602010-12-20
Patric Lorgé, Luxembourg133273839592013-10-10
Jan Durinck, Danmark225084639472013-06-17
Michael Tiefenbach, Østrig1394739472003-11-26
Tomas Lundquist, Sverige20736368639382014-07-10
Ole Richter, Danmark1393439342006-03-01
Anders Søgaard, Danmark12927900339252011-07-17
Martin Holm, Danmark31036139212004-10-26
Lars Mejlby, Danmark194004539162010-03-05
Carsten Poulsen, Danmark327046639152007-07-12
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1391339132012-10-25
Jørgen Dam, Danmark24549792639022011-05-04
Anders Tøttrup, Danmark316950339012006-11-05
Lonnie Jensen, Danmark1389638962007-10-05
Jacob Sterup, Danmark224518238912012-01-04
Steen E. Jensen, Danmark1029151604238892020-07-31
Flemming Lang, Danmark81892038822013-02-14
Mette H. H. Hansen, Danmark4815238752013-02-28
Frank Svensson, Danmark3915038652006-02-02
Vinni Bruhn, Danmark71319238552010-05-29
Ludovic Scalabre, Frankrig112729938522006-10-02
Lars Witting, Danmark358348638392019-10-14
Lise Nielsen, Danmark1382938292013-10-06
Bo Thyge Johansen, Danmark1382438242011-02-16
Johnny Laursen, Danmark12224409438172010-02-23
Martin Lund, Danmark41243738122015-09-29
Björn Dellming, Sverige1380938092009-08-02
Jørgen Scheel, Danmark163875438052006-07-21
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1379937992013-06-14
Mehmet Goren, Tyrkiet8114140937992009-06-15
Dan Rasmussen, Danmark41166937942005-01-31
Magne Pettersen, Norge2748937882007-08-03
Erik Mølgaard, Sverige30236436037772017-09-18
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1376237622007-09-02
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71398137552018-03-19
Kim Fischer, Danmark225265837442005-03-07
René Larsen, Danmark7512843537412013-12-15
Peter Thomsen, Danmark71686337382006-01-05
Frank Abrahamson, Danmark638118737362017-03-29
Jens Ryge Petersen, Danmark215033737322011-09-16
Aurélien Audevard, Frankrig58699595337312019-08-18
Steffen Ortmann, Danmark3822537182005-11-16
Stig Vang Petersen, Danmark234512137142005-10-11
Finn Laugo Sørensen, Danmark23236288937132014-10-16
Josh Rhys Jones, England326805037102013-09-27
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33947053037012012-04-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1370137012005-11-24
Johannes Christian Harbou, Danmark7811503937002012-07-16
Erik Lindgren, Sverige1369936992005-11-19
Klaus Mortensen, Danmark5311281836912010-08-07
Bengt Bengtsson, Sverige142403436862014-10-14
Vagn Freundlich, Danmark9516328536852013-07-27
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51119836612008-03-30
Egon Iversen, Danmark2568036612011-12-29
Niels Poul Dreyer, Danmark40659042236602013-10-29
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317929236472006-09-22
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91931336462014-01-04
finn birkholm-clausen, Danmark41142636402009-04-23
Henrik Carlsen, Danmark3771036372004-04-30
Jonas Landolt, Schweiz1363236322013-07-10
Alan Clewes, Storbritannien2530436312008-04-26
Johannes Rydström, Sverige21831125336262014-07-29
Rolf Danielsen, Danmark1362536252013-12-12
Pasi Parkkinen, Finland16628797436152013-07-03
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41242436132006-09-23
Kim Biledgaard, Danmark1360936092001-10-01
Troells Melgaard, Danmark619986536082018-08-27
Stefan Pfützke, Tyskland7012433836022016-07-15
Christian Rørdam, Danmark445738836022018-12-13
Carsten Olsen, Danmark1359335932006-06-07
Svend Erik Frandsen, Danmark5210223335852012-12-29
Terje O. Nordvik, Norge4975435852012-07-27
Gunnar Gundersen, Norge1357535752004-01-06
Peter Halkier, Danmark61417135702006-05-10
Jens Andersen, Danmark61540935672007-08-17
Tibu Paul Lucian, Rumænien4967735662007-11-24
Per Vindis, Danmark477689835572018-02-21
Kjeld Lund, Danmark162134635512019-10-05
Jens Kirkeby, Danmark868592635502020-01-24
Lasse Braae, Danmark1354635462004-10-17
Erik Groth-Andersen, Danmark638136335412019-09-10
Tom Backlund, Finland1354135412008-01-06
Inger Skov, Danmark2607835402004-11-22
Poul Emil Kristensen, Danmark1353135312007-04-08
Mads Elley, Danmark173364235282013-10-21
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112366635152011-10-20
Jani Vastamäki, Finland61462235152010-05-28
Jan Bolding Kristensen, Danmark3955735132006-02-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2599435112003-07-19
Asbjørn Jensen, Danmark10317158635062019-12-20
Anne Navntoft, Danmark31746342935032020-06-04
Peter Dam, Danmark14125598735002013-03-18
Leif Holmskov, Danmark183563434852012-09-23
Peter Bundgaard, Danmark112988834842005-10-31
Andreas Hagerman, Danmark205207734832003-08-28
ragnar smith, Danmark111001434822018-11-17
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112377634752006-04-23
Kelvin Jones, Storbritannien1347434742002-02-10
Morten Jørgensen, Danmark3806634732002-01-21
Klaus B. Fries, Danmark3840934692005-12-03
Thomas J. Simonsen, Danmark468683134692013-04-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3812734682013-11-04
Arnold Georg Houmann, Danmark274151734662014-06-26
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346277734612012-05-31
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71700834502011-02-03
Freddy Rosning, Danmark304493934392020-01-23
Jan Ravnborg, Danmark92019434382009-10-06
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458447634262010-10-29
Linda Mølgaard, Danmark4915534122007-05-30
Daniel Pettersson, Sverige32554580734062019-11-18
Thomas Hellesen, Danmark153811934042009-08-10
Nelly Hansen, Danmark337014234032006-12-06
Torben Sebro, Danmark609936233972020-02-20
Steen Brølling, Danmark51304633932006-07-31
Michael Bergman, Sverige2604933912008-10-27
Peter Kuster, Schweiz102357233902009-04-24
Frits Rost, Danmark1094939933862020-02-06
Michael Schwalbe, Danmark122860133852012-07-08
Søren Hjorth Andersen, Danmark71781433812002-10-29
Philippe J. Dubois, Frankrig2582733772004-10-06
Hendrik Weindorf, Tyskland7413713733772015-06-17
Allan Prang, Danmark1337233722011-10-02
Tom Goossens, Belgien91914633722006-08-09
Oleg Formanyuk, Ukraine4907333662005-12-15
Oz Horine, Israel519298733662019-09-20
Hans Pinstrup, Danmark193812733602010-08-09
Finn Carlsen, Danmark296179733592013-04-11
Dennis Martinek Langholz, Danmark61356833592009-02-23
Ernst Hjøllund, Danmark3739033562006-09-21
Arild Breistøl, Norge142545233552010-02-11
Leander Khil, Østrig225103133512012-02-22
Peter Jensen, Danmark4977133492009-05-07
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233959933452013-05-19
Kurt Prentow, Danmark81738033432019-02-25
Knud N. Flensted, Danmark163364633402010-10-10
Steen Reimers, Danmark112276433392012-03-11
Thor Edgar Kristiansen, Norge41159433382005-03-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3846933342004-07-31
Kim Duus, Danmark11417886133322017-03-23
Jan S. Kristensen, Danmark71716833272006-12-24
Knud-Erik Strange, Danmark82132533252006-06-07
Stig Westergård, Danmark1331833182009-03-26
David B. Collinge, Danmark112195833152013-05-21
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296712833142013-09-19
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2594333142007-08-18
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509641733052010-07-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112071733012013-08-15
Leif Jonasson, Sverige2563733002006-08-07
Henrik Stenholt, Danmark3792532982004-03-03
Torben Laursen, Danmark334962532962012-10-23
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61663532932006-08-09
Jacob Alsted, Danmark1329032902003-09-15
Stefan Hage, Sverige92140632822004-12-15
Hans Staunstrup, Danmark10318014032822020-05-17
Paul Patrick Cullen, Danmark1208114304932702020-06-14
Kristoffer Hansen, Danmark61362832682013-02-18
Mikko Oivukka, Finland224452632672007-05-20
Aleix Comas, Spanien2554732642005-11-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1326332632010-03-07
Henrik Madsen, Danmark71531032592009-05-12
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143301232522008-10-22
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218352632432008-02-27
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51253532412007-07-14
Ottenby fågelstation, Sverige2596432392003-04-18
Per Forsberg, Sverige1323432342003-05-17
Siv Behrendt-Møller, Danmark2574432342005-09-23
Frank Desting, Danmark457958032332013-10-20
Aron Andersson, Sverige3612432292008-08-28
Benny Jacobsen, Danmark2607932242003-01-21
Frode Falkenberg, Norge204623432212008-02-25
Mikael Nord, Sverige5410389832122014-12-14
Jos Van den Berg, Holland1320832082008-11-24
Lis Ravn, Danmark2550832072004-03-01
Thomas Hasle Ravn, Danmark2592332062007-07-12
Ivan Petric , Slovenien81414732032010-08-22
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1320132012006-03-05
Jens Röw, Tyskland1319231922014-11-17
Jørn Opsal, Norge1319231922003-05-30
Zbigniew Kajzer, Polen8611214631892019-12-30
Peter Andreas Koch, Danmark3820631852002-10-12
Lasse Strandgaard, Danmark51180931832012-10-26
Otto Samwald, Østrig17622704231832017-06-01
Martijn Bot, Holland8618289131812010-05-26
Szabolcs Kókay, Ungarn61278231802013-06-09
Thomas Buus Nielsen, Danmark3921331722008-01-14
Edvin Hansson, Sverige193864031702005-03-16
Daniel Patterson, Sverige51086631692005-09-23
Mark Desholm, Danmark1316831682012-02-06
Andreas Gullberg, Norge1316331632002-05-13
Søren Nancke, Danmark101732431632016-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81754431602006-05-14
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19125073131562020-04-28
Anna Bay Rask, Danmark1314931492003-07-25
Per Ekberg Pedersen, Danmark123098631462006-05-10
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91859731452013-10-20
Peter Rodemann, Danmark5888631362015-04-17
Karen Lang, Danmark2560731352004-07-06
Pawel Malczyk, Polen51111231332006-07-26
Yann Kolbeinsson, Island184268731332012-01-25
Niels Bomholt, Danmark61281031302006-02-11
Carsten Hermann, Danmark1312431242003-11-28
Hampus Lejon, Sverige122463931182013-10-07
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557766131162018-03-23
Ole Stobbe, Danmark2528531122007-02-28
Roland Jensen, Danmark173798931042008-11-17
Jesper Brinkmann, Danmark183827231022011-08-17
Thomas Kehlet, Danmark6611340030992014-06-06
David Monticelli, Belgien10218202030972017-08-15
Alwin Schönenberger, Østrig2548430972005-01-13
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10118549530962013-10-07
Mike Richardson, Storbritannien2542430962002-08-05
Stéphane Aubry, Schweiz7313954030952008-09-08
Niels Kaare Krabbe, Danmark4669730922018-07-10
Mikael Funch, Danmark81962930872006-04-19
Torben Evald, Danmark81668730842019-02-27
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183752930812004-11-24
Christian Wegst, Tyskland1307930792006-08-10
Rasmus Strack, Danmark122669830732008-02-06
Hjalte B. Johansen, Danmark101313830722019-11-19
Gaukur Hjartarson, Island112525030672005-06-13
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2564030672006-10-09
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71798430672011-10-01
Kjetil Johannessen, Norge386883230662009-08-10
Marnix Jonker, Holland183994630552006-02-01
Torkild Kristensen, Danmark16612003330552020-07-31
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2544730552005-10-27
Chris Lansdell, England163307330502009-06-22
Niels Behrendt, Danmark6711267430392016-10-22
Ger Meesters, Holland3843330352008-01-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61254130242009-05-11
Kjetil Johannessen, Norge296671330142006-02-19
Paul Nilsson, Danmark334969530122020-03-15
David Erling Drangsland, Norge1300930092005-12-24
Ole Friis, Danmark2533830082006-05-08
Martinez Jonathan, Frankrig24534484830062012-06-05
Espen Lie Dahl, Norge458381130052013-12-17
Benny Haahr, Danmark578321330042018-03-21
Freddy Johansen, Norge61325830012009-01-30
Bjørn Frikke, Danmark21719346529992020-05-20
Leif Novrup, Danmark2564229992004-01-06
Lars Birk, Danmark30429829629942020-04-26
Kurt Rasmussen, Danmark71508529932009-09-04
via Carsten Høeg, Danmark1299029902002-05-29
Esben Østergaard, Danmark2552729882004-03-10
Hjalte Kjærby, Danmark2546429862013-04-14
Lars Peter Johansson, Danmark3749829842008-01-25
Henrik Johansson, Norge2501429792009-04-11
Uffe Pedersen, Danmark5911665329792006-01-22
Tormod Amundsen, Norge182821629712013-02-19
Rannvá Hansen, Færøerne1296829682003-03-25
Vegard Bunes, Norge51296929632003-10-11
Robert Toft, Danmark3614929592009-04-15
Jelger Herder, Holland81780129552004-05-31
Mathieu Bally, Schweiz355438829532012-02-26
Peter Bonne Eriksen, Danmark26931984929522017-03-28
Bent Jensen, Danmark3877629512006-05-10
david drangsland, Norge162922629482011-08-13
Yoav Perlman, Israel153242229472011-07-14
Håkan Sterner, Sverige2528229472003-02-14
Henrik H. Søndergaard, Danmark71773029462006-07-10
Erik Christophersen, Danmark4617629342015-07-19
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224566329342006-11-08
Kermarrec Corentin, Frankrig304881229282009-10-11
José García Monzón, Spanien4859929272005-04-11
Jacob Lund-Hansen, Danmark3768929262003-05-17
Knud Erik Christensen, Danmark1292529252010-10-20
Kristian Laustsen, Danmark61254229242010-09-22
Luc Verroken, Belgien41035729242006-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10116590629222010-01-05
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184034229182005-08-26
Wolfgang Trimmel, Østrig1291729172011-07-29
Erling Bonde, Danmark3704429092009-03-29
Dominique Verbelen, Belgien1290829082004-09-30
Kield Andersson, Danmark51125529082008-10-18
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4996529042009-05-24
Lars Villadsen, Danmark71272729032009-02-01
Torben Andersen, Danmark61388428972008-10-12
Alf Frølich, Danmark1287628762010-08-02
Morten Rasmussen, Danmark788180528762019-04-08
Bjarne Golles, Danmark2510728752007-05-10
Svend Danbæk, Danmark1287428742006-03-05
Jan Helbo, Danmark869685628722014-04-06
Keith Fox, Danmark728196128682020-07-01
ji be, Schweiz183207828652010-06-21
Steen Cruddis, Danmark1286228622008-03-16
Claus Vind-Andreasen, Danmark203235328612014-06-05
Stéphane Bocca, Belgien2492328572010-10-19
Tor Olsen, Norge284138328562019-09-12
Dennis Olsen, Danmark19522989628552020-06-08
Ruth Ahlburg, Danmark235115428542006-04-10
Terje Kolaas, Norge355715828542013-02-12
Henning Rose Sørensen, Danmark11621658028492013-06-19
Barrault Frantz, Frankrig71317128462019-06-20
Niels Jarnum, Danmark6806528432011-12-13
Thomas Riedel, Danmark4754228422011-01-14
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2561028412008-08-10
Eric Schaumburg, Danmark61438628402008-07-19
Steve Klasan, Tyskland355521228382017-12-12
Ma Yan Bryant, Storbritannien275412528332008-11-09
Bjørn Kjellemyr, Norge3688328332005-05-01
Geir O. Pedersen, Norge163334828292009-06-25
Martin Jessen, Danmark41054228272005-04-26
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92291528252003-03-09
Lee Victor Gregory, Storbritannien2497628222011-02-21
Bruce Mactavish, Canada1282128212002-01-30
Simon Werngren, Sverige71615928202007-11-29
Jesper Sonne, Danmark305885028202005-09-27
Carl Søndergaard, Danmark61123228182014-10-03
Gunnar Larsen, Danmark193998928182006-03-11
Johan Stenlund, Sverige3746828162006-03-01
André Riis Ebbesen, Danmark265513428082012-08-30
Erik Edvardsson, Sverige153003327982007-06-05
Jonas Gadgaard, Danmark112162127942008-04-26
Ronny Malm, Sverige407483927942014-03-16
Tonny Papillon, Danmark172749827942013-08-22
Arne Torkler, Danmark161664027932016-11-06
Poul Holm Pedersen, Danmark365115827922020-01-20
Jan Haaning Nielsen, Danmark11214595027902017-11-15
Benoit Nabholz, Frankrig142182327902012-05-23
Jan Mogensen, Danmark294468027902012-05-09
Lars Paaby, Danmark575654327852020-05-14
Nicki Sørensen, Danmark569404127832011-10-31
Bjørn Grøn, Danmark4746127822010-10-27
Morten Jørgensen, Danmark91888027792009-04-14
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222900327762013-03-28
Thomas Eske Holm, Danmark1277227722008-03-02
Arne Borg Rasmussen, Danmark51106327702017-04-12
Szilard J. Daroczi, Rumænien518935227682016-09-24
Carsten Fog, Danmark1276627662008-10-25
Claus Eriksen, Danmark3706927572007-04-29
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2520827552003-03-25
Eigil Larsen, Danmark9913176527512020-06-06
Anders Bacher Nielsen, Danmark20119606327512013-04-02
Erik Bogh Nielsen, USA9712753227502016-03-19
Peter Brostrøm, Danmark576910927482018-04-13
Lars Lundmark, Sverige1274727472008-12-20
Søren Langkilde Madsen, Danmark61405627452007-04-21
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1274427442004-08-13
Eric Didner, Frankrig20726186627432020-01-03
Tor A Olsen, Norge1274027402003-11-09
Luca Sattin, Italien244683527392009-01-05
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81075827352020-07-09
Tobias Epple, Tyskland81660827342006-03-11
Stig Eide, Norge1273327332009-04-27
Steen Øllgaard, Danmark786083227322020-05-18
Robbin D. Knapp, Østrig1273127312004-03-11
Tim Brown, Storbritannien2478627232002-09-28
Poul Reib, Danmark1272127212004-11-09
Peter Bjerre, Danmark61329327152005-08-29
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3777927152002-09-03
Knud Jørgen Olsen, Danmark6986927142013-01-23
Patrick Beirens, Belgien2462227112008-03-10
Ole Hetland, Danmark112338027102006-05-18
Julien Piette, Frankrig163299427022005-05-18
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376710827012013-05-10
Per Boye Svensson, Danmark39023656026992020-07-31
Tommy Holmgren, Sverige81836226992007-06-24
Stefan Hage, Sverige3644226992012-02-16
John Dreyer Andersen, Danmark254708326932011-07-31
Mateusz Matysiak, Polen203269426912017-10-16
Svend Nørgaard, Danmark111722926872012-02-16
Jens Jacob Iversen, Danmark3774526862006-05-10
Finn Bro, Danmark132192326832017-05-10
Torben Ethelberg, Danmark193706726832007-02-25
Karina Jensen, Danmark1268226822013-12-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71328026812010-08-05
John G. Dinesen, Danmark376069826792013-10-22
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1267526752009-04-23
Szabolcs Kókay, Ungarn1267326732004-07-22
Inger Andersen, Danmark245085626722007-08-07
Xavier ROZEC, Frankrig3717726712008-09-02
Frédéric Jiguet, Frankrig569283126702016-02-02
Thomas Hultquist, Sverige3665926642012-01-07
Killian Mullarney, Irland2515926622006-01-10
Ulla Paulsen, Danmark182629826612014-09-12
Bjarne Streyffert, Danmark2487926592004-11-08
Leo Heemskerk, Holland1265826582010-09-26
Kim Øllgaard, Danmark91659526572008-10-09
Steen Roed Hansen, Danmark102056326562004-11-08
Henrik Baktoft, Danmark2460126542013-04-30
Reto Burri, Schweiz345684126542009-06-08
Jesper Michael møller, Danmark191508526522019-07-15
Christian Svane, Danmark3718126492006-07-25
Maris Jaunzemis, Letland71596126492004-11-26
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9212703026492016-05-09
Ole Riis Jensen, Danmark3595726432005-12-20
Jan Salmonsen, Danmark2508126432008-10-19
Samuel Peregrina, Spanien255563426392006-07-08
Jim Thagaard Hansen, Danmark183745026392005-04-20
Birgit Nielsen, Danmark2510426372007-04-15
Niels Odder, Danmark4809826222010-03-27
Steen Drozd Lund, Danmark101893626222011-10-07
Tom Schlegel, Danmark2422826222004-05-17
Leif Pedersen, Danmark285445526212011-10-16
John Martin Mjelde, Norge61268026192008-11-05
Janus Ethelberg, Danmark9419271326192007-09-05
Jens Boesen, Danmark102079326172009-04-04
Mattias Nordlund, Sverige4761126172012-04-17
Steffen Holst, Danmark4864426142006-09-30
Franck Ishøi, Danmark334693426122013-04-17
Christer Brostam, Sverige669878926092020-02-04
Lene Pedersen, Danmark1260826082004-06-01
Jan Dresler, Danmark2501526082003-10-21
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2386726042010-08-10
Chris Romeiks, Tyskland142735026022010-12-12
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark75056371426002020-07-31
Stuart A Reeves, Danmark122734826002005-04-20
Morten Winness, Norge13117197025992017-11-19
Søren Olin, Danmark2513125962008-08-16
Lars Grøn, Danmark23417355825952020-05-11
Virginia Escandell, Danmark1259325932004-09-07
Steen Christensen, Danmark4685025922012-03-30
Gunner Munk, Danmark1259025902006-10-08
Lauge Fastrup, Danmark203047625892014-04-03
John Steffensen, Danmark1258525852004-06-13
Keld Sørensen, Danmark5958125832008-08-02
Lasse Olsson, Sverige233182725822012-08-20
Nis M. Nissen, Danmark1258125812006-02-25
Thomas Lundqvist, Danmark1257325732008-04-19
Johannes Erritzøe, Danmark2503225672006-12-28
per mattisson, Danmark2484425672010-03-01
Theodosis Mamais, Grækenland295711725662005-06-22
Ivan Abramowitz, Danmark1256625662005-09-07
Deryk Shaw, Storbritannien1256625662002-09-12
Richard Burzynski, Danmark425593625642013-08-29
Kristian Borum, Danmark2476025632007-04-22
Don Baccus, USA1256325632003-11-13
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2498225582005-03-26
Poul Erik Larsen, Danmark1255425542004-11-25
Rasmus Due Nielsen, Danmark132294425512015-05-21
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62740837325502020-06-18
Dennis Brandsborg, Danmark2467625492004-03-13
kim lundqvist, Danmark142696625462008-04-09
Fabian Schneider, Schweiz527827625442015-06-29
Karsten Stæhr, Danmark102016425372006-08-09
Mona Grundsøe, Danmark254740225362008-05-05
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1253525352007-08-16
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3518525332014-02-12
Mats Wallin, Sverige244411625282009-07-29
Tobias Berger, Sverige436138025272012-03-20
Ola Nordsteien, Norge1252625262005-11-15
Thomas Kuppel, Tyskland1252625262010-04-23
Markus Tallroth, Sverige1252525252006-06-07
Anders Bergman, Sverige3627925212009-01-18
Cédric Rousseau, Frankrig102008625192006-02-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3683325162005-04-11
Søren Gjaldbæk, Danmark2482225132010-09-29
Christian Michael Mortensen, Danmark1251225122013-03-01
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2479925122007-03-04
Jesper Sonne, Danmark132265325122012-03-30
Mårten Müller, Sverige3712925122009-09-13
Vicky Knudsen, Danmark1251125112013-09-17
Michal Radziszewski, Polen2334825022018-10-04
Ole Lorenzen Post, Danmark1250225022010-09-27
Thomas Maul, Danmark8612381025012011-05-16
Tim Vaughan, Storbritannien81820025002006-03-16
David Andersson, Sverige12817023024992015-02-14
Terry Townshend, England2467324962006-02-01
Pim Wolf, Holland3665424942008-01-08
Morten Jensen, Danmark61169624912006-06-07
Peter Halkier, Danmark344227024902020-04-18
Alexander J. Lee, Danmark2473324902001-11-09
Niels Jørgen Clausen, Danmark91902724872008-05-26
Conny Jensen, Danmark192016624852018-01-30
Lars Falck, Danmark849873024852019-11-29
christian tiller, Norge1248424842007-10-16
Matthieu Canévet, Frankrig192837624842016-09-10
Tom Sørensen, Danmark3597824762006-07-08
Mark Walker, Danmark10111031624732014-03-02
Kristian Laustsen, Danmark51007824732011-10-23
Tune Jensen, Danmark1247224722006-02-04
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51134324712010-01-05
Mario Rodero Hernández, Spanien132474524682006-07-10
Benjamin Steffen, Tyskland71307124682006-07-08
Dave Barnes, Danmark5709824662013-09-05
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1246424642005-02-03
Lasse Olsson, Sverige2453624622003-11-26
Hans Gleie, Danmark2444724592010-12-29
Tommy Andre Andersen, Norge132537924512010-01-18
Bo Jensen, Danmark11115236924502012-06-19
Aidan G. Kelly, Irland2434824502011-06-14
Jan Bolding Kristensen, Danmark2337724482018-03-23
Rolf Nagel, Tyskland203262124472013-06-24
Jens Thalund, Danmark2177224071224442015-09-04
Mark Hammond, Danmark2403424432007-08-15
Hans Henrik Larsen, Danmark3606724392005-09-14
Jonathan Meyrav, Israel3647324382009-02-06
Shaun Robson, England122491424332005-04-04
Dan Bruhn, Danmark2416124292011-10-13
Lennaert Steen, Holland3690324282005-11-08
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81366024282014-06-10
Antoine Joris, Belgien447660224272016-12-05
Paul Jacobsen, Danmark1242624262011-04-23
John N. Jensen, Danmark1242424242007-11-22
Anders Roel, Danmark111611124232013-12-10
Lars Andersen, Danmark18716660724202020-02-04
finn folkvardsen, Danmark111994224202016-11-15
Greg McIvor, Sverige173550624192013-09-20
Reint Jakob Schut, Holland4862124192004-10-31
Gordon Hodgson, England1241724172010-07-15
Svend Ove Jensen, Danmark2444124132008-07-14
Jesper Segergren, Sverige2436224132011-09-27
Jan-Michael Breider, Sverige4748624112010-04-06
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71057924102014-02-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131824324072014-04-28
Ulla Vibe Funch, Danmark1240724072005-06-26
Wim van der Schot, Holland1239923992006-12-04
Johanna Hartmann, Danmark1239623962013-05-23
Per Smith, Danmark1239523952008-09-22
Fülöp Attila, Rumænien1239323932009-12-25
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3623223862006-07-10
Steffen Fahl, Danmark192623923832017-07-12
Lilly Irene Sørensen, Danmark91755623762008-01-20
Henrik Friis, Danmark20519636423752019-04-21
Pierre-André Crochet, Frankrig101900223722006-08-09
Lars Rudfeld, Danmark425153323712013-12-13
Mogens Ribo Petersen, Danmark1237023702004-07-07
Julien Piette, Frankrig71147223702017-10-16
Bence Kókay, Ungarn91690223702009-01-25
Søren Koch, Danmark3692523682006-03-16
Anders Bræstrup, Danmark1236523652012-12-17
Bjarne Nielsen, Danmark61173523652005-10-12
Sune Pedersen, Danmark1235823582005-03-30
Tue Romanow, Danmark1235223522009-10-06
Chr. G Nielsen, Danmark1235123512013-01-26
Torben Jepsen, Danmark132226623502011-01-13
Hugh Harrop, Skotland2452123482011-10-26
Niels Fabæk, Danmark71479023482006-03-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142323923462011-04-06
Massimiliano Dettori, Holland13614707023442020-06-10
Wout De Rouck, Belgien2413023442012-08-20
John Judge, Storbritannien2456123422002-10-08
Kai Gauger, Tyskland101830423422011-01-27
Ole Kristensen, Danmark81514923362008-08-24
Stefan Magnusson, Sverige3558823352005-01-03
Franziska Guepner, Tyskland3660423332014-11-18
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark76949341323302020-07-04
Klaas Bert Debusschere, Belgien2400323292009-01-06
Thomas Jensen, Danmark81383823272013-11-29
Thomas Hilkjær, Danmark2440423272002-09-03
Henning Hansen, Danmark4764223262006-03-01
Keld Jakobsen, Danmark1109127923252020-07-31
Allan Hansen, Danmark3586123232009-04-03
Lesley van Loo, Holland112162523232009-02-23
Pete Antrobus, England3562323212011-11-16
Brian Thomsen, Danmark5771823212011-03-08
Niels Birkedal Thomsen, Danmark718613523202020-03-27
Holger Sandfeldt, Danmark1232023202002-10-24
Andreas Malte Nielsen, Danmark1231823182005-07-04
Kim Petersen, Danmark101945223162006-08-24
Jens Wiberg, Danmark171806723162019-03-28
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3621223122003-02-25
Samuel Paz Parracho, Spanien81576023122005-09-02
Birger Pedersen, Danmark4836523102006-03-05
Terje Axelsen, Norge101930923072005-09-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81638623072002-04-28
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2348223072007-11-06
Michael Sørensen, Danmark6807723052012-02-10
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315570223052010-01-31
Henrik Callesen, Danmark1230523052004-11-05
Marcin Solowiej, Polen927482123042020-07-28
Lars Andersen, Danmark436284623032015-05-22
Wolfgang Jakob, Tyskland3614723022013-09-24
Jan Jespersen, Danmark71320823022012-02-24
Martin Oomen, Sverige142538223022011-02-07
Heidi Frederiksen, Danmark2419623012015-10-02
Svend Erik Olesen, Danmark1230023002011-02-10
Erik Jensen, Danmark2451122992007-06-26
Andres Wolff Fries, Danmark1229622962005-06-01
Benoit Paepegaey, Frankrig132635022952005-03-07
Tommy Hjorth, Danmark2457822952006-01-18
Stefan Cherrug, Sverige193172322922012-02-06
Claus Kesby, Danmark1229022902006-07-10
Jens Ole Byskov, Danmark454390322902011-12-24
Henry Lehto, Finland8612105522902017-02-23
Anni Oppelstrup, Danmark2407522862007-12-16
Andreas Meyer Winnem, Norge183107922832006-06-07
Lars Laursen, Danmark1228322832011-03-10
David Lundgren, Sverige1228322832009-09-18
Allan Helge Nolte, Danmark2351922812012-02-06
Ole Andersen, Danmark2363722752009-03-29
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71261322742011-09-05
Stinne Aastrup, Danmark4721222732011-12-05
Omar Runolfsson, Island131727422722012-06-20
Martin Majlandt, Danmark1226522652008-02-18
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576705922632018-06-13
Domen Stanic, Italien142280122622012-04-08
Florin Chirila, Rumænien61246022612009-01-07
Martin Eggen, Norge2440322602002-11-14
Anders Horsten, Danmark2423122572008-03-14
Carsten Egevang, Guinea3515222572012-09-23
Friedrich Thomas, Danmark1225422542006-05-10
Patrick Höhener, Frankrig1225022502007-01-18
Peter Iversen, Danmark1225022502005-05-01
Dominic Mitchell, Storbritannien172570722492011-10-10
Niels Frost, Danmark1224522452012-04-29
Poul Reib, Danmark5825022432009-08-27
Hampus Lejon, Sverige1224022402005-08-05
Morten Stampe Larsen, Danmark5797422392005-06-29
Claus Dalskov, Danmark1223922392006-05-12
Jesper Nielsen, Danmark2400322382007-08-28
Jesper Johannes Madsen, Danmark1223622362012-11-28
Poul Ulrik, Danmark1223522352012-11-08
Leif Bolding, Danmark101434822262019-12-12
Christian Eilers, Danmark486928122242013-09-11
Emil Todorov, Bulgarien5920822232005-06-26
niels bahl andersen, Danmark4718922222008-02-21
Hans Henrik Bay, Danmark503940722212016-05-12
Michael West, Danmark1222122212007-12-16
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2437122202007-09-09
André Julinder, Sverige3479522192012-05-14
Tom Jensen, Danmark1221622162006-03-19
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1221622162006-08-20
Jim Willson, Storbritannien2441322152002-06-29
Kennerth Kristensen , Danmark2438122132012-11-14
Lars Omø Christiansen, Danmark1221222122007-07-15
Mats Wallin, Sverige71416522112005-09-06
Johannes Tallroth, Sverige4762122102007-08-08
Jørgen Hansen, Danmark1221022102009-05-12
Jens Biltoft, Danmark1220722072004-08-01
Jakob Hochuli, Schweiz81188622062011-12-30
Erik Breden, USA61158622012007-05-30
Tony Disley, Storbritannien2435222012005-03-25
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414748822012014-02-08
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244017021962018-01-29
Henrik Elver, Danmark91643521942005-11-07
Rafael Armada, Spanien2379721942012-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2404221932005-08-29
Klaus Nellevang, Danmark2409621932004-06-25
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254405421912011-01-09
Poul Erik Junk, Danmark5919921902009-04-08
Henrik Pedersen, Danmark81521821882005-09-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8613022121872012-04-13
Raffael Ayé, Schweiz91536521862009-01-16
Henrik Bengtsson, Danmark3543921852010-01-24
dave farrow, Storbritannien1218421842007-10-30
Margit Hove, Danmark1217921792006-05-02
Sven Dall, Danmark2351421782013-03-31
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2426221772013-11-06
Jens Paulsen, Danmark585532721762019-10-15
Claudia Thiel, Tyskland2400621752006-06-07
Ies Meulmeester, Holland122158721752010-12-03
Csaba Lendvai, Ungarn1217421742009-04-25
Lars Larsson, Sverige3593521742006-07-08
Mogens Krantz Backe, Danmark5922321712008-09-27
Torben Lyng, Danmark222333421672020-03-09
Martin Rivero, Danmark2385921652011-10-01
Erik Schaumburg, Danmark1216521652004-11-29
Andreas Noeske, Tyskland61129721622007-12-16
Hans Henrik Iversen, Danmark4724621612005-09-06
Rami Mizrachi, Israel121764321582014-06-03
Chris Baines, Storbritannien131866921582014-11-10
Sander Bot, Holland5995521572005-02-24
Heine Oldenskov, Danmark5753321552010-05-30
Hans Drostgaard, Danmark1215021502005-04-07
Ulrik Henneberg, Danmark2392521452004-07-07
Michael Frank Nielsen, Danmark45634665121432020-06-26
Leif Samuelsen, Danmark1214021402005-04-06
Reto Burri, Schweiz121830921392012-04-06
Carl Bohn, Danmark81250908921382020-07-31
Raymond Galea, Malta1213821382004-11-08
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1213721372011-05-12
Gisela Nagel, Tyskland1009077821372020-05-01
Jonn Leffmann, Sverige142225621362011-08-22
Jonas Holmqvist, Sverige131909021362014-01-03
Eva Agnethe Bramming, Danmark4799121362008-10-06
Frode Jacobsen, USA466491921362012-06-23
Steen Brølling, Danmark1213521352008-11-03
Ole Thyge Plannthin, Danmark61031721342008-11-09
Knud-Erik Andersen, Danmark1213421342006-06-07
Lars Lyngsø, Danmark2402421342004-12-26
Oskar Nilsson, Sverige2377521302011-05-09
Graham Etherington, Storbritannien3625521262002-09-27
Arild Hansen, Norge2406221242005-04-26
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3604421152008-10-06
Eline Eggers, Danmark3623321092006-02-01
Erik Van Bogaert, Belgien1210821082004-12-18
Arne Lilhauge, Danmark71099221082009-10-19
Rune Larsen, Danmark2393321082006-03-19
Thorkil Brandt, Danmark172486021072019-11-23
Zsolt Ampovics, Ungarn5765121042018-05-10
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344598620982018-09-27
Ralph Martin, Tyskland264638120972008-04-18
Thomas Damm Als, Danmark2387320882008-12-22
Maciej Buchalik, Polen1208720872015-07-19
Josh J Shaw, England2348620852009-12-25
Jostein Myromslien, Norge1208420842005-11-15
Stefan Stürup, Danmark4554720792013-08-08
Jørn Lennart Larsen, Danmark3558720772006-05-10
Elmer Pedersen, Danmark333598220722015-03-23
Thorkild Lund, Danmark1206920692010-03-15
Mark Trustrup, Danmark1206920692005-10-31
Uffe Jensen, Danmark1206820682007-12-28
Ole Kristjansen, Danmark3555720652013-09-29
Kaj Krutfelt, Sverige3555720642007-02-05
Dennis Andersen, Danmark3574920622007-04-04
Marcel Klootwijk, Holland3548620602014-11-28
Thurel Julien, Gambia13217570220592011-09-18
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3544320522008-05-29
John Frikke, Danmark323030120512019-08-28
Mark Trott, England1205120512006-02-12
Seamus Mogensen, Danmark2385620492008-05-26
Gedser Fuglestation, Danmark1204920492004-11-05
Nick Lowton, Storbritannien2387820462002-10-08
Arne Bertelsen, Danmark1204620462006-02-11
Jan Bosch, Holland1204520452007-04-25
Niels Evald Jensen, Danmark2357220402015-09-19
Jan Ole Kriegs, Tyskland3600520402009-10-13
Christian Ljunggren, Sverige111753920392013-05-27
Peter ter Heide, Holland1203820382008-11-10
John Hornbek, Danmark183045120382008-09-08
Flemming Værgman, Danmark1203720372010-02-21
Marcel van Kammen, Holland2392020362008-07-22
Bart-Jan Prak, Holland61130320342006-10-05
Kjetil Schjølberg, Norge1203020302007-01-09
Henrik Holm Brask, Danmark1202820282008-10-06
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1202720272009-02-20
Maarten Zorgdrager, Holland61044420262011-06-02
Helle Kjær Erichsen, Danmark202766720232018-08-31
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5868920202009-11-19
Joachim Bertrands, Belgien625787120192017-06-29
Gert Rasmussen, Danmark556179720192014-01-02
Dan Allan Nielsen, Danmark2393420182010-02-18
Inger Christoffersen, Danmark1201620162007-12-09
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727174920142019-11-23
Kresten Hansen, Danmark2315520142011-12-01
Jack Juliussen, Danmark3596820132007-10-07
Aleks Lund, Danmark1201320132015-04-11
Alex Wallin, Danmark3511820102008-12-15
Lars Lindgren, Danmark1200920092005-08-16
Erik Rosendaal, Holland1200720072004-11-11
Morten Dehn, Danmark7911420062015-05-28
Ruud Altenburg, Holland2376720042005-08-29
Jacob Breson Neumann, Danmark192471120042013-05-23
Ivan Jensen, Danmark1200320032004-11-21
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3493220032009-04-06
Flemming Eskildsen, Danmark1199719972009-09-07
Christian Martin Glahder, Danmark131662719962012-06-26
Westy Esbensen, Danmark1199019902005-05-04
Stig Toft Madsen, Danmark2387119902010-06-17
Per Allan Degn, Danmark101548819892010-05-28
Lars Andersen, Danmark1198719872010-01-01
Ole Bo Olsen, Danmark373917119872016-09-12
lou bertalan, Tyskland1198519852008-09-25
Palle Hove Christensen, Danmark3541719802012-05-21
Kent Schou Larsen, Danmark2372519712006-03-30
michael jürgensen, Danmark1197119712011-10-09
Ivan Sjögren, Sverige617970619702013-03-16
Aleix Comas, Spanien6981919692010-09-05
Torsten Hansen, Danmark1196219622004-09-01
Peter Zeller, Schweiz91084319622016-06-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark162187319562017-12-02
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3504119542013-09-05
Bjarne Nielsen, Danmark3541319532009-04-19
kai nissen, Danmark101422419492014-08-18
Detlef Gruber, Danmark1194719472006-06-07
Marcus Erik Danielsson, Sverige141777719472012-01-12
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262762919452020-01-07
Nico de Vries, Holland1194419442009-12-20
Flemming Pedersen, Danmark1194319432003-06-28
John Mikkelsen, Danmark1194319432012-05-21
Hans Jørgen Riis, Danmark2337019402010-04-23
Jesper Høy Hansen, Danmark3403319362012-05-11
Herman Bouman, Holland1193519352006-08-30
Kasper Thorup, Danmark1193519352005-08-02
Martin Scott, Storbritannien81413619332002-10-10
Anders Jihmanner, Sverige1193219322005-09-05
Benny Steinmejer, Danmark1193019302013-01-02
Niels-Christian Christensen, Danmark4632919302012-10-07
Lars Juul Pedersen, Danmark283811719292018-02-18
Anna Kjøller, Danmark1192919292013-04-10
Morten Müller, Danmark212404219292018-03-27
Ole Vognstoft, Danmark1192419242004-11-25
Vlad Cioflec, Rumænien6826419232011-12-22
Maurizio Sighele, Italien91061019212011-09-25
Justin Jansen, Holland1192019202005-12-24
Karsten Munch Andersen, Danmark3532219182009-07-13
Rony Livne, Israel2290619162017-11-14
Kristian Poulsen, Danmark2309119112011-11-18
Julian Guy Bell, Norge1191019102011-12-23
Andreas Guldager, Danmark131797719092012-05-30
Gábor Bodor, Ungarn131829719082017-03-22
Thomas Kiørboe, Danmark1190619062004-11-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1190619062010-04-19
Christophe CAPELLE, Frankrig81140519052012-04-14
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1190119012011-01-23
Quentin Dupriez, Frankrig1190119012007-10-05
Søren Ryge Petersen, Danmark1189118912005-02-06
Flemming Dane, Danmark3518618902008-06-13
Hallgeir Fisketjøn, Norge81068418872011-07-07
Andreas Saul-Rotne, Danmark1188018802009-03-01
Johan Emil Løje, Danmark1187418742007-07-31
Albert J. de Jong, Holland1187118712011-11-01
Espen Støtterud Christensen, Norge61078318702008-06-23
Lars Pedersen, Danmark1186718672006-07-21
Jens Lind, Danmark8816118652019-11-15
nuno barros, Portugal1186418642009-05-18
Claus Lunde Pedersen, Danmark101475918622011-10-25
Stephen McAvoy, Irland5689018612013-04-14
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1098387218602020-07-11
Benny Rytter, Danmark1186018602013-03-27
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91403518532011-10-25
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1185118512011-05-24
Villy Pedersen, Danmark162236318462017-05-19
Christoph Moning, Tyskland141868518452011-08-20
Carsten Holm Petersen, Danmark592982818392020-07-09
Hans Erik Mom, Holland1183918392006-01-28
Kim Iburg, Danmark1183818382006-08-07
Alen Ploj, Slovenien6937218362013-10-04
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142098018352012-04-11
Emil Fich Larsen, Danmark7995218352013-11-04
Jens Maibomm Hansen, Danmark1183518352009-07-19
Brahim Mezane, Marokko7970218342013-05-26
Benny Nørgaard, Danmark1183018302013-05-02
Martin Roost, Schweiz2331018282010-11-07
Jean Seeberg, Danmark3511918262010-01-31
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3368618252017-03-14
Patrik Jonasson, Sverige1182318232010-05-02
Jan van der Laan, Holland1182218222009-07-31
Tony Søholm Larsen, Danmark313044718222020-07-24
Trösch Stephan, Schweiz2337718162013-02-01
Jens Holte Frederiksen, Danmark1181418142007-06-25
Erik Røjgaard, Danmark2248618132017-06-15
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5746218122013-05-22
Daniel Mauras, Frankrig1181218122015-06-23
Martin Poulsen, Danmark1181118112004-07-04
Peter Stronach, Storbritannien10912218102017-01-27
Otto Madsen, Danmark2312618102012-12-05
Birger Bavnsgaard, Danmark1180818082009-04-30
Thomas Kuppel, Tyskland6942418062013-08-08
Torben Byfoged, Danmark2344218052010-04-13
Benjamin Steffen, Tyskland192298518022014-04-24
Jacob Neumann, Danmark2339618002009-04-12
Christian Terp, Danmark5595417992018-06-22
Thomas Bentsen, Norge2352217982009-10-12
Jan Jörgensen, Sverige131483717972019-11-08
Anders Frederiksen, Danmark1179717972005-08-07
Wedigo Ferchland, Danmark5834817832006-05-18
Ole Snerling, Danmark1177717772008-06-04
Ole Skrubbeltrang, Danmark3423917742012-04-12
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3511717712010-09-28
Claus Johansson, Danmark162349717712012-03-09
Felix Jachmann, Tyskland2341017682011-06-24
Ruud van Beusekom, Holland1176817682006-11-26
Claus Øgard, Danmark2350117652008-03-16
Jurgen Lehmann, Finland1175717572010-10-12
Kim Søvæld, Danmark1175617562008-11-18
Lars Munk, Danmark1175417542007-08-03
Magnus Corell, Sverige1175317532014-03-25
Martijn Bunskoek, Holland101539917502011-01-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202746317502010-10-21
erik ehmsen, Danmark101281117492011-11-16
Kent Schou Larsen, Danmark1174717472007-08-28
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9919417412013-03-25
Palle Jensen, Danmark3508117402008-10-09
Mathieu Bally, Schweiz1173917392015-12-22
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3407517322013-08-09
Ole Skrubbeltrang, Danmark6772217272014-11-13
Birger Hultengren, Danmark1172717272010-07-07
Luise Ekberg, Danmark1172517252009-07-26
John Jensen, Danmark535100817192019-04-26
Aron Andersson, Sverige4603417182010-10-20
Rainer Christian Ertel, Tyskland23611937217172020-03-26
Thorsten Stegmann, Tyskland2256717162018-12-21
Dominik Becker, Tyskland6830717122016-03-01
mats svensson, Sverige4641417072013-11-09
Torben Sylvest Jensen, Danmark9904617022018-05-22
Henning Larsen, Danmark1179521617012020-03-09
Jonas Halberg, Danmark3439317002013-03-08
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1170017002010-07-26
Ivan Sjögren, Sverige777677316972017-11-11
Bjørn Erik Hellang, Norge3463516972012-08-27
per schmidt, Danmark1169716972009-02-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2306516882011-04-19
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1168016802009-01-12
Henrik Kolsbjerg, Danmark81117116762010-08-27
Kim Mogensen, Danmark3453516732014-07-28
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1167216722012-03-29
J Ole Andersen, Danmark434114116632016-05-24
Henning Hansen, Danmark4659116612008-04-22
wally morell, Danmark1166116612013-02-10
Kirsten Jæger, Danmark1166116612013-04-08
Bjarne Skule, Danmark172163716602010-01-12
Rud Lynge, Danmark1166016602014-08-04
Felix Timmermann, Tyskland524169916582020-03-20
Johan Stenlund, Sverige5627516562013-12-20
Henning Krog Søndergaard, Danmark1165416542013-08-22
Petri Kuhno, Finland3465716482013-11-21
Zoltan Baczo, Danmark6731116482015-12-31
Gert Sørensen, Danmark1164416442013-02-20
Gal Shon, Israel1164116412009-04-06
Henrik Dissing, Danmark1163616362012-10-18
Søren Vinding, Danmark13612212116352018-10-31
Bente Steffensen, Danmark1163316332007-05-20
erik van bogaert, Belgien1162716272014-10-16
Peter Lauritzen, Danmark4463016242012-09-12
Martin Strømkjær, Danmark3438716192016-05-10
Hanne April Farnæs, Danmark3465516182010-03-07
Anne Themsen Flindt, Danmark1161416142013-02-21
jules phillips, Danmark1160516052015-01-25
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5699316042009-10-08
Carsten Lundberg, Danmark3427216032013-08-28
Brian Rasmussen, Danmark91045015992016-11-27
Lotte Skjærbæk, Danmark3435015952009-05-28
Henrik Poulsen, Danmark2284615942012-02-13
Ivan Skov Pedersen, Danmark1158615862007-04-10
Christian Brinkman, Holland1157515752010-02-23
Dubois Laurent Yves, Frankrig2294115742013-12-17
Chris van Rijswijk, Holland4513315742017-11-06
Mogens Holme, Danmark2298715722008-11-27
Theis Bacher Nielsen, Danmark5743115712008-04-22
Bo Valeur, Danmark13957315702020-07-31
Troels M. Krogh, Danmark1156815682013-05-15
Tommy Bjørk, Danmark5643315662016-02-16
Aage Kabbelgaard, Danmark1156515652011-08-12
Mogens T. Kofod, Danmark2299015652012-08-26
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3452615582009-04-01
Peter Østrup Jensen, Danmark1155615562012-07-16
Rasmus Hald, Norge2283315512011-06-17
Thomas Garm Pedersen, Danmark35819139915502020-07-31
jesper nexø arvesen, Danmark4514015472012-11-07
nick petersen, Danmark4563515392011-08-16
Malte Christensen, Danmark1153615362012-02-21
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1153215322009-12-06
Tommy Karlström, Sverige2265415312014-04-10
Timme Nyegaard, Danmark2300715272010-01-03
Marco Hammel, Schweiz1152715272010-07-12
Bent Nielsen, Danmark6696115212012-04-09
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514508415182020-06-26
Claus Kesby, Danmark1151515152008-04-16
René Christian Hansen, Danmark1151415142011-01-13
Damien Gailly, Belgien1151215122016-05-11
John Mikkelsen, Danmark2275915102012-06-26
Anders Jensen, Danmark554063715082020-04-24
sissel fossat, Danmark1150315032013-07-11
Jonna Lindegård, Danmark6726714992014-10-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2272014952010-01-11
Janis von Heyking, Sverige524394114952013-12-12
Kjeld Pedersen, Danmark1149314932012-04-17
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8853014912013-02-11
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2278714892009-03-01
Luca Boscain, Italien161915014842014-07-31
Thomas Elbek, Danmark6762614832014-08-11
Brahim Birds, Marokko3344214782014-12-19
Flemming Nielsen, Danmark1146414642008-10-06
Julien Mazenauer, Schweiz4391614622015-02-18
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4485214582013-02-25
Anne Blotting, Danmark2268514522010-06-17
Thomas Larsen, Danmark1145114512005-10-29
Benjamin Gnep, Tyskland2266714512011-09-30
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1145014502014-02-02
Graeme Joynt, England3342414442014-06-27
Mogens Neergaard, Danmark3356314442018-07-07
Lars Frede Petersen, Danmark2271414412014-08-25
Steve Nuttall, England1143714372012-02-12
John Jørgensen, Danmark6736614162013-06-30
Stefan Frello, Danmark1141614162009-05-28
Christian Michael Villadsen, Danmark111186414162014-01-08
Jan Andruszkow, Danmark4443114102015-06-22
Peter Denyer, England2211514042018-07-16
Kristian Ribers, Danmark1140114012011-02-27
Lasse Patrick Simensen, Norge3364914012015-11-16
Niki Forintos, Ungarn1139913992008-11-02
René Worup Rørbæk, Danmark1139813982010-09-22
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2277713972014-04-03
Janni Christoffersen, Danmark7775613932014-01-21
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1137913792013-07-06
Jóan Petur Petersen, Færøerne1137413742007-08-11
Luca Bergamaschi, Italien5482813572018-12-10
Kris De Rouck, Belgien1135713572012-01-08
kim jespersen, Danmark2219013552012-01-31
Julia Zeitzer, Danmark1135313532013-11-12
finn henriksen, Danmark141119713532020-04-30
Kai Lindegaard, Danmark2243713512016-01-08
Fredrik Ström, Sverige5620613482014-04-18
Bruno PORTIER, Belgien5429913462018-03-21
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1134213422012-02-24
Steen Winkel, Danmark141347013422014-01-07
Jure Novak, Slovenien1133413342013-09-02
Poul West Lauritsen, Danmark1133013302013-01-14
Gabor Graehn, Danmark3358913282012-09-06
Birger Algot Tørnblad, Danmark2249813242010-09-14
Finn Nørregaard, Danmark10856313242015-03-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1131513152011-01-08
Kis Boel, Danmark1068036613142020-02-14
Hamid Yadane, Marokko5554313022013-10-07
Henning Broe, Danmark1129412942010-08-05
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141110112912015-03-26
Bo Lassen Christiansen, Danmark14710312882020-05-13
Torben Back Sørensen, Danmark6364012872019-12-01
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3331212832014-02-14
Peter Petersen, Danmark2178212772017-05-08
Johan Christian Homann, Danmark281528312712020-07-24
Kurt Vogt, Danmark272556212662011-12-27
Frederik Rejsby Johansen, Danmark161031312582020-06-18
Daniela Gruber, Tyskland4433412582012-05-31
Helle Dyrting, Danmark191462912572015-03-07
Knud Nielsen, Danmark1124612462016-06-16
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663539812432020-04-28
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4420812372016-09-20
Tom Conzemius, Luxembourg3285712362014-04-23
Ulla Henriksen, Danmark1123512352004-04-30
Jeppe Berthelsen, Danmark1123012302011-07-27
Lars Erdmann, Danmark1121712172015-08-07
Klavs Frandsen, Danmark2220712102012-09-12
Thyge Enevoldsen, Danmark1121012102013-01-28
Lisbeth Bech, Danmark6619312082015-09-04
kurt jensen, Danmark1120712072013-09-17
Lars Halkjær, Danmark4428512062016-02-26
steen jørgensen, Danmark111073012032016-11-18
Knud Kjeldsen, Danmark1119911992011-07-27
morten jønck, Danmark3343311992011-11-12
Jens Kildemoes, Danmark5399411962016-11-30
Finn Nielsen, Danmark1119511952013-09-15
Mogens H. Foder, Danmark1118811882012-03-07
Thomas Kuppel, Tyskland1117711772017-08-21
Karsten Mose, Danmark2230011752013-06-18
Willy Jørgensen, Danmark1116911692013-04-30
Esper Boel, Danmark3300911592016-06-18
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4360311572016-07-15
Marko Gregoric, Slovenien1115411542009-02-12
Lars Petersson, Sverige1115211522011-03-19
Zbyszek Kajzer, Polen1115111512013-04-08
Torben Lund-Hansen, Danmark5450311442016-02-12
Lars Jensen Kruse, Danmark361648311342020-01-28
Arvid H Anthonsen, Norge292442211342015-07-07
Kim Fich Larsen, Danmark1113111312013-12-27
Jonas Gildebro, Danmark1112811282012-07-16
Hugo Touzé, Frankrig5476311192016-05-22
Hans Erik Jensen, Danmark13980811122019-08-12
Karsten Busk Laursen, Danmark1111111112014-03-04
Miska Nyúl, Ungarn1108510852013-01-29
Tine Jensen, Tyskland11902110822018-06-03
Ralph Martin, Tyskland191646710762017-12-10
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1107610762016-03-08
Søren Garder Brask, Danmark2195810722013-02-28
Max Uhrenholt, Danmark1107110712019-01-11
Daniel König, Tyskland7635310692013-06-22
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1106710672005-06-26
Lars Ernst, Danmark1106410642012-02-02
Marcin Faber, Polen3258710502013-09-17
Christoffer Elias Kaae, Danmark4384910432013-01-08
Michael Hansen, Danmark10805810392016-11-10
Jan Nielsen, Danmark11788110372019-06-20
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1103110312015-06-23
Kasper Anias Møller, Danmark1101410142014-05-09
Søren Parup, Danmark1101310132006-04-01
Vagn Gjerløv, Danmark3262010092012-02-06
Joakim Matthiesen, Danmark271429010072020-06-12
Klaus Günther, Tyskland1100610062020-03-07
Mikkel Thorup, USA8596810032020-06-24
Torben Juul Hansen, Danmark19669662017-04-06
Per Hirslund, Danmark19659652011-09-25
Stefano Miceli, Malta633469582020-02-23
Erik Rosendahl, Danmark428979532017-05-25
Micha A Neumann, Danmark19509502013-11-12
Martin Høj Hansen, Danmark19459452012-03-22
jette østergaard danielsen, Danmark19459452016-07-08
Kurt Willumsen, Danmark19389382011-07-27
tue hartmann, Danmark19349342012-05-06
Jesper Schade, Danmark19319312016-11-22
Mads Syndergaard, Danmark19279272012-12-04
Lars Nielsen, Danmark19119112017-06-13
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1053419042020-06-10
Vagn Wendel Sørensen, Danmark19029022017-06-10
Asger Røjbek Sørensen, Danmark851239002018-11-21
Martin Rheinheimer, Danmark190773968982020-07-24
Hans Ægidius, Danmark318958962020-04-24
Flemming Pagh Jensen, Danmark325538902017-07-10
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1757758752020-06-04
Hans Ægidius, Danmark427368542019-10-20
Kristian Kirk, Danmark18428422018-05-23
Stano Harvančík, Rumænien18008002016-05-03
Ib Fagerlund, Danmark17987982016-07-25
Jens Brandt, Danmark17947942015-08-29
Claus Andersen, Danmark213097742019-06-20
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark17667662018-07-31
uffe jensen, Danmark17637632015-05-11
Svitlana Tkach, Danmark213407552016-07-12
Philip Dam, Danmark17427422015-09-28
Hans Henrik Iversen, Danmark17377372017-12-07
Niels Jørgen Askirk, Danmark17307302012-12-23
Rie Jensen, Danmark422567302020-03-04
Lauritz Xerxes Walter, Danmark210277282018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark17157152015-09-14
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark420777112020-06-04
Dušan Kerestúr, Slovakiet630616972018-06-07
Jonna Lindegård, Danmark212426932018-01-18
Daniel Lehmberg, Danmark2073556922020-03-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16906902015-08-07
Klaus Berggreen, Danmark16906902017-11-04
Ole Zimmermann, Danmark212506862017-12-07
René Petersen, Danmark34139536782020-07-12
Vagn Gjerløv, Danmark16636632018-02-06
Neer Div Bankoti, Indien16606602015-11-12
Nikolaj Thomsen, Danmark950796552015-08-20
Jan Svejgaard Jensen, Danmark313156482019-12-03
Bent Christiansen, Danmark16476472018-01-09
valdemar overgaard petersen, Danmark16466462017-03-06
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark212066442017-11-18
Thomas Iversen, Danmark212336402019-05-24
Bjørn Kjellemyr, Norge310946132020-05-04
Mads Bjarke Salling, Danmark16046042019-09-25
Jan W. Badura, Danmark315056012019-04-30
Lisbeth Jeppesen, Danmark16006002018-07-29
Svend Anker Schwebs, Danmark418265982019-08-23
Karsten Bidstrup, Danmark2042155942020-07-30
Maximilian Fader, Tyskland15915912016-05-15
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien15805802019-07-05
Leif Bork Petersen, Danmark26895702020-04-17
peter wedel petersen, Danmark419015652018-05-01
Philip Elbek, Danmark210465572019-01-15
Ivan Naurholm, Danmark29675212018-06-22
Andreas Ranner, Østrig1038595192019-10-13
Per Hauge, Danmark311965042019-11-29
Skagen Fuglestation, Danmark29614952019-08-28
Kaj Halberg, Danmark26744912019-09-02
Leif Jensen, Danmark29394872019-08-17
Max Uhrenholt, Danmark14844842019-06-14
Gert Fahlberg, Danmark29174792020-05-14
Bjarne Hove-Jensen, Danmark14364362020-07-06
Ashley Fisher, Storbritannien14214212020-01-17
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark13993992020-07-07
Mads Østergaard Brun, Danmark310133872019-08-28
Sten Petersen, Danmark13683682018-10-30
Anders Brinkmann, Danmark13153152020-06-25
Jørgen Bjerring, Danmark13153152019-07-23
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark13083082020-07-07
Lars Tom-Petersen, Danmark12982982020-07-07
Michael Larsen, Danmark12912912020-07-07
Poul-Erik Hansen, Danmark23822302020-06-11
Attila Lenart, Danmark77532162020-07-24

Der er i alt 1404 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.210 sek.
til toppen