Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Svend Anker Schwebs, Danmark24353352019-08-19
Thomas Garm Pedersen, Danmark23110356313232019-08-19
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark58688192444022019-08-19
Gisela Nagel, Tyskland977728020332019-08-19
Morten Scheller Jensen, Danmark1824222035372822019-08-19
Erik Biering, Danmark68182011457102019-08-19
Aurélien Audevard, Frankrig58692638435792019-08-18
Leif Jensen, Danmark24522352019-08-17
John Larsen, Danmark93897848967292019-08-17
Eva Foss Henriksen, Danmark84191675255592019-08-17
Steen Egholm Engelbøl, Danmark552537811232019-08-17
Martin Rheinheimer, Danmark140399306992019-08-17
Carl Bohn, Danmark67838725419942019-08-17
Simon Berg Pedersen, Danmark680105236760052019-08-17
Torkild Kristensen, Danmark1218276328662019-08-16
Klaus Malling Olsen, Danmark40866450737143362019-08-16
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark62944844424582019-08-16
Per Holmberg, Danmark27836590541032019-08-16
Per Boye Svensson, Danmark31916578825662019-08-16
Johan Christian Homann, Danmark16820211452019-08-15
Thomas Varto Nielsen, Danmark96188074441962019-08-15
Bjørn Frikke, Danmark17315150628242019-08-15
Paul Patrick Cullen, Danmark113298761031002019-08-14
René Petersen, Danmark1960854692019-08-14
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark73539574020432019-08-13
Hans Henrik Larsen, Danmark2126240322654522019-08-13
Karin Gustausen, Danmark322042359682019-08-12
Hans Erik Jensen, Danmark1378199692019-08-12
Andreas Ranner, Østrig49193422019-08-10
Claus Halkjær, Danmark743114368352172019-08-10
Rodmund á Kelduni, Færøerne37449606659732019-08-10
Troels Eske Ortvad, Danmark538805881772019-08-10
Frits Rost, Danmark1083460032262019-08-07
Carsten Holm Petersen, Danmark572096016852019-08-06
Torben Sebro, Danmark589108332602019-08-04
Morten Bentzon Hansen, Danmark10319293051242019-08-02
Marcin Solowiej, Polen775726521512019-08-02
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26127077263872019-08-01
Lars Grøn, Danmark20613289824432019-08-01
Henrik Pedersen, Danmark26126802869132019-07-31
Lars Birk, Danmark29725860728682019-07-30
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202388918052019-07-30
Steen E. Jensen, Danmark1004138947337632019-07-29
Birger Lønning, Danmark11620642750692019-07-29
Jørgen Bjerring, Danmark11611612019-07-23
Henrik F. Nielsen, Danmark5311107147832019-07-23
Axel Mortensen, Danmark990133932464212019-07-17
Jens Paulsen, Danmark564721120382019-07-17
Jesper Michael møller, Danmark191187124502019-07-15
Joakim Matthiesen, Danmark1771646832019-07-15
Klaus Dichmann, Danmark34642175551432019-07-15
Stefano Miceli, Malta26203932019-07-13
Ib Jensen, Danmark25344766373732019-07-12
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1046944716562019-07-10
Allan Kjær Villesen, Danmark52550254173022019-07-08
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien13193192019-07-05
Dennis Olsen, Danmark18820161427162019-06-30
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935144875622019-06-30
Michael Frank Nielsen, Danmark41929053420302019-06-28
Per Schans Christensen, Danmark46859003847272019-06-25
Asbjørn Jensen, Danmark10115822733282019-06-25
Barrault Frantz, Frankrig71225526932019-06-20
Claus Andersen, Danmark29716132019-06-20
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark60532190823842019-06-20
Jan Nielsen, Danmark1157758102019-06-20
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige17922176430082019-06-18
Jens Søgaard Hansen, Danmark654129619299172019-06-17
Steen Øllgaard, Danmark744975626182019-06-17
Henning Larsen, Danmark1147726114822019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark12812812019-06-14
Lars Gabrielsen, Danmark9615337039422019-06-12
Keith Fox, Danmark637106427872019-06-11
Helge Sørensen, Danmark1602230434893452019-06-10
Anne Navntoft, Danmark31142677133542019-06-05
Anders Jensen, Danmark483065113832019-05-29
Thomas Iversen, Danmark28694492019-05-24
Mikkel Holck, Danmark24737304643042019-05-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige706138218752019-05-17
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark934947162019-05-17
Eigil Larsen, Danmark9812031926312019-05-16
Mads Østergaard Brun, Danmark12372372019-05-16
Freddy Rosning, Danmark294086733322019-05-16
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6212839654542019-05-11
Keld Jakobsen, Danmark917561122102019-05-05
Kis Boel, Danmark1026417811172019-05-03
Rainer Christian Ertel, Tyskland1918329615052019-05-03
Rune Sø Neergaard, Danmark7821089753153752019-05-03
Jan W. Badura, Danmark39704352019-04-30
Lars Andersen, Danmark17514020822102019-04-30
Felix Timmermann, Tyskland493298615052019-04-29
John Jensen, Danmark534468616092019-04-26
Anders Wiig Nielsen, Danmark264431653172019-04-22
Henrik Friis, Danmark20517141322682019-04-21
Erik Groth-Andersen, Danmark607206733222019-04-13
Hjalte B. Johansen, Danmark91149629012019-04-11
Erling Krabbe, Danmark16113613051472019-04-11
Lars Jensen Kruse, Danmark3192519012019-04-11
Morten Rasmussen, Danmark787205527112019-04-08
Zbigniew Kajzer, Polen859984830352019-03-30
John Frikke, Danmark292517518942019-03-28
Jens Wiberg, Danmark171555121332019-03-28
Lars Falck, Danmark798759923832019-03-24
Leif Bork Petersen, Danmark13473472019-03-07
Torben Evald, Danmark81577629642019-02-27
Kurt Prentow, Danmark81633732212019-02-25
Torben Back Sørensen, Danmark3224911672019-02-12
Morten Christensen, Danmark7210398950162019-02-07
Poul Holm Pedersen, Danmark344576926602019-02-05
Henrik Brandt, Danmark10319419464092019-01-28
Frederik Rejsby Johansen, Danmark533737172019-01-18
Philip Elbek, Danmark27253892019-01-15
Carsten Siems, Danmark39956040859322019-01-14
Max Uhrenholt, Danmark18708702019-01-11
Jens Kirkeby, Danmark677076533852019-01-09
Morten Jenrich Hansen, Danmark344634140402019-01-08
Peter Halkier, Danmark283634123752019-01-07
Allan Haagensen, Danmark192349738422019-01-02
Ole Krogh, Danmark12253069560102432018-12-30
Thorsten Stegmann, Tyskland2224215662018-12-21
Christian Rørdam, Danmark445133132452018-12-13
Luca Bergamaschi, Italien5402212102018-12-10
Hans Staunstrup, Danmark10216662331572018-12-04
Arie Ouwerkerk, Holland10324164562502018-11-27
Asger Røjbek Sørensen, Danmark837567462018-11-21
Johnny Madsen, Danmark31256869380972018-11-20
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810079355522018-11-20
Massimiliano Dettori, Holland13212864522412018-11-20
ragnar smith, Danmark11864433472018-11-17
Jan Jörgensen, Sverige121272116722018-11-16
Sune Riis Sørensen, Danmark16832997548482018-11-15
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403839114012018-11-05
Søren Vinding, Danmark13610641815062018-10-31
Sten Petersen, Danmark12432432018-10-30
Kent Olsen, Danmark4510222284512018-10-26
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15065062018-10-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12211989990642018-10-24
Vincent Legrand, Belgien12821923859972018-10-12
Alex Sand Frich, Danmark5111687148372018-10-05
Michal Radziszewski, Polen2302923692018-10-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344155919352018-09-27
Jørgen Kabel, Danmark14136231767492018-09-25
David Erterius, Sverige31244988240062018-09-18
Eigil Ødegaard, Danmark50899968352362018-09-14
Per Poulsen, Danmark44089613878092018-09-04
Helle Kjær Erichsen, Danmark202530818932018-08-31
Troells Melgaard, Danmark619248532022018-08-27
Kaj Halberg, Danmark13443442018-07-31
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark15295292018-07-31
Lisbeth Jeppesen, Danmark14544542018-07-29
Carsten Gørges Laursen, Danmark203401940822018-07-24
Peter Denyer, England2172011672018-07-16
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586790721422018-07-11
Lauritz Xerxes Walter, Danmark26985342018-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4603629252018-07-10
Mogens Neergaard, Danmark3307112912018-07-07
Christian Terp, Danmark5531716772018-06-22
Ivan Naurholm, Danmark26973782018-06-22
Christer Brostam, Sverige659030724792018-06-21
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576035821212018-06-13
Dušan Kerestúr, Slovakiet620655242018-06-07
Mikkel Thorup, USA745888662018-06-03
Tine Jensen, Tyskland1174489382018-06-03
Sebastian Klein, Danmark111687647932018-05-30
Kristian Kirk, Danmark16716712018-05-23
Torben Sylvest Jensen, Danmark9777915892018-05-22
Zsolt Ampovics, Ungarn5702520072018-05-10
Lars Paaby, Danmark374417226302018-05-06
peter wedel petersen, Danmark412874022018-05-01
finn henriksen, Danmark11872112032018-04-25
Peter Brostrøm, Danmark576245026402018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510227374353352018-04-11
Morten Müller, Danmark212140517672018-03-27
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557155929842018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark2305523122018-03-23
Benny Haahr, Danmark577662529152018-03-21
Peter Lyngs, Danmark257707160652018-03-21
Bruno PORTIER, Belgien5338611062018-03-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71305236082018-03-19
Eric Didner, Frankrig20123341624902018-03-16
Ole Hetland, Danmark507773658212018-02-24
Søren Harding, Danmark1008806950322018-02-23
Per Vindis, Danmark477130634312018-02-21
Lars Juul Pedersen, Danmark283465918292018-02-18
Paul Nilsson, Danmark214454228692018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige12218002094152018-02-12
Vagn Gjerløv, Danmark14764762018-02-06
Conny Jensen, Danmark191741723082018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243698920832018-01-29
Jonna Lindegård, Danmark29175252018-01-18
Tor Olsen, Norge273704326662018-01-16
Bent Christiansen, Danmark14894892018-01-09
Arne Volf, Danmark12421859653592017-12-30
Steve Klasan, Tyskland355052327282017-12-12
Ralph Martin, Tyskland19134759082017-12-10
Ole Zimmermann, Danmark29085112017-12-07
Hans Henrik Iversen, Danmark15365362017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark161952518242017-12-02
Morten Winness, Norge13115700024222017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark29104872017-11-18
Oz Horine, Israel488394232172017-11-17
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213064426602017-11-15
Rony Livne, Israel2249216692017-11-14
Ivan Sjögren, Sverige776689415702017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4449914352017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark15275272017-11-04
Bent Thøgersen, Danmark18222019138732017-10-30
Gerner Majlandt, Danmark16538302870632017-10-24
Martin Gottschling, Tyskland5710524883162017-10-17
Julien Piette, Frankrig71036322262017-10-16
Mateusz Matysiak, Polen202991725472017-10-16
Johnny Salomonsson, Danmark28050024042652017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30232731636442017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2522844202017-09-13
Per Kjær, Danmark17140119476062017-09-11
Thomas Kuppel, Tyskland1101210122017-08-21
David Monticelli, Belgien10216951429752017-08-15
Lars Adler Krogh, Danmark10623754252292017-07-30
Elly Hansen, Danmark204217859882017-07-13
Steffen Fahl, Danmark192332521702017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark320287102017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien624894418492017-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2219816562017-06-15
Lars Nielsen, Danmark17107102017-06-13
Arne Kiis, Danmark37551071139962017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17537532017-06-10
Otto Samwald, Østrig17620427630282017-06-01
Erik Rosendahl, Danmark423808142017-05-25
Villy Pedersen, Danmark162053617132017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576118804970402017-05-16
Finn Bro, Danmark132031625272017-05-10
Peter Petersen, Danmark2151011692017-05-08
Lars Witting, Danmark347854736642017-04-17
Arne Borg Rasmussen, Danmark51049926592017-04-12
Palle Sørensen, Danmark10815865339082017-04-08
Torben Juul Hansen, Danmark17927922017-04-06
Jørgen Munck, Danmark548438053792017-04-05
Frank Abrahamson, Danmark637293135822017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26928944128302017-03-28
Kim Duus, Danmark11416458031312017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131661618042017-03-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark8810906387392017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3341717322017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark15055052017-03-06
Tommy Kaae, Danmark406426944432017-02-28
Henry Lehto, Finland8611065921772017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316662348822017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10783417172017-01-27
Christian Andersen Jensen, Danmark45177868555302016-12-11
Antoine Joris, Belgien447128323142016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark5342610622016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6514030244952016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9936114952016-11-27
Jesper Schade, Danmark17937932016-11-22
steen jørgensen, Danmark1188659962016-11-18
Lars Jensen, Danmark21942510164182016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111830722842016-11-15
Michael Hansen, Danmark1067629032016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339736603123732016-11-08
Arne Torkler, Danmark161437726382016-11-06
Niels Behrendt, Danmark6710421529302016-10-22
Tore Vang, Norge5511101379212016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark153754690142016-10-13
Szilard J. Daroczi, Rumænien518310726562016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4371111122016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark373436518372016-09-12
Matthieu Canévet, Frankrig192615123352016-09-10
Ib Fagerlund, Danmark16336332016-07-25
Torben Lyng, Danmark191998219892016-07-23
Stefan Pfützke, Tyskland7011569835052016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4302510002016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark210546112016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark18198192016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249191838890382016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017529459232016-06-24
Esper Boel, Danmark325349912016-06-18
Knud Nielsen, Danmark1112811282016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8217608138482016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9976618112016-06-03
Christian Leth, Danmark5614820745582016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211916083052016-05-27
J Ole Andersen, Danmark433592815432016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig540399622016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland14754752016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark4334111442016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark503355420652016-05-12
Damien Gailly, Belgien1137513752016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3395714672016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211692225472016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien16356352016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9711594726272016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark18708702016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6744115642016-03-01
Lars Halkjær, Danmark4377010632016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5567214172016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge15005002016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark538449822016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig568661525652016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark2209811882016-01-08
Søren Nancke, Danmark101592629972016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6648014972015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1159215922015-12-22
Tony Søholm Larsen, Danmark222524416422015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24146360067452015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge3325112592015-11-16
Anders Østerby, Danmark336437070592015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien15735732015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2361120102015-10-02
Martin Lund, Danmark41182836562015-09-29
Philip Dam, Danmark16256252015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2305917612015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark15775772015-09-14
Søren Kristensen, Danmark8911155139062015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark6528510192015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177200154122492015-09-04
Bo Tureby, Danmark579106854361542015-09-01
Jens Brandt, Danmark16936932015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark941985592015-08-20
Mikkel Bello Andreasen, Danmark15885882015-08-07
Lars Erdmann, Danmark1108310832015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1191619162015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4561327902015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge292066810072015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32450782832642015-07-02
Rie Jensen, Danmark316746082015-07-02
Fabian Schneider, Schweiz527212123982015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark6812003643102015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1164916492015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18738732015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4393812922015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7412878832752015-06-17
Morten Dehn, Danmark7823018982015-05-28
Lars Andersen, Danmark435772422012015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark132125123902015-05-21
uffe jensen, Danmark16636632015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5832430302015-04-17
Aleks Lund, Danmark1184518452015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14949111402015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark333169119642015-03-23
András Fodor, Ungarn569318147012015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10733712012015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191264311492015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4344713162015-02-18
David Andersson, Sverige12815503723392015-02-14
jules phillips, Danmark1148514852015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636639641792015-01-09
Brahim Birds, Marokko3308113592014-12-19
Mikael Nord, Sverige549776731042014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3511619182014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3602021192014-11-18
Jens Röw, Tyskland1302230222014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2577045492014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6687416002014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131691719532014-11-10
Richard Bonser, England19632952638902014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23233617335832014-10-16
erik van bogaert, Belgien1151815182014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142221235952014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6650213762014-10-12
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61135643732014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark61039425732014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411933957722014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark182403625012014-09-12
Lars Frede Petersen, Danmark2242212792014-08-25
kai nissen, Danmark101312118332014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121760333842014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6682413312014-08-11
Rud Lynge, Danmark1152015202014-08-04
Luca Boscain, Italien161708513602014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21828649134302014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3411015262014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20733999538052014-07-10
Graeme Joynt, England3305313252014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273840233292014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22231555753052014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81254323012014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark6610573629642014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark203000027442014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121597119872014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2267938187862014-05-27
Kasper Anias Møller, Danmark18628622014-05-09
Bo Valeur, Danmark8797414222014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131649722962014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland192043816862014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg3248111072014-04-23
Fredrik Ström, Sverige5545511732014-04-18
Tommy Karlström, Sverige2233913702014-04-10
Jan Helbo, Danmark868731727592014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2248112412014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202818724742014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47877040785202014-03-28
Magnus Corell, Sverige1159915992014-03-25
Ronny Malm, Sverige407054726872014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark19759752014-03-04
Mark Walker, Danmark1019866723602014-03-02
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3296311622014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3464423652014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414256320502014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7977422922014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1132613262014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025584255232014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7696912932014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark111041312712014-01-08
Steen Winkel, Danmark141180211892014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72392803990122014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91816034522014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101425247112014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131748420132014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark555605018992014-01-02
Anders Bojesen, Danmark122266163262013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91902443362013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark142172619812013-12-29
Rene Rantzau, Danmark234085057972013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark1102410242013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49961919966792013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark586011542972013-12-23
John Kyed, Danmark13929695999762013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5565415212013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge457839528682013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2270414512013-12-17
René Larsen, Danmark7511991535912013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark424694122572013-12-13
Janis von Heyking, Sverige523829313762013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1346134612013-12-12
Karina Jensen, Danmark1246824682013-12-10
Anders Roel, Danmark111482622962013-12-10
Thomas Jensen, Danmark81289221702013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81727151242013-11-29
Petri Kuhno, Finland3422014992013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1124012402013-11-12
Micha A Neumann, Danmark18558552013-11-12
mats svensson, Sverige4588815672013-11-09
Jakob Dall, Danmark8418666747072013-11-09
Stig Linander, Danmark11118176367762013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2395019962013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3768633452013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7911917072013-11-04
Torben Olsen, Danmark2990965822013-11-02
John Pedersen, Danmark10318129648232013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40654554234772013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark193117338822013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12017947544222013-10-22
John G. Dinesen, Danmark375667825062013-10-22
Mads Elley, Danmark173151633612013-10-21
Frank Desting, Danmark457579731342013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91742029982013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52192017446842013-10-16
Patric Lorgé, Luxembourg133086838292013-10-10
Hampus Lejon, Sverige122301029562013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117432829882013-10-07
Hamid Yadane, Marokko5488311672013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1370437042013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6846816762013-10-04
Ole Kristjansen, Danmark3517319502013-09-29
David Boertmann, Danmark469721439972013-09-27
Josh Rhys Jones, England326428235592013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3570721552013-09-24
Greg McIvor, Sverige173336922772013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296378731822013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2575645712013-09-18
kurt jensen, Danmark1111911192013-09-17
Marcin Faber, Polen322739432013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1234823482013-09-17
Finn Nielsen, Danmark1107310732013-09-15
Christian Eilers, Danmark486402621272013-09-11
Dave Barnes, Danmark5640923352013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3460218362013-09-05
Jure Novak, Slovenien1119711972013-09-02
Richard Burzynski, Danmark425105824092013-08-29
Robert Paepke, Sverige7210820243772013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3845738962013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3388714862013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7217536956352013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61227446612013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1151115112013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172541026632013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111969831422013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3367015652013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4508519592013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6867716992013-08-08
Oluf Lou, Danmark41603656282013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9515258034382013-07-27
sissel fossat, Danmark1130013002013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1346934692013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1123112312013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16627049434802013-07-03
John Jørgensen, Danmark6657512912013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458532765242013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland203032323012013-06-24
Leif Bolding, Danmark91281920662013-06-22
Daniel König, Tyskland756019672013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11620422427292013-06-19
Karsten Mose, Danmark2216611232013-06-18
Jan Durinck, Danmark224814038222013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1364036402013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25243944648452013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61214330722013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111620319012013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7879716512013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark192237318262013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1225922592013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5668417232013-05-22
David B. Collinge, Danmark112071932532013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1871287122013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233685932142013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1142214222013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15827292039802013-05-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422273772102013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376302925652013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42996989573032013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1172417242013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark1107210722013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2431725352013-04-30
Franck Ishøi, Danmark334331624882013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5632117162013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2515228422013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3781442512013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295847632432013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1178817882013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen1100310032013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1154815482013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark468135432972013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20117472925902013-04-02
Sven Dall, Danmark2323920232013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222650925992013-03-28
Benny Rytter, Danmark1174817482013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233838948602013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9811616452013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8014780839902013-03-22
Peter Dam, Danmark14124080233602013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige617287218772013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3411516212013-03-08
Hans Lind, Danmark122981247532013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1235223522013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4752636682013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark217679612013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4441713492013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1149014902013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1148714872013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182598527772013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61295531482013-02-18
Flemming Lang, Danmark81780837282013-02-14
Terje Kolaas, Norge355302127072013-02-12
Søren Skov, Danmark576109531541902013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8749513312013-02-11
wally morell, Danmark1149914992013-02-10
Trösch Stephan, Schweiz2310116992013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn19599592013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark1109510952013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1216621662013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6917026042013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1120112012013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark433829392013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51245544242013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1178717872013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark529654734252012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark16306302012-12-23
Harry J Lehto, Finland5715750353242012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1200720072012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12919033439972012-12-09
Otto Madsen, Danmark2287016792012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark18138132012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1206320632012-11-28
Andreas Petersen, Danmark294388349202012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2396820012012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1206620662012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4465014082012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51098830382012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1373637362012-10-25
Torben Laursen, Danmark334599431652012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1148914892012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5614026248812012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4581117982012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5211730859062012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark1944398103282012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3483621512012-09-23
Leif Holmskov, Danmark183367933562012-09-23
Poul Thrane, Danmark143149953732012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14422344156572012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4411315082012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark2198010852012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244767350912012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3323011962012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark265189126732012-08-30
Rafael Armada, Spanien2351620732012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3427515672012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2271414252012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2385322132012-08-20
Michael Grell, Danmark31398380432012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232930224912012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7913896047942012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4907733812012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark7810612035152012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1141314132012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark1102010202012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7017362155762012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122705432762012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131512818782012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2253014062012-06-26
Frode Jacobsen, USA465956720412012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2831057202012-06-21
Omar Runolfsson, Island131565321262012-06-20
Bo Jensen, Danmark11114009823302012-06-19
Jan Speiermann, Danmark399859760462012-06-15
Martinez Jonathan, Frankrig24531736327902012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397125742112012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland4376411012012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345956933152012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131655518172012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12325147239592012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig142018626582012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1179117912012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3505518642012-05-21
André Julinder, Sverige3445921052012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3362717822012-05-11
Jan Mogensen, Danmark294113426662012-05-09
tue hartmann, Danmark18548542012-05-06
Niels Frost, Danmark1210321032012-04-29
Kim Aaen, Danmark5413533958242012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4717224902012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1137113712012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig81038517842012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8612107020992012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3391116732012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141924016972012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33943324234282012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6622113842012-04-09
Domen Stanic, Italien142102821232012-04-08
Reto Burri, Schweiz121688819992012-04-06
Steen Christensen, Danmark4627224052012-03-30
Jesper Sonne, Danmark132124824272012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1156015602012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112672741412012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14723641655772012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark18358352012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51258540162012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430684887062012-03-20
Tobias Berger, Sverige435638024152012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge346905264892012-03-12
Steen Reimers, Danmark112134231912012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6014922968672012-03-10
Claus Johansson, Danmark162159816372012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark1108510852012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11021424861752012-03-06
Mathieu Bally, Schweiz355016728122012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71244521822012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1122212222012-02-24
Leander Khil, Østrig224837732462012-02-22
Malte Christensen, Danmark1139413942012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111600125132012-02-16
Stefan Hage, Sverige3594525802012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2259314782012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245147942552012-02-12
Rune Bjerre, Danmark348239049952012-02-12
Steve Nuttall, England1130613062012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6741021822012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark323199182012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2326921412012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192931621572012-02-06
Mark Desholm, Danmark1303530352012-02-06
Lars Ernst, Danmark19489482012-02-02
kim jespersen, Danmark2197612352012-01-31
Henrik Just, Danmark7413880441422012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island184044830112012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141612917892012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1123112312012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3627325702012-01-07
Jacob Sterup, Danmark224243037292012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz81094820762011-12-30
Egon Iversen, Danmark2528433702011-12-29
Kurt Vogt, Danmark272252611522011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark453910521762011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1175017502011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6753717652011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72751672602011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6742527312011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61245642682011-12-11
Lars Smith, Danmark173254844922011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4669321802011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2296019082011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2285817692011-11-18
Pete Antrobus, England3528122162011-11-16
erik ehmsen, Danmark101173516552011-11-16
morten jønck, Danmark3316610912011-11-12
Alf Petersson, Sverige428307642402011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1170517052011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark568754526692011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2424022122011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101370017392011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91305617382011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5952823782011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112214933822011-10-20
Leif Pedersen, Danmark285115925032011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1458845882011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2387222742011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172342720912011-10-10
michael jürgensen, Danmark1188418842011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245948246832011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101777024762011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark195256650562011-10-05
Richard Ek, Sverige367435650102011-10-03
Allan Prang, Danmark1323432342011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12526695353272011-10-01
Martin Rivero, Danmark2362920432011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71709229232011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2242113302011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2408022692011-09-27
Christian Axelsen, Danmark469283963052011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9957117862011-09-25
Per Hirslund, Danmark18648642011-09-25
Thurel Julien, Gambia13216159919442011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214776235662011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71188521652011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige142081620342011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141685416682011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183619929892011-08-17
nick petersen, Danmark4522614312011-08-16
david drangsland, Norge162739028272011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1144114412011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark254426925652011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1278027802011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark1108710872011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark18408402011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark1110611062011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12926491438072011-07-17
Yoav Perlman, Israel153063227842011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8982717942011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417761839902011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2317116362011-06-24
Rasmus Hald, Norge2263614382011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2406423092011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland6978519332011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1168516852011-05-24
Thomas Maul, Danmark8611435023662011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1203520352011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2351419912011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark346590240802011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24547259137672011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1223722372011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2285615782011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142160022282011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203556237732011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16934250938552011-03-23
Lars Petersson, Sverige1104010402011-03-19
Lars Laursen, Danmark1218321832011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5715621982011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1125612562011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2470326762011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1365436542011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland296185839402011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1217521752011-02-10
Martin Oomen, Sverige142369321792011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71627133322011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72445855232011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101420116072011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101704222132011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1178117812011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4711827322011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1142714272011-01-13
Torben Jepsen, Danmark132093722452011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71688949262011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254125420732011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1122012202011-01-08
Hans Gleie, Danmark2422623472010-12-29
Johan Stenlund, Sverige438867938142010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142583925092010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark368201043952010-12-10
Ies Meulmeester, Holland122031620702010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark296350649642010-11-24
Seamus Enright, Irland2540041652010-11-21
Hans Larsson, Sverige358651847432010-11-07
Martin Roost, Schweiz2307817282010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457959032802010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113366472262010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4700726812010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202513716572010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1277027702010-10-20
Aron Andersson, Sverige4562016292010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2465227012010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1161716172010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark163164832042010-10-10
Tomas Svensson, Sverige448355242002010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2457823812010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82339246262010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3482516642010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1236323632010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1246924692010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61179227922010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1129412942010-09-22
Lars Borup, Danmark358195941522010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2228812012010-09-14
Aleix Comas, Spanien6910518452010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81036815462010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81319130792010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31199956512010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2362624642010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193604732402010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark5310677435552010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71243825712010-08-05
Henning Broe, Danmark1115411542010-08-05
Alf Frølich, Danmark1271727172010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1160916092010-07-26
Gordon Hodgson, England1228222822010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1140714072010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1161016102010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509057831682010-07-02
ji be, Schweiz182962827242010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2374619092010-06-17
Anne Blotting, Danmark2243713472010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173715548922010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5694620332010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71242837162010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101448918712010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61396433842010-05-28
Martijn Bot, Holland8617381730412010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17537958361952010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1167616762010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2317618312010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1241324132010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1181318132010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2319716822010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4698122862010-04-06
Niels Odder, Danmark4764024922010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296895384122010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33976362744902010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1190919092010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3429915282010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1313231322010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193780337272010-03-05
per mattisson, Danmark2450823892010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12223106136522010-02-23
Christian Brinkman, Holland1148214822010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1193619362010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2374019222010-02-18
Lene Vejen, Danmark41141852362010-02-14
Arild Breistøl, Norge142379431992010-02-11
Jan Kiel, Danmark82125154742010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92350263772010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3481817052010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315247321992010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3512820692010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3752442662010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132401623442010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171977515522010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2248513642010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51078223552010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10115482027882010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2279614252010-01-03
Lars Andersen, Danmark1186318632010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1224622462009-12-25
Josh J Shaw, England2326419592009-12-25
Nico de Vries, Holland1181618162009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1141014102009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien255212146412009-11-26
Søren Brinch, Danmark133251472572009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5804418852009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark71023119942009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1711671162009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71917369132009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3555718922009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2330716882009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig304560228122009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5645215042009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91915633142009-10-06
Tue Romanow, Danmark1222622262009-10-06
David Lundgren, Sverige1215421542009-09-18
Mårten Müller, Sverige3680824072009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1188218822009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71435229082009-09-04
Poul Reib, Danmark5776321172009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1464446442009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153630232782009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge386435528402009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8115212343622009-08-10
Björn Dellming, Sverige1365936592009-08-02
Jan van der Laan, Holland1169516952009-07-31
Mats Wallin, Sverige244161224272009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1161916192009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1173917392009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3499018202009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge163163826852009-06-25
Chris Lansdell, England163100328592009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8113265136872009-06-15
Reto Burri, Schweiz345308525192009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3401614752009-05-28
Stefan Frello, Danmark1132013202009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4951728142009-05-24
nuno barros, Portugal1172917292009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71442931252009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1210021002009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61184628962009-05-11
Michael bergman, Sverige51423149192009-05-09
Peter Jensen, Danmark4925131822009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1166216622009-04-30
Stig Eide, Norge1259325932009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1204420442009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102240332672009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark41098435322009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1250525052009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3509818492009-04-19
Robert Toft, Danmark3588828582009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91789526732009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2314616982009-04-12
Henrik Johansson, Norge2476128522009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5869520872009-04-08
Gal Shon, Israel1153015302009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3454818812009-04-06
Jens Boesen, Danmark101956924542009-04-04
Allan Hansen, Danmark3546121982009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3420014602009-04-01
Erling Bonde, Danmark3661727562009-03-29
Ole Andersen, Danmark2342721742009-03-29
Stig Westergård, Danmark1318531852009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1176117612009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2254913702009-03-01
Lesley van Loo, Holland112052322122009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61280632482009-02-23
per schmidt, Danmark1158515852009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1191119112009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien1106710672009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3613823132009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71198827752009-02-01
Freddy Johansen, Norge61248228852009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91591822722009-01-25
Anders Bergman, Sverige3594123962009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91430720612009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1159915992009-01-12
Olof Strand, Sverige224408640592009-01-11
Annette Hansen, Danmark31357177912009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61179721652009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2377221932009-01-06
Luca Sattin, Italien244417426322009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61243550492008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2366419932008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1258125812008-12-20
Alex Wallin, Danmark3476218862008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276437241762008-12-08
Mogens Holme, Danmark2276714702008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1310631062008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1164616462008-11-18
Roland Jensen, Danmark173620130052008-11-17
Peter ter Heide, Holland1192419242008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6966720402008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien275106227612008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61209125112008-11-05
Steen Brølling, Danmark1198819882008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1129212922008-11-02
Michael Bergman, Sverige2578332592008-10-27
Carsten Fog, Danmark1265126512008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143143230722008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2483125122008-10-19
Marianne Heno Mogensen, Danmark61249545992008-10-18
Kield Andersson, Danmark51066527832008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8924116573832008-10-17
Torben Andersen, Danmark61317427702008-10-12
Palle Jensen, Danmark3476716252008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91552625192008-10-09
Sanne Busk, Danmark51302453872008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4754120202008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1192219222008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1136413642008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3567019992008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5866720612008-09-27
lou bertalan, Tyskland1187118712008-09-25
Per Smith, Danmark1226822682008-09-22
John Hornbek, Danmark182852918822008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7313231929952008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3688325762008-09-02
Aron Andersson, Sverige3577230732008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81430022162008-08-24
Søren Olin, Danmark2485024632008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2536626902008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5908224802008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2368319192008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61365527282008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2419022682008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge61011717522008-06-23
Petri Salo, Finland2701643802008-06-18
Flemming Dane, Danmark3484917672008-06-13
Ole Snerling, Danmark1165816582008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3506319132008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2363719482008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91797323402008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254490724472008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4985439732008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark112021226442008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2505234952008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5691014772008-04-22
Henning Hansen, Danmark4622315742008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1245924592008-04-19
Ralph Martin, Tyskland264363119902008-04-18
Claus Kesby, Danmark1140614062008-04-16
kim lundqvist, Danmark142550024342008-04-09
Henrik Greve, Danmark3880855392008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51067035482008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1273327332008-03-16
Claus Øgard, Danmark2325716292008-03-16
Anders Horsten, Danmark2397221342008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2439925882008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1263326332008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217509231372008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204395530712008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4675620932008-02-21
Chris Batty, England14227249070962008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1216321632008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122535429332008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3706728602008-01-25
Ger Meesters, Holland3810829172008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91652622482008-01-20
Thomas Buus Nielsen, Danmark3880430362008-01-14
Pim Wolf, Holland3628623842008-01-08
Tom Backlund, Finland1342534252008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1193519352007-12-28
Michael West, Danmark1209920992007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2386421582007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland61059420412007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1189418942007-12-09
Simon Werngren, Sverige71531227242007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4913133982007-11-24
John N. Jensen, Danmark1231223122007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2338922552007-11-06
dave farrow, Storbritannien1206220622007-10-30
christian tiller, Norge1236023602007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5113504157242007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3565319082007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1377537752007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1179017902007-10-05
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2410320602007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9418181524772007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1359035902007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1162516252007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2380721352007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8918212740102007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71970040872007-08-18
Joakim Engel, Danmark8318527355222007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2566331512007-08-18
Jens Andersen, Danmark61470934812007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1244024402007-08-16
Mark Hammond, Danmark2380923282007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1125712572007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4717720912007-08-08
Inger Andersen, Danmark244818525432007-08-07
Hans Rytter, Danmark234753940062007-08-07
Magne Pettersen, Norge2720236542007-08-03
Lars Munk, Danmark1165716572007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1173917392007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1208920892007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51181630092007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark326702238012007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2569630992007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163566641222007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12727280959142007-07-04
Erik Jensen, Danmark2430621962007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1172417242007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81748625942007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152845926592007-06-05
Erik Breden, USA61093720922007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4879733222007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1154515452007-05-20
Mikko Oivukka, Finland224216131292007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2485227662007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3666826492007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173755346462007-04-29
Jan Bosch, Holland1195219522007-04-25
Kristian Borum, Danmark2453024362007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61336525752007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2489625132007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1150715072007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1339533952007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3542619592007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2453123862007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2498629622007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark193488325572007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820413860362007-02-25
Preben Berg, Danmark194547841682007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3528119592007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark134006969062007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1213121312007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1191519152007-01-09
Peter Christiansen, Danmark429145558302006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2478724402006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71631632092006-12-24
Jens Lind, Danmark4634617422006-12-11
Nelly Hansen, Danmark336660533072006-12-06
Wim van der Schot, Holland1230423042006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296594645882006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1165216522006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224336028362006-11-08
Tom Backlund, Finland51406939952006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark316602638002006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2537129312006-10-09
Gunner Munk, Danmark1245224522006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland61067619372006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112591837302006-10-02
Steffen Holst, Danmark4815624862006-09-30
Peter Bo, Danmark3964445492006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41186834722006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317493534822006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3701832172006-09-21
Herman Bouman, Holland1185118512006-08-30
Kim Petersen, Danmark101832422082006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51572741682006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1206820682006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1294429442006-08-10
Karsten Stæhr, Danmark101910723812006-08-09
Tom Goossens, Belgien91806332632006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61586631572006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101806422782006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2538731792006-08-07
Kim Iburg, Danmark1172717272006-08-07
Steen Brølling, Danmark51244932602006-07-31
Pawel Malczyk, Polen51065730202006-07-26
Christian Svane, Danmark3682225512006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163678336052006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1177717772006-07-21
Claus Kesby, Danmark1215421542006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3592422692006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132344123652006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71679127852006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3567323682006-07-08
Lars Larsson, Sverige3565820782006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien255294325052006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71234823452006-07-08
Knud-Erik Strange, Danmark82023531802006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1242524252006-06-07
Morten Jensen, Danmark61104123962006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2377520562006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1185718572006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113274748852006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1347434742006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182924821532006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1203120312006-06-07
Arnold Houmann, Danmark225080650652006-06-07
Ole Hetland, Danmark112218126202006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5787316892006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81662630022006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1212121212006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3735725702006-05-10
Peter Halkier, Danmark61349534332006-05-10
Bent Jensen, Danmark3827828132006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1214621462006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122953129942006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3530419772006-05-10
Ole Friis, Danmark2503428402006-05-08
Margit Hove, Danmark1207420742006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112248433642006-04-23
Mikael Funch, Danmark81881029722006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234862627272006-04-10
Søren Parup, Danmark19729722006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2355718752006-03-30
Tom Jensen, Danmark1210821082006-03-19
Rune Larsen, Danmark2375820262006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71399322132006-03-19
Søren Koch, Danmark3654822372006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81735724012006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71818938442006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193808026852006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81569326212006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3764338352006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4800022302006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1278527852006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1305730572006-03-05
Henning Hansen, Danmark4721521802006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3709527002006-03-01
Ole Richter, Danmark1381038102006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3918733802006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1247024702006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101900523772006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge296327829052006-02-19
Mark Trott, England1194619462006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1194419442006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61212830052006-02-11
Tune Jensen, Danmark1235123512006-02-04
Frank Svensson, Danmark3884237662006-02-02
Marnix Jonker, Holland183797429352006-02-01
Terry Townshend, England2444523692006-02-01
Eline Eggers, Danmark3591020002006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41478059912006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1173617362006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62193058772006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5911056528512006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133395948722006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2430721622006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8219083742722006-01-15
Kim Lunding, Danmark173444944962006-01-14
Killian Mullarney, Irland2493525402006-01-10
Luc Verroken, Belgien4989028172006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71600934932006-01-05
Justin Jansen, Holland1181518152005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1290329032005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3571825412005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4867132622005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2684041612005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2793643722005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1398639862005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3803833252005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1352435242005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1357335732005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3779135232005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1199119912005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1238123812005-11-15
Lennaert Steen, Holland3650523112005-11-08
Henrik Elver, Danmark91552920972005-11-07
Aleix Comas, Spanien2531431392005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1195419542005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112830433632005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1141214122005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2519329282005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61113522782005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark234258136102005-10-11
Jesper Sonne, Danmark305544126902005-09-27
Daniel Patterson, Sverige51029430732005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2545930792005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3574623392005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81429220442005-09-14
Terje Axelsen, Norge101812621752005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1246224622005-09-07
Mats Wallin, Sverige71338221052005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4682820512005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1182118212005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81487921992005-09-02
Christian Tiller, Norge72113742462005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2383320822005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61264125872005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2357619052005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183809827872005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1196719672005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1167616762005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1215521552005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1185318532005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1226822682005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5759321592005-06-29
Ulla Vibe Funch, Danmark1231223122005-06-26
Emil Todorov, Bulgarien5873821252005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1101310132005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland295410424872005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133667154642005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72811765312005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112400829392005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61948351922005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1218121812005-06-01
Julien Piette, Frankrig163133025992005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1189318932005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3653827202005-05-01
Peter Iversen, Danmark1211321132005-05-01
Arild Hansen, Norge2379319652005-04-26
Martin Jessen, Danmark41015827412005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122584224882005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark183553625392005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3774038682005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3653824312005-04-11
José García Monzón, Spanien4819428412005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1206520652005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1200820082005-04-06
Shaun Robson, England122358123352005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173702152472005-04-04
Terje Kolaas, Norge51330539592005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1226822682005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2474224392005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2408820752005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4934826162005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193645230202005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41112232152005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132490521592005-03-07
Kim Fischer, Danmark225030536272005-03-07
Sander Bot, Holland5943720522005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61497046372005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1184418442005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1234123412005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41114636212005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark31007344382005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2528329962005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3523822142005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2383820332004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1198519852004-12-18
Torben Lund, Danmark51034244942004-12-15
Stefan Hage, Sverige92045331662004-12-15
Mikael Nord, Sverige389450959732004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1204920492004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71519025662004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1181118112004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1244024402004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183507729622004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1179917992004-11-23
Inger Skov, Danmark2579333892004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1189518952004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1443444342004-11-14
Geert Brovad, Danmark103118343872004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1189018902004-11-11
Poul Reib, Danmark1258125812004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101956025612004-11-08
Dennis Noel, Danmark1827282722004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2464525252004-11-08
Raymond Galea, Malta1202420242004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1221322132004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1195819582004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4821023092004-10-31
Martin Holm, Danmark3997937952004-10-26
Lasse Braae, Danmark1344134412004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2561532642004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1280428042004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1246524652004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1186418642004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2885547612004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1262026202004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1207520752004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3804832092004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1384738472004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1254525452004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1226922692004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2373620432004-07-07
Karen Lang, Danmark2538530052004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1177217722004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2390120832004-06-25
John Steffensen, Danmark1248124812004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1249524952004-06-01
Jelger Herder, Holland81687428382004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2400924802004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31340468212004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3738635102004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1118711872004-04-30
Tim Andersen, Danmark31240051512004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1723572352004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2445224342004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1259325932004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2530528742004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3758431902004-03-03
Lis Ravn, Danmark2527830872004-03-01
Leif Novrup, Danmark2537928762004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1346434642004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1302530252003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2430923522003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1380338032003-11-26
Don Baccus, USA1248324832003-11-13
Tor A Olsen, Norge1263526352003-11-09
Jan Dresler, Danmark2481225112003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31077744922003-10-20
Vegard Bunes, Norge51249828472003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1320132012003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204980233582003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1300130012003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2579934052003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1183918392003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1425042502003-05-30
Jørn Opsal, Norge1308230822003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1484848482003-05-17
Per Forsberg, Sverige1310331032003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3733528062003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1387038702003-05-06
Pierre Unge, Sverige41101539032003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2571331022003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2498426212003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1281028102003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92190726992003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3586922072003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2509028522003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1557555752003-02-11
Claus Horneman, Danmark1434343432003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1430343032003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2579130722003-01-21
Leo JR Boon, Holland31320370102003-01-13
Martin Eggen, Norge2416421482002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71691732052002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1223022302002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3776229802002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81323318272002-10-10
John Judge, Storbritannien2432322192002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2361919172002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102599546162002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2453425732002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3585320062002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1241724172002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3745325962002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2420122342002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2522429992002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2423021282002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1286628662002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1300130012002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81553622092002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1335833582002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1269826982002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3772733442002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31508555222001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2763446222001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2456224102001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1349234922001-10-01

Der er i alt 1385 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.174 sek.
til toppen