Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Lars Paaby, Danmark697294330032021-06-22
Carl Bohn, Danmark93768730023612021-06-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark660109280747342021-06-22
Per Boye Svensson, Danmark51135414928742021-06-22
Axel Mortensen, Danmark1047166166468942021-06-22
Jesper Vingtoft, Danmark1847875072021-06-22
Klaus Malling Olsen, Danmark42137841069151652021-06-22
Ib Jensen, Danmark27553809879622021-06-22
Eva Foss Henriksen, Danmark1024126525360632021-06-18
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19928964633492021-06-18
Per Kjær, Danmark17945410679382021-06-18
Martin Rheinheimer, Danmark21412444511192021-06-18
Morten Scheller Jensen, Danmark1984288604878412021-06-17
Bjørn Frikke, Danmark22423873932382021-06-17
Torkild Kristensen, Danmark18516440832622021-06-17
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark86973956427702021-06-17
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80363399925082021-06-17
John Larsen, Danmark1102137311872652021-06-17
Thomas Garm Pedersen, Danmark41328645018362021-06-17
Jørgen Munck, Danmark7211077957282021-06-15
Steen E. Jensen, Danmark1055169933740682021-06-15
Klaus Dichmann, Danmark40955665258062021-06-15
Henrik Pedersen, Danmark29237116274422021-06-15
Lars Gabrielsen, Danmark16521614141772021-06-14
Mikkel Thorup, USA11832711972021-06-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2230305457660252021-06-14
Keith Fox, Danmark769708030702021-06-14
Erik Biering, Danmark799108708761622021-06-11
Mikkel Holck, Danmark27946251947462021-06-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6714903359642021-06-11
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark191002211272021-06-11
Tommy Kaae, Danmark467775748572021-06-11
Bent Thøgersen, Danmark19227311342482021-06-06
Karin Gustausen, Danmark434579365862021-06-06
Hans Erik Jensen, Danmark161327713302021-06-06
Bo Lassen Christiansen, Danmark281528514872021-06-06
Jan Speiermann, Danmark4111096263862021-06-06
Rune Sø Neergaard, Danmark8021312688160112021-06-03
Claus Halkjær, Danmark764136069854882021-06-02
Anders E. Sørensen, Danmark14131117958062021-06-02
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark322930388972021-05-28
Anders Wiig Nielsen, Danmark325562556522021-05-25
Kis Boel, Danmark12710785915042021-05-22
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark40642273370352021-05-21
Poul Holm Pedersen, Danmark375782829792021-05-20
Jørgen Kabel, Danmark14740960971892021-05-17
Allan Kjær Villesen, Danmark67592289892042021-05-17
Arne Giørtz-Behrens, Danmark555637916952021-05-16
René Petersen, Danmark61323839502021-05-15
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark12887311252021-05-12
Joakim Matthiesen, Danmark312287512552021-05-12
Hans Christophersen, Danmark415884282021-05-10
Kim Fischer, Danmark255703839092021-05-09
Lars Maltha Rasmussen, Danmark14016499794662021-05-07
John Jensen, Danmark546053019002021-05-05
Steen Øllgaard, Danmark998072528862021-04-30
Birger Lønning, Danmark13725616753502021-04-28
Rodmund á Kelduni, Færøerne39262860085442021-04-28
Paul Patrick Cullen, Danmark1261135539735032021-04-25
Søren Hjorth Andersen, Danmark91940835672021-04-23
Lars Grøn, Danmark29424653427622021-04-23
Per Schans Christensen, Danmark49575762251512021-04-22
Jens Wiberg, Danmark192221325502021-04-20
Lars Birk, Danmark32835982631572021-04-16
Keld Jakobsen, Danmark14212452425012021-04-02
Else Dupont, Danmark11051052021-03-28
Niels Birkedal Thomsen, Danmark7310334625462021-03-22
Carsten Holm Petersen, Danmark604188020402021-03-18
Leif Bork Petersen, Danmark314237662021-03-17
Karsten Bach, Danmark938389042021-03-14
Helge Sørensen, Danmark16462793594103722021-03-11
Morten Bentzon Hansen, Danmark12223951755152021-03-05
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien214868012021-03-02
Henrik Friis, Danmark21223327625432021-02-25
Zbigniew Kajzer, Polen8913062033932021-02-18
Ole Krogh, Danmark12273426061108782021-02-17
Massimiliano Dettori, Italien13817175225042021-02-16
Morten Dehn, Danmark91096621942021-02-16
Peter Halkier, Danmark374968926682021-02-04
Jens Paulsen, Danmark687055624032021-01-26
Nis Lundmark Jensen, Danmark20842540645092021-01-24
Henning Larsen, Danmark11911929519382021-01-24
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark432029532021-01-19
Frank Abrahamson, Danmark659373239082021-01-15
Arie Ouwerkerk, Holland10928027966502021-01-11
Arne Holdensen, Danmark3224812562021-01-04
Marcin Solowiej, Polen999812324942021-01-04
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191277729192021-01-03
Hans Pinstrup, Danmark204197335342020-12-29
Frederik Rejsby Johansen, Danmark202210317332020-12-14
Gisela Nagel, Tyskland10511072923092020-12-09
Tony Søholm Larsen, Danmark323705020322020-11-30
Morten Jenrich Hansen, Danmark355706344032020-11-12
Sten Petersen, Danmark835225522020-11-09
Sakari Kauppinen, Danmark945696632020-11-09
Jens Kirkeby, Danmark8910377138112020-11-03
Per Poulsen, Danmark441102328981392020-11-03
Mads Herbøl, Danmark91177850742020-11-02
Pernille Galsgaard, Danmark214517512020-11-02
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571480441107272020-11-01
Erling Krabbe, Danmark19419498857492020-10-29
Erik Agertoft, Danmark184274650162020-10-29
Anders Jensen, Danmark565244816922020-10-23
Leif Møller Sørensen, Danmark426307662020-10-16
Erik Groth-Andersen, Danmark659445737372020-10-15
Jesper Bay Jacobsen, Danmark15195192020-10-13
Luke Nelson, Storbritannien417975202020-10-13
Andreas Ranner, Østrig1167717322020-10-06
Eigil Ødegaard, Danmark516114435356662020-09-21
Dan Reichardt, Danmark12872872020-09-21
Kim Hagen Andersen, Danmark29815512020-09-11
Attila Lenart, Danmark828265412020-09-08
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12210693420812020-09-06
Christer Brostam, Sverige6711111627902020-09-03
Karsten Bidstrup, Danmark52181728692020-09-03
Nicolaj Back Sørensen, Danmark15485482020-08-31
Sakari Kauppinen, Danmark3722159872020-08-26
Kristian Kirk, Danmark3206210462020-08-25
Leo Søgaard Borch, Danmark13303302020-08-21
Jeanette Hall Petersen, Danmark315235722020-08-20
Johan Christian Homann, Danmark292212614212020-08-12
Anders Brinkmann, Danmark210475642020-08-10
Bo Valeur, Danmark131182117262020-07-31
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81251329422020-07-09
Jakob Dall, Danmark8521190351352020-07-09
Michael Mosebo Jensen, Danmark12834596491802020-07-09
Henrik Mikkelsen, Danmark5413404363542020-07-09
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark15665662020-07-07
Michael Larsen, Danmark15325322020-07-07
Lars Tom-Petersen, Danmark15485482020-07-07
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark17357352020-07-07
Bjarne Hove-Jensen, Danmark17087082020-07-06
Michael Frank Nielsen, Danmark45641989023062020-06-26
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62751850027102020-06-18
Erhardt Ecklon, Danmark5715757551872020-06-13
Poul-Erik Hansen, Danmark28984772020-06-11
Dennis Olsen, Danmark19526655730552020-06-08
Eigil Larsen, Danmark9914784629072020-06-06
Anne Navntoft, Danmark31751566538702020-06-04
Hans Staunstrup, Danmark10319853034742020-05-17
Sune Riis Sørensen, Danmark17037906054412020-05-14
Gert Fahlberg, Danmark214977702020-05-14
Bjørn Kjellemyr, Norge316597962020-05-04
finn henriksen, Danmark141428515432020-04-30
Steen Egholm Engelbøl, Danmark664720114002020-04-28
Hans Ægidius, Danmark3269911852020-04-24
Mikkel Høegh Post, Danmark24353089872812020-04-20
Carsten Gørges Laursen, Danmark234259044512020-04-15
Leif Høgh Olsen, Danmark7251123080107252020-04-02
Rainer Christian Ertel, Tyskland23616099719602020-03-26
Felix Timmermann, Tyskland525212418102020-03-20
Paul Nilsson, Danmark335570531732020-03-15
Troels Eske Ortvad, Danmark5510816188512020-03-12
Torben Lyng, Danmark222714923592020-03-09
Daniel Lehmberg, Danmark20116219532020-03-07
Klaus Günther, Tyskland1128312832020-03-07
Rie Jensen, Danmark428988962020-03-04
Stefano Miceli, Malta6483312252020-02-23
Torben Sebro, Danmark6010988435942020-02-20
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713742760532020-02-18
Frits Rost, Danmark1096816435742020-02-06
Lars Andersen, Danmark18719912326452020-02-04
Lars Jensen Kruse, Danmark362387013622020-01-28
Ole Zoltan Göller, Danmark47990095990052020-01-26
Freddy Rosning, Danmark305003036122020-01-23
Ashley Fisher, Storbritannien16566562020-01-17
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263242921182020-01-07
Eric Didner, Frankrig20729912630442020-01-03
Johnny Madsen, Danmark31365670685222019-12-27
Jan Eske Schmidt, Danmark266882350302019-12-24
Asbjørn Jensen, Danmark10318938136802019-12-20
Leif Bolding, Danmark101616024142019-12-12
Jan Svejgaard Jensen, Danmark320369272019-12-03
Torben Back Sørensen, Danmark6506414642019-12-01
Lars Falck, Danmark8411313226612019-11-29
Per Hauge, Danmark318187192019-11-29
Thorkil Brandt, Danmark172809722812019-11-23
Stefan Tapio Ettestam, Sverige728506322482019-11-23
Hjalte B. Johansen, Danmark101516633702019-11-19
Daniel Pettersson, Sverige32559934836112019-11-18
Jens Lind, Danmark8963120292019-11-15
Jan Jörgensen, Sverige131734819512019-11-08
Allan Haagensen, Danmark213110741652019-11-05
Per Holmberg, Danmark28244883845822019-10-26
Hans Ægidius, Danmark4375811252019-10-20
Lars Witting, Danmark358950040482019-10-14
Kjeld Lund, Danmark162457937712019-10-05
Mads Bjarke Salling, Danmark18918912019-09-25
Klaus K. Nielsen, Danmark6939849962019-09-20
Oz Horine, Israel5110223935482019-09-20
Tor Olsen, Norge284705330802019-09-12
Kaj Halberg, Danmark211107062019-09-02
John Frikke, Danmark323613622922019-08-28
Skagen Fuglestation, Danmark214497342019-08-28
Mads Østergaard Brun, Danmark316786002019-08-28
Svend Anker Schwebs, Danmark427938742019-08-23
Aurélien Audevard, Frankrig586109333739032019-08-18
Leif Jensen, Danmark214577322019-08-17
Simon Berg Pedersen, Danmark680125080463302019-08-17
Thomas Varto Nielsen, Danmark961115229546462019-08-15
Jørgen Bjerring, Danmark15485482019-07-23
Henrik F. Nielsen, Danmark5312622351782019-07-23
Jesper Michael møller, Danmark191914629292019-07-15
Jens Jørgen Andersen, Danmark17940192781012019-06-30
Jan Nielsen, Danmark111026912982019-06-20
Barrault Frantz, Frankrig71444030842019-06-20
Claus Andersen, Danmark217329722019-06-20
Max Uhrenholt, Danmark17567562019-06-14
Thomas Iversen, Danmark216768602019-05-24
Jan W. Badura, Danmark320737632019-04-30
Morten Rasmussen, Danmark789538030542019-04-08
Torben Evald, Danmark81806432652019-02-27
Kurt Prentow, Danmark81891535382019-02-25
Morten Christensen, Danmark7212553956862019-02-07
Henrik Brandt, Danmark10322646167782019-01-28
Philip Elbek, Danmark215068032019-01-15
Carsten Siems, Danmark39967149573402019-01-14
Max Uhrenholt, Danmark1133613362019-01-11
Thorsten Stegmann, Tyskland2301819002018-12-21
Christian Rørdam, Danmark446562941192018-12-13
Luca Bergamaschi, Italien5596715422018-12-10
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8678610942018-11-21
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14814076361192018-11-20
ragnar smith, Danmark111187536912018-11-17
Søren Vinding, Danmark13614391117972018-10-31
Kent Olsen, Danmark4511778892272018-10-26
Vincent Legrand, Belgien12826011765242018-10-12
Alex Sand Frich, Danmark5113394152982018-10-05
Michal Radziszewski, Polen2376226612018-10-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge345202522852018-09-27
David Erterius, Sverige31253764845552018-09-18
Helle Kjær Erichsen, Danmark203095221712018-08-31
Troells Melgaard, Danmark6111031040262018-08-27
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark1100810082018-07-31
Lisbeth Jeppesen, Danmark18298292018-07-29
Peter Denyer, England2257916722018-07-16
Lauritz Xerxes Walter, Danmark213799232018-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4756033212018-07-10
Mogens Neergaard, Danmark3419516512018-07-07
Christian Terp, Danmark5679119562018-06-22
Ivan Naurholm, Danmark213757402018-06-22
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577644124612018-06-13
Dušan Kerestúr, Slovakiet642588902018-06-07
Tine Jensen, Tyskland111110312532018-06-03
Sebastian Klein, Danmark112047050972018-05-30
Torben Sylvest Jensen, Danmark91078418572018-05-22
Zsolt Ampovics, Ungarn5856422852018-05-10
peter wedel petersen, Danmark426497612018-05-01
Peter Brostrøm, Danmark577885929082018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510269111957932018-04-11
Morten Müller, Danmark212770820952018-03-27
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558655033192018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark2382026422018-03-23
Bruno PORTIER, Belgien5548916422018-03-21
Peter Lyngs, Danmark258586264572018-03-21
Benny Haahr, Danmark579261431542018-03-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71525939742018-03-19
Ole Hetland, Danmark509158961762018-02-24
Søren Harding, Danmark10011472154132018-02-23
Per Vindis, Danmark478460637382018-02-21
Lars Juul Pedersen, Danmark284299020782018-02-18
Tommy Holmgren, Sverige122216143103542018-02-12
Vagn Gjerløv, Danmark18858852018-02-06
Conny Jensen, Danmark192376626882018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244446123462018-01-29
Jonna Lindegård, Danmark216919332018-01-18
Bent Christiansen, Danmark18658652018-01-09
Arne Volf, Danmark12425302957432017-12-30
Steve Klasan, Tyskland356149029932017-12-12
Ralph Martin, Tyskland191997912922017-12-10
Hans Henrik Iversen, Danmark19679672017-12-07
Ole Zimmermann, Danmark216348842017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark162504322142017-12-02
Morten Winness, Norge13119348728042017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark216158472017-11-18
Jan Haaning Nielsen, Danmark11216642229692017-11-15
Rony Livne, Israel2332921322017-11-14
Ivan Sjögren, Sverige778990018662017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4592017502017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark18978972017-11-04
Gerner Majlandt, Danmark16543111874562017-10-24
Martin Gottschling, Tyskland5712404992312017-10-17
Mateusz Matysiak, Polen203636628442017-10-16
Julien Piette, Frankrig71285425912017-10-16
Johnny Salomonsson, Danmark28057652346442017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30241547739792017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2573947242017-09-13
Thomas Kuppel, Tyskland1149314932017-08-21
David Monticelli, Belgien10219999532592017-08-15
Lars Adler Krogh, Danmark10626886455582017-07-30
Elly Hansen, Danmark204870870082017-07-13
Steffen Fahl, Danmark192980126072017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark3317611152017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien626959922132017-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2288420072017-06-15
Lars Nielsen, Danmark1113711372017-06-13
Arne Kiis, Danmark37561488842372017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1113911392017-06-10
Otto Samwald, Østrig17625816934212017-06-01
Erik Rosendahl, Danmark4362711162017-05-25
Villy Pedersen, Danmark162496720212017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576134801376002017-05-16
Finn Bro, Danmark132415828662017-05-10
Peter Petersen, Danmark2216114452017-05-08
Arne Borg Rasmussen, Danmark51196429702017-04-12
Palle Sørensen, Danmark10818885242602017-04-08
Torben Juul Hansen, Danmark1115911592017-04-06
Peter Bonne Eriksen, Danmark26936297231502017-03-28
Kim Duus, Danmark11419878235762017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn132056720622017-03-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark8813567591582017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3415619872017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark18548542017-03-06
Henry Lehto, Finland8613547724402017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10319510053012017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien101094519822017-01-27
Christian Andersen Jensen, Danmark45190497158732016-12-11
Antoine Joris, Belgien448440226182016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark5480613602016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6515883848222016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark91193317582016-11-27
Jesper Schade, Danmark1114611462016-11-22
steen jørgensen, Danmark111288113762016-11-18
Lars Jensen, Danmark21948945878582016-11-16
finn folkvardsen, Danmark112202726082016-11-15
Michael Hansen, Danmark10978111952016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339834954133372016-11-08
Arne Torkler, Danmark162005830192016-11-06
Niels Behrendt, Danmark6712451232142016-10-22
Tore Vang, Norge5512736582182016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark154338996172016-10-13
Szilard J. Daroczi, Rumænien519824129632016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4490113922016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark374569922122016-09-12
Matthieu Canévet, Frankrig193137826372016-09-10
Ib Fagerlund, Danmark1102310232016-07-25
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4436913492016-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland7013617937742016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark217349392016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark1110811082016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249225381294452016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10020764280282016-06-24
Esper Boel, Danmark3359713662016-06-18
Knud Nielsen, Danmark1144814482016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8219859041602016-06-04
Peter Zeller, Schweiz91252121802016-06-03
Christian Leth, Danmark5616648849812016-06-01
J Ole Andersen, Danmark434847118072016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig5578913292016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland17737732016-05-15
Hans Henrik Bay, Danmark504769224282016-05-12
Damien Gailly, Belgien1171717172016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3505618462016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9214198328452016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien19889882016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9714350029662016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1129812982016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6958319302016-03-01
Lars Halkjær, Danmark4496613862016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5742118062016-02-16
Torben Lund-Hansen, Danmark5536313422016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig5610213328442016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark2288915732016-01-08
Søren Nancke, Danmark101909933872016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6839718262015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1200720072015-12-22
Lasse Patrick Simensen, Norge3422416152015-11-16
Anders Østerby, Danmark337452275642015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien18128122015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2456824852015-10-02
Martin Lund, Danmark41330440632015-09-29
Philip Dam, Danmark18958952015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2409423102015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark19029022015-09-14
Søren Kristensen, Danmark8913900843242015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177258108026482015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark6740313932015-09-04
Bo Tureby, Danmark579122419566112015-09-01
Jens Brandt, Danmark19379372015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark964748162015-08-20
Lars Erdmann, Danmark1139713972015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark18498492015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4681931182015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1230823082015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge292988413282015-07-07
Fabian Schneider, Schweiz528710727352015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark6813827346052015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1204020402015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1122412242015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4512415972015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7414935635412015-06-17
Lars Andersen, Danmark437049224782015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark132536327902015-05-21
uffe jensen, Danmark19179172015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5968132892015-04-17
Aleks Lund, Danmark1224522452015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141356514792015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark334176522402015-03-23
András Fodor, Ungarn5610869650012015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark101017614852015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191769614072015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4460316572015-02-18
David Andersson, Sverige12819143727182015-02-14
jules phillips, Danmark1177817782015-01-25
Brahim Birds, Marokko3397816612014-12-19
Mikael Nord, Sverige5411272533992014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3600522442014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3729725762014-11-18
Jens Röw, Tyskland1342734272014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6882919082014-11-13
Chris Baines, Storbritannien132110023882014-11-10
Richard Bonser, England19638648841792014-10-28
erik van bogaert, Belgien1180218022014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23240153238902014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142652738352014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6837716862014-10-12
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61352449002014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark61227830512014-10-03
Ulla Paulsen, Danmark182939028442014-09-12
Lars Frede Petersen, Danmark2313816792014-08-25
kai nissen, Danmark101580720912014-08-18
Thomas Elbek, Danmark6871816662014-08-11
Rud Lynge, Danmark1183618362014-08-04
Luca Boscain, Italien162211516752014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21834664939772014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3511218762014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20739770741512014-07-10
Graeme Joynt, England3391516042014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark274607236772014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22237438559132014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81507826102014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark6612428732962014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark203568330332014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121981823862014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2275926196252014-05-27
Kasper Anias Møller, Danmark1118211822014-05-09
Johannes Ferdinand, Tyskland132065825832014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland192649219772014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg3335114112014-04-23
Fredrik Ström, Sverige5724415512014-04-18
Tommy Karlström, Sverige2305317522014-04-10
Jan Helbo, Danmark8611070030322014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2319116032014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark203376927432014-04-03
Magnus Corell, Sverige1194419442014-03-25
Ronny Malm, Sverige408121729732014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark1127712772014-03-04
Mark Walker, Danmark10112637826332014-03-02
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3390915062014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3584427422014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig415409823932014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1163216322014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71180725832014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15029713659422014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7885515472014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark111382615922014-01-08
Steen Winkel, Danmark141576414992014-01-07
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92096938662014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101853961002014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige132136023162014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark557052121752014-01-02
Anders Bojesen, Danmark122765077992013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark92204946882013-12-29
Rene Rantzau, Danmark234766861362013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark1129512952013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49975363471822013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark587605448022013-12-23
John Kyed, Danmark139339310105562013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5713218102013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2330817802013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge459114331842013-12-17
René Larsen, Danmark7514093039242013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark425830225552013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1386538652013-12-12
Janis von Heyking, Sverige525213416632013-12-12
Anders Roel, Danmark111791725922013-12-10
Karina Jensen, Danmark1289128912013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark82018256332013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81524625172013-11-29
Petri Kuhno, Finland3524218612013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1150215022013-11-12
Micha A Neumann, Danmark1110511052013-11-12
mats svensson, Sverige4721619162013-11-09
Stig Linander, Danmark11121414272852013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2465923982013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3872636702013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark71120920352013-11-04
John Pedersen, Danmark10320946851142013-11-02
Torben Olsen, Danmark21071570352013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40665256438412013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark193724544192013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12021187948162013-10-22
John G. Dinesen, Danmark376661229112013-10-22
Mads Elley, Danmark173665837222013-10-21
Frank Desting, Danmark458577534222013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark92022733602013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521106446750662013-10-16
Patric Lorgé, Luxembourg133519241312013-10-10
Hamid Yadane, Marokko5650415022013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122687633142013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10120158332612013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1398139812013-10-06
Alen Ploj, Slovenien61046220552013-10-04
Ole Kristjansen, Danmark3609122232013-09-29
David Boertmann, Danmark4611115945162013-09-27
Josh Rhys Jones, England327390039082013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3677825042013-09-24
Greg McIvor, Sverige173833925992013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297185934712013-09-19
Marcin Faber, Polen3307112012013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1272527252013-09-17
kurt jensen, Danmark1136913692013-09-17
Finn Nielsen, Danmark1135113512013-09-15
Christian Eilers, Danmark487717923642013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3564121472013-09-05
Dave Barnes, Danmark5805726602013-09-05
Jure Novak, Slovenien1153615362013-09-02
Richard Burzynski, Danmark426281227652013-08-29
Robert Paepke, Sverige7212789047042013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3483017902013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3952242982013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7219620259912013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61414350842013-08-26
Tonny Papillon, Danmark173032629422013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1186718672013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark112247035052013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3469119852013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4623422452013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland61057220132013-08-08
Oluf Lou, Danmark41766660832013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9517845539362013-07-27
sissel fossat, Danmark1170017002013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1389838982013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1154915492013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16631460038342013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459802369852013-06-30
John Jørgensen, Danmark6846215822013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland203591926182013-06-24
Daniel König, Tyskland7748612242013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11623476930162013-06-19
Karsten Mose, Danmark2246412512013-06-18
Jan Durinck, Danmark225470341342013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1400240022013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25251139953122013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61376733682013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111938822192013-05-27
Brahim Mezane, Marokko71097020512013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark192792321902013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1263826382013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5940530812013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1926892682013-05-21
David B. Collinge, Danmark112382734602013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234333935252013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15831554943332013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1176817682013-05-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12425682078072013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377297428632013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429108485876492013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1200320032013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark1134313432013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2496228182013-04-30
Franck Ishøi, Danmark335215627942013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2587731792013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5772420502013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3910349052013-04-13
Finn Carlsen, Danmark296687035692013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1213521352013-04-10
Kirsten Jæger, Danmark1188918892013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen1131213122013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark469463936742013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20122653329272013-04-02
Sven Dall, Danmark2392023842013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223262829802013-03-28
Benny Rytter, Danmark1204620462013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark234521352912013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91060218912013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8016879842732013-03-22
Peter Dam, Danmark14127839936892013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige618960721492013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3487018652013-03-08
Hans Lind, Danmark123331750792013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1272227222013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4891840982013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark2227012232013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4547016312013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1178117812013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1186518652013-02-20
Tormod Amundsen, Norge183152932102013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61464834192013-02-18
Flemming Lang, Danmark82050041112013-02-14
Søren Skov, Danmark576124727745082013-02-12
Terje Kolaas, Norge356321930902013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8995017262013-02-11
wally morell, Danmark1189418942013-02-10
Trösch Stephan, Schweiz2372919972013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn1127212722013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark1136213622013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1261126112013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark61086828782013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1150915092013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark4453412252013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51438650652013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1210921092013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark5211088237662012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark18858852012-12-23
Harry J Lehto, Finland5717461856312012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1283028302012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12922621843362012-12-09
Otto Madsen, Danmark2342519622012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark1109010902012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1245524552012-11-28
Andreas Petersen, Danmark295238252452012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2475323882012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1243524352012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4587717542012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51288734042012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1409940992012-10-25
Torben Laursen, Danmark335505134792012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1183618362012-10-18
Niels-Christian Christensen, Danmark4708121522012-10-07
Per Huniche Jensen, Danmark1950178107952012-10-01
Leif Holmskov, Danmark183846436572012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3566024152012-09-23
Poul Thrane, Danmark143582257742012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14426298959662012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4531318152012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark2256413942012-09-12
Bent Carstensen, Danmark245465954792012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3411715202012-09-06
Rafael Armada, Spanien2414223612012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark265968429882012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3516818712012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2340617852012-08-26
Lasse Olsson, Sverige233560427372012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7916168452782012-08-20
Michael Grell, Danmark31554188452012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2445925032012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge41070638612012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark1173117312012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark1131313132012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark7812771739212012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7019372460212012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark123085335652012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2309416652012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131885121742012-06-26
Frode Jacobsen, USA467279422812012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2905861702012-06-21
Omar Runolfsson, Island131954224532012-06-20
Bo Jensen, Danmark11117041126272012-06-19
Martinez Jonathan, Frankrig24538367332672012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark398221346172012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland4503114482012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346789036252012-05-31
Andreas Guldager, Danmark132017120722012-05-30
Benoit Nabholz, Frankrig142408729492012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12328478142902012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3593821532012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1212021202012-05-21
André Julinder, Sverige3528023782012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3457221262012-05-11
Jan Mogensen, Danmark294965229642012-05-09
tue hartmann, Danmark1108710872012-05-06
Niels Frost, Danmark1242824282012-04-29
Kim Aaen, Danmark5415139961762012-04-19
Kjeld Pedersen, Danmark1166216622012-04-17
Mattias Nordlund, Sverige4831128032012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig81279320972012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8614368423292012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3472519282012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142337220272012-04-11
Bent Nielsen, Danmark6804817032012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33952345038752012-04-09
Domen Stanic, Italien142522524452012-04-08
Reto Burri, Schweiz122041723752012-04-06
Jesper Sonne, Danmark132476726702012-03-30
Steen Christensen, Danmark4760727902012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1181718172012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112990945102012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14727543460342012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark1111011102012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51402442912012-03-21
Tobias Berger, Sverige436829826992012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge348088485872012-03-12
Steen Reimers, Danmark112461235142012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6016615671732012-03-10
Claus Johansson, Danmark162621019592012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark1134813482012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11024410465732012-03-06
Mathieu Bally, Schweiz356051631152012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1148814882012-02-24
Jan Jespersen, Danmark71430224542012-02-24
Leander Khil, Østrig225473335022012-02-22
Malte Christensen, Danmark1171717172012-02-21
Stefan Hage, Sverige3705628612012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111899428632012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2319417482012-02-13
Rune Bjerre, Danmark349208653362012-02-12
Steve Nuttall, England1159315932012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245825545702012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6905524812012-02-10
Mark Desholm, Danmark1336833682012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2388724582012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige193523824682012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark3308211682012-02-06
Lars Ernst, Danmark1124312432012-02-02
kim jespersen, Danmark2252315342012-01-31
Henrik Just, Danmark7415917844652012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island184586233062012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige142001521132012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1155515552012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3729828522012-01-07
Jacob Sterup, Danmark224906540902012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz81332123872011-12-30
Egon Iversen, Danmark2619540112011-12-29
Kurt Vogt, Danmark272975614432011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark455097424402011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1211521152011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6930121252011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72995977832011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6894830002011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61440846932011-12-11
Lars Smith, Danmark173747448462011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4792724382011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2345421602011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2340820712011-11-18
Pete Antrobus, England3617725212011-11-16
erik ehmsen, Danmark101440418922011-11-16
morten jønck, Danmark3393513702011-11-12
Alf Petersson, Sverige429538845322011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1206620662011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark5610307929322011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2496425722011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101650220392011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91553820142011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark51086026282011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112571137092011-10-20
Leif Pedersen, Danmark285905427812011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1500050002011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2450126162011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172872624612011-10-10
michael jürgensen, Danmark1211821182011-10-09
Steen Drozd Lund, Danmark102064828322011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark195925155422011-10-05
Richard Ek, Sverige368523853702011-10-03
Allan Prang, Danmark1355735572011-10-02
Martin Rivero, Danmark2418523322011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71932132432011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2301716422011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2474826212011-09-27
Per Hirslund, Danmark1113311332011-09-25
Maurizio Sighele, Italien91213521352011-09-25
Christian Axelsen, Danmark4610603467562011-09-25
Thurel Julien, Gambia13219632322132011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark215402239612011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71377124382011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige142450923082011-08-22
Christoph Moning, Tyskland142121420202011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark184119632792011-08-17
nick petersen, Danmark4631116992011-08-16
david drangsland, Norge163184931212011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1174917492011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark255113928622011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1312131212011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark1136013602011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark1108510852011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark1139313932011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12930005341122011-07-17
Yoav Perlman, Israel153509031752011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge81190620452011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9420283843432011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2383519592011-06-24
Rasmus Hald, Norge2315417172011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2474726472011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland61147521982011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1200720072011-05-24
Thomas Maul, Danmark8613730426922011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1229722972011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2414823092011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark347610745862011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24553592640772011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1262626262011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2338818512011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142565125392011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark204140442222011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16938702941652011-03-23
Lars Petersson, Sverige1128512852011-03-19
Lars Laursen, Danmark1244024402011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5853524732011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1158815882011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2534230032011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1402440242011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland297061643492011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1247324732011-02-10
Martin Oomen, Sverige142783624922011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71812236052011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72704162272011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101998825022011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101718219442011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1207320732011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4820230072011-01-14
Torben Jepsen, Danmark132432225142011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1168416842011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71909653532011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254816123872011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1148314832011-01-08
Hans Gleie, Danmark2476926232010-12-29
Johan Stenlund, Sverige4310121641632010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142960527582010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark369260647952010-12-10
Ies Meulmeester, Holland122350223262010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark297178453042010-11-24
Seamus Enright, Irland2605945142010-11-21
Martin Roost, Schweiz2365920002010-11-07
Hans Larsson, Sverige359617151202010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark459193636232010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113740677992010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4813729412010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien203080319302010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1311031102010-10-20
Aron Andersson, Sverige4672619082010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2532430572010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1195219522010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark163657535572010-10-10
Tomas Svensson, Sverige449648345342010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2518626982010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82612650522010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3557719282010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1270227022010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1291629162010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61372131102010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1155715572010-09-22
Lars Borup, Danmark359249344992010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2281414822010-09-14
Aleix Comas, Spanien61089821382010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81248718472010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81563634052010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31318160872010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2421127962010-08-10
Klaus Mortensen, Danmark5312146738772010-08-07
Henning Broe, Danmark1144814482010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71444928432010-08-05
Alf Frølich, Danmark1308730872010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1188618862010-07-26
Gordon Hodgson, England1262326232010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1170717072010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1192119212010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5010489634752010-07-02
ji be, Schweiz183560830792010-06-21
Anne Blotting, Danmark2303416382010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2406420962010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark174262953982010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5841623262010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71427740292010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101706021692010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61559736842010-05-28
Martijn Bot, Holland8619632933422010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17542628165022010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1198419842010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1271827182010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2367221072010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1207120712010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2375619742010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4820626012010-04-06
Niels Odder, Danmark4883128162010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark297842389762010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33985254448152010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1228322832010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1345934592010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3518717762010-03-07
Lars Mejlby, Danmark194322941272010-03-05
per mattisson, Danmark2524127662010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12226381739692010-02-23
Christian Brinkman, Holland1173117312010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1220822082010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2429121912010-02-18
Lene Vejen, Danmark41277956372010-02-14
Arild Breistøl, Norge142774135102010-02-11
Jan Kiel, Danmark82367960112010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92628567842010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark316053624752010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3558519782010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3591223602010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3844246252010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132753226352010-01-18
Bjarne Skule, Danmark172443318422010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2305016872010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51214626282010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10118235831102010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2332116832010-01-03
Lars Andersen, Danmark1218721872010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1257425742009-12-25
Josh J Shaw, England2381122542009-12-25
Nico de Vries, Holland1211021102009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1169316932009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien255941649782009-11-26
Søren Brinch, Danmark133679576822009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5958122132009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark71212522392009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1769676962009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark72154575402009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3652922272009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2382119492009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig305351330742009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5785017812009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark92178036132009-10-06
Tue Romanow, Danmark1252225222009-10-06
David Lundgren, Sverige1244824482009-09-18
Mårten Müller, Sverige3762626672009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1217421742009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71625331692009-09-04
Poul Reib, Danmark5903323962009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1500950092009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge387521334022009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark154091236082009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8117312447312009-08-10
Björn Dellming, Sverige1401840182009-08-02
Jan van der Laan, Holland1200320032009-07-31
Mats Wallin, Sverige244782126802009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1187718772009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1201020102009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3579120812009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge163592430102009-06-25
Chris Lansdell, England163596533122009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8115403539632009-06-15
Reto Burri, Schweiz346228828192009-06-08
Stefan Frello, Danmark1155515552009-05-28
Lotte Skjærbæk, Danmark3483817582009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41063030702009-05-24
nuno barros, Portugal1204120412009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71649334412009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1237023702009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61358532082009-05-11
Michael bergman, Sverige51581753082009-05-09
Peter Jensen, Danmark41059935882009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1198119812009-04-30
Stig Eide, Norge1291529152009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1235423542009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102520535802009-04-24
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1288728872009-04-23
finn birkholm-clausen, Danmark41209738042009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3588521132009-04-19
Robert Toft, Danmark3660531162009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark92046229322009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2373619582009-04-12
Henrik Johansson, Norge2536931312009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5997923532009-04-08
Gal Shon, Israel1182318232009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3549521842009-04-06
Jens Boesen, Danmark102245428312009-04-04
Allan Hansen, Danmark3644925202009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3505017372009-04-01
Erling Bonde, Danmark3764831132009-03-29
Ole Andersen, Danmark2395724512009-03-29
Stig Westergård, Danmark1353135312009-03-26
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2310216492009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1208720872009-03-01
Lesley van Loo, Holland112334524692009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61465535362009-02-23
per schmidt, Danmark1187018702009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1219521952009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien1130613062009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3693826032009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71388030962009-02-01
Freddy Johansen, Norge61431331902009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91839525182009-01-25
Anders Bergman, Sverige3678927072009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91680823592009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1183218322009-01-12
Olof Strand, Sverige225024943902009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61342424302009-01-07
Annette Hansen, Danmark31510785532009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2435725362009-01-06
Luca Sattin, Italien245087529062009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61431755012008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2418922562008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1297029702008-12-20
Alex Wallin, Danmark3562421592008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277277945372008-12-08
Mogens Holme, Danmark2327617122008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1337733772008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1190319032008-11-18
Roland Jensen, Danmark174068232632008-11-17
Peter ter Heide, Holland1219221922008-11-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien275865729772008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark61125122782008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61367627752008-11-05
Steen Brølling, Danmark1229222922008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1156015602008-11-02
Michael Bergman, Sverige2639535522008-10-27
Carsten Fog, Danmark1294529452008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143527434602008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2546028252008-10-19
Kield Andersson, Danmark51221330872008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61420350282008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8926825778902008-10-17
Torben Andersen, Danmark61483630652008-10-12
Palle Jensen, Danmark3554918962008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91805128362008-10-09
Sanne Busk, Danmark51443459732008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4870323092008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1218221822008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1162616262008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3652922782008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark51009023722008-09-27
lou bertalan, Tyskland1212521252008-09-25
Per Smith, Danmark1257025702008-09-22
John Hornbek, Danmark183336822512008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7315068832492008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3762928222008-09-02
Aron Andersson, Sverige3662734162008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81647925052008-08-24
Søren Olin, Danmark2549027882008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2594930232008-08-10
Keld Sørensen, Danmark51037127412008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2427922212008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61546130162008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2478426022008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge61176120462008-06-23
Petri Salo, Finland2771347622008-06-18
Flemming Dane, Danmark3565620432008-06-13
Ole Snerling, Danmark1195919592008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3595222162008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2419322102008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark92045626622008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark255135026772008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41101543692008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2563938112008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark112356529672008-04-26
Henning Hansen, Danmark4722518162008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5824017412008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1273027302008-04-19
Ralph Martin, Tyskland265048222522008-04-18
Claus Kesby, Danmark1168416842008-04-16
kim lundqvist, Danmark142916626932008-04-09
Henrik Greve, Danmark31000761442008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51199538242008-03-30
Claus Øgard, Danmark2383619502008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1307030702008-03-16
Anders Horsten, Danmark2457724282008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2499529122008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1295529552008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8219691034292008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204954833702008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4787624002008-02-21
Chris Batty, England14231255284422008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1245424542008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122874432652008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3807631742008-01-25
Ger Meesters, Holland3896431882008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91896925612008-01-20
Thomas Buus Nielsen, Danmark3981734102008-01-14
Pim Wolf, Holland3723126672008-01-08
Tom Backlund, Finland1374037402008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1228822882007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland61236623342007-12-16
Michael West, Danmark1241124112007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2440124512007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1219821982007-12-09
Simon Werngren, Sverige71743629712007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien41036537512007-11-24
John N. Jensen, Danmark1258825882007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2361723882007-11-06
dave farrow, Storbritannien1235923592007-10-30
christian tiller, Norge1265526552007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5114926861332007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3642521752007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1407640762007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1205820582007-10-05
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2472924032007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9420888127782007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1396039602007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1190919092007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2431923972007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8920599742872007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72218946282007-08-18
Joakim Engel, Danmark8321120458822007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2639135282007-08-18
Jens Andersen, Danmark61640437202007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1269426942007-08-16
Mark Hammond, Danmark2435826122007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1153715372007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4827124092007-08-08
Inger Andersen, Danmark245480528412007-08-07
Hans Rytter, Danmark235444243902007-08-07
Magne Pettersen, Norge2790939942007-08-03
Lars Munk, Danmark1192819282007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1206920692007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1237823782007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51345534842007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark327572240882007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2622433612007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica164022543922007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12730642864422007-07-04
Erik Jensen, Danmark2486624672007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1197519752007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81964028522007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige153234929602007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4978735872007-05-30
Erik Breden, USA61269423942007-05-30
Mikko Oivukka, Finland224817734992007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1179617962007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2547430602007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3761829312007-04-29
Jan Bosch, Holland1221022102007-04-25
Kristian Borum, Danmark2509927442007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61508729262007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2545928352007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1174817482007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1375937592007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3620522242007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2515926892007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2570933332007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8823181164092007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark194015928482007-02-25
Preben Berg, Danmark195139045132007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3604922332007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark134364072912007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1244024402007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1219721972007-01-09
Peter Christiansen, Danmark4210302262552006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2539627542006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71843434822006-12-24
Nelly Hansen, Danmark337523835702006-12-06
Wim van der Schot, Holland1257025702006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297373148982006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1193019302006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224937931242006-11-08
Tom Backlund, Finland51563744672006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark317463640912006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2602932502006-10-09
Gunner Munk, Danmark1274527452006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland61229021962006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112920140102006-10-02
Steffen Holst, Danmark4935627802006-09-30
Peter Bo, Danmark31062649142006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41317337972006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318563739092006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3788035372006-09-21
Herman Bouman, Holland1210521052006-08-30
Kim Petersen, Danmark102106325022006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1242024202006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51749845062006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1324032402006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61774334712006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig102050625132006-08-09
Tom Goossens, Belgien92059135232006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark102179627522006-08-09
Kim Iburg, Danmark1200120012006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2599334722006-08-07
Steen Brølling, Danmark51390135802006-07-31
Pawel Malczyk, Polen51190232762006-07-26
Christian Svane, Danmark3774628382006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark164164840322006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1202220222006-07-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3668325432006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132670826232006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71904931332006-07-10
Claus Kesby, Danmark1246624662006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3648226372006-07-08
Lars Larsson, Sverige3640823272006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien255970128122006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71425626472006-07-08
Knud-Erik Strange, Danmark82281035192006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1268526852006-06-07
Morten Jensen, Danmark61266726462006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2435323422006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113632152362006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1208520852006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1377537752006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge183399924412006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1231023102006-06-07
Arnold Houmann, Danmark225688553952006-06-07
Ole Hetland, Danmark112523728762006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5913019652006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81891333992006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1240824082006-05-12
Peter Halkier, Danmark61509937452006-05-10
Bent Jensen, Danmark3932631472006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1240224022006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark123307733602006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3604422372006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3831528832006-05-10
Ole Friis, Danmark2573632132006-05-08
Margit Hove, Danmark1238023802006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112560336562006-04-23
Mikael Funch, Danmark82084832372006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark235485830152006-04-10
Søren Parup, Danmark1107410742006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2403921362006-03-30
Rune Larsen, Danmark2424222622006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71592425242006-03-19
Tom Jensen, Danmark1237823782006-03-19
Søren Koch, Danmark3746025482006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81949426442006-03-16
Esben Eriksen, Danmark72032642292006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81787629012006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark194292729862006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1304230422006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1336333632006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4895824512006-03-05
Henning Hansen, Danmark4832525072006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3795629892006-03-01
Ole Richter, Danmark1413241322006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark31009536952006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1274527452006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig102169726892006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge297177531812006-02-19
Mark Trott, England1223222322006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1220022002006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61377832922006-02-11
Tune Jensen, Danmark1264626462006-02-04
Frank Svensson, Danmark3964440132006-02-02
Marnix Jonker, Holland184300632182006-02-01
Terry Townshend, England2498626642006-02-01
Eline Eggers, Danmark3672322702006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41614163412006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1202620262006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62371962942006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5912552931372006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133810153412006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2495124792006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8221428746032006-01-15
Kim Lunding, Danmark173912948092006-01-14
Killian Mullarney, Irland2546228242006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71806939712006-01-05
Luc Verroken, Belgien41106130932006-01-05
Justin Jansen, Holland1210221022005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1316631662005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3636528072005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4968535352005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2748945222005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2896049632005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1437143712005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3895836482005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1391439142005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1387538752005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3882039452005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1223322332005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1268826882005-11-15
Lennaert Steen, Holland3739425992005-11-08
Henrik Elver, Danmark91787923482005-11-07
Aleix Comas, Spanien2590234302005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1225322532005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark113199737102005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1150715072005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2578132232005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61270225382005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark234876538802005-10-11
Jesper Sonne, Danmark306354429902005-09-27
Daniel Patterson, Sverige51162833142005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2609834022005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3651125722005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81649423462005-09-14
Terje Axelsen, Norge102097324882005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1274427442005-09-07
Hans Henrik Iversen, Danmark4790023432005-09-06
Mats Wallin, Sverige71526623592005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1211221122005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81697624762005-09-02
Christian Tiller, Norge72313645832005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2436723562005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61425528892005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2405421502005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184336630812005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1208820882005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1194119412005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1241424142005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1211921192005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1240024002005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5860723892005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5996723732005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1113011302005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1255825582005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland296173727232005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark134093560822005-06-16
Rie Voetmann, Danmark73061670052005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112700332422005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62156655252005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1248824882005-06-01
Julien Piette, Frankrig163553128412005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1215421542005-05-04
Peter Iversen, Danmark1242524252005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3736729932005-05-01
Martin Jessen, Danmark41120329892005-04-26
Arild Hansen, Norge2438422932005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark184031828082005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122936827762005-04-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3729926682005-04-11
José García Monzón, Spanien4924830932005-04-11
Yeray Seminario, Spanien3864042662005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1232223222005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1230923092005-04-06
Shaun Robson, England122693525902005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark174184055932005-04-04
Terje Kolaas, Norge51480542802005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1250725072005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2536827422005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2472223922005-03-25
Edvin Hansson, Sverige194166233602005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41225335302005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132859524782005-03-07
Sander Bot, Holland51074523112005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61681549702005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1197319732005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1263526352005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41235140012005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark31114248382005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2582532702005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3613725302005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2436323012004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1232423242004-12-18
Torben Lund, Danmark51153648632004-12-15
Stefan Hage, Sverige92286434382004-12-15
Mikael Nord, Sverige3810463562562004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1234523452004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71707128112004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1207020702004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1271027102004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark184049732802004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1206620662004-11-23
Inger Skov, Danmark2643637232004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1216921692004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1483648362004-11-14
Geert Brovad, Danmark103465447582004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1215721572004-11-11
Poul Reib, Danmark1290629062004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark102209628172004-11-08
Dennis Noel, Danmark1914991492004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2523028462004-11-08
Raymond Galea, Malta1228422842004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1241924192004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1219921992004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4926525952004-10-31
Martin Holm, Danmark31091341032004-10-26
Lasse Braae, Danmark1372637262004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2616735592004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1307130712004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1274527452004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1212621262004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2955651282004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1290629062004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1240724072004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3898634942004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1417241722004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1290229022004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1253525352004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2423222932004-07-07
Karen Lang, Danmark2596533162004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1187518752004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2442223582004-06-25
John Steffensen, Danmark1274827482004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1276827682004-06-01
Jelger Herder, Holland81913731512004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2454327892004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31463474172004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3820138222004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1130413042004-04-30
Tim Andersen, Danmark31374657642004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1782978292004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2501527172004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1288728872004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2587431592004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3843234882004-03-03
Lis Ravn, Danmark2586534112004-03-01
Leif Novrup, Danmark2601531802004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1374937492004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1328832882003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2485626272003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1411041102003-11-26
Don Baccus, USA1271627162003-11-13
Tor A Olsen, Norge1293029302003-11-09
Jan Dresler, Danmark2537927932003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31173648122003-10-20
Vegard Bunes, Norge51378831462003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1343734372003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark205559036762003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1332133212003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2633036822003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1210621062003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1455645562003-05-30
Jørn Opsal, Norge1338033802003-05-30
Per Forsberg, Sverige1345034502003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3819930872003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1540054002003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1416941692003-05-06
Pierre Unge, Sverige41208142262003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2638834602003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2555829302003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1318731872003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92438029772003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3672424812003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2562631242003-02-14
Claus Horneman, Danmark1474547452003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1470747072003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2649434472003-01-21
Leo JR Boon, Holland31417973532003-01-13
Martin Eggen, Norge2472924252002-11-14
Holger Sandfeldt, Danmark1247224722002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3873034042002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81551821112002-10-10
John Judge, Storbritannien2491325132002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2427022412002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102905850002002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2510828962002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3673922932002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1276127612002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3827528782002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2474725132002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2574232452002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2472223812002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1318931892002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1336833682002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81766324642002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1362836282002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1304130412002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3873237792002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31619158772001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2507726592001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2857551742001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1383238322001-10-01

Der er i alt 1420 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.111 sek.
til toppen