Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31422480942009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1157315732011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244035722022018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2436424562011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2532236382008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1187918792011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17539934663342010-05-04
Aleix Comas, Spanien2556432722005-11-07
Aleix Comas, Spanien6986519772010-09-05
Aleks Lund, Danmark1202120212015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6941818472013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5112472050632018-10-05
Alex Wallin, Danmark3514520172008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2474924982001-11-09
Alf Frølich, Danmark1288528852010-08-02
Alf Petersson, Sverige428847143662011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112079333102013-08-15
Allan Haagensen, Danmark212715839822019-11-05
Allan Hansen, Danmark3588423312009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2353322882012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3454615632009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark60466992284582020-08-12
Allan Prang, Danmark1337933792011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2549831042005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20119721427562013-04-02
Anders Bergman, Sverige3629825282009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122518072792013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark25223282020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1237723772012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12528182355562011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1180518052005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91410518582011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8218580039992016-06-04
Anders Horsten, Danmark2424922662008-03-14
Anders Jensen, Danmark554111415132020-04-24
Anders Jihmanner, Sverige1193919392005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62741285325562020-06-18
Anders Roel, Danmark111619024282013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12927985639332011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51321241302012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316975039102006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark284874254552020-05-11
Anders Østerby, Danmark336881072782015-11-13
András Fodor, Ungarn569982648162015-03-10
André Julinder, Sverige3481322252012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark265532228122012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14811829857892018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6513791157062019-11-13
Andreas Guldager, Danmark131807419152012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1317031702002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205221334892003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1232523252005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183121222902006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61134821692007-12-16
Andreas Petersen, Danmark294769350702012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1039595272019-10-13
Andreas Saul-Rotne, Danmark1188818882009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1230523052005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31556656752001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1315531552003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1193719372013-04-10
Anne Blotting, Danmark2270114612010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31746551135092020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1162216222013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41541561482006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6514829046402016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2408822922007-12-16
Antoine Joris, Belgien447695824362016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81864153982013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1391939192012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10725968064322020-02-03
Arild Breistøl, Norge142555933592010-02-11
Arild Hansen, Norge2407521302005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1205120512006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51109327762017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514550115232020-06-26
Arne Kiis, Danmark37555569140882017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71104421152009-10-19
Arne Torkler, Danmark161676728002016-11-06
Arne Volf, Danmark12423372855412017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274171234732014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225347452142006-06-07
Aron Andersson, Sverige4607017272010-10-20
Aron Andersson, Sverige3614632362008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark134159470832007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge292465311402015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10317227935152019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3496020132009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark851819082018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien14314312020-01-17
Attila Lenart, Danmark78212292020-07-24
Aurélien Audevard, Frankrig58699997537372019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1035148388065742020-05-14
Barrault Frantz, Frankrig71322328552019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61134720402006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91697623772009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142414336932014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192314218082014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2268414572011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71311524742006-07-08
Benny Haahr, Danmark578367030122018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2609632332003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12326575641182012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1183818382013-05-02
Benny Rytter, Danmark1186818682013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1193819382013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142192127962012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132644323022005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245073652812012-09-09
Bent Christiansen, Danmark16566562018-01-09
Bent Jensen, Danmark3880029622006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1054369152020-06-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2714243302005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6700815292012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71265522792011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18724276940442020-06-24
Bente Steffensen, Danmark1163916392007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1190819082011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2251413322010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1181618162009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1173417342010-07-07
Birger Lønning, Danmark12622701752022020-08-07
Birger Pedersen, Danmark4839623172006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2511926472007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3409917392013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark32432994366622020-08-11
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262782819502020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1377037702007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark13203202020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2512128812007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162200719662017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark14614612020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark61178423742005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3543119582009-04-19
Bjarne Skule, Danmark172178016682010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2489126672004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9926617492013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2521927612003-03-25
Björn Dellming, Sverige1382138212009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133575450962006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3465917062012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark21719527730082020-05-20
Bjørn Ginman, Danmark2547745662017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4749327912010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3691128432005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge311196202020-05-04
Bo Jensen, Danmark11115316124572012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark14723712982020-05-13
Bo Sonne Sørensen, Danmark296708851402010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71787250942011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1383338332011-02-16
Bo Tureby, Danmark579113525263592015-09-01
Bo Valeur, Danmark13969115792020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141121012982015-03-26
Brahim Birds, Marokko3346614862014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7975718422013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4363411662016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91050816042016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5775223242011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1736173612009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1282828282002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5434613602018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218403232532008-02-27
Carl Bohn, Danmark82251605021452020-08-12
Carl Erik Mabeck, Danmark12728688961042007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61127528282014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3429316092013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5114113559382007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3517222632012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3780727222002-09-03
Carsten Fog, Danmark1277227722008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8925288176132008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark233811542462020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1313231322003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark593034918492020-07-09
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51138424762010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1463546352004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1360036002006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327068239232007-07-12
Carsten Siems, Danmark39960844868852019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102014725252006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3333412902014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3896540852013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1235823582013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131877421682014-11-10
Chris Batty, England14228975179502008-02-20
Chris Lansdell, England163319830592009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142746026082010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4516215802017-11-06
Christer Brostam, Sverige669930326142020-02-04
Christian Andersen Jensen, Danmark45183375556792016-12-11
Christian Axelsen, Danmark469842165272011-09-25
Christian Brinkman, Holland1158315832010-02-23
Christian Eilers, Danmark486961622312013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1154215422009-12-06
Christian Leth, Danmark5615640747242016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111761420462013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131673420022012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1252525252013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111195014252014-01-08
Christian Rørdam, Danmark445773436202018-12-13
Christian Svane, Danmark3720126572006-07-25
Christian Terp, Danmark5598718062018-06-22
christian tiller, Norge1249324932007-10-16
Christian Tiller, Norge72199244042005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1308230822006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51257032512007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9212763326542016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4387910492013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31250658382010-08-18
Christoph Moning, Tyskland141881518542011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig81147219152012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2402021822006-06-07
Claus Andersen, Danmark213277822019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2307816952011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark212276542017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1224922492006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3709327642007-04-29
Claus Halkjær, Danmark755123781153372020-08-10
Claus Horneman, Danmark1450945092003-02-06
Claus Johansson, Danmark162360017802012-03-09
Claus Kesby, Danmark1230023002006-07-10
Claus Kesby, Danmark1152315232008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101482018662011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203247928672014-06-05
Claus Øgard, Danmark2351517722008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11022693563602012-03-06
Conny Jensen, Danmark192030824972018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3624923922006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark368665845562010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1218521852009-04-25
Damien Gailly, Belgien1152315232016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2395120262010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2417324362011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41170138052005-01-31
Daniel König, Tyskland7641610772013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark2075487042020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1182118212015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51089731742005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32554799534142019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4436412662012-05-31
Dave Barnes, Danmark5714524782013-09-05
dave farrow, Storbritannien1219221922007-10-30
David Andersson, Sverige12817110625082015-02-14
David B. Collinge, Danmark112204733242013-05-21
David Boertmann, Danmark4610313842472013-09-27
david drangsland, Norge162932729572011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1302130212005-12-24
David Erterius, Sverige31248767641862018-09-18
David Lundgren, Sverige1229022902009-09-18
David Monticelli, Belgien10218275531022017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3576520672007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2468925542004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61360933662009-02-23
Dennis Noel, Danmark1872987292004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19523135728632020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1257325732002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1195319532006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202759917582010-10-21
Domen Stanic, Italien142289922692012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172583322532011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6835917202016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1291329132004-09-30
Don Baccus, USA1257025702003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61232246032014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2295715812013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5703916132009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet631117012018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2562128462008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193875231782005-03-16
Egon Iversen, Danmark2569736742011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9913243327572020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark508105956254402018-09-14
Einar Flensted-Jensen, Danmark1399839982004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1167816782012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61669633002006-08-09
Eline Eggers, Danmark3625121152006-02-01
Elly Hansen, Danmark204521966822017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark333623120822015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark71000318432013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3546020562008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5923722262005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71403337632018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5714775650022020-06-13
Eric Didner, Frankrig20726341027582020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61442228472008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173950948212007-04-29
Erik Biering, Danmark77194129159382020-08-04
Erik Bogh Nielsen, USA9712820027582016-03-19
Erik Breden, USA61163322092007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4620129432015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153012928052007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61327652862008-12-29
erik ehmsen, Danmark101288117532011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51650343112006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark638183635512019-09-10
Erik Jensen, Danmark2452523072007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133862558282005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1370937092005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30236638337842017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1201020102004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark429309622017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2250318202017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1217221722004-11-29
erik van bogaert, Belgien1163516352014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1211521152004-12-18
Erling Bonde, Danmark3706529162009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19316188454102020-08-11
Ernst Hjøllund, Danmark3740733642006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71911640242006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2553729922004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1185918592011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge458411830132013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61082118772008-06-23
Esper Boel, Danmark3303511672016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4801221412008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark967107176058202020-07-11
Fabian Schneider, Schweiz527866625512015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2342317752011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland524210916622020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41145636482009-04-23
Finn Bro, Danmark132202226902017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296197633642013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112002324262016-11-15
finn henriksen, Danmark141131813602020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23236443637182014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1120012002013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10863013312015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6015663869972012-03-10
Flemming Dane, Danmark3520518932008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1200320032009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91866331562013-10-20
Flemming Lang, Danmark81898338892013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1147114712008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark325778972017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1195019502003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1204420442010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2499825662005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61249822652009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1247224722005-02-03
Franck Ishøi, Danmark334716326192013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark638164037452017-03-29
Frank Desting, Danmark457981332402013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112805242972012-03-29
Frank Svensson, Danmark3916738692006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233974933512013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3662923402014-11-18
Freddy Johansen, Norge61329330042009-01-30
Freddy Rosning, Danmark304513534462020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig569322226752016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark161066812772020-06-18
Fredrik Ström, Sverige5624113552014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102742647982002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1225922592006-05-10
Frits Rost, Danmark1095012333942020-02-06
Frode Falkenberg, Norge204636032252008-02-25
Frode Jacobsen, USA466522921382012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1240224022009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131838919132017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3360913362012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16936132940122011-03-23
Gal Shon, Israel1165016502009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112530930712005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1205420542004-11-05
Geert Brovad, Danmark103275345422004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163343028362009-06-25
Ger Meesters, Holland3845030392008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16540386672422017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark29344892020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14424062758072012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark81759631752006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark556214320252014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1165216522013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland1009145721412020-05-01
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1414541452005-12-04
Gordon Hodgson, England1242524252010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1380838082013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3849433392004-07-31
Graeme Joynt, England3344314522014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3627321312002-09-27
Greg McIvor, Sverige173562124262013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1358235822004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194010928222006-03-11
Gunner Munk, Danmark1259525952006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81073618922011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5558813142013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1224722472005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122471731272013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3467816252010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1215921592005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112382934802006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4999129082009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark13990111192019-08-12
Hans Erik Mom, Holland1184818482006-01-28
Hans Gleie, Danmark2446124672010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark17447442017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark503977222322016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4727221682005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2204268794458002020-08-11
Hans Henrik Larsen, Danmark3608724462005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2337919462010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1750175012004-04-03
Hans Larsson, Sverige359069049512010-11-07
Hans Lind, Danmark123124048902013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193826533682010-08-09
Hans Rytter, Danmark235057641702007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10318087032922020-05-17
Hans Ægidius, Danmark319439112020-04-24
Hans Ægidius, Danmark427838632019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71062624142014-02-02
Harry J Lehto, Finland5716491154662012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2421323102015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5756721612010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1631252160298932020-08-04
Helle Dyrting, Danmark191474812632015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202779620282018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7413762633882015-06-17
Henning Larsen, Danmark1179609217122020-03-09
Henning Broe, Danmark1130013002010-08-05
Henning Hansen, Danmark4661116652008-04-22
Henning Hansen, Danmark4767223332006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1166216622013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11621728828542013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282352785942020-04-26
Henrik Baktoft, Danmark2461626612013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3546021932010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10320870765832019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1230823082004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3773436492004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1164416442012-10-18
Henrik Elver, Danmark91648722012005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311763149492019-07-23
Henrik Friis, Danmark20519767023782019-04-21
Henrik Greve, Danmark3934658212008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71332826892010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71778229542006-07-10
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12423750174532013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1203520352008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81372524342014-06-10
Henrik Johansson, Norge2502629832009-04-11
Henrik Just, Danmark7414742942852012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1168616862009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49967672469182013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195537052792011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81122416892010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2279314052014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5712745058802020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71536532702009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5412463761082020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82462448372010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark27831421972062020-07-04
Henrik Pedersen, Danmark81526921952005-09-14
Henrik Poulsen, Danmark2285815982012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3794533082004-03-03
Henry Lehto, Finland8612165222942017-02-23
Herman Bouman, Holland1194119412006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101321130802019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2547929952013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1232623262002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2453923582011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5480211292016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2529029512003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark18088082016-07-25
Ib Jensen, Danmark26348758876102020-06-22
Iben Hove Sørensen, Danmark1479147912011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122165521792010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10118612031032013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344623321072018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2273515072010-01-11
Inger Andersen, Danmark245101826762007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1202620262007-12-09
Inger Skov, Danmark2609135462004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61579047792005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1257425742005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1201020102004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark29865312018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81420132112010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige618010319752013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige777727617002017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1159515952007-04-10
J Ole Andersen, Danmark434143516692016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3598120182007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1329732972003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192484620112013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315589023102010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3770229312003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2341318072009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224534938992012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1275127512004-08-13
Jakob Dall, Danmark8519780749302020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193379841532013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81194722142011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark77049862423372020-08-12
Jan Helbo, Danmark869742628762014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4445514142015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2339324552018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark3957735182006-02-25
Jan Bosch, Holland1205120512007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1170717072010-07-26
Jan Dresler, Danmark2503526222003-10-21
Jan Durinck, Danmark225099939532013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark266415148192019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557802331242018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11214673827962017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72024272132009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71325523072012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131494418042019-11-08
Jan Kiel, Danmark82231257162010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72858575362011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576742722722018-06-13
Jan Mogensen, Danmark294486827952012-05-09
Jan Nielsen, Danmark11796910432019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3602820512009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92025634462009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71721433302006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2509726512008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812096889712017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4010387661852020-07-07
Jan Svejgaard Jensen, Danmark313426582019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8919225141242007-08-21
Jan van der Laan, Holland1182818282009-07-31
Jan W. Badura, Danmark315276072019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4751924182010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61465635262010-05-28
Janis von Heyking, Sverige524428315032013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1132013202011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7780414012014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9419338526232007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3513518302010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414778122112014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1480948092009-08-20
Jelger Herder, Holland81784829602004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2565830782006-10-09
Jens Andersen, Danmark61544835742007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62267760452006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61330244842011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1221422142004-08-01
Jens Boesen, Danmark102085426242009-04-04
Jens Brandt, Danmark18028022015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2546130622005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7218423458052013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1182018202007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3777026952006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17937314478302019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5401912032016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark868651735612020-01-24
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429101871774782013-05-07
Jens Lind, Danmark8822118722019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1184118412009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154024393052016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark454418822962011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9418854741402011-07-01
Jens Paulsen, Danmark595591521852020-08-05
Jens Ryge Petersen, Danmark215048037432011-09-16
Jens Röw, Tyskland1320532052014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6561375860103872020-04-15
Jens Thalund, Danmark2177225396924512015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2596433242007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31395271012004-05-16
Jens Wiberg, Danmark171820123252019-03-28
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41245536212006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1123612362011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92038444982013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183837131072011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3405519442012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1224422442012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark191524526632019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4517315572012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2401122412007-08-28
Jesper Schade, Danmark19399392016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2437724202011-09-27
Jesper Sonne, Danmark305903828272005-09-27
Jesper Sonne, Danmark132273125162012-03-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101650456682014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark19539532016-07-08
ji be, Schweiz183218928712010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183755126472005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2442422212002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173910954122005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien625837420242017-06-29
Joakim Engel, Danmark8319637157052007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark271455210172020-06-12
Jóan Petur Petersen, Færøerne1138013802007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark291575612812020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1188018802007-07-31
Johan Stenlund, Sverige439407139672010-12-20
Johan Stenlund, Sverige5631816642013-12-20
Johan Stenlund, Sverige3748528222006-03-01
Johanna Hartmann, Danmark1240324032013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7811552737102012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2504825752006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131833324142014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21831263936352014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4764922172007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254721726992011-07-31
John Frikke, Danmark323054120612019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376091526852013-10-22
John Hornbek, Danmark183054820432008-09-08
John Jensen, Danmark535136117282019-04-26
John Judge, Storbritannien2457323472002-10-08
John Jørgensen, Danmark6741214242013-06-30
John Kyed, Danmark139315278102452013-12-22
John Larsen, Danmark1052116163369742020-08-07
John Martin Mjelde, Norge61271826262008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1195519552012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2277015152012-06-26
John N. Jensen, Danmark1242924292007-11-22
John Pedersen, Danmark10319321149482013-11-02
John Steffensen, Danmark1259025902004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12224483538212010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31360715282962019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28053345244502017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12019341845892013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112168927992008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1113411342012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3441117062013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131919721422014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1365936592013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark17747742018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3648824442009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142234921422011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6730915052014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark212577022018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1321432142008-11-24
José García Monzón, Spanien4862729342005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien15905902019-07-05
Josh J Shaw, England2350520932009-12-25
Josh Rhys Jones, England326827137152013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1208920892005-11-15
jules phillips, Danmark1161416142015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1135913592013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1192019202011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4394914732015-02-18
Julien Piette, Frankrig163308927072005-05-18
Julien Piette, Frankrig71151523772017-10-16
Jure Novak, Slovenien1134413442013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1176417642010-10-12
Justin Jansen, Holland1192519252005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark13263262019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24549938539092011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1221922192009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2915449222004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14138234169532018-09-25
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2280014962009-03-01
Jørgen Munck, Danmark639587755162020-07-11
Jørgen Scheel, Danmark163887738162006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317954536562006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8116095245312009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3560420822006-05-10
Jørn Opsal, Norge1320132012003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112374835232011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81085427432020-07-09
Kai Gauger, Tyskland101836523482011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2245613602016-01-08
kai nissen, Danmark101428219532014-08-18
Kaj Halberg, Danmark26945032019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3557220682007-02-05
Karen Lang, Danmark2562231422004-07-06
Karin Gustausen, Danmark383587063222019-12-03
Karina Jensen, Danmark1268926892013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184046429232005-08-26
Karsten Bidstrup, Danmark3057476202020-08-10
Karsten Busk Laursen, Danmark1111811182014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8858214982013-02-11
Karsten Mose, Danmark2230611782013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3533919272009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102021725442006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1102510252014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1194219422005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1320532052006-03-05
Keith Fox, Danmark728247928742020-07-01
Keld Jakobsen, Danmark1139243723312020-08-12
Keld Sørensen, Danmark5961225892008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1348034802002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3790244262010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1900690062013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142108118432012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2439622202012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark586701945002013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8821581762092007-02-25
Kent Olsen, Danmark4510894488022018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark2373919792006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1175317532007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig304898929342009-10-11
Kield Andersson, Danmark51129329142008-10-18
Killian Mullarney, Irland2517126682006-01-10
Kim Aaen, Danmark5414225759602012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1361536152001-10-01
Kim Duus, Danmark11417965733372017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1113711372013-12-27
Kim Fischer, Danmark225277737502005-03-07
Kim Iburg, Danmark1184118412006-08-07
kim jespersen, Danmark2220813662012-01-31
Kim Lunding, Danmark173649046162006-01-14
kim lundqvist, Danmark142704625502008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3456316842014-07-28
Kim Petersen, Danmark101951423202006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1176117612008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91663826632008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3521125432014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1167216722013-04-08
Kis Boel, Danmark1068114013232020-02-14
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3370218312017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162148035592019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1149814982012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92296028272003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge296691630212006-02-19
Kjetil Johannessen, Norge386908330812009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge1203620362007-01-09
Kjetil Schjølberg, Norge347514782792012-03-12
Klaas Bert Debusschere, Belgien2401823382009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296928747282006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3843834802005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark17037032017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347029342412011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark37447611854542020-08-04
Klaus Günther, Tyskland1101510152020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark6818348082019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark41867072144148302020-08-13
Klaus Mortensen, Danmark5311318236952010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2410421982004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3839345322013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2221912152012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1293229322010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6990827182013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1120512052011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163375533472010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1125412542016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576125750173252017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1213921392006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82139233362006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2316420172011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1136513652012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71804330752011-10-01
Kristian Borum, Danmark2477125672007-04-22
Kristian Kirk, Danmark18568562018-05-23
Kristian Laustsen, Danmark51011124782011-10-23
Kristian Laustsen, Danmark61257629282010-09-22
Kristian Poulsen, Danmark2310019162011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1140714072011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61366032742013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113521774862010-10-28
kurt jensen, Danmark1121312132013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81743433502019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71513830032009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2348823112007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272575212822011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark19469462011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark283831319372018-02-18
Lars Nielsen, Danmark19239232017-06-13
Lars Petersson, Sverige1115711572011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10625110853852017-07-30
Lars Andersen, Danmark1199119912010-01-01
Lars Andersen, Danmark18716787124282020-02-04
Lars Andersen, Danmark436317123092015-05-22
Lars Birk, Danmark30830055330002020-08-12
Lars Borup, Danmark358650742992010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2405722012005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1122212222015-08-07
Lars Ernst, Danmark1108110812012-02-02
Lars Falck, Danmark849930924932019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2273414512014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark14017961840362020-08-11
Lars Grøn, Danmark23417555126012020-05-11
Lars Halkjær, Danmark4431212132016-02-26
Lars Jensen, Danmark21945324873792016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark361678011442020-01-28
Lars Larsson, Sverige3595121802006-07-08
Lars Laursen, Danmark1229122912011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1201520152005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1275527552008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2403821402004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12913787192282020-02-26
Lars Mejlby, Danmark194014739232010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1203520352009-02-20
Lars Munk, Danmark1176317632007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1222322232007-07-15
Lars Paaby, Danmark575699527902020-05-14
Lars Pedersen, Danmark1187418742006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3752829942008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22234062455762014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark425180123792013-12-13
Lars Smith, Danmark173472746742011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark13153152020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183764830862004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71276729062009-02-01
Lars Witting, Danmark358370638452019-10-14
Lasse Braae, Danmark1355335532004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2454624682003-11-26
Lasse Olsson, Sverige233197325882012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3368014142015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51185531942012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203061825992014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark210427362018-07-10
Leander Khil, Østrig225118733572012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2499228302011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224578229382006-11-08
Leif Bolding, Danmark101441722372019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark27025772020-04-17
Leif Holmskov, Danmark183573234892012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251012659102662020-04-02
Leif Jensen, Danmark29534932019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2564833072006-08-07
Leif Novrup, Danmark2565930062004-01-06
Leif Pedersen, Danmark285462226282011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1214421442005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1261526152004-06-01
Lene Vejen, Danmark41201954132010-02-14
Lennaert Steen, Holland3692624352005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1266526652010-09-26
Leo JR Boon, Holland31360571522003-01-13
Lesley van Loo, Holland112168023292009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark14184182020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91761723852008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4917534182007-05-30
Lis Ravn, Danmark2552232122004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6623812132015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark16076072018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1383538352013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4423412432016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1390239022007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51122436662008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3437016002009-05-28
lou bertalan, Tyskland1199019902008-09-25
Luc Verroken, Belgien41038529292006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142332923532011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5490413682018-12-10
Luca Boscain, Italien161927614912014-07-31
Luca Sattin, Italien244700727482009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112738138632006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1173117312009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien275430428392008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61049620372011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1209320932015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark16136132019-09-25
Mads Elley, Danmark173375735382013-10-21
Mads Herbøl, Danmark8929947192020-04-20
Mads Syndergaard, Danmark19369362012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark310543962019-08-28
Magne Pettersen, Norge2750237952007-08-03
Magnus Corell, Sverige1176117612014-03-25
Malte Christensen, Danmark1154215422012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3550320652014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2393020402008-07-22
Marcin Faber, Polen3260310552013-09-17
Marcin Solowiej, Polen947607823092020-08-12
Marco Hammel, Schweiz1153315332010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141785519522012-01-12
Margit Hove, Danmark1218621862006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61318947932008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132481224722006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71600326582004-11-26
Mark Desholm, Danmark1317831782012-02-06
Mark Hammond, Danmark2404524502007-08-15
Mark Trott, England1205920592006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1207620762005-10-31
Mark Walker, Danmark10111096724782014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1116011602009-02-12
Markus Tallroth, Sverige8015665141032013-03-22
Markus Tallroth, Sverige1253025302006-06-07
Marnix Jonker, Holland184006630612006-02-01
Martijn Bot, Holland8618341331862010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101547417572011-01-27
Martin Eggen, Norge2441322652002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5711367888312017-10-17
Martin Holm, Danmark31037839282004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark19519512012-03-22
Martin Jessen, Danmark41056628352005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland296559440642011-02-13
Martin Lund, Danmark41247738242015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1227222722008-02-18
Martin Oomen, Sverige142548223122011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1181418142004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark191790149072020-08-11
Martin Rivero, Danmark2387721762011-10-01
Martin Roost, Schweiz2332718332010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81418519402002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3441316282016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276799643462008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24534635430152012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5873220322009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland13614806523552020-06-10
Mateusz Matysiak, Polen203282926942017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3506919652013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3513617782010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1174517452015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz355467929612012-02-26
mats svensson, Sverige4644317142013-11-09
Mats Wallin, Sverige244426625342009-07-29
Mats Wallin, Sverige71420622162005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig192848824872016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4764326252012-04-17
Maurizio Sighele, Italien1449644962003-01-29
Maurizio Sighele, Italien91066819292011-09-25
Max Uhrenholt, Danmark14944942019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1108010802019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland16006002016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8114189838032009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4818538862013-02-28
Micha A Neumann, Danmark19579572013-11-12
Michael Hansen, Danmark10812210432016-11-10
Michael Bergman, Sverige2606133972008-10-27
Michael bergman, Sverige51491650732009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41032841542008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1214421442011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45634954321492020-06-26
Michael Grell, Danmark31485085362012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1108610862016-03-08
michael jürgensen, Danmark1197519752011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark234138650852013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1371037102005-11-24
Michael Larsen, Danmark13073072020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12832422689362020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark122871733952012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6812123142012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1395239522003-11-26
Michael West, Danmark1222722272007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52198292848672013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2335725062018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3606521252008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3684925202005-04-11
Mikael Funch, Danmark81968130912006-04-19
Mikael Nord, Sverige389883560942004-12-15
Mikael Nord, Sverige5410423932182014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2543330982002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16976972015-08-07
Mikkel Holck, Danmark26241061745052020-06-29
Mikkel Høegh Post, Danmark24349272369272020-04-20
Mikkel Thorup, USA8603110072020-06-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397574244302012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224466332732007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1109810982013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1119411942012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33980120746222010-03-19
Mogens Holme, Danmark2300115782008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5925721772008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3359114532018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1237623762004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2301015742012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3815434772013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254755325402008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark11421552453372020-06-11
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222914827852013-03-28
Morten Christensen, Danmark7211351653512019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1437043702003-05-30
Morten Dehn, Danmark7916720142015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark345075142012019-01-08
Morten Jensen, Danmark61174224982006-06-07
morten jønck, Danmark3345212032011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark91894527832009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3808634792002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71704634552011-02-03
Morten Müller, Danmark212419119342018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark788235528832019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1921252656175742020-08-11
Morten Stampe Larsen, Danmark5800322452005-06-29
Morten Winness, Norge13117281726122017-11-19
Mårten Müller, Sverige3714725172009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien16676672015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337035334112006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2389520532002-10-08
nick petersen, Danmark4566515462011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark569436627882011-10-31
Nico de Vries, Holland1195119512009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1134913492012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4721422292008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6711314830462016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark718687323342020-03-27
Niels Bomholt, Danmark61284731352006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2358720492015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71483323532006-03-19
Niels Frost, Danmark1225022502012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1254025402007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6810028492011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5749918232013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark17367362012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91907624942008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark75156958926052020-08-04
Niels Jørgen Larsen, Dominica163758742402007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4672330992018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark17237232015-09-14
Niels Odder, Danmark4812126292010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1118469718692020-08-04
Niels Poul Dreyer, Danmark40659273036672013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4636019382012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1140414042008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346297534662012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark951276592015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20639156943002015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1258925892006-02-25
nuno barros, Portugal1186918692009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254421822012011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1253325332005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark373943619962016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25247060450522013-06-11
Ole Andersen, Danmark2364622812009-03-29
Ole Friis, Danmark2535330152006-05-08
Ole Hetland, Danmark508369959632018-02-24
Ole Hetland, Danmark112344627172006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81519523422008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3558120722013-09-29
Ole Krogh, Danmark12263222821105152020-05-22
Ole Lorenzen Post, Danmark1251025102010-09-27
Ole Richter, Danmark1394139412006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3596926482005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark6777017362014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3425717812012-04-12
Ole Snerling, Danmark1178517852008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2531031282007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61034921392008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1192719272004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark212666922017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47982731987742020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4909333722005-12-15
Olof Strand, Sverige224669542082009-01-11
Oluf Lou, Danmark41679258552013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1138513852013-07-06
Omar Runolfsson, Island131736322812012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2379121382011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2598632512003-04-18
Otto Madsen, Danmark2313618152012-12-05
Otto Samwald, Østrig17622830931902017-06-01
Oz Horine, Israel519336333782019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3543819872012-05-21
Palle Jensen, Danmark3509417452008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113433150542006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10817169740802017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16628901336222013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133282139632013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2463227142008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1225522552007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1182918292010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1243424342011-04-23
Paul Nilsson, Danmark334991730182020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1208115053332762020-06-14
Pawel Malczyk, Polen51114931392006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101554119962010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark40724270227072020-08-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark123106031522006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark173959851312010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6812772644452015-06-23
Per Forsberg, Sverige1324532452003-05-17
Per Hauge, Danmark312195112019-11-29
Per Hirslund, Danmark19709702011-09-25
Per Holmberg, Danmark28240305143332019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1946916105642012-10-01
Per Kjær, Danmark17142340377472017-09-11
per mattisson, Danmark2486325762010-03-01
Per Poulsen, Danmark44095118279522018-09-04
Per Schans Christensen, Danmark47766715049582020-07-04
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10019035676772016-06-24
per schmidt, Danmark1170417042009-02-23
Per Smith, Danmark1240124012008-09-22
Per Vindis, Danmark477722035652018-02-21
Pete Antrobus, England3564323252011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4466116312012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3823031952002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61333327212005-08-29
Peter Bo, Danmark31008547122006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26932153929562017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark576952527532018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark61307948432013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark112997134932005-10-31
Peter Christiansen, Danmark429647860632006-12-31
Peter Dam, Danmark14125683135092013-03-18
Peter Denyer, England2213614142018-07-16
Peter Halkier, Danmark344251524962020-04-18
Peter Halkier, Danmark61420035742006-05-10
Peter Iversen, Danmark1226022602005-05-01
Peter Jensen, Danmark4981233622009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102362833952009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4487314612013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258097962422018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339778909127552016-11-08
Peter Petersen, Danmark2179512822017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5891831412015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1191719172010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10919918162017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62039453452005-06-12
Peter ter Heide, Holland1204420442008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71690637492006-01-05
peter wedel petersen, Danmark419255682018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91091219692016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1156215622012-07-16
Petri Kuhno, Finland3468416582013-11-21
Petri Salo, Finland2734245582008-06-18
Philip Dam, Danmark17467462015-09-28
Philip Elbek, Danmark210645662019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2584033832004-10-06
Pierre Unge, Sverige41144140502003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101905823772006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien255537247892009-11-26
Pim Wolf, Holland3667925012008-01-08
Poul Reib, Danmark5827022462009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1353835382007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5922421962009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1256025602004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark365140327992020-01-20
Poul Reib, Danmark1272927292004-11-09
Poul Thrane, Danmark143335955352012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1224422442012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1133913392013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark23992402020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1146214622014-02-02
Preben Berg, Danmark194811143342007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1190919092007-10-05
Rafael Armada, Spanien2380721982012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91542121912009-01-16
ragnar smith, Danmark111009134892018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23612078617262020-03-26
Ralph Martin, Tyskland264654821042008-04-18
Ralph Martin, Tyskland191660910802017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121774121682014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1297429742003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2865859382012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458476234342010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132303725622015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2427921882013-11-06
Rasmus Hald, Norge2284715582011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122678430822008-02-06
Raymond Galea, Malta1214221422004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4864424272004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1152015202011-01-13
René Larsen, Danmark7512891137482013-12-15
René Petersen, Danmark34142456832020-07-12
Rene Rantzau, Danmark234383859712013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1140314032010-09-22
Reto Burri, Schweiz121838421472012-04-06
Reto Burri, Schweiz345705426602009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81642723122002-04-28
Richard Bonser, England19635414940162014-10-28
Richard Burzynski, Danmark425619425682013-08-29
Richard Ek, Sverige367902751592011-10-03
Rie Jensen, Danmark422877422020-03-04
Rie Voetmann, Danmark72921367622005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1273827382004-03-11
Robert Paepke, Sverige7211678245262013-08-29
Robert Toft, Danmark3617029662009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne38354804961382020-07-28
Roland Jensen, Danmark173807731082008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1363436342013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203273824532013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19125209231672020-04-28
Ronny Malm, Sverige407508727992014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1400040002003-05-06
Rony Livne, Israel2292819262017-11-14
Rud Lynge, Danmark1166816682014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15829142641372013-05-15
Rune Bjerre, Danmark348655951332012-02-12
Rune Larsen, Danmark2394521152006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296730033202013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark7891185610156382020-05-23
Ruth Ahlburg, Danmark235130828582006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2377820072005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1177617762006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1574757472003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81581223182005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255579926472006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2438822262007-09-09
Sander Bot, Holland5998321632005-02-24
Sanne Busk, Danmark51375057322008-10-08
Seamus Enright, Irland2566843012010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2386820542008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111840949222018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark421447242020-06-04
Shaun Robson, England122500824382005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510245436455752018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2388526162010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680113993561632019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10317901250792017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509675833142010-07-02
Simon Werngren, Sverige71621028282007-11-29
sissel fossat, Danmark1151215122013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2575532392005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark29785012019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1759218852020-06-04
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33947257837042012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien18088082016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101900426272011-10-07
Steen Brølling, Danmark51308334022006-07-31
Steen Brølling, Danmark1214321432008-11-03
Steen Christensen, Danmark4687425992012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1287228722008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1031152310838932020-08-11
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663589512532020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1327132712010-03-07
steen jørgensen, Danmark111080512132016-11-18
Steen Reimers, Danmark112283733492012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102061626612004-11-08
Steen Winkel, Danmark141358213482014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark786137027372020-05-18
Stefan Cherrug, Sverige193187122972012-02-06
Stefan Frello, Danmark1142014202009-05-28
Stefan Hage, Sverige3646227052012-02-16
Stefan Hage, Sverige92145832902004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3560723412005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7012479236092016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4557420852013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727232720242019-11-23
Stefano Miceli, Malta634009672020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1268226822009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192637423912017-07-12
Steffen Holst, Danmark4866826192006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3824237272005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1222422242006-08-20
Sten Petersen, Danmark13753752018-10-30
Stephan Skaarup Lund, Danmark15027387657202014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7313994831012008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2494028672010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5691818682013-04-14
Steve Klasan, Tyskland355545228462017-12-12
Steve Nuttall, England1144314432012-02-12
Stig Eide, Norge1274127412009-04-27
Stig Linander, Danmark11119562069852013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2387819932010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234527337172005-10-11
Stig Westergård, Danmark1332333232009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4723422762011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122743826082005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1236523652005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17035149951382020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14725287457852012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61258030292009-05-11
Sven Dall, Danmark2353021862013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111729526932012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark418616102019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1288028802006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31116546192003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5210256635922012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1230623062011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1103710372015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2445424242008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12920589241582012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1107010702005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark213597652016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61282531892013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1267826782004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien518970027742016-09-24
Søren Vinding, Danmark13612300016422018-10-31
Søren Brinch, Danmark133437374552009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2196810782013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2483825212010-09-29
Søren Harding, Danmark1009963952272018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71786033872002-10-29
Søren Koch, Danmark3694623732006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8912363440892015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249206355792462016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61408827492007-04-21
Søren Nancke, Danmark101738831692016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7018221758222012-07-15
Søren Olin, Danmark2514226002008-08-16
Søren Parup, Danmark1101510152006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51337147412013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1189418942005-02-06
Søren Skov, Danmark576116015742882013-02-12
Terje Axelsen, Norge101937123102005-09-08
Terje Kolaas, Norge51397641072005-04-01
Terje Kolaas, Norge355740928622013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge4979035962012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7914873550242012-08-20
Terry Townshend, England2468625032006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5746715772008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295726925712005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2353118032009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8613071921932012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245432643902012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3923931812008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2388120922008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6766714902014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1277927792008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark36019517515572020-08-11
Thomas Hasle Ravn, Danmark2593432092007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153822934142009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2441623342002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3668226712012-01-07
Thomas Iversen, Danmark212606552019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark468713134772013-04-04
Thomas Jensen, Danmark1512351232003-05-17
Thomas Jensen, Danmark81388423342013-11-29
Thomas Kehlet, Danmark6611383031132014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1191419142004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2844846722005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1118511852017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland1253225322010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland6947318182013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1145314532005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1258025802008-04-19
Thomas Maul, Danmark8612436225122011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203811239832011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4756728452011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31056546362005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961100188544092019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92475065572010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41162033452005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172498421152019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1207920792010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2258217212018-12-21
Thurel Julien, Gambia13217652420642011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1121612162013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4970335752007-11-24
Tim Andersen, Danmark31315355752004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2479827302002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72556758122011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81825525062006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2302015352010-01-03
Tine Jensen, Tyskland11912010902018-06-03
Tobias Berger, Sverige436167225362012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81665827402006-03-11
Tom Backlund, Finland1354635462008-01-06
Tom Backlund, Finland51478042372006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg3287612422014-04-23
Tom Goossens, Belgien91919333782006-08-09
Tom Jensen, Danmark1222122212006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2424126282004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3599324822006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20736505439442014-07-10
Tomas Svensson, Sverige448919443592010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132544924552010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5646515722016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8220083644342006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2459023012006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige81840927042007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige12219576698512018-02-12
Tommy Kaae, Danmark406951346652017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2267215402014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376732927062013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172761127992013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark61296881645562020-06-13
Tony Søholm Larsen, Danmark313069218292020-07-24
Tony Disley, Storbritannien2436722102005-03-25
Tor A Olsen, Norge1274527452003-11-09
Tor Olsen, Norge284159228632019-09-12
Torben Andersen, Danmark61391829012008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6369412942019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2345118092010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193718626872007-02-25
Torben Evald, Danmark81674830912019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132234023582011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark19769762017-04-06
Torben Laursen, Danmark334984933052012-10-23
Torben Lund, Danmark51083746792004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5454511542016-02-12
Torben Lyng, Danmark222348421752020-03-09
Torben Olsen, Danmark21028268182013-11-02
Torben Sebro, Danmark609976034012020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark9910917072018-05-22
Tore Vang, Norge5511821580522016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark16612139730622020-07-31
Tormod Amundsen, Norge182833329792013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1197019702004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6110030036322018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark559747184902020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459095067392013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1157515752013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2339218242013-02-01
tue hartmann, Danmark19409402012-05-06
Tue Romanow, Danmark1236123612009-10-06
Tune Jensen, Danmark1247824782006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2481825212007-03-04
uffe jensen, Danmark17687682015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1207520752007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5911698629872006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297294386662010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1123812382004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3623323172003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182642326662014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1241624162005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2393521482004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9516392936932013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3263410132012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark16726722018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark19139132017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark16526522017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10116655829272010-01-05
Vegard Bunes, Norge51299729692003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72078643122007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1300030002002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2271565192632014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2806148722001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1252325232013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162245418522017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12823754462282018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71323338612010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1259925992004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6832119352011-12-22
wally morell, Danmark1167016702013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5838117872006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1199619962005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2600435162003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143309232602008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1117211722013-04-30
Wim van der Schot, Holland1240624062006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3616823092013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1292529252011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2414123502012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3719326792008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184281931402012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3812340472005-04-11
Yoav Perlman, Israel153253029562011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8611279331972019-12-30
Zbyszek Kajzer, Polen1115811582013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6735016542015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5769221122018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91937036522014-01-04

Der er i alt 1404 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.195 sek.
til toppen