Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12312466291152019-12-12
Morten Scheller Jensen, Danmark1849230789473472019-12-12
Erik Biering, Danmark69685537357922019-12-12
Anders Jensen, Danmark513360014332019-12-12
Martin Rheinheimer, Danmark172552387692019-12-12
Carl Bohn, Danmark72642636820302019-12-12
Leif Bolding, Danmark101320821142019-12-12
Daniel Lehmberg, Danmark1117963402019-12-12
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark74742673021472019-12-12
Anders Wiig Nielsen, Danmark274540753582019-12-11
Steen Egholm Engelbøl, Danmark572816011642019-12-11
Jens Kirkeby, Danmark837708634562019-12-11
Steen E. Jensen, Danmark1014142980438072019-12-11
Torkild Kristensen, Danmark1409447929362019-12-11
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark67448633425142019-12-11
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1328305702019-12-11
John Larsen, Danmark985103665767982019-12-10
Thomas Garm Pedersen, Danmark28813400514212019-12-10
Michael Frank Nielsen, Danmark42130531220602019-12-10
Kis Boel, Danmark1056984511882019-12-09
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark59790804544552019-12-09
Axel Mortensen, Danmark1010138164864572019-12-09
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62135129324442019-12-09
Carsten Gørges Laursen, Danmark213516941272019-12-09
Lars Birk, Danmark29927106229052019-12-07
Per Boye Svensson, Danmark35218975326062019-12-07
Lars Gabrielsen, Danmark10816001739612019-12-06
Eva Foss Henriksen, Danmark89696545756442019-12-06
Claus Halkjær, Danmark745117149352462019-12-03
Keith Fox, Danmark647392428102019-12-03
Jan Svejgaard Jensen, Danmark38274552019-12-03
Karin Gustausen, Danmark383106661052019-12-03
Ib Jensen, Danmark25645914474352019-12-03
Bo Lassen Christiansen, Danmark7431011882019-12-02
Niels Birkedal Thomsen, Danmark607189321882019-12-02
Erling Krabbe, Danmark16214246352132019-12-02
Allan Kjær Villesen, Danmark53252877075682019-12-02
Torben Back Sørensen, Danmark6284312002019-12-01
René Petersen, Danmark3199105432019-12-01
Klaus Malling Olsen, Danmark41236651448144992019-12-01
Lars Falck, Danmark849150124132019-11-29
Per Hauge, Danmark37933132019-11-29
Marcin Solowiej, Polen906423721992019-11-27
Hans Henrik Larsen, Danmark2147248602156022019-11-25
Lars Andersen, Danmark18614952923012019-11-25
Stefan Tapio Ettestam, Sverige726513119162019-11-23
Thorkil Brandt, Danmark172313720162019-11-23
Lars Grøn, Danmark22514786624832019-11-21
Hjalte B. Johansen, Danmark101219029502019-11-19
Peter Halkier, Danmark323841624122019-11-19
Daniel Pettersson, Sverige32551999733122019-11-18
Jens Lind, Danmark8741617842019-11-15
Birger Lønning, Danmark11821264551082019-11-15
Henrik Pedersen, Danmark26728276770152019-11-13
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6513191255322019-11-13
Johan Christian Homann, Danmark191014411812019-11-12
Bent Thøgersen, Danmark18422672939132019-11-12
Rune Sø Neergaard, Danmark7861118651154402019-11-12
Gisela Nagel, Tyskland988148320702019-11-12
Torben Lyng, Danmark202091920552019-11-11
Jan Eske Schmidt, Danmark256089547142019-11-09
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige18623226530712019-11-08
Dennis Olsen, Danmark19221143627672019-11-08
Jan Jörgensen, Sverige131346916982019-11-08
Steen Øllgaard, Danmark775402026512019-11-05
Allan Haagensen, Danmark212493338912019-11-05
Per Schans Christensen, Danmark47661448147912019-10-31
Paul Patrick Cullen, Danmark1158103541031412019-10-31
Massimiliano Dettori, Holland13313427622732019-10-28
Per Holmberg, Danmark28237737641702019-10-26
Mads Herbøl, Danmark6749345992019-10-24
Lars Paaby, Danmark454852427012019-10-24
Arie Ouwerkerk, Holland10624770963112019-10-24
Michael Mosebo Jensen, Danmark12631208687842019-10-20
Hans Ægidius, Danmark421857162019-10-20
Morten Bentzon Hansen, Danmark10619974452292019-10-15
Jens Paulsen, Danmark585002420752019-10-15
Lars Witting, Danmark358065437342019-10-14
Andreas Ranner, Østrig1026194172019-10-13
Kjeld Lund, Danmark161959934362019-10-05
Poul Holm Pedersen, Danmark354736627102019-10-05
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1057410917332019-10-01
Mads Bjarke Salling, Danmark14344342019-09-25
Klaus K. Nielsen, Danmark6742146602019-09-20
Oz Horine, Israel518826632772019-09-20
Tor Olsen, Norge283857227192019-09-12
Erik Groth-Andersen, Danmark637559934212019-09-10
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26328391964582019-09-03
Rodmund á Kelduni, Færøerne37551063360292019-09-02
Kaj Halberg, Danmark24803902019-09-02
John Frikke, Danmark322736319482019-08-28
Skagen Fuglestation, Danmark27003872019-08-28
Mads Østergaard Brun, Danmark37212902019-08-28
Stefano Miceli, Malta315627972019-08-26
Svend Anker Schwebs, Danmark413274512019-08-23
Mikkel Holck, Danmark25038325043832019-08-23
Aurélien Audevard, Frankrig58694799436222019-08-18
Leif Jensen, Danmark27183652019-08-17
Simon Berg Pedersen, Danmark680107839660482019-08-17
Bjørn Frikke, Danmark17316040428742019-08-15
Thomas Varto Nielsen, Danmark96191617642772019-08-15
Hans Erik Jensen, Danmark13854710142019-08-12
Troels Eske Ortvad, Danmark539086882782019-08-10
Frits Rost, Danmark1083938632802019-08-07
Carsten Holm Petersen, Danmark572366717272019-08-06
Torben Sebro, Danmark589321432892019-08-04
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202462218392019-07-30
Jørgen Bjerring, Danmark12212212019-07-23
Henrik F. Nielsen, Danmark5311292548442019-07-23
Joakim Matthiesen, Danmark1784128602019-07-15
Jesper Michael møller, Danmark191292425282019-07-15
Klaus Dichmann, Danmark34643577752322019-07-15
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien14554552019-07-05
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935758276442019-06-30
Asbjørn Jensen, Danmark10116191233872019-06-25
Barrault Frantz, Frankrig71253227372019-06-20
Claus Andersen, Danmark210836682019-06-20
Jan Nielsen, Danmark1164328772019-06-20
Jens Søgaard Hansen, Danmark6541319148100272019-06-17
Henning Larsen, Danmark1148283215662019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark13473472019-06-14
Helge Sørensen, Danmark1602236714995182019-06-10
Anne Navntoft, Danmark31143730033952019-06-05
Thomas Iversen, Danmark29745002019-05-24
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark940017792019-05-17
Freddy Rosning, Danmark294199033592019-05-16
Eigil Larsen, Danmark9812382326622019-05-16
Keld Jakobsen, Danmark917900622462019-05-05
Rainer Christian Ertel, Tyskland1919249515562019-05-03
Jan W. Badura, Danmark311414852019-04-30
Felix Timmermann, Tyskland493569215692019-04-29
John Jensen, Danmark534663616382019-04-26
Henrik Friis, Danmark20517938723002019-04-21
Lars Jensen Kruse, Danmark31107729822019-04-11
Morten Rasmussen, Danmark787499427602019-04-08
Zbigniew Kajzer, Polen8510377730762019-03-30
Jens Wiberg, Danmark171633421732019-03-28
Leif Bork Petersen, Danmark14044042019-03-07
Torben Evald, Danmark81605030072019-02-27
Kurt Prentow, Danmark81666432532019-02-25
Morten Christensen, Danmark7210686351322019-02-07
Henrik Brandt, Danmark10319860064582019-01-28
Frederik Rejsby Johansen, Danmark541769452019-01-18
Philip Elbek, Danmark28344532019-01-15
Carsten Siems, Danmark39957414961832019-01-14
Max Uhrenholt, Danmark19349342019-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark344760540802019-01-08
Ole Krogh, Danmark12253113214103272018-12-30
Thorsten Stegmann, Tyskland2234916102018-12-21
Christian Rørdam, Danmark445325433322018-12-13
Luca Bergamaschi, Italien5430412592018-12-10
Hans Staunstrup, Danmark10217074731982018-12-04
Asger Røjbek Sørensen, Danmark841787932018-11-21
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810605256412018-11-20
Johnny Madsen, Danmark31257987381572018-11-20
ragnar smith, Danmark11907133872018-11-17
Sune Riis Sørensen, Danmark16833606849122018-11-15
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403986514382018-11-05
Søren Vinding, Danmark13611117515482018-10-31
Sten Petersen, Danmark12762762018-10-30
Kent Olsen, Danmark4510407485522018-10-26
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15645642018-10-26
Vincent Legrand, Belgien12822468360622018-10-12
Alex Sand Frich, Danmark5111927449102018-10-05
Michal Radziszewski, Polen2315624142018-10-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344293819872018-09-27
Jørgen Kabel, Danmark14136803968072018-09-25
David Erterius, Sverige31246089140672018-09-18
Eigil Ødegaard, Danmark508101658852812018-09-14
Per Poulsen, Danmark44091201978612018-09-04
Helle Kjær Erichsen, Danmark202600519312018-08-31
Troells Melgaard, Danmark619475732832018-08-27
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark16126122018-07-31
Lisbeth Jeppesen, Danmark14944942018-07-29
Peter Denyer, England2185412522018-07-16
Lauritz Xerxes Walter, Danmark28095982018-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4624329732018-07-10
Mogens Neergaard, Danmark3323013402018-07-07
Ivan Naurholm, Danmark27814212018-06-22
Christian Terp, Danmark5551517212018-06-22
Christer Brostam, Sverige659294825212018-06-21
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576238321632018-06-13
Dušan Kerestúr, Slovakiet623565772018-06-07
Mikkel Thorup, USA748549052018-06-03
Tine Jensen, Tyskland1179759912018-06-03
Sebastian Klein, Danmark111732548192018-05-30
Kristian Kirk, Danmark17297292018-05-23
Torben Sylvest Jensen, Danmark9816416152018-05-22
Zsolt Ampovics, Ungarn5722120312018-05-10
peter wedel petersen, Danmark414814472018-05-01
finn henriksen, Danmark11924012412018-04-25
Peter Brostrøm, Danmark576452026752018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510232516753922018-04-11
Morten Müller, Danmark212221518212018-03-27
Jan Bolding Kristensen, Danmark2315223522018-03-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557333130192018-03-23
Peter Lyngs, Danmark257825461342018-03-21
Bruno PORTIER, Belgien5372112022018-03-21
Benny Haahr, Danmark577852229372018-03-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71334236572018-03-19
Eric Didner, Frankrig20124177925662018-03-16
Ole Hetland, Danmark507933958532018-02-24
Søren Harding, Danmark1009137150942018-02-23
Per Vindis, Danmark477303834642018-02-21
Lars Juul Pedersen, Danmark283568318552018-02-18
Paul Nilsson, Danmark214521429192018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige12218468094822018-02-12
Vagn Gjerløv, Danmark15365362018-02-06
Conny Jensen, Danmark191832423582018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243807921192018-01-29
Jonna Lindegård, Danmark210145742018-01-18
Bent Christiansen, Danmark15395392018-01-09
Arne Volf, Danmark12422306154142017-12-30
Steve Klasan, Tyskland355206027632017-12-12
Ralph Martin, Tyskland19145279872017-12-10
Ole Zimmermann, Danmark210655942017-12-07
Hans Henrik Iversen, Danmark16076072017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark162027318702017-12-02
Morten Winness, Norge13116149124722017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark210075342017-11-18
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213551326962017-11-15
Rony Livne, Israel2266617702017-11-14
Ivan Sjögren, Sverige777013416082017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4476014882017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark15885882017-11-04
Gerner Majlandt, Danmark16538895171232017-10-24
Martin Gottschling, Tyskland5710780184822017-10-17
Mateusz Matysiak, Polen203084325982017-10-16
Julien Piette, Frankrig71078022782017-10-16
Johnny Salomonsson, Danmark28050983843352017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30233898436832017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2528844552017-09-13
Per Kjær, Danmark17140772076502017-09-11
Thomas Kuppel, Tyskland1106810682017-08-21
David Monticelli, Belgien10217334830112017-08-15
Lars Adler Krogh, Danmark10624149852692017-07-30
Elly Hansen, Danmark204298860902017-07-13
Steffen Fahl, Danmark192430922572017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark322087742017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien625178018932017-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2228817072017-06-15
Lars Nielsen, Danmark17977972017-06-13
Arne Kiis, Danmark37552353240142017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17987982017-06-10
Otto Samwald, Østrig17621158330842017-06-01
Erik Rosendahl, Danmark425318532017-05-25
Villy Pedersen, Danmark162112917472017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576120824871382017-05-16
Finn Bro, Danmark132080925792017-05-10
Peter Petersen, Danmark2157211932017-05-08
Arne Borg Rasmussen, Danmark51067026972017-04-12
Palle Sørensen, Danmark10816221039632017-04-08
Torben Juul Hansen, Danmark18728722017-04-06
Jørgen Munck, Danmark548696754172017-04-05
Frank Abrahamson, Danmark637544836252017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26929881828682017-03-28
Kim Duus, Danmark11416906132132017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131718118482017-03-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811260188152017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3348817542017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark15465462017-03-06
Tommy Kaae, Danmark406580745092017-02-28
Henry Lehto, Finland8611403822112017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10317008949592017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10827517442017-01-27
Christian Andersen Jensen, Danmark45179465155632016-12-11
Antoine Joris, Belgien447289323462016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark5357611002016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6514255745432016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9966915272016-11-27
Jesper Schade, Danmark18348342016-11-22
steen jørgensen, Danmark11959010812016-11-18
Lars Jensen, Danmark21943321566612016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111889423242016-11-15
Michael Hansen, Danmark1071789512016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339748353124822016-11-08
Arne Torkler, Danmark161509326802016-11-06
Niels Behrendt, Danmark6710674629512016-10-22
Tore Vang, Norge5511322179502016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark153849191332016-10-13
Szilard J. Daroczi, Rumænien518505126892016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4386411602016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark373589818872016-09-12
Matthieu Canévet, Frankrig192685323962016-09-10
Ib Fagerlund, Danmark16856852016-07-25
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4322110572016-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland7011851835322016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark211386552016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark18548542016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249196030290952016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017941761572016-06-24
Esper Boel, Danmark3267210342016-06-18
Knud Nielsen, Danmark1116411642016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8217885339062016-06-04
Peter Zeller, Schweiz91008218612016-06-03
Christian Leth, Danmark5615066846242016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211997984252016-05-27
J Ole Andersen, Danmark433751615792016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig5429410312016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland15075072016-05-15
Hans Henrik Bay, Danmark503531621232016-05-12
Damien Gailly, Belgien1141114112016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3407615152016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9212002025762016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien16846842016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9711953426612016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark19509502016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6772416122016-03-01
Lars Halkjær, Danmark4394011162016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5597614892016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge15355352016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark5404810212016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig568851625942016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark2219812392016-01-08
Søren Nancke, Danmark101637330482016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6674815482015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1163716372015-12-22
Tony Søholm Larsen, Danmark222602917122015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24147164367882015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge3338413142015-11-16
Anders Østerby, Danmark336566771322015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien16006002015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2381821152015-10-02
Martin Lund, Danmark41201436992015-09-29
Philip Dam, Danmark16606602015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2325318622015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark16246242015-09-14
Søren Kristensen, Danmark8911511839652015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark6558610802015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177207501823052015-09-04
Bo Tureby, Danmark579108718462032015-09-01
Jens Brandt, Danmark17197192015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark944785812015-08-20
Lars Erdmann, Danmark1113111312015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16246242015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4582428402015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1197419742015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge292185410492015-07-07
Rie Jensen, Danmark317746522015-07-02
Fabian Schneider, Schweiz527397524442015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark6812226243452015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1170417042015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark19219212015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4409213292015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7413140132992015-06-17
Morten Dehn, Danmark7848419262015-05-28
Lars Andersen, Danmark435922722272015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark132179324492015-05-21
uffe jensen, Danmark16896892015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5850030572015-04-17
Aleks Lund, Danmark1190319032015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14996612032015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark333303919922015-03-23
András Fodor, Ungarn569501647242015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10771512312015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191321611782015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4358013632015-02-18
David Andersson, Sverige12815973323902015-02-14
jules phillips, Danmark1151315132015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20637362842132015-01-09
Brahim Birds, Marokko3319113892014-12-19
Mikael Nord, Sverige549961831342014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3522919632014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3623922072014-11-18
Jens Röw, Tyskland1306830682014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6715116432014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131748420232014-11-10
Richard Bonser, England19633674639352014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23234428936192014-10-16
erik van bogaert, Belgien1154615462014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142280736162014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6675714102014-10-12
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61160944252014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark61067626762014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5412127857952014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark182474725522014-09-12
Lars Frede Petersen, Danmark2251013272014-08-25
kai nissen, Danmark101346218672014-08-18
Thomas Elbek, Danmark6705613732014-08-11
Rud Lynge, Danmark1155315532014-08-04
Luca Boscain, Italien161771913902014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21829424535022014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3423715682014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20734741438572014-07-10
Graeme Joynt, England3317313652014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273935933672014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22232265854042014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81285323412014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark6610804930122014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark203076127772014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121654220372014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2269012189422014-05-27
Kasper Anias Møller, Danmark19189182014-05-09
Bo Valeur, Danmark8826714722014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131705123212014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland192122617212014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg3261911452014-04-23
Fredrik Ström, Sverige5570912322014-04-18
Tommy Karlström, Sverige2243114182014-04-10
Jan Helbo, Danmark869015627892014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2256912862014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202886425102014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47878653685912014-03-28
Magnus Corell, Sverige1166616662014-03-25
Ronny Malm, Sverige407181227112014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark1101310132014-03-04
Mark Walker, Danmark10110216123942014-03-02
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3306312002014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3481524102014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414408321182014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1136113612014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71004623212014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15026104155932014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7721213242014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark111085213182014-01-08
Steen Winkel, Danmark141226712172014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72395172993522014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91853035312014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131798420512014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101489449682014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark555773419372014-01-02
Anders Bojesen, Danmark122330765512013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91943143842013-12-29
Rene Rantzau, Danmark234170158492013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark1105610562013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49963560067402013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark586205643632013-12-23
John Kyed, Danmark139302351100682013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5585515652013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2277514862013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge458003429212013-12-17
René Larsen, Danmark7512251936482013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark424826522842013-12-13
Janis von Heyking, Sverige523987514082013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1351835182013-12-12
Karina Jensen, Danmark1255725572013-12-10
Anders Roel, Danmark111522823382013-12-10
Thomas Jensen, Danmark81317622282013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81770552182013-11-29
Petri Kuhno, Finland3435415392013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1127112712013-11-12
Micha A Neumann, Danmark18848842013-11-12
Jakob Dall, Danmark8418988747922013-11-09
mats svensson, Sverige4608016262013-11-09
Stig Linander, Danmark11118566068342013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2405220502013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7938217542013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3783633852013-11-04
John Pedersen, Danmark10318471348622013-11-02
Torben Olsen, Danmark21002066572013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40655945435242013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark193191539692013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12018338844702013-10-22
John G. Dinesen, Danmark375789625532013-10-22
Mads Elley, Danmark173216634122013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91776730372013-10-20
Frank Desting, Danmark457698831622013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52193834047512013-10-16
Patric Lorgé, Luxembourg133149338622013-10-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117767730252013-10-07
Hamid Yadane, Marokko5510012062013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122355330092013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1374737472013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6873417362013-10-04
Ole Kristjansen, Danmark3529719852013-09-29
Josh Rhys Jones, England326543236162013-09-27
David Boertmann, Danmark469890740472013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3584622022013-09-24
Greg McIvor, Sverige173402423252013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296486332322013-09-19
kurt jensen, Danmark1113711372013-09-17
Marcin Faber, Polen323549672013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1239623962013-09-17
Finn Nielsen, Danmark1109810982013-09-15
Christian Eilers, Danmark486556921512013-09-11
Dave Barnes, Danmark5661523752013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3474918682013-09-05
Jure Novak, Slovenien1124312432013-09-02
Richard Burzynski, Danmark425256424532013-08-29
Robert Paepke, Sverige7211063744152013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3861839672013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3400715262013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7217794456972013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61248847122013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1154915492013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172605127112013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111997531842013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3377616082013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4521919942013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6890217302013-08-08
Oluf Lou, Danmark41627257132013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9515570335142013-07-27
sissel fossat, Danmark1134713472013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1352135212013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1128412842013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16627564135192013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458699365912013-06-30
John Jørgensen, Danmark6680413392013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland203102823542013-06-24
Daniel König, Tyskland757979952013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11620801427642013-06-19
Karsten Mose, Danmark2221711382013-06-18
Jan Durinck, Danmark224895138542013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1367636762013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25244866648922013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61233931062013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111661619392013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7907717182013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark192306419112013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1230123012013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5694117432013-05-22
David B. Collinge, Danmark112110532692013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1880788072013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233767632522013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1146914692013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15827822240242013-05-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422703072952013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376421326082013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42998372973532013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1175017502013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark1109810982013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2439825692013-04-30
Franck Ishøi, Danmark334437325232013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5648917572013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2524828882013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3798343462013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295948932792013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1182818282013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen1103810382013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1157515752013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark468296933462013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20118128226362013-04-02
Sven Dall, Danmark2332520762013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222725826582013-03-28
Benny Rytter, Danmark1177217722013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9842716742013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark233929849392013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8015025140252013-03-22
Peter Dam, Danmark14124519133962013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige617491119032013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3418916392013-03-08
Hans Lind, Danmark123017947882013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1240124012013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4773637212013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark218149892013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4453213692013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1152115212013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1153415342013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182664428432013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61316232012013-02-18
Flemming Lang, Danmark81815237682013-02-14
Terje Kolaas, Norge355430227622013-02-12
Søren Skov, Danmark576111361642162013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8782813792013-02-11
wally morell, Danmark1154315432013-02-10
Trösch Stephan, Schweiz2318117382013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn19979972013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark1112911292013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1222822282013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6936426362013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1124012402013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark435209662013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51271045192013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1183118312013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark529830334732012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark16616612012-12-23
Harry J Lehto, Finland5715965153622012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1210421042012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12919471540382012-12-09
Otto Madsen, Danmark2294917142012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark18468462012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1212221222012-11-28
Andreas Petersen, Danmark294497349592012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2415621062012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1212321232012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4479514452012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51129330922012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1380038002012-10-25
Torben Laursen, Danmark334706032082012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1153315332012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5614221849112012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4597618312012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5211915059762012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark1945121104072012-10-01
Leif Holmskov, Danmark183423433882012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3492721772012-09-23
Poul Thrane, Danmark143202154132012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14422830357042012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4427915452012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark2204511222012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244861751542012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3332512382012-09-06
Rafael Armada, Spanien2360721132012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark265291327122012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3437916122012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2279814652012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2395322592012-08-20
Lasse Olsson, Sverige233007425132012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7914189148582012-08-20
Michael Grell, Danmark31433783152012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4933534652012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark7810878335692012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1145114512012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark1105010502012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7017606856322012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122752233072012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131559419102012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2259614352012-06-26
Frode Jacobsen, USA466129620712012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2842157912012-06-21
Omar Runolfsson, Island131613321742012-06-20
Bo Jensen, Danmark11114372423592012-06-19
Jan Speiermann, Danmark399998460822012-06-15
Martinez Jonathan, Frankrig24532573828572012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397246743022012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland4395211512012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346048433682012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131696418442012-05-30
Benoit Nabholz, Frankrig142069526972012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12325555439982012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1184718472012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3515118972012-05-21
André Julinder, Sverige3453721322012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3374418252012-05-11
Jan Mogensen, Danmark294226927042012-05-09
tue hartmann, Danmark18828822012-05-06
Niels Frost, Danmark1214021402012-04-29
Kim Aaen, Danmark5413730558632012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4730925292012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1141514152012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig81070018202012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8612374521272012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3400516972012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141976217312012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33944442635052012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6646214272012-04-09
Domen Stanic, Italien142157921652012-04-08
Reto Burri, Schweiz121735120542012-04-06
Steen Christensen, Danmark4645024652012-03-30
Jesper Sonne, Danmark132166424472012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112711741862012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1159315932012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14724102956262012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark18708702012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51275940472012-03-21
Tobias Berger, Sverige435796324472012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge347148077132012-03-12
Steen Reimers, Danmark112177232402012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6015131168982012-03-10
Claus Johansson, Danmark162216916762012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark1112111212012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11021782062302012-03-06
Mathieu Bally, Schweiz355148028612012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71266522192012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1125212522012-02-24
Leander Khil, Østrig224919732832012-02-22
Malte Christensen, Danmark1143514352012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111638925682012-02-16
Stefan Hage, Sverige3611626212012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2267415162012-02-13
Rune Bjerre, Danmark348358950402012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245231642852012-02-12
Steve Nuttall, England1134013402012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6760422092012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark324199402012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2334621862012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige193007722012012-02-06
Mark Desholm, Danmark1306830682012-02-06
Lars Ernst, Danmark19759752012-02-02
kim jespersen, Danmark2204112732012-01-31
Henrik Just, Danmark7414126041852012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island184120130532012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141668418452012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1126312632012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3640225912012-01-07
Jacob Sterup, Danmark224333437972012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz81122121172011-12-30
Egon Iversen, Danmark2539634552011-12-29
Kurt Vogt, Danmark272347111902011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark454054722122011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1179417942011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6775318182011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72783373382011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6761027652011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61269843402011-12-11
Lars Smith, Danmark173315045482011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4686722092011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2301519362011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2293418212011-11-18
erik ehmsen, Danmark101205816832011-11-16
Pete Antrobus, England3538122412011-11-16
morten jønck, Danmark3325011282011-11-12
Alf Petersson, Sverige428463842742011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1176617662011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark568949627052011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2433322562011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101395117702011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91334317812011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5969924182011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112263734262011-10-20
Leif Pedersen, Danmark285213525342011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1466446642011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2398323402011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172414521412011-10-10
michael jürgensen, Danmark1190219022011-10-09
Steen Drozd Lund, Danmark101811925202011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark195342151412011-10-05
Richard Ek, Sverige367570750522011-10-03
Allan Prang, Danmark1326732672011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71735029592011-10-01
Martin Rivero, Danmark2369520752011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12527132854112011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2250913732011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2416023122011-09-27
Per Hirslund, Danmark18968962011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9988918332011-09-25
Christian Axelsen, Danmark469443163732011-09-25
Thurel Julien, Gambia13216588819732011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214850736182011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71210921972011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige142126720692011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141741117382011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183687230212011-08-17
nick petersen, Danmark4533214572011-08-16
david drangsland, Norge162792428672011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1147614762011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark254510825982011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1281928192011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark1111211122011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark18678672011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark1115011502011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12926926538442011-07-17
Yoav Perlman, Israel153113728302011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge81012118172011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9418077940342011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2324716792011-06-24
Rasmus Hald, Norge2268814652011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2415123522011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland6999619542011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1174317432011-05-24
Thomas Maul, Danmark8611720824162011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1206220622011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2359920422011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark346719841132011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24547992538122011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1230223022011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2292116052011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142208922622011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203630038392011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16934782639252011-03-23
Lars Petersson, Sverige1107110712011-03-19
Lars Laursen, Danmark1221022102011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5729322282011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1131213122011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2480327242011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1371337132011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland296289039722011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1221622162011-02-10
Martin Oomen, Sverige142417322122011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71649933722011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72476155912011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101457116642011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101744622742011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1182118212011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4723727652011-01-14
Torben Jepsen, Danmark132132822832011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1144714472011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71716349652011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254208921132011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1124612462011-01-08
Hans Gleie, Danmark2429223802010-12-29
Johan Stenlund, Sverige439020538422010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142627725352010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark368339944402010-12-10
Ies Meulmeester, Holland122070521052010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark296452850142010-11-24
Seamus Enright, Irland2548742102010-11-21
Martin Roost, Schweiz2314417572010-11-07
Hans Larsson, Sverige358778048612010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458101133272010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113405072802010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4712727112010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202583216782010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1283128312010-10-20
Aron Andersson, Sverige4575616502010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2473427512010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1164716472010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark163221032332010-10-10
Tomas Svensson, Sverige448516642452010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland82383247012010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2464024112010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3491016912010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1241024102010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1253325332010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61202528342010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1132313232010-09-22
Lars Borup, Danmark358325541912010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2234012322010-09-14
Aleix Comas, Spanien6931818702010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81060315922010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81349231092010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31213157012010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2370425152010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193661532722010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark5310866136042010-08-07
Henning Broe, Danmark1120012002010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71270926142010-08-05
Alf Frølich, Danmark1276527652010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1163016302010-07-26
Gordon Hodgson, England1232423242010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1144014402010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1164616462010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509228232092010-07-02
ji be, Schweiz183035827682010-06-21
Anne Blotting, Danmark2253213812010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2378519362010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173784349592010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5713420812010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71265837612010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101478819002010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61417734312010-05-28
Martijn Bot, Holland8617650830902010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17538496462322010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1173717372010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1244724472010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2322418602010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1184118412010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2326717232010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4712723192010-04-06
Niels Odder, Danmark4776325272010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark297007884962010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33977432545332010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1196519652010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1316431642010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3438915562010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193847037812010-03-05
per mattisson, Danmark2462124472010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12223491537332010-02-23
Christian Brinkman, Holland1151615162010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1196119612010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2378719472010-02-18
Lene Vejen, Danmark41157952862010-02-14
Arild Breistøl, Norge142430732472010-02-11
Jan Kiel, Danmark82150855322010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92386964372010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3490417362010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315342022302010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3522921052010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3762743172010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132441923842010-01-18
Bjarne Skule, Danmark172030515762010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2255814112010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51095323892010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10115814028412010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2285014512010-01-03
Lars Andersen, Danmark1189618962010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1228922892009-12-25
Josh J Shaw, England2333220012009-12-25
Nico de Vries, Holland1184718472009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1145614562009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien255305546852009-11-26
Søren Brinch, Danmark133307373232009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5825219272009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark71046520312009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1718271822009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71946669962009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3570519432009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2338517242009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig304657628522009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5661815262009-10-08
Tue Romanow, Danmark1226622662009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91945633542009-10-06
David Lundgren, Sverige1219121912009-09-18
Mårten Müller, Sverige3690424372009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1190919092009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71457529332009-09-04
Poul Reib, Danmark5791421542009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1468546852009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge386569528892009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153683033142009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8115462344152009-08-10
Björn Dellming, Sverige1369736972009-08-02
Jan van der Laan, Holland1172517252009-07-31
Mats Wallin, Sverige244233324492009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1164816482009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1177217722009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3509518542009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge163215627462009-06-25
Chris Lansdell, England163160929142009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8113520137252009-06-15
Reto Burri, Schweiz345419825552009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3410415072009-05-28
Stefan Frello, Danmark1135113512009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4966528372009-05-24
nuno barros, Portugal1177117712009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71469831652009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1213721372009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61206229372009-05-11
Michael bergman, Sverige51441849652009-05-09
Peter Jensen, Danmark4940532312009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1170917092009-04-30
Stig Eide, Norge1263726372009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1208920892009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102274733042009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark41112935642009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1256825682009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3518818802009-04-19
Robert Toft, Danmark3595428892009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91818027012009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2321617282009-04-12
Henrik Johansson, Norge2483028832009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5884021122009-04-08
Gal Shon, Israel1156115612009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3467019162009-04-06
Jens Boesen, Danmark101996825122009-04-04
Allan Hansen, Danmark3556522432009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3428914862009-04-01
Erling Bonde, Danmark3674828052009-03-29
Ole Andersen, Danmark2348621972009-03-29
Stig Westergård, Danmark1322332232009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1179617962009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2262414212009-03-01
per schmidt, Danmark1161316132009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61305232752009-02-23
Lesley van Loo, Holland112085222432009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1194019402009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien1108710872009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3623123482009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71216028082009-02-01
Freddy Johansen, Norge61269729142009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91622222952009-01-25
Anders Bergman, Sverige3604824442009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91461520932009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1161516152009-01-12
Olof Strand, Sverige224481641012009-01-11
Annette Hansen, Danmark31375978752009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61201921952009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2384522402009-01-06
Luca Sattin, Italien244493326702009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61266451312008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2372120222008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1263426342008-12-20
Alex Wallin, Danmark3486019162008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276542942212008-12-08
Mogens Holme, Danmark2283515002008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1312931292008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1167816782008-11-18
Roland Jensen, Danmark173673430312008-11-17
Peter ter Heide, Holland1195819582008-11-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien275198227792008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6984620672008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61225525522008-11-05
Steen Brølling, Danmark1203820382008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1132313232008-11-02
Michael Bergman, Sverige2587433102008-10-27
Carsten Fog, Danmark1267926792008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143188631222008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2492425662008-10-19
Kield Andersson, Danmark51081828182008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61269746582008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8924451174572008-10-17
Torben Andersen, Danmark61340628252008-10-12
Palle Jensen, Danmark3487216682008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91586725662008-10-09
Sanne Busk, Danmark51326855222008-10-08
Flemming Nielsen, Danmark1140114012008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3578020212008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4768320482008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1194919492008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5882020912008-09-27
lou bertalan, Tyskland1189718972008-09-25
Per Smith, Danmark1231123112008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7313447230252008-09-08
John Hornbek, Danmark182903419222008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3697726022008-09-02
Aron Andersson, Sverige3586331162008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81454322392008-08-24
Søren Olin, Danmark2492624952008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2543227312008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5921625082008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2376519582008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61387227642008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2425623092008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge61029617822008-06-23
Petri Salo, Finland2709844202008-06-18
Flemming Dane, Danmark3494618052008-06-13
Ole Snerling, Danmark1169516952008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3518319662008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91828923852008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2370119742008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254561524762008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4997940242008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2512835342008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark112062026972008-04-26
Henning Hansen, Danmark4633316032008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5706515052008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1249224922008-04-19
Ralph Martin, Tyskland264438420202008-04-18
Claus Kesby, Danmark1143714372008-04-16
kim lundqvist, Danmark142590924642008-04-09
Henrik Greve, Danmark3894656202008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51082235762008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1276627662008-03-16
Claus Øgard, Danmark2331816682008-03-16
Anders Horsten, Danmark2404221652008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2447326332008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1266726672008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217751431652008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204462331282008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4685721192008-02-21
Chris Batty, England14227727273232008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1219021902008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122576429682008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3720328982008-01-25
Ger Meesters, Holland3819929522008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91685522822008-01-20
Thomas Buus Nielsen, Danmark3892330732008-01-14
Pim Wolf, Holland3639624202008-01-08
Tom Backlund, Finland1345534552008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1197719772007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland61079120792007-12-16
Michael West, Danmark1213321332007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2393322062007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1193419342007-12-09
Simon Werngren, Sverige71557727662007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4928334452007-11-24
John N. Jensen, Danmark1233923392007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2341422692007-11-06
dave farrow, Storbritannien1209720972007-10-30
christian tiller, Norge1239423942007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5113676757922007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3574419412007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1182718272007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1381238122007-10-05
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2418221082007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9418518125212007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1363936392007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1166416642007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2387121702007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8918490440452007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2574632022007-08-18
Joakim Engel, Danmark8318838955952007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72002741552007-08-18
Jens Andersen, Danmark61494335062007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1246724672007-08-16
Mark Hammond, Danmark2386323642007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1128612862007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4729721262007-08-08
Inger Andersen, Danmark244891025852007-08-07
Hans Rytter, Danmark234851340552007-08-07
Magne Pettersen, Norge2729637022007-08-03
Lars Munk, Danmark1168116812007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1178917892007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1212421242007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51205230932007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2576731282007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark326801538342007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163618741582007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12727663259642007-07-04
Erik Jensen, Danmark2436422282007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1175917592007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81773926272007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152893526972007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4889933492007-05-30
Erik Breden, USA61111921232007-05-30
Mikko Oivukka, Finland224285431782007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1157015702007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2491827892007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3677326812007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173814647102007-04-29
Jan Bosch, Holland1197419742007-04-25
Kristian Borum, Danmark2459824702007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61359426502007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2495825542007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1152815282007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1343034302007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3551219852007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2462524262007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2508130132007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820746860902007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193557626002007-02-25
Preben Berg, Danmark194624442242007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3534719852007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark134047069612007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1217421742007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1193919392007-01-09
Peter Christiansen, Danmark429296559392006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2485724792006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71657232482006-12-24
Nelly Hansen, Danmark336762733362006-12-06
Wim van der Schot, Holland1233023302006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296694046272006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1168516852006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224403628582006-11-08
Tom Backlund, Finland51427540592006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark316705838292006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2545929762006-10-09
Gunner Munk, Danmark1248524852006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland61082919582006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112632237722006-10-02
Steffen Holst, Danmark4830825312006-09-30
Peter Bo, Danmark3976645902006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41203235022006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317621735322006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3714732642006-09-21
Herman Bouman, Holland1187118712006-08-30
Kim Petersen, Danmark101869922372006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1211121112006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51595042022006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1298629862006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61612032192006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101831823062006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101941224272006-08-09
Tom Goossens, Belgien91844632952006-08-09
Kim Iburg, Danmark1175117512006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2545632042006-08-07
Steen Brølling, Danmark51262633052006-07-31
Pawel Malczyk, Polen51078630692006-07-26
Christian Svane, Danmark3692525792006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163739536762006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1180518052006-07-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3602323102006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132381523912006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71705128182006-07-10
Claus Kesby, Danmark1219521952006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3575123962006-07-08
Lars Larsson, Sverige3573321042006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien255377225502006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71256823872006-07-08
Knud-Erik Strange, Danmark82057032172006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1244924492006-06-07
Morten Jensen, Danmark61122424282006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2384320902006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1189018902006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113323149322006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1350335032006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182972021822006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1206620662006-06-07
Arnold Houmann, Danmark225153051022006-06-07
Ole Hetland, Danmark112248326422006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5800517182006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81688930412006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1215421542006-05-12
Peter Halkier, Danmark61372334812006-05-10
Bent Jensen, Danmark3847028482006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1217121712006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122997730332006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3537520042006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3748326042006-05-10
Ole Friis, Danmark2512228902006-05-08
Margit Hove, Danmark1210121012006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112288833972006-04-23
Mikael Funch, Danmark81904130082006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234940027842006-04-10
Søren Parup, Danmark19879872006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2360219012006-03-30
Rune Larsen, Danmark2380820492006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71425022592006-03-19
Tom Jensen, Danmark1214921492006-03-19
Søren Koch, Danmark3667422922006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81757824292006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71846939082006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81600326502006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193862127132006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1281028102006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1311531152006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4810622492006-03-05
Henning Hansen, Danmark4733422272006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3723427412006-03-01
Ole Richter, Danmark1384538452006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3929434242006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1250125012006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101933624372006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge296432329412006-02-19
Mark Trott, England1198119812006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1197319732006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61233330482006-02-11
Tune Jensen, Danmark1240824082006-02-04
Frank Svensson, Danmark3893237982006-02-02
Marnix Jonker, Holland183854729792006-02-01
Terry Townshend, England2450824002006-02-01
Eline Eggers, Danmark3600120262006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41495860282006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1176517652006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62215159312006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5911244628882006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133452449452006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2439922032006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8219363943402006-01-15
Kim Lunding, Danmark173506545242006-01-14
Killian Mullarney, Irland2499225732006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71626035682006-01-05
Luc Verroken, Belgien41002728552006-01-05
Justin Jansen, Holland1184318432005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1293329332005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3578825722005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4877732842005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2693442212005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2810144622005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1402940292005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3815233742005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1357735772005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1359935992005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3791235772005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1201820182005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1243624362005-11-15
Lennaert Steen, Holland3663923432005-11-08
Henrik Elver, Danmark91576821202005-11-07
Aleix Comas, Spanien2538331762005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1198519852005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112882333992005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1142614262005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2527229662005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61129322982005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark234336236392005-10-11
Jesper Sonne, Danmark305651127262005-09-27
Daniel Patterson, Sverige51048930942005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2555731432005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3584223722005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81458921042005-09-14
Terje Axelsen, Norge101851722172005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1249424942005-09-07
Hans Henrik Iversen, Danmark4694320832005-09-06
Mats Wallin, Sverige71361221292005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1184118412005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81517922332005-09-02
Christian Tiller, Norge72135642862005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61284226272005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2388821162005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2363319332005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183888028392005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1198019802005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1170817082005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1218021802005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1187118712005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1228122812005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5769821822005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5886321552005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1102710272005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1234023402005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland295496825082005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133724755782005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72847766162005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112436829752005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61974652372005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1221522152005-06-01
Julien Piette, Frankrig163180626302005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1192319232005-05-04
Peter Iversen, Danmark1216121612005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3664727542005-05-01
Martin Jessen, Danmark41027727672005-04-26
Arild Hansen, Norge2388620232005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183611625742005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122633725212005-04-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3662424482005-04-11
José García Monzón, Spanien4831028612005-04-11
Yeray Seminario, Spanien3785139272005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1208820882005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1205220522005-04-06
Shaun Robson, England122398123662005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173766453092005-04-04
Terje Kolaas, Norge51351540052005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1229622962005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2480824732005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2416621112005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4945626392005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193719130662005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41127232532005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132533521932005-03-07
Kim Fischer, Danmark225098536582005-03-07
Sander Bot, Holland5959920852005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61522046762005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1185718572005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1237723772005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41131136652005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark31022045022005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2534130262005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3533322482005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2387720562004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1201320132004-12-18
Torben Lund, Danmark51048645732004-12-15
Stefan Hage, Sverige92074632082004-12-15
Mikael Nord, Sverige389573860042004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1208320832004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71540025912004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1184218422004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1247624762004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183615329902004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1182418242004-11-23
Inger Skov, Danmark2589434462004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1193119312004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1451845182004-11-14
Geert Brovad, Danmark103170744292004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1192119212004-11-11
Poul Reib, Danmark1263226322004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101986325982004-11-08
Dennis Noel, Danmark1842084202004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2473725762004-11-08
Raymond Galea, Malta1205920592004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1224022402004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1198419842004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4833123332004-10-31
Martin Holm, Danmark31009138372004-10-26
Lasse Braae, Danmark1346534652004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2567232892004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1283328332004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1250725072004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1188718872004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2894148062004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1266426642004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1211121112004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3816532492004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1389138912004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1258225822004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1229322932004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2378720692004-07-07
Karen Lang, Danmark2543830322004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1178317832004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2396421202004-06-25
John Steffensen, Danmark1250825082004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1252425242004-06-01
Jelger Herder, Holland81714528702004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2406025102004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31354168982004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3749135502004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1119811982004-04-30
Tim Andersen, Danmark31276954292004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1731673162004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2450724632004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1263426342004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2538129132004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3767832202004-03-03
Lis Ravn, Danmark2533631122004-03-01
Leif Novrup, Danmark2546729162004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1349834982004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1305730572003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2437823802003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1385038502003-11-26
Don Baccus, USA1250125012003-11-13
Tor A Olsen, Norge1266026602003-11-09
Jan Dresler, Danmark2487425352003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31089845302003-10-20
Vegard Bunes, Norge51265328822003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1322732272003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark205049534002003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1304330432003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2585834402003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1187518752003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1427742772003-05-30
Jørn Opsal, Norge1311431142003-05-30
Per Forsberg, Sverige1313731372003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3744328362003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1490549052003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1391039102003-05-06
Pierre Unge, Sverige41113339522003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2579631472003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2505126582003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1285628562003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92221427382003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3598922462003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2514728842003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1562556252003-02-11
Claus Horneman, Danmark1438343832003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1436343632003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2588731202003-01-21
Leo JR Boon, Holland31332770562003-01-13
Martin Eggen, Norge2422321732002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71725932762002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1225722572002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3790230442002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81352718562002-10-10
John Judge, Storbritannien2438222532002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2370519622002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102644646772002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2463926432002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3601420562002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1247524752002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3755326392002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2426422592002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2527830272002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2427421462002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1290629062002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1305230522002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81580022432002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1340534052002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1273427342002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3782433932002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31524355752001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2460524322001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2776747032001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1352635262001-10-01

Der er i alt 1391 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.173 sek.
til toppen