Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Carl Bohn, Danmark81451151521432020-08-05
Hans Henrik Larsen, Danmark2198267693557932020-08-05
Jens Paulsen, Danmark595561021812020-08-05
Per Boye Svensson, Danmark39523879327032020-08-05
Erling Krabbe, Danmark18615991954042020-08-05
John Larsen, Danmark1051115620769672020-08-05
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark75156597126002020-08-04
Helge Sørensen, Danmark1631251400398822020-08-04
Klaus Dichmann, Danmark37447428654462020-08-04
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1118413418652020-08-04
Steen E. Jensen, Danmark1030151827938902020-08-04
Allan Kjær Villesen, Danmark60166410984402020-08-04
Erik Biering, Danmark77193757459352020-08-04
Thomas Garm Pedersen, Danmark35819231615532020-07-31
Torkild Kristensen, Danmark16612053630562020-07-31
Keld Jakobsen, Danmark1109146923292020-07-31
Bo Valeur, Danmark13961915712020-07-31
Claus Halkjær, Danmark754123419553352020-07-30
Karsten Bidstrup, Danmark2042746012020-07-30
Lars Gabrielsen, Danmark13917877940322020-07-28
Marcin Solowiej, Polen927513523052020-07-28
Rodmund á Kelduni, Færøerne38354622361342020-07-28
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark32332821166562020-07-28
Johan Christian Homann, Danmark281538512742020-07-24
Attila Lenart, Danmark77772232020-07-24
Martin Rheinheimer, Danmark190779959002020-07-24
Tony Søholm Larsen, Danmark313053018242020-07-24
Morten Scheller Jensen, Danmark1920251682675652020-07-24
René Petersen, Danmark34140616792020-07-12
Eva Foss Henriksen, Danmark967106685958172020-07-11
Jørgen Munck, Danmark639558155122020-07-11
Carsten Holm Petersen, Danmark593002618442020-07-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81078727352020-07-09
Jakob Dall, Danmark8519737749202020-07-09
Michael Mosebo Jensen, Danmark12832364189322020-07-09
Henrik Mikkelsen, Danmark5412437461042020-07-09
Jan Speiermann, Danmark4010369261842020-07-07
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark13133132020-07-07
Michael Larsen, Danmark12982982020-07-07
Lars Tom-Petersen, Danmark13053052020-07-07
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark14074072020-07-07
Klaus Malling Olsen, Danmark41847052161148162020-07-06
Bjarne Hove-Jensen, Danmark14434432020-07-06
Per Schans Christensen, Danmark47766456849522020-07-04
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark76949481723302020-07-04
Henrik Pedersen, Danmark27831292772032020-07-04
Keith Fox, Danmark728212028712020-07-01
Mikkel Holck, Danmark26240936145002020-06-29
Michael Frank Nielsen, Danmark45634737121432020-06-26
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514526015202020-06-26
Anders Brinkmann, Danmark13213212020-06-25
Bent Thøgersen, Danmark18724186240372020-06-24
Mikkel Thorup, USA8598910032020-06-24
Ib Jensen, Danmark26348631776032020-06-22
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62740978025512020-06-18
Frederik Rejsby Johansen, Danmark161041712632020-06-18
Paul Patrick Cullen, Danmark1208114502732722020-06-14
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark61296593545492020-06-13
Erhardt Ecklon, Danmark5714752449982020-06-13
Joakim Matthiesen, Danmark271439710132020-06-12
Poul-Erik Hansen, Danmark23862332020-06-11
Morten Bentzon Hansen, Danmark11421500053342020-06-11
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1053859072020-06-10
Massimiliano Dettori, Holland13614736023472020-06-10
Dennis Olsen, Danmark19523039328592020-06-08
Eigil Larsen, Danmark9913192627532020-06-06
Anne Navntoft, Danmark31746402535062020-06-04
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1758258762020-06-04
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark421017152020-06-04
Rune Sø Neergaard, Danmark7891182105156322020-05-23
Ole Krogh, Danmark12263216929105062020-05-22
Bjørn Frikke, Danmark21719410930022020-05-20
Birger Lønning, Danmark12522627151922020-05-19
Steen Øllgaard, Danmark786098627332020-05-18
Hans Staunstrup, Danmark10318039632862020-05-17
Gert Fahlberg, Danmark29264852020-05-14
Sune Riis Sørensen, Danmark17035076251322020-05-14
Axel Mortensen, Danmark1035147911665712020-05-14
Lars Paaby, Danmark575672027872020-05-14
Bo Lassen Christiansen, Danmark14715612892020-05-13
Lars Grøn, Danmark23417428825962020-05-11
Anders Wiig Nielsen, Danmark284860754512020-05-11
Bjørn Kjellemyr, Norge311056152020-05-04
Gisela Nagel, Tyskland1009100721372020-05-01
finn henriksen, Danmark141125113562020-04-30
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663553912472020-04-28
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19125118331592020-04-28
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282336785892020-04-26
Lars Birk, Danmark30429894029972020-04-26
Anders Jensen, Danmark554084415102020-04-24
Hans Ægidius, Danmark319078982020-04-24
Mikkel Høegh Post, Danmark24349159969222020-04-20
Mads Herbøl, Danmark8924547122020-04-20
Peter Halkier, Danmark344235424902020-04-18
Leif Bork Petersen, Danmark26925702020-04-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark233801342422020-04-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark6561372829103752020-04-15
Leif Høgh Olsen, Danmark7251009326102402020-04-02
Niels Birkedal Thomsen, Danmark718636923262020-03-27
Rainer Christian Ertel, Tyskland23611971017192020-03-26
Felix Timmermann, Tyskland524182516602020-03-20
Paul Nilsson, Danmark334977930122020-03-15
Troels Eske Ortvad, Danmark559722384862020-03-12
Torben Lyng, Danmark222337321692020-03-09
Henning Larsen, Danmark1179559217052020-03-09
Klaus Günther, Tyskland1100910092020-03-07
Daniel Lehmberg, Danmark2074336982020-03-07
Rie Jensen, Danmark422617332020-03-04
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12913724992232020-02-26
Stefano Miceli, Malta633639612020-02-23
Torben Sebro, Danmark609947733992020-02-20
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5712719458782020-02-18
Kis Boel, Danmark1068066713192020-02-14
Frits Rost, Danmark1094955633882020-02-06
Christer Brostam, Sverige669896426112020-02-04
Lars Andersen, Danmark18716698824242020-02-04
Arie Ouwerkerk, Holland10725914164252020-02-03
Lars Jensen Kruse, Danmark361657011362020-01-28
Ole Zoltan Göller, Danmark47982522287622020-01-26
Jens Kirkeby, Danmark868611335542020-01-24
Freddy Rosning, Danmark304500134402020-01-23
Poul Holm Pedersen, Danmark365124727952020-01-20
Ashley Fisher, Storbritannien14264262020-01-17
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262769919482020-01-07
Eric Didner, Frankrig20726233127452020-01-03
Zbigniew Kajzer, Polen8611235131932019-12-30
Johnny Madsen, Danmark31360573382892019-12-27
Jan Eske Schmidt, Danmark266403048132019-12-24
Asbjørn Jensen, Danmark10317185835092019-12-20
Leif Bolding, Danmark101437022292019-12-12
Jan Svejgaard Jensen, Danmark313276512019-12-03
Karin Gustausen, Danmark383565563152019-12-03
Torben Back Sørensen, Danmark6366412902019-12-01
Per Hauge, Danmark312055092019-11-29
Lars Falck, Danmark849888724882019-11-29
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727193720172019-11-23
Thorkil Brandt, Danmark172490721082019-11-23
Hjalte B. Johansen, Danmark101316330772019-11-19
Daniel Pettersson, Sverige32554642134102019-11-18
Jens Lind, Danmark8818618672019-11-15
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6513765057032019-11-13
Jan Jörgensen, Sverige131486517972019-11-08
Allan Haagensen, Danmark212705639792019-11-05
Per Holmberg, Danmark28240172743312019-10-26
Hans Ægidius, Danmark427528572019-10-20
Lars Witting, Danmark358354338412019-10-14
Andreas Ranner, Østrig1038945202019-10-13
Kjeld Lund, Danmark162141235562019-10-05
Mads Bjarke Salling, Danmark16106102019-09-25
Oz Horine, Israel519309433682019-09-20
Klaus K. Nielsen, Danmark6815948012019-09-20
Tor Olsen, Norge284143628592019-09-12
Erik Groth-Andersen, Danmark638152635442019-09-10
Kaj Halberg, Danmark26834972019-09-02
Mads Østergaard Brun, Danmark310273922019-08-28
John Frikke, Danmark323036520562019-08-28
Skagen Fuglestation, Danmark29674972019-08-28
Svend Anker Schwebs, Danmark418436032019-08-23
Aurélien Audevard, Frankrig58699709537332019-08-18
Simon Berg Pedersen, Danmark680113675661622019-08-17
Leif Jensen, Danmark29474912019-08-17
Thomas Varto Nielsen, Danmark96199723044042019-08-15
Hans Erik Jensen, Danmark13984111132019-08-12
Jørgen Bjerring, Danmark13203202019-07-23
Henrik F. Nielsen, Danmark5311739549452019-07-23
Jesper Michael møller, Danmark191514926542019-07-15
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien15835832019-07-05
Jens Jørgen Andersen, Danmark17937233178212019-06-30
Barrault Frantz, Frankrig71319328512019-06-20
Claus Andersen, Danmark213187772019-06-20
Jan Nielsen, Danmark11792110402019-06-20
Max Uhrenholt, Danmark14904902019-06-14
Thomas Iversen, Danmark212446472019-05-24
Jan W. Badura, Danmark315166042019-04-30
John Jensen, Danmark535109117222019-04-26
Henrik Friis, Danmark20519668023762019-04-21
Morten Rasmussen, Danmark788196428782019-04-08
Jens Wiberg, Danmark171811523182019-03-28
Torben Evald, Danmark81670530862019-02-27
Kurt Prentow, Danmark81740233452019-02-25
Morten Christensen, Danmark7211315953422019-02-07
Henrik Brandt, Danmark10320821065762019-01-28
Philip Elbek, Danmark210555612019-01-15
Carsten Siems, Danmark39960664868662019-01-14
Max Uhrenholt, Danmark1107810782019-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark345058141962019-01-08
Thorsten Stegmann, Tyskland2257217182018-12-21
Christian Rørdam, Danmark445750336062018-12-13
Luca Bergamaschi, Italien5486013642018-12-10
Asger Røjbek Sørensen, Danmark851499062018-11-21
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14811763257872018-11-20
ragnar smith, Danmark111003334842018-11-17
Søren Vinding, Danmark13612233016372018-10-31
Sten Petersen, Danmark13703702018-10-30
Kent Olsen, Danmark4510875187922018-10-26
Vincent Legrand, Belgien12823686962242018-10-12
Alex Sand Frich, Danmark5112443850582018-10-05
Michal Radziszewski, Polen2335325032018-10-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344608221042018-09-27
Jørgen Kabel, Danmark14138165869492018-09-25
David Erterius, Sverige31248613241742018-09-18
Eigil Ødegaard, Danmark508105732654372018-09-14
Per Poulsen, Danmark44094917879502018-09-04
Helle Kjær Erichsen, Danmark202770120232018-08-31
Troells Melgaard, Danmark619998436172018-08-27
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark17697692018-07-31
Lisbeth Jeppesen, Danmark16036032018-07-29
Peter Denyer, England2212314082018-07-16
Niels Kaare Krabbe, Danmark4670730952018-07-10
Lauritz Xerxes Walter, Danmark210347332018-07-10
Mogens Neergaard, Danmark3357514472018-07-07
Christian Terp, Danmark5596618022018-06-22
Ivan Naurholm, Danmark29745242018-06-22
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576718822682018-06-13
Dušan Kerestúr, Slovakiet630766982018-06-07
Tine Jensen, Tyskland11905310872018-06-03
Sebastian Klein, Danmark111835649142018-05-30
Kristian Kirk, Danmark18468462018-05-23
Torben Sylvest Jensen, Danmark9906417022018-05-22
Zsolt Ampovics, Ungarn5766421062018-05-10
peter wedel petersen, Danmark419125652018-05-01
Peter Brostrøm, Danmark576923927482018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510244726955712018-04-11
Morten Müller, Danmark212409519292018-03-27
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557774731202018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark2338324502018-03-23
Benny Haahr, Danmark578334230072018-03-21
Peter Lyngs, Danmark258087262402018-03-21
Bruno PORTIER, Belgien5432013522018-03-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71399737572018-03-19
Ole Hetland, Danmark508348459602018-02-24
Søren Harding, Danmark1009916052202018-02-23
Per Vindis, Danmark477699735622018-02-21
Lars Juul Pedersen, Danmark283816819302018-02-18
Tommy Holmgren, Sverige12219514798272018-02-12
Vagn Gjerløv, Danmark16666662018-02-06
Conny Jensen, Danmark192023424892018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244024121992018-01-29
Jonna Lindegård, Danmark212456952018-01-18
Bent Christiansen, Danmark16506502018-01-09
Arne Volf, Danmark12423313855362017-12-30
Steve Klasan, Tyskland355528528402017-12-12
Ralph Martin, Tyskland191651810772017-12-10
Hans Henrik Iversen, Danmark17407402017-12-07
Ole Zimmermann, Danmark212586882017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark162193519612017-12-02
Morten Winness, Norge13117218626042017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark212186512017-11-18
Jan Haaning Nielsen, Danmark11214621727922017-11-15
Rony Livne, Israel2291719192017-11-14
Ivan Sjögren, Sverige777693916972017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4514315752017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark17007002017-11-04
Gerner Majlandt, Danmark16540311272352017-10-24
Martin Gottschling, Tyskland5711338688182017-10-17
Julien Piette, Frankrig71148623712017-10-16
Mateusz Matysiak, Polen203273826922017-10-16
Johnny Salomonsson, Danmark28053222144462017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30236497437812017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2547145622017-09-13
Per Kjær, Danmark17142267077452017-09-11
Thomas Kuppel, Tyskland1118211822017-08-21
David Monticelli, Belgien10218223831002017-08-15
Lars Adler Krogh, Danmark10625062853812017-07-30
Elly Hansen, Danmark204512466762017-07-13
Steffen Fahl, Danmark192628223862017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark325658952017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien625803220212017-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2249418172017-06-15
Lars Nielsen, Danmark19169162017-06-13
Arne Kiis, Danmark37555382040842017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark19059052017-06-10
Otto Samwald, Østrig17622745931862017-06-01
Erik Rosendahl, Danmark429129562017-05-25
Villy Pedersen, Danmark162238118482017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576125487673132017-05-16
Finn Bro, Danmark132196626882017-05-10
Peter Petersen, Danmark2178612772017-05-08
Arne Borg Rasmussen, Danmark51107527732017-04-12
Palle Sørensen, Danmark10817121040762017-04-08
Torben Juul Hansen, Danmark19719712017-04-06
Frank Abrahamson, Danmark638133237382017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26932025629522017-03-28
Kim Duus, Danmark11417913033332017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131833119102017-03-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812056189632017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3369218272017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark16486482017-03-06
Tommy Kaae, Danmark406930746592017-02-28
Henry Lehto, Finland8612121222902017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10317853450752017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10915018112017-01-27
Christian Andersen Jensen, Danmark45183165656732016-12-11
Antoine Joris, Belgien447673024292016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark5399911972016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6514798646362016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark91047416022016-11-27
Jesper Schade, Danmark19359352016-11-22
steen jørgensen, Danmark111076012092016-11-18
Lars Jensen, Danmark21945218273582016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111997124222016-11-15
Michael Hansen, Danmark10807910392016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339777359127112016-11-08
Arne Torkler, Danmark161670127982016-11-06
Niels Behrendt, Danmark6711281930412016-10-22
Tore Vang, Norge5511798580482016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark154017392962016-10-13
Szilard J. Daroczi, Rumænien518945827712016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4421612382016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark373925419932016-09-12
Matthieu Canévet, Frankrig192840524862016-09-10
Ib Fagerlund, Danmark18048042016-07-25
Stefan Pfützke, Tyskland7012448636042016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4361711602016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark213477582016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark19489482016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249205807392432016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10018989476702016-06-24
Esper Boel, Danmark3301611622016-06-18
Knud Nielsen, Danmark1124812482016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8218545139942016-06-04
Peter Zeller, Schweiz91086819652016-06-03
Christian Leth, Danmark5615612147172016-06-01
J Ole Andersen, Danmark434121916662016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig5477511232016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland15945942016-05-15
Hans Henrik Bay, Danmark503950722262016-05-12
Damien Gailly, Belgien1151515152016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3440216262016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9212722326502016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien18008002016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9712771927532016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1108110812016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6832617172016-03-01
Lars Halkjær, Danmark4429312082016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5645015702016-02-16
Torben Lund-Hansen, Danmark5451811492016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig569294026722016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark2244313552016-01-08
Søren Nancke, Danmark101734231672016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6731916482015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1174117412015-12-22
Lasse Patrick Simensen, Norge3366214052015-11-16
Anders Østerby, Danmark336865172702015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien16626622015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2419823032015-10-02
Martin Lund, Danmark41245438172015-09-29
Philip Dam, Danmark17437432015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2358020432015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark17207202015-09-14
Søren Kristensen, Danmark8912322340852015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177224431424452015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark6620712092015-09-04
Bo Tureby, Danmark579113262663492015-09-01
Jens Brandt, Danmark17957952015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark950866562015-08-20
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16956952015-08-07
Lars Erdmann, Danmark1122012202015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1209020902015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4618129372015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge292451611362015-07-07
Fabian Schneider, Schweiz527837725462015-06-29
Daniel Mauras, Frankrig1181618162015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1103310332015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6812743044392015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4443414102015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7413726233812015-06-17
Morten Dehn, Danmark7912620072015-05-28
Lars Andersen, Danmark436294723052015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark132297325542015-05-21
uffe jensen, Danmark17647642015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5889131372015-04-17
Aleks Lund, Danmark1201720172015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141114212942015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark333607020742015-03-23
András Fodor, Ungarn569952848112015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10857713252015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191465212582015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4392314652015-02-18
David Andersson, Sverige12817049825022015-02-14
jules phillips, Danmark1160816082015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20639062542952015-01-09
Brahim Birds, Marokko3345114812014-12-19
Mikael Nord, Sverige5410397932142014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3549220632014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3660923342014-11-18
Jens Röw, Tyskland1319631962014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6774617302014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131870321602014-11-10
Richard Bonser, England19635323340132014-10-28
erik van bogaert, Belgien1163116312014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23236339537142014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142407136872014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6728915022014-10-12
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61229445992014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark61125028232014-10-03
Ulla Paulsen, Danmark182634026642014-09-12
Lars Frede Petersen, Danmark2272214452014-08-25
kai nissen, Danmark101423619492014-08-18
Thomas Elbek, Danmark6764314852014-08-11
Rud Lynge, Danmark1166416642014-08-04
Luca Boscain, Italien161918914862014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21831161636292014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3454816782014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20736405539382014-07-10
Graeme Joynt, England3342714452014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark274158934692014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22233960255692014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81367924292014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark6611354431072014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark203240628642014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121768321622014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2271419192302014-05-27
Kasper Anias Møller, Danmark1101810182014-05-09
Johannes Ferdinand, Tyskland131827024092014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland192305718042014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg3285812362014-04-23
Fredrik Ström, Sverige5621613512014-04-18
Tommy Karlström, Sverige2266415362014-04-10
Jan Helbo, Danmark869699728732014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark203052025922014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2278314002014-04-03
Magnus Corell, Sverige1175417542014-03-25
Ronny Malm, Sverige407491127962014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark1111211122014-03-04
Mark Walker, Danmark10111048524762014-03-02
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3332612892014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3520325392014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414757422042014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71059124112014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1145114512014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15027319657142014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7776513952014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark111189914212014-01-08
Steen Winkel, Danmark141350213432014-01-07
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91933036462014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131912421382014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101644056482014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark556186820212014-01-02
Anders Bojesen, Danmark122510772572013-12-31
Rene Rantzau, Danmark234373659632013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark92032244922013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark1113311332013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49967439169102013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark586671644952013-12-23
John Kyed, Danmark139314646102392013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5629416592013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge458389230062013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2294615762013-12-17
René Larsen, Danmark7512857637412013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark425159223722013-12-13
Janis von Heyking, Sverige524402414972013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1362536252013-12-12
Anders Roel, Danmark111614124252013-12-10
Karina Jensen, Danmark1268626862013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81859753912013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81384723282013-11-29
Petri Kuhno, Finland3466716512013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1135513552013-11-12
Micha A Neumann, Danmark19529522013-11-12
mats svensson, Sverige4642417092013-11-09
Stig Linander, Danmark11119511769802013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2426821832013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3813634702013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7996318382013-11-04
John Pedersen, Danmark10319274749442013-11-02
Torben Olsen, Danmark21026968112013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40659094036622013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark193370241462013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12019285945822013-10-22
John G. Dinesen, Danmark376076326792013-10-22
Mads Elley, Danmark173367735322013-10-21
Frank Desting, Danmark457968532382013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91862031482013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52198045748602013-10-16
Patric Lorgé, Luxembourg133276939592013-10-10
Hampus Lejon, Sverige122466731222013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10118567031002013-10-07
Hamid Yadane, Marokko5555513032013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1383138312013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6938718402013-10-04
Ole Kristjansen, Danmark3556520672013-09-29
Josh Rhys Jones, England326811637102013-09-27
David Boertmann, Danmark4610292942342013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3615923082013-09-24
Greg McIvor, Sverige173553724202013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296717033162013-09-19
kurt jensen, Danmark1120812082013-09-17
Marcin Faber, Polen3258910512013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1251525152013-09-17
Finn Nielsen, Danmark1119511952013-09-15
Christian Eilers, Danmark486941122272013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3505019602013-09-05
Dave Barnes, Danmark5711624712013-09-05
Jure Novak, Slovenien1134113412013-09-02
Robert Paepke, Sverige7211642945202013-08-29
Richard Burzynski, Danmark425600325642013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3428116042013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3895340802013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7218393158012013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61305248372013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1165716572013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172753327962013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark112074133032013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3408617342013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4555220792013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6944218102013-08-08
Oluf Lou, Danmark41677058502013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9516351136892013-07-27
sissel fossat, Danmark1150715072013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1364736472013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1138113812013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16628824436172013-07-03
John Jørgensen, Danmark6738014162013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459075867332013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland203265124482013-06-24
Daniel König, Tyskland7637610742013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11621676328502013-06-19
Karsten Mose, Danmark2230011752013-06-18
Jan Durinck, Danmark225088939502013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1380238022013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25246945950462013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61279731832013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111756020402013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7972718372013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark192474620072013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1240024002013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5747318172013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1899989992013-05-21
David B. Collinge, Danmark112199133202013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233964433452013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15829069641332013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1157115712013-05-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12423695074462013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376716027022013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429101680974722013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1183118312013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark1117011702013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2460626562013-04-30
Franck Ishøi, Danmark334699226142013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2547029902013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5689518622013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3837645272013-04-13
Finn Carlsen, Danmark296184833602013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1193419342013-04-10
Kirsten Jæger, Danmark1166616662013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen1115211522013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark468690534732013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20119634027532013-04-02
Sven Dall, Danmark2352121832013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222905127812013-03-28
Benny Rytter, Danmark1186218622013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark234127950802013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9922117452013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8015631641012013-03-22
Peter Dam, Danmark14125621935042013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige617980319702013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3439917002013-03-08
Hans Lind, Danmark123118248832013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1251825182013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4815838762013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark2196110752013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4485514582013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1161716172013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1164816482013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182825729762013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61363632702013-02-18
Flemming Lang, Danmark81894138862013-02-14
Terje Kolaas, Norge355723728582013-02-12
Søren Skov, Danmark576115753042832013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8855014952013-02-11
wally morell, Danmark1166616662013-02-10
Trösch Stephan, Schweiz2337818172013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn1109010902013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark1121212122013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1235223522013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6987727152013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1133513352013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark4386110462013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51334147272013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1193219322013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark5210234335872012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark17307302012-12-23
Harry J Lehto, Finland5716466254562012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1237223722012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12920527241532012-12-09
Otto Madsen, Danmark2312618102012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark19309302012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1223922392012-11-28
Andreas Petersen, Danmark294752950632012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2439122182012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1224022402012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4516015522012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51183331892012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1391439142012-10-25
Torben Laursen, Danmark334969732982012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1163716372012-10-18
Niels-Christian Christensen, Danmark4633619332012-10-07
Per Huniche Jensen, Danmark1946824105582012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3515922582012-09-23
Leif Holmskov, Danmark183565834872012-09-23
Poul Thrane, Danmark143328855272012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14423993758022012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark2220812102012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4463816272012-09-12
Bent Carstensen, Danmark245062752782012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3359513282012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark265521628092012-08-30
Rafael Armada, Spanien2380121952012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3464417012012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2299815682012-08-26
Michael Grell, Danmark31482985252012-08-20
Lasse Olsson, Sverige233187425832012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7914836350202012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2413123452012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4977435912012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark7811517337052012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1155615562012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark1112911292012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7018190358112012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122864733882012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131666919972012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2276515122012-06-26
Frode Jacobsen, USA466500821362012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2864759332012-06-21
Omar Runolfsson, Island131729022732012-06-20
Bo Jensen, Danmark11115260624522012-06-19
Martinez Jonathan, Frankrig24534525330092012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397557044252012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346282934632012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland4434312602012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131800719102012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12326524841162012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig142186027932012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1194719472012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3542419832012-05-21
André Julinder, Sverige3480022212012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3404119402012-05-11
Jan Mogensen, Danmark294474527942012-05-09
tue hartmann, Danmark19369362012-05-06
Niels Frost, Danmark1224822482012-04-29
Kim Aaen, Danmark5414201859552012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4761826202012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1149314932012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig81143119082012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8613034921892012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3424517752012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142100418372012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33947102737012012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6697815232012-04-09
Domen Stanic, Italien142283922652012-04-08
Reto Burri, Schweiz121833621442012-04-06
Jesper Sonne, Danmark132267125122012-03-30
Steen Christensen, Danmark4686125932012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1167316732012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112800842922012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14725218657812012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark19469462012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51318541272012-03-21
Tobias Berger, Sverige436145925302012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge347496182602012-03-12
Steen Reimers, Danmark112278433422012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6015635869912012-03-10
Claus Johansson, Danmark162353617762012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark1119011902012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11022644263552012-03-06
Mathieu Bally, Schweiz355447329542012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1134313432012-02-24
Jan Jespersen, Danmark71322123032012-02-24
Leander Khil, Østrig225107833542012-02-22
Malte Christensen, Danmark1153815382012-02-21
Stefan Hage, Sverige3644426992012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111724326882012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2285015952012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245420343842012-02-12
Rune Bjerre, Danmark348639051252012-02-12
Steve Nuttall, England1143814382012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6808923072012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark3262110092012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2352522832012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige193177622932012-02-06
Mark Desholm, Danmark1317231722012-02-06
Lars Ernst, Danmark1106810682012-02-02
kim jespersen, Danmark2219213572012-01-31
Henrik Just, Danmark7414708842812012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island184272931342012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141779319472012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1136013602012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3667126652012-01-07
Jacob Sterup, Danmark224522238932012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz81190022072011-12-30
Egon Iversen, Danmark2568436632011-12-29
Kurt Vogt, Danmark272560512692011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark454395922902011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1191519152011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6828119282011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72855375312011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6807328432011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61327344782011-12-11
Lars Smith, Danmark173464746692011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4722022732011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2315620142011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2309219112011-11-18
Pete Antrobus, England3562823212011-11-16
erik ehmsen, Danmark101283217512011-11-16
morten jønck, Danmark3344012012011-11-12
Alf Petersson, Sverige428826243602011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1187418742011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark569412227852011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2452823532011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101478118632011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91405718552011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark51008824732011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112369635172011-10-20
Leif Pedersen, Danmark285450626222011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1478747872011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2416324302011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172575522512011-10-10
michael jürgensen, Danmark1197119712011-10-09
Steen Drozd Lund, Danmark101894726232011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark195526852752011-10-05
Richard Ek, Sverige367884451522011-10-03
Allan Prang, Danmark1337633762011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12528126155522011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71800830692011-10-01
Martin Rivero, Danmark2386121662011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2267414542011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2436924162011-09-27
Christian Axelsen, Danmark469821765222011-09-25
Maurizio Sighele, Italien91062719232011-09-25
Per Hirslund, Danmark19669662011-09-25
Thurel Julien, Gambia13217591120612011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark215039537372011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71263122752011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige142228921372011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141875018492011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183830331042011-08-17
nick petersen, Danmark4564315392011-08-16
david drangsland, Norge162925629512011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1156815682011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark254711926932011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1291929192011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark1120012002011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark19409402011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark1123012302011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12927925939292011-07-17
Yoav Perlman, Israel153245029482011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge81069818872011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9418811441362011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2341817722011-06-24
Rasmus Hald, Norge2283615522011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2435224522011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland61045720302011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1185218522011-05-24
Thomas Maul, Danmark8612392125022011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1214021402011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2377821322011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24549832639052011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark347012842342011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1242824282011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2306916902011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142326223462011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203801339772011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16936056040092011-03-23
Lars Petersson, Sverige1115411542011-03-19
Lars Laursen, Danmark1228522852011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5772823222011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1140414042011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2498028232011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1382738272011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland296544440602011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1230223022011-02-10
Martin Oomen, Sverige142539723042011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71701634502011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72553158052011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101832823452011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101541817512011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1190519052011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4754828432011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1151515152011-01-13
Torben Jepsen, Danmark132228623512011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71783250882011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254409821932011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1131613162011-01-08
Hans Gleie, Danmark2445424632010-12-29
Johan Stenlund, Sverige439386839622010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142739026042010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark368646945512010-12-10
Ies Meulmeester, Holland122160121762010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark296695951342010-11-24
Seamus Enright, Irland2566042992010-11-21
Hans Larsson, Sverige359054849492010-11-07
Martin Roost, Schweiz2331718312010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458454334302010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113515674752010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4747127842010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202751017532010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1292829282010-10-20
Aron Andersson, Sverige4604617202010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2493028622010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1175817582010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark163366733422010-10-10
Tomas Svensson, Sverige448898943502010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2482725162010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82457548282010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3511817722010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1250725072010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1266226622010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61254829242010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1139913992010-09-22
Lars Borup, Danmark358636242922010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2250113262010-09-14
Aleix Comas, Spanien6983719712010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81118616772010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81416332052010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31249058322010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2387426102010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193818133642010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark5311294136932010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71328926842010-08-05
Henning Broe, Danmark1129612962010-08-05
Alf Frølich, Danmark1288128812010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1170217022010-07-26
Gordon Hodgson, England1242024202010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1152815282010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1173117312010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509651733082010-07-02
ji be, Schweiz183211028662010-06-21
Anne Blotting, Danmark2269114562010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2387219912010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173951751262010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5754121552010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71320038572010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61462835182010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101550119922010-05-28
Martijn Bot, Holland8618304331832010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17539858963322010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1182418242010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1252725272010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2337319432010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1191219122010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2344318052010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4749324132010-04-06
Niels Odder, Danmark4810826252010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark297281786592010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33979974146192010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1207620762010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3466116192010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1326732672010-03-07
Lars Mejlby, Danmark194007439202010-03-05
per mattisson, Danmark2485425712010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12224429238202010-02-23
Christian Brinkman, Holland1157815782010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1203820382010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2393720202010-02-18
Lene Vejen, Danmark41199754082010-02-14
Arild Breistøl, Norge142549033572010-02-11
Jan Kiel, Danmark82227057042010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92470165502010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315574923062010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3512418282010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3544521882010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3789144202010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132539724512010-01-18
Bjarne Skule, Danmark172168216632010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2272515002010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51136424742010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10116607929242010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2300815282010-01-03
Lars Andersen, Danmark1198819882010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1239523952009-12-25
Josh J Shaw, England2349520892009-12-25
Nico de Vries, Holland1194719472009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1153415342009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien255524847852009-11-26
Søren Brinch, Danmark133430774502009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5870220242009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark71101121122009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1735773572009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark72021172102009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3601820492009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2352217982009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig304885429292009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5701016082009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark92021434402009-10-06
Tue Romanow, Danmark1235323532009-10-06
David Lundgren, Sverige1228722872009-09-18
Mårten Müller, Sverige3713625142009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1199919992009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71510129982009-09-04
Poul Reib, Danmark5825222442009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1480148012009-08-20
Jørgen Witved, Danmark8116059245252009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153817034082009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge386888030672009-08-10
Björn Dellming, Sverige1381438142009-08-02
Jan van der Laan, Holland1182418242009-07-31
Mats Wallin, Sverige244416125282009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1172617262009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1183618362009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3532319192009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge163336628312009-06-25
Chris Lansdell, England163311730552009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8114151137992009-06-15
Reto Burri, Schweiz345688926542009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3435315952009-05-28
Stefan Frello, Danmark1141714172009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4997229052009-05-24
nuno barros, Portugal1186518652009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71532832622009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1221322132009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61255030262009-05-11
Michael bergman, Sverige51489550702009-05-09
Peter Jensen, Danmark4978433502009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1181018102009-04-30
Stig Eide, Norge1273527352009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1218221822009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102359033922009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark41143436422009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1268026802009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3542019562009-04-19
Robert Toft, Danmark3615529602009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91890227792009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2339718002009-04-12
Henrik Johansson, Norge2501829792009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5920521912009-04-08
Gal Shon, Israel1164516452009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3494320082009-04-06
Jens Boesen, Danmark102080726212009-04-04
Allan Hansen, Danmark3587023252009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3453615612009-04-01
Erling Bonde, Danmark3705329112009-03-29
Ole Andersen, Danmark2364022772009-03-29
Stig Westergård, Danmark1332233222009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1188218822009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2278914912009-03-01
Lesley van Loo, Holland112163523232009-02-23
per schmidt, Danmark1170017002009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61358033612009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1202920292009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien1115511552009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3647524392009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71273729032009-02-01
Freddy Johansen, Norge61326730022009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91692123712009-01-25
Anders Bergman, Sverige3628525232009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91537221862009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1168116812009-01-12
Olof Strand, Sverige224658242052009-01-11
Annette Hansen, Danmark31420980872009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61247222622009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2400723332009-01-06
Luca Sattin, Italien244688327412009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61323952792008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2387520892008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1274927492008-12-20
Alex Wallin, Danmark3512720132008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276786643382008-12-08
Mogens Holme, Danmark2299115742008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1321032102008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1175617562008-11-18
Roland Jensen, Danmark173800731052008-11-17
Peter ter Heide, Holland1203820382008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark61032221352008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien275416928352008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61269026202008-11-05
Steen Brølling, Danmark1213721372008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1140014002008-11-02
Michael Bergman, Sverige2605233932008-10-27
Carsten Fog, Danmark1276727672008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143302932562008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2509226492008-10-19
Marianne Heno Mogensen, Danmark61315647822008-10-18
Kield Andersson, Danmark51126929102008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8925247776072008-10-17
Torben Andersen, Danmark61388828982008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91660226572008-10-09
Palle Jensen, Danmark3508417422008-10-09
Sanne Busk, Danmark51373157272008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1203020302008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1146614662008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3605321202008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4799521382008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5923621742008-09-27
lou bertalan, Tyskland1198519852008-09-25
Per Smith, Danmark1239723972008-09-22
John Hornbek, Danmark183047220392008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7313963330952008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3718326742008-09-02
Aron Andersson, Sverige3613032322008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81516523382008-08-24
Søren Olin, Danmark2513325962008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2561328422008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5959125862008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2392220362008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61439228402008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2444624172008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge61079018722008-06-23
Petri Salo, Finland2733045512008-06-18
Flemming Dane, Danmark3519318902008-06-13
Ole Snerling, Danmark1177817782008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3544620532008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2385820492008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91904024912008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254744225382008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41031241492008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark112164127972008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2531036342008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5744015722008-04-22
Henning Hansen, Danmark4659316612008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1257625762008-04-19
Ralph Martin, Tyskland264642620972008-04-18
Claus Kesby, Danmark1151815182008-04-16
kim lundqvist, Danmark142699125472008-04-09
Henrik Greve, Danmark3932558072008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51120336622008-03-30
Claus Øgard, Danmark2350617682008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1286628662008-03-16
Anders Horsten, Danmark2423922612008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2462427122008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1277527752008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218369232462008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204626932222008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4719222222008-02-21
Chris Batty, England14228902879252008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1226822682008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122672430772008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3751329912008-01-25
Ger Meesters, Holland3843930352008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91757123782008-01-20
Thomas Buus Nielsen, Danmark3922731802008-01-14
Pim Wolf, Holland3666124942008-01-08
Tom Backlund, Finland1354135412008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1207120712007-12-28
Michael West, Danmark1222122212007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2407822872007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland61131421642007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1201920192007-12-09
Simon Werngren, Sverige71617628232007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4968335662007-11-24
John N. Jensen, Danmark1242424242007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2348323082007-11-06
dave farrow, Storbritannien1218621862007-10-30
christian tiller, Norge1248724872007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5114090959332007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3597020132007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1389838982007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1190219022007-10-05
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2437622222007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9419288126192007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1376437642007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1174917492007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2400522382007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8919184641182007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2595433192007-08-18
Joakim Engel, Danmark8319598157012007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72075743092007-08-18
Jens Andersen, Danmark61542135712007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1253525352007-08-16
Mark Hammond, Danmark2403824462007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1137613762007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4762722112007-08-08
Inger Andersen, Danmark245089926732007-08-07
Hans Rytter, Danmark235046041642007-08-07
Magne Pettersen, Norge2749637912007-08-03
Lars Munk, Danmark1175717572007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1187618762007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1221722172007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51255032452007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2592732062007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark327055939172007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163750042342007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12728629960982007-07-04
Erik Jensen, Danmark2451423012007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1181518152007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81837327002007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige153005727992007-06-05
Erik Breden, USA61160622052007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4915934142007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1163416342007-05-20
Mikko Oivukka, Finland224456332692007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2511428782007-05-10
Erik Agertoft, Danmark173943248172007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3707527592007-04-29
Jan Bosch, Holland1204620462007-04-25
Kristian Borum, Danmark2476225632007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61406327462007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2511426452007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1158715872007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1353235322007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3575320632007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2480625152007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2530031222007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark193710726852007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8821539562062007-02-25
Preben Berg, Danmark194802043312007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3555920642007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark134154270752007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1225122512007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1203120312007-01-09
Peter Christiansen, Danmark429626160572006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2503525682006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71718233282006-12-24
Nelly Hansen, Danmark337020934062006-12-06
Wim van der Schot, Holland1240224022006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296915647242006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1177117712006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224568929352006-11-08
Tom Backlund, Finland51476242332006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark316958939032006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2564830702006-10-09
Gunner Munk, Danmark1259125912006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland61131720372006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112732638552006-10-02
Steffen Holst, Danmark4865026142006-09-30
Peter Bo, Danmark31007447092006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41243336142006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317939236492006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3739633602006-09-21
Herman Bouman, Holland1193619362006-08-30
Kim Petersen, Danmark101946423172006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51648043072006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1222222222006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1308130812006-08-10
Tom Goossens, Belgien91915933742006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark102017525422006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61666332972006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101902423722006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2564033022006-08-07
Kim Iburg, Danmark1183918392006-08-07
Steen Brølling, Danmark51305833982006-07-31
Pawel Malczyk, Polen51111931352006-07-26
Christian Svane, Danmark3719026532006-07-25
Lars Pedersen, Danmark1186818682006-07-21
Jørgen Scheel, Danmark163878538102006-07-21
Claus Kesby, Danmark1229422942006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3623723892006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132475624682006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71774329472006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3598224782006-07-08
Lars Larsson, Sverige3593721752006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien255567126422006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71308624692006-07-08
Knud-Erik Strange, Danmark82134533292006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1252625262006-06-07
Morten Jensen, Danmark61170424912006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2401521792006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113428050482006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1194919492006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1359635962006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge183113622882006-06-07
Arnold Houmann, Danmark225338552112006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1213621362006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5835817842006-05-18
Ole Hetland, Danmark112339227142006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81755731642006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1224222422006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3775426902006-05-10
Peter Halkier, Danmark61417835702006-05-10
Bent Jensen, Danmark3878229532006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1225522552006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark123101431482006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3558920782006-05-10
Ole Friis, Danmark2534430112006-05-08
Margit Hove, Danmark1218021802006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112378934782006-04-23
Mikael Funch, Danmark81964230882006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark235120328552006-04-10
Søren Parup, Danmark1101310132006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2372719712006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71480223502006-03-19
Tom Jensen, Danmark1221822182006-03-19
Rune Larsen, Danmark2393821102006-03-19
Søren Koch, Danmark3693423692006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81821425012006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71908040162006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark194002828202006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81661627362006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4837423122006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1287628762006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1320132012006-03-05
Henning Hansen, Danmark4765323302006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3747128172006-03-01
Ole Richter, Danmark1393539352006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3956535152006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1258225822006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig102011325242006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge296677730152006-02-19
Mark Trott, England1205620562006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1204720472006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61282331322006-02-11
Tune Jensen, Danmark1247424742006-02-04
Frank Svensson, Danmark3915238652006-02-02
Marnix Jonker, Holland183997730572006-02-01
Terry Townshend, England2467925002006-02-01
Eline Eggers, Danmark3623721112006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41539861442006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1184418442006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62265660432006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5911673029792006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133570250922006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2458522972006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8220044644302006-01-15
Kim Lunding, Danmark173642246122006-01-14
Killian Mullarney, Irland2516226642006-01-10
Luc Verroken, Belgien41036529242006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71687537432006-01-05
David Erling Drangsland, Norge1301030102005-12-24
Justin Jansen, Holland1192219222005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3596026442005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4907933682005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2713343272005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2843646652005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1413841382005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3841934732005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1370737072005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1370037002005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3823037212005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1208520852005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1252725272005-11-15
Lennaert Steen, Holland3690824302005-11-08
Henrik Elver, Danmark91645421962005-11-07
Aleix Comas, Spanien2555532682005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1207220722005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112992434892005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1145214522005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2544830562005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61175523692005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark234516537142005-10-11
Jesper Sonne, Danmark305889728212005-09-27
Daniel Patterson, Sverige51087731702005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2574732362005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3607224422005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81523421882005-09-14
Terje Axelsen, Norge101932323092005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1256925692005-09-07
Mats Wallin, Sverige71417322122005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4725321622005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1193519352005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81577323142005-09-02
Christian Tiller, Norge72196743982005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61330827182005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2404321942005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2377020052005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184037329202005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1201220122005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1179917992005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1224222422005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1193619362005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1232023202005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5798422412005-06-29
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1106710672005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1241124112005-06-26
Emil Todorov, Bulgarien5921622242005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland295715625682005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133856158232005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72918667572005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112527330692005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62037053392005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1230223022005-06-01
Julien Piette, Frankrig163302127022005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1199319932005-05-04
Peter Iversen, Danmark1225422542005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3689428372005-05-01
Martin Jessen, Danmark41054628302005-04-26
Arild Hansen, Norge2406621272005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122737826022005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark183747326422005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3810840402005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3683525172005-04-11
José García Monzón, Spanien4860829302005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1215221522005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1214221422005-04-06
Shaun Robson, England122494124342005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173902854072005-04-04
Terje Kolaas, Norge51395741072005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1235923592005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2498525592005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2435722042005-03-25
Edvin Hansson, Sverige193866531742005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41159733402005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132638322962005-03-07
Kim Fischer, Danmark225268837452005-03-07
Sander Bot, Holland5996321592005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61575947752005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1189218922005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1246624662005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41168237992005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark31055046312005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2548830992005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3559023362005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2403021352004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1211221122004-12-18
Torben Lund, Danmark51081846772004-12-15
Stefan Hage, Sverige92141432842004-12-15
Mikael Nord, Sverige389868160902004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1216821682004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71597226532004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1192519252004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1255725572004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183756230812004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1190619062004-11-23
Inger Skov, Danmark2608335422004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1200420042004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1463046302004-11-14
Geert Brovad, Danmark103271445372004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1200720072004-11-11
Poul Reib, Danmark1272327232004-11-09
Raymond Galea, Malta1213821382004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2488526632004-11-08
Steen Roed Hansen, Danmark102057626562004-11-08
Dennis Noel, Danmark1871387132004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1230523052004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1205120512004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4862824222004-10-31
Martin Holm, Danmark31036539242004-10-26
Lasse Braae, Danmark1355135512004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2583033802004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1290929092004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1259525952004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1196419642004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2914549192004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1274627462004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1221322132004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3847633352004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1399339932004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1267326732004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1237223722004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2392821462004-07-07
Karen Lang, Danmark2561131362004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1181218122004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2409821952004-06-25
John Steffensen, Danmark1258625862004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1261026102004-06-01
Jelger Herder, Holland81781029562004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2423426252004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31393170892004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3771736412004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1123512352004-04-30
Tim Andersen, Danmark31313655682004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1749774972004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2467925502004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1273327332004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2553229912004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3793333012004-03-03
Lis Ravn, Danmark2551132082004-03-01
Leif Novrup, Danmark2565130032004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1357935792004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1312531252003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2453824642003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1394739472003-11-26
Don Baccus, USA1256525652003-11-13
Tor A Olsen, Norge1274227422003-11-09
Jan Dresler, Danmark2501926112003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31114946162003-10-20
Vegard Bunes, Norge51297429652003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1329332932003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark205212634842003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1315131512003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2599735122003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1194519452003-06-28
Jørn Opsal, Norge1319631962003-05-30
Morten DD Hansen, Danmark1436543652003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1511551152003-05-17
Per Forsberg, Sverige1323832382003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3769229262003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1399439942003-05-06
Pierre Unge, Sverige41141840412003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2597532452003-04-18
Rannvá Hansen, Færøerne1296929692003-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2521327582003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92292628262003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3621723122003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2528329472003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1574457442003-02-11
Claus Horneman, Danmark1450045002003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1449144912003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2608832282003-01-21
Leo JR Boon, Holland31359171472003-01-13
Martin Eggen, Norge2440722622002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71782033822002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1232023202002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3821331902002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81414119342002-10-10
John Judge, Storbritannien2456423442002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2388320482002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102738247942002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2478627232002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3625721262002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1256725672002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3779227172002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2440823292002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2542630962002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2441422162002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1299429942002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1316631662002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81639523092002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1347534752002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1282328232002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3807234752002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31555756742001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2804948632001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2473624912001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1361336132001-10-01

Der er i alt 1404 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.112 sek.
til toppen