Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31309376262009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1134713472011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243412619692018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2386422002011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2482633902008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1157415742011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17536276860502010-05-04
Aleix Comas, Spanien6851817372010-09-05
Aleix Comas, Spanien2506030272005-11-07
Aleks Lund, Danmark1165216522015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6775515382013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5011039446902018-05-28
Alex Wallin, Danmark3442217692008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2444423522001-11-09
Alf Frølich, Danmark1258325832010-08-02
Alf Petersson, Sverige427862541002011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111868430082013-08-15
Allan Haagensen, Danmark162052536972017-06-01
Allan Hansen, Danmark3511620752009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2306320362012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3389913822009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark41539888569202018-09-12
Allan Prang, Danmark1309530952011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2510328972005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20115589524292013-04-02
Anders Bergman, Sverige3564422732009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122078156722013-12-31
Anders Bræstrup, Danmark1169216922012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12525427951942011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1158415842005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91213916162011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8216756836792016-06-04
Anders Horsten, Danmark2376920232008-03-14
Anders Jensen, Danmark372123812262018-08-23
Anders Jihmanner, Sverige1172017202005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark54524033222492018-08-06
Anders Roel, Danmark111376721842013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12925184236822011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51195338762012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316286037032006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark254100951612013-05-13
Anders Østerby, Danmark336029168172015-11-13
András Fodor, Ungarn568728745872015-03-10
André Julinder, Sverige3416520372012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark264881425402012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1428410653542018-04-17
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6112155852312018-02-12
Andreas Guldager, Danmark131520117162012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1289628962002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark204766932532003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1218121812005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge182761820452006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61000119452007-12-16
Andreas Petersen, Danmark294072347342012-11-19
Andreas Saul-Rotne, Danmark1164616462009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1206320632005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31462353362001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1284128412003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1166016602013-04-10
Anne Blotting, Danmark2222412482010-06-17
Anne Navntoft, Danmark30839401532102018-09-19
Anne Themsen Flindt, Danmark1137613762013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41426058442006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6513346243272016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2368120692007-12-16
Antoine Joris, Belgien446630322082016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81594147802013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1354335432012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10122776160882018-01-26
Arild Breistøl, Norge142233630752010-02-11
Arild Hansen, Norge2354418442005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1183418342006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark5994125462017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark393353112692018-05-22
Arne Kiis, Danmark37547443839212017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark7952618712009-10-19
Arne Torkler, Danmark161239724472016-11-06
Arne Volf, Danmark12420561051362017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark273538131582014-06-26
Arnold Houmann, Danmark224846748872006-06-07
Aron Andersson, Sverige4522615422010-10-20
Aron Andersson, Sverige3545929322008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark133870867512007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge29172678872015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10014674730772017-08-11
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3422917582009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark618996052018-08-06
Aurélien Audevard, Frankrig56385989534582018-09-16
Axel Mortensen, Danmark925121826862452018-09-02
Barrault Frantz, Frankrig51113125962007-11-24
Bart-Jan Prak, Holland61013918442006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91494521592009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142066635232014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland191812115632014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2225412412011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71153421782006-07-08
Benny Haahr, Danmark577073528372018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2551229292003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12323969338222012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1159415942013-05-02
Benny Rytter, Danmark1164616462013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1169716972013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig141869525832012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132365920312005-03-07
Bent Carstensen, Danmark244493149472012-09-09
Bent Christiansen, Danmark12952952018-01-09
Bent Jensen, Danmark3795326972006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark15645642018-02-09
Bent Møller Sørensen, Danmark2658340382005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6551712522012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71118720572011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18220276237202017-10-30
Bente Steffensen, Danmark1147014702007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1167116712011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2208810882010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1154115412009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1148714872010-07-07
Birger Lønning, Danmark11119043849572018-03-16
Birger Pedersen, Danmark4765721552006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2461523742007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3331814232013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark25423617862352018-07-20
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark182183917152018-06-10
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1344434442007-09-02
Bjarne Golles, Danmark2462626782007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark161744216982017-12-02
Bjarne Nielsen, Danmark61057722022005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3482317512009-04-19
Bjarne Skule, Danmark171806314262010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2441323932004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9717015572013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2476425022003-03-25
Björn Dellming, Sverige1351435142009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133247446722006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3395314342012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark15012260026532018-08-09
Bjørn Ginman, Danmark2502242982017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4655025362010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge13883882016-02-14
Bjørn Kjellemyr, Norge3623226002005-05-01
Bo Jensen, Danmark11112923422222012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark427889692016-05-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark296030347862010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71610848102011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1347734772011-02-16
Bo Tureby, Danmark579101169459742015-09-01
Bo Valeur, Danmark8696812492014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1479989642015-03-26
Brahim Birds, Marokko3275512612014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7805015012013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark425668762016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark9836214072016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5663120892011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1687168712009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1254325432002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien525488762018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216703530442008-02-27
Carl Bohn, Danmark54929307618812018-09-11
Carl Erik Mabeck, Danmark12726045157342007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark6966624212014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3357714182013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5112965855322007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3457820612012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3711424682002-09-03
Carsten Fog, Danmark1253325332008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8923145171532008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark203144139572018-07-24
Carsten Hermann, Danmark1291729172003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark261125915682017-07-25
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51032722592010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1426442642004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1331733172006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark326390536632007-07-12
Carsten Siems, Danmark39651925652862018-08-21
Cédric Rousseau, Frankrig101795822132006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3267510642014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3792037092013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1198919892013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131532417732014-11-10
Chris Batty, England14225815264892008-02-20
Chris Lansdell, England162906726532009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142444724252010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4379912732017-11-06
Christer Brostam, Sverige658300623432018-06-21
Christian Andersen Jensen, Danmark45173221953842016-12-11
Christian Axelsen, Danmark468807661352011-09-25
Christian Brinkman, Holland1135513552010-02-23
Christian Eilers, Danmark485911220312013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1132513252009-12-06
Christian Leth, Danmark5614125343632016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111487917722013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131385017812012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1220822082013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark11911711452014-01-08
Christian Rørdam, Danmark434602530352016-10-22
Christian Svane, Danmark3648924572006-07-25
Christian Terp, Danmark5460015162018-06-22
Christian Tiller, Norge72037540962005-08-30
christian tiller, Norge1226722672007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1281228122006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51111527592007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210768724482016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark429428472013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31155755112010-08-18
Christoph Moning, Tyskland141519014322011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig8946316842012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2355419422006-06-07
Claus Andersen, Danmark14684682017-03-02
Claus Boe Tøndering, Danmark2262514672011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark26393622017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1197019702006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3630325242007-04-29
Claus Halkjær, Danmark721106042950942018-09-09
Claus Horneman, Danmark1420442042003-02-06
Claus Johansson, Danmark161978015172012-03-09
Claus Kesby, Danmark1204820482006-07-10
Claus Kesby, Danmark1130013002008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101281916482011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark202763225802014-06-05
Claus Øgard, Danmark2307015502008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11020359460122012-03-06
Conny Jensen, Danmark191496321512018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3565621892006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark367773241932010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1191419142009-04-25
Damien Gailly, Belgien1126612662016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2356418282010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2359421282011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41056934722005-01-31
Daniel König, Tyskland749538792013-06-22
Daniel Mauras, Frankrig1145414542015-06-23
Daniel Patterson, Sverige5969029982005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32447388131382015-07-02
Daniela Gruber, Tyskland432849922012-05-31
Dave Barnes, Danmark5579622022013-09-05
dave farrow, Storbritannien1198619862007-10-30
David Andersson, Sverige12814108021692015-02-14
David B. Collinge, Danmark111964931692013-05-21
David Boertmann, Danmark469215438532013-09-27
david drangsland, Norge162575727242011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1280828082005-12-24
David Erterius, Sverige31241763238292018-09-18
David Lundgren, Sverige1204320432009-09-18
David Monticelli, Belgien10215830228672017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3506818422007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2423723182004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61206131562009-02-23
Dennis Noel, Danmark1794179412004-11-08
Dennis Olsen, Danmark18017575426042018-09-16
Deryk Shaw, Storbritannien1233523352002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1171117112006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202296815962010-10-21
Domen Stanic, Italien141946120322012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172135319422011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6665814382016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1269626962004-09-30
Don Baccus, USA1240424042003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61055541722014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2249713422013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5589513962009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet611993342018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2507825682008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193428229042005-03-16
Egon Iversen, Danmark2492630922011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9711033725202017-01-21
Eigil Ødegaard, Danmark50894866850582018-09-14
Einar Flensted-Jensen, Danmark1373937392004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1145014502012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61512830052006-08-09
Eline Eggers, Danmark3560919102006-02-01
Elly Hansen, Danmark203967756472017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark332775118662015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7834615952013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3472617962008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5831020122005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71217435002018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5613438847652012-10-12
Eric Didner, Frankrig20121003322772018-03-16
Eric Schaumburg, Danmark61292525932008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173573844812007-04-29
Erik Biering, Danmark63072397254772018-08-24
Erik Bogh Nielsen, USA9710597825132016-03-19
Erik Breden, USA61031119742007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4498826152015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige152693425192007-06-05
erik ehmsen, Danmark101074515772011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61176848382008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51511040442006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark566392231112018-01-01
Erik Jensen, Danmark2411220922007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133497151852005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1345834582005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30229331935292017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1180118012004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark419666892017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2193015302017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1194819482004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1189518952004-12-18
erik van bogaert, Belgien1138313832014-10-16
Erling Bonde, Danmark3627226422009-03-29
Erling Krabbe, Danmark14211621648882017-06-12
Ernst Hjøllund, Danmark3666031212006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71738236992006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2513127792004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1156715672011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge457355327492013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge6947916652008-06-23
Esper Boel, Danmark320998702016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4708119122008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark75280102053152018-09-10
Fabian Schneider, Schweiz526634522692015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2295415292011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland352263813222018-03-26
finn birkholm-clausen, Danmark41050534322009-04-23
Finn Bro, Danmark131893923852017-05-10
Finn Carlsen, Danmark295555931552013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111661921802016-11-15
finn henriksen, Danmark11705510722018-04-25
Finn Laugo Sørensen, Danmark23231243534982014-10-16
Finn Nielsen, Danmark19639632013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10625411052015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6014299067722012-03-10
Flemming Dane, Danmark3454216302008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1180418042009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91645628812013-10-20
Flemming Lang, Danmark81682836072013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1126112612008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark316005612017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1175417542003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1182018202010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2452523412005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61119520662009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1225222522005-02-03
Franck Ishøi, Danmark334002423642013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark636544934412017-03-29
Frank Desting, Danmark457230530472013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112549540102012-03-29
Frank Svensson, Danmark3856836822006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233437530562013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3547119202014-11-18
Freddy Johansen, Norge61177827782009-01-30
Freddy Rosning, Danmark283756332222014-02-20
Frédéric Jiguet, Frankrig568081524612016-02-02
Fredrik Ström, Sverige5471110482014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102486644992002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1207920792006-05-10
Frits Rost, Danmark231441430932018-01-12
Frode Falkenberg, Norge204188929582008-02-25
Frode Jacobsen, USA465481119352012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1209420942009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131506717042017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3289710542012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16932633336582011-03-23
Gal Shon, Israel1143314332009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112292128012005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1186418642004-11-05
Geert Brovad, Danmark102986542472004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163004225732009-06-25
Ger Meesters, Holland3780728192008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16536554468832017-10-24
Gert Jeppesen, Danmark14420889355232012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark555081117622014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81578728552006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1133613362013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland936591618602018-01-18
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1385738572005-12-04
Gordon Hodgson, England1216521652010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1351935192013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3770430742004-07-31
Graeme Joynt, England3276312412014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3552018942002-09-27
Greg McIvor, Sverige173136221882013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1337333732004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark193626425542006-03-11
Gunner Munk, Danmark1236823682006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge8902217082011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5427010502013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122149227962013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1207920792005-08-05
Hanne April Farnæs, Danmark3402214522010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1196319632005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112138832922006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4909727112009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark1058948302016-07-27
Hans Erik Mom, Holland1163416342006-01-28
Hans Gleie, Danmark2402622442010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark13483482017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark502864919292016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4642719442005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3543022312005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2079217304450742018-09-19
Hans Jørgen Riis, Danmark2301917362010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1701770172004-04-03
Hans Larsson, Sverige358288446352010-11-07
Hans Lind, Danmark122854345912013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193415431422010-08-09
Hans Rytter, Danmark234492738462007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark9915325930502018-09-19
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7896321532014-02-02
Harry J Lehto, Finland5715111252252012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2312718012015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5640219102010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1583212020689122018-09-11
Helle Dyrting, Danmark191078910732015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202316617862018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7412113431702015-06-17
Henning Larsen, Danmark1126130013012018-06-15
Henning Broe, Danmark1102910292010-08-05
Henning Hansen, Danmark4684920772006-03-01
Henning Hansen, Danmark4584014872008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1138813882013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11619280826112013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211673980232016-05-27
Henrik Baktoft, Danmark2410924312013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3480719312010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10218180762562018-04-04
Henrik Callesen, Danmark1210721072004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3710434052004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1138513852012-10-18
Henrik Elver, Danmark91475920252005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5210528246232018-03-21
Henrik Friis, Danmark20314915921772018-04-16
Henrik Greve, Danmark3822051722008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71169724452010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71601527002006-07-10
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12420994869512013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1183418342008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81158521942014-06-10
Henrik Johansson, Norge2449827402009-04-11
Henrik Just, Danmark7413140440152012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1151015102009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49957226864902013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195033648782011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8953914362010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2220811122014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411355356682014-09-29
Henrik Madsen, Danmark71376030182009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5211205857642012-10-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82227043552010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81345218912005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark23322715665522018-09-19
Henrik Poulsen, Danmark2241213922012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3725930672004-03-03
Henry Lehto, Finland8610128620992017-02-23
Herman Bouman, Holland1173417342006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark81022927762013-02-03
Hjalte Kjærby, Danmark2479826182013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1214921492002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2399120652011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig534097892016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2490527802003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark14544542016-07-25
Ib Jensen, Danmark24741822471592017-06-10
Iben Hove Sørensen, Danmark1433643362011-10-15
Ies Meulmeester, Holland121905119562010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10116394029022013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge333702317932018-09-18
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2229612632010-01-11
Inger Andersen, Danmark244583524312007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1176817682007-12-09
Inger Skov, Danmark2556032542004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61431145182005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1236623662005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1180718072004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark24492412018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81226629262010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige616667417782013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige775783014492017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1142814282007-04-10
J Ole Andersen, Danmark433109914432016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3536617982007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1310431042003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192016816362013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314944321182010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3699927052003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2292715892009-04-12
Jacob Sterup, Danmark223991135452012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1253525352004-08-13
Jakob Dall, Danmark8417747545262013-11-09
Jakob Engelhard, Danmark192890735612013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81005519562011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark67431064917512018-09-18
Jan Helbo, Danmark867855526592014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4345111882015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2279022082018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark3889432932006-02-25
Jan Bosch, Holland1187718772007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1148714872010-07-26
Jan Dresler, Danmark2461624242003-10-21
Jan Durinck, Danmark224574537092013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark245672346012011-10-08
Jan Fischer Rasmussen, Danmark556615128802018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11211699825472017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark71827167352009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71174320762012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige91075015572015-09-11
Jan Kiel, Danmark82043352852010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72655369992011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark575414719982018-06-13
Jan Mogensen, Danmark293804225352012-05-09
Jan Nielsen, Danmark937416422018-04-26
Jan Ole Kriegs, Tyskland3517917852009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91804631812009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71555130852006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2458523822008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark889849585192017-03-15
Jan Speiermann, Danmark399440459252012-06-15
Jan Thomsen, Danmark8917351438862007-08-21
Jan van der Laan, Holland1158515852009-07-31
Jan-Michael Breider, Sverige4652721622010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61330232882010-05-28
Janis von Heyking, Sverige523339012832013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1113811382011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7621911722014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9417217923772007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3453316262010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413825319442014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1447444742009-08-20
Jelger Herder, Holland81606027162004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2514228162006-10-09
Jens Andersen, Danmark61410134092007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62118656772006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61174640762011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1198119812004-08-01
Jens Boesen, Danmark101847123262009-04-04
Jens Brandt, Danmark16036032015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2493928052005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7216775554772013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1163416342007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3703524712006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17733288372852014-05-22
Jens Kildemoes, Danmark529599282016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark576146932502018-08-23
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42992814870302013-05-07
Jens Lind, Danmark4601616342006-12-11
Jens Maibomm Hansen, Danmark1164916492009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark153539787702016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark453496120762011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416853638602011-07-01
Jens Paulsen, Danmark463974119252018-08-24
Jens Ryge Petersen, Danmark214548033672011-09-16
Jens Röw, Tyskland1288628862014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark653123026595922016-11-14
Jens Thalund, Danmark2177179440021282015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2540830142007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31286565082004-05-16
Jens Wiberg, Danmark151244919592018-09-18
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41143633592006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark19889882011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark91786641812013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183449129092011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3328316292012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1192119212012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark14808922452018-06-07
jesper nexø arvesen, Danmark4422612832012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2360520242007-08-28
Jesper Schade, Danmark16726722016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2384521592011-09-27
Jesper Sonne, Danmark305242225712005-09-27
Jesper Sonne, Danmark131997323422012-03-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101253741232014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark16386382016-07-08
ji be, Schweiz182758126092010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183364324532005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2403220382002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173526551152005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien624099217372017-06-29
Joakim Engel, Danmark8317628953972007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark820713832018-09-03
Jóan Petur Petersen, Færøerne1119111912007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark6446710402017-04-08
Johan Emil Løje, Danmark1162116212007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3688226272006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5513214002013-12-20
Johan Stenlund, Sverige438413437072010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1210021002013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark789804433652012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2450422992006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131503021992014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21826451732622014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4677919812007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254165024652011-07-31
John Frikke, Danmark272131716962014-10-11
John G. Dinesen, Danmark375298423712013-10-22
John Hornbek, Danmark182671617402008-09-08
John Jensen, Danmark513867714512018-06-10
John Judge, Storbritannien2413121282002-10-08
John Jørgensen, Danmark6583211312013-06-30
John Kyed, Danmark13928187297192013-12-22
John Larsen, Danmark82683347065142018-09-09
John Martin Mjelde, Norge61151423742008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2232113142012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1166016602012-05-21
John N. Jensen, Danmark1221522152007-11-22
John Pedersen, Danmark10317072347042013-11-02
John Steffensen, Danmark1237823782004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12221908634472010-02-23
Johnny Madsen, Danmark29753238079422018-09-14
Johnny Salomonsson, Danmark28047250140952017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12016793442442013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark111901724992008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark19249242012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3380615412013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131602019102014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1330533052013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark13473472018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3576622032009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige141953819462011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark25923342018-01-18
Jonna Lindegård, Danmark6581312782014-10-12
Jos Van den Berg, Holland1300430042008-11-24
José García Monzón, Spanien4776927262005-04-11
Josh J Shaw, England2309618652009-12-25
Josh Rhys Jones, England326081234142013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1189118912005-11-15
jules phillips, Danmark1137113712015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1115511552013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1162616262011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4301511762015-02-18
Julien Piette, Frankrig7939121062017-10-16
Julien Piette, Frankrig162984525062005-05-18
Jure Novak, Slovenien1106910692013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1150715072010-10-12
Justin Jansen, Holland1174217422005-12-24
Jørgen Dam, Danmark24544935236512011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1200820082009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2863846552004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14034536365642018-09-11
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2234712872009-03-01
Jørgen Munck, Danmark547758052582017-04-05
Jørgen Scheel, Danmark163505334692006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317112232922006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8114440442202009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3497618732006-05-10
Jørn Opsal, Norge1298329832003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112090332632011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4898725342005-03-18
Kai Gauger, Tyskland101594720872011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2182710412016-01-08
kai nissen, Danmark101199517252014-08-18
Kaj Halberg, Danmark11891892018-07-31
Kaj Krutfelt, Sverige3502918622007-02-05
Karen Lang, Danmark2515628872004-07-06
Karin Gustausen, Danmark3731336882006-03-11
Karin Gustausen, Danmark91205056702017-05-27
Karina Jensen, Danmark1215621562013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183600326432005-08-26
Karsten Busk Laursen, Danmark18828822014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8660611702013-02-11
Karsten Mose, Danmark2203210672013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3467617042009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark101816722392006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark16786782014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1177917792005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1288928892006-03-05
Keith Fox, Danmark536134126862018-08-24
Keld Jakobsen, Danmark856559820992017-06-12
Keld Sørensen, Danmark5862223772008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1324832482002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3723741242010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1843084302013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141774415662012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2374518932012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark585438141182013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8819458658732007-02-25
Kent Olsen, Danmark389537680962013-04-30
Kent Schou Larsen, Danmark2338117812006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1149714972007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig304253026872009-10-11
Kield Andersson, Danmark51010826652008-10-18
Killian Mullarney, Irland2473624302006-01-10
Kim Aaen, Danmark5412970657102012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1337633762001-10-01
Kim Duus, Danmark11415142129102017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark18728722013-12-27
Kim Fischer, Danmark224789234862005-03-07
Kim Iburg, Danmark1162216222006-08-07
kim jespersen, Danmark2181111382012-01-31
Kim Lunding, Danmark173268643802006-01-14
kim lundqvist, Danmark142423623482008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3377213952014-07-28
Kim Petersen, Danmark101724521142006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1152215222008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91448923722008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3417622192014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1143114312013-04-08
Kis Boel, Danmark93492329442018-07-18
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3318216452017-03-14
Kjeld Lund, Danmark121598932542014-08-13
Kjeld Pedersen, Danmark1123012302012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92107925872003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge296013828062006-02-19
Kjetil Johannessen, Norge386053026872009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge346357248462012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1180918092007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2355720562009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296300644362006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3768231922005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark13823822017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark346218839052011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark32837756148342018-08-01
Klaus K. Nielsen, Danmark2547543842013-09-18
Klaus Malling Olsen, Danmark38735872191139072018-09-12
Klaus Mortensen, Danmark5310133334382010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2371219752004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3726239592013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark217899882012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1265726572010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6858325002013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark19959952011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark162984630802010-10-10
Knud Nielsen, Danmark19919912016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576112914368162017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1190319032006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81935130782006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2279118102011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1112811282012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71629328112011-10-01
Kristian Borum, Danmark2430623132007-04-22
Kristian Kirk, Danmark15275272018-05-23
Kristian Laustsen, Danmark5897722472011-10-23
Kristian Laustsen, Danmark61109726292010-09-22
Kristian Poulsen, Danmark2263816202011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1112211222011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61233229772013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113245070272010-10-28
kurt jensen, Danmark1102510252013-09-17
Kurt Prentow, Danmark71517531252012-02-28
Kurt Rasmussen, Danmark71371628162009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2329021962007-11-06
Kurt Vogt, Danmark271997510222011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark17307302011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark283157217342018-02-18
Lars Nielsen, Danmark15395392017-06-13
Lars Petersson, Sverige19479472011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10622542550732017-07-30
Lars Andersen, Danmark435330921312015-05-22
Lars Andersen, Danmark1174717472010-01-01
Lars Andersen, Danmark17011877320082018-06-01
Lars Birk, Danmark29022343427172018-06-10
Lars Borup, Danmark357785239012010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2360719572005-08-29
Lars Erdmann, Danmark19409402015-08-07
Lars Ernst, Danmark18298292012-02-02
Lars Falck, Danmark777885122642018-08-20
Lars Frede Petersen, Danmark2216011172014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark8914257738492017-08-06
Lars Grøn, Danmark1379118923052018-04-26
Lars Halkjær, Danmark432989122016-02-26
Lars Jensen, Danmark21940127356432016-11-16
Lars Larsson, Sverige3544019922006-07-08
Lars Laursen, Danmark1206620662011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1189318932005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1241824182008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2364619412004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark11510475388882018-09-16
Lars Mejlby, Danmark193568335702010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1182118212009-02-20
Lars Munk, Danmark1157315732007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1197219722007-07-15
Lars Paaby, Danmark373926724242018-05-06
Lars Pedersen, Danmark1168816882006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3671927492008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22229414150872014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark424311721622013-12-13
Lars Smith, Danmark173078943432011-12-09
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183314428522004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71133326322009-02-01
Lars Witting, Danmark347491335292017-04-17
Lasse Braae, Danmark1333933392004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2408722642003-11-26
Lasse Olsson, Sverige232692323992012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3289310902015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51021128682012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark202619623822014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark24523872018-07-10
Leander Khil, Østrig224591531522012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2443825452011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224124627392006-11-08
Leif Bolding, Danmark91194419352013-06-22
Leif Holmskov, Danmark183183932332012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark72385880381282014-01-06
Leif Jonasson, Sverige2514530432006-08-07
Leif Novrup, Danmark2518927822004-01-06
Leif Pedersen, Danmark284827823972011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1187918792005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1242324232004-06-01
Lene Vejen, Danmark41095250802010-02-14
Lennaert Steen, Holland3617322102005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1232623262010-09-26
Leo JR Boon, Holland31287968792003-01-13
Lesley van Loo, Holland111953121302009-02-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91555521482008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4843532382007-05-30
Lis Ravn, Danmark2503329652004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark644968942015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark13193192018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1349134912013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark432509762016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1365436542007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51020034672008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3369413602009-05-28
lou bertalan, Tyskland1175117512008-09-25
Luc Verroken, Belgien4941826842006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142008721162011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien4280510772018-03-10
Luca Boscain, Italien161513012332014-07-31
Luca Sattin, Italien244162825012009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112474936172006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1150015002009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien274808126832008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland6918118312011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1176217622015-07-19
Mads Danielsen, Danmark522233010362018-09-19
Mads Elley, Danmark172949131562013-10-21
Mads Herbøl, Danmark2542343802014-11-13
Mads Syndergaard, Danmark17097092012-12-04
Magne Pettersen, Norge2694935292007-08-03
Magnus Corell, Sverige1144014402014-03-25
Malte Christensen, Danmark1127412742012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3477018032014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2345917912008-07-22
Marcin Faber, Polen320608602013-09-17
Marcin Solowiej, Polen424178020292017-12-12
Marco Hammel, Schweiz1127512752010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141456316932012-01-12
Margit Hove, Danmark1195919592006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61187044422008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132221422462006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71450424712004-11-26
Mark Desholm, Danmark1291129112012-02-06
Mark Hammond, Danmark2362522372007-08-15
Mark Trott, England1185818582006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1184218422005-10-31
Mark Walker, Danmark1018872122412014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1100010002009-02-12
Markus Tallroth, Sverige8013988538832013-03-22
Markus Tallroth, Sverige1228922892006-06-07
Marnix Jonker, Holland183616928332006-02-01
Martijn Bot, Holland8616558329172010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101306814712011-01-27
Martin Eggen, Norge2395320482002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland579821880092017-10-17
Martin Holm, Danmark3965336762004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark17187182012-03-22
Martin Jessen, Danmark4978326472005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland295872538402011-02-13
Martin Lund, Danmark41125835072015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1206920692008-02-18
Martin Oomen, Sverige142221720602011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1172417242004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark55125724522018-09-14
Martin Rivero, Danmark2344519252011-10-01
Martin Roost, Schweiz2287216192010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81253817422002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3362713572016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276146140682008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24529324925672012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5750917722009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland13011326420962018-05-06
Mateusz Matysiak, Polen202722524242017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3418417032013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3456515712010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz354638126902012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1146614662015-12-22
mats svensson, Sverige4532014412013-11-09
Mats Wallin, Sverige243926823502009-07-29
Mats Wallin, Sverige71267419992005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig192418021952016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4678423612012-04-17
Maurizio Sighele, Italien9864416612011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1417641762003-01-29
Maximilian Fader, Tyskland13823822016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8112497235842009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4694934512013-02-28
Micha A Neumann, Danmark17657652013-11-12
Michael Hansen, Danmark1055957522016-11-10
Michael Bergman, Sverige2556631442008-10-27
Michael bergman, Sverige51368547892009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4943238332008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1195419542011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark41124780719402018-09-19
Michael Grell, Danmark31339577182012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark16726722016-03-08
michael jürgensen, Danmark1179317932011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark233583846422013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1339433942005-11-24
Michael Mosebo Jensen, Danmark12429316585242012-03-20
Michael Schwalbe, Danmark122570331742012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6683620952012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1363036302003-11-26
Michael West, Danmark1199519952007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52186537245122013-10-16
Michal Radziszewski, Polen1224122412007-09-20
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3531019122008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3622623462005-04-11
Mikael Funch, Danmark81800528852006-04-19
Mikael Nord, Sverige549232429952014-12-14
Mikael Nord, Sverige389066058742004-12-15
Mike Richardson, Storbritannien2502329082002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark14574572015-08-07
Mikkel Holck, Danmark24034496341442018-09-10
Mikkel Høegh Post, Danmark24143987365922015-12-02
Mikkel Thorup, USA736857462018-06-03
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396724740202012-06-01
Mikko Oivukka, Finland223996029712007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn18558552013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark19689682012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33973101643422010-03-19
Mogens Holme, Danmark2251413272008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5819819752008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3262511312018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1215421542004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2246613102012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3722832002013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254239423422008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark8617572447772018-05-23
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222433924662013-03-28
Morten Christensen, Danmark699506747622018-07-23
Morten DD Hansen, Danmark1414841482003-05-30
Morten Dehn, Danmark7737417772015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark334239339052013-02-13
Morten Jensen, Danmark61041322912006-06-07
morten jønck, Danmark3291610102011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark91701625662009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3743632272002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71552531712011-02-03
Morten Müller, Danmark211897716232018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark636118025562017-01-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1757199360470032018-09-19
Morten Stampe Larsen, Danmark5726320832005-06-29
Morten Winness, Norge13114301423082017-11-19
Mårten Müller, Sverige3645122922009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien14994992015-11-12
Nelly Hansen, Danmark336327231912006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2346718442002-10-08
nick petersen, Danmark4486013462011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark568185825512011-10-31
Nico de Vries, Holland1168716872009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1112011202012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4637219982008-02-21
Niels Behrendt, Danmark679660228412016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark585764120112018-07-11
Niels Bomholt, Danmark61142828662006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2265815302015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71322721042006-03-19
Niels Frost, Danmark1195819582012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1234823482007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6692726312011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5619016372013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark15145142012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91699622282008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark54335770123502018-09-18
Niels Jørgen Larsen, Dominica163400840282007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4541528052018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark14634632015-09-14
Niels Odder, Danmark4719823602010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark985710014852018-09-18
Niels Poul Dreyer, Danmark40650656833292013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4530416612012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1120612062008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345657532132012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark933644702015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20634428440662015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1240424042006-02-25
nuno barros, Portugal1164516452009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253872119612011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1223422342005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark372992017242016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25241374847072013-06-11
Ole Andersen, Danmark2321720702009-03-29
Ole Friis, Danmark2480727292006-05-08
Ole Hetland, Danmark507243957002018-02-24
Ole Hetland, Danmark112105325342006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81345121402008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3481718512013-09-29
Ole Krogh, Danmark1224294193699732016-11-08
Ole Lorenzen Post, Danmark1224322432010-09-27
Ole Richter, Danmark1362936292006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3553424572005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3360415712012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6616114812014-11-13
Ole Snerling, Danmark1153215322008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2472527992007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark6905219272008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1166816682004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark25383122017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47872317683332014-03-28
Oleg Formanyuk, Ukraine4828931702005-12-15
Olof Jönsson, Sverige224184339022009-01-11
Oluf Lou, Danmark41536954012013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1106710672013-07-06
Omar Runolfsson, Island131431919932012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2328618682011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2543429762003-04-18
Otto Madsen, Danmark2262615412012-12-05
Otto Samwald, Østrig17618354929002017-06-01
Oz Horine, Israel487875430572017-11-17
Palle Hove Christensen, Danmark3478517702012-05-21
Palle Jensen, Danmark3451415372008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113136247492006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10814765837682017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16625442933262013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg132912737102013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2417024622008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1203220322007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1152915292010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1206620662011-04-23
Paul Nilsson, Danmark214229727472018-02-12
Paul Patrick Cullen, Danmark106785810929472018-05-23
Pawel Malczyk, Polen51017028892006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101353417622010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark22711333924292018-09-09
Per Ekberg Pedersen, Danmark173519646872010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark122822328582006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6811324041542015-06-23
Per Forsberg, Sverige1297229722003-05-17
Per Hirslund, Danmark17797792011-09-25
Per Holmberg, Danmark26833540139062018-09-05
Per Huniche Jensen, Danmark1942133101202012-10-01
Per Kjær, Danmark17138168674772017-09-11
per mattisson, Danmark2416822112010-03-01
Per Poulsen, Danmark44085102776892018-09-04
Per Schans Christensen, Danmark44651969145742018-09-14
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10016376253582016-06-24
per schmidt, Danmark1151815182009-02-23
Per Smith, Danmark1211821182008-09-22
Per Vindis, Danmark476626333242018-02-21
Pete Antrobus, England3495120992011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4371613962012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3741328742002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61193524502005-08-29
Peter Bo, Danmark3925343922006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26926247826782017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark575589125292018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark112696532462005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61156945552013-08-26
Peter Christiansen, Danmark428714656602006-12-31
Peter Dam, Danmark14122748332352013-03-18
Peter Denyer, England212838652018-07-16
Peter Halkier, Danmark61294833262006-05-10
Peter Halkier, Danmark263275722782018-05-28
Peter Iversen, Danmark1200420042005-05-01
Peter Jensen, Danmark4883730512009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102131931542009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4396112212013-02-25
Peter Lyngs, Danmark257383359382018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339701686118942016-11-08
Peter Petersen, Danmark2129310682017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5779929372015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1172317232010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10657316162017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61877250602005-06-12
Peter ter Heide, Holland1181718172008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71522932922006-01-05
peter wedel petersen, Danmark47402502018-05-01
Peter Zeller, Schweiz9882216682016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1128412842012-07-16
Petri Kuhno, Finland3381013682013-11-21
Petri Salo, Finland2664341882008-06-18
Philip Dam, Danmark15635632015-09-28
Philippe J. Dubois, Frankrig2540631672004-10-06
Pierre Unge, Sverige41061637762003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101716121712006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien254936945052009-11-26
Pim Wolf, Holland3601222972008-01-08
Poul Reib, Danmark5731220092009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1326532652007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5822319912009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1234423442004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark334157825592016-07-03
Poul Reib, Danmark1246424642004-11-09
Poul Thrane, Danmark142996652602012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1192419242012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1106910692013-01-14
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1119511952014-02-02
Preben Berg, Danmark194329040532007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1167516752007-10-05
Rafael Armada, Spanien2325719362012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91329519122009-01-16
ragnar smith, Danmark9707032252016-09-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland844072012042017-12-08
Ralph Martin, Tyskland19104717492017-12-10
Ralph Martin, Tyskland264114119062008-04-18
Rami Mizrachi, Israel121440617732014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1265726572003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2800455192012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457500531672010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark131969422522015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2370018542013-11-06
Rasmus Hald, Norge2244213292011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122412928062008-02-06
Raymond Galea, Malta1189618962004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4776421272004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1133113312011-01-13
René Larsen, Danmark7511207134302013-12-15
René Petersen, Danmark12562562018-09-06
Rene Rantzau, Danmark233832256062013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1119611962010-09-22
Reto Burri, Schweiz121559318762012-04-06
Reto Burri, Schweiz344952324142009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81479021132002-04-28
Richard Bonser, England19630810538032014-10-28
Richard Burzynski, Danmark424667722472013-08-29
Richard Ek, Sverige367036248712011-10-03
Rie Jensen, Danmark313515082015-07-02
Rie Voetmann, Danmark72719063132005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1242824282004-03-11
Robert Paepke, Sverige7210093842372013-08-29
Robert Toft, Danmark3560427492009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne35845154557612018-08-29
Roland Jensen, Danmark173446928732008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1325232522013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland202803021522013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15719582728962017-04-06
Ronny Malm, Sverige406640825532014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1375637562003-05-06
Rony Livne, Israel2206414332017-11-14
Rud Lynge, Danmark1141814182014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15825681538572013-05-15
Rune Bjerre, Danmark347866648702012-02-12
Rune Larsen, Danmark2356619372006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296070430132013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark7801011815152112018-06-29
Ruth Ahlburg, Danmark234624625642006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2336618022005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1156415642006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1539053902003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81405021232005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255034723822006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2387819452007-09-09
Sander Bot, Holland5896119522005-02-24
Sanne Busk, Danmark51233649992008-10-08
Seamus Enright, Irland2519340432010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2344818542008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111554946842018-05-30
Shaun Robson, England122228422142005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510212288951642018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2342923432010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark66097345858952018-09-12
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10315590746252017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508520830422010-07-02
Simon Werngren, Sverige71461226222007-11-29
sissel fossat, Danmark1118411842013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2522729412005-09-23
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33940125533082012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien15145142016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101668323312011-10-07
Steen Brølling, Danmark51191531492006-07-31
Steen Brølling, Danmark1182518252008-11-03
Steen Christensen, Danmark4568722232012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1262626262008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark967127457936472018-09-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark381801210102018-06-19
Steen Højmark-Jensen, Danmark1299429942010-03-07
steen jørgensen, Danmark1168917772016-11-18
Steen Reimers, Danmark112004730482012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark101858524432004-11-08
Steen Winkel, Danmark141026211012014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark714103425302018-02-04
Stefan Cherrug, Sverige192710320162012-02-06
Stefan Frello, Danmark1124012402009-05-28
Stefan Hage, Sverige91945530432004-12-15
Stefan Hage, Sverige3552724672012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3499321282005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7010786634012016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4466718412013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige615045617352018-07-16
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1235023502009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192039919302017-07-12
Steffen Holst, Danmark4777523892006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3749733782005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1198119812006-08-20
Stephan Skaarup Lund, Danmark15024041453302014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7312573029012008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2444625832010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5581816062013-04-14
Steve Klasan, Tyskland354637125942017-12-12
Steve Nuttall, England1119511952012-02-12
Stig Eide, Norge1250925092009-04-27
Stig Linander, Danmark11116858164442013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2358117942010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234032335092005-10-11
Stig Westergård, Danmark1307130712009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4619520922011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122440623822005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1218421842005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16731191546472018-08-14
Susanne Jepsen, Danmark14722227154412012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61118427552009-05-11
Sven Dall, Danmark2300018812013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111461723462012-02-16
Svend Danbæk, Danmark1268026802006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31043143832003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark529112932742012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1208920892011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark17377372015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2400421742008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12917771738852012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19699692005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark28455112016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61151629472013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1241324132004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien517756525552016-09-24
Søren Vinding, Danmark1339241613822014-05-13
Søren Brinch, Danmark133107771092009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark215828662013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2437822962010-09-29
Søren Harding, Danmark1007870948722018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71632031482002-10-29
Søren Koch, Danmark3617321042006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8910148837872015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249179673588252016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61260824372007-04-21
Søren Nancke, Danmark101474128922016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7016644754302012-07-15
Søren Olin, Danmark2464023502008-08-16
Søren Parup, Danmark19369362006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51168340482013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1178217822005-02-06
Søren Skov, Danmark576104063140992013-02-12
Terje Axelsen, Norge101704720892005-09-08
Terje Kolaas, Norge51276538382005-04-01
Terje Kolaas, Norge354910925392013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge4847331962012-07-27
Terry Townshend, England2423922422006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7913066246172012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5648714002008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295133323892005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2309615952009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8611304319932012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244922241272012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3847629232008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2344918882008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6614712042014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1250725072008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark146602849642018-09-18
Thomas Hasle Ravn, Danmark2546929952007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153462931332009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2396620782002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3587524632012-01-07
Thomas J. Simonsen, Danmark467664532022013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81195019972013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1471947192003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark669923528552014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1165916592004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2743040932005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland6805316162013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1229622962010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland18708702017-08-21
Thomas Larsen, Danmark1137013702005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1236423642008-04-19
Thomas Maul, Danmark8610606321972011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203323035412011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4668426122011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark3963542582005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark96077910339882018-06-19
Thomas W. Johansen, Danmark92242462182010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41072130852005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark142004318762013-12-29
Thorkild Lund, Danmark1180818082010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland1142014202015-08-14
Thurel Julien, Gambia13214940418482011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1102610262013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4864532622007-11-24
Tim Andersen, Danmark31200150082004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2435324832002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72358853092011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81653423082006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2264813622010-01-03
Tine Jensen, Tyskland1156737342018-06-03
Tobias Berger, Sverige435174023232012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81478125012006-03-11
Tom Backlund, Finland51348038562006-11-07
Tom Backlund, Finland1332133212008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg321449972014-04-23
Tom Goossens, Belgien91720731582006-08-09
Tom Jensen, Danmark1200420042006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2385623962004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3540622602006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20731883036892014-07-10
Tomas Svensson, Sverige447881140442010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132275522682010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5485912582016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8218241141102006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2403920662006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige12216558386782018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige81665124952007-06-24
Tommy Kaae, Danmark405981743152017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2207512342014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375940224422013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172340225282013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark55980949942472018-09-12
Tony Søholm Larsen, Danmark222295214962015-12-05
Tony Disley, Storbritannien2387719642005-03-25
Tor A Olsen, Norge1252825282003-11-09
Tor Olsen, Norge273367025422018-01-16
Torben Andersen, Danmark61242326232008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark1102010202012-10-07
Torben Byfoged, Danmark2299115852010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193282424222007-02-25
Torben Evald, Danmark71475028482008-01-18
Torben Jepsen, Danmark131965021512011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark16016012017-04-06
Torben Laursen, Danmark334269230302012-10-23
Torben Lund, Danmark5991243392004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark533578672016-02-12
Torben Lyng, Danmark191767018312016-07-23
Torben Olsen, Danmark2956263452013-11-02
Torben Sebro, Danmark578462331272016-10-08
Torben Sylvest Jensen, Danmark9664514592018-05-22
Tore Vang, Norge5510481777872016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark495252526602018-09-10
Tormod Amundsen, Norge182404426412013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1174117412004-09-01
Troells Melgaard, Danmark618592529392018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark467868178922018-08-17
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458085562902013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1128312832013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2291116212013-02-01
tue hartmann, Danmark17997992012-05-06
Tue Romanow, Danmark1211521152009-10-06
Tune Jensen, Danmark1221322132006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2425422522007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1183218322007-12-28
uffe jensen, Danmark15675672015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5910494627472006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296557181262010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1114711472004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3558221112003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182212623762014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1220422042005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2351419332004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9514325832262013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark320598292012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark13333332018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark16086082017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark13763762017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10114480026442010-01-05
Vegard Bunes, Norge51204027252003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71883239042007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1274227422002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2264643181332014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2729744002001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1222022202013-09-17
Villy Pedersen, Danmark161882616222017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12720285357972018-09-06
Vinni Bruhn, Danmark71169735882010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1234023402004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6683616022011-12-22
wally morell, Danmark1134813482013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5740815922006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1179217922005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2562433122003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143008729612008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark19759752013-04-30
Wim van der Schot, Holland1221822182006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3531120192013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1267526752011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2359420682012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3661924832008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island183844229232012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3732636262005-04-11
Yoav Perlman, Israel152887826292011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen798788329152018-03-09
Zbyszek Kajzer, Polen18858852013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6565213732015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5637419272018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91703132022014-01-04

Der er i alt 1369 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.360 sek.
til toppen