Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31482684382009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1167916792011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244291222972018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2459925772011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2551937462008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1199619962011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17541589064402010-05-04
Aleix Comas, Spanien2578733732005-11-07
Aleix Comas, Spanien61048020782010-09-05
Aleks Lund, Danmark1216821682015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61006719722013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5113033751972018-10-05
Alex Wallin, Danmark3544021072008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2493525902001-11-09
Alf Frølich, Danmark1300730072010-08-02
Alf Petersson, Sverige429274244612011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112180834292013-08-15
Allan Haagensen, Danmark212958640912019-11-05
Allan Hansen, Danmark3623124462009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2375823952012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3485716722009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark65584281490352021-02-25
Allan Prang, Danmark1348934892011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2571732142005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20121529028542013-04-02
Anders Bergman, Sverige3660526402009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122678776832013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark28734772020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1262726272012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark13730094357022021-01-15
Anders Frederiksen, Danmark1188818882005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91497919472011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8219371440992016-06-04
Anders Horsten, Danmark2445023662008-03-14
Anders Jensen, Danmark564807016192020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1204720472005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62747811326582020-06-18
Anders Roel, Danmark111723225272013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12929219140432011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51371542322012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317276040132006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark295266255722020-10-27
Anders Østerby, Danmark337231274252015-11-13
András Fodor, Ungarn5610532949282015-03-10
André Julinder, Sverige3509523162012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark265797529192012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14813215360052018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6514441258722019-11-13
Andreas Guldager, Danmark131938720132012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1329332932002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205425936032003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1237123712005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183291723812006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61199522692007-12-16
Andreas Petersen, Danmark295065051802012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1157716552020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1201020102009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1241624162005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31595458012001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1326632662003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1204820482013-04-10
Anne Blotting, Danmark2290115702010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31749634337162020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1172117212013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41585962662006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6515477847552016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2428023882007-12-16
Antoine Joris, Belgien448154725462016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81959655562013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1402940292012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10927261065552021-01-11
Arild Breistøl, Norge142688334602010-02-11
Arild Hansen, Norge2427222362005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1214221422006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51160228832017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark535181816292021-02-18
Arne Holdensen, Danmark316909192021-01-04
Arne Kiis, Danmark37559202641802017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71169621892009-10-19
Arne Torkler, Danmark161879129362016-11-06
Arne Volf, Danmark12424546556592017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274438835962014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225554453252006-06-07
Aron Andersson, Sverige4648018422010-10-20
Aron Andersson, Sverige3644633512008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark134285572082007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge292787912552015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10318269636172019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3526721192009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8617510192018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien15805802020-01-17
Attila Lenart, Danmark821664192020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586105714938452019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1040159250867052021-01-26
Barrault Frantz, Frankrig71397630022019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61189721242006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91784724632009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142563637842014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192520019112014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2287715632011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71381425812006-07-08
Benny Haahr, Danmark578920530992018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2633433612003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12327752342292012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1193819382013-05-02
Benny Rytter, Danmark1197619762013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1204720472013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142325028822012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132774424062005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245311353892012-09-09
Bent Christiansen, Danmark17867862018-01-09
Bent Jensen, Danmark3911930712006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark10680610482020-06-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2736644542005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6763216432012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71335123812011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18726060941662020-06-24
Bente Steffensen, Danmark1173117312007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1200920092011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2270214272010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1191319132009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1185018502010-07-07
Birger Lønning, Danmark13424475752962021-02-12
Birger Pedersen, Danmark4874123992006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2534527702007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3448018962013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark36938343368922021-02-25
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263068120452020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1388238822007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark14804802020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2533329852007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162380621232017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark16316312020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark3570720482009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61235524742005-10-12
Bjarne Skule, Danmark172339317762010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2510527762004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91008918362013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2543228632003-03-25
Björn Dellming, Sverige1394439442009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133718952432006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3496918102012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark22222252231492020-12-03
Bjørn Ginman, Danmark2564646712017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4789128782010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge314487262020-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3719829352005-05-01
Bo Jensen, Danmark11116363725632012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark201098414042021-02-24
Bo Sonne Sørensen, Danmark296995452352010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71861952562011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1395239522011-02-16
Bo Tureby, Danmark579118936765242015-09-01
Bo Valeur, Danmark131100016692020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141269514132015-03-26
Brahim Birds, Marokko3378115932014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71052019692013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4409712812016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91136616982016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5825324252011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1758575852009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1295929592002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5500015352018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8219186433572008-02-27
Carl Bohn, Danmark88261990722802021-02-24
Carl Erik Mabeck, Danmark12729885462762007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61189629692014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3461117042013-08-28
Carsten Egevang, Guinea3546923572012-09-23
Carsten Egevang, Grønland5114611860552007-10-09
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3807428082002-09-03
Carsten Fog, Danmark1288328832008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8926245577832008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark234082343742020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1322032202003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark593708719662020-07-09
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51185425732010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1476247622004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1370937092006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327376540232007-07-12
Carsten Siems, Danmark39964733671792019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102109926232006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3367414092014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3931042142013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1250925092013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132022023062014-11-10
Chris Batty, England14230391382762008-02-20
Chris Lansdell, England163490932262009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142874727032010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4563016732017-11-06
Christer Brostam, Sverige6710663827222020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45187767158032016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4610305866692011-09-25
Christian Brinkman, Holland1166316632010-02-23
Christian Eilers, Danmark487427423172013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1163816382009-12-06
Christian Leth, Danmark5616265848532016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111870421562013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131803521122012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1264726472013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111307015262014-01-08
Christian Rørdam, Danmark446264639322018-12-13
Christian Svane, Danmark3754027662006-07-25
Christian Terp, Danmark5648918942018-06-22
Christian Tiller, Norge72271245202005-08-30
christian tiller, Norge1259525952007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1317431742006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51310133912007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213645127722016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4428111572013-01-08
Christoph Moning, Tyskland142028019562011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31291759852010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig81229620322012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2421822832006-06-07
Claus Andersen, Danmark215738962019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2327517932011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark214707782017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1234623462006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3741928642007-04-29
Claus Halkjær, Danmark762131299554312021-02-04
Claus Horneman, Danmark1465746572003-02-06
Claus Johansson, Danmark162523419052012-03-09
Claus Kesby, Danmark1162216222008-04-16
Claus Kesby, Danmark1239923992006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101581919612011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203448629722014-06-05
Claus Øgard, Danmark2370618762008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11023735364852012-03-06
Conny Jensen, Danmark192243426102018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3650624842006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark369040347142010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1229222922009-04-25
Damien Gailly, Belgien1164716472016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2414321232010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2438325502011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41209339142005-01-31
Dan Reichardt, Danmark11781782020-09-21
Daniel König, Tyskland7706411732013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark20100988552020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1195019502015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51135832642005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32557937335262019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4476713702012-05-31
Dave Barnes, Danmark5770725862013-09-05
dave farrow, Storbritannien1229622962007-10-30
David Andersson, Sverige12818354426392015-02-14
David B. Collinge, Danmark112312934062013-05-21
David Boertmann, Danmark4610801544252013-09-27
david drangsland, Norge163086430562011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1311531152005-12-24
David Erterius, Sverige31251868644522018-09-18
David Lundgren, Sverige1239123912009-09-18
David Monticelli, Belgien10219347031952017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3604221642007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2488226542004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61424434672009-02-23
Dennis Noel, Danmark1898789872004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19525316329922020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1268026802002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1203220322006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202957018562010-10-21
Domen Stanic, Italien142432323782012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172761923722011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6912618532016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1301030102004-09-30
Don Baccus, USA1266026602003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61307547922014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2317117002013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5752617172009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet638168142018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2582929612008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194052732922005-03-16
Egon Iversen, Danmark2598838662011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9914187428452020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516111211055852020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1410741072004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1176517652012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61732534042006-08-09
Eline Eggers, Danmark3652522102006-02-01
Elly Hansen, Danmark204732468892017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark333961821722015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark71075019612013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3576121542008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5967623152005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71477238782018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5715374351082020-06-13
Eric Didner, Frankrig20728546229142020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61507129522008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184158849292020-10-29
Erik Biering, Danmark790103054160742021-02-24
Erik Bogh Nielsen, USA9713754728832016-03-19
Erik Breden, USA61227223222007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4657730462015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153147428932007-06-05
erik ehmsen, Danmark101383418432011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61392254262008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51710744302006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark658980136722020-10-15
Erik Jensen, Danmark2471924012007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134005459742005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1381138112005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30239659439072017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1209920992004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4336810512017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2273719342017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1227022702004-11-29
erik van bogaert, Belgien1173617362014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1222822282004-12-18
Erling Bonde, Danmark3740530322009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19418281956312020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3770534742006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71984741452006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2574030952004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1195619562011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge458841631222013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61139519752008-06-23
Esper Boel, Danmark3339112922016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4844222502008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1007119030359632021-02-25
Fabian Schneider, Schweiz528387026542015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2366618812011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland524817517562020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41183837402009-04-23
Finn Bro, Danmark132338328002017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296487834782013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112123125372016-11-15
finn henriksen, Danmark141315614752020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23238722138262014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1128012802013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10956514282015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6016253371092012-03-10
Flemming Dane, Danmark3547919892008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1210421042009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91959732812013-10-20
Flemming Lang, Danmark81990540302013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1156315632008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3293810272017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1204420442003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1214521452010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2522426712005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61306523602009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1257025702005-02-03
Franck Ishøi, Danmark335027227272013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark658941238482021-01-15
Frank Desting, Danmark458341733402013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112917344352012-03-29
Frank Svensson, Danmark3944939512006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234197734662013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3701624642014-11-18
Freddy Johansen, Norge61390831142009-01-30
Freddy Rosning, Danmark304808235472020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig569867527772016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark201830215592020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5685314792014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102846249262002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1234223422006-05-10
Frits Rost, Danmark1096117535032020-02-06
Frode Falkenberg, Norge204830933162008-02-25
Frode Jacobsen, USA466988222242012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1251725172009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131974020002017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3392314492012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16937714641102011-03-23
Gal Shon, Israel1175617562009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112634131682005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1214121412004-11-05
Geert Brovad, Danmark103393146732004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163495129532009-06-25
Ger Meesters, Holland3872831312008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16542062973582017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark213236772020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14425431159032012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark556717721192014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81838033102006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1178317832013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10510346322502020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1428442842005-12-04
Gordon Hodgson, England1254225422010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1392539252013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3879334302004-07-31
Graeme Joynt, England3372115452014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3655422252002-09-27
Greg McIvor, Sverige173729725322013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1368436842004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194182429262006-03-11
Gunner Munk, Danmark1268826882006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81146019942011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5612714272013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1234023402005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122602832412013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3499617172010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1224422442005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41039330062009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112486935892006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark131142212552019-08-12
Hans Erik Mom, Holland1195219522006-01-28
Hans Gleie, Danmark2464625592010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark18828822017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark504461623572016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4765422792005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3634625262005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2220291179559382021-02-25
Hans Jørgen Riis, Danmark2356120472010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1771177112004-04-03
Hans Larsson, Sverige359396350592010-11-07
Hans Lind, Danmark123251250042013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark204066934722020-12-29
Hans Rytter, Danmark235292343112007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10319178034052020-05-17
Hans Ægidius, Danmark3239210612020-04-24
Hans Ægidius, Danmark4336310122019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71132325132014-02-02
Harry J Lehto, Finland5717085755682012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2444824292015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5806422522010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16382686823102172021-02-24
Helle Dyrting, Danmark191653013532015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202968021122018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7414475034852015-06-17
Henning Larsen, Danmark11911064418532021-01-24
Henning Broe, Danmark1139213922010-08-05
Henning Hansen, Danmark4806124392006-03-01
Henning Hansen, Danmark4698317562008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1179517952013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11622794229482013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282656387732020-04-26
Henrik Baktoft, Danmark2482827592013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3572922922010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10321960166982019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1237823782004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3801137522004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1176417642012-10-18
Henrik Elver, Danmark91733722942005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5312281350892019-07-23
Henrik Friis, Danmark21221939624812021-02-25
Henrik Greve, Danmark3978660462008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71857430662006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71401027822010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12424932376622013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1213021302008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81456025502014-06-10
Henrik Johansson, Norge2523530672009-04-11
Henrik Just, Danmark7415459943952012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1177717772009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49972368170852013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195764754512011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81198917822010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2303415312014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713361559912020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71606933822009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5413049162632020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82556049642010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81603222942005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark28734958573582021-02-12
Henrik Poulsen, Danmark2305416792012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3824434242004-03-03
Henry Lehto, Finland8613013423832017-02-23
Herman Bouman, Holland1203720372006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101438032702019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2572131112013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1241824182002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2480424902011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5538712552016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2549930512003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark19379372016-07-25
Ib Jensen, Danmark27151884178172021-01-18
Iben Hove Sørensen, Danmark1491849182011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122276622682010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10119547331962013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344974922142018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2293616212010-01-11
Inger Andersen, Danmark245328927752007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1213321332007-12-09
Inger Skov, Danmark2631136582004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61641948972005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1268226822005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1210921092004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark212386672018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81507833302010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige778502818012017-11-11
Ivan Sjögren, Sverige618595720842013-03-16
Ivan Skov Pedersen, Danmark1169316932007-04-10
J Ole Andersen, Danmark434570117512016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3626221242007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1339033902003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192666021092013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315872024172010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3800230292003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2360018952009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224760140122012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1284128412004-08-13
Jakob Dall, Danmark8520643050622020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193589743132013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81278323122011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark79458143524592021-02-24
Jan Helbo, Danmark8610553929742014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4485415112015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark3989636332006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark2366025652018-03-23
Jan Bosch, Holland1214321432007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1181718172010-07-26
Jan Dresler, Danmark2523827202003-10-21
Jan Durinck, Danmark225325140632013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark266710249512019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558323032392018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11215895829002017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72104173992009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71387923902012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131641118962019-11-08
Jan Kiel, Danmark82314059012010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72944776812011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577296123892018-06-13
Jan Mogensen, Danmark294773428942012-05-09
Jan Nielsen, Danmark11934411892019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3632221502009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92120135532009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71796334212006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2533127672008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8813000390822017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4010798663092020-07-07
Jan Svejgaard Jensen, Danmark317798382019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8920076642272007-08-21
Jan van der Laan, Holland1193819382009-07-31
Jan W. Badura, Danmark318627032019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4793625222010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61524636272010-05-28
Janis von Heyking, Sverige524908016022013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1141914192011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7844814842014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9420300727242007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3541619212010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig415164223282014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1493249322009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark312304592020-08-20
Jelger Herder, Holland81862730722004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2588431822006-10-09
Jens Andersen, Danmark61603936542007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62332161972006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61399946162011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1233523352004-08-01
Jens Boesen, Danmark102181627542009-04-04
Jens Brandt, Danmark18898892015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2564631482005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7219158959252013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1191119112007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3810328092006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17939076979902019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5449112992016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark899751937112020-11-03
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429105908875802013-05-07
Jens Lind, Danmark8908719672019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1194419442009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154221495032016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark454835623822011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9419729442662011-07-01
Jens Paulsen, Danmark686554623012021-01-26
Jens Ryge Petersen, Danmark215267238782011-09-16
Jens Röw, Tyskland1334233422014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571439637105722020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177245527925732015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2622234472007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31436272912004-05-16
Jens Wiberg, Danmark172020824602019-03-28
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41289037262006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1132913292011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92140846142013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark14284282020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184012432132011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3438720602012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1236623662012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark191764428282019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4560616642012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2420023432007-08-28
Jesper Schade, Danmark1107110712016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2461325502011-09-27
Jesper Sonne, Danmark132394326082012-03-30
Jesper Sonne, Danmark306182429332005-09-27
Jesper Vingtoft, Danmark23081602021-02-18
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101780659802014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1104710472016-07-08
ji be, Schweiz183423829902010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183920327422005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2461223252002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174082855272005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien626524521482017-06-29
Joakim Engel, Danmark8320548758212007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark301983211562020-10-27
Jóan Petur Petersen, Færøerne1146914692007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark291969713702020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1199819982007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3777329302006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5682517512013-12-20
Johan Stenlund, Sverige439844340842010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1254325432013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7812298738462012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2526826892006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131975925152014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21833348538632014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4801923242007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254961928002011-07-31
John Frikke, Danmark323397022062019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376439928252013-10-22
John Hornbek, Danmark183227621862008-09-08
John Jensen, Danmark535653418372019-04-26
John Judge, Storbritannien2479124562002-10-08
John Jørgensen, Danmark6804215142013-06-30
John Kyed, Danmark139330325104292013-12-22
John Larsen, Danmark1086129167571602021-02-25
John Martin Mjelde, Norge61331127212008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1206020602012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2297516052012-06-26
John N. Jensen, Danmark1252525252007-11-22
John Pedersen, Danmark10320320750542013-11-02
John Steffensen, Danmark1269226922004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12225641339192010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31363753084322019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28055985645652017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12020465947272013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112283729012008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1124312432012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3469718032013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132057022522014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1380938092013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark19159152018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3676025422009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142363122392011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6795816192014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark215258412018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1331633162008-11-24
José García Monzón, Spanien4900430312005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien17197192019-07-05
Josh J Shaw, England2369721972009-12-25
Josh Rhys Jones, England327171038332013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1217821782005-11-15
jules phillips, Danmark1171417142015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1144714472013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1203620362011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4434115822015-02-18
Julien Piette, Frankrig71232124912017-10-16
Julien Piette, Frankrig163460127872005-05-18
Jure Novak, Slovenien1146114612013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1188018802010-10-12
Justin Jansen, Holland1203720372005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark14554552019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24552183140232011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1230923092009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2942150572004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14339836971002020-10-15
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2297915852009-03-01
Jørgen Munck, Danmark6610449856412020-09-29
Jørgen Scheel, Danmark164057639522006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318329638062006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8116847646562009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3586621792006-05-10
Jørn Opsal, Norge1331533152003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81188728552020-07-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112493336352011-10-20
Kai Gauger, Tyskland101937224452011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2272714992016-01-08
kai nissen, Danmark101520520282014-08-18
Kaj Halberg, Danmark29506272019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3586421762007-02-05
Karen Lang, Danmark2583332552004-07-06
Karin Gustausen, Danmark414168764922020-10-21
Karina Jensen, Danmark1281028102013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184219430142005-08-26
Karsten Bidstrup, Danmark52146458042020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1122312232014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8941116362013-02-11
Karsten Mose, Danmark2241212282013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3561820222009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102117826722006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1112211222014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1205120512005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1330133012006-03-05
Keith Fox, Danmark759156729882020-10-11
Keld Jakobsen, Danmark13311292824242021-01-04
Keld Sørensen, Danmark51008126802008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1357335732002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3823245492010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1917591752013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142247519632012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2461923222012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark587253246862013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8822575663352007-02-25
Kent Olsen, Danmark4511439990222018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1184918492007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2392720762006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig305177930172009-10-11
Kield Andersson, Danmark51187130122008-10-18
Killian Mullarney, Irland2534927652006-01-10
Kim Aaen, Danmark5414785360962012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1374437442001-10-01
Kim Duus, Danmark11419138834902017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1123812382013-12-27
Kim Fischer, Danmark225483238452005-03-07
Kim Hagen Andersen, Danmark28004552020-09-11
Kim Iburg, Danmark1194319432006-08-07
kim jespersen, Danmark2241414732012-01-31
Kim Lunding, Danmark173810547312006-01-14
kim lundqvist, Danmark142833726282008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3489617972014-07-28
Kim Petersen, Danmark102045224302006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1185118512008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91749527642008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3557626572014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1179417942013-04-08
Kis Boel, Danmark1219735014442021-02-12
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3397519242017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162341136952019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1160516052012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92380829182003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge387282732832009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge296991531282006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge347867084912012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1212921292007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2423824692009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297201548302006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3875835852005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark18258252017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347390044862011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark39952501256812021-02-22
Klaus Günther, Tyskland1120112012020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark6894349222019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark41957565795150452021-01-15
Klaus Mortensen, Danmark5311825638022010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2430323002004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3879547202013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2242513202012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1304130412010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61051228202013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1129812982011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163543934782010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1137213722016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576131278074812017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1224622462006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82228034512006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2334021072011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1148114812012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71884131802011-10-01
Kristian Borum, Danmark2497726742007-04-22
Kristian Kirk, Danmark318199742020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark61327530352010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51056025662011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2329320132011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1152615262011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61425933692013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113654076662010-10-28
kurt jensen, Danmark1131713172013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81833634662019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71582331052009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2356723572007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272821213842011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1103010302011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark284114420242018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1105010502017-06-13
Lars Petersson, Sverige1123412342011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10626195954912017-07-30
Lars Andersen, Danmark1211621162010-01-01
Lars Andersen, Danmark18718699425622020-02-04
Lars Andersen, Danmark436764524092015-05-22
Lars Birk, Danmark32533716731022021-02-22
Lars Borup, Danmark359015944162010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2424622972005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1132213222015-08-07
Lars Ernst, Danmark1117811782012-02-02
Lars Falck, Danmark8410780226002019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2297815862014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark15420028241212021-02-18
Lars Grøn, Danmark26721561427002020-12-01
Lars Halkjær, Danmark4472713242016-02-26
Lars Jensen, Danmark21947561377202016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark362111312912020-01-28
Lars Larsson, Sverige3621922682006-07-08
Lars Laursen, Danmark1238123812011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1206120612005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1289128912008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2424122462004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark13915524493772021-02-09
Lars Mejlby, Danmark194202040512010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1213021302009-02-20
Lars Munk, Danmark1185718572007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1232423242007-07-15
Lars Paaby, Danmark666739929122020-11-10
Lars Pedersen, Danmark1196219622006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3786531022008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22236126057802014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark425574524922013-12-13
Lars Smith, Danmark173640847802011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark14724722020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183940232022004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71344830142009-02-01
Lars Witting, Danmark358724239692019-10-14
Lasse Braae, Danmark1366036602004-10-17
Lasse Olsson, Sverige233418626792012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2474125692003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge3402015382015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51250633232012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203254026902014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark212508482018-07-10
Leander Khil, Østrig225335434492012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2521929412011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224794530422006-11-08
Leif Bolding, Danmark101548423452019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark29456902020-04-17
Leif Holmskov, Danmark183740235942012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251080703106112020-04-02
Leif Jensen, Danmark212616432019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2585934152006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark422756812020-10-16
Leif Novrup, Danmark2588231172004-01-06
Leif Pedersen, Danmark285733727222011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1224822482005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1271027102004-06-01
Lene Vejen, Danmark41248055482010-02-14
Lennaert Steen, Holland3721925332005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1282528252010-09-26
Leo JR Boon, Holland31394472692003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark12582582020-08-21
Lesley van Loo, Holland112267324122009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark16416412020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91845325002008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4956235192007-05-30
Lis Ravn, Danmark2574033432004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6694513172015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark17387382018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1392239222013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4464013332016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1400740072007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51167137482008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3464316932009-05-28
lou bertalan, Tyskland1207120712008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark424527852021-01-19
Luc Verroken, Belgien41080630322006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142477424662011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5557414752018-12-10
Luca Boscain, Italien162100716002014-07-31
Luca Sattin, Italien244934228492009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112850239542006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1182418242009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien414474302020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien275693429212008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61108721262011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1222322232015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark17857852019-09-25
Mads Elley, Danmark173553436612013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91090249362020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1102310232012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark314505242019-08-28
Magne Pettersen, Norge2774339162007-08-03
Magnus Corell, Sverige1187418742014-03-25
Malte Christensen, Danmark1165016502012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3582021752014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2414621532008-07-22
Marcin Faber, Polen3287211372013-09-17
Marcin Solowiej, Polen999051524182021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1164616462010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141919620402012-01-12
Margit Hove, Danmark1230823082006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61381249392008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132595425662006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71666727532004-11-26
Mark Desholm, Danmark1330333032012-02-06
Mark Hammond, Danmark2423625522007-08-15
Mark Trott, England1216121612006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1217821782005-10-31
Mark Walker, Danmark10112042625782014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1124612462009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1262326232006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8016404342102013-03-22
Marnix Jonker, Holland184183531612006-02-01
Martijn Bot, Holland8619122332892010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101653718832011-01-27
Martin Eggen, Norge2460823632002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5712012190942017-10-17
Martin Holm, Danmark31071640342004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1104310432012-03-22
Martin Jessen, Danmark41093829302005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland296869442812011-02-13
Martin Lund, Danmark41297639682015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1238723872008-02-18
Martin Oomen, Sverige142694624182011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1185118512004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark20110551310332021-02-15
Martin Rivero, Danmark2406322672011-10-01
Martin Roost, Schweiz2353019352010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81499320442002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3481917652016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277099644572008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24536910231732012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5924321372009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13816275924602021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen203501927862017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3542220762013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3540618702010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1188818882015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz355828830592012-02-26
mats svensson, Sverige4692418382013-11-09
Mats Wallin, Sverige244644226272009-07-29
Mats Wallin, Sverige71484323062005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig193025925802016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4804927292012-04-17
Maurizio Sighele, Italien1461346132003-01-29
Maurizio Sighele, Italien91157520642011-09-25
Max Uhrenholt, Danmark16476472019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1124512452019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland17067062016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8114939839052009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4863540162013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1104910492013-11-12
Michael Hansen, Danmark10915311372016-11-10
Michael Bergman, Sverige2626234862008-10-27
Michael bergman, Sverige51547252322009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41071742652008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1223922392011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45639294722532020-06-26
Michael Grell, Danmark31526087122012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1121512152016-03-08
michael jürgensen, Danmark1206720672011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark234374552132013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1384038402005-11-24
Michael Larsen, Danmark14574572020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12833764190882020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123003534972012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6868424162012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1404840482003-11-26
Michael West, Danmark1232823282007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521103316349952013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2361425992018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3633822112008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3711826032005-04-11
Mikael Funch, Danmark82036831792006-04-19
Mikael Nord, Sverige5410949533272014-12-14
Mikael Nord, Sverige3810239962042004-12-15
Mike Richardson, Storbritannien2561931912002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark17937932015-08-07
Mikkel Holck, Danmark27444296946472021-02-24
Mikkel Høegh Post, Danmark24351620671662020-04-20
Mikkel Thorup, USA8697611152020-06-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397964645412012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224677234032007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1121212122013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1128812882012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33983235147472010-03-19
Mogens Holme, Danmark2317416642008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5975622902008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3396415782018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1247724772004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2324517032012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3851035972013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254983426192008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark11723033254502021-01-04
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223127929062013-03-28
Morten Christensen, Danmark7212090155632019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1448844882003-05-30
Morten Dehn, Danmark91031021282021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark355470443262020-11-12
Morten Jensen, Danmark61230425792006-06-07
morten jønck, Danmark3374813082011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3848936642002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark91988228732009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71771035522011-02-03
Morten Müller, Danmark212631820272018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark789034629842019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1956274355877472021-02-23
Morten Stampe Larsen, Danmark5838223362005-06-29
Morten Winness, Norge13118542727432017-11-19
Mårten Müller, Sverige3743526022009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien17547542015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337334335032006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2412321632002-10-08
nick petersen, Danmark4603616302011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark569967228822011-10-31
Nico de Vries, Holland1205220522009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark14274272020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1143314332012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4760923262008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6712009931392016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark729705024672020-12-09
Niels Bomholt, Danmark61343932372006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2389622002015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71550724572006-03-19
Niels Frost, Danmark1235923592012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1263626362007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6861829432011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5849224112013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark18238232012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91993625992008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark81567025427072021-02-25
Niels Jørgen Larsen, Dominica163921943342007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4723432342018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark18318312015-09-14
Niels Odder, Danmark4857527492010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1229904619992020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40662956037832013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4680320712012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1150215022008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346594735632012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark959317572015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20841237344292021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1268126812006-02-25
nuno barros, Portugal1197419742009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254664323122011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1262526252005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark374319421272016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25249573452232013-06-11
Ole Andersen, Danmark2382823802009-03-29
Ole Friis, Danmark2559831422006-05-08
Ole Hetland, Danmark508856060812018-02-24
Ole Hetland, Danmark112457028132006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81598024402008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3589521642013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273348270107682021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1262826282010-09-27
Ole Richter, Danmark1404840482006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3620427432005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark6842818442014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3454918682012-04-12
Ole Snerling, Danmark1189518952008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2554732482007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61090422272008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1201220122004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark214948072017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47987241189162020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4947434792005-12-15
Olof Strand, Sverige224889343212009-01-11
Oluf Lou, Danmark41733159992013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1148114812013-07-06
Omar Runolfsson, Island131870923892012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2399422412011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2624833872003-04-18
Otto Madsen, Danmark2330919032012-12-05
Otto Samwald, Østrig17624661533172017-06-01
Oz Horine, Israel519875834862019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3574120972012-05-21
Palle Jensen, Danmark3537918402008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113555251672006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10818213441922017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16630461737412013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133425840672013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2484928322008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1235323532007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1192819282010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1255725572011-04-23
Paul Nilsson, Danmark335345831092020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1252127749034152021-02-23
Pawel Malczyk, Polen51159032222006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101647221042010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark45530908928092020-12-26
Per Ekberg Pedersen, Danmark174147153192010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123229832832006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6813423245402015-06-23
Per Forsberg, Sverige1337233722003-05-17
Per Hauge, Danmark315776362019-11-29
Per Hirslund, Danmark1107410742011-09-25
Per Holmberg, Danmark28243127644882019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1948954107062012-10-01
Per Kjær, Danmark17144133778692017-09-11
per mattisson, Danmark2508526892010-03-01
Per Poulsen, Danmark44199567080612020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark48872337350822021-01-18
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10020086079132016-06-24
per schmidt, Danmark1180218022009-02-23
Per Smith, Danmark1249424942008-09-22
Per Vindis, Danmark478172136692018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark212166322020-11-02
Pete Antrobus, England3596724362011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4505517432012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3852433172002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61391628312005-08-29
Peter Bo, Danmark31042148412006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26934692130752017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark577527328502018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark113125436322005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61374950052013-08-26
Peter Christiansen, Danmark4210047261842006-12-31
Peter Dam, Danmark14126996036232013-03-18
Peter Denyer, England2241415792018-07-16
Peter Halkier, Danmark61475336752006-05-10
Peter Halkier, Danmark374701826062021-02-04
Peter Iversen, Danmark1236423642005-05-01
Peter Jensen, Danmark41030334912009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102459435042009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4523015632013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258401263762018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339813209132262016-11-08
Peter Petersen, Danmark2203713982017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5937732272015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1201520152010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101025919152017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62113254572005-06-12
Peter ter Heide, Holland1213921392008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71762038902006-01-05
peter wedel petersen, Danmark423546762018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91189220912016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1165816582012-07-16
Petri Kuhno, Finland3503417832013-11-21
Petri Salo, Finland2757546882008-06-18
Philip Dam, Danmark18418412015-09-28
Philip Elbek, Danmark213427132019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2604034952004-10-06
Pierre Unge, Sverige41184141622003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101994724642006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien255788049082009-11-26
Pim Wolf, Holland3699725992008-01-08
Poul Reib, Danmark5874123392009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1365636562007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5969322892009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1264526452004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark365512229122020-01-20
Poul Reib, Danmark1283728372004-11-09
Poul Thrane, Danmark143484656882012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1237023702012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1144814482013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark26973922020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1157215722014-02-02
Preben Berg, Danmark195011344472007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1200220022007-10-05
Rafael Armada, Spanien2401123032012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91626622972009-01-16
ragnar smith, Danmark111119836102018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23614582118722020-03-26
Ralph Martin, Tyskland264899621942008-04-18
Ralph Martin, Tyskland191866711952017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121901423102014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1309530952003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2890160822012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458916235532010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132441827062015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2451723242013-11-06
Rasmus Hald, Norge2304116612011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122796931992008-02-06
Raymond Galea, Malta1222822282004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4902825362004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1162116212011-01-13
René Larsen, Danmark7513624238512013-12-15
René Petersen, Danmark54254448432021-02-24
Rene Rantzau, Danmark234617160682013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1149214922010-09-22
Reto Burri, Schweiz346030427652009-06-08
Reto Burri, Schweiz121964023132012-04-06
Ricard Gutiérrez, Spanien81718824092002-04-28
Richard Bonser, England19637406941162014-10-28
Richard Burzynski, Danmark426020726942013-08-29
Richard Ek, Sverige368285852912011-10-03
Rie Jensen, Danmark426578342020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73009169202005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1283628362004-03-11
Robert Paepke, Sverige7212362646252013-08-29
Robert Toft, Danmark3644130552009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne38858973162492021-02-09
Roland Jensen, Danmark173965232052008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1378737872013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203469225512013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19627527732792020-10-26
Ronny Malm, Sverige407883829072014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1410741072003-05-06
Rony Livne, Israel2317520502017-11-14
Rud Lynge, Danmark1177517752014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15830622842602013-05-15
Rune Bjerre, Danmark348990752412012-02-12
Rune Larsen, Danmark2412222042006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297011234162013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark7961263358158622020-09-29
Ruth Ahlburg, Danmark235344929602006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2395221012005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1187018702006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark936455632020-11-09
Sakari Kauppinen, Danmark3690459082020-08-26
Samuel Paz Parracho, Spanien81650424072005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255816927482006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2460223392007-09-09
Sander Bot, Holland51045822552005-02-24
Sanne Busk, Danmark51416458712008-10-08
Seamus Enright, Irland2589844262010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2406921522008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111967150362018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark1064079762020-11-02
Shaun Robson, England122618125292005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510259980957022018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2409727382010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680120774362662019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10318895452122017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5010180334172010-07-02
Simon Werngren, Sverige71696629132007-11-29
sissel fossat, Danmark1163416342013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2596133362005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark212556372019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191121327842021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33950382938152012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien19209202016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102000327542011-10-07
Steen Brølling, Danmark1223422342008-11-03
Steen Brølling, Danmark51359235162006-07-31
Steen Christensen, Danmark4734427272012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1299729972008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1048163178340052021-02-23
Steen Egholm Engelbøl, Danmark664289913412020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1338333832010-03-07
steen jørgensen, Danmark111209813222016-11-18
Steen Reimers, Danmark112390734512012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102152227572004-11-08
Steen Winkel, Danmark141496714432014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark867172328272021-02-22
Stefan Cherrug, Sverige193392324072012-02-06
Stefan Frello, Danmark1150615062009-05-28
Stefan Hage, Sverige92228033742004-12-15
Stefan Hage, Sverige3682728062012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3591224532005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7013184537082016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4597321822013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige728017521612019-11-23
Stefano Miceli, Malta6432211252020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1280428042009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192848925242017-07-12
Steffen Holst, Danmark4905927092006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3858638572005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1234623462006-08-20
Sten Petersen, Danmark827254872020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15028820458602014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7314638331912008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2518429872010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5741919722013-04-14
Steve Klasan, Tyskland355919429322017-12-12
Steve Nuttall, England1154515452012-02-12
Stig Eide, Norge1284728472009-04-27
Stig Linander, Danmark11120700371762013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2399020552010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234742738132005-10-11
Stig Westergård, Danmark1343634362009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4767023802011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122857827092005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1245224522005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17036835353422020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14726660459382012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61317031432009-05-11
Sven Dall, Danmark2374722962013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111833827952012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark424267742019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1298029802006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31149447292003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5210767237092012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1240724072011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1114511452015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2465425312008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12921835242682012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1110611062005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark215728692016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61340132942013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1280428042004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien519490528922016-09-24
Søren Vinding, Danmark13613585717412018-10-31
Søren Brinch, Danmark133588275912009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2215211662013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2504826332010-09-29
Søren Harding, Danmark10010893353382018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71853834972002-10-29
Søren Koch, Danmark3726024782006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8913306342412015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249218013293672016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61468528552007-04-21
Søren Nancke, Danmark101845133072016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7018928459462012-07-15
Søren Olin, Danmark2535127112008-08-16
Søren Parup, Danmark1105210522006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51398849332013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1194019402005-02-06
Søren Skov, Danmark576121333244082013-02-12
Terje Axelsen, Norge102034224212005-09-08
Terje Kolaas, Norge356095430112013-02-12
Terje Kolaas, Norge51449142122005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge41037037712012-07-27
Terry Townshend, England2488026062006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7915669451802012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5792716742008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295999626662005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2370718922009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8613864722762012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245671045012012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3959833202008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2406121862008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6829816032014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1289028902008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark38424585417392021-02-24
Thomas Hasle Ravn, Danmark2610833042007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153990735372009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2461724392002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3710327732012-01-07
Thomas Iversen, Danmark215027752019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark469176835972013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81469424482013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1530153012003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6612020732332014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1201020102004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2878848662005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1263926392010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1140014002017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland61015719352013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1148414842005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1267426742008-04-19
Thomas Maul, Danmark8613235926252011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204014541412011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4795329482011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31093847682005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961109411145602019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92570467022010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41200634562005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172686422122019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1220422042010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2284118302018-12-21
Thurel Julien, Gambia13218855921592011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1130813082013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41009736792007-11-24
Tim Andersen, Danmark31350956842004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2499328322002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72647060752011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81900025912006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2319716262010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111034111952018-06-03
Tobias Berger, Sverige436571126352012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81740228362006-03-11
Tom Backlund, Finland1367536752008-01-06
Tom Backlund, Finland51531143832006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg3317013492014-04-23
Tom Goossens, Belgien92007934692006-08-09
Tom Jensen, Danmark1232123212006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2442027242004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3627325742006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20738525340632014-07-10
Tomas Svensson, Sverige449367344662010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132672125582010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5704317182016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8220915145442006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2481424122006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige122208427102512018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige81916827962007-06-24
Tommy Kaae, Danmark417384547862020-11-20
Tommy Karlström, Sverige2291216772014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377075528012013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172931528932013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark641104343746672021-02-22
Tony Søholm Larsen, Danmark323477019492020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2458723162005-03-25
Tor A Olsen, Norge1284628462003-11-09
Tor Olsen, Norge284494729922019-09-12
Torben Andersen, Danmark61448830092008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6452113912019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2365219162010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193900527882007-02-25
Torben Evald, Danmark81755531982019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132355624532011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1109110912017-04-06
Torben Laursen, Danmark335303534112012-10-23
Torben Lund, Danmark51127647962004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5503912672016-02-12
Torben Lyng, Danmark222570622882020-03-09
Torben Olsen, Danmark21054169512013-11-02
Torben Sebro, Danmark6010608035292020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91010317942018-05-22
Tore Vang, Norge5512390181482016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark17814765631822021-02-25
Tormod Amundsen, Norge183031431222013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1206720672004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6110640638362018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5510411587262020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459530268992013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1168716872013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2360519392013-02-01
tue hartmann, Danmark1102210222012-05-06
Tue Romanow, Danmark1246324632009-10-06
Tune Jensen, Danmark1257425742006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2502826232007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1219721972007-12-28
uffe jensen, Danmark18578572015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5912222030832006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297632688722010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1127712772004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3653224162003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182825727742014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1250225022005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2412422432004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9517289338512013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3289911062012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark17937932018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1106310632017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark17697692017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10117636030282010-01-05
Vegard Bunes, Norge51349530822003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72161044802007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1311531152002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2274265194972014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2840850742001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1265426542013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162398319552017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12825145564102018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71386239672010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1269926992004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6892620532011-12-22
wally morell, Danmark1180018002013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5883818992006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1208920892005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2620736232003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143438433692008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1127512752013-04-30
Wim van der Schot, Holland1250425042006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3657324362013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1304430442011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2432624372012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3745327612008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184469532462012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3843541762005-04-11
Yoav Perlman, Israel153414930942011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8912414533192021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1125612562013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6799417582015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5823122172018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92033037872014-01-04

Der er i alt 1417 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.226 sek.
til toppen