Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31380778962009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1149214922011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243837621322018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2419123682011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2516035502008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1178417842011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17538703162442010-05-04
Aleix Comas, Spanien2540531892005-11-07
Aleix Comas, Spanien6938618822010-09-05
Aleks Lund, Danmark1191619162015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6881817522013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5111998349422018-10-05
Alex Wallin, Danmark3489319282008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2462224392001-11-09
Alf Frølich, Danmark1278527852010-08-02
Alf Petersson, Sverige428517642842011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112011432152013-08-15
Allan Haagensen, Danmark212522039002019-11-05
Allan Hansen, Danmark3560822522009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2336921992012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3432214962009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark53854002376702020-01-15
Allan Prang, Danmark1328632862011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2536530362005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20118352926572013-04-02
Anders Bergman, Sverige3608624572009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122351666332013-12-31
Anders Bræstrup, Danmark1213821382012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12527276954292011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1171917192005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91345517982011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8217976639182016-06-04
Anders Horsten, Danmark2406121752008-03-14
Anders Jensen, Danmark513448814482019-12-12
Anders Jihmanner, Sverige1185218522005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62135995124622019-12-09
Anders Roel, Danmark111538823532013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12927073738572011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51282440552012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316739438412006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark274580853672019-12-11
Anders Østerby, Danmark336609371532015-11-13
András Fodor, Ungarn569570447382015-03-10
André Julinder, Sverige3456721382012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark265324727242012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810767156642018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6513273355582019-11-13
Andreas Guldager, Danmark131713418512012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1306530652002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205074934172003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1228622862005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge182992321942006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61087220922007-12-16
Andreas Petersen, Danmark294535249752012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1028554282019-10-13
Andreas Saul-Rotne, Danmark1181018102009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1222422242005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31527755822001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1306030602003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1184518452013-04-10
Anne Blotting, Danmark2255213932010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31144100534152019-06-05
Anne Themsen Flindt, Danmark1153515352013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41501960452006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6514333745532016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2395622222007-12-16
Antoine Joris, Belgien447343623572016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81783152452013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1382238222012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10624932963272019-10-24
Arild Breistøl, Norge142449232672010-02-11
Arild Hansen, Norge2390920362005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1198619862006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51073127092017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark404036314532018-11-05
Arne Kiis, Danmark37552795640262017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71053920402009-10-19
Arne Torkler, Danmark161532327002016-11-06
Arne Volf, Danmark12422454754392017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark273970533832014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225179451252006-06-07
Aron Andersson, Sverige3589331282008-08-28
Aron Andersson, Sverige4580416572010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark134062569792007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge292220710582015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10316392034172019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3471119302009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark843028092018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien12342342020-01-17
Aurélien Audevard, Frankrig58695519836422019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1018139645364772020-01-14
Barrault Frantz, Frankrig71263027562019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61090519682006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91633423032009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142298336282014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192148917332014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2253313842011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71264724032006-07-08
Benny Haahr, Danmark577930429432018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2591431342003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12325691040132012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1176317632013-05-02
Benny Rytter, Danmark1178917892013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1183918392013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142088027042012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132551322162005-03-07
Bent Carstensen, Danmark244891451772012-09-09
Bent Christiansen, Danmark15545542018-01-09
Bent Jensen, Danmark3850528602006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark941337912019-05-17
Bent Møller Sørensen, Danmark2696342352005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6654914392012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71218722082011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18422887339302019-11-12
Bente Steffensen, Danmark1157715772007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1183018302011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2236912482010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1171617162009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1165816582010-07-07
Birger Lønning, Danmark11821439551152019-11-15
Birger Pedersen, Danmark4815122612006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2497925652007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3382016302013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26328759064922019-09-03
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262560618482020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1365536552007-09-02
Bjarne Golles, Danmark2494127972007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162050718812017-12-02
Bjarne Nielsen, Danmark61136723082005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3522018892009-04-19
Bjarne Skule, Danmark172052015892010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2475925882004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9854816812013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2507226742003-03-25
Björn Dellming, Sverige1371237122009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133473049722006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3441016222012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark19816754528922020-01-20
Bjørn Ginman, Danmark2531944732017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4717327202010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge15475472016-02-14
Bjørn Kjellemyr, Norge3669727662005-05-01
Bo Jensen, Danmark11114504523692012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark7456112052019-12-02
Bo Sonne Sørensen, Danmark296488250282010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71728349902011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1372837282011-02-16
Bo Tureby, Danmark579109386662172015-09-01
Bo Valeur, Danmark8836414822014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141012712182015-03-26
Brahim Birds, Marokko3322414012014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7917617392013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4328210722016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark9980515412016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5735722452011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1720472042009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1275127512002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5379112162018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217848631772008-02-27
Carl Bohn, Danmark73843876120482020-01-15
Carl Erik Mabeck, Danmark12727812159862007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61076326962014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3404915372013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5113739758272007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3496321892012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3758326542002-09-03
Carsten Fog, Danmark1269726972008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8924570274822008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark223566241402019-12-13
Carsten Hermann, Danmark1306630662003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark572449117412019-08-06
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51100924042010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1453545352004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1351635162006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark326837838412007-07-12
Carsten Siems, Danmark39957898762712019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig101946424492006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3309612082014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3866339832013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1224122412013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131765520422014-11-10
Chris Batty, England14227908074052008-02-20
Chris Lansdell, England163185929422009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142644425442010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4482215012017-11-06
Christer Brostam, Sverige659378525312018-06-21
Christian Andersen Jensen, Danmark45180001855782016-12-11
Christian Axelsen, Danmark469497564002011-09-25
Christian Brinkman, Holland1152415242010-02-23
Christian Eilers, Danmark486614021602013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1146914692009-12-06
Christian Leth, Danmark5615142046382016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111673719562013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131575319212012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1242224222013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111099813332014-01-08
Christian Rørdam, Danmark445388133712018-12-13
Christian Svane, Danmark3696825882006-07-25
Christian Terp, Danmark5558317312018-06-22
christian tiller, Norge1240824082007-10-16
Christian Tiller, Norge72145543072005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1299929992006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51211831152007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9212110225882016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark435639732013-01-08
Christoph Moning, Tyskland141759417592011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31217557142010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig81079818322012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2386821062006-06-07
Claus Andersen, Danmark211146802019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2294716202011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark210345472017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1217321732006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3682726922007-04-29
Claus Halkjær, Danmark745118049052592019-12-03
Claus Horneman, Danmark1440144012003-02-06
Claus Johansson, Danmark162236016872012-03-09
Claus Kesby, Danmark1221122112006-07-10
Claus Kesby, Danmark1144714472008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101406117872011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203102827922014-06-05
Claus Øgard, Danmark2334416872008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11021909062482012-03-06
Conny Jensen, Danmark191857423772018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3605723232006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark368385944582010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1210521052009-04-25
Damien Gailly, Belgien1142214222016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2380419572010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2401623542011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41137736892005-01-31
Daniel König, Tyskland7587210042013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark1846155592020-01-13
Daniel Mauras, Frankrig1172417242015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51055631092005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32552391033322019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4400911642012-05-31
Dave Barnes, Danmark5668823882013-09-05
dave farrow, Storbritannien1211121112007-10-30
David Andersson, Sverige12816139324092015-02-14
David B. Collinge, Danmark112123432752013-05-21
David Boertmann, Danmark469951540652013-09-27
david drangsland, Norge162811728822011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1294229422005-12-24
David Erterius, Sverige31246476940792018-09-18
David Lundgren, Sverige1220322032009-09-18
David Monticelli, Belgien10217463130232017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3555920022007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2452524742004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61312932872009-02-23
Dennis Noel, Danmark1847784772004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19221398227802019-11-08
Deryk Shaw, Storbritannien1249024902002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1189818982006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202609816892010-10-21
Domen Stanic, Italien142175021802012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172436721622011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6781416302016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1284028402004-09-30
Don Baccus, USA1250825082003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61170744492014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2280715062013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5667615352009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet624505942018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2545627462008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193743130802005-03-16
Egon Iversen, Danmark2543734862011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9812500326872019-05-16
Eigil Ødegaard, Danmark508102256753052018-09-14
Einar Flensted-Jensen, Danmark1390739072004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1160916092012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61619032302006-08-09
Eline Eggers, Danmark3603520392006-02-01
Elly Hansen, Danmark204325061212017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark333346020022015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7945817632013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3522219792008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5891621632005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71344636772018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5614291349222012-10-12
Eric Didner, Frankrig20724554325822020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61395327742008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173833647292007-04-29
Erik Biering, Danmark70086684858142020-01-09
Erik Bogh Nielsen, USA9712074826772016-03-19
Erik Breden, USA61119421312007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4587828572015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige152910927092007-06-05
erik ehmsen, Danmark101217416932011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61275751562008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51603042122006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark637649134442019-09-10
Erik Jensen, Danmark2438122362007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133741056052005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1360836082005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30234278636962017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1193819382004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark425808712017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2231617242017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1209220922004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1202620262004-12-18
erik van bogaert, Belgien1155815582014-10-16
Erling Bonde, Danmark3678228172009-03-29
Erling Krabbe, Danmark16214467452512019-12-02
Ernst Hjøllund, Danmark3718032722006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71856639252006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2540729302004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1175817582011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge458058429292013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61036017952008-06-23
Esper Boel, Danmark3272910512016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4773420662008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark90897948256712020-01-20
Fabian Schneider, Schweiz527463924682015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2326216892011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland493647015862019-04-29
finn birkholm-clausen, Danmark41118135742009-04-23
Finn Bro, Danmark132098125892017-05-10
Finn Carlsen, Danmark295982132902013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111904823402016-11-15
finn henriksen, Danmark11939312552018-04-25
Finn Laugo Sørensen, Danmark23234701236312014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1111611162013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10785212432015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6015206669162012-03-10
Flemming Dane, Danmark3498118222008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1192019202009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91787830522013-10-20
Flemming Lang, Danmark81826537812013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1141414142008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark322547932017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1188718872003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1197319732010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2483024862005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61209522072009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1239223922005-02-03
Franck Ishøi, Danmark334475625332013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark637634336422017-03-29
Frank Desting, Danmark457741331762013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112725242072012-03-29
Frank Svensson, Danmark3896938122006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233795732642013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3628722232014-11-18
Freddy Johansen, Norge61277029282009-01-30
Freddy Rosning, Danmark294236433692019-05-16
Frédéric Jiguet, Frankrig568922426062016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark5443210052019-01-18
Fredrik Ström, Sverige5577912472014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102658746922002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1218021802006-05-10
Frits Rost, Danmark1084078032912019-08-07
Frode Falkenberg, Norge204487731452008-02-25
Frode Jacobsen, USA466183220842012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1230523052009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131732418572017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3336912542012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16934970739372011-03-23
Gal Shon, Israel1157615762009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112451229892005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1199719972004-11-05
Geert Brovad, Danmark103185144442004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163234427562009-06-25
Ger Meesters, Holland3824129692008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16539098671342017-10-24
Gert Jeppesen, Danmark14423003257202012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark555836319532014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81697730532006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1154815482013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland988270620792019-11-12
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1404440442005-12-04
Gordon Hodgson, England1233523352010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1370037002013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3820432632004-07-31
Graeme Joynt, England3321513782014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3604320672002-09-27
Greg McIvor, Sverige173426223402013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1351835182004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark193883127292006-03-11
Gunner Munk, Danmark1249324932006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81019918292011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5515912212013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122372330292013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1218521852005-08-05
Hanne April Farnæs, Danmark3441515622010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1210021002005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4970628442009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112302734072006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark13872010282019-08-12
Hans Erik Mom, Holland1177817782006-01-28
Hans Gleie, Danmark2431923932010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark16276272017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark503593421372016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4699120982005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3586923782005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2148251221656442019-12-30
Hans Jørgen Riis, Danmark2325418772010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1734473442004-04-03
Hans Larsson, Sverige358817748722010-11-07
Hans Lind, Danmark123032448022013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193685832882010-08-09
Hans Rytter, Danmark234880040702007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10217219432132018-12-04
Hans Ægidius, Danmark422957462019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71012723392014-02-02
Harry J Lehto, Finland5716041153752012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2388621492015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5720020922010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1602238718995982019-06-10
Helle Dyrting, Danmark191343011912015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202624619432018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7413227533172015-06-17
Henning Larsen, Danmark1148435015852019-06-14
Henning Broe, Danmark1121412142010-08-05
Henning Hansen, Danmark4737422372006-03-01
Henning Hansen, Danmark4636416112008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1156715672013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11620934927822013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark212026584472016-05-27
Henrik Baktoft, Danmark2442025832013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3525921172010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10319998764762019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1225122512004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3752735642004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1155115512012-10-18
Henrik Elver, Danmark91585421332005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311360148612019-07-23
Henrik Friis, Danmark20518200823112019-04-21
Henrik Greve, Danmark3901056482008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71713328262006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71279326242010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422849673182013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1195919592008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81298023612014-06-10
Henrik Johansson, Norge2485728992009-04-11
Henrik Just, Danmark7414209141982012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1162516252009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49964139967642013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195368751632011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81068316022010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2259513022014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5412195458082014-09-29
Henrik Madsen, Danmark71479031742009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5211985759892012-10-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82393547232010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81467321182005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark26928704670402020-01-14
Henrik Poulsen, Danmark2270015272012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3770532292004-03-03
Henry Lehto, Finland8611507822252017-02-23
Herman Bouman, Holland1188218822006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101234829702019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2528429002013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1226222622002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2435822692011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5435210442016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2517028932003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark16976972016-07-25
Ib Jensen, Danmark25646275074712019-12-03
Iben Hove Sørensen, Danmark1469146912011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122083021122010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117888030342013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344339420022018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2257914222010-01-11
Inger Andersen, Danmark244921625992007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1194819482007-12-09
Inger Skov, Danmark2592134632004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61531946942005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1250925092005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1194519452004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark28064342018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81359131242010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige617565119152013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige777114716152017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1153615362007-04-10
J Ole Andersen, Danmark433803915932016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3577519522007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1323732372003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192331919272013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315375322402010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3747428502003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2324817402009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224363338132012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1268026802004-08-13
Jakob Dall, Danmark8419092648152013-11-09
Jakob Engelhard, Danmark193217839982013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81131121272011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark74743647621832019-12-12
Jan Helbo, Danmark869119928002014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4414813402015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2318023662018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark3933434382006-02-25
Jan Bosch, Holland1198119812007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1164016402010-07-26
Jan Dresler, Danmark2489025422003-10-21
Jan Durinck, Danmark224923138702013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark266166647282019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557401630322018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213708227072017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark71958670312009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71274722292012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131368917142019-11-08
Jan Kiel, Danmark82162255592010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72794273732011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576309221742018-06-13
Jan Mogensen, Danmark294264027142012-05-09
Jan Nielsen, Danmark1166429042019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3574019512009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91956133672009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71666632582006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2494125732008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811372988412017-03-15
Jan Speiermann, Danmark3910049761012012-06-15
Jan Svejgaard Jensen, Danmark39845232019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8918593540552007-08-21
Jan van der Laan, Holland1173917392009-07-31
Jan W. Badura, Danmark311945012019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4716523322010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61426034462010-05-28
Janis von Heyking, Sverige524049014222013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1125712572011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7729613342014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9418630525362007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3493517472010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414458921302014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1470347032009-08-20
Jelger Herder, Holland81727028892004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2548929912006-10-09
Jens Andersen, Danmark61501135132007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62222959492006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61278243662011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1212421242004-08-01
Jens Boesen, Danmark102008825262009-04-04
Jens Brandt, Danmark17267262015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2529529772005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7217884357122013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1176717672007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3752226152006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935973476762019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5364911162016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark857895534742020-01-01
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42998853673752013-05-07
Jens Lind, Danmark8757217962019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1178017802009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark153873691572016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark454109022292011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9418191040512011-07-01
Jens Paulsen, Danmark585080120942019-10-15
Jens Ryge Petersen, Danmark214880136372011-09-16
Jens Röw, Tyskland1308330832014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6541326884100692019-06-17
Jens Thalund, Danmark2177209987023202015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2576932172007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31359469232004-05-16
Jens Wiberg, Danmark171659321952019-03-28
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41209735222006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1116711672011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark91954444002013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183706430322011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3378118382012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1213921392012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark191323225472019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4484314642012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2389021802007-08-28
Jesper Schade, Danmark18418412016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2419123252011-09-27
Jesper Sonne, Danmark132182724632012-03-30
Jesper Sonne, Danmark305683627432005-09-27
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101510350502014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark18678672016-07-08
ji be, Schweiz183053627802010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183632825852005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2429721562002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173785353212005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien625272819132017-06-29
Joakim Engel, Danmark8318967456092007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark1786888862019-07-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1130013002007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark191053111942019-11-12
Johan Emil Løje, Danmark1180018002007-07-31
Johan Stenlund, Sverige5592315832013-12-20
Johan Stenlund, Sverige439077438662010-12-20
Johan Stenlund, Sverige3727327512006-03-01
Johanna Hartmann, Danmark1231323132013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7810972135862012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2489024942006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131723323422014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21829687235182014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4735021402007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254540226172011-07-31
John Frikke, Danmark322780719682019-08-28
John G. Dinesen, Danmark375832225752013-10-22
John Hornbek, Danmark182926819382008-09-08
John Jensen, Danmark534734616492019-04-26
John Judge, Storbritannien2441722752002-10-08
John Jørgensen, Danmark6690113512013-06-30
John Kyed, Danmark139304108100912013-12-22
John Larsen, Danmark995105387368232020-01-02
John Martin Mjelde, Norge61232125672008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1186418642012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2261914482012-06-26
John N. Jensen, Danmark1235123512007-11-22
John Pedersen, Danmark10318591248732013-11-02
John Steffensen, Danmark1252025202004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12223635437442010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31358415481842019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28051320543562017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12018480944952013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112075127072008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1106410642012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3422116452013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131814620622014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1353735372013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark16406402018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3627123632009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142142320752011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6682214212014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark210515952018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1314031402008-11-24
José García Monzón, Spanien4836028722005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien14884882019-07-05
Josh J Shaw, England2336020172009-12-25
Josh Rhys Jones, England326584736332013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1202420242005-11-15
jules phillips, Danmark1152515252015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1128812882013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1181918192011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4362713802015-02-18
Julien Piette, Frankrig71088822932017-10-16
Julien Piette, Frankrig163200226442005-05-18
Jure Novak, Slovenien1125212522013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1166816682010-10-12
Justin Jansen, Holland1185518552005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark12352352019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24548270938262011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1215021502009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2897748262004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14136988968272018-09-25
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2264414302009-03-01
Jørgen Munck, Danmark608936054272019-12-30
Jørgen Scheel, Danmark163760437062006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317667135512006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8115549544322009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3540420162006-05-10
Jørn Opsal, Norge1312631262003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4949526532005-03-18
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112279634392011-10-20
Kai Gauger, Tyskland101756122812011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2223312532016-01-08
kai nissen, Danmark101358918842014-08-18
Kaj Halberg, Danmark25084022019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3538119962007-02-05
Karen Lang, Danmark2546130442004-07-06
Karin Gustausen, Danmark383180161472019-12-03
Karina Jensen, Danmark1258025802013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183908328502005-08-26
Karsten Busk Laursen, Danmark1103810382014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8792813912013-02-11
Karsten Mose, Danmark2222911432013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3512618632009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark101952324482006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark19419412014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1188218822005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1312831282006-03-05
Keith Fox, Danmark647482628202019-12-03
Keld Jakobsen, Danmark918014522582019-05-05
Keld Sørensen, Danmark5927625212008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1341434142002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3766743322010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1884488442013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141993917492012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2419021222012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark586275243872013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820861861032007-02-25
Kent Olsen, Danmark4510473085942018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1168016802007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2362219122006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig304692728662009-10-11
Kield Andersson, Danmark51087828292008-10-18
Killian Mullarney, Irland2502425912006-01-10
Kim Aaen, Danmark5413798258752012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1353735372001-10-01
Kim Duus, Danmark11417054632322017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1106510652013-12-27
Kim Fischer, Danmark225126236712005-03-07
Kim Iburg, Danmark1176117612006-08-07
kim jespersen, Danmark2205912832012-01-31
Kim Lunding, Danmark173527345412006-01-14
kim lundqvist, Danmark142607824802008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3428115832014-07-28
Kim Petersen, Danmark101882422502006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1169216922008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91598125762008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3486324272014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1158715872013-04-08
Kis Boel, Danmark1057134012112019-12-09
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3352017652017-03-14
Kjeld Lund, Danmark161985934532019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1142714272012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92231927532003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge296465829542006-02-19
Kjetil Johannessen, Norge386617629162009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge347204078342012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1195819582007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2386522532009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296729946442006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3819333932005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark16106102017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark346763041322011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark34644025252802019-07-15
Klaus K. Nielsen, Danmark6753646822019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark41316706625145372020-01-17
Klaus Mortensen, Danmark5310926936182010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2398521342004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3804043742013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2206911402012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1284628462010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6945626512013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1112511252011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163244232482010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1117511752016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576121520171702017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1207720772006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82068132332006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2303819512011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1128112812012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71743429762011-10-01
Kristian Borum, Danmark2462924852007-04-22
Kristian Kirk, Danmark17487482018-05-23
Kristian Laustsen, Danmark5975024252011-10-23
Kristian Laustsen, Danmark61212328482010-09-22
Kristian Poulsen, Danmark2295318312011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1133013302011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61323432092013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113418073042010-10-28
kurt jensen, Danmark1114911492013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81677232672019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71465129412009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2342122732007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272380012002011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark18818812011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark283606318652018-02-18
Lars Nielsen, Danmark18138132017-06-13
Lars Petersson, Sverige1108410842011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10624283452882017-07-30
Lars Andersen, Danmark435971922332015-05-22
Lars Andersen, Danmark1191519152010-01-01
Lars Andersen, Danmark18615219023242019-11-25
Lars Birk, Danmark30127583629202020-01-09
Lars Borup, Danmark358369142102010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2391421302005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1115011502015-08-07
Lars Ernst, Danmark19899892012-02-02
Lars Falck, Danmark849271624222019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2253413392014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark11416286939732020-01-14
Lars Grøn, Danmark22515107224982019-11-21
Lars Halkjær, Danmark4399011252016-02-26
Lars Jensen, Danmark21943599267402016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark351238810182020-01-09
Lars Larsson, Sverige3577421242006-07-08
Lars Laursen, Danmark1222022202011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1198419842005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1265126512008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2390320722004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12812723391312020-01-13
Lars Mejlby, Danmark193872637992010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1195119512009-02-20
Lars Munk, Danmark1168816882007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1213921392007-07-15
Lars Paaby, Danmark474991527142019-12-17
Lars Pedersen, Danmark1181618162006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3725129052008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22232520054342014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark424873822882013-12-13
Lars Smith, Danmark173340145622011-12-09
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183638130052004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71225128292009-02-01
Lars Witting, Danmark358111737512019-10-14
Lasse Braae, Danmark1347934792004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2440723952003-11-26
Lasse Olsson, Sverige233036025192012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3342513272015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51135931062012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark202913025252014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark28336122018-07-10
Leander Khil, Østrig224948232932012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2482027342011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224429228722006-11-08
Leif Bolding, Danmark101355721332019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark14164162019-03-07
Leif Holmskov, Danmark183445634002012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark72396008394932014-01-06
Leif Jensen, Danmark27503842019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2547632132006-08-07
Leif Novrup, Danmark2549029292004-01-06
Leif Pedersen, Danmark285248325462011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1207320732005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1253625362004-06-01
Lene Vejen, Danmark41163852982010-02-14
Lennaert Steen, Holland3668723542005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1255325532010-09-26
Leo JR Boon, Holland31336270732003-01-13
Lesley van Loo, Holland112097522602009-02-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91699022962008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4893033592007-05-30
Lis Ravn, Danmark2536131292004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6568011012015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark15065062018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1376137612013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4392011722016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1382438242007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51088535942008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3415115252009-05-28
lou bertalan, Tyskland1191819182008-09-25
Luc Verroken, Belgien41007828682006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142224122702011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5438012792018-12-10
Luca Boscain, Italien161792314032014-07-31
Luca Sattin, Italien244520126832009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112647137882006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1165716572009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien275229727892008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61008119662011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1198919892015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark14634632019-09-25
Mads Elley, Danmark173239134302013-10-21
Mads Herbøl, Danmark6764746092019-10-24
Mads Syndergaard, Danmark18668662012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark37683032019-08-28
Magne Pettersen, Norge2732737172007-08-03
Magnus Corell, Sverige1167916792014-03-25
Malte Christensen, Danmark1145314532012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3527119762014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2379119732008-07-22
Marcin Faber, Polen323889802013-09-17
Marcin Solowiej, Polen906599922102019-11-27
Marco Hammel, Schweiz1144914492010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141686518632012-01-12
Margit Hove, Danmark1211521152006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61276846782008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132395124042006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71551126022004-11-26
Mark Desholm, Danmark1308130812012-02-06
Mark Hammond, Danmark2388923762007-08-15
Mark Trott, England1199219922006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1200020002005-10-31
Mark Walker, Danmark10110342324102014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1110111012009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1246024602006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8015119440372013-03-22
Marnix Jonker, Holland183875529872006-02-01
Martijn Bot, Holland8617747531042010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101469916762011-01-27
Martin Eggen, Norge2424721872002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5710863585652017-10-17
Martin Holm, Danmark31014138492004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark18818812012-03-22
Martin Jessen, Danmark41031027722005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland296323739822011-02-13
Martin Lund, Danmark41207837162015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1220122012008-02-18
Martin Oomen, Sverige142437222262011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1178917892004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark172581397862019-12-12
Martin Rivero, Danmark2371620832011-10-01
Martin Roost, Schweiz2317117672010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81361018652002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3411215272016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276577642372008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24532868628842012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5832719472009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland13413625622892020-01-07
Mateusz Matysiak, Polen203113826102017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3478618782013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3493617012010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1165516552015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz355195028782012-02-26
mats svensson, Sverige4612016342013-11-09
Mats Wallin, Sverige71370321442005-09-06
Mats Wallin, Sverige244261924582009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig192709224142016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4735325362012-04-17
Maurizio Sighele, Italien9999718442011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1438343832003-01-29
Max Uhrenholt, Danmark13733732019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark19519512019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland15165162016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8113615537402009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4780137402013-02-28
Micha A Neumann, Danmark18938932013-11-12
Michael Hansen, Danmark1073089612016-11-10
Michael Bergman, Sverige2591033242008-10-27
Michael bergman, Sverige51449249752009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41002040362008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1207220722011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark43731367320762020-01-15
Michael Grell, Danmark31440283522012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark19639632016-03-08
michael jürgensen, Danmark1191019102011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1359835982005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark233958149742013-03-25
Michael Mosebo Jensen, Danmark12631364288102019-10-20
Michael Schwalbe, Danmark122767533172012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6767722262012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1385838582003-11-26
Michael West, Danmark1214521452007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52194485147692013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2318424322018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3582820342008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3666324602005-04-11
Mikael Funch, Danmark81912730182006-04-19
Mikael Nord, Sverige389618360192004-12-15
Mikael Nord, Sverige5410030331482014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2530530382002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16316312015-08-07
Mikkel Holck, Danmark25238700744032020-01-09
Mikkel Høegh Post, Danmark24147449068082015-12-02
Mikkel Thorup, USA749679252018-06-03
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397291543172012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224313231922007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1100510052013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1112911292012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33977817045412010-03-19
Mogens Holme, Danmark2285915112008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5887720992008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3327213532018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1230223022004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2282614772012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3787533962013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254593024872008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark10820243352482020-01-01
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222751126742013-03-28
Morten Christensen, Danmark7210778851562019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1429442942003-05-30
Morten Dehn, Danmark7858619442015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark344807340932019-01-08
Morten Jensen, Danmark61129924372006-06-07
morten jønck, Danmark3327611352011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark91829027142009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3784934002002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71658833852011-02-03
Morten Müller, Danmark212251818372018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark787601027742019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1853233715073752020-01-09
Morten Stampe Larsen, Danmark5774421922005-06-29
Morten Winness, Norge13116303924942017-11-19
Mårten Müller, Sverige3693724472009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien16096092015-11-12
Nelly Hansen, Danmark336802833482006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2374019722002-10-08
nick petersen, Danmark4537614682011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark569022127132011-10-31
Nico de Vries, Holland1185918592009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1126012602012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4690921322008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6710767029652016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark627419222132019-12-16
Niels Bomholt, Danmark61241130632006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2328918862015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71433022762006-03-19
Niels Frost, Danmark1215521552012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1247824782007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6766827772011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5700817532013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark16736732012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91840424022008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark67949683125242020-01-09
Niels Jørgen Larsen, Dominica163637641682007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4630629922018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark16396392015-09-14
Niels Odder, Danmark4780925422010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1057553617572019-10-01
Niels Poul Dreyer, Danmark40656426335392013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4602718502012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1133713372008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346082133862012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark945665872015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20637613342272015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1251425142006-02-25
nuno barros, Portugal1178817882009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254238321222011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1245124512005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark373641019012016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25245167949182013-06-11
Ole Andersen, Danmark2350222052009-03-29
Ole Friis, Danmark2515129062006-05-08
Ole Hetland, Danmark507993858742018-02-24
Ole Hetland, Danmark112261326562006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81463522562008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3534720052013-09-29
Ole Krogh, Danmark12253128957103552018-12-30
Ole Lorenzen Post, Danmark1242124212010-09-27
Ole Richter, Danmark1385738572006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3581325822005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3404217072012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6723916532014-11-13
Ole Snerling, Danmark1170817082008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2509930232007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark6992520782008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1185218522004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark210956122017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47879237686142014-03-28
Oleg Formanyuk, Ukraine4882132952005-12-15
Olof Strand, Sverige224511041122009-01-11
Oluf Lou, Danmark41635257402013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1129812982013-07-06
Omar Runolfsson, Island131631021892012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2362520552011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2581631582003-04-18
Otto Madsen, Danmark2297917332012-12-05
Otto Samwald, Østrig17621388031002017-06-01
Oz Horine, Israel518903532902019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3519819092012-05-21
Palle Jensen, Danmark3490116762008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113338449452006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10816372139782017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16627747435322013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133165438742013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2449526442008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1218621862007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1175217522010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1231523152011-04-23
Paul Nilsson, Danmark214547629342018-02-12
Paul Patrick Cullen, Danmark1178105463331682020-01-13
Pawel Malczyk, Polen51084630832006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101488819112010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark35219514526262019-12-07
Per Ekberg Pedersen, Danmark173805549792010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123012330472006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6812303643592015-06-23
Per Forsberg, Sverige1315331532003-05-17
Per Hauge, Danmark38693422019-11-29
Per Hirslund, Danmark19119112011-09-25
Per Holmberg, Danmark28238087741932019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1945377104322012-10-01
Per Kjær, Danmark17140993476612017-09-11
per mattisson, Danmark2464824642010-03-01
Per Poulsen, Danmark44091737178772018-09-04
Per Schans Christensen, Danmark47662207848202019-10-31
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10018088263752016-06-24
per schmidt, Danmark1163016302009-02-23
Per Smith, Danmark1232123212008-09-22
Per Vindis, Danmark477364334812018-02-21
Pete Antrobus, England3542122552011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4433115562012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3794730612002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61290626392005-08-29
Peter Bo, Danmark3981246012006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26930212428792017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark576519426852018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark112897034092005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61255747322013-08-26
Peter Christiansen, Danmark429344759592006-12-31
Peter Dam, Danmark14124689134102013-03-18
Peter Denyer, England2188912732018-07-16
Peter Halkier, Danmark323895424262019-11-19
Peter Halkier, Danmark61378834912006-05-10
Peter Iversen, Danmark1217721772005-05-01
Peter Jensen, Danmark4947032472009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102286433172009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4458413842013-02-25
Peter Lyngs, Danmark257861761472018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339752522125372016-11-08
Peter Petersen, Danmark2160512052017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5856630702015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1185318532010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10840117552017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61983452522005-06-12
Peter ter Heide, Holland1197419742008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71634535862006-01-05
peter wedel petersen, Danmark415314642018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91020018762016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1146614662012-07-16
Petri Kuhno, Finland3440515572013-11-21
Petri Salo, Finland2712244342008-06-18
Philip Dam, Danmark16736732015-09-28
Philip Elbek, Danmark28684712019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2569233012004-10-06
Pierre Unge, Sverige41116639612003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101840923132006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien255339547012009-11-26
Pim Wolf, Holland3643624312008-01-08
Poul Reib, Danmark5797421792009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1344834482007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5890021282009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1248624862004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark364784727222020-01-20
Poul Reib, Danmark1264626462004-11-09
Poul Thrane, Danmark143219154332012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1213821382012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1124912492013-01-14
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1137413742014-02-02
Preben Berg, Danmark194650742392007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1184018402007-10-05
Rafael Armada, Spanien2363821302012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91473721082009-01-16
ragnar smith, Danmark11922734042018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland1919556515842019-05-03
Ralph Martin, Tyskland264471820332008-04-18
Ralph Martin, Tyskland191479510042017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121672420552014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1287328732003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2847058252012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458151133422010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132196724642015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2408720692013-11-06
Rasmus Hald, Norge2270614752011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122591429802008-02-06
Raymond Galea, Malta1207520752004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4837723472004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1145614562011-01-13
René Larsen, Danmark7512337536582013-12-15
René Petersen, Danmark31104635742019-12-01
Rene Rantzau, Danmark234202058662013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1133613362010-09-22
Reto Burri, Schweiz121750920722012-04-06
Reto Burri, Schweiz345463125692009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81588422502002-04-28
Richard Bonser, England19633921739462014-10-28
Richard Burzynski, Danmark425306924722013-08-29
Richard Ek, Sverige367617250652011-10-03
Rie Jensen, Danmark318136632015-07-02
Rie Voetmann, Danmark72857666322005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1265226522004-03-11
Robert Paepke, Sverige7211157744312013-08-29
Robert Toft, Danmark3597828992009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne37551543360462019-09-02
Roland Jensen, Danmark173694530452008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1353335332013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203126623672013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige18623475730802019-11-08
Ronny Malm, Sverige407227627212014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1391939192003-05-06
Rony Livne, Israel2270317942017-11-14
Rud Lynge, Danmark1156715672014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15828004440392013-05-15
Rune Bjerre, Danmark348399950532012-02-12
Rune Larsen, Danmark2382220582006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296518732432013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark7871128205154752020-01-13
Ruth Ahlburg, Danmark234968127972006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2365319452005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1169916992006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1564356432003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81526722492005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255406025602006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2421321262007-09-09
Sander Bot, Holland5965220962005-02-24
Sanne Busk, Danmark51333855612008-10-08
Seamus Enright, Irland2550442172010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2373119852008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111747048402018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15845842018-10-26
Shaun Robson, England122411223772005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510234276954162018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2373225352010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680108678760682019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10317131249832017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509285632232010-07-02
Simon Werngren, Sverige71566227722007-11-29
sissel fossat, Danmark1135813582013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2558431572005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark27384042019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1435587492020-01-08
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33944845535462012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien17027022016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101823225312011-10-07
Steen Brølling, Danmark1206120612008-11-03
Steen Brølling, Danmark51268533182006-07-31
Steen Christensen, Danmark4651024812012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1278127812008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1014144237838182019-12-11
Steen Egholm Engelbøl, Danmark572906211742019-12-11
Steen Højmark-Jensen, Danmark1317931792010-03-07
steen jørgensen, Danmark11976411032016-11-18
Steen Reimers, Danmark112192332572012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark101996526062004-11-08
Steen Winkel, Danmark141245612302014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark775503226632019-11-05
Stefan Cherrug, Sverige193034222132012-02-06
Stefan Frello, Danmark1136213622009-05-28
Stefan Hage, Sverige3615826342012-02-16
Stefan Hage, Sverige92086132212004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3537622632005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7011942835432016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4527620082013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige726622219262019-11-23
Stefano Miceli, Malta316388412019-08-26
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1258225822009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192459722782017-07-12
Steffen Holst, Danmark4835925462006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3796536002005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1212621262006-08-20
Sten Petersen, Danmark12912912018-10-30
Stephan Skaarup Lund, Danmark15026288856162014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7313526230332008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2475827642010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5654417702013-04-14
Steve Klasan, Tyskland355255327752017-12-12
Steve Nuttall, England1136013602012-02-12
Stig Eide, Norge1265126512009-04-27
Stig Linander, Danmark11118702768552013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2379819442010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234361736492005-10-11
Stig Westergård, Danmark1323732372009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4692122182011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122649425352005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1230423042005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16833810949412018-11-15
Susanne Jepsen, Danmark14724273856562012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61212929502009-05-11
Sven Dall, Danmark2335220912013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111651425882012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark414024772019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1282128212006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31093445442003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark529889634862012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1223122312011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark19369362015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2428923272008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12919624540532012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1103110312005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark211606642016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1260126012004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61240931212013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien518571527012016-09-24
Søren Vinding, Danmark13611280515672018-10-31
Søren Brinch, Danmark133326873482009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark218359992013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2466424232010-09-29
Søren Harding, Danmark1009250351132018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71735732952002-10-29
Søren Koch, Danmark3671723012006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8911630439802015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249197479591242016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61365926632007-04-21
Søren Nancke, Danmark101653030692016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7017682656462012-07-15
Søren Olin, Danmark2496425122008-08-16
Søren Parup, Danmark19929922006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51281945562013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1186418642005-02-06
Søren Skov, Danmark576112005442272013-02-12
Terje Axelsen, Norge101863222302005-09-08
Terje Kolaas, Norge51359740252005-04-01
Terje Kolaas, Norge355472027752013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge4939634812012-07-27
Terry Townshend, England2454124202006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7914282048752012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5712615132008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295533725192005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2340217362009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8612478421382012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245257143072012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3895930842008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2374320312008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6714613942014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1268126812008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark30114261314422020-01-02
Thomas Hasle Ravn, Danmark2579931432007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153702133282009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2428722702002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3644926042012-01-07
Thomas Iversen, Danmark210065152019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark468355433562013-04-04
Thomas Jensen, Danmark1496149612003-05-17
Thomas Jensen, Danmark81328422512013-11-29
Thomas Kehlet, Danmark6610879830262014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1183418342004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2816145022005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland6897117412013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1246024602010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1109210922017-08-21
Thomas Larsen, Danmark1143014302005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1250525052008-04-19
Thomas Maul, Danmark8611819624292011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203656638592011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4728127792011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31027245252005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark96192802042952019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92399764492010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41133932642005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172341620222019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1197819782010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2238216262018-12-21
Thurel Julien, Gambia13216736319882011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1114311432013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4935034662007-11-24
Tim Andersen, Danmark31281254382004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2465926552002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72486456112011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81766824412006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2286914622010-01-03
Tine Jensen, Tyskland11813810062018-06-03
Tobias Berger, Sverige435849224632012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81610526652006-03-11
Tom Backlund, Finland1346734672008-01-06
Tom Backlund, Finland51434940762006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg3266311602014-04-23
Tom Goossens, Belgien91856333072006-08-09
Tom Jensen, Danmark1216321632006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2412125632004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3579524092006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20734987338722014-07-10
Tomas Svensson, Sverige448574442532010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132456423962010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5604215002016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8219468943512006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2442522182006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige12218622795142018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige81784726372007-06-24
Tommy Kaae, Danmark406634345302017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2246314352014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376466426232013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172624327202013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark60091688544712020-01-14
Tony Søholm Larsen, Danmark222629717252015-12-05
Tony Disley, Storbritannien2418521182005-03-25
Tor A Olsen, Norge1267326732003-11-09
Tor Olsen, Norge283899027342019-09-12
Torben Andersen, Danmark61348328342008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6302212112019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2329617372010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193581126122007-02-25
Torben Evald, Danmark81616730162019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132147222932011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark18838832017-04-06
Torben Laursen, Danmark334746032222012-10-23
Torben Lund, Danmark51054245922004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5411610402016-02-12
Torben Lyng, Danmark202119920722019-11-11
Torben Olsen, Danmark21005866822013-11-02
Torben Sebro, Danmark599394633042020-01-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark9828916302018-05-22
Tore Vang, Norge5511394179642016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark1429758229532019-12-19
Tormod Amundsen, Norge182687828682013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1190019002004-09-01
Troells Melgaard, Danmark619547033052018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark539173083152019-08-10
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458754566172013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1148514852013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2320517442013-02-01
tue hartmann, Danmark18918912012-05-06
Tue Romanow, Danmark1228022802009-10-06
Tune Jensen, Danmark1241624162006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2465424442007-03-04
uffe jensen, Danmark17047042015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1199219922007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5911307629052006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297044285232010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1120112012004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3602522572003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182496125662014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1235523552005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2380420822004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9515685935372013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark324579532012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark15515512018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark18118112017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark15635632017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10115932228532010-01-05
Vegard Bunes, Norge51271028982003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72012441782007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1291829182002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2269330189802014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2780447262001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1240724072013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162131917632017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12822656860842018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71273937782010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1252025202004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6785118352011-12-22
wally morell, Danmark1155815582013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5806017282006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1193419342005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2588334522003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143206231352008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1110911092013-04-30
Wim van der Schot, Holland1234023402006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3589422182013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1283128312011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2398422722012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3700026092008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184142530682012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3789639432005-04-11
Yoav Perlman, Israel153133328432011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8610530230922019-12-30
Zbyszek Kajzer, Polen1105410542013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6682115592015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5727520402018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91865035512014-01-04

Der er i alt 1392 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.166 sek.
til toppen