Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31315476432009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1136313632011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243452019852018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2389322182011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2485534062008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1159015902011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17536515960672010-05-04
Aleix Comas, Spanien6860717512010-09-05
Aleix Comas, Spanien2509530442005-11-07
Aleks Lund, Danmark1167216722015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6784615542013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5111163147162018-10-05
Alex Wallin, Danmark3447417892008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2447123612001-11-09
Alf Frølich, Danmark1260526052010-08-02
Alf Petersson, Sverige427927841232011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111884930272013-08-15
Allan Haagensen, Danmark162087637252017-06-01
Allan Hansen, Danmark3517720932009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2310120552012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3394013922009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark46042019469392018-11-08
Allan Prang, Danmark1312331232011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2513529112005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20115834624512013-04-02
Anders Bergman, Sverige3569022912009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122105957582013-12-31
Anders Bræstrup, Danmark1172117212012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12525606952152011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1159515952005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91226316282011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8216885237022016-06-04
Anders Horsten, Danmark2381220492008-03-14
Anders Jensen, Danmark372204212452018-08-23
Anders Jihmanner, Sverige1173517352005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark54524933022712018-08-06
Anders Roel, Danmark111393922052013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12925375637072011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51204238932012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316333137222006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark254143151862013-05-13
Anders Østerby, Danmark336092968542015-11-13
András Fodor, Ungarn568815346072015-03-10
André Julinder, Sverige3420220462012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark264923025552012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1458657653912018-10-02
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6112258952722018-02-12
Andreas Guldager, Danmark131538817282012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1291329132002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark204798732692003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1219321932005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge182784720622006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61009019552007-12-16
Andreas Petersen, Danmark294115247592012-11-19
Andreas Saul-Rotne, Danmark1166116612009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1207520752005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31469853652001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1286328632003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1168116812013-04-10
Anne Blotting, Danmark2225612682010-06-17
Anne Navntoft, Danmark30839883632272018-09-19
Anne Themsen Flindt, Danmark1139613962013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41434058692006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6513450043562016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2370520812007-12-16
Antoine Joris, Belgien446698822202016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81614448312013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1357435742012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10122953461072018-01-26
Arild Breistøl, Norge142254030972010-02-11
Arild Hansen, Norge2358018602005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1185218522006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51002925612017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403432612842018-11-05
Arne Kiis, Danmark37547965139312017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark7962618842009-10-19
Arne Torkler, Danmark161270324842016-11-06
Arne Volf, Danmark12420747151722017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark273581131922014-06-26
Arnold Houmann, Danmark224883249192006-06-07
Aron Andersson, Sverige3550829542008-08-28
Aron Andersson, Sverige4529915582010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark133891767792007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge29177199062015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10014835831252017-08-11
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3427117712009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark620796302018-08-06
Aurélien Audevard, Frankrig56486933034752018-09-21
Axel Mortensen, Danmark936123554762652018-11-12
Barrault Frantz, Frankrig51121226102007-11-24
Bart-Jan Prak, Holland61020118552006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91509521762009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142089435342014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland191849815872014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2227712542011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71164721922006-07-08
Benny Haahr, Danmark577153028492018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2555329522003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12324138238372012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1161416142013-05-02
Benny Rytter, Danmark1166516652013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1170617062013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig141892125952012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132382920502005-03-07
Bent Carstensen, Danmark244532249742012-09-09
Bent Christiansen, Danmark13203202018-01-09
Bent Jensen, Danmark3799527112006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark39975822018-11-12
Bent Møller Sørensen, Danmark2662640572005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6560712712012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71128120732011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18220518337442017-10-30
Bente Steffensen, Danmark1148314832007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1169016902011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2211711032010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1156815682009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1150415042010-07-07
Birger Lønning, Danmark11219276549712018-10-04
Birger Pedersen, Danmark4770621632006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2466223932007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3336414402013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark25424098762692018-07-20
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark182211717362018-06-10
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1346834682007-09-02
Bjarne Golles, Danmark2466926932007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark161774817142017-12-02
Bjarne Nielsen, Danmark61066722192005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3486417662009-04-19
Bjarne Skule, Danmark171831814492010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2443924082004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9728315672013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2480125262003-03-25
Björn Dellming, Sverige1353535352009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133271147062006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3400914592012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark15612778126782018-11-04
Bjørn Ginman, Danmark2506243182017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4661425572010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge14034032016-02-14
Bjørn Kjellemyr, Norge3627526142005-05-01
Bo Jensen, Danmark11113072922342012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark428629922016-05-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark296078048212010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71621548322011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1350735072011-02-16
Bo Tureby, Danmark579101988560002015-09-01
Bo Valeur, Danmark8710812762014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1482139852015-03-26
Brahim Birds, Marokko3280312772014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7816715192013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark426529032016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark9853314202016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5669221052011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1691769172009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1256625662002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien526939172018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216820230562008-02-27
Carl Bohn, Danmark56030525718972018-11-12
Carl Erik Mabeck, Danmark12726225757602007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark6979324502014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3363814292013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5113048755722007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3461520712012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3716324872002-09-03
Carsten Fog, Danmark1255025502008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8923289171892008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark203185239722018-07-24
Carsten Hermann, Danmark1292929292003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark261171115872017-07-25
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51038722712010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1428742872004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1334533452006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark326436736872007-07-12
Carsten Siems, Danmark39652508653832018-08-21
Cédric Rousseau, Frankrig101807922352006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3272310822014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3798437322013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1201520152013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131557618002014-11-10
Chris Batty, England14226022665732008-02-20
Chris Lansdell, England162937326822009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142462524372010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4389813012017-11-06
Christer Brostam, Sverige658407723612018-06-21
Christian Andersen Jensen, Danmark45173867454122016-12-11
Christian Axelsen, Danmark468876561632011-09-25
Christian Brinkman, Holland1137113712010-02-23
Christian Eilers, Danmark485990320442013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1133613362009-12-06
Christian Leth, Danmark5614219043902016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111507117932013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131403717962012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1223622362013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark11932511642014-01-08
Christian Rørdam, Danmark434669930732016-10-22
Christian Svane, Danmark3653924752006-07-25
Christian Terp, Danmark5470315352018-06-22
Christian Tiller, Norge72049941272005-08-30
christian tiller, Norge1228222822007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1282628262006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51121727862007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210901024612016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark429908542013-01-08
Christoph Moning, Tyskland141549714612011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31165055482010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig8959416952012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2358119592006-06-07
Claus Andersen, Danmark14834832017-03-02
Claus Boe Tøndering, Danmark2266014852011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark26733822017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1199919992006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3636725462007-04-29
Claus Halkjær, Danmark724107186551272018-10-24
Claus Horneman, Danmark1423242322003-02-06
Claus Johansson, Danmark162005015332012-03-09
Claus Kesby, Danmark1206820682006-07-10
Claus Kesby, Danmark1131513152008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101295816612011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark202798826092014-06-05
Claus Øgard, Danmark2309315572008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11020514760342012-03-06
Conny Jensen, Danmark191533421762018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3568121942006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark367830842202010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1193919392009-04-25
Damien Gailly, Belgien1128112812016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2359618472010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2367321742011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41064234912005-01-31
Daniel König, Tyskland750409002013-06-22
Daniel Mauras, Frankrig1148314832015-06-23
Daniel Patterson, Sverige5977230112005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32447883531542015-07-02
Daniela Gruber, Tyskland4334610052012-05-31
Dave Barnes, Danmark5592022332013-09-05
dave farrow, Storbritannien1199919992007-10-30
David Andersson, Sverige12814308121842015-02-14
David B. Collinge, Danmark111979831862013-05-21
David Boertmann, Danmark469290138762013-09-27
david drangsland, Norge162600827422011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1283128312005-12-24
David Erterius, Sverige31242274138542018-09-18
David Lundgren, Sverige1205620562009-09-18
David Monticelli, Belgien10215994128822017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3512618542007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2426923312004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61218431832009-02-23
Dennis Noel, Danmark1798579852004-11-08
Dennis Olsen, Danmark18518049826192018-10-09
Deryk Shaw, Storbritannien1234723472002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1172517252006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202328116052010-10-21
Domen Stanic, Italien141968820462012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172163319672011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6678914602016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1270927092004-09-30
Don Baccus, USA1241724172003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61067442022014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2252713562013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5597014162009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet613103612018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2513025892008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193455529252005-03-16
Egon Iversen, Danmark2499331392011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9711165425332017-01-21
Eigil Ødegaard, Danmark50895633750922018-09-14
Einar Flensted-Jensen, Danmark1375537552004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1146714672012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61523530222006-08-09
Eline Eggers, Danmark3564319242006-02-01
Elly Hansen, Danmark204002256922017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark332830918782015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7844216132013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3477018082008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5837120252005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71229735152018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5613527647832012-10-12
Eric Didner, Frankrig20121354423152018-03-16
Eric Schaumburg, Danmark61303826112008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173600645042007-04-29
Erik Biering, Danmark64373851255012018-11-09
Erik Bogh Nielsen, USA9710741325292016-03-19
Erik Breden, USA61041020012007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4506626422015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige152713325332007-06-05
erik ehmsen, Danmark101088515952011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61185748722008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51520040642006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark576527931412018-10-16
Erik Jensen, Danmark2413921062007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133522252292005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1347834782005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30229828935452017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1181618162004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark420437112017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2196615472017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1196819682004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1190819082004-12-18
erik van bogaert, Belgien1140614062014-10-16
Erling Bonde, Danmark3632526562009-03-29
Erling Krabbe, Danmark14211832949262017-06-12
Ernst Hjøllund, Danmark3670431352006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71750337192006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2516828002004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1158315832011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge457426327732013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge6956916782008-06-23
Esper Boel, Danmark321558812016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4715019322008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark77581942753572018-11-01
Fabian Schneider, Schweiz526719522872015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2298115412011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland352331513422018-03-26
finn birkholm-clausen, Danmark41056934502009-04-23
Finn Bro, Danmark131913724092017-05-10
Finn Carlsen, Danmark295596931652013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111683422012016-11-15
finn henriksen, Danmark11726910912018-04-25
Finn Laugo Sørensen, Danmark23231600835092014-10-16
Finn Nielsen, Danmark19799792013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10641111202015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6014388467792012-03-10
Flemming Dane, Danmark3457516412008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1182118212009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91660028972013-10-20
Flemming Lang, Danmark81697836352013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1127512752008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark316585822017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1177017702003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1184618462010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2455423572005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61126620802009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1226122612005-02-03
Franck Ishøi, Danmark334045723822013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark636658234592017-03-29
Frank Desting, Danmark457275930522013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112567640242012-03-29
Frank Svensson, Danmark3860236932006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233471430782013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3554119412014-11-18
Freddy Johansen, Norge61189427962009-01-30
Freddy Rosning, Danmark283801832382014-02-20
Frédéric Jiguet, Frankrig568160524792016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark24772742018-10-25
Fredrik Ström, Sverige5482310672014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102501545192002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1208920892006-05-10
Frits Rost, Danmark251532331132018-10-30
Frode Falkenberg, Norge204221729712008-02-25
Frode Jacobsen, USA465551219552012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1210821082009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131529217222017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3295710832012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16932874136762011-03-23
Gal Shon, Israel1145614562009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112309328192005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1187618762004-11-05
Geert Brovad, Danmark103007942662004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163025825922009-06-25
Ger Meesters, Holland3786528392008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16536819769072017-10-24
Gert Jeppesen, Danmark14421101355392012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark555158117882014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81591028802006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1135913592013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland936741619052018-01-18
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1387738772005-12-04
Gordon Hodgson, England1218221822010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1353435342013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3776131032004-07-31
Graeme Joynt, England3280212532014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3557119112002-09-27
Greg McIvor, Sverige173165022002013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1338733872004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark193656125742006-03-11
Gunner Munk, Danmark1237823782006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge8911717182011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5435210682013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122174028242013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1209120912005-08-05
Hanne April Farnæs, Danmark3406814632010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1197819782005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4916627282009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112154033032006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark1060938512016-07-27
Hans Erik Mom, Holland1164716472006-01-28
Hans Gleie, Danmark2405222592010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark13703702017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark502927119452016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4647819572005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3548622532005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2086220594451232018-11-09
Hans Jørgen Riis, Danmark2304717502010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1705870582004-04-03
Hans Larsson, Sverige358341246502010-11-07
Hans Lind, Danmark122872946162013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193443731592010-08-09
Hans Rytter, Danmark234525838662007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10115585730732018-10-25
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7908521792014-02-02
Harry J Lehto, Finland5715204752412012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2319218342015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5648319252010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1585214707689752018-10-09
Helle Dyrting, Danmark191103410822015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202349717992018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7412220131892015-06-17
Henning Larsen, Danmark1126353713262018-06-15
Henning Broe, Danmark1104610462010-08-05
Henning Hansen, Danmark4690720902006-03-01
Henning Hansen, Danmark4590115002008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1140514052013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11619446026282013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211709480532016-05-27
Henrik Baktoft, Danmark2414324422013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3485619542010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10218374362892018-04-04
Henrik Callesen, Danmark1212421242004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3715234192004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1139913992012-10-18
Henrik Elver, Danmark91487720392005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5210607246422018-03-21
Henrik Friis, Danmark20315206421912018-04-16
Henrik Greve, Danmark3831152302008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71612827192006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71181124652010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12421182069862013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1184818482008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81173122122014-06-10
Henrik Johansson, Norge2453227562009-04-11
Henrik Just, Danmark7413262040442012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1152015202009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49957881065092013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195067649052011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8965514512010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2225511322014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411440356852014-09-29
Henrik Madsen, Danmark71386930362009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5211280957872012-10-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82246343972010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81357119092005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark23723330566142018-11-12
Henrik Poulsen, Danmark2243914072012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3731030862004-03-03
Henry Lehto, Finland8610253021062017-02-23
Herman Bouman, Holland1175017502006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark81037928102013-02-03
Hjalte Kjærby, Danmark2485426472013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1216421642002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2403820962011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig535178292016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2493427902003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark14894892016-07-25
Ib Jensen, Danmark24742214971982017-06-10
Iben Hove Sørensen, Danmark1437843782011-10-15
Ies Meulmeester, Holland121925819812010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10116544629192013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge343817418172018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2232712802010-01-11
Inger Andersen, Danmark244619224542007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1178417842007-12-09
Inger Skov, Danmark2559632722004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61439045352005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1238023802005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1181618162004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark24852602018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81239329482010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige616759117892013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige775914214652017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1144314432007-04-10
J Ole Andersen, Danmark433180014582016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3540118102007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1312131212003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192046516572013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314989021322010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3705127202003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2295715972009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224030235692012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1255025502004-08-13
Jakob Dall, Danmark8417889745562013-11-09
Jakob Engelhard, Danmark192923736072013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81021119732011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark67932142917942018-11-09
Jan Helbo, Danmark867977426782014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4351812042015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2282022202018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark3894433042006-02-25
Jan Bosch, Holland1189118912007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1150815082010-07-26
Jan Dresler, Danmark2464024322003-10-21
Jan Durinck, Danmark224612337332013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark245712446132011-10-08
Jan Fischer Rasmussen, Danmark556693729012018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11211919225622017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark71839267612009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71184720922012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige111128615722018-11-09
Jan Kiel, Danmark82054953122010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72669570482011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark575512820192018-06-13
Jan Mogensen, Danmark293849725522012-05-09
Jan Nielsen, Danmark939916722018-04-26
Jan Ole Kriegs, Tyskland3523118012009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91821832022009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71567831002006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2462524052008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8810012585512017-03-15
Jan Speiermann, Danmark399501559502012-06-15
Jan Thomsen, Danmark8917483339072007-08-21
Jan van der Laan, Holland1159915992009-07-31
Jan-Michael Breider, Sverige4659221762010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61340533062010-05-28
Janis von Heyking, Sverige523405612972013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1114711472011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7630511832014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9417349323922007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3457716362010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413885119582014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1450245022009-08-20
Jelger Herder, Holland81616227292004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2517228342006-10-09
Jens Andersen, Danmark61418034202007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62132357142006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61186241122011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1199119912004-08-01
Jens Boesen, Danmark101863423562009-04-04
Jens Brandt, Danmark16226222015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2497428252005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7216890154962013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1164916492007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3708724912006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17733545873282014-05-22
Jens Kildemoes, Danmark530289472016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark576264932702018-08-23
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42993425170562013-05-07
Jens Lind, Danmark4606316492006-12-11
Jens Maibomm Hansen, Danmark1166516652009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark153575988202016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark453553820892011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416973938842011-07-01
Jens Paulsen, Danmark464061919412018-08-24
Jens Ryge Petersen, Danmark214583234002011-09-16
Jens Röw, Tyskland1290729072014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark653123953496562016-11-14
Jens Thalund, Danmark2177182276021402015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2544130352007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31295165602004-05-16
Jens Wiberg, Danmark151275319862018-09-18
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41149833772006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1100310032011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark91806242052013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183473529242011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3333116502012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1194119412012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark17904422802018-11-09
jesper nexø arvesen, Danmark4429613052012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2363220402007-08-28
Jesper Schade, Danmark16836832016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2387621712011-09-27
Jesper Sonne, Danmark132015923562012-03-30
Jesper Sonne, Danmark305280825902005-09-27
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101279242112014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark16586582016-07-08
ji be, Schweiz182787726182010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183389624682005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2407720572002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173551051292005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien624214617542017-06-29
Joakim Engel, Danmark8317768554172007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark823424192018-09-03
Jóan Petur Petersen, Færøerne1120112012007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark6457610522017-04-08
Johan Emil Løje, Danmark1164516452007-07-31
Johan Stenlund, Sverige5521414152013-12-20
Johan Stenlund, Sverige438476137232010-12-20
Johan Stenlund, Sverige3691026352006-03-01
Johanna Hartmann, Danmark1211621162013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark789929733962012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2453923182006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131526822202014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21826772832922014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4684020002007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254200924782011-07-31
John Frikke, Danmark272173717282014-10-11
John G. Dinesen, Danmark375353623932013-10-22
John Hornbek, Danmark182696917542008-09-08
John Jensen, Danmark513941414742018-06-10
John Judge, Storbritannien2416221462002-10-08
John Jørgensen, Danmark6593911582013-06-30
John Kyed, Danmark13928415197582013-12-22
John Larsen, Danmark84185351965422018-11-09
John Martin Mjelde, Norge61159823912008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1168016802012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2235213272012-06-26
John N. Jensen, Danmark1222722272007-11-22
John Pedersen, Danmark10317229047202013-11-02
John Steffensen, Danmark1239323932004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12222077934702010-02-23
Johnny Madsen, Danmark30853957179692018-11-05
Johnny Salomonsson, Danmark28047633441262017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12016957442802013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark111917925202008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark19359352012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3385215512013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131623619252014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1332533252013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark13793792018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3580922172009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige141973919632011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6592213002014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark26323552018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1301730172008-11-24
José García Monzón, Spanien4781327462005-04-11
Josh J Shaw, England2312418812009-12-25
Josh Rhys Jones, England326132934372013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1190619062005-11-15
jules phillips, Danmark1139313932015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1116311632013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1164216422011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4307911962015-02-18
Julien Piette, Frankrig163004725152005-05-18
Julien Piette, Frankrig7952621212017-10-16
Jure Novak, Slovenien1108610862013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1152115212010-10-12
Justin Jansen, Holland1174817482005-12-24
Jørgen Dam, Danmark24545262336692011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1202420242009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2866946722004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14134836865922018-09-25
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2237012952009-03-01
Jørgen Munck, Danmark547863152802017-04-05
Jørgen Scheel, Danmark163529534912006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317172633122006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8114552542412009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3502218872006-05-10
Jørn Opsal, Norge1299329932003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4903125412005-03-18
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112113032872011-10-20
Kai Gauger, Tyskland101608521052011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2186610592016-01-08
kai nissen, Danmark101215117392014-08-18
Kaj Halberg, Danmark12072072018-07-31
Kaj Krutfelt, Sverige3506618752007-02-05
Karen Lang, Danmark2519429052004-07-06
Karin Gustausen, Danmark3736137092006-03-11
Karin Gustausen, Danmark91222657102017-05-27
Karina Jensen, Danmark1219121912013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183628626672005-08-26
Karsten Busk Laursen, Danmark19019012014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8673911852013-02-11
Karsten Mose, Danmark2204510732013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3470817162009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark101831022662006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark17017012014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1178517852005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1291229122006-03-05
Keith Fox, Danmark546242027002018-10-14
Keld Jakobsen, Danmark856678221202017-06-12
Keld Sørensen, Danmark5869923882008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1326032602002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3727841462010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1848084802013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141794315762012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2378019122012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark585514541452013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8819602758952007-02-25
Kent Olsen, Danmark459760281512018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1151015102007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2341117952006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig304296127052009-10-11
Kield Andersson, Danmark51019626822008-10-18
Killian Mullarney, Irland2476724442006-01-10
Kim Aaen, Danmark5413057757342012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1339433942001-10-01
Kim Duus, Danmark11415340729482017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark18958952013-12-27
Kim Fischer, Danmark224823935052005-03-07
Kim Iburg, Danmark1163716372006-08-07
kim jespersen, Danmark2183111532012-01-31
Kim Lunding, Danmark173295443952006-01-14
kim lundqvist, Danmark142441823642008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3383014182014-07-28
Kim Petersen, Danmark101740021302006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1154015402008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91465824002008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3423422352014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1145114512013-04-08
Kis Boel, Danmark96517579792018-11-07
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3322016622017-03-14
Kjeld Lund, Danmark121623032722014-08-13
Kjeld Pedersen, Danmark1125212522012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92121626022003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge296059228242006-02-19
Kjetil Johannessen, Norge386112227162009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge346439650482012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1182118212007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2359720832009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296347144682006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3772132052005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark14064062017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark346276539272011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark32938372248742018-11-02
Klaus K. Nielsen, Danmark2551944122013-09-18
Klaus Malling Olsen, Danmark38905950196139932018-11-02
Klaus Mortensen, Danmark5310213334532010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2373819902004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3734340062013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2182110032012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1267326732010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6867525122013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1101210122011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163009730972010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1102610262016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576113772668552017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1191719172006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81949830962006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2281418222011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1114111412012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71642028312011-10-01
Kristian Borum, Danmark2434823332007-04-22
Kristian Kirk, Danmark15475472018-05-23
Kristian Laustsen, Danmark5905122582011-10-23
Kristian Laustsen, Danmark61120526492010-09-22
Kristian Poulsen, Danmark2266716362011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1113611362011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61241529972013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113262970562010-10-28
kurt jensen, Danmark1103610362013-09-17
Kurt Prentow, Danmark71526731422012-02-28
Kurt Rasmussen, Danmark71383128342009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2330522072007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272031410332011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark17527522011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark283198917422018-02-18
Lars Nielsen, Danmark15595592017-06-13
Lars Petersson, Sverige19639632011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10622717350982017-07-30
Lars Andersen, Danmark17112170820302018-10-11
Lars Andersen, Danmark435394821402015-05-22
Lars Andersen, Danmark1176117612010-01-01
Lars Birk, Danmark29322891327362018-10-06
Lars Borup, Danmark357841639252010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2363619732005-08-29
Lars Erdmann, Danmark19629622015-08-07
Lars Ernst, Danmark18548542012-02-02
Lars Falck, Danmark788018322812018-09-26
Lars Frede Petersen, Danmark2219611392014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark8914395238622017-08-06
Lars Grøn, Danmark18510503023212018-11-06
Lars Halkjær, Danmark433599312016-02-26
Lars Jensen, Danmark21940488857472016-11-16
Lars Larsson, Sverige3547720072006-07-08
Lars Laursen, Danmark1208720872011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1190719072005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1244124412008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2366819512004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12210796689192018-10-24
Lars Mejlby, Danmark193598935812010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1183818382009-02-20
Lars Munk, Danmark1159015902007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1199219922007-07-15
Lars Paaby, Danmark374003324622018-05-06
Lars Pedersen, Danmark1169416942006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3677127652008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22229740551152014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark424366221742013-12-13
Lars Smith, Danmark173104043632011-12-09
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183343828752004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71143426562009-02-01
Lars Witting, Danmark347544335452017-04-17
Lasse Braae, Danmark1336033602004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2411222752003-11-26
Lasse Olsson, Sverige232730224132012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3293311022015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51035428952012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark202648223962014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark24884052018-07-10
Leander Khil, Østrig224628931662012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2447225692011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224155427542006-11-08
Leif Bolding, Danmark91207919532013-06-22
Leif Holmskov, Danmark183210832482012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark72386853382602014-01-06
Leif Jonasson, Sverige2518230612006-08-07
Leif Novrup, Danmark2522427972004-01-06
Leif Pedersen, Danmark284870924092011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1189518952005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1243224322004-06-01
Lene Vejen, Danmark41103351002010-02-14
Lennaert Steen, Holland3621722242005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1235323532010-09-26
Leo JR Boon, Holland31291968962003-01-13
Lesley van Loo, Holland111968121442009-02-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91565921582008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4848632482007-05-30
Lis Ravn, Danmark2506829802004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark646229252015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark13493492018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1354035402013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark433199972016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1366936692007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51027334792008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3374113762009-05-28
lou bertalan, Tyskland1176617662008-09-25
Luc Verroken, Belgien4950027012006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142032921352011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien4289310912018-03-10
Luca Boscain, Italien161544612532014-07-31
Luca Sattin, Italien244196825132009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112492936322006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1152215222009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien274849126912008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland6927218562011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1179617962015-07-19
Mads Danielsen, Danmark532369910712018-10-11
Mads Elley, Danmark172978031942013-10-21
Mads Herbøl, Danmark2547344082014-11-13
Mads Syndergaard, Danmark17267262012-12-04
Magne Pettersen, Norge2699035482007-08-03
Magnus Corell, Sverige1146014602014-03-25
Malte Christensen, Danmark1129012902012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3482818242014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2348618042008-07-22
Marcin Faber, Polen320748652013-09-17
Marcin Solowiej, Polen464344920482018-11-02
Marco Hammel, Schweiz1129512952010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141476417022012-01-12
Margit Hove, Danmark1197919792006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61196244642008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132241222742006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71459924872004-11-26
Mark Desholm, Danmark1293129312012-02-06
Mark Hammond, Danmark2365722542007-08-15
Mark Trott, England1186818682006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1185518552005-10-31
Mark Walker, Danmark1019009222662014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1100910092009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1231423142006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8014108238992013-03-22
Marnix Jonker, Holland183641628472006-02-01
Martijn Bot, Holland8616673029372010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101323214882011-01-27
Martin Eggen, Norge2398220582002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland579929280862017-10-17
Martin Holm, Danmark3970336952004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark17337332012-03-22
Martin Jessen, Danmark4984626642005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland295919238582011-02-13
Martin Lund, Danmark41135435272015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1208120812008-02-18
Martin Oomen, Sverige142243420802011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1173217322004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark64152134782018-11-05
Martin Rivero, Danmark2346819402011-10-01
Martin Roost, Schweiz2290016372010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81262417552002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3367313732016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276189040882008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24529656425972012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5761017922009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland13011546621182018-05-06
Mateusz Matysiak, Polen202764024382017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3428117312013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3460315842010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz354697927032012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1149214922015-12-22
mats svensson, Sverige4542414642013-11-09
Mats Wallin, Sverige71276620202005-09-06
Mats Wallin, Sverige243961723642009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig192449522092016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4684223852012-04-17
Maurizio Sighele, Italien9878216892011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1419041902003-01-29
Maximilian Fader, Tyskland13893892016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8112606235962009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4705035002013-02-28
Micha A Neumann, Danmark17737732013-11-12
Michael Hansen, Danmark1057927882016-11-10
Michael Bergman, Sverige2559631602008-10-27
Michael bergman, Sverige51378048112009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4948938492008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1196119612011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark41525437519522018-10-05
Michael Grell, Danmark31350977762012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark16976972016-03-08
michael jürgensen, Danmark1180718072011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1341134112005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark233621246802013-03-25
Michael Mosebo Jensen, Danmark12429509985562012-03-20
Michael Schwalbe, Danmark122593231962012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6692321132012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1366236622003-11-26
Michael West, Danmark1201520152007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52187302645342013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2271622692018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3536319212008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3628023702005-04-11
Mikael Funch, Danmark81812229022006-04-19
Mikael Nord, Sverige549311530102014-12-14
Mikael Nord, Sverige389121158912004-12-15
Mike Richardson, Storbritannien2505529212002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark14754752015-08-07
Mikkel Holck, Danmark24034882641672018-09-10
Mikkel Høegh Post, Danmark24144346066152015-12-02
Mikkel Thorup, USA737957622018-06-03
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396786340622012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224027629942007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn18708702013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark19829822012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33973559043702010-03-19
Mogens Holme, Danmark2254513492008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5826819862008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3270211612018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1216621662004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2250913352012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3730032222013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254273223562008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark8617740248142018-05-23
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222463424802013-03-28
Morten Christensen, Danmark699633548042018-07-23
Morten DD Hansen, Danmark1416141612003-05-30
Morten Dehn, Danmark7749417942015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark334293939282013-02-13
Morten Jensen, Danmark61049823042006-06-07
morten jønck, Danmark3295510192011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3748032422002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark91715825822009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71565132002011-02-03
Morten Müller, Danmark211933216442018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark636222825822017-01-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1762202458570592018-11-08
Morten Stampe Larsen, Danmark5729520902005-06-29
Morten Winness, Norge13114504923202017-11-19
Mårten Müller, Sverige3649623082009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien15125122015-11-12
Nelly Hansen, Danmark336371732082006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2349218512002-10-08
nick petersen, Danmark4492113632011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark568268625732011-10-31
Nico de Vries, Holland1170217022009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1113311332012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4643520162008-02-21
Niels Behrendt, Danmark679778928592016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark585968420362018-07-11
Niels Bomholt, Danmark61151028822006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2271715602015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71333821202006-03-19
Niels Frost, Danmark1198319832012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1236023602007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6700426452011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5626616522013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark15305302012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91715622502008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark55737005923632018-11-06
Niels Jørgen Larsen, Dominica163423740422007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4550128202018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark14834832015-09-14
Niels Odder, Danmark4726923762010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark985857714962018-09-18
Niels Poul Dreyer, Danmark40651181633542013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4538116842012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1121612162008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345702032222012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark934754862015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20634768040812015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1241524152006-02-25
nuno barros, Portugal1166116612009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253909019802011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1224522452005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark373055317472016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25241751247312013-06-11
Ole Andersen, Danmark2324320802009-03-29
Ole Friis, Danmark2484827502006-05-08
Ole Hetland, Danmark507315657202018-02-24
Ole Hetland, Danmark112120225442006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81355321502008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3487818662013-09-29
Ole Krogh, Danmark12242960574100082016-11-08
Ole Lorenzen Post, Danmark1227022702010-09-27
Ole Richter, Danmark1368436842006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3556224672005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3367015962012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6626714982014-11-13
Ole Snerling, Danmark1155315532008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2477128302007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark6912919362008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1169516952004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark25783402017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47872993583632014-03-28
Oleg Formanyuk, Ukraine4833931852005-12-15
Olof Strand, Sverige224217639252009-01-11
Oluf Lou, Danmark41550554602013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1109610962013-07-06
Omar Runolfsson, Island131450920222012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2332018842011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2547930002003-04-18
Otto Madsen, Danmark2266515632012-12-05
Otto Samwald, Østrig17618652129162017-06-01
Oz Horine, Israel487949930822017-11-17
Palle Hove Christensen, Danmark3482917842012-05-21
Palle Jensen, Danmark3454715472008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113158347762006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10814926937912017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16625674833512013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg132940437302013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2419524782008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1204120412007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1154915492010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1209620962011-04-23
Paul Nilsson, Danmark214259327642018-02-12
Paul Patrick Cullen, Danmark108487556429632018-11-02
Pawel Malczyk, Polen51024029042006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101368017752010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark24212093524442018-11-07
Per Ekberg Pedersen, Danmark122842228742006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark173549047152010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6811426741842015-06-23
Per Forsberg, Sverige1298829882003-05-17
Per Hirslund, Danmark17877872011-09-25
Per Holmberg, Danmark26933984639322018-10-23
Per Huniche Jensen, Danmark1942485101572012-10-01
Per Kjær, Danmark17138467175012017-09-11
per mattisson, Danmark2423522462010-03-01
Per Poulsen, Danmark44085764477022018-09-04
Per Schans Christensen, Danmark46253335046042018-11-09
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10016580757802016-06-24
per schmidt, Danmark1152715272009-02-23
Per Smith, Danmark1213121312008-09-22
Per Vindis, Danmark476696533382018-02-21
Pete Antrobus, England3499421142011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4377514102012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3746928902002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61203524672005-08-29
Peter Bo, Danmark3931544182006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26926621727132017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark575680725402018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark112715532582005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61167445742013-08-26
Peter Christiansen, Danmark428769256892006-12-31
Peter Dam, Danmark14122941932512013-03-18
Peter Denyer, England213509102018-07-16
Peter Halkier, Danmark263315722952018-05-28
Peter Halkier, Danmark61303633432006-05-10
Peter Iversen, Danmark1202020202005-05-01
Peter Jensen, Danmark4888530662009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102149131752009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4401312352013-02-25
Peter Lyngs, Danmark257436859612018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339706887119822016-11-08
Peter Petersen, Danmark2132110812017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5786929522015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1173717372010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10682916372017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61887750782005-06-12
Peter ter Heide, Holland1183118312008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71534333222006-01-05
peter wedel petersen, Danmark48092662018-05-01
Peter Zeller, Schweiz9896216832016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1130913092012-07-16
Petri Kuhno, Finland3388513942013-11-21
Petri Salo, Finland2669442102008-06-18
Philip Dam, Danmark15705702015-09-28
Philippe J. Dubois, Frankrig2543831852004-10-06
Pierre Unge, Sverige41067237922003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101728221942006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien254973745272009-11-26
Pim Wolf, Holland3605523092008-01-08
Poul Reib, Danmark5738620262009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1328632862007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5827820042009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1235723572004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark334214325792016-07-03
Poul Reib, Danmark1247824782004-11-09
Poul Thrane, Danmark143021152812012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1195419542012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1110011002013-01-14
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1121212122014-02-02
Preben Berg, Danmark194363340642007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1169016902007-10-05
Rafael Armada, Spanien2329419562012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91343219302009-01-16
ragnar smith, Danmark9721332442016-09-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland1144659812252018-11-12
Ralph Martin, Tyskland264149319172008-04-18
Ralph Martin, Tyskland19108957782017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121465818152014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1268326832003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2805755522012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457562731832010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark131995322882015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2373618722013-11-06
Rasmus Hald, Norge2246713422011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122431328262008-02-06
Raymond Galea, Malta1191619162004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4780821402004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1135213522011-01-13
René Larsen, Danmark7511325434472013-12-15
René Petersen, Danmark38272812018-11-02
Rene Rantzau, Danmark233873256482013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1120612062010-09-22
Reto Burri, Schweiz121578318942012-04-06
Reto Burri, Schweiz345002824252009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81489021272002-04-28
Richard Bonser, England19631132938182014-10-28
Richard Burzynski, Danmark424730822712013-08-29
Richard Ek, Sverige367093248932011-10-03
Rie Jensen, Danmark313845192015-07-02
Rie Voetmann, Danmark72733963442005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1244124412004-03-11
Robert Paepke, Sverige7210198842552013-08-29
Robert Toft, Danmark3564327622009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne36045798458072018-11-06
Roland Jensen, Danmark173472328882008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1328432842013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland202837921742013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15919903829082018-11-09
Ronny Malm, Sverige406701525852014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1376637662003-05-06
Rony Livne, Israel2214114602017-11-14
Rud Lynge, Danmark1144114412014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15825905938792013-05-15
Rune Bjerre, Danmark347923148932012-02-12
Rune Larsen, Danmark2358519462006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296114430322013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark7801022758152442018-06-29
Ruth Ahlburg, Danmark234657225802006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2338918142005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1157715772006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1542554252003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81415121322005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255071423932006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2391019582007-09-09
Sander Bot, Holland5900319612005-02-24
Sanne Busk, Danmark51243150612008-10-08
Seamus Enright, Irland2521940612010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2347118662008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111572146972018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark13933932018-10-26
Shaun Robson, England122247722362005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510214473751962018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2345323572010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark67498719359112018-10-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10315741646512017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508600330622010-07-02
Simon Werngren, Sverige71471826422007-11-29
sissel fossat, Danmark1119811982013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2525529522005-09-23
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33940559433382012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien15285282016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101683223502011-10-07
Steen Brølling, Danmark1184218422008-11-03
Steen Brølling, Danmark51200231692006-07-31
Steen Christensen, Danmark4578922522012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1264626462008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark973129180836612018-10-20
Steen Egholm Engelbøl, Danmark381866810312018-06-19
Steen Højmark-Jensen, Danmark1301330132010-03-07
steen jørgensen, Danmark1171988022016-11-18
Steen Reimers, Danmark112023830712012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark101873224582004-11-08
Steen Winkel, Danmark141049911112014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark714220725462018-02-04
Stefan Cherrug, Sverige192743620342012-02-06
Stefan Frello, Danmark1125112512009-05-28
Stefan Hage, Sverige91959330632004-12-15
Stefan Hage, Sverige3559824852012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3502621392005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7010896434142016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4472818592013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige635193117572018-11-12
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1237823782009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192084619692017-07-12
Steffen Holst, Danmark4783524062006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3752933922005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1199619962006-08-20
Sten Petersen, Danmark11321322018-10-30
Stephan Skaarup Lund, Danmark15024274153622014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7312662229142008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2447225982010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5589216232013-04-14
Steve Klasan, Tyskland354696926162017-12-12
Steve Nuttall, England1121712172012-02-12
Stig Eide, Norge1252425242009-04-27
Stig Linander, Danmark11117047464782013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2360418102010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234061035262005-10-11
Stig Westergård, Danmark1309030902009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4626721082011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122459223992005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1220422042005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16731455246822018-08-14
Susanne Jepsen, Danmark14722436354642012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61127827712009-05-11
Sven Dall, Danmark2303519012013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111482923692012-02-16
Svend Danbæk, Danmark1269226922006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31048144002003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark529190732972012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1210121012011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark17547542015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2402721882008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12917945939002012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19789782005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark28905362016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1242824282004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61160929652013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien517834725672016-09-24
Søren Vinding, Danmark1369454214012018-10-31
Søren Brinch, Danmark133133071382009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark216138812013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2440023042010-09-29
Søren Harding, Danmark1008003448982018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71640731552002-10-29
Søren Koch, Danmark3622521192006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8910293738062015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249181405988612016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61271424522007-04-21
Søren Nancke, Danmark101492829142016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7016756954552012-07-15
Søren Olin, Danmark2467123672008-08-16
Søren Parup, Danmark19419412006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51181641272013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1179017902005-02-06
Søren Skov, Danmark576104850041162013-02-12
Terje Axelsen, Norge101719421042005-09-08
Terje Kolaas, Norge354968425642013-02-12
Terje Kolaas, Norge51284238602005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge4858432302012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7913184646402012-08-20
Terry Townshend, England2427422632006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5654214082008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295175724032005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2312316092009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8611414020082012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244958841502012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3852829462008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2347319012008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6624812162014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1252525252008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark1546520710892018-11-02
Thomas Hasle Ravn, Danmark2549830152007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153494131872009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2399821002002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3593924802012-01-07
Thomas J. Simonsen, Danmark467737432202013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81207720202013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1475047502003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6610021228702014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1168116812004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2747941192005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland6813716272013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1231323132010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland18928922017-08-21
Thomas Larsen, Danmark1137513752005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1238023802008-04-19
Thomas Maul, Danmark8610724122252011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203354535742011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4672526242011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark3971442992005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark96079329540172018-06-19
Thomas W. Johansen, Danmark92260362482010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41078531092005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark142030618932013-12-29
Thorkild Lund, Danmark1181918192010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland1143814382015-08-14
Thurel Julien, Gambia13215107218592011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1103910392013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4870932772007-11-24
Tim Andersen, Danmark31206650222004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2438024992002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72370853412011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81667023242006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2266813732010-01-03
Tine Jensen, Tyskland1159497572018-06-03
Tobias Berger, Sverige435236023332012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81488425192006-03-11
Tom Backlund, Finland1333333332008-01-06
Tom Backlund, Finland51357738722006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg3219010072014-04-23
Tom Goossens, Belgien91732131722006-08-09
Tom Jensen, Danmark1201520152006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2387424032004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3543422702006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20732203337172014-07-10
Tomas Svensson, Sverige447950240852010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132292622772010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5496112832016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8218359941312006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2407520792006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige12216765587172018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige81678425092007-06-24
Tommy Kaae, Danmark406047843382017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2211012502014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375995324512013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172366225472013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark57882463442712018-11-08
Tony Søholm Larsen, Danmark222331115142015-12-05
Tony Disley, Storbritannien2390819842005-03-25
Tor A Olsen, Norge1253925392003-11-09
Tor Olsen, Norge273415925642018-01-16
Torben Andersen, Danmark61254026442008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark2146710432018-10-30
Torben Byfoged, Danmark2302715972010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193310724422007-02-25
Torben Evald, Danmark71484828742008-01-18
Torben Jepsen, Danmark131983021632011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark16226222017-04-06
Torben Laursen, Danmark334316930482012-10-23
Torben Lund, Danmark5997043632004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark534158822016-02-12
Torben Lyng, Danmark191801618602016-07-23
Torben Olsen, Danmark2959663642013-11-02
Torben Sebro, Danmark578556331462016-10-08
Torben Sylvest Jensen, Danmark9682114792018-05-22
Tore Vang, Norge5510587878102016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark565507926962018-11-08
Tormod Amundsen, Norge182438326662013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1176317632004-09-01
Troells Melgaard, Danmark618685029622018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark468018779362018-08-17
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458157263392013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1130013002013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2293716332013-02-01
tue hartmann, Danmark18068062012-05-06
Tue Romanow, Danmark1212821282009-10-06
Tune Jensen, Danmark1222722272006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2430022722007-03-04
uffe jensen, Danmark15805802015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1185618562007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5910575627652006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296609481652010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1115111512004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3562421232003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182243024032014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1221522152005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2354619492004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9514459032462013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark320878392012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark13473472018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark16326322017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark14004002017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10114625426622010-01-05
Vegard Bunes, Norge51210927412003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71895839272007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1276427642002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2265149182392014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2737344532001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1224322432013-09-17
Villy Pedersen, Danmark161905916382017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12820570558262018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71179436072010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1235223522004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6696916332011-12-22
wally morell, Danmark1137413742013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5747616052006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1180418042005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2564733272003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143029129772008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark19889882013-04-30
Wim van der Schot, Holland1222822282006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3538120452013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1268626862011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2363020882012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3665224952008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island183875429412012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3749637692005-04-11
Yoav Perlman, Israel152913026412011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen828991329352018-11-08
Zbyszek Kajzer, Polen19019012013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6576813962015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5649319392018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91719232352014-01-04

Der er i alt 1372 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.165 sek.
til toppen