Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31275875102009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1127012702011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn233160818992017-11-21
Aidan G. Kelly, Irland2370321242011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2469333172008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1151415142011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17535171659552010-05-04
Aleix Comas, Spanien2488729482005-11-07
Aleix Comas, Spanien6815116772010-09-05
Aleks Lund, Danmark1154215422015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6730214312013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark4510462346022012-07-16
Alex Wallin, Danmark3423517022008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2433722962001-11-09
Alf Frølich, Danmark1250625062010-08-02
Alf Petersson, Sverige427576140452011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111796829202013-08-15
Allan Haagensen, Danmark161919435822017-06-01
Allan Hansen, Danmark3489519982009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2292819732012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3366413262009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark37035832668042018-01-15
Allan Prang, Danmark1299929992011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2497228202005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20114452523352013-04-02
Anders Bergman, Sverige3542921862009-01-18
Anders Bojesen, Danmark121918348692013-12-31
Anders Bræstrup, Danmark1156915692012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12524636350792011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1152615262005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91157215322011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8216203135522016-06-04
Anders Horsten, Danmark2358919412008-03-14
Anders Jihmanner, Sverige1166416642005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark47919049521662018-01-05
Anders Roel, Danmark111307021302013-12-10
Anders Sydney Jensen, Danmark311640911312017-11-15
Anders Søgaard, Danmark12924348736242011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51156838072012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316070336112006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark253925350702013-05-13
Anders Østerby, Danmark335750865712015-11-13
András Fodor, Ungarn568340944842015-03-10
André Julinder, Sverige3396319832012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark264692024582012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1357351652152016-12-03
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6011607550792017-11-10
Andreas Guldager, Danmark131430316562012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1284228422002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark204625531742003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1213121312005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge182645919752006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland6965019042007-12-16
Andreas Petersen, Danmark293859846392012-11-19
Andreas Saul-Rotne, Danmark1158015802009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1200120012005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31429152172001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1273027302003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1156015602013-04-10
Anne Blotting, Danmark2205711772010-06-17
Anne Navntoft, Danmark30737403931032017-10-28
Anne Themsen Flindt, Danmark1130113012013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41393957322006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6512886642142016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2353219802007-12-16
Antoine Joris, Belgien446309021132016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81505145632013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1338633862012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10021889359692017-12-15
Arild Breistøl, Norge142143629712010-02-11
Arild Hansen, Norge2336317532005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1178417842006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark5957524782017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark373020612262017-06-23
Arne Kiis, Danmark37545156138622017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark7900717682009-10-19
Arne Torkler, Danmark161113423372016-11-06
Arne Volf, Danmark12419708549922017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark273355630712014-06-26
Arnold Houmann, Danmark224702347642006-06-07
Aron Andersson, Sverige3526628392008-08-28
Aron Andersson, Sverige4495014902010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark133767164782007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge29150848212015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10013959229352017-08-11
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3400916872009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark14894892017-04-15
Aurélien Audevard, Frankrig52481394334082016-05-22
Axel Mortensen, Danmark886114254561522018-01-15
Barrault Frantz, Frankrig51080725322007-11-24
Bart-Jan Prak, Holland6980517902006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91437720902009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige141961234622014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland191678915102014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2213311632011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71106220842006-07-08
Benny Haahr, Danmark556684127832013-01-17
Benny Jacobsen, Danmark2534228372003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12323200837832012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1152915292013-05-02
Benny Rytter, Danmark1157015702013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1163316332013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig141775025012012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132285519752005-03-07
Bent Carstensen, Danmark244293548382012-09-09
Bent Christiansen, Danmark11571572018-01-09
Bent Jensen, Danmark3773426222006-05-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2643239562005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6502011342012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71075319962011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18219127135492017-10-30
Bente Steffensen, Danmark1141014102007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1158615862011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2197910272010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1146614662009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1140214022010-07-07
Birger Lønning, Danmark11018019249042017-11-24
Birger Pedersen, Danmark4743721022006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2447523002007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3306112922013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark24321265860922017-10-17
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark172059116552012-06-15
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1333233322007-09-02
Bjarne Golles, Danmark2445325942007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark161606016122017-12-02
Bjarne Nielsen, Danmark61021321532005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3465416882009-04-19
Bjarne Skule, Danmark171711213582010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2423522922004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9659115082013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2460024042003-03-25
Björn Dellming, Sverige1343234322009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133154645582006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3370413512012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark14010672525532018-01-16
Bjørn Ginman, Danmark2487442182017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4626824682010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3606425422005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge13403402016-02-14
Bo Jensen, Danmark11112226421572012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark424508912016-05-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark295796346012010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71553147012011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1336933692011-02-16
Bo Tureby, Danmark57997533158792015-09-01
Bo Valeur, Danmark8635711392014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1471128562015-03-26
Brahim Birds, Marokko3250911762014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7754814092013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark422518022016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark9777113602016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5626920222011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1665866582009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1245624562002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien48064002018-01-13
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216161429662008-02-27
Carl Bohn, Danmark46323650217932018-01-17
Carl Erik Mabeck, Danmark12725241956252007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark6926623492014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3337013722013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5112614454042007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3438319942012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3694623962002-09-03
Carsten Fog, Danmark1247424742008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8922512770612008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark162856438642017-07-20
Carsten Hermann, Danmark1283428342003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark2577269022017-07-25
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51000921542010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1414141412004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1323632362006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark326190635792007-07-12
Carsten Siems, Danmark39349231844022017-11-21
Cédric Rousseau, Frankrig101732421192006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark324629742014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3764836042013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1189018902013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131432416982014-11-10
Chris Batty, England14224800955752008-02-20
Chris Lansdell, England162781625312009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142362123472010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4326611732017-11-06
Christer Brostam, Sverige647797322812017-08-09
Christian Andersen Jensen, Danmark45270393552722016-12-11
Christian Axelsen, Danmark468506260042011-09-25
Christian Brinkman, Holland1127012702010-02-23
Christian Eilers, Danmark485592719792013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1125112512009-12-06
Christian Leth, Danmark5613682541762016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111410617202013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131300717152012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1211621162013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark11828510762014-01-08
Christian Rørdam, Danmark434273828702016-10-22
Christian Svane, Danmark3620223442006-07-25
Christian Terp, Danmark4402414522014-08-29
christian tiller, Norge1220922092007-10-16
Christian Tiller, Norge71989639762005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1272527252006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51065525972007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210170223722016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark427237852013-01-08
Christoph Moning, Tyskland141420913452011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31123553812010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig8888816182012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2342218542006-06-07
Claus Andersen, Danmark13813812017-03-02
Claus Boe Tøndering, Danmark2246513862011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark24652672017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1190219022006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3600923892007-04-29
Claus Halkjær, Danmark709100602049922017-12-02
Claus Horneman, Danmark1410041002003-02-06
Claus Johansson, Danmark161867714622012-03-09
Claus Kesby, Danmark1196919692006-07-10
Claus Kesby, Danmark1124012402008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101219415792011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark202617024992014-06-05
Claus Øgard, Danmark2294615092008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11019680058782012-03-06
Conny Jensen, Danmark171261820602018-01-08
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3548521252006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark367510741082010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1182818282009-04-25
Damien Gailly, Belgien1116711672016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2345917702010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2342520422011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41021233632005-01-31
Daniel König, Tyskland745808202013-06-22
Daniel Mauras, Frankrig1134613462015-06-23
Daniel Patterson, Sverige5932529402005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32445193530352015-07-02
Daniela Gruber, Tyskland429889402012-05-31
Dave Barnes, Danmark5542921352013-09-05
dave farrow, Storbritannien1190919092007-10-30
David Andersson, Sverige12813232521132015-02-14
David B. Collinge, Danmark111895031212013-05-21
David Boertmann, Danmark468879537352013-09-27
david drangsland, Norge162465026522011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1275227522005-12-24
David Erterius, Sverige29439503336802013-04-02
David Lundgren, Sverige1197519752009-09-18
David Monticelli, Belgien10215085727912017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3484517612007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2411722582004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61158130812009-02-23
Dennis Noel, Danmark1763376332004-11-08
Dennis Olsen, Danmark17215909725382018-01-15
Deryk Shaw, Storbritannien1228222822002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1167116712006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202164915402010-10-21
Domen Stanic, Italien141840819562012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172010418532011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6611913572016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1263026302004-09-30
Don Baccus, USA1234323432003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61003040222014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2235912732013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5556713502009-10-08
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2488924912008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193309728342005-03-16
Egon Iversen, Danmark2462328582011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9710403724292017-01-21
Eigil Ødegaard, Danmark49991328549472017-10-13
Einar Flensted-Jensen, Danmark1366036602004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1136813682012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61459228982006-08-09
Eline Eggers, Danmark3544618622006-02-01
Elly Hansen, Danmark203808254222017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark332525317822015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7790915392013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3450217172008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5806619482005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61120034252010-07-15
Erhardt Ecklon, Danmark5613046746842012-10-12
Eric Didner, Frankrig19719421921472015-10-24
Eric Schaumburg, Danmark61244525172008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173466143862007-04-29
Erik Biering, Danmark58966186053082018-01-16
Erik Bogh Nielsen, USA979967024412016-03-19
Erik Breden, USA6990519122007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4454925162015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige152594324592007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61139147272008-12-29
erik ehmsen, Danmark101007515262011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51464739592006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark565950029742018-01-01
Erik Jensen, Danmark2395220132007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133388049962005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1340734072005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30227220434532017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1175417542004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark416656352017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2176514712017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1190319032004-11-29
erik van bogaert, Belgien1129612962014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1182718272004-12-18
Erling Bonde, Danmark3610925822009-03-29
Erling Krabbe, Danmark14210677047222017-06-12
Ernst Hjøllund, Danmark3643530442006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71674135422006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2500427112004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1149114912011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge457044726942013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge6910216162008-06-23
Esper Boel, Danmark318397782016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4678318402008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark70973885751362017-12-11
Fabian Schneider, Schweiz526269822022015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2278514332011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland271808312332017-10-10
finn birkholm-clausen, Danmark41016533242009-04-23
Finn Bro, Danmark131800022972017-05-10
Finn Carlsen, Danmark295356731062013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111559820982016-11-15
finn henriksen, Danmark1057919832017-04-10
Finn Laugo Sørensen, Danmark23229732634282014-10-16
Finn Nielsen, Danmark18838832013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10553410352015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6013888666992012-03-10
Flemming Dane, Danmark3434515442008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1175417542009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91585428112013-10-20
Flemming Lang, Danmark81609434972013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1117411742008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark312664642017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1170717072003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1174517452010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2438422712005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61080220032009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1218121812005-02-03
Franck Ishøi, Danmark333799122712013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark636042133512017-03-29
Frank Desting, Danmark457012930142013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112473839302012-03-29
Frank Svensson, Danmark3838236102006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233279329822013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3514217972014-11-18
Freddy Johansen, Norge61128027112009-01-30
Freddy Rosning, Danmark283562131262014-02-20
Frédéric Jiguet, Frankrig567700823792016-02-02
Fredrik Ström, Sverige542629532014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102421444292002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1202420242006-05-10
Frits Rost, Danmark231145030212018-01-12
Frode Falkenberg, Norge204049928872008-02-25
Frode Jacobsen, USA465181818602012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1198319832009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131407316322017-03-22
Gabor Graehn, Danmark327239872012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16931587835562011-03-23
Gal Shon, Israel1133613362009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112221527232005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1179617962004-11-05
Geert Brovad, Danmark102899941372004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge162902225062009-06-25
Ger Meesters, Holland3761927492008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16535404767842017-10-24
Gert Jeppesen, Danmark14419933954352012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark81525527782006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark554752616942014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1125712572013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland905850118022018-01-15
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1376737672005-12-04
Gordon Hodgson, England1207720772010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1344034402013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3744629342004-07-31
Graeme Joynt, England3257511782014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3533518242002-09-27
Greg McIvor, Sverige172999421032013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1330533052004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark193512024742006-03-11
Gunner Munk, Danmark1230423042006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge8851516652011-07-07
Hamid Yadane, Marokko538779782013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1201320132005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122045327102013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3382114022010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1191019102005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112061032292006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4883026402009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark1050657292016-07-27
Hans Erik Mom, Holland1158615862006-01-28
Hans Gleie, Danmark2388521652010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark12142142017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark502551618312016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4618918782005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2062203002648282017-12-31
Hans Henrik Larsen, Danmark3525821742005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2289216572010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1681668162004-04-03
Hans Larsson, Sverige358045645632010-11-07
Hans Lind, Danmark122767244602013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193291030552010-08-09
Hans Rytter, Danmark234324137382007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark9614503829392017-08-23
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7840720892014-02-02
Harry J Lehto, Finland5714678651542012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2270015752015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5607018462010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1506198617484592017-11-21
Helle Dyrting, Danmark19964810032015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark192175217172017-03-16
Hendrik Weindorf, Tyskland7411640231062015-06-17
Henning Larsen, Danmark1034856012132018-01-17
Henning Broe, Danmark19599592010-08-05
Henning Hansen, Danmark4563514452008-04-22
Henning Hansen, Danmark4663720042006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1130713072013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11618537225072013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211530478832016-05-27
Henrik Baktoft, Danmark2397023652013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3463918762010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10017267761242017-08-23
Henrik Callesen, Danmark1203620362004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3690833162004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1131113112012-10-18
Henrik Elver, Danmark91428519732005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5110151445062015-07-10
Henrik Friis, Danmark18813245621002018-01-17
Henrik Greve, Danmark3768947782008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71126623662010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71546826212006-07-10
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12420166167792013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1177917792008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81100621222014-06-10
Henrik Johansson, Norge2431726522009-04-11
Henrik Just, Danmark7412647139002012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1143214322009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49954258463362013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark194869547362011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8905313482010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2204210262014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410989656032014-09-29
Henrik Madsen, Danmark71326729252009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5210847056052012-10-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82153641662010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81289118042005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark21920480263202018-01-10
Henrik Poulsen, Danmark2228513312012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3703429702004-03-03
Henry Lehto, Finland869528320102017-02-23
Herman Bouman, Holland1168016802006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark8967526732013-02-03
Hjalte Kjærby, Danmark2460425052013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1209220922002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2385719942011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig529966992016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2476827202003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark13653652016-07-25
Ib Jensen, Danmark24740137670292017-06-10
Iben Hove Sørensen, Danmark1417341732011-10-15
Ies Meulmeester, Holland121828918852010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10115734328302013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323441716972013-10-01
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2219012122010-01-11
Inger Andersen, Danmark244438423702007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1168616862007-12-09
Inger Skov, Danmark2542031942004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61393444452005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1230723072005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1176217622004-11-21
Ivan Petric , Slovenien81161328172010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige616266217102013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige775189913772017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1138313832007-04-10
J Ole Andersen, Danmark432805413812016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3515317312007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1292829282003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark191879315462013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314743520672010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3675626362003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2278515182009-04-12
Jacob Sterup, Danmark223824234242012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1246324632004-08-13
Jakob Dall, Danmark8417126044082013-11-09
Jakob Engelhard, Danmark192758733762013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz8949018752011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark61125524315572018-01-17
Jan Helbo, Danmark867292226092014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4313611232015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark3872432472006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark1212121212010-05-18
Jan Bosch, Holland1183318332007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1139313932010-07-26
Jan Dresler, Danmark2448323622003-10-21
Jan Durinck, Danmark224423136332013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark245513245232011-10-08
Jan Fischer Rasmussen, Danmark546243428082013-01-22
Jan Haaning Nielsen, Danmark11210807324862017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark71770765582009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71129320172012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige91011114972015-09-11
Jan Kiel, Danmark81990651512010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72586167942011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark554930219262017-07-14
Jan Mogensen, Danmark293605224662012-05-09
Jan Nielsen, Danmark23222992018-01-17
Jan Ole Kriegs, Tyskland3491217012009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91735330892009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71504330222006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2444022852008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark889185983582017-03-15
Jan Speiermann, Danmark399165858332012-06-15
Jan Thomsen, Danmark8916778138112007-08-21
Jan van der Laan, Holland1153615362009-07-31
Jan-Michael Breider, Sverige4622420792010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61287432122010-05-28
Janis von Heyking, Sverige523025412192013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1108510852011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7582411342014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9416648723142007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3434615602010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413559418362014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1434443442009-08-20
Jelger Herder, Holland81551126182004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2498627442006-10-09
Jens Andersen, Danmark61371333542007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62073955702006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61126138982011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1191219122004-08-01
Jens Boesen, Danmark101785022562009-04-04
Jens Brandt, Danmark15295292015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2482127462005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7216290653712013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1156315632007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3682524132006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17732091670842014-05-22
Jens Kildemoes, Danmark526978642016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark535616531362017-06-01
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42990138169352013-05-07
Jens Lind, Danmark4577415412006-12-11
Jens Maibomm Hansen, Danmark1156715672009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark153392285402016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark453232820092011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416307437902011-07-01
Jens Paulsen, Danmark443552718412017-06-01
Jens Ryge Petersen, Danmark214409732562011-09-16
Jens Röw, Tyskland1276927692014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark653118770293352016-11-14
Jens Thalund, Danmark2177166542120642015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2519328772007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31240462332004-05-16
Jens Wiberg, Danmark10996318322013-10-14
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41113933022006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark18938932011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark91701440812013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183340928492011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3306115292012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1183518352012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark7520121102018-01-13
jesper nexø arvesen, Danmark4395512072012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2349819592007-08-28
Jesper Schade, Danmark15965962016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2372520932011-09-27
Jesper Sonne, Danmark305056225042005-09-27
Jesper Sonne, Danmark131911622792012-03-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101111433412014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark15675672016-07-08
ji be, Schweiz182542025152010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183248123972005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2391819852002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173423650312005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien623599516652017-06-29
Joakim Engel, Danmark8317033653292007-08-18
Jóan Petur Petersen, Færøerne1114311432007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark639999632017-04-08
Johan Emil Løje, Danmark1152715272007-07-31
Johan Stenlund, Sverige5478413322013-12-20
Johan Stenlund, Sverige438121936432010-12-20
Johan Stenlund, Sverige3672425672006-03-01
Johanna Hartmann, Danmark1201520152013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark789286732192012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2433921932006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131408421452014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21825039731562014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4655619092007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark253991023702011-07-31
John Frikke, Danmark271932215722014-10-11
John G. Dinesen, Danmark375062422722013-10-22
John Hornbek, Danmark182562216702008-09-08
John Jensen, Danmark473476513862016-12-11
John Judge, Storbritannien2401620662002-10-08
John Jørgensen, Danmark6542910702013-06-30
John Kyed, Danmark13927185795322013-12-22
John Larsen, Danmark75374769063862018-01-13
John Martin Mjelde, Norge61111522672008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2218112302012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1155715572012-05-21
John N. Jensen, Danmark1215321532007-11-22
John Pedersen, Danmark10316403046112013-11-02
John Steffensen, Danmark1231723172004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12221119233322010-02-23
Johnny Madsen, Danmark28751034078042017-09-30
Johnny Salomonsson, Danmark28045393139442017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12016070340572013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark111828624232008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark18748742012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3354514492013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131509018442014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1318531852013-07-10
Jonathan Meyrav, Israel3556621392009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige141871218952011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark11181182018-01-13
Jonna Lindegård, Danmark6529411972014-10-12
Jos Van den Berg, Holland1295129512008-11-24
José García Monzón, Spanien4753926742005-04-11
Josh J Shaw, England2295317862009-12-25
Josh Rhys Jones, England325838232882013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1183918392005-11-15
jules phillips, Danmark1127012702015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1110411042013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1155715572011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4276011062015-02-18
Julien Piette, Frankrig7882220252017-10-16
Julien Piette, Frankrig162891324502005-05-18
Jure Novak, Slovenien1100710072013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1146214622010-10-12
Justin Jansen, Holland1169416942005-12-24
Jørgen Dam, Danmark24543421235792011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1192819282009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2842845662004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark13833446164282017-06-06
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2220712072009-03-01
Jørgen Munck, Danmark547308951642017-04-05
Jørgen Scheel, Danmark163394033872006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316862131942006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8113941041482009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3479018162006-05-10
Jørn Opsal, Norge1293329332003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4876924842005-03-18
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112011431932011-10-20
Kai Gauger, Tyskland101520320052011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark216279332016-01-08
kai nissen, Danmark101131116672014-08-18
Kaj Krutfelt, Sverige3487118152007-02-05
Karen Lang, Danmark2502028172004-07-06
Karin Gustausen, Danmark3706936052006-03-11
Karin Gustausen, Danmark91118354202017-05-27
Karina Jensen, Danmark1198119812013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183479825642005-08-26
Karsten Busk Laursen, Danmark18088082014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8605910992013-02-11
Karsten Mose, Danmark2193110312013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3443316322009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark101753521612006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark15965962014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1173117312005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1276527652006-03-05
Keith Fox, Danmark495734026242017-10-08
Keld Jakobsen, Danmark856009420382017-06-12
Keld Sørensen, Danmark5833823352008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1316131612002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3702640072010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1828182812013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141683114842012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2358618172012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark585085339802013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8818796857742007-02-25
Kent Olsen, Danmark389234278342013-04-30
Kent Schou Larsen, Danmark2327217222006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1140514052007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig304063725972009-10-11
Kield Andersson, Danmark5975225772008-10-18
Killian Mullarney, Irland2462123702006-01-10
Kim Aaen, Danmark5412609756272012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1327532752001-10-01
Kim Duus, Danmark11414280527482017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark18098092013-12-27
Kim Fischer, Danmark224642833862005-03-07
Kim Iburg, Danmark1155715572006-08-07
kim jespersen, Danmark2169710792012-01-31
Kim Lunding, Danmark173163742952006-01-14
kim lundqvist, Danmark142335022972008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3357113112014-07-28
Kim Petersen, Danmark101654820422006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1145414542008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91384022502008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3389421242014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1135913592013-04-08
Kis Boel, Danmark86396288292018-01-09
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3302415992017-03-14
Kjeld Lund, Danmark121509131812014-08-13
Kjeld Pedersen, Danmark1112811282012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92050825092003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge385812225752009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge295825427312006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge346104946532012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1172117212007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2343119832009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296122243702006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3746330972005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark13003002017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark345976638382011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark31134775747522017-11-28
Klaus K. Nielsen, Danmark2524242322013-09-18
Klaus Malling Olsen, Danmark37925505366135322018-01-12
Klaus Mortensen, Danmark539780633752010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2359719092004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3685637032013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark216649152012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1257925792010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6823124342013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark19449442011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark162876430122010-10-10
Knud Nielsen, Danmark19089082016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576109201366122017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1182018202006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81880530172006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2268017552011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1104910492012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71572727272011-10-01
Kristian Borum, Danmark2414322442007-04-22
Kristian Laustsen, Danmark5866521732011-10-23
Kristian Laustsen, Danmark61063425272010-09-22
Kristian Poulsen, Danmark2249615332011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1102310232011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61192728762013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113147968732010-10-28
kurt jensen, Danmark19729722013-09-17
Kurt Prentow, Danmark71467230272012-02-28
Kurt Rasmussen, Danmark71327227482009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2322421592007-11-06
Kurt Vogt, Danmark27183509312011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark16786782011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark272911916722015-04-30
Lars Nielsen, Danmark14074072017-06-13
Lars Petersson, Sverige18718712011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10621729848972017-07-30
Lars Andersen, Danmark1167416742010-01-01
Lars Andersen, Danmark435055420802015-05-22
Lars Andersen, Danmark16710412118722017-12-07
Lars Birk, Danmark26319826226272017-11-30
Lars Borup, Danmark357517637892010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2346619112005-08-29
Lars Erdmann, Danmark18458452015-08-07
Lars Ernst, Danmark17597592012-02-02
Lars Falck, Danmark657192021892017-06-18
Lars Frede Petersen, Danmark2198210052014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark8913675537952017-08-06
Lars Grøn, Danmark1257740022082017-09-28
Lars Halkjær, Danmark430078582016-02-26
Lars Jensen, Danmark21938500246822016-11-16
Lars Larsson, Sverige3527019422006-07-08
Lars Laursen, Danmark1200820082011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1184618462005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1230423042008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2354718932004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark939371487202017-11-28
Lars Mejlby, Danmark193426734672010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1177217722009-02-20
Lars Munk, Danmark1152015202007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1192019202007-07-15
Lars Paaby, Danmark293330923052017-05-25
Lars Pedersen, Danmark1164616462006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3641626412008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22228042249212014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark424072421152013-12-13
Lars Smith, Danmark172969242752011-12-09
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183188627772004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71086725492009-02-01
Lars Witting, Danmark347253934182017-04-17
Lasse Braae, Danmark1324832482004-10-17
Lasse Olsson, Sverige232545223182012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2393322092003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge325719552015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark5977127672012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark202492223252014-04-03
Leander Khil, Østrig224432930912012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2426024592011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223984226662006-11-08
Leif Bolding, Danmark91142318572013-06-22
Leif Holmskov, Danmark183064931622012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark72381492470122014-01-06
Leif Jonasson, Sverige2499329732006-08-07
Leif Novrup, Danmark2507927192004-01-06
Leif Pedersen, Danmark284648923412011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1182018202005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1238623862004-06-01
Lene Vejen, Danmark41064050092010-02-14
Lennaert Steen, Holland3596421482005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1224022402010-09-26
Leo JR Boon, Holland31262767862003-01-13
Lesley van Loo, Holland111881620692009-02-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91494521022008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4826031952007-05-30
Lis Ravn, Danmark2488829052004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark639757962015-09-04
Lise Nielsen, Danmark1339833982013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark428998922016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1358535852007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5988034002008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3352112882009-05-28
lou bertalan, Tyskland1169116912008-09-25
Luc Verroken, Belgien4917526222006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141916020522011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien321869902017-06-03
Luca Boscain, Italien161397711612014-07-31
Luca Sattin, Italien244020824552009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112396635342006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1142014202009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien274612626292008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland6878117802011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1166016602015-07-19
Mads Danielsen, Danmark49172138462017-10-06
Mads Elley, Danmark172829330072013-10-21
Mads Herbøl, Danmark2519342592014-11-13
Mads Syndergaard, Danmark16616612012-12-04
Magne Pettersen, Norge2674334112007-08-03
Magnus Corell, Sverige1134013402014-03-25
Malte Christensen, Danmark1119911992012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3454517502014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2331217222008-07-22
Marcin Faber, Polen319108142013-09-17
Marcin Solowiej, Polen423835119652017-12-12
Marco Hammel, Schweiz1120912092010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141363416282012-01-12
Margit Hove, Danmark1187818782006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61143743402008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132137021662006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71402724132004-11-26
Mark Desholm, Danmark1283228322012-02-06
Mark Hammond, Danmark2350921892007-08-15
Mark Trott, England1180018002006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1176917692005-10-31
Mark Walker, Danmark1018258921482014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien19439432009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1221422142006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8013469738142013-03-22
Marnix Jonker, Holland183506527732006-02-01
Martijn Bot, Holland8616043028652010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101234213842011-01-27
Martin Eggen, Norge2383019972002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland579352176662017-10-17
Martin Holm, Danmark3946336152004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark16596592012-03-22
Martin Jessen, Danmark4949625912005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland295669637812011-02-13
Martin Lund, Danmark41093434392015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1201520152008-02-18
Martin Oomen, Sverige142129519892011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1168716872004-07-04
Martin Rivero, Danmark2330418402011-10-01
Martin Roost, Schweiz2276715722010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81210216942002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3342312962016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275954439762008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24527823824392012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5713816952009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland11810092720272017-12-02
Mateusz Matysiak, Polen202567023352017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3394216262013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3438215192010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz354406625972012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1128112812015-12-22
mats svensson, Sverige4504813712013-11-09
Mats Wallin, Sverige71229219472005-09-06
Mats Wallin, Sverige243768422642009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig192299821222016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4652422852012-04-17
Maurizio Sighele, Italien1409040902003-01-29
Maurizio Sighele, Italien9801915772011-09-25
Maximilian Fader, Tyskland13163162016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8112000935312009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4651032592013-02-28
Micha A Neumann, Danmark17277272013-11-12
Michael Hansen, Danmark1047776722016-11-10
Michael Bergman, Sverige2544130822008-10-27
Michael bergman, Sverige51327346692009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4921337642008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1186018602011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark36921873018842017-10-03
Michael Grell, Danmark31294474622012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark15465462016-03-08
michael jürgensen, Danmark1173917392011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark233414145072013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1327832782005-11-24
Michael Mosebo Jensen, Danmark12428448184252012-03-20
Michael Schwalbe, Danmark122480231052012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6647520502012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1347834782003-11-26
Michael West, Danmark1190919092007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52183041543912013-10-16
Michal Radziszewski, Polen1215921592007-09-20
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3512618622008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3602922912005-04-11
Mikael Funch, Danmark81746228262006-04-19
Mikael Nord, Sverige388812057992004-12-15
Mikael Nord, Sverige548882529282014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2489228472002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13893892015-08-07
Mikkel Holck, Danmark23332656140462016-04-21
Mikkel Høegh Post, Danmark24142438664732015-12-02
Mikkel Thorup, USA424666612015-12-17
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396461938912012-06-01
Mikko Oivukka, Finland223848928572007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn17837832013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark19009002012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33970998942412010-03-19
Mogens Holme, Danmark2237312612008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5787819092008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark2196310282013-10-03
Mogens Ribo Petersen, Danmark1209920992004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2228612242012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3698430982013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254087022752008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark8316647845852016-11-06
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222289523662013-03-28
Morten Christensen, Danmark648642545192016-07-20
Morten DD Hansen, Danmark1406340632003-05-30
Morten Dehn, Danmark7685117132015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark334010037892013-02-13
Morten Jensen, Danmark6997822332006-06-07
morten jønck, Danmark327469612011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark91644725032009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3724431522002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71506830522011-02-03
Morten Müller, Danmark201719515242015-07-01
Morten Rasmussen, Danmark635688124592017-01-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1682183879967732018-01-17
Morten Stampe Larsen, Danmark5705020342005-06-29
Morten Winness, Norge13113385722582017-11-19
Mårten Müller, Sverige3625422342009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien14334332015-11-12
Nelly Hansen, Danmark336131131272006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2335217912002-10-08
nick petersen, Danmark4461212872011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark567809724432011-10-31
Nico de Vries, Holland1162016202009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1106210622012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4613619302008-02-21
Niels Behrendt, Danmark679176727712016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark454615019252018-01-12
Niels Bomholt, Danmark61104027742006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2238513782015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71272820402006-03-19
Niels Frost, Danmark1188418842012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1229722972007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6659025692011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5584715792013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark14554552012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91634421492008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark48130502022552018-01-15
Niels Jørgen Larsen, Dominica163303339602007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark2468627122007-11-04
Niels Lech Pedersen, Danmark13763762015-09-14
Niels Odder, Danmark4690522682010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark784845114222017-07-08
Niels Poul Dreyer, Danmark40648143332122013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4497015702012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1115411542008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345471831502012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark928394102015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20632985639722015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1236523652006-02-25
nuno barros, Portugal1159515952009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253708318832011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1215021502005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark372688516592016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25239684046032013-06-11
Ole Andersen, Danmark2307120052009-03-29
Ole Friis, Danmark2461626452006-05-08
Ole Hetland, Danmark112030424872006-05-18
Ole Hetland, Danmark496879955942016-10-22
Ole Kristensen, Danmark81292620802008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3461617962013-09-29
Ole Krogh, Danmark1224283484098282016-11-08
Ole Lorenzen Post, Danmark1216421642010-09-27
Ole Richter, Danmark1354235422006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3537123932005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3344315282012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6569514102014-11-13
Ole Snerling, Danmark1148714872008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2451726682007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark6865118512008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1160116012004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark22611452017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47869292382042014-03-28
Oleg Formanyuk, Ukraine4800331112005-12-15
Olof Jönsson, Sverige224032638222009-01-11
Oluf Lou, Danmark41487452172013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark19459452013-07-06
Omar Runolfsson, Island131330118752012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2314217852011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2530329042003-04-18
Otto Madsen, Danmark2248814772012-12-05
Otto Samwald, Østrig17617077727812017-06-01
Oz Horine, Israel487531029052017-11-17
Palle Hove Christensen, Danmark3461417172012-05-21
Palle Jensen, Danmark3435814822008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113049246742006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10814037436432017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16624468132322013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg132801836262013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2403923692008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1197319732007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1142214222010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1193519352011-04-23
Paul Nilsson, Danmark204045926782008-05-26
Paul Patrick Cullen, Danmark102278154228612017-12-30
Pawel Malczyk, Polen5982228092006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101297417002010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark1227561823372018-01-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173368744692010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark122740527992006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6810915340572015-06-23
Per Forsberg, Sverige1286728672003-05-17
Per Hirslund, Danmark17227222011-09-25
Per Holmberg, Danmark26031535237842017-11-15
Per Huniche Jensen, Danmark194068399942012-10-01
Per Kjær, Danmark17136912774062017-09-11
per mattisson, Danmark2396921122010-03-01
Per Poulsen, Danmark43982100776222017-08-19
Per Schans Christensen, Danmark41947828344622017-12-06
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10015568743732016-06-24
per schmidt, Danmark1145914592009-02-23
Per Smith, Danmark1202120212008-09-22
Per Vindis, Danmark456241232572013-10-23
Pete Antrobus, England3473220362011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4344713272012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3715827792002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61153223772005-08-29
Peter Bo, Danmark3895142742006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26924554125652017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark555094424772014-05-02
Peter Bundgaard, Danmark61110844542013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark112623731682005-10-31
Peter Christiansen, Danmark428444555512006-12-31
Peter Dam, Danmark14121876331282013-03-18
Peter Halkier, Danmark212984222012013-08-22
Peter Halkier, Danmark61259632592006-05-10
Peter Iversen, Danmark1195319532005-05-01
Peter Jensen, Danmark4853029472009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102061830932009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4367511562013-02-25
Peter Lyngs, Danmark247140358672011-06-04
Peter Nielsen, Danmark339679156115872016-11-08
Peter Petersen, Danmark211289822017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5750728832015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1167516752010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10576015492017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61834949902005-06-12
Peter ter Heide, Holland1175317532008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71473931472006-01-05
Peter Zeller, Schweiz9823115772016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1120012002012-07-16
Petri Kuhno, Finland3358512772013-11-21
Petri Salo, Finland2643340642008-06-18
Philip Dam, Danmark15165162015-09-28
Philippe J. Dubois, Frankrig2527530992004-10-06
Pierre Unge, Sverige41026135962003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101660221022006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien254749643832009-11-26
Pim Wolf, Holland3584322332008-01-08
Poul Reib, Danmark5703919572009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1317431742007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5793619202009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1229822982004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark333925324802016-07-03
Poul Reib, Danmark1239223922004-11-09
Poul Thrane, Danmark142893251722012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1181118112012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1101110112013-01-14
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1111911192014-02-02
Preben Berg, Danmark194181539812007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1159515952007-10-05
Rafael Armada, Spanien2308618452012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91274918532009-01-16
ragnar smith, Danmark9651531502016-09-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland843387611522017-12-08
Ralph Martin, Tyskland263963218492008-04-18
Ralph Martin, Tyskland1984816212017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121341616282014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1259325932003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2780353772012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457224630962010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark131876921722015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2354617762013-11-06
Rasmus Hald, Norge2232512682011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122332526712008-02-06
Raymond Galea, Malta1183118312004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4752220742004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1129612962011-01-13
René Larsen, Danmark7510720333502013-12-15
Rene Rantzau, Danmark233678354962013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1113911392010-09-22
Reto Burri, Schweiz121470217862012-04-06
Reto Burri, Schweiz344730323412009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81433320532002-04-28
Richard Bonser, England19629438737152014-10-28
Richard Burzynski, Danmark424379021192013-08-29
Richard Ek, Sverige366788347922011-10-03
Rie Jensen, Danmark311153972015-07-02
Rie Voetmann, Danmark72654061322005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1232623262004-03-11
Robert Paepke, Sverige729637741612013-08-29
Robert Toft, Danmark3543226682009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne32241775655922017-12-31
Roland Jensen, Danmark173325327662008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1312131212013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland202664720602013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15718425828182017-04-06
Ronny Malm, Sverige406374024672014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1367836782003-05-06
Rony Livne, Israel2164511122017-11-14
Rud Lynge, Danmark1134913492014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15824672737742013-05-15
Rune Bjerre, Danmark347631747682012-02-12
Rune Larsen, Danmark2343118732006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295855229252013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark779962801150602017-01-25
Ruth Ahlburg, Danmark234480824832006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2326117452005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1149114912006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1528952892003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81354120722005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien254877423082006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2374118742007-09-09
Sander Bot, Holland5868318882005-02-24
Sanne Busk, Danmark51184347012008-10-08
Seamus Enright, Irland2502939492010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2329517822008-05-26
Sebastian Klein, Danmark91429246222013-04-08
Shaun Robson, England122152921482005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1505202339050342018-01-17
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2330322752010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark65692514758202017-11-19
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314918045062017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508141629332010-07-02
Simon Werngren, Sverige71412825582007-11-29
sissel fossat, Danmark1110711072013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2506028422005-09-23
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33938094231522012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien14374372016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101601022412011-10-07
Steen Brølling, Danmark51155630762006-07-31
Steen Brølling, Danmark1173417342008-11-03
Steen Christensen, Danmark4531421192012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1255225522008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark926120022935762018-01-17
Steen Egholm Engelbøl, Danmark21117739342016-06-29
Steen Højmark-Jensen, Danmark1292929292010-03-07
steen jørgensen, Danmark1156006462016-11-18
Steen Reimers, Danmark111921329622012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark101798223412004-11-08
Steen Winkel, Danmark14931210482014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark693555924692017-12-15
Stefan Cherrug, Sverige192575019392012-02-06
Stefan Frello, Danmark1118711872009-05-28
Stefan Hage, Sverige3527724192012-02-16
Stefan Hage, Sverige91883229512004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3483420592005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7010290433392016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4444117802013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige604511016652017-11-13
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1223722372009-04-23
Steffen Fahl, Danmark191857417622017-07-12
Steffen Holst, Danmark4752323312006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3731232772005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1192819282006-08-20
Stephan Skaarup Lund, Danmark15023061051642014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7312139728282008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2429624982010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5549215342013-04-14
Steve Klasan, Tyskland354349325072017-12-12
Steve Nuttall, England1113711372012-02-12
Stig Eide, Norge1245024502009-04-27
Stig Linander, Danmark11116043362772013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2348217432010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark233890234382005-10-11
Stig Westergård, Danmark1302030202009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4590920462011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122355723072005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1213821382005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16329895445072017-12-18
Susanne Jepsen, Danmark14721330253632012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61068426572009-05-11
Sven Dall, Danmark2285417992013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111374422162012-02-16
Svend Danbæk, Danmark1258325832006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31013242832003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark528788131652012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1201320132011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark16506502015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2385820752008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12916959737472012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19399392005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark27224542016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61111728742013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1235023502004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien517394524752016-09-24
Søren Vinding, Danmark1338429813152014-05-13
Søren Brinch, Danmark133011469762009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark214758102013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2425122372010-09-29
Søren Harding, Danmark867078547782011-08-30
Søren Hjorth Andersen, Danmark71588730942002-10-29
Søren Koch, Danmark3591720262006-03-16
Søren Kristensen, Danmark899525237112015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249171949086712016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61210923572007-04-21
Søren Nancke, Danmark101400728132016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7016178653242012-07-15
Søren Olin, Danmark2450722852008-08-16
Søren Parup, Danmark19079072006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51112937912013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1174217422005-02-06
Søren Skov, Danmark576100448040122013-02-12
Terje Axelsen, Norge101644620342005-09-08
Terje Kolaas, Norge354651024562013-02-12
Terje Kolaas, Norge51241937632005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge4806430932012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7912478244662012-08-20
Terry Townshend, England2410121802006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5622313542008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland294956323212005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2296415522009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8610770619222012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244774640292012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3827528732008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2331318112008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6577311392014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1241624162008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark100403138982018-01-15
Thomas Hasle Ravn, Danmark2530229072007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153349630442009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2383420152002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3556323702012-01-07
Thomas J. Simonsen, Danmark467371931462013-04-04
Thomas Jensen, Danmark1458745872003-05-17
Thomas Jensen, Danmark81141618892013-11-29
Thomas Kehlet, Danmark669496027692014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1159415942004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2721739762005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland17687682017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland6758415602013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1223322332010-04-23
Thomas Larsen, Danmark1133613362005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1228722872008-04-19
Thomas Maul, Danmark8610076920382011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203171333512011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4640625342011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark3939341612005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark86369828438582018-01-17
Thomas W. Johansen, Danmark92176861272010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41047930132005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark141900018022013-12-29
Thorkild Lund, Danmark1172617262010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland1133613362015-08-14
Thurel Julien, Gambia13214167717822011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark19739732013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4834931712007-11-24
Tim Andersen, Danmark31172249252004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2423224152002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72285950832011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81600222422006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2252112902010-01-03
Tine Jensen, Tyskland839076442016-12-12
Tobias Berger, Sverige434883422732012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81417324322006-03-11
Tom Backlund, Finland1325532552008-01-06
Tom Backlund, Finland51310737302006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg319139052014-04-23
Tom Goossens, Belgien91671130912006-08-09
Tom Jensen, Danmark1193019302006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2374523452004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3521222082006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20730478435922014-07-10
Tomas Svensson, Sverige447575339152010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132190922092010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5436611642016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8217689840142006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2388820102006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige81612624222007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige11915530484202017-12-08
Tommy Kaae, Danmark405696941992017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2191911462014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375699523852013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172218724332013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48675825641192017-10-24
Tony Søholm Larsen, Danmark222141513902015-12-05
Tony Disley, Storbritannien2374718922005-03-25
Tor A Olsen, Norge1247024702003-11-09
Tor Olsen, Norge273123124472018-01-16
Torben Andersen, Danmark61196525402008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark19719712012-10-07
Torben Byfoged, Danmark2282614982010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193153323502007-02-25
Torben Evald, Danmark71432527882008-01-18
Torben Jepsen, Danmark131881720682011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark14994992017-04-06
Torben Laursen, Danmark334058429512012-10-23
Torben Lund, Danmark5970142612004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark530068122016-02-12
Torben Lyng, Danmark191628017162016-07-23
Torben Olsen, Danmark2939062342013-11-02
Torben Sebro, Danmark578089530342016-10-08
Torben Sylvest Jensen, Danmark5533213332014-04-11
Tore Vang, Norge5510074177132016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark374559924942012-06-07
Tormod Amundsen, Norge182274025592013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1166616662004-09-01
Troells Melgaard, Danmark598126528622017-04-15
Troels Eske Ortvad, Danmark457450877082017-10-22
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457785660982013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1120312032013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2279415772013-02-01
tue hartmann, Danmark17537532012-05-06
Tue Romanow, Danmark1206220622009-10-06
Tune Jensen, Danmark1213321332006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2406321602007-03-04
uffe jensen, Danmark15045042015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1175917592007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5910169626642006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296328279212010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1111511152004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3537620372003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182088223162014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1215521552005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2339418672004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9513711830482013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark318907752012-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark15215212017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark13013012017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10113837425152010-01-05
Vegard Bunes, Norge51170826492003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71817837842007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1267126712002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2262494176672014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2701942242001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1213621362013-09-17
Villy Pedersen, Danmark161774715662017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12519221456442017-07-08
Vinni Bruhn, Danmark71125134852010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1224022402004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6640714852011-12-22
wally morell, Danmark1126112612013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5710015372006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1174717472005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2551432522003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142915528892008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark18968962013-04-30
Wim van der Schot, Holland1215021502006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3505619412013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1261626162011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2343019632012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3637024142008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island183713728622012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3715935692005-04-11
Yoav Perlman, Israel152779025612011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen788109528152017-12-12
Zbyszek Kajzer, Polen18158152013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6517413062015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn4576018592017-01-11
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91629130512014-01-04

Der er i alt 1355 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.146 sek.
til toppen